Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-01, 08:57   #3301
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Dla kogo ten typ czerwieni: https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=100

Czerwień jest dla mnie bardzo trudna, ale ostatnio mierzyłam te sukienke i zaskakująco dobrze kolorystycznie mi w niej było.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 09:38   #3302
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89304197]Dla kogo ten typ czerwieni: https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=100

Czerwień jest dla mnie bardzo trudna, ale ostatnio mierzyłam te sukienke i zaskakująco dobrze kolorystycznie mi w niej było.[/QUOTE]

mam sukienkę w podobnym tonie kolorystycznym i czuję się w niej bardzo dobrze, jestem typem zimnym
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 09:41   #3303
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Hmm, ciekawe , bo kolor tej sukienki, przynajmniej dla mnie, uderza bardziej w ciepla strone, ale byc moze zle to widze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 10:12   #3304
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89304228]Hmm, ciekawe , bo kolor tej sukienki, przynajmniej dla mnie, uderza bardziej w ciepla strone, ale byc moze zle to widze.


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

dla mnie to taka klasyczna czerwień, pasuje wielu typom. , najlepiej byłoby przymierzyć
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 13:35   #3305
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moja kolezanka ma bardzo podobna wlasnie zielona i jeszcze burgundowa.
Tez je mierzylam, ale niestety one lepiej sie sprawdzaja przy mniejszym biuscie.
To jednak nie szukam. W ciucholandach online nie mieli.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89304197]Dla kogo ten typ czerwieni: https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=100

Czerwień jest dla mnie bardzo trudna, ale ostatnio mierzyłam te sukienke i zaskakująco dobrze kolorystycznie mi w niej było.[/QUOTE]

Dla ciepłego typu. Dla mnie to jest jasna, koralowa czerwień.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 15:13   #3306
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

P.S. bardzo ładna ona jest
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 15:28   #3307
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89304197]Dla kogo ten typ czerwieni: https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=100

Czerwień jest dla mnie bardzo trudna, ale ostatnio mierzyłam te sukienke i zaskakująco dobrze kolorystycznie mi w niej było.[/QUOTE]

Ten kolor na zdjęciu z modelką wygląda na raczej chłodny (cool light), ale na zbliżeniach samej sukienki na raczej ciepły (warm light).
Pytanie jak wypada na żywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwien.jpg (102,8 KB, 67 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-01, 15:53   #3308
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pytanie jak wypada na żywo.
Moje pierwsze wrażenie jak ją zobaczyłam było takie, że jest ciepła. Miała w sobie jakby krople koloru pomarańczowego. Niestety, mogło być to przekłamane - Stradivarius ma wewnątrz swoich sklepów bardzo ciepłe oświetlenie. Wydaje mi sie też, że dlatego tak dobrze kolorystycznie wyglądała, bo jest rozbielona. Niewiadomo czy jakby sama ta czerwień była, to by tak samo dobrze to na mnie wyglądało. Mam np. taki top - mieszanka rożu i czerwieni i bardzo dobrze to wygląda. Same czerwone topy za to nie wyglądają na mnie dobrze. W wielu odcieniach różu jest mi dobrze, oprócz mocnej, zimnej fuksji.

Nadal nie wiem jakim typem kolorystycznym jestem, ale wydaje mi się, że jestem zgaszona.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-08-01 o 15:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-01, 20:11   #3309
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89304575]Moje pierwsze wrażenie jak ją zobaczyłam było takie, że jest ciepła. Miała w sobie jakby krople koloru pomarańczowego. Niestety, mogło być to przekłamane - Stradivarius ma wewnątrz swoich sklepów bardzo ciepłe oświetlenie. Wydaje mi sie też, że dlatego tak dobrze kolorystycznie wyglądała, bo jest rozbielona. Niewiadomo czy jakby sama ta czerwień była, to by tak samo dobrze to na mnie wyglądało. Mam np. taki top - mieszanka rożu i czerwieni i bardzo dobrze to wygląda. Same czerwone topy za to nie wyglądają na mnie dobrze. W wielu odcieniach różu jest mi dobrze, oprócz mocnej, zimnej fuksji.

Nadal nie wiem jakim typem kolorystycznym jestem, ale wydaje mi się, że jestem zgaszona.[/QUOTE]

Ta czerwień moim zdaniem byłaby najbliżej palet bright i light spring, na zgaszone jest zbyt kontrastowa (no chyba że te ciemniejsze wstawki zbliżają się ku jesieniom).
Mam podobnie z czerwienią - jej wstawki przełamujące inne kolory są ok, ale na dużej powierzchni mnie przytłacza. Nie jest to "mój" kolor, chociaż oczywiście w systemach kolorystycznych każdy ma swój odcień czerwieni,
O typowo czerwonej szmince też mogę zapomnieć, pasują mi tylko korale i lekko ocieplane róże.
Podobnie mam z brązem - niby każda paleta go ma, a ja się w każdym czuje źle i nie widzę, żeby mi którykolwiek odcień służył (poza cieniami i tuszem do rzęs).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 18:42   #3310
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Szukam sukienek na vinted, i kurczę, o ile wygodniej jest kupić coś online (i zwrócić), albo przynajmniej zobaczyć w normalnej pozie na modelce... Z takiego zalando chyba jeszcze nigdy się nie zawiodłam, jak juz to brałam 2 rozmiary na raz i 1 odsyłałam. Z drugiej strony chcę oszczędzić środowisko i portfel Z tym że wklepując "sukienki midi" chcę coś za kolano, a nie przed. Dla niektórych chyba midi to już wszystko poza mini. I dziwią mnie też ceny używanych ubrań i sposób opisywania ich/kategoryzowania. "Nowy bez metki" - w opisie: kilka razy założone. I pac 50zł za zwykłą sukienkę z hm. Ja rozumiem, ktoś kupuje rzecz nie w promocji za 120 zł to chce ją sprzedać za połowę, no ale dla mnie 50 czy więcej złotych to sporo za coś, co jednak może okazać się niepasujące (przykładowo, mam ciuch, ten sam model, tylko z innego materiału, niby oba rozmiar M, a jednak jedne są ciaśniejsze) . To kurczę w jakikolwiek dzień nie pójdę, to w tej samej cenie znajdę w sieciówce, bo wiecznie są jakieś wyprzedaże, dla klubowiczów itp. Jak lubię vinted i mam trochę rzeczy stamtąd, tak przeglądanie tego to męczarnia
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 18:57   #3311
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Medianoche, jakim jesteś typem? Bo mnie jest dobrze właśnie w tych ciemnych mocnych zieleniach i ciężkich fioletach. I może się trochę zainspiruję. Co prawda do foliowych szminek dla siebie nie jestem przekonana, ale fioletowe i zielone kredki do oczu to zdecydowanie mój typ, pasują mi bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-02, 22:34   #3312
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Medianoche, jakim jesteś typem? Bo mnie jest dobrze właśnie w tych ciemnych mocnych zieleniach i ciężkich fioletach. I może się trochę zainspiruję. Co prawda do foliowych szminek dla siebie nie jestem przekonana, ale fioletowe i zielone kredki do oczu to zdecydowanie mój typ, pasują mi bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciemna zima. Fioletowe szminki mi pasują, ale są ciemne, purpurowe. A nie jasne i lawendowe (wtedy wyglądam jak po chemioterapii). Jak nie wiem jaki chcę fiolet na ustach to biorę jak najciemniejszy.

Szminki ogólnie biorę jak najciemniejsze. Takie jak w załącznikach. Bo sam sztyft jest jaśniejszy od opakowania. Już się tego nauczyłam, że jak myślę, że coś jest ciemne i na innych ciemno wygląda to potem się okazuje, że na mnie wygląda na za jasne, smutne i tyłka nie urywa.

Noszę teraz głównie Maybelline Super Stay Matte Ink w odcieniu Believer. Mam też Creator, nakładałam go po 3 warstwy, żeby był trochę ciemniejszy.

Szminka Revolution odcień Vixen. Piękny fiolet z kopem.

Clinique Chubby Stick odcień Grandest Grape. Na mnie ma dżemowy odcień.

Te załączone szaliki (cokolwiek to jest). Dziadostwo się nie chce załączyć to wrzucam do posta i proszę moderatora o załączenie - to są kolory, w których wyglądaj najlepiej. Nad tym najjaśniejszym niebieskim z górnego rzędu bym się porządnie zastanowiła. Coś mi za jasno, ale ja mam bardzo blady odcień skóry. Taki jak ten facet, to mój kolorystyczny bliźniak chyba. I w jasnych kolorach wyglądam jak smutna, zakurzona porcelanowa lalka. I mam szalik w odcieniu coś pomiędzy tym jasnym niebieskim, a morskim. I noszę go do czerni. Jest super. Ale nad taką sukienką to bym się zastanowiła albo zestawiła z czarną marynarką.

Moje najjaśniejsze kolory to są kolory zorzy polarnej. Idealne jako dodatki np. szaliki albo kamienie w srebrnych kolczykach.

W czerni wyglądam rześko, świeżo, jakbym się porządnie wyspała. Widać to jak ściągnę z siebie niekorzystny kolor i założę czerń. Jak inny człowiek. Niebo, a ziemia.

Moje kolory są zimne, ale głębokie i ciężkie. Dzielę się najciemniejszymi kolorami z ciemną jesienią. Podbieramy sobie nawzajem. Ale ja brązu nie mogę. Ma być ciemna, głęboka czekolada albo brązy zmieszane z fioletami. Jak skórka śliwki. Inaczej wyglądam na smutną i przeziębioną. Jak myślisz o kolorach dla ciemniej zimy to myśl o grubych, ciężkich zasłonach. Jak w tych amerykańskich filmach, z wielkimi domami. Zawsze w święta mieli takie ciemne, grube zasłony.

Trzech jeźdźców apokalipsy dla mnie: - brzoskwinia, pastelowy zielony i beż. Dodam to tego mój znienawidzony pomarańczowy, ale dla mnie ten kolor nie istnieje, bo wyglądam w nim jakby mnie karmili odpadami z Czarnobyla.

Wszelkie beże i pustynne kolory = jestem na chemioterapii.

Najlepiej mi w czerni, ciężkich fioletach, burgundzie, morskim zielonym, świerkowym zielonym, szmaragd, kobalt, rubin. Szary lubię grafitowy, w jasnym szarym wyglądam smutno. Musiałby być taki srebrny, metaliczny. A jak nie to grafit. W mojej garderobie cały rok są święta. Choinka z kolorowymi bombkami i mnóstwo czerni. Jak chcesz mnie zabić to ubierz mnie w wielkanocne, słodkie wiosenne kolory. Ciemna zima ma się cieszyć przerwą świąteczną, a nie myśleć o wiośnie. Mnie te zimowe kolory ożywiają. A innych by przytłaczały.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-08-02 o 22:48
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 22:35   #3313
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

To dziadostwo dalej się nie chce wstawić.

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 22:46   #3314
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Kasztanka, kiedyś się chyba zastanawiałaś czy możesz być bright spring. Mnie się wydaje, że to twój typ. To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Dlatego się tobie te zimowe palety podobały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a9527e41a58a2c8433bfab56c937a905.jpg (68,1 KB, 61 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 23:18   #3315
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

To znowu jak i hejt na jasne kolory.

Ten ich purple iris to jest chyba najjaśniejszy fiolet jaki mam w szafie. Ton jaśniej już bym nie chciała. Jasne irysy to już mój kolor ostrzegawczy - ton jaśniej i zginiesz marnie

Tego ice break i lavender sorbet bym nie tknęła. Nawet do grobu. Za blada jestem.

Gdybym była wiosną to bym hejtowała ciemne kolory Jak żyć




Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-08-02 o 23:23
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 23:30   #3316
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Ja jestem kolorystycznie dość podobna do Kingi Rusin, tyle że mam czarne oczy. Dobrze mi w mocnym makijażu, w czerni, wyrazistych kolorach. Waham się nad czystą zimą, ciemną zimą, mam też jakieś cechy ciemnej jesieni. Mam naturalnie brązowe włosy, jak się farbowałam na czarno to było mi fantastycznie w mocnym żółtym, ale przy naturalnych włosach już niekoniecznie. Lubię ostre czerwienie, niebieskie, zielenie. Ogólnie lubię ostre kolory, dodają mi energii, fajnie się w czuję. Byle nie kanarkowo oczoje.ne. Źle mi w pastelowych, źle mi w jasnych kolorach, źle w beżu, bieli, ciepłym brązie. W szarym za sobą nie przepadam, choć zależy od odcienia, wyjątkowo nie lubię ciemnoszarego. W granadzie jest ok, ale lepszy jest chabrowy. Mam dość szary, matowy odcień skóry, często wyglądam na zmęczoną, zwłaszcza bez makijażu. Brwi mam takie brązowo szare, rzęsy podobnie. Nie czarne, ale i nie jasne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 23:44   #3317
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja jestem kolorystycznie dość podobna do Kingi Rusin, tyle że mam czarne oczy. Dobrze mi w mocnym makijażu, w czerni, wyrazistych kolorach. Waham się nad czystą zimą, ciemną zimą, mam też jakieś cechy ciemnej jesieni. Mam naturalnie brązowe włosy, jak się farbowałam na czarno to było mi fantastycznie w mocnym żółtym, ale przy naturalnych włosach już niekoniecznie. Lubię ostre czerwienie, niebieskie, zielenie. Ogólnie lubię ostre kolory, dodają mi energii, fajnie się w czuję. Byle nie kanarkowo oczoje.ne. Źle mi w pastelowych, źle mi w jasnych kolorach, źle w beżu, bieli, ciepłym brązie. W szarym za sobą nie przepadam, choć zależy od odcienia, wyjątkowo nie lubię ciemnoszarego. W granadzie jest ok, ale lepszy jest chabrowy. Mam dość szary, matowy odcień skóry, często wyglądam na zmęczoną, zwłaszcza bez makijażu. Brwi mam takie brązowo szare, rzęsy podobnie. Nie czarne, ale i nie jasne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie pasuje biel, ale to musi być ostra, czysta biel. Jak śnieg. Nic innego nie przejdzie, bo jestem bardzo blada. I nie lubię bieli to nie noszę w ogóle.

Kinga Rusin jest spokojna, stonowana. Żadna zima. Soft summer chyba.

Zima (niezależnie jakiego podtypu) ma w sobie głębie i jest wyrazista. Zimę trzeba podrasować, żeby wyglądała wyjściowo. A soft summer wystarczy głębszy, ciemniejszy kolor i już jest wyjściowo.

Tutaj masz Kingę w bardzo wyjściowym dla niej makijażu. Dla mnie to są basicowe kolorowy. Zima się musi mocniej malować i dorzucić świecidełek, żeby wyszło 'wyjściowo'. A soft summer weźmie ciemny tusz, ciemniejszą szminkę i już jest gotowa. Jak myślisz o Rusin to zobacz soft summer. Może tobie te ciemniejsze ciężkie kolory leżą, a jesteś stonowana.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kinga-rusin.jpg (133,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg damian-dudakinga-rusin-piotr-krasko-469720-GALLERY_BIG.jpg (117,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5eb87d4c-d95c-4134-8e12-72928ff4168b.jpg (62,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000A87TF4TREPCLX-C122-F4.jpg (78,1 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-08-02 o 23:50
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 00:05   #3318
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Już chciałam tu dodać swoje zdjęcie, ale z telefonu mam wyłączoną tę funkcję... Już sama nie wiem jakim jestem typem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

W prywatnych wiadomościach też. No nic, będę kminić.
Ja na pewno muszę się mocno umalować i ogólnie podrasować żeby wyszło dobrze. I wtedy najczęściej jestem bardzo zadowolona z efektu, inny człowiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 06:41   #3319
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja jestem kolorystycznie dość podobna do Kingi Rusin, tyle że mam czarne oczy. Dobrze mi w mocnym makijażu, w czerni, wyrazistych kolorach. Waham się nad czystą zimą, ciemną zimą, mam też jakieś cechy ciemnej jesieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób test szminek. Bright Winter nie będzie zbyt dobrze w głębokich, ciemnych fioletach dla Dark Winter. Z kolei Dark Autumn świetnie w ciemnych szminkach z brązowawym odcieniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b4fb6cc7a12a5bc1c17f7fa0a4217bd8.jpg (65,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: png bright+winter+lipsticks.png (256,4 KB, 54 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-03, 09:14   #3320
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zrób test szminek. Bright Winter nie będzie zbyt dobrze w głębokich, ciemnych fioletach dla Dark Winter. Z kolei Dark Autumn świetnie w ciemnych szminkach z brązowawym odcieniem.
Te szminki dla bright winter to bardzo moje kolory.
Ciemne fiolety mi nie pasuja, tak samo zadne beze i brazy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 12:36   #3321
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

W fioletowej szmince źle wyglądam, trochę jak trup. Czyli raczej nie ciemna zima. Szminki jasnej zimy na oko bardziej mi pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 21:09   #3322
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość

Zima (niezależnie jakiego podtypu) ma w sobie głębie i jest wyrazista. Zimę trzeba podrasować, żeby wyglądała wyjściowo. A soft summer wystarczy głębszy, ciemniejszy kolor i już jest wyjściowo.
To co piszesz samo sobie zaprzecza. Zima jest wyrazista w swoich kontrastach, dlatego zawsze wygląda wyjściowo. To mniej wyraziste typy trzeba "podrasować".
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 21:30   #3323
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=08c7cbc1c0d531be9e51934 d16bbb4732386b516_63def18 200ca5;89306601]To co piszesz samo sobie zaprzecza. Zima jest wyrazista w swoich kontrastach, dlatego zawsze wygląda wyjściowo. To mniej wyraziste typy trzeba "podrasować".[/QUOTE]

Chodziło mi o to, że makijaż dla zimy i jej ubrania dla innych typów są już bardzo 'wyjściowe'. A dla zimy codzienne. To jak chodzę tak na co dzień, musiałabym chyba założyć suknię galową i obwiesić się diamentami, żeby to dla mnie było 'wyjściowo'.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 22:27   #3324
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To dziadostwo dalej się nie chce wstawić.



Oo moje kolory na zime i ma wieczor + jasne, zimne koloryna lato
I tak nie wiem jakim typem jestem

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2022-08-03 o 22:53
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 23:51   #3325
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89306647]Oo moje kolory na zime i ma wieczor + jasne, zimne koloryna lato
I tak nie wiem jakim typem jestem

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Pewnie zimowym
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 03:30   #3326
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89306647]Oo moje kolory na zime i ma wieczor + jasne, zimne koloryna lato
I tak nie wiem jakim typem jestem

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Jeśli nie służy Ci ani odrobina ciepłych tonów, to True Summer albo True Winter, to jedyne całkiem chłodne typy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 03:37   #3327
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Czy ten wątek to kontynuacja wątku o analizie kolorystycznej? Czy bardziej sylwetkowy/ubraniowy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278525

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 09:32   #3328
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Czy ten wątek to kontynuacja wątku o analizie kolorystycznej? Czy bardziej sylwetkowy/ubraniowy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278525

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi sie, że ten jest bardziej plotkowy, z luźnymi sugestiami, a tamten poradowy z wewnetrznym albumem dla uzytkowniczek.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-08-04 o 09:33
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-06, 16:15   #3329
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89306647]Oo moje kolory na zime i ma wieczor + jasne, zimne koloryna lato
I tak nie wiem jakim typem jestem

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Ciemna Zima lub Chłodna Zima.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-06, 23:14   #3330
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zrób test szminek. Bright Winter nie będzie zbyt dobrze w głębokich, ciemnych fioletach dla Dark Winter. Z kolei Dark Autumn świetnie w ciemnych szminkach z brązowawym odcieniem.
, z tej pierwszej palety dla DW pasują mi wszystkie oprócz jaskrawej czerwieni w lewym dolnym rogu, a wszystkie z drugiej czyli dla BW zrobiłyby mi efekt klauna.
Jestem niezbyt kontrastową DW i czasem kolorystycznie bliżej mi do Dark Autumn niż do jaskrawych kolorów innych zim, ale test szminek zdecydował.
Teraz mam w planach fioletowy płaszcz, ale zgaszony ciemny śliwkowy, też chyba dobry odcień dla DA, coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1581C-36X-001-1_14 (1).jpg (50,4 KB, 59 załadowań)
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.