Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 08:55   #331
SwietaKsiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar SwietaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 632
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

A o to moaj dizisejsza zdobycz ;D
Dobrze ze poszlam na otwarcie, bo dali tylko po 2 sztuki z rozmiarów 38, 39,40

Widać było zainteresowanie ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0292.jpg (110,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0291.jpg (103,8 KB, 45 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
SwietaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 09:43   #332
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Bardzo mozliwe ze nie mialo to nic wspolnego z prawdziwym maslem orzechowym. Tez tylko rzucilam okiem doslownie jak przechodzilam.

Ciekawe kiedy szykuje sie amerykanski tydzien?
To jest krem orzechowy a nie masło
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 11:04   #333
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez SwietaKsiezniczka Pokaż wiadomość
A o to moaj dizisejsza zdobycz ;D
Dobrze ze poszlam na otwarcie, bo dali tylko po 2 sztuki z rozmiarów 38, 39,40

Widać było zainteresowanie ;D
mi sie nie podoba ten typ buta
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 11:29   #334
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Mnie też
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 13:00   #335
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Wiadomo we wszystkim należy zachować umiar. Średnio w Lidlu bywam 1-2razy w tygodniu( w zależności czy coś chce kupić na promocji z gazetki)zawsze 1pasztecik wpada do wózka w ramach przekąski w powrocie do domu z zakupami.
Zasada umiaru jest najlepsza. Takie są składy nie tylko w Lidlu czy innych dyskontach, ale i w delikatesach czy cukierniach. Z tym, że w większych sklepach jest uczciwie podany skład.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
A od 10 postow czytam Wasz przerazenie co do skladu i mam wrazenie , ze najchetniej byscie jadly prosto z pola w dzikiej gluszy, bez zadnej obroki termicznej , wymyte woda prosto z gorskiego strumienia , z dala od urzadzen elektrycznych , ktore wytwarzaja rakotworcze fale magnetyczne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie lubię takiego czarno-białego wymiaru. Akurat pieczywo w naszej kulturze jest dość często spożywane i dla niektórych ma znaczenie jego jakość. Nie każdy kto zwraca uwagę na skład produktów jest nawiedzonym eko. Jem sezonowo, ale nie wierzę , by pomidory, które kupuję od maja do pazdziernika nie były niczym pryskane. Kupuję wołowinę od dużego polskiego producenta, drobiu nie jem prawie wcale i jeżeli kurczak to wiejski (ze dwa razy w roku uda mi się kupić). Czy jest na wizażu wątek dla takich osób "umiarkowanych"?
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 14:36   #336
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Kupiłam musli to za 8 zł i błonnik, spróbuję czy smaczne.
W lodówce były wystawione rzeczy z tygodnia alpejskiego, jakieś kiełbaski, te pierogi ze Szwabii ale nic mnie nie zainteresowało
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 14:45   #337
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ten błonnik mi nie smakował...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 14:51   #338
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja chyba znowu wybiorę się do Lidla po piżamę Chociaż w Biedronce też ma być, nawet troszkę tańsza, ale nie wiem jak z jakością tych z B.


Moja "przygoda" z Lidlem zaczęła się rok temu właśnie od piżamy zimowej. Znajoma poleciła mi piżamy z Lidla i pomyślałam, że spróbuję. Od tamtej pory nie kupuję już nigdzie indziej piżam, bo uwielbiam te z Lidla. Przy okazji zaczęłam też nałogowo przeglądać gazetki i ciągle coś z nich kupować

Dziewczyny, a jesteście zadowolone z butów z Lidla? Ja nie mam, ale kupiłam w tym roku dla taty klapki profilowane i już mu się starła podeszwa.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 15:06   #339
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja kupiłam moje ulubione pesto, jakieś słodycze i pistacje na wage, sa najtańsze jakie znalazłam, ale niestety nie najlepszej jakości....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 15:17   #340
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Byłam dzisiaj w Lidlu po 12 i u mnie było jeszcze dużo tych butów, ale nie podobają mi się, poza tym i tak rozmiary od 38...
Kupiłam tunikę w biało-czarne paski, jeszcze nie mierzyłam, ale dużo ich zostało. Najbardziej poszły sweterki, bo zostały głównie L-ki.
Poza tym zostały jeszcze od czwartku golfy i cała góra sztruksów.
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 15:26   #341
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Kupiła dzisiaj któraś z Koleżanek tunikę? http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_45437.htm . Miałam dzisiaj gonić po nią ale byłam zajęta. Mam nadzieję, że w pon. jeszcze będzie mój rozmiar

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Lidlu po 12 i u mnie było jeszcze dużo tych butów, ale nie podobają mi się, poza tym i tak rozmiary od 38...
Kupiłam tunikę w biało-czarne paski, jeszcze nie mierzyłam, ale dużo ich zostało. Najbardziej poszły sweterki, bo zostały głównie L-ki.
Poza tym zostały jeszcze od czwartku golfy i cała góra sztruksów.


O, teraz doczytałam

Ja właśnie chcę czarną. Daj znać jak z jakościa itd.

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2013-09-21 o 15:32
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 15:27   #342
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie lubię takiego czarno-białego wymiaru. Akurat pieczywo w naszej kulturze jest dość często spożywane i dla niektórych ma znaczenie jego jakość. Nie każdy kto zwraca uwagę na skład produktów jest nawiedzonym eko. Jem sezonowo, ale nie wierzę , by pomidory, które kupuję od maja do pazdziernika nie były niczym pryskane. Kupuję wołowinę od dużego polskiego producenta, drobiu nie jem prawie wcale i jeżeli kurczak to wiejski (ze dwa razy w roku uda mi się kupić). Czy jest na wizażu wątek dla takich osób "umiarkowanych"?
Nie przeczytalas dokladnie mojego postu albo go nie zrozumialas . Wroc do skladow Lidlowskiego pieczywa , ktore zamiescila LadySith i przeczytaj sklad , np. Chleba slonecznikowego . I teraz powiedz mi co nie odpowiada Ci w jego jakosci . Ktos napisal , ze ten sklad "ujdzie" . Jezeli ten sklad ujdzie , to lepszy bylby tylko w takiej dziczy co opisalam . Wiec dla mnie to juz lekko przesada i taka osoba nie powinna nawet wchodzic do supermarketow/dyskontow , bo niczego lepszego nie znajdzie Zostaje wlasny ogrodek i targi eco .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 15:55   #343
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Nie przeczytalas dokladnie mojego postu albo go nie zrozumialas . Wroc do skladow Lidlowskiego pieczywa , ktore zamiescila LadySith i przeczytaj sklad , np. Chleba slonecznikowego . I teraz powiedz mi co nie odpowiada Ci w jego jakosci . Ktos napisal , ze ten sklad "ujdzie" . Jezeli ten sklad ujdzie , to lepszy bylby tylko w takiej dziczy co opisalam . Wiec dla mnie to juz lekko przesada i taka osoba nie powinna nawet wchodzic do supermarketow/dyskontow , bo niczego lepszego nie znajdzie Zostaje wlasny ogrodek i targi eco .

Wielka zaleta sklepów z niewydzielonymi produktami na wagę jest taka, że możemy na opakowaniu przeczytać składy. Może chodziło o to, że ten chleb jest ze słodem? Nie żeby był złym składnikiem, ale np. dla mnie większość produktów nawet o dobrym składzie jest za słodka. Sklep, w którym kupowałam mój ulubiony chleb na zakwasie przestał go sprowadzać, bo klienci uważali, że jest za kwaśny. Teraz kupuję świetny choć tyle ziaren bym do chleba nie pakowała. Kupienie dobrego chleba bez dodatków to wyczyn.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 16:08   #344
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Kupiła dzisiaj któraś z Koleżanek tunikę? http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_45437.htm . Miałam dzisiaj gonić po nią ale byłam zajęta. Mam nadzieję, że w pon. jeszcze będzie mój rozmiar

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------





O, teraz doczytałam

Ja właśnie chcę czarną. Daj znać jak z jakościa itd.
Jakość w porządku, jak to Esmara, ale jest na mnie za duża. Wisi i marszczy się pod biustem, poza tym jest długa, spokojnie mogłabym ją nosić jako sukienkę... No i jeszcze rękawy. Na opakowaniu jest napisane "bluzka z długim rękawem", modelki mają rękaw 3/4, u mnie wypada taki 7/8, w dodatku jest dość szeroki. Zwracam.
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:37   #345
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Pokaż wiadomość
Jakość w porządku, jak to Esmara, ale jest na mnie za duża. Wisi i marszczy się pod biustem, poza tym jest długa, spokojnie mogłabym ją nosić jako sukienkę... No i jeszcze rękawy. Na opakowaniu jest napisane "bluzka z długim rękawem", modelki mają rękaw 3/4, u mnie wypada taki 7/8, w dodatku jest dość szeroki. Zwracam.
A jaki wzięłaś rozmiar i ile masz wzrostu?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:40   #346
anastazjawu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gorące południe;)
Wiadomości: 66
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez miszelinn Pokaż wiadomość
wg mnie pieka w lidlu pieczywo bo sama kupuje jak pani z pieca dopiero co bułeczki ciepłe wyciąga...u nas w biedronce też pieka spokojnie, nawet godziny kiedy bułki nowe pieka sa czasem wywieszone. a ja z lidla uwielbiam serki z musem owocowym i moja mała szyneczke z pietruszka jest taka pakowana
Nie pieką. Bułki są już wstępnie upieczone, oni je tylko z sklepie odpiekają.
Spójrz na ich bułki przed pieczeniem - nie są surowe.

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Wielka zaleta sklepów z niewydzielonymi produktami na wagę jest taka, że możemy na opakowaniu przeczytać składy. Może chodziło o to, że ten chleb jest ze słodem? Nie żeby był złym składnikiem, ale np. dla mnie większość produktów nawet o dobrym składzie jest za słodka. Sklep, w którym kupowałam mój ulubiony chleb na zakwasie przestał go sprowadzać, bo klienci uważali, że jest za kwaśny. Teraz kupuję świetny choć tyle ziaren bym do chleba nie pakowała. Kupienie dobrego chleba bez dodatków to wyczyn.
Mega wyczyn, bo te z piekarni reklamujących się świeżym chlebem bez dodatków też niekoniecznie takie są. Kiedyś wyprosiłam, niby potrzebny mi był , bo mam dziecko alergiczne(tak naprawdę chciałam zrobić podobny ) i okazał się nie taki super.

Podoba mi się gazetka alpejska - kilka produktów spożywczych na pewno kupię. I -15% na drób też się przyda.
Wczoraj kupiłam tanie śliwki, 1,88zł za kilo pysznych, zrobię jakieś przetwory.
I steki wpadły do koszyka.

WrednaMyszka, też mam większość piżam z Lidla. Mam nadzieję, że kiedyś znowu dadzą te ze szlafrokami.
anastazjawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 18:40   #347
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A jaki wzięłaś rozmiar i ile masz wzrostu?
wzięłam S-kę, mam 164cm
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 18:53   #348
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez anastazjawu Pokaż wiadomość
Nie pieką. Bułki są już wstępnie upieczone, oni je tylko z sklepie odpiekają.
Spójrz na ich bułki przed pieczeniem - nie są surowe.

dokładnie tak jest
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 09:50   #349
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez anastazjawu Pokaż wiadomość
Nie pieką. Bułki są już wstępnie upieczone, oni je tylko z sklepie odpiekają.
Spójrz na ich bułki przed pieczeniem - nie są surowe.


Mega wyczyn, bo te z piekarni reklamujących się świeżym chlebem bez dodatków też niekoniecznie takie są.
O ile w przypadku całych chlebów można liczyć na jakiś papierek ze składem to w przypadku drobnego pieczywa (drożdzówki, kapuśniaczki itp.) tego nie ma. Obrywa się wielkim sklepom, które nie wiem czy chcą czy muszą ten skład wywieszać. Mam na osiedlu delikatesy z ogromnym wyborem pieczywa, można kupić nawet 2 kromki. Większość to produkty tylko wyglądające na dobre. Standardem nadal karmel w chlebie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 09:55   #350
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Odp: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

U mnie wczoraj były resztki tunik ale znalazłam mój rozmiar czyli s ale tak patrzyła patrzylam i nie kupiłam jednak. Wzięłam za to Legginsy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:00   #351
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Hej wszystkim!

Od czwartku mają być rzeczy do biegania, ale słyszałam, że kolejki ustawiają sie jeszcze przed otwarciem sklepu czy to prawda? pytam, ponieważ nigdy nie byłam jak wrzucali jakiś towar, a zależy mi na tych ubraniach
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:07   #352
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Prawda
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:09   #353
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ups... nie spotkałam się wcześniej z czymś takim, mam nadzieję, że jak przyjdę na 8 to jeszcze będzie w czym wybierać
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:14   #354
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja kupiłam jeszcze rajstopki w kolorze mocca , sliczne są i mysle , że dobrej jakosci
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:17   #355
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ups... nie spotkałam się wcześniej z czymś takim, mam nadzieję, że jak przyjdę na 8 to jeszcze będzie w czym wybierać
Trudno powiedzieć jak jest u Ciebie, są bardziej i mniej oblegane Lidle. Pod moim tylko czasem jest kolejka(jak są te najbardziej chodliwe rzeczy), zwykle stoi tylko kilka osób i wystarczy być równo na otwarciu. Za to kawałek dalej jest duży wybór i koło południa.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:37   #356
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Odp: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

W moim Lidlu nie ma kolejki, zawsze jestem tak 7:20 i spokojnie kupuje, co chce. Wiadomo, że po chodliwe towary trzeba iść rano, bo po południu zostają już tylko wielkie rozmiary. Ją czaje się na kurtkę, portki i opaske, bo chciałabym się joggingowac, dopóki nie będzie śniegu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 11:15   #357
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć jak jest u Ciebie, są bardziej i mniej oblegane Lidle. Pod moim tylko czasem jest kolejka(jak są te najbardziej chodliwe rzeczy), zwykle stoi tylko kilka osób i wystarczy być równo na otwarciu. Za to kawałek dalej jest duży wybór i koło południa.
Najwyżej będę jeździć po wszystkich Lidlach w mieście, jak nie kupię w moim u mnie otwierają o 8.00

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
W moim Lidlu nie ma kolejki, zawsze jestem tak 7:20 i spokojnie kupuje, co chce. Wiadomo, że po chodliwe towary trzeba iść rano, bo po południu zostają już tylko wielkie rozmiary. Ją czaje się na kurtkę, portki i opaske, bo chciałabym się joggingowac, dopóki nie będzie śniegu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Najchętniej kupiłabym wszystko, ale jeśli faktycznie wszyscy się rzucą, to chociaż kurtkę bym chciała
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 11:50   #358
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

u mnie ZAWSZE w poniedziałki i czwartki jest kolejka przed otwarciem. a kiedy są buty czy kurtki górskie albo do biegania, to jest masakra, niektórzy biegną do tych koszy z ciuchami ciężko jest się dopchać
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 12:37   #359
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Odp: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Mój Lidl jest stosunkowo nowy, bo otwarty 8.08, nie reklamowali tego otwarcia, więc ludzie nie za bardzo o nim wiedzą i może też dlatego obywa się bez tłumów.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 12:49   #360
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

a powiedzcie dziewczyny jak spodnie
Jeansy z efektem bodyshape

maja byc od 30 wrzesnia, czy sa fajne czy raczej jak normalne jeansy z podwyzszonym stanem, nie sa drogie kusza mnie bordowe lub czarne chociaz spodni mam troche;/
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 07:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.