Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 12:41   #3241
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Po prostu biegaj krócej, kiedy najpierw poćwiczysz siłowo to będziesz spalać tłuszcz od 1 minuty treningu, a nie dopiero po 20 minutach, więc wystarczy Ci bieganie 30-minutowe A ćwiczenia siłowe też nie muszą jakoś długo trwać, zwłaszcza jak dopiero zaczynasz, to nawet nie dasz rady powtórzeń i serii zrobić, więc max 30 minut wystarczy. To jest od razu też świetna rozgrzewka przed bieganiem
Ale ja właśnie biegam te 30 min, reszta to czas, jaki zajmuje mi dojście/powrót z parku + rozciąganie po Ale i tak dziękuję za rady
Od jutra zaczynam czwarty tydzień z tymi ćwiczeniami w domu przed
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:44   #3242
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ale ja właśnie biegam te 30 min, reszta to czas, jaki zajmuje mi dojście/powrót z parku + rozciąganie po Ale i tak dziękuję za rady
Od jutra zaczynam czwarty tydzień z tymi ćwiczeniami w domu przed
W zasadzie to możesz zjeść coś nawet 30 do 10 minut przed treningiem
Tutaj więcej : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349142
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 14:12   #3243
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Wracam nieśmiało do Was po trzech tygodniach przerwy.. W niedzielę bieg 10k w Łodzi a ja sobie bumeluję... Tzn dzisiaj wreszcie się zmobilizowałam i zrobiłam jakieś marne 3,5km co zaskutkowało wypluciem płuc niemalże... Masakra jakaś, mam nadzieję, że w niedzielę w ogóle dobiegnę do mety Planuję jeszcze pobiegać w środę dłuższą trasę i w piątek coś luźnego, żeby się nie przetrenować zaraz przed startem.


A mam do Was pytanie. Tzn kiedyś już pytałam Was, co może oznaczać duszący kaszel po bieganiu a ostatnio wyczytałam w Runner's World że to objaw astmy wysiłkowej... Spotkala się któraś z Was z czymś takim?
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 14:23   #3244
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja kiedyś miałam taki kaszel jak przecholowałam z bieganiem, biegałam za szybko i ponad swoje możliwości (w wyścigach ), ale tak to nie mam takich problemów. Może dlatego, że miałaś przerwę to pojawił się taki kaszel?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 17:38   #3245
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam taki kaszel jak przecholowałam z bieganiem, biegałam za szybko i ponad swoje możliwości (w wyścigach ), ale tak to nie mam takich problemów. Może dlatego, że miałaś przerwę to pojawił się taki kaszel?
Tzn fakt, to się pojawia tylko wtedy kiedy przegnę Tzn albo za szybko albo za długo. Dzisiaj najwyraźniej było za szybko
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:06   #3246
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Uff, ja dziś zrobiłam 6,13 km w 47 min. Niestety, trochę mnie spowolniło obżarstwo i kolka mnie złapała w trakcie, ale przynajmniej ruszyłam jelita, może nie wszystko pójdzie w tyłek Za to zrobiłam w trybie 4x 10 min biegu z 1 min przerwy i nie poczułam różnicy
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:38   #3247
cienanosdesoledad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 130
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Uff, ja dziś zrobiłam 6,13 km w 47 min. Niestety, trochę mnie spowolniło obżarstwo i kolka mnie złapała w trakcie, ale przynajmniej ruszyłam jelita, może nie wszystko pójdzie w tyłek Za to zrobiłam w trybie 4x 10 min biegu z 1 min przerwy i nie poczułam różnicy

fajnie powiedz mi, od zawsze mogłaś przebiec 10 minut bez problemu, czy męczyłaś się z bieganiem na początku, jak ja? zastanawiam się kiedy, ja będę w stanie 10 minut przebiec nie umierając.
__________________
A6W start -> 6.04.2012
Joga start -> 6.04.2012
Bieganie start -> 6.04.2012
Cel -> 55kg
CG start -> 15.02.2012 i zapuszczam!

cienanosdesoledad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 20:04   #3248
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cienanosdesoledad Pokaż wiadomość
fajnie powiedz mi, od zawsze mogłaś przebiec 10 minut bez problemu, czy męczyłaś się z bieganiem na początku, jak ja? zastanawiam się kiedy, ja będę w stanie 10 minut przebiec nie umierając.
Wiesz co, ja zaczęłam 15.03 i wtedy zaczęłam od 5 x 3min biegu - 3 min marszu. To jeszcze nie było takie najtrudniejsze, choć męczące. Bardziej zmęczyło mnie 4 min biegu i 2 min marszu. A jak pokonałam ten próg, to już potem nie czułam różnicy zwiększając długość biegu.
Dziś zaczęłam 6 tydzień, biegam średnio 3-4 razy w tygodniu. I myślę, że gdyby nie obżarstwo, to mogłabym dziś nawet 11-12 minut pobiec.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 23:10   #3249
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Zaliczyłam dzisiaj 5 km, baaaaardzo spacerkowym tempem, ale czułam się lepiej po świątecznej nasiadówie i jedzeniu. W środę kolejne bieganie.
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:15   #3250
Shaunee
Raczkowanie
 
Avatar Shaunee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 281
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dzisiaj znowu poszłam biegać, znalazłam bardzo fajne miejsce. Ogródki działkowe (; Jest cicho, spokojnie, no i ścieżka nie jest betonowa, a i można też popodziwiać widoki (ludzie mają bardzo ładne ogródki) ;D Dzisiaj słabiej niż wczoraj, zaledwie 3,5 km, ale i tak kiedyś nawet nie mogłam sobie wyobrazić żeby przebiec 1km. Zaczęłam brać Therm Line przed treningami, zastanawiam się, czy będzie efekt (;
Pogoda się zrobiła piękna, więc dla tych, którym się nie chce ruszyć: zbierać dupska i na dwór, póki jest słonecznie! : )
__________________
Shaunee -> Ania
Shaunee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:23   #3251
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Shaunee Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu poszłam biegać, znalazłam bardzo fajne miejsce. Ogródki działkowe (; Jest cicho, spokojnie, no i ścieżka nie jest betonowa, a i można też popodziwiać widoki (ludzie mają bardzo ładne ogródki) ;D Dzisiaj słabiej niż wczoraj, zaledwie 3,5 km, ale i tak kiedyś nawet nie mogłam sobie wyobrazić żeby przebiec 1km. Zaczęłam brać Therm Line przed treningami, zastanawiam się, czy będzie efekt (;
Pogoda się zrobiła piękna, więc dla tych, którym się nie chce ruszyć: zbierać dupska i na dwór, póki jest słonecznie! : )
Moje dupsko niestety siedzi w pracy do 16 Co do TL to brałam kiedyś i na pewno dodaje trochę energii a przede wszystkim się człowiek poci na potęgę
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 10:32   #3252
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Shaunee Pokaż wiadomość
Pogoda się zrobiła piękna, więc dla tych, którym się nie chce ruszyć: zbierać dupska i na dwór, póki jest słonecznie! : )
U kogo piękna u tego piękna...
Ja od dwóch dzni nie biegam i dziś chyba też nie wyjde najpierw leżał śnieg, potem byli goście do późna, a dziś tak wieje że na prawdę to by była marna przyjemność...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:48   #3253
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
U kogo piękna u tego piękna...
Ja od dwóch dzni nie biegam i dziś chyba też nie wyjde najpierw leżał śnieg, potem byli goście do późna, a dziś tak wieje że na prawdę to by była marna przyjemność...
No nie mów....w Gdyni ostatnie 2 dni były bardzo ładne (może poza wkurzająco niską temperaturą)

A ja biegam dzielnie, choć ostatnio nie ma mnie tu, w wątku....
Zaliczyłam treningowo półmaratonik tydzień temu, teraz szykuję się na mająwe 10km w Gdyni

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mankaaa Pokaż wiadomość
Solciuchna, tak prześledziłam kawałek tej dyskusji, ale interesuje mnie czy ktoś z aktualnie udzielających się utaj biega z pulsometrem? Czy to tylko mały odsetek osób?
tak, dość często biegam z pulsometrem.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:50   #3254
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja w sobote będę biegła na 7 km
Mam nadzieję że dam radę. Niby więcej biegam ale tak z wszystkimi człowiek ma inne tempo, i czasami po tych 7 mogę dużo bardziej dogorywać niż jakbym drugie tyle swoim tempem przebiegła.
Półmaraton moze jakiś w maju spróbuję
Znajomy co dłużej niż ja biega to mi mówił że jak się startuje w półmaratonie to nie trzeba za każdym razem tych 20 km przebiec, tylko około połowyCzy to prawda
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:07   #3255
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
No nie mów....w Gdyni ostatnie 2 dni były bardzo ładne (może poza wkurzająco niską temperaturą)
No wczoraj było dość ładne, ale goście wielkanocni ode mnie wyszli ok.20 więc już było dość zimno
A przedwczoraj u mnie normalnie śnieg leżał (mieszkam poza centrum) stopniał jakoś pod wieczór dopiero, no ale i tak mokro było
Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
A ja biegam dzielnie, choć ostatnio nie ma mnie tu, w wątku....
Zaliczyłam treningowo półmaratonik tydzień temu, teraz szykuję się na mająwe 10km w Gdyni .
Dobrze kojarzę że w czerwcu też jest jakieś 10 km?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:39   #3256
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja się w końcu zebrałam
Pierwszy dzień biegania po przerwie- marne 2,5 km i to nie samego biegania ale i marszu. Co jak co nie było tak źle, tylko cholera jasna niektórzy ludzie patrzyli się na mnie jak na kosmitę.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:42   #3257
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzę że w czerwcu też jest jakieś 10 km?
W czerwcu jest Bieg Świętojański 10km, a wcześniej w maju Bieg Urodzinowy Gdyni 10km.
A jak masz ochotę to w każdy poniedziałek o 19.00 pod Contrastem zbierają się biegacze i wspólnie robimy 5-7km po bulwarze i okolicach, a potem gorąca herbatka w Contraście na zakończenie. Jest to w ramach akcji BBL - Biegam Bo Lubię.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Znajomy co dłużej niż ja biega to mi mówił że jak się startuje w półmaratonie to nie trzeba za każdym razem tych 20 km przebiec, tylko około połowyCzy to prawda
Nie, dystans półmaratonu jest zawsze taki sam, czyli 21,1 km. Na zawodach biegowych najczęściej masz też limit czasowy, w którym musisz się zmieścić, aby być sklasyfikowana.
Czasem na większych imprezach biegowych obok biegu głównego - maratonu / półmaratonu, organizator robi też biegi towarzyszące, np. na 3km, 5km, 10km, biegi dla dzieci, nordic walking...

Edytowane przez Agamtb
Czas edycji: 2012-04-10 o 18:44
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:43   #3258
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez mankaaa Pokaż wiadomość
Solciuchna, tak prześledziłam kawałek tej dyskusji, ale interesuje mnie czy ktoś z aktualnie udzielających się utaj biega z pulsometrem? Czy to tylko mały odsetek osób?
Nie wiem, chyba mało osób, po prostu większość z nas doszła do wniosku, że nie warto go kupować Dobre pulsometry zaczynają się od 300 zł, jeśli stać Cię na taki wydatek to kupuj Tak naprawdę, skąd możesz wiedzieć, czy biegając z pulsometrem efektywniej spalałabyś tkankę tłuszczową? I o ile? O 5% ? Warto jest kupować pulsometr dla tych 5 %?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:50   #3259
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tak naprawdę, skąd możesz wiedzieć, czy biegając z pulsometrem efektywniej spalałabyś tkankę tłuszczową? I o ile? O 5% ? Warto jest kupować pulsometr dla tych 5 %?
Może nie chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej?

Trening z pulsometrem ma sens tylko wtedy, kiedy znasz swoje tętno max - wówczas można wyznaczyć zakresy tętna i zgodnie z nimi biegać.
Bieganie z pulsometrem ot tak żeby z nim biegać i widzieć swoje aktualne tętno mija się z celem...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 19:44   #3260
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja dziś nie dałam rady. Jak dojechaliśmy do domu to było już po 19, chłodno, a na dodatek kiszki mi grały marsza i odezwało się niewyspanie. Także jutro będę nadrabiać
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:21   #3261
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dzisiaj tylko albo az 5km. Po swiatecznym obzarstwie strasznie ciezko.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:38   #3262
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Mi też dziś ciężko było... oj tak. Ale "na szczęście" już po świętach Melduję dzisiejsze 30 min. A od jutra ograniczam słodycze- moją największą zmorę Mam nadzieję, że wytrzymam...
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 06:15   #3263
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Tylko jak te słodycze ograniczyćJa przez 2 tyg nie jadłam, w święta kilka kawałków ciasta, to wczoraj już miałam taki ciąg do słodkiego że pół czekolady z orzechami wrąbałamDzisiaj będe z tym walczyła.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:34   #3264
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
W czerwcu jest Bieg Świętojański 10km, a wcześniej w maju Bieg Urodzinowy Gdyni 10km.
A jak masz ochotę to w każdy poniedziałek o 19.00 pod Contrastem zbierają się biegacze i wspólnie robimy 5-7km po bulwarze i okolicach, a potem gorąca herbatka w Contraście na zakończenie. Jest to w ramach akcji BBL - Biegam Bo Lubię..
Dzięki za info postaram się wpaść któregoś razu ale może jak będzie troszkę cieplej
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Tylko jak te słodycze ograniczyćJa przez 2 tyg nie jadłam, w święta kilka kawałków ciasta, to wczoraj już miałam taki ciąg do słodkiego że pół czekolady z orzechami wrąbałamDzisiaj będe z tym walczyła.
No niestety zrobiłam ten sam błąd ja akurat wolę bardziej słone niż słodkie i przez oststnie 2 mies może ze 2 razy zdarzyło mi się zjeść taki typowy słodycz, ale na święta to oczywiście się ciast nawpierdzielałam i też wczoraj mnie ciągnęło, no to sobie pozwoliłam (kawałek sernika + 3 ciastka) ale dziś już basta
Słodycze powodują wyrzut insuliny i zawyżają jej poziom we krwi , który potem szybko spada i dlatego chce się kolejnych słodyczy, co generalnie jest bez sensu - takie błędne koło
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2012-04-11 o 09:37
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:36   #3265
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Tylko jak te słodycze ograniczyćJa przez 2 tyg nie jadłam, w święta kilka kawałków ciasta, to wczoraj już miałam taki ciąg do słodkiego że pół czekolady z orzechami wrąbałamDzisiaj będe z tym walczyła.

Też mam problem z tymi słodyczami, staram się je zastępować owocami, ale bywa ciężko
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:19   #3266
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja dzisiaj kiwi wcinamzamiast czekolady
I dużo piję.
Chcę wieczorem iść pobiegać, ale dostałam okresno i może pójdę może nie, zależy jak bedę się czula na siłach.
Jak biegacie w czasie okresu, to jakieś krótsze trasyBo mnie przeważnie energia rozpiera, ale dzisiaj mam totalny niż
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:30   #3267
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Może nie chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej?

Trening z pulsometrem ma sens tylko wtedy, kiedy znasz swoje tętno max - wówczas można wyznaczyć zakresy tętna i zgodnie z nimi biegać.
Bieganie z pulsometrem ot tak żeby z nim biegać i widzieć swoje aktualne tętno mija się z celem...
Ja miałam taki moment, że mnie kusiło kupno, ale ostatecznie stwierdziłam, że chyba nie jest mi to koniecznie do szczęścia, bo i tak nieważne w jakim tempie biegam, bo liczy się sam fakt biegnięcia i spalonych kcal

Ja dzisiaj zaliczyłam równiutkie 8km. W 60min A liczyłam, że 10k pobiegnę poniżej godziny, biorąc pod uwagę, że start w niedzielę, to raczej marnie to widzę

A w ogóle któraś z Was staruje w Łodzi??
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:27   #3268
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Hejoo!

Ja dziś z TŻtem 8,14 km w 61 min,w trybie 4 x 10 minut biegu i minuta przerwy i ostatnia prosta 12 min. Muszę przyznać, że dziś się zmęczyłam. I muszę obczaić jakąś dłuższą trasę, bo dziś nam zbrakło trasy

Edytowane przez invissible
Czas edycji: 2012-04-11 o 14:31
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:01   #3269
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Wczoraj 4,2 km . cholera w moim malym miasteczku ludzie patrzą się na mnie jak na kosmitę. Czasami to wydaje mi się ,że kierowcy mają ochotę się zatrzymać i spytać : 'co pani robi' ? oh.
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:21   #3270
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
Wczoraj 4,2 km . cholera w moim malym miasteczku ludzie patrzą się na mnie jak na kosmitę. Czasami to wydaje mi się ,że kierowcy mają ochotę się zatrzymać i spytać : 'co pani robi' ? oh.
E tam, żyjemy w zacofanym kraju, często jak biegnę, słyszę 'jak się pani chce!', a kiedyś dowcipny ksiądz jechał samochodem i się zatrzymał, pytał się, czy gdzieś mnie nie podwieźć, bo się chyba gdzieś spieszę
Dzisiaj tylko 25 min... Nie byłam w stanie, za długo nie biegałam. Jutro robię kolejne podejście, muszę przebiec 30 min, bo się pochlastam.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.