Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-15, 16:49   #1441
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość
To nie tylko moja skóra. Mojej mamy też. Identyczne perfumy, ale kupione w Douglasie trzymały się na skórze cały dzień. A te z iperfumy.pl wietrzeją w zastraszającym tempie.
Więc zapewne przeszły reformulację. Zdarza się. Ewentualnie zwietrzały, wtedy trzeba reklamować.
Reklamowałaś?
iPerfumy sprzedaje oryginały.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2014-12-15 o 16:50
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 17:06   #1442
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Więc zapewne przeszły reformulację. Zdarza się. Ewentualnie zwietrzały, wtedy trzeba reklamować.
Reklamowałaś?
iPerfumy sprzedaje oryginały.
Na jedną reklamację to już chyba za późno, ale pozostałe 3 reklamuję. Dziwne, że wszystkie zwietrzały, no ale cóż.

Dziękuję Ci za pomoc
__________________
Lavylites
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:01   #1443
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość
Na jedną reklamację to już chyba za późno, ale pozostałe 3 reklamuję. Dziwne, że wszystkie zwietrzały, no ale cóż.

Dziękuję Ci za pomoc
a jakie to perfumy i kiedy kupowałaś te z Douglasa?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:35   #1444
kicikicikotku
Raczkowanie
 
Avatar kicikicikotku
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, jaka jest szansa, że sprzedawca:

- prowadzący dłuższy czas "perfumerię" online (minimum kilka m-cy),
- którego sprawdziłam w CEIDG,
- który dołącza paragon do zamówienia

sprzedaje podróbki?

Chyba raczej niewielka? Pytam, bo totalnie nie znam się na tych wszystkich kodach, numerach, partiach itd. i raczej nie chciałabym otwierać perfum, żeby robić zdjęcia, bo to na prezent...

(Chociaż w regulaminie mnie zaniepokoił jeden fakt i zakładka o nas z "perfumą").

Koleżanka zamawiała, jej znajomi zamawiali i mówili, że wszystko oryginalne... Jednak podejrzewam, że znają się tak jak i ja.
__________________
When you're finished changing, you're finished.


kicikicikotku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:36   #1445
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cacharel Noa, Gucci by Gucci, Lady Million. Douglasowe kupowane były rok wcześniej niż te w iperfumy.pl
__________________
Lavylites
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:13   #1446
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kicikicikotku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka jest szansa, że sprzedawca:

- prowadzący dłuższy czas "perfumerię" online (minimum kilka m-cy),
- którego sprawdziłam w CEIDG,
- który dołącza paragon do zamówienia

sprzedaje podróbki?

Chyba raczej niewielka? Pytam, bo totalnie nie znam się na tych wszystkich kodach, numerach, partiach itd. i raczej nie chciałabym otwierać perfum, żeby robić zdjęcia, bo to na prezent...

(Chociaż w regulaminie mnie zaniepokoił jeden fakt i zakładka o nas z "perfumą").

Koleżanka zamawiała, jej znajomi zamawiali i mówili, że wszystko oryginalne... Jednak podejrzewam, że znają się tak jak i ja.
Jakiś czas temu było tu głośno o perfumerii internetowej, która sprzedawała podróbki. Podaj może nazwę tej, o której piszesz.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:58   #1447
kicikicikotku
Raczkowanie
 
Avatar kicikicikotku
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu było tu głośno o perfumerii internetowej, która sprzedawała podróbki. Podaj może nazwę tej, o której piszesz.
Perfumeria Tyś: http://perfumeriatys.pl/
(Przepraszam, jeśli coś pominęłam. Próbowałam przebrnąć przez te dwie części, ale natłok informacji mnie przytłoczył. )
__________________
When you're finished changing, you're finished.


kicikicikotku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 08:06   #1448
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie co do perfumerii iperfumy.pl

Jak zamawiałam zapachy męskie, wszystko się zgadzało, opakowanie, trwałość, wszystko. Kupując zapachy damskie, z serii testerów (które niczym się miały nie różnić od oryginalnych, poza szczegółami wizualnymi, typu opakowanie z nalepką tester itp.), to każdy jeden utrzymuje się na skórze góra godzinę. A kupowałam trzy różne zapachy. Miała któraś z was podobną sytuację?

Gdyby to był jeden przypadek, to może bym się tak nie dziwiła, ale 3 różne... Nie wiem czy dalej można określać tą perfumerię mianem wiarygodnej
Ja mam od nich DKNY (2 szt) Be delicious i sa mega trvale.
Dla mnie perfumeria jest viarygodna.
Reklamuj zapachy
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:27   #1449
xxxadussiaaxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam,
nie znalazłam informacji o sklepie internetowym Divanii.
Chcę zakupić tester burberry london - http://www.ceneo.pl/sklepy/divanii.p...04#tab=reviews
Proszę o opinie sklepu, czy ktoś miał z nim doczynienia...cena atrakcyjna
xxxadussiaaxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:31   #1450
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxadussiaaxxx1 Pokaż wiadomość
Witam,
nie znalazłam informacji o sklepie internetowym Divanii.
Chcę zakupić tester burberry london - http://www.ceneo.pl/sklepy/divanii.p...04#tab=reviews
Proszę o opinie sklepu, czy ktoś miał z nim doczynienia...cena atrakcyjna

Perfumeria jest sprawdzona i sprzedaje oryginały ale zdjęcie jest mylące. Na ceneo masz tester Burberry London (prostokątna butelka w kratę) ale na stronie perfumerii jest już Burberry Classic.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:02   #1451
Julka95
Przyczajenie
 
Avatar Julka95
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam
Mam pytanie co do perfumerii perfumesco. Wiem, że znajduje się ona na liście polecanych, ale zastanwia mnie jeden fakt - perfumy, który podobno oryginalnie nie są zafoliowane, w tej perfumerii są zapakowane w folię, a przy ofercie widnieje informacja, że produkt jest zafoliowany przez producenta. Czy możliwe jest, że to perfumeria sama pakuje perfumy w folię? Albo może te perfumy bywają też zafoliowane... Chodzi o szarego Hugo Bossa Będę wdzięczna za pomoc
Julka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 13:16   #1452
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, trafiłam dzisiaj na ciekawą stronkę a nie znalazłam wątku, w której byłaby wspomniana. Przeglądałam odlewki na allegro i tak znalazłam decant.pl i zastanawiam się - miała któraś z Was do czynienia z tą stroną? Jest wiarygodna? Kusi mnie możliwość kupienia większych odlewek, np. 10 czy 15 ml.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:22   #1453
kicikicikotku
Raczkowanie
 
Avatar kicikicikotku
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kicikicikotku Pokaż wiadomość
Perfumeria Tyś: http://perfumeriatys.pl/
(Przepraszam, jeśli coś pominęłam. Próbowałam przebrnąć przez te dwie części, ale natłok informacji mnie przytłoczył. )
Niestety się rozczarowałam - znajomi niby zachwalali, więc im zaufałam i zdecydowałam się na zakup. Po dwóch telefonach, smsie i mailu pan przyznał się, że perfum - na które czekam od tygodnia - nie ma i zapomniał mi o tym napisać. Ponadto stwierdził, że "to jest jego firma i może robić, co chce" (czyli nie szanować klientów), a zamiast tych, które zamówiłam, wyśle mi inne (tylko że jeśli chciałabym inne to bym zamówiła inne?).

Idę zatem na prostezakupy.pl...
__________________
When you're finished changing, you're finished.



Edytowane przez kicikicikotku
Czas edycji: 2014-12-16 o 22:12
kicikicikotku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:38   #1454
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

dziewczyny a co powiecie na temat perfumerii avcosmetics.pl ? maja ciekawa cene miss dior edt 2013
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:44   #1455
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
dziewczyny a co powiecie na temat perfumerii avcosmetics.pl ? maja ciekawa cene miss dior edt 2013
Nie bez przyczyny jest wpisana w polecanych w pierwszym poście.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:51   #1456
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

dziękuję nie zauważyłam pozdrawiam Was dziewczyny bardzo serdecznie jesteście prawdziwą skarbnicą wiedzy o perfumeriach hehe
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:07   #1457
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

iperfumy sa ok, bralam od nich tester envy me Gucci, wszystko ok: ) , no moze jak mieli ten czat jeszcze to czasem zamieszanie bylo, bo ktos czegos nie zapisal, ale perfumy oryginalne, wszystko ok

teraz w czwartek bede zamawiac burberry brit sheer z eglamour bo jednak ciut taniej sa u nich az sie niemoge doczekac

Edytowane przez eternitymoment
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:12
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:45   #1458
Zawiedziona9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cześć wszystkim!
Zacznę od tego, że przeglądałam to forum w poszukiwaniu opinii o stronie inperfumy.pl i mimo, że nic pochlebnego nie przeczytałam to uznałam 'eee, przecież co może być nie tak'.
Zarejestrowałam sie tutaj tylko po to, zeby opisać moje męczarnie z tą 'firmą'. Dziewczyny/koledzy, nie popełniajcie mojego błedu. Najniższe ceny to słaba rekompensata targania się z obsługą i odbierania sprzecznych maili.

Zacznijmy od poczatku. Chciałam kupić narzeczonemu na gwiazdke perfumy Christian Dior Farenheit aqua. Znalazłam, pierwsze gdzie- na inprefumy. Nie chciało mi się wierzyć, w Douglas za ok. 3stówki, tutaj za troche ponad 140. Zamówiłam nie namyślając sie za długo, jak zawsze wybierając przedpłate. E-mail zwrotny mnie zaniepokoił. Gramatyka kulała, tajemiczny 'bankierzy' zamiast 'dane do przelwu' czy cokolwiek innego. Coś mnie tknęło, sprawdziłam opinie i dla własnego spokoju anulowałam pierwsze zamówienie i złożyłam drugie, tym razem z przesyłką pobraniową. Złożyłam i czekałam. 4 dni pozniej dostałam email, ze zamówienie zostało przyjęte i że mam oczekiwac na mail, że wysyłają oba zamówienia. No to za telefon, a tu głucho. Telefon odłaczony od sieci. To mail. Nasmarowałam trzy pod różne adresy. Nastepnego dnia odpowiedz, ze anulowali zamówienie pierwsze. Myśle ok, teraz będzie wszystko dobrze, czekam na druga przesyłke. Wczoraj, po 11 dniach od złożenia zamówienia dostałam email ,,potwierdzamy anulowanie zamowienia nr....." Czyli tego drugiego na ktore oczekiwałam. No komedia. Mówię sobie dość, odpisuje potwierdzając anulowanie i dziekując za nieowocną współprace. Znajduje następnie inny sklep, niepozorny ale prowadzacy odbiór osobisty w moim mieście. Dzisiaj poszłam, odebrałam i wszystko jest juz dobrze. Ale... Właśnie dostałam maila, że przepraszaja mnie za opóźnienia, z powodu przedświątecznego zamieszania oraz, że moje wczoraj anulowane zamówienie zostało przyjęte do realizacji i mam czekać na maila z potwierdzeniem wysyłki.
Nie wiem ile jeszcze potrwa ta szopka. Nie fundujcie sobie takiego 'przedświątecznego zamieszania' jak ja i zrezygnujcie z tej perfumerii.

Na osłodę mogę polecić sklep 2find.com.pl tanio, szybko, odbierają telefony- bez zarzutów.
Pozdrawiam, Zawiedziona

Edytowane przez Zawiedziona9
Czas edycji: 2014-12-17 o 10:48
Zawiedziona9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 13:13   #1459
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Zawiedziona9 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Zacznę od tego, że przeglądałam to forum w poszukiwaniu opinii o stronie inperfumy.pl i mimo, że nic pochlebnego nie przeczytałam to uznałam 'eee, przecież co może być nie tak'.
Zarejestrowałam sie tutaj tylko po to, zeby opisać moje męczarnie z tą 'firmą'. Dziewczyny/koledzy, nie popełniajcie mojego błedu. Najniższe ceny to słaba rekompensata targania się z obsługą i odbierania sprzecznych maili.
Na osłodę mogę polecić sklep 2find.com.pl tanio, szybko, odbierają telefony- bez zarzutów.
Pozdrawiam, Zawiedziona
Wspolczuje ci takich "przepychanek" z ta perfumeria. Tylko, ze troche tych klopotow to sciagnelas sama na siebie. Dosc niedawno byla o niej mowa, komus sie udalo kupic perfumy w dobrej cenie (przy opcji za pobraniem), ale reszta juz nie miala takiego szczescia. Czytalas posty Roberta czy Baces? Od postu 1278.
Post 1335 i od postu 1390.

Jest lista polecanych perfumerii, przetestowane przez nas. Tam bez obaw mozesz kupowac. Niestety powstaja perfumerie, ktore oferuja perfumy w tanszych cenach, ale sama widzisz jak z nimi jest. Lepiej odrobine wiecej dolozyc i spac spokojnie.

Cale szczescie, ze drugi strzal juz ci sie udal

I na przyszlosc,dla potomnych NIE POLECAMY perfumerii inperfumy, nie mylic z iperfumy (ta polecamy).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 13:44   #1460
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam,

mam pytanie o sklep Karen.pl - zna ktoś?
Specjalizują się w komputerach, chyba należą do Komputronika, ale widzę, że mają też perfumy. Chciałam kupić Cerruti 1881, jest fajna oferta na 50 ml, ale się waham, bo po przejrzeniu wyszukiwarki nic nie wyskoczyło...
Pomożecie?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 00:24   #1461
hayley01
Raczkowanie
 
Avatar hayley01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam
czy sklep http://aleperfumeria.pl/ jest ok? Sprzedają tez na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=21513793
Przejrzałam watek ale nic nie znalazłam a może przeoczyłam
hayley01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 06:49   #1462
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hayley01 Pokaż wiadomość
Witam
czy sklep http://aleperfumeria.pl/ jest ok? Sprzedają tez na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=21513793
Przejrzałam watek ale nic nie znalazłam a może przeoczyłam
Są ok, kupowałam kiedyś od nich. Mają oryginały
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:28   #1463
hayley01
Raczkowanie
 
Avatar hayley01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Są ok, kupowałam kiedyś od nich. Mają oryginały
Bardzo dziekuję
hayley01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 19:30   #1464
baces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Zawiedziona9 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Zacznę od tego, że przeglądałam to forum w poszukiwaniu opinii o stronie inperfumy.pl i mimo, że nic pochlebnego nie przeczytałam to uznałam 'eee, przecież co może być nie tak'.
Zarejestrowałam sie tutaj tylko po to, zeby opisać moje męczarnie z tą 'firmą'. Dziewczyny/koledzy, nie popełniajcie mojego błedu. Najniższe ceny to słaba rekompensata targania się z obsługą i odbierania sprzecznych maili.

Zacznijmy od poczatku. Chciałam kupić narzeczonemu na gwiazdke perfumy Christian Dior Farenheit aqua. Znalazłam, pierwsze gdzie- na inprefumy. Nie chciało mi się wierzyć, w Douglas za ok. 3stówki, tutaj za troche ponad 140. Zamówiłam nie namyślając sie za długo, jak zawsze wybierając przedpłate. E-mail zwrotny mnie zaniepokoił. Gramatyka kulała, tajemiczny 'bankierzy' zamiast 'dane do przelwu' czy cokolwiek innego. Coś mnie tknęło, sprawdziłam opinie i dla własnego spokoju anulowałam pierwsze zamówienie i złożyłam drugie, tym razem z przesyłką pobraniową. Złożyłam i czekałam. 4 dni pozniej dostałam email, ze zamówienie zostało przyjęte i że mam oczekiwac na mail, że wysyłają oba zamówienia. No to za telefon, a tu głucho. Telefon odłaczony od sieci. To mail. Nasmarowałam trzy pod różne adresy. Nastepnego dnia odpowiedz, ze anulowali zamówienie pierwsze. Myśle ok, teraz będzie wszystko dobrze, czekam na druga przesyłke. Wczoraj, po 11 dniach od złożenia zamówienia dostałam email ,,potwierdzamy anulowanie zamowienia nr....." Czyli tego drugiego na ktore oczekiwałam. No komedia. Mówię sobie dość, odpisuje potwierdzając anulowanie i dziekując za nieowocną współprace. Znajduje następnie inny sklep, niepozorny ale prowadzacy odbiór osobisty w moim mieście. Dzisiaj poszłam, odebrałam i wszystko jest juz dobrze. Ale... Właśnie dostałam maila, że przepraszaja mnie za opóźnienia, z powodu przedświątecznego zamieszania oraz, że moje wczoraj anulowane zamówienie zostało przyjęte do realizacji i mam czekać na maila z potwierdzeniem wysyłki.
Nie wiem ile jeszcze potrwa ta szopka. Nie fundujcie sobie takiego 'przedświątecznego zamieszania' jak ja i zrezygnujcie z tej perfumerii.

Na osłodę mogę polecić sklep 2find.com.pl tanio, szybko, odbierają telefony- bez zarzutów.
Pozdrawiam, Zawiedziona
Kilka dni temu pisałam o InPerfumy.Miałam podobną sytuację.20 listopada zamówiłam perfumy męskie(bardzo trudno je zdobyć) właśnie w tej "perfumerii".Oczywiśc ie przelałam pieniądze na konto,24 otrzymałam informację,że kwota dotarła,27 listopada mail z informacją,że zamówienie jest gotowe i zostanie przekazane firmie kurierskiej.Tydzień ciszy,data wręczenia prezentu gdzieś w tle.Napisałam mail,odpowiedziano mi,że nie mają w magazynie zamówionych perfum.Po raz pierwszy spotkałam się z taką sytuacją i rzecz jasna zbaraniałam.Napisałam kolejny mail,podałam dane do zwrotu i zażądałam zwrotu pieniędzy.O dziwo (nie wierzyłam,że odzyskam pieniądze) po trzech dniach kwota wróciła na moje konto.Reasumując - InPerfumy nie traktują poważnie swoich klientów,nie szanują klienta,mam wrażenie,że nie mają pojęcia o sprzedaży internetowej.A co najdziwniejsze - perfumy,które chciałam kupić ciągle widnieją na stonie "perfumerii" jako dostępne.Przestrzegam wszystkich,nie warto,szkoda czasu.Pozdrawiam
baces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:19   #1465
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

http://www.iperfumy.pl/dolce-gabbana...a-dla-mczyzn/#

To byłby mój pierwszy internetowy zakup perfum. W internecie mnóstwo opinii, że iperfumy.pl wiąże się z dużym ryzykiem podróbki. Jednak na wizażu polecana. 100 ml ponad dwa razy tańsze niż w Sephorze. Muszę złożyć zamówienie dzisiaj przed północą, żeby doszło do wigilii. Co robić?
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 19:21   #1466
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
http://www.iperfumy.pl/dolce-gabbana...a-dla-mczyzn/#

To byłby mój pierwszy internetowy zakup perfum. W internecie mnóstwo opinii, że iperfumy.pl wiąże się z dużym ryzykiem podróbki. Jednak na wizażu polecana. 100 ml ponad dwa razy tańsze niż w Sephorze. Muszę złożyć zamówienie dzisiaj przed północą, żeby doszło do wigilii. Co robić?
złożyć zamówienie. Kto jest bardziej wiarygodne - forum perfumowych maniaków czy "internet", gdzie opinie może pisać równie dobrze konkurencja?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:04   #1467
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Pod adresem realta.pl nie ma perfumerii - są "odżywki dla sportowców"
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 22:05   #1468
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że zakupiony w wiarygodnej perfumerii internetowej tester wyglądał, jakby nie był całkiem pełny? Dotarła do mnie właśnie zachciana flaszeczka Escady Joyful i okazuje się, że brak jest jakichś 3-4 ml z 75. Nigdy dotąd nie kupowałam testera, "normalne" flaszki Escady zawsze były pełne, więc zastanawia mnie, skąd ten ubytek.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2014-12-19 o 22:09
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 01:55   #1469
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że zakupiony w wiarygodnej perfumerii internetowej tester wyglądał, jakby nie był całkiem pełny? Dotarła do mnie właśnie zachciana flaszeczka Escady Joyful i okazuje się, że brak jest jakichś 3-4 ml z 75. Nigdy dotąd nie kupowałam testera, "normalne" flaszki Escady zawsze były pełne, więc zastanawia mnie, skąd ten ubytek.
Z tego co wiem istnieje taka możliwość i pamiętam, że polecany sprzedawca na Allegro miał tak z Madness Choparda, ale on informował o tym na aukcji i wówczas woda była tańsza od tej napełnionej do końca. iPerfumy też czasem tak czasem mają i pod spodem dają notatkę "zawartość 99(np.)%", naliczają do tego rabat. Nawet nie muszą to być testery, a wody są oczywiście nowe.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 10:29   #1470
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

N allegro gdzie są real photo wszędzie są takie ubytki czyli tak ma być . Ja tam nie spotkałam się chyba z tym, żeby buteleczka była pełna... producent nie wypełnia po sam atomizer.
Tu u sprawdzonego sprzedawcy:
http://allegro.pl/kalaaps-pl-escada-...822860732.html
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.