Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-01, 20:54   #3001
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, bo to oszustwo i budowanie związku na kłamstwie, niezależnie od "ich historii"...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 06:33   #3002
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy w ulotce Ovulastanu też nie ma takiej informacji, jak nie zapomnę to sprawdzę jak będę w domu
Ok Ja nie znalazłam (poza stosowaniem dodatkowego zabezpieczenia przez tydzień jeśli się zacznie brać później niż pierwszego dnia miesiączki), ale temat mnie zaintrygował.


Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Różne historie i różni ludzie są akurat ich jestem w stanie zrozumieć, przynajmniej dziewczynę, bo ileż można być razem na kocią łapę... W każdym razie im wyszło to baaardzo na dobre.
Nigdy nie ma żadnego wytłumaczenia ani zrozumienia dla kogoś, kto ryzykuje w ten sposób, sprowadzając na świat nowego człowieka.
Ze swoim życiem niech ludzie robią co chcą, ale jak biorą odpowiedzialność za nowe życie, to jednak trzeba mieć mózg na swoim miejscu.
Ta historia się potoczyła dobrze. A co by było jeśli by się nie skończyła? Kto by na tym ucierpiał? No właśnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 07:01   #3003
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ta historia się potoczyła dobrze. A co by było jeśli by się nie skończyła? Kto by na tym ucierpiał? No właśnie.
Wiesz, teraz to takie gdybanie, "co by było gdyby". Nie ma co gdybać, skończyło się dobrze i basta.

Bo to tak, jakby w przypadku osób planujących gdybać "a co jak po narodzinach dziecka okaże się, że jedno udawało, że chce?" albo "a co jak po narodzinach się rozstaną, bo żona nie będzie pociągała męża?".

Jak to się mówi: każdy jest kowalem swojego losu i "widziały gały co brały". Ja nie wyobrażam sobie oszukać swojego Męża w żaden sposób, bo i po co? Ale po raz kolejny: różni ludzie, różne historie. Czasem trzeba poznać jakąś od podszewki, aby zrozumieć jedną czy drugą stronę, a nie osądzać, bo "mam taki a nie inny światopogląd". Ja też miałam. Podobno tylko osioł nie zmienia zdania.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 07:53   #3004
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Wiesz, teraz to takie gdybanie, "co by było gdyby". Nie ma co gdybać, skończyło się dobrze i basta.
Moim zdaniem jest co gdybać, bo to po prostu nie jest postawa, którą powinno się promować "bo jej jej się udało".

Niestety, o ile podchodzę bardzo na luzie do kretynizmów jakie ludzie robią w życiu, tak w przypadku kiedy w grę wchodzi dziecko, to w moim przypadku nie ma zmiłuj. I nie, w tej kwestii zdania nie zmienię

Ale chyba trzeba zakończyć offtop
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:11   #3005
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest co gdybać, bo to po prostu nie jest postawa, którą powinno się promować "bo jej jej się udało".
Wypraszam sobie, nie promuję postawy tej kobiety. W żadnej wypowiedzi tego nie podkreśliłam, w każdej bojktowałam.
Jedynie podkreśliłam, że na niektóre sytuacje trzeba spojrzeć z innej perspektywy, aby je zrozumieć.

To wątek o tabletkach, a nie o postawach i decyzjach ludzi, de facto nie związanych ze skutecznością tabletek.

Żeby zakończyć: ja tabsy brałam 9 lat i nigdy mi przez myśl nie przyszło, aby robić test.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:58   #3006
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:16   #3007
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ciśnie mi się na usta: jak?!
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 09:18   #3008
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:18   #3009
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Haha jak to niepostrzeżenie? Facet był pijany? Nie wierzę że nie poczul tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 11:06   #3010
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:39   #3011
Iskierka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ja wcześniej nie robiłam testów, ale ostatnio dziwne rzeczy się ze mną działy... a teraz zmiana tabletek z mocniejszych na słabsze, których zaczęłam przyjmowanie w 6 dniu przerwy...stąd zrodziły się u mnie kolejne obawy... Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam biorąc w tym 6 dniu przerwy pierwszą tabletkę tych nowych, słabszych
Iskierka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 12:41   #3012
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Iskierko. Zlituj się
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:42   #3013
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Ja wcześniej nie robiłam testów, ale ostatnio dziwne rzeczy się ze mną działy... a teraz zmiana tabletek z mocniejszych na słabsze, których zaczęłam przyjmowanie w 6 dniu przerwy...stąd zrodziły się u mnie kolejne obawy... Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam biorąc w tym 6 dniu przerwy pierwszą tabletkę tych nowych, słabszych
Leć po 10 testów. I zbieraj na terminację. Już, od razu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:49   #3014
Iskierka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ok, czyli moge uznać to, ze zrobiłam dobrze

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

I, ze jest ok
Iskierka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:50   #3015
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Ok, czyli moge uznać to, ze zrobiłam dobrze

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

I, ze jest ok
Zmieniłaś pod kontrolą lekarza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 15:50   #3016
Iskierka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tak, lekarz mi zmienił na te tabletki

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Sama bym nie kombinowała, a w ulotce jestt "Zmiana z innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego lub złożonego

antykoncepcyjnego systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu transdermalnego

Przyjmowanie leku Vixpo należy rozpocząć następnego dnia po zastosowaniu ostatniej aktywnej

tabletki (zawierającej substancje czynne) poprzedniego środka antykoncepcyjnego, ale najpóźniej

w dniu następującym po przerwie w przyjmowaniu tabletek poprzedniego środka

antykoncepcyjnego (lub po zastosowaniu ostatniej nieaktywnej tabletki wcześniej stosowanych

tabletek antykoncepcyjnych)" a ja wzięłam pierwsza 6.dnia...wydaje mi się, ze chyba ok
Iskierka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 16:00   #3017
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Tak, lekarz mi zmienił na te tabletki

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Sama bym nie kombinowała, a w ulotce jestt "Zmiana z innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego lub złożonego

antykoncepcyjnego systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu transdermalnego

Przyjmowanie leku Vixpo należy rozpocząć następnego dnia po zastosowaniu ostatniej aktywnej

tabletki (zawierającej substancje czynne) poprzedniego środka antykoncepcyjnego, ale najpóźniej

w dniu następującym po przerwie w przyjmowaniu tabletek poprzedniego środka

antykoncepcyjnego (lub po zastosowaniu ostatniej nieaktywnej tabletki wcześniej stosowanych

tabletek antykoncepcyjnych)" a ja wzięłam pierwsza 6.dnia...wydaje mi się, ze chyba ok
To rozmawiaj z lekarzem. On się zna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 16:10   #3018
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Iskierko, ile jeszcze razy mamy Ci tu w wątku napisać że jest ok, żebyś uwierzyła?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:35   #3019
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej
Nie wiem czy pisze w dobrym wątku, jak coś to proszę mnie wygonić
20.03 miałam zabieg laparoskopii ginekologicznej. W całym tym zamieszaniu nie wzięłam w ten dzień tabletki anty. To był trzeci tydzień brania. Kolejnego dnia dostałam krwawienia, ale podejrzewam ze to tez w związku z zabiegiem. Kontynuowałam już dalej, ale nie wzięłam tamtej pominiętej pigułki. Dokończyłam opakowanie i zaczęłam brać kolejne. Dodam, ze w czasie kiedy powinnam dostać krwawienia z odstawienia nie dostałam go, ale krwawienie po zabiegu utrzymywało się 2-3 dni i wygladalo jak to krwawienie przy tabletkach . Jestem na Qlairi wiec nie mam tej siedmiodniowej przerwy, tylko dwie tabletki placebo, wiec idzie mi opakowanie za opakowaniem. Teraz jestem na 7 tabletce nowego blistra i wczoraj kochałam się z chłopakiem. I teraz trochę panikuje czy ochrona została zachowana
Może ktoś się orientuje ?
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 07:41   #3020
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Raita, przecież wszystko masz w ulotce
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 07:53   #3021
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

No tak, ale w ulotce pisze, że w takim wypadku powinnam rozpocząć nowe opakowanie jak zapomniałam ... a wiem, ze to głupie, ale za ulotkę się wzięłam wczoraj, bo wcześniej się nie schizowalam bo nie miałam czym :p a już za późno, bo już poszło drugie opakowanie. I tez pisze ze zabezpieczenie mechanicznie 9 dni, ale ja pomieszałam z tymi opakowaniami i nie wiem teraz.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:57   #3022
Natttiesonic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Ostatnia tabletka

Witam. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

Wczoraj (w środę o 10) zapomniałam wziąć ostatnią tabletkę z blistra. Wzięłam ją dziś (w czwartek o 10) bo postanowiłam że nie będę robić 7 dniowej przerwy. W ulotce jest napisane, że jeżeli nie robię przerwy to mam zacząć nowe opakowanie. Teraz pytanie - czy jak wzięłam ostatnią tabletkę dzisiaj to kolejną (z nowego opakowania) mam wziąć też dzisiaj czy jutro? Dodam, że wczoraj miał miejsce stosunek jeżeli to coś zmienia
Natttiesonic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 10:56   #3023
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ostatnia tabletka

Powinno też być napisane żeby zapomnianą tabletkę przyjąć tak szybko jak to możliwe, a pozostałe zgodnie z przyjętym harmonogramem nawet jeśli oznacza to przyjęcie dwóch tabletek na raz.
Także zacznij nowe opakowanie już dzisiaj. I konieczne może być dodatkowe zabezpieczenie przez najbliższy tydzień (niestety nie zrozumiałam, czy i kiedy chodzi Ci o 10 czy o 22)
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:17   #3024
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ostatnia tabletka

Nie sądzę, żeby konieczne było dodatkowe zabezpieczenie.

Ostatnią tabletkę można było w ogóle pominąć. W trzecim tygodniu przy zapomnianej tabletce zawsze można zakonczyć branie i zrobić tydzien przerwy, a później brać normalnie.
Przerwę można dowolnie skracać.
Dla mnie to jest sytuacja 20 tabletek + 1 dzień przerwy + nowe opakowanie.
Ja bym brala kolejne tabletki normalnie.

-> jak w punkcie 2, zakładając, że nastąpiła przerwa 1-dniowa

1 tabletka pominięta w trzecim tygodniu stosowania
Istnieją dwie możliwości bez potrzeby stosowania dodatkowej metody antykoncepcyjnej pod
warunkiem, że w ciągu 7 dni poprzedzających zapomnienie tabletki pacjentka przyjmowała tabletki
w sposób prawidłowy. W innym przypadku pacjentka powinna zastosować pierwszą z wymienionych
poniżej dwóch możliwości i jednocześnie zastosować dodatkową metodę antykoncepcyjną przez
7 dni.
1. Należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę (nawet, jeżeli oznacza to przyjęcie dwóch
tabletek jednocześnie), a kolejne tak jak zazwyczaj. Po przyjęciu ostatniej tabletki z opakowania,
następnego dnia należy rozpocząć przyjmowanie tabletek z nowego opakowania nie robiąc
przerwy. Krwawienie z odstawienia może wystąpić dopiero po zakończeniu przyjmowania
tabletek z drugiego opakowania. Jednakże w trakcie przyjmowania tabletek może wystąpić
plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe.
Lub
2. Można zaprzestać przyjmowania pozostałych tabletek z opakowania, zrobić 7 dniową lub krótszą
przerwę (licząc również dzień, w którym zapomniano przyjąć tabletkę) i rozpocząć
przyjmowanie tabletek z następnego opakowania. Stosując tę metodę można rozpoczynać kolejne
opakowanie tego samego dnia tygodnia jak zazwyczaj
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 11:46   #3025
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Ostatnia tabletka

Żadne dodatkowe zabezpieczenie nie jest potrzebne. Po 14 dniach ciągłego przyjmowania tabletek można zrobić przerwę na krwawienie z odstawienia.
Ty zrobiłaś po prostu jednodniową przerwę po 20 tabletce. Zacznij nowy blister od jutra by zachować ilość jednej tabletki dziennie. Możesz mieć plamienie śródcykliczne bo organizm mógł nawet owej "przerwy" nawet nie odczuć. Tak czy siak - zacznij jutro nowy blister i wszystko będzie okej.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 06:32   #3026
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, po co lekarz pyta o datę ostatniego krwawienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 06:47   #3027
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po co lekarz pyta o datę ostatniego krwawienia?
Żeby wiedzieć w którym dniu cyklu jesteś i czy obraz na usg odpowiada temu, co powinno w tym dniu cyklu tam być.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:15   #3028
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Żeby wiedzieć w którym dniu cyklu jesteś i czy obraz na usg odpowiada temu, co powinno w tym dniu cyklu tam być.
Tzn ja byłam po receptę tylko, nie miałam usg. Wcześniej też jak byłam po receptę to inny lekarz pytał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 08:12   #3029
Julsowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, dziewczyny, wczoraj około 19-20 wzięłam, jak zwykle, tabletkę, chce się upewnić - jeśli między północą a pierwszą w nocy trochę wymiotowałam, to raczej nie powinnam martwić się o tabletkę, bo raczej zdążyła się wchłonąć w tym czasie?
Julsowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 08:13   #3030
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Julsowa Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, wczoraj około 19-20 wzięłam, jak zwykle, tabletkę, chce się upewnić - jeśli między północą a pierwszą w nocy trochę wymiotowałam, to raczej nie powinnam martwić się o tabletkę, bo raczej zdążyła się wchłonąć w tym czasie?
Tak, zdążyła się wchłonąć.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.