zakupy na Coastal Scents - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 11:21   #961
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, sorry za OT, ale może komuś się te moje glicerynowe wynalazki jeszcze przydadzą
Oj przydają, przydają Cathy. Muszę w końcu przełamać swoje lenistwo i spróbować jakiejś prasowanki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:03   #962
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy świetny opis, nawet dla żóltodziobow- bede Cie cytowac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:59   #963
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

cathy
a mixing medium to tylko pod sypkie cienie tak dobrze dziala?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:42   #964
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oj przydają, przydają Cathy. Muszę w końcu przełamać swoje lenistwo i spróbować jakiejś prasowanki.
dzięki A co do prasowania- gdy już się znajdzie odpowiednie proporcje, to naprawdę nie jest to trudne, choć moje początki łatwe wcale nie były- kilka cieni poszło do kosza, bo kamień mi się z nich zrobił...Ale teraz już jest ok
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy świetny opis, nawet dla żóltodziobow- bede Cie cytowac
Cieszę się w takim razie
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
cathy
a mixing medium to tylko pod sypkie cienie tak dobrze dziala?
za chwilę uzupełnię opis stosowania mixing medium w przypadku cieni prasowanych
EDIT - uzupełnione

dziewczyny, jedna uwaga- na pewno stosowanie gliceryny, biosilka, albo innych wynalazków (typu płyn micelarny Ziaji) nie każdemu przypadnie do gustu, bo jak wiadomo, na każdych powiekach wszystko zachowuje się inaczej (gdyby tak nie było, wystarczyłaby jedna uniwersalna baza pod cienie- lumene, albo artdeco, albo UDPP, a jak wiadomo, każda z nas ma swojego faworyta w tej dziedzinie i myślę,że z mixing medium będzie podobnie)
Wiem jednak, że kilka osób już zaraziłam moją glicerynową manią i są równie zadowolone, jak ja

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-24 o 13:49
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:51   #965
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

cathy, dzieki za uzupelnienie
dziewczyny a porownujac to mixing medium domowej roboty z mm MACa (czy inna baza typu lumene) - na MACu tez nie wychodzi latwo typowe miksowanie rozcieranie cieni pedzelkiem tylko lepiej, jak to cathy nazwala - pac pac pac ?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, jedna uwaga- na pewno stosowanie gliceryny, biosilka, albo innych wynalazków (typu płyn micelarny Ziaji) nie każdemu przypadnie do gustu, bo jak wiadomo, na każdych powiekach wszystko zachowuje się inaczej (gdyby tak nie było, wystarczyłaby jedna uniwersalna baza pod cienie- lumene, albo artdeco, albo UDPP, a jak wiadomo, każda z nas ma swojego faworyta w tej dziedzinie i myślę,że z mixing medium będzie podobnie)
Wiem jednak, że kilka osób już zaraziłam moją glicerynową manią i są równie zadowolone, jak ja

to raczej normalne ale nie zaszkodzi sprobowac sie zarazic nie?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2009-01-24 o 13:57
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:00   #966
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
cathy, dzieki za uzupelnienie
dziewczyny a porownujac to mixing medium domowej roboty z mm MACa (czy inna baza typu lumene) - na MACu tez nie wychodzi latwo typowe miksowanie rozcieranie cieni pedzelkiem tylko lepiej, jak to cathy nazwala - pac pac pac ?
nie ma za co
ale to nie jest tak, że nie wychodzi, tylko jest to trudniejsze. A poza tym często na youtbie widzę, że dziewczyny niezależnie od użytej bazy, cienie nakładają własnie metodą "pac, pac, pac" Moim zdaniem wtedy po prostu cienie lepiej przyklejają się do powieki i nie osypują się.
Agabil chyba kiedyś pisała, że na mm MAC-a wszystko pięknie się rozciera, ale pewna nie jestem, mogło mi się coś pomylić

poza tym baza lumene a mixing medium (domowa, czy MAC-a) to zupełnie dwie rózne sprawy. Ja nawet, gdy nakładam z mm, to i tak stosuję zawsze bazę lumene (może niepotrzebnie, ale tak mam, bo wg mnie jakoś lepiej mm spisuje się w duecie z inną bazą).
Sama baza lumene, artdeco, czy inna, nie spełnia takiej roli jak mixing medium- na pewno nie wydobywa aż tak kolorów i na pewno nie daje takiej intensywności barw cieni.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-24 o 14:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:06   #967
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie ma za co
ale to nie jest tak, że nie wychodzi, tylko jest to trudniejsze. A poza tym często na youtbie widzę, że dziewczyny niezależnie od użytej bazy, cienie nakładają własnie metodą "pac, pac, pac" Moim zdaniem wtedy po prostu cienie lepiej przyklejają się do powieki i nie osypują się.
Agabil chyba kiedyś pisała, że na mm MAC-a wszystko pięknie się rozciera, ale pewna nie jestem, mogło mi się coś pomylić

poza tym baza lumene a mixing medium (domowa, czy MAC-a) to zupełnie dwie rózne sprawy. Ja nawet, gdy nakładam z mm, to i tak stosuję zawsze bazę lumene (może niepotrzebnie, ale tak mam, bo wg mnie jakoś lepiej mm spisuje się w duecie z inną bazą).
Sama baza lumene, artdeco, czy inna, nie spełnia takiej roli jak mixing medium- na pewno nie wydobywa aż tak kolorów i na pewno nie daje takiej intensywności barw cieni.
Ja też ZAWSZE nakładam bazę Lumene, nieważne czy potem nakładam cienie na mokro czy na sucho. Według mnie mixing medium nie zastąpi bazy (tzn. nie przedłuży trwałości cieni), on tylko (w zasadzie to "aż") wydobywa intensywność cienia i takie jego zadanie.
A cienie od jakiegoś czasu nakładam wyłącznie metodą "pac, pac, pac" bo też myślę, że lepiej wtedy przywierają do powieki i efekt jest intensywniejszy. Więc najpierw płaskim pędzelkiem "pac, pac, pac" a potem ewentualne rozcieranie i cieniowanie. Podpatrzyłam jak wiele dziewczyn na YT tak robi i to się faktycznie sprawdza. Zresztą przy większości cieni sypkich inaczej się nie da.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 15:16   #968
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

dzieki dziewczyny
tak, to agabil pisala na temat tego MM
zapomnialam ze chodzi o lepsze wydobycie koloru
mi jeszcze zadna baza nie podpasowala ;(
artdeco nie lubie bo ma glupi pojemniczek, lumene sie nie spisala, moze do niej jeszcze wroce i sprobuje raz jeszcze

dziewczyny, naprawde zadna z Was nie zamawiala nic na CS z przesylka USPS first class mail international ?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:22   #969
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
dziewczyny, naprawde zadna z Was nie zamawiala nic na CS z przesylka USPS first class mail international ?
Zamawiała, ale czas oczekiwania jest tak różny, że nic Ci to chyba nie da. Np. zamawiałam z sabbathą linery gdzieś na początku roku i przyszły chyba po 4 albo 5 dniach. Ale to był wyjątkowo ekspresowy czas. Wiem że Cathy w tym samym czasie tez dostała szybko swoją przesyłkę. Normalnie musisz jednak liczyć te 2-3 tygodnie, a pewnie i nawet do miesiąca.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:31   #970
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość

dziewczyny, naprawde zadna z Was nie zamawiala nic na CS z przesylka USPS first class mail international ?
tak jak frantic napisała, zamawiałam własnie tą przesyłkę i u mnie wyjątkowo błyskawicznie dotarła, mimo, że to był okres noworoczny. Właściwie nie zdarzyło mi się nigdy tak krótko czekać na przesyłkę (kilka dni) jak na tą z CS. Innych doświadczeń z tą formą wysyłki na razie nie miałam i nie mogę nic więcej dodać.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:38   #971
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no to juz jest cos
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 19:17   #972
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
A kasetki są bardzo poręczne, cienie są na swoim miejscu, a nie tak jak pudełeczka z pigmentami Maca, gdzieś tam w szafce rzucone
Czy moge zapytac skad macie z cathy takie kasetki? Bardzo by mi sie przydaly na moje sloiczki z probkami.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:00   #973
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Czy moge zapytac skad macie z cathy takie kasetki? Bardzo by mi sie przydaly na moje sloiczki z probkami.
nie wiem jak ferrou, ale ja swoje mam z Allegro Są w kategorii "manicure"- http://www.allegro.pl/49356_pojemnik...r=t&view=gtext - wystarczy wpisać w wyszukiwaniu "kasetka".. Koszty niewielkie, a jakie praktyczne

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-24 o 22:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:35   #974
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Bardzo, bardzo dziekuje!
Patrzylam na Allegro, ale nie wpadlam, zeby szukac w paznokciach. Trzeba sie bedzie usmiechnac do rodzinki w Polsce.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:21   #975
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy, bardzo, bardzo dziękuję za instrukcję Na pewno się przyda Jakoś w tygodniu kupię glicerynę, najpierw pobawię się w robienie mm, a później spróbuję coś sprasować. Jeszcze raz dzięki.


Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Czy moge zapytac skad macie z cathy takie kasetki? Bardzo by mi sie przydaly na moje sloiczki z probkami.
Kupiłam na allegro.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:52   #976
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ananke_2- nie ma za co ale myślę, że dostaniesz to nie tylko na Allegro, ale generalnie wszędzie, gdzie mają duży wybór akcesoriów do paznokci.

ferrou- proszę bardzo po więcej informacji zapraszam na nowy watek z mojego podpisu.
I koniecznie daj znać, jak spisują się pigmenty z Coastal Scents poddane działaniu mixing medium
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:52   #977
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie wiem jak ferrou, ale ja swoje mam z Allegro Są w kategorii "manicure"- http://www.allegro.pl/49356_pojemnik...r=t&view=gtext - wystarczy wpisać w wyszukiwaniu "kasetka".. Koszty niewielkie, a jakie praktyczne
Świetny pomysł z tymi kasetkami. Muszę też koniecznie się w coś takiego zaopatrzyć, albo kupić takie piramidki jakie Vril gdzieś polecała.
Zdecydowanym minusem cieni sypkich jest to, że zajmują za dużo miejsca i sprawiają problem w ogranizacjią porządku w kosmetykach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 01:25   #978
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ananke_2- nie ma za co ale myślę, że dostaniesz to nie tylko na Allegro, ale generalnie wszędzie, gdzie mają duży wybór akcesoriów do paznokci.

ferrou- proszę bardzo po więcej informacji zapraszam na nowy watek z mojego podpisu.
I koniecznie daj znać, jak spisują się pigmenty z Coastal Scents poddane działaniu mixing medium
Już widziałam Twój wątek, na pewno będzie pomocny. Fajnie, że zebrałaś wszystkie informację w jedną całość

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z tymi kasetkami. Muszę też koniecznie się w coś takiego zaopatrzyć, albo kupić takie piramidki jakie Vril gdzieś polecała.
Zdecydowanym minusem cieni sypkich jest to, że zajmują za dużo miejsca i sprawiają problem w ogranizacjią porządku w kosmetykach.
Jeszcze będę kupować z co najmniej jedną kasetkę na moje pigmenty Maca, bo się walają po całej szafce, przewracają się... A tak będę miała je w jednym miejscu poukładane
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:49   #979
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no dzisiaj w koncu nalozylam cienie na ten bialy liner;d

czworka wibo, najpierw cielisty z neutralnej i nie walkowaly sie znikaly ale sie nie walkowaly

nie moge sie przekonac do tego nakladania najpierw cielistego cienia na cala powieke ;d zawsze probuje po tym jak widze jakis makeup AgiBil a potem znowu nakladam cienie na powieke z sama baza
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 20:06   #980
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no dzisiaj w koncu nalozylam cienie na ten bialy liner;d

czworka wibo, najpierw cielisty z neutralnej i nie walkowaly sie znikaly ale sie nie walkowaly

nie moge sie przekonac do tego nakladania najpierw cielistego cienia na cala powieke ;d zawsze probuje po tym jak widze jakis makeup AgiBil a potem znowu nakladam cienie na powieke z sama baza
moja wina moja wina moja bardzo wielka wina
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:15   #981
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

oj, nie wysilili się z tą promocją dzisiejszą, nie wysilili

5$ mniej przy zamówieniu na 50$ lub więcej
10$ mniej przy zamówieniu na 100$ lub więcej..

ja jakoś 50$ zamówienia nie mam ochoty robić na razie Tym bardziej, że palety, które głownie podbijają cenę można znaleźć taniej na starsmakeupheaven, gdzie chyba dziś będę zamawiać puste paletki
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:19   #982
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oj, nie wysilili się z tą promocją dzisiejszą, nie wysilili

5$ mniej przy zamówieniu na 50$ lub więcej
10$ mniej przy zamówieniu na 100$ lub więcej..

ja jakoś 50$ zamówienia nie mam ochoty robić na razie Tym bardziej, że palety, które głownie podbijają cenę można znaleźć taniej na starsmakeupheaven, gdzie chyba dziś będę zamawiać puste paletki

Cathy
a Ty już zamawiałaś chyba od nich paletę. Doszła już do Ciebie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:28   #983
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Cathy
a Ty już zamawiałaś chyba od nich paletę. Doszła już do Ciebie?
jeżeli pytasz o pustą paletę ze starsmakeupheaven, to tak, doszła Wrzucałam nawet zdjęcia na wątku o mixing medium i paletach Jestem z niej bardzo zadowolona- szybka przesyłka, paletka estetyczna, ładnie wykonana, otworki trzymają rozmiar tradycyjnych MAC-ów i NYXowych trójek.. Do tego wypełnienie palety mi się podoba, bo nie jest to plastik, tylko taki jakiś dziwny materiał, dość sztywny i twardy, ale z łatwością da się go wyjąć i podocinać kształty otworków do NYX-owych singli
Dzisiaj chyba zamawiam następne dwie - większą pustą i pustą z foremkami na prasowane sypańce NYX-owe
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:37   #984
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
jeżeli pytasz o pustą paletę ze starsmakeupheaven, to tak, doszła Wrzucałam nawet zdjęcia na wątku o mixing medium i paletach Jestem z niej bardzo zadowolona- szybka przesyłka, paletka estetyczna, ładnie wykonana, otworki trzymają rozmiar tradycyjnych MAC-ów i NYXowych trójek.. Do tego wypełnienie palety mi się podoba, bo nie jest to plastik, tylko taki jakiś dziwny materiał, dość sztywny i twardy, ale z łatwością da się go wyjąć i podocinać kształty otworków do NYX-owych singli
Dzisiaj chyba zamawiam następne dwie - większą pustą i pustą z foremkami na prasowane sypańce NYX-owe
Ok już przejrzałam wątek i znalazłam fotki. Fajna jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:47   #985
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oj, nie wysilili się z tą promocją dzisiejszą, nie wysilili

5$ mniej przy zamówieniu na 50$ lub więcej
10$ mniej przy zamówieniu na 100$ lub więcej..
rzeczywiście... ja mam zamówienie na niecałe 30$, ale nie spieszy mi się, może będzie potem coś ciekawszego
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:07   #986
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: zakupy na Coastal Scents

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1074262 4]rzeczywiście... ja mam zamówienie na niecałe 30$, ale nie spieszy mi się, może będzie potem coś ciekawszego [/QUOTE]

Jeśli pod koniec lutego ktoś będzie zamawiał, to ja jestem chętna
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:11   #987
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
za chwilę uzupełnię opis stosowania mixing medium w przypadku cieni prasowanych
Cathy, uwaga, kupiłam dziś glicerynę, na początek spróbuję zrobić miksturę do atomizera, jakoś ta metoda mnie najbardziej przekonuje i jest... najczystsza
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:15   #988
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mnie kusi ta druga neutralna...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:22   #989
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Cathy, uwaga, kupiłam dziś glicerynę, na początek spróbuję zrobić miksturę do atomizera, jakoś ta metoda mnie najbardziej przekonuje i jest... najczystsza
daj znać na wątku glicerynowym, jak eksperymenty z mm Może cos nowego odkryjesz
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:27   #990
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
daj znać na wątku glicerynowym, jak eksperymenty z mm Może cos nowego odkryjesz
To ten co masz w podpisie? Nie ma problemu
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.