Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-16, 16:14   #2941
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez victoire Pokaż wiadomość
koniczynka15,, ja używałam tego kremu do rąk i jest naprawdę NIEZIEMSKO DOBRY. Wszystkie inne kremy jakie miałam, a mam naprawdę wysuszoną mydłem skórę rąk, pomagały na chwilę i trzeba było się nimi smarować po kilka razy. Ten krem wystarcza mi naprawdę na długo bo wystarczy użyć raz na dzień lub najlepiej na noc i to w zupełności rekompensuje jego wysoką cenę i małą tubkę. A skład to po prostu marzenie.

EDIT: moja paczka dotarła dziś po długich bojach z nieodpowiednim paczkomatem. niestety brakuje w niej szamponu. pani z infolinii przy okazji informacji o zmianie paczkomatu na prawidłowy powiedziała, że dostała info z magazynu że nie było szamponu i że doślą mi go później za darmo. i że będzie to w ciągu... 10 dni. no ale ostatecznie zamówienie naprawdę duże za 117 zł, a w tym 2 wody gratis, więc i tak się opłaca.
Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Używałam, dobrze się wchłania, nawilża i lekko natłuszcza. Bardzo przyjemny ma zapach.
O, to muszę go kiedyś przetestować ja używam kremu z Anidy z woskiem pszczelim, więc ten miałby bardzo wysoko postawioną poprzeczkę dzięki dziewczyny
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:22   #2942
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Pokaż wiadomość
Poszlo z urodzinowego wzielam sobie Cue 100 ml , 2 x volume szampon,mleczko pure calmille + probki + urodzinowa bizuteria+ gratisowe mini produkty , no to czekamy na dostawe : )
Chyba Cue 50 ml. Setki nigdy nie są gratisem, chyba że je sobie wybierzesz w e-sklepie z kodem za 0 zł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:27   #2943
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chyba Cue 50 ml. Setki nigdy nie są gratisem, chyba że je sobie wybierzesz w e-sklepie z kodem za 0 zł.
Na urodziny dają kod na 100 ml ale to wersja l'eu coś tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:28   #2944
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
Na urodziny dają kod na 100 ml ale to wersja l'eu coś tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
75 ml
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:31   #2945
daranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 177
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Witam
Jestem nowa, dzisiaj założyłam kartę i pierwszy raz byłam w tym sklepie.
Mam kilka pytań
Widzę że często piszecie o Urodzinowej ofercie. Co to takiego ?
Na czym polega oferta ,,Zaproś przyjaciółkę'' ?Jest tam napisane że jak zaproszę to otrzymam 5 pieczątek gratis . Czyli koleżanka musi iść z moją kartę ?
Jakie kosmetyki opłaca się kupować i jakie są teraz ciekawe promocje ?
daranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:33   #2946
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
75 ml
Może i tak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:53   #2947
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Witaj daranna, wszystko znajdziesz w pierwszych postach wątku. Dzięki temu kompedium wiedzy możesz dużo zaoszczędzić na zamówieniach. Teraz oferty słabiutkie. W lipcu mieli wyprzedaże i większość z nas wtedy uzupełniła zapasy. Poczekaj na kod z e-sklepu przy końcu miesiąca.

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
Może i tak .
Są 4 wersje, więc łatwo pomylić. CuE Leau (75ml) a klasyczne CuE (50ml, 100ml) to jednak spora różnica w intensywności zapachu. A setkę klasycznej naprawdę ciężko zużyć. Są też stężone perfumy 30 ml oraz CuE Intense (50 ml), który jest zupełnie innym zapachem.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-16 o 16:57
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 17:05   #2948
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam ze stacjonarki. Zrealizowalam : czek 2 - 3 zele; czek 4- zel Transat+ 5 pieczatek ; czek 7 - krem do rak miód i muesli; czek 8- płyn dwufazowy + płatki. Dodatkowo z drugiej ksiazeczki wzięłam micel HV + płatki . W gratisie za 4 pieczatki z pierwszej ksiazeczki wziełam koncentrat HV. Całość 87 zł
Cytat:
Napisane przez renata_83 Pokaż wiadomość
Również kombinuję czek nr 5 na szampony już zrealizowałam. Brakuje mi 3 pieczątek, więc mam w planach: czek nr 8 Mleczko do demakijażu Hydra Vegetal, czek nr 4 krem do rąk z arniką i czek nr 7 żel pod prysznic Hamamelis 300ml Mam nadzieję, że nie przeoczyłam zielonych punktów jako gratis za realizację czeków planuję wybrać podkład wygładzająco- rozświetlający (z dopłatą 8 zł).
Dzięki bardzo za podzielenie sie pomysłami.Ja planuje wziac
Czek 2 zele
czek 4 orientalne mleczko(swoja droga po ile jest w stacjo?)zawsze zapominam zobaczyć
czek 7 krem do rak
czek 8 micel Hv
No i myślę nad prezentem za 70zl,chciałabym nowa Moment de bonheur ale ona chyba po 105 wiec trochę musiałabym dopłacić.
Tak wiec myślę dalej
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 17:11   #2949
daranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 177
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witaj daranna, wszystko znajdziesz w pierwszych postach wątku. Dzięki temu kompedium wiedzy możesz dużo zaoszczędzić na zamówieniach. Teraz oferty słabiutkie. W lipcu mieli wyprzedaże i większość z nas wtedy uzupełniła zapasy. Poczekaj na kod z e-sklepu przy końcu miesiąca.



Są 4 wersje, więc łatwo pomylić. CuE Leau (75ml) a klasyczne CuE (50ml, 100ml) to jednak spora różnica w intensywności zapachu. A setkę klasycznej naprawdę ciężko zużyć. Są też stężone perfumy 30 ml oraz CuE Intense (50 ml), który jest zupełnie innym zapachem.
Dziękuję za odpowiedź A czy w e-sklepie są takie same ceny jak w sklepach stacjonarnych ?
daranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 17:17   #2950
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Nie oba te kanały mają inne promocje
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 17:36   #2951
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV



---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
Na urodziny dają kod na 100 ml ale to wersja l'eu coś tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie , 100 ml Edp mam napisane, niewiem moze to zalezy od kraju, ja mieszkam w BE : )

Edytowane przez eternitymoment
Czas edycji: 2014-08-16 o 17:38
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 18:02   #2952
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez daranna Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź A czy w e-sklepie są takie same ceny jak w sklepach stacjonarnych ?
Ceny standardowe są we wszystkich 3 kanałach takie same. Różne są promocje, gratisy i system zbierania punktów. Moim zdaniem najkorzystniejszy jest e-sklep, jak są dobre kody, ale trzeba złożyć zamówienie za co najmniej 109 zł, żeby nie płacić kosztów przesyłki i załapać się na prezenty z 1 i 2 pułapu.

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Pokaż wiadomość
nie , 100 ml Edp mam napisane, niewiem moze to zalezy od kraju, ja mieszkam w BE : )
To wszystko wyjaśnia. Mamy tu dziewczyny z kilku krajów. Z tego strona www jest dla Belgii w holenderskim i francuskim. Bywają lepsze promocje niż w Polsce.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:07
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:06   #2953
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak jak napisała simone2010 zniżka mbanku liczona jest od ceny podstawowej, czyli zupełnie nieopłacalne jest z niej korzystanie, jeśli np. kupujesz perfumy na wyprzedaży -60%. W ogóle stacjonarka nie jest najlepszym kanałem do kupowania perfum - lepiej zgarnąć je jako gratis do zamówienia, albo z kodem dowolny produkt za 0 zł.

Jak masz jakieś zachciewajki natychmiastowe, a nie ma na razie kodu na jakieś perfumy, napisz do mnie na priv.

Można już pobrać nową, w pełni funkcjonalną wersję aplikacji Yves Rocher. Oznacza to pewnie, że będą dostępne oferty specjalnie dla tej formy zakupu.
Ok, chociaz poki co to nie ogarniam oferty wysylkowej a tego co widze to wy chyba wszystkie tak zamawiacie .
Aplikqcje na smartfona, tak ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:09   #2954
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ok, chociaz poki co to nie ogarniam oferty wysylkowej a tego co widze to wy chyba wszystkie tak zamawiacie .
Aplikqcje na smartfona, tak ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja do tej pory kupowałam raczej z oferty wysyłkowe - telefonicznej - takiej co przysyłają koperte pełna gazetek do domu
Czasami w stacjonarnym

Dzieki temu wątkowi zamówiłam w sklepie internetowym


Wysłane z iPhone ;P
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:09   #2955
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ok, chociaz poki co to nie ogarniam oferty wysylkowej a tego co widze to wy chyba wszystkie tak zamawiacie .
Aplikqcje na smartfona, tak ?
Akurat staram się jak najrzadziej zamawiać z komórki, zamawiam z laptopka. Jakoś wolę na spokojnie przejrzeć wszystkie produkty na większym monitorze. Jednak YR bazuje na impulsywnych zakupach, więc będzie intensywnie rozwijał aplikację mobilną i oferty SMS. Z wysyłkowej też możesz zamawiać przez ich stronę, po co wydawać na znaczek. Mnie irytowała ilość makulatury, którą mi przysyłali, a jak ograniczyłam zakupy przez ten kanał, to bardzo rzadko dostaję ofertę. Oferty papierowe są skierowane do starszego pokolenia klientek.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:16
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:12   #2956
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ok, chociaz poki co to nie ogarniam oferty wysylkowej a tego co widze to wy chyba wszystkie tak zamawiacie .
Aplikqcje na smartfona, tak ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Myślę, że większość osób udzielających się w wątku najczęściej korzysta ze sklepu internetowego, rzadziej z ofert wysyłkowych a najrzadziej z oferty sklepów stacjonarnych To idzie w parze z atrakcyjnością tych kanałów dystrybucji - z ilością gratisów i wysokością rabatów
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:14   #2957
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ceny standardowe są we wszystkich 3 kanałach takie same. Różne są promocje, gratisy i system zbierania punktów. Moim zdaniem najkorzystniejszy jest e-sklep, jak są dobre kody, ale trzeba złożyć zamówienie za co najmniej 109 zł, żeby nie płacić kosztów przesyłki i załapać się na prezenty z 1 i 2 pułapu.



To wszystko wyjaśnia. Mamy tu dziewczyny z kilku krajów. Z tego strona www jest dla Belgii w holenderskim i francuskim. Bywają lepsze promocje niż w Polsce.
Czasem sie trafia fajne promocjie faktycznie , u nas jeszcze wprowadzili mozliwosc placenia paypal, co jest bardzo wygodne

Swoja droga uzywala ktoras moze Cue esencja perfum ?
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:16   #2958
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Ja do tej pory kupowałam raczej z oferty wysyłkowe - telefonicznej - takiej co przysyłają koperte pełna gazetek do domu
Czasami w stacjonarnym

Dzieki temu wątkowi zamówiłam w sklepie internetowym


Wysłane z iPhone ;P
No ja kupowalam pare razy w stacjonarce i raz przez neta. Ale podczytuje was dosc dlugo i non stop widze milion prezentow ( w tym perfumy itd). I to chyba z oferty wysylkowej.. u niektoruch w zamowieniach naprawde sporo gratisow + np. Dostawa za darmo . No chyba ze to zamowienia przez neta ? .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:18   #2959
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Pokaż wiadomość
Swoja droga uzywala ktoras moze Cue esencja perfum ?
Mam, ale trudno powiedzieć, czy używałam, Dla mnie nawet EDP są migrenogenne, a perfumy to już killer.

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
No ja kupowalam pare razy w stacjonarce i raz przez neta. Ale podczytuje was dosc dlugo i non stop widze milion prezentow ( w tym perfumy itd). I to chyba z oferty wysylkowej.. u niektoruch w zamowieniach naprawde sporo gratisow + np. Dostawa za darmo . No chyba ze to zamowienia przez neta ?
Perfumy często są gratisem w e-sklepie i wysyłkowej, nigdy w stacjonarce.
Najwięcej szaleństw było z kodami do e-sklepu.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:20
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 18:19   #2960
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Akurat staram się jak najrzadziej zamawiać z komórki, zamawiam z laptopka. Jakoś wolę na spokojnie przejrzeć wszystkie produkty na większym monitorze. Jednak YR bazuje na impulsywnych zakupach, więc będzie intensywnie rozwijał aplikację mobilną i oferty SMS. Z wysyłkowej też możesz zamawiać przez ich stronę, po co wydawać na znaczek. Mnie irytowała ilość makulatury, którą mi przysyłali, a jak ograniczyłam zakupy przez ten kanał, to bardzo rzadko dostaję ofertę. Oferty papierowe są skierowane do starszego pokolenia klientek.
Wlasnie widzialam i nawwet wklejalam te kody z 1 szej strony "oferta dla niwych" ale pisalo ze cos z kodem nie tak. :p czyli jednak lepiej przez e-sklep ? Te rozne gratisy itd. Mozna zgarnac ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:21   #2961
daranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 177
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Ja niestety nie lubię zakupów online właśnie przez koszty przesyłki i dużą ilość roboty przy tym ;/ Raczej wolę sklepy stacjonarne. Mam 18 lat i nie mam za dużo pieniędzy
daranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:26   #2962
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Myślę, że większość osób udzielających się w wątku najczęściej korzysta ze sklepu internetowego, rzadziej z ofert wysyłkowych a najrzadziej z oferty sklepów stacjonarnych To idzie w parze z atrakcyjnością tych kanałów dystrybucji - z ilością gratisów i wysokością rabatów
Aha no to sie ciesze bo esklep jest prosty w obsludze . Ale ciagle widze jakies oferty urodzinowe czy cos i myslalam ze wy tak w wysylkowej ^^. Glupia ja

Dodatkowo ciekawa jestem tej nowej wody toaletowej ktora na byc od wrzesnia a teraz mozna ha w konkursie chyba wygrac ;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez daranna Pokaż wiadomość
Ja niestety nie lubię zakupów online właśnie przez koszty przesyłki i dużą ilość roboty przy tym ;/ Raczej wolę sklepy stacjonarne. Mam 18 lat i nie mam za dużo pieniędzy
Ale wlasnie koszty nie sa az tak wielkie . Ja jak robilam swoje zamowienie to kupowalam tusz sexy pulp + zel pod prysznic kwiat wisni a do tego w gratisie wzielam sobie krem bb pure & life ( dodam ze go uwieeelbiam) czy jakos tak :p i zaplacilam chyba 49.. czy jakos tak w kazdym badz razie dostawa dyszke niecala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:29
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:27   #2963
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez daranna Pokaż wiadomość
Ja niestety nie lubię zakupów online właśnie przez koszty przesyłki i dużą ilość roboty przy tym ;/ Raczej wolę sklepy stacjonarne. Mam 18 lat i nie mam za dużo pieniędzy
Jeśli nie masz za dużo pieniędzy, to spróbuj zgrupować zamówienia dla całej rodziny na miesiąc. Tak naprawdę, przy dobrych kodach, które pojawiają się po 20-stym każdego miesiąca, kosmetyki ze sklepu on-line YR wyjdą po cenach "biedronkowych", a jakość nieporównywalna. I postaraj się nie uzależnić i nie korzystać z każdej oferty. I to nie żart jestem na odwyku, a siedzę na wątku, żeby chociaż popatrzeć na Wasze zamówienia.

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Dodatkowo ciekawa jestem tej nowej wody toaletowej ktora na byc od wrzesnia
Ktoś już testował i podobna do Wish Choparada. Chyba się nie skuszę, bo za ciężkie klimaty dla mnie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:33   #2964
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Aha no to sie ciesze bo esklep jest prosty w obsludze . Ale ciagle widze jakies oferty urodzinowe czy cos i myslalam ze wy tak w wysylkowej ^^. Glupia ja

Dodatkowo ciekawa jestem tej nowej wody toaletowej ktora na byc od wrzesnia a teraz mozna ha w konkursie chyba wygrac ;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Urodzinowa oferta to oferta wysyłkowa, na początku wątku masz jej numer, możesz z niej skorzystać w dowolnej chwili. Potrzebujesz tylko numeru klienta, skoro zamawiałaś YR przez net to już go masz, jeśli nie zachowałaś faktury to wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta i zapytać

W e-sklepie z okazji urodzin YR rozsyła spersonalizowane kody na wodę toaletową Comme une Evidence L'eau. A do posiadaczy karty stałego klienta (stacjonarka) rozsyłane są ulotki, prezent do odebrania w stacjonarce nawet za samą wizytę, teraz jest chyba jakiś naszyjnik a la Swarovski
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:39   #2965
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Urodzinowa oferta to oferta wysyłkowa, na początku wątku masz jej numer, możesz z niej skorzystać w dowolnej chwili. Potrzebujesz tylko numeru klienta, skoro zamawiałaś YR przez net to już go masz, jeśli nie zachowałaś faktury to wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta i zapytać

W e-sklepie z okazji urodzin YR rozsyła spersonalizowane kody na wodę toaletową Comme une Evidence L'eau. A do posiadaczy karty stałego klienta (stacjonarka) rozsyłane są ulotki, prezent do odebrania w stacjonarce nawet za samą wizytę, teraz jest chyba jakiś naszyjnik a la Swarovski
Nie nie zachowalam. Aha, nna maila wysylaja ? kurcze fajnie. Ja poki co mam tylko oferte na sierpien . Nic wiecej nie dostalam.lll

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz za dużo pieniędzy, to spróbuj zgrupować zamówienia dla całej rodziny na miesiąc. Tak naprawdę, przy dobrych kodach, które pojawiają się po 20-stym każdego miesiąca, kosmetyki ze sklepu on-line YR wyjdą po cenach "biedronkowych", a jakość nieporównywalna. I postaraj się nie uzależnić i nie korzystać z każdej oferty. I to nie żart jestem na odwyku, a siedzę na wątku, żeby chociaż popatrzeć na Wasze zamówienia.


Ktoś już testował i podobna do Wish Choparada. Chyba się nie skuszę, bo za ciężkie klimaty dla mnie.
Mozesz sie ze mnie posmiac ale nie wiem co to jest Wish Choparada . Pewnie przejde sie do stacjonarki jak juz bedzie to powacham

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:41   #2966
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Nie ma się z czego śmiać. Nie jest możliwe znać wszystkie perfumy na świecie

Tu masz opinie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-wish-edp.html

So Elixir Purple jest w stylu Givenchy Ange ou Demon Le Secret
So Elixir jest w stylu Chanel Coco Madmoiselle
Naturelle w stylu Dolce Gabana Light Blue
Moment de Bonheur w style Chloe Chloe EDP
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:47   #2967
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie ma się z czego śmiać. Nie jest możliwe znać wszystkie perfumy na świecie

Tu masz opinie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-wish-edp.html
Dziekuje . Ciekawa jestem bo kadzy lubi co innego . W kazdym badz razie dziekuje ze w razie potrzeby moge do Ciebie napisac na pw .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A te spersonalizowane kody to gdzies wiadomosc w e-sklepie czy namaila ? :p
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2014-08-16 o 18:48
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:51   #2968
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Dobra to jeszcze ja mam jedno pytanie. Do tej pory korzystałam z esklepu u sklepu stacjonarnego. Teraz chciałabym skorzystać z oferty wysyłkowej, czy w związku z tym najpierw muszę skorzystać z oferty dla nowych żeby nadali mi numer klienta? Bo pamiętam że kiedyś taki numer chyba miałam na blankiecie z esklepu, ale go wyrzuciłam, a na stronie internetowej po zalogowaniu nie mogłam tego znaleźć oświećcie mnie, bo chciałabym też skorzystać i zamówić te pastylki z gratisami
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:52   #2969
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie ma się z czego śmiać. Nie jest możliwe znać wszystkie perfumy na świecie

Tu masz opinie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-wish-edp.html

So Elixir Purple jest w stylu Givenchy Ange ou Demon Le Secret
So Elixir jest w stylu Chanel Coco Madmoiselle
Naturelle w stylu Dolce Gabana Light Blue
Moment de Bonheur w style Chloe Chloe EDP
Dziekuje na rozpiske, poczytam opinie jak usiade przy komputerze bo na tel to ciezko. Zadnych z tych perfum nie znam (cenowo to nie moje progi :p. Ale s tego co kojarze to chloe chloe jest slodka chyba a ja w sumie lubie slodkie lub slodko orzezwiajace zapachy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 18:52   #2970
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

[QUOTE=cosmetix;47727168]Jeśli nie masz za dużo pieniędzy, to spróbuj zgrupować zamówienia dla całej rodziny na miesiąc. Tak naprawdę, przy dobrych kodach, które pojawiają się po 20-stym każdego miesiąca, kosmetyki ze sklepu on-line YR wyjdą po cenach "biedronkowych", a jakość nieporównywalna. I postaraj się nie uzależnić i nie korzystać z każdej oferty. I to nie żart jestem na odwyku, a siedzę na wątku, żeby chociaż popatrzeć na Wasze zamówienia.

Weź sobie rady cosmetix do serca, łatwo popaść w destrukcję z za
mawiankami z YR. Wydaje się, że każda ekstra okazja jest ostatnią i trzeba zamówić. Tez jestem na odwyku
gosus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 07:43:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.