Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-04, 19:41   #361
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kafka jak tam u Ciebie, teraz jakoś będziesz miała chyba przedłużenie umowy - zostajesz? Czy ruszyło coś może z innymi rekrutacjami?
Mi przedłużyli umowę, także stres zniknął co prawda na razie tylko na rok, ale nie przejmuje się, bo to szmat czasu i różnie może być ale pracę bardzo lubię
Tak, kończy mi się w sierpniu, ostatniego dnia, podejrzewam, że przedłużą mi umowę ale mały stresik jest :P Jak mi nic innego nie spadnie z nieba, to oczywiście zostaję.
Ale liczę, że dostanę w tym miesiącu ciekawy telefon (związany z poleceniem mojej osoby w zeszłym tygodniu ) i może coś się z tego wywiąże

Fajnie, że Ci się podoba Twoja praca i że przedłużyli Ci na rok, to spoko okres jak na pierwszą umowę po okresie próbnym
U mnie jest raz dobrze, a raz tak sobie - bo nudno, że idzie się pochlastać i sądzę, że to się nie zmieni, tak po prostu na tym stanowisku chyba jest. Zdania nie zmieniłam, nie czuję, żebym się czegoś uczyła a zarządzanie firmą mi się nie podoba, więc na spokojnie się rozglądam, ale bez ciśnienia
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 19:49   #362
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Hej
Rozmowę z piątku przełożono mi na poniedziałek. Także jutro mam 1 rozmowę. Kolejne mam 12 i 20.08.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 20:01   #363
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kafka jak tam u Ciebie, teraz jakoś będziesz miała chyba przedłużenie umowy - zostajesz? Czy ruszyło coś może z innymi rekrutacjami?
Mi przedłużyli umowę, także stres zniknął co prawda na razie tylko na rok, ale nie przejmuje się, bo to szmat czasu i różnie może być ale pracę bardzo lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, jesteś do przodu i zazdroszczę, że pracę bardzo lubisz, to zdecydowana różnica, a właściwie podstawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 20:46   #364
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja niecierpliwie wyczekuję telefonu w środę z czwartkowej rozmowy. Mam dobre przeczucia ale... nie chcę zapeszać.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 22:04   #365
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Ja niecierpliwie wyczekuję telefonu w środę z czwartkowej rozmowy. Mam dobre przeczucia ale... nie chcę zapeszać.
Ja chciałabym telefonu z środowej rozmowy. Nie mam przeczuć żadnych. Zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2019-08-04 o 22:34
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 22:29   #366
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja chciałabym telefonu z środowej rozmowy. Nie ma przeczyć żadnych. Zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U ciebie widzę że ciągle jakieś zaproszenia na rozmowy są. Ja dzisiaj przejrzałam to, czego nie widziałam od czwartku - nie ma niczego ciekawego żeby wysyłać CV nawet...
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 22:35   #367
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
U ciebie widzę że ciągle jakieś zaproszenia na rozmowy są. Ja dzisiaj przejrzałam to, czego nie widziałam od czwartku - nie ma niczego ciekawego żeby wysyłać CV nawet...
U mnie też. Od piątku nie ma nic ciekawego. Tylko do 2 firm aplikowałam dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 05:58   #368
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

U mnie też, sezon ogórkowy jeszcze trwa.

A za to pojawiło się ogłoszenie na stanowisko na które aplikowałam, tylko z innej branży niż moja. Zedytowali je o dopisek, trzeba się znać na tym właśnie konkretnym rodzaju produktu i już nie mogę ich znowu zaspamować. Mam nadzieję, że nikt im nie przyśle CV skoro są tacy nieelastyczni
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 08:12   #369
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja zauważyłam, że podbili ogłoszenie z rozmowy gdzie byłam w czwartek dzień później, czyli w piątek. Trochę mnie to martwi. Nie pamiętam, czy upływał termin ogłoszenia czy nie ale skoro aplikowałam 24.07 na całkiem świeże ogłoszenie, to raczej nie...
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 08:44   #370
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że podbili ogłoszenie z rozmowy gdzie byłam w czwartek dzień później, czyli w piątek. Trochę mnie to martwi. Nie pamiętam, czy upływał termin ogłoszenia czy nie ale skoro aplikowałam 24.07 na całkiem świeże ogłoszenie, to raczej nie...
Jeśli to na pracuju to możesz sprawdzić datę dodania po tym jak wejdziesz w ogłoszenie - będziesz wiedziała czy to „nowe” ogłoszenie czy po prostu się odświeżyło.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 08:48   #371
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Odświeżyło się, ale nie wiem po co jeżeli jest z 24.07. Nie rozumiem tego odświeżania ofert na pracuj.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 08:54   #372
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Odświeżyło się, ale nie wiem po co jeżeli jest z 24.07. Nie rozumiem tego odświeżania ofert na pracuj.
Pracuj.pl jest drogie, wiec jak już ktoś decyduje się ma wstawienie ogłoszenia na miesiąc, to woli wybrać opcje z „podbijaniem” tak w połowie tego okresu, by ogłoszenie dotarło do możliwie najszerszego grona odbiorców. Z pozytywów - nie ma to nic wspólnego z Twoja aplikacja, także luz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 21:08   #373
goosiek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

no właśnie z tym pracuj.pl dziwna sprawa z tymi ogłoszeniami,
byłam na rozmowie w jednej firmie na dane stanowisko, rekrutacja trwała dość szybko. Pierwszego dnia rozmowa, drugiego dnia otrzymałam telefon, że grupa szkoleniowa jest już zamknięta i nie ma możliwości dopisania mnie do tej grupy, dziś patrzę to samo ogłoszenie na które aplikowałam...nie wiem co o tym myśleć..czy wysłać CV jeszcze raz..ale chyba dam sobie spokój z taką firmą...
goosiek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:23   #374
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja w takich sytuacjach drugi raz nie wysyłam. Gdyby chcieli wygrzebaliby CV i kontaktowali się z tymi, którzy aplikowali a nie zaprosili ich za pierwszym razem. Chyba, że bardzo Ci zależy i chcesz mieć uspokojone sumienie to wyślij - w końcu nic nie stracisz. Chociaż ja to osobiście traktuję jako takie ciche ,,nie zrobiłaś na nas wrażenia, więc szukamy dalej".
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 17:09   #375
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

No i jak tam sytuacja Dziewczyny?
Są jakieś oferty, telefony, propozycje?

Koralina, jak Twoje nowe miejsce pracy i co z tamtym starym, nie ciągnie się smród?
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 17:26   #376
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja wczoraj rano dostałam telefon, chociaż miałam czekać do środy. Zaproszono mnie na drugi etap na początku przyszłego tygodnia. Dostałam mailem cztery zadania o których mi wspominała wcześniej dziewczyna na rozmowie i... zonk. Dwa pierwsze się zgadzały, ale dwa kolejne... zupełnie coś innego od tego, co opisywała na koniec spotkana. Nic w języku angielskim ani związanego z miękkim HRem. Zamiast tego zagadnienia związane z wiedzą o branży, na które są co najwyżej kilkuzdaniowe odpowiedzi - a miałam przecież zrobić z tego prezentacje po kilkanaście minut. Napisałam maila z zapytaniem, czy coś się zmieniło od naszej poprzedniej rozmowy bo nie widzę wymogu angielskiego i czy robić prezentacje do 3 i 4 punktu.

Odpisała mi po godzinie. Przesłała mi nieaktualne pytania w procesie rekrutacji. Dobrze, że mi o tym opowiedziała podczas pierwszego spotkania i zapamiętałam czego dotyczyły te prezentacje bo przyszłabym z połową tego, czego ode mnie wcale nie oczekiwali.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 17:28   #377
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

No to nieźle, rzeczywiście dobrze, że z tego stresu nie wyleciało Ci z głowy, co to miało być, bo by było słabo
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 17:30   #378
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Ja w takich sytuacjach drugi raz nie wysyłam. Gdyby chcieli wygrzebaliby CV i kontaktowali się z tymi, którzy aplikowali a nie zaprosili ich za pierwszym razem. Chyba, że bardzo Ci zależy i chcesz mieć uspokojone sumienie to wyślij - w końcu nic nie stracisz. Chociaż ja to osobiście traktuję jako takie ciche ,,nie zrobiłaś na nas wrażenia, więc szukamy dalej".
Ja raz wysłałam nieświadomie ponownie swoje CV (nazwa firmy była ukryta) i pracę dostałam Najlepsze, że dowiedziałam się o tym dopiero w pracy Ale w moim przypadku rekrutacja co prawda była do dużej firmy, ale przeprowadzona tylko przez jedną osobę, a nie dział HR itd.

Ogólnie Ciebie rozumiem, ale w sumie to tylko CV. Z różnych powodów mogło zostać odrzucone lub przeoczone. Co innego jakby była już na rozmowie.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 17:39   #379
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
No to nieźle, rzeczywiście dobrze, że z tego stresu nie wyleciało Ci z głowy, co to miało być, bo by było słabo
Wszystkiego się spodziewałam tylko nie tego. Ciekawa jestem, jak to zostanie odebrane - na plus czy na minus. Dziewczyna rok młodsza ode mnie i na stażu więc ma prawo do pomyłek, ale... no jednak dość poważna pomyłka.

Ja wysyłam ponownie jak mi bardzo zależy. Jeżeli widzę, że mniej niż 25 osób wysłało i do mnie się nikt nie odezwał... traktuję jako grzeczną odmowę i szukam dalej.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 17:53   #380
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja raz wysłałam nieświadomie ponownie swoje CV (nazwa firmy była ukryta) i pracę dostałam Najlepsze, że dowiedziałam się o tym dopiero w pracy Ale w moim przypadku rekrutacja co prawda była do dużej firmy, ale przeprowadzona tylko przez jedną osobę, a nie dział HR itd.

Ogólnie Ciebie rozumiem, ale w sumie to tylko CV. Z różnych powodów mogło zostać odrzucone lub przeoczone. Co innego jakby była już na rozmowie.
No różne są podejścia. Ja tam wysyłam do tej samej firmy swoje CV ponownie, jak się pokaże inne ciekawe ogłoszenie. Kiedyś dzięki temu miałam dwie rekrutacje równolegle w danej firmie i ani rekruterki o tym nie wiedziały ani ewentualni przełożeni. Aczkolwiek to jest duże korpo (do którego ostatecznie się nie dostałam, ale wypatruję ofert od nich dalej ), więc nie dziwiło mnie to bardzo.
Ale uważam, że szczęściu trzeba pomóc i jak nie drzwiami to oknem Co to szkodzi

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Wszystkiego się spodziewałam tylko nie tego. Ciekawa jestem, jak to zostanie odebrane - na plus czy na minus. Dziewczyna rok młodsza ode mnie i na stażu więc ma prawo do pomyłek, ale... no jednak dość poważna pomyłka.

Ja wysyłam ponownie jak mi bardzo zależy. Jeżeli widzę, że mniej niż 25 osób wysłało i do mnie się nikt nie odezwał... traktuję jako grzeczną odmowę i szukam dalej.
No tak.. pomyliła się dziewczyna. Jeśli to było załatwione między wami to możliwe, że w ogóle nie wypłynie dalej. Ona się może zwyczajnie nie przyznać do takiej pomyłki.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-08-07 o 17:55
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-10, 21:23   #381
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Kafka , napisałam priv
__________________
Błagam, napraw mnie ....
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-11, 05:48   #382
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Nawet po tym forum widać, że jest rynek pracownika

Przekladala któraś z was może termin wizyty w UP kiedykolwiek? Albo zjawiła się 2 dni przed/po wyznaczonym terminie? Ja właśnie potrzebuje przesunąć termin i telefonicznie oczywiście się nie da, jakieś podania trzeba składać - utrudniają jak się da... Co prawda od września mam zacząć pracę ale dostaje zasiłek i szkoda mi go utracić za nie stawienia się w wyznaczonym terminie

Maggie żyjesz? Tak cię wciągnęly rozmowy, że się nie odzywasz czy znalazłaś inne, ciekawe hobby?
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze

Edytowane przez Amazoniak
Czas edycji: 2019-08-11 o 05:50
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-11, 07:11   #383
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Nawet po tym forum widać, że jest rynek pracownika

Przekladala któraś z was może termin wizyty w UP kiedykolwiek? Albo zjawiła się 2 dni przed/po wyznaczonym terminie? Ja właśnie potrzebuje przesunąć termin i telefonicznie oczywiście się nie da, jakieś podania trzeba składać - utrudniają jak się da... Co prawda od września mam zacząć pracę ale dostaje zasiłek i szkoda mi go utracić za nie stawienia się w wyznaczonym terminie

Maggie żyjesz? Tak cię wciągnęly rozmowy, że się nie odzywasz czy znalazłaś inne, ciekawe hobby?
Załatw sobie l4 na ten dzień i po kłopocie. Wyznacza Ci nowy termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-11, 15:31   #384
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja tylko mam nadzieję, że mój rozwiązany case study i 3 prezentacje nie pójdą jutro na marne... Chciałabym się tam załapać do pracy ale nie mam pojęcia, ile osób jeszcze zaprosili do 2 etapu. Wtedy dokładnie wiedziałam, że mam 2 konkurentów i miałam okazję ich poznać.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-11, 18:31   #385
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Nawet po tym forum widać, że jest rynek pracownika

Przekladala któraś z was może termin wizyty w UP kiedykolwiek? Albo zjawiła się 2 dni przed/po wyznaczonym terminie? Ja właśnie potrzebuje przesunąć termin i telefonicznie oczywiście się nie da, jakieś podania trzeba składać - utrudniają jak się da... Co prawda od września mam zacząć pracę ale dostaje zasiłek i szkoda mi go utracić za nie stawienia się w wyznaczonym terminie

Maggie żyjesz? Tak cię wciągnęly rozmowy, że się nie odzywasz czy znalazłaś inne, ciekawe hobby?
Hej
No żyję, żyję Tylko na razie nic się dzieje. Dopiero co się zarejestrowałam w pośredniaku (z pewnym poślizgiem, ale w końcu).
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-11, 20:19   #386
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Hej
Ja właśnie wracam z wyjazdu. Od jutra dalsze poszukiwanie pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 08:31   #387
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87072715]Hej
No żyję, żyję Tylko na razie nic się dzieje. Dopiero co się zarejestrowałam w pośredniaku (z pewnym poślizgiem, ale w końcu).[/QUOTE]

Noo bo już zaczęłam się o ciebie martwić

Odnośnie pośrednika to podeszła tam dziś odnośnie tego terminu i babka mi powiedziała, żebym przyszła w pn i ona mi bez problemu usprawiedliwi wyjątkowo fajna mi się trafiła ta kobita w UP
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:01   #388
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

To ja dopiero za trzecim razem się zarejestrowałam, bo ciągle brakowało mi jakichś dokumentów.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:43   #389
goosiek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja dzisiaj byłam w UP otrzymałam ofertę pracy zgodną z moim wykształceniem i doświadczeniem, wysłałam CV, dzwonię do pracodawcy okazało się, że już nieaktualne jestem już załamana szukaniem pracy..ogłoszenia w internecie wkółko te same...pieniądze mi się kończą, nie wiem dołuję mnie siedzenie w domu i tylko presja ze strony rodziny jak tam szukanie pracy...
goosiek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:51   #390
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez goosiek20 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w UP otrzymałam ofertę pracy zgodną z moim wykształceniem i doświadczeniem, wysłałam CV, dzwonię do pracodawcy okazało się, że już nieaktualne jestem już załamana szukaniem pracy..ogłoszenia w internecie wkółko te same...pieniądze mi się kończą, nie wiem dołuję mnie siedzenie w domu i tylko presja ze strony rodziny jak tam szukanie pracy...
Na pośredniak nie ma co liczyć.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 22:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.