Kosmetyki z aliexpress - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-15, 12:55   #1
Molksiag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6

Kosmetyki z aliexpress


Witam Kochane.

Piszę w być może kontrowersyjnej sprawie. Otóż przymierzam się do zakupu palety cieni z marki beauty glazed, która jest dostępna na aliexpress, jednak moje obawy zdrowotne są spore. Właśnie o to chciałabym was zapytać. Używał ktoś? Jakieś alergie? Stany zapalne? Na forum na fb dziewczyny pisały, że akurat ta firma się sprawdzona i bezpieczna. Co sądzicie?
Molksiag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 20:42   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Molksiag Pokaż wiadomość
Witam Kochane.

Piszę w być może kontrowersyjnej sprawie. Otóż przymierzam się do zakupu palety cieni z marki beauty glazed, która jest dostępna na aliexpress, jednak moje obawy zdrowotne są spore. Właśnie o to chciałabym was zapytać. Używał ktoś? Jakieś alergie? Stany zapalne? Na forum na fb dziewczyny pisały, że akurat ta firma się sprawdzona i bezpieczna. Co sądzicie?

ja nic nigdy nie miałam z aliexpress, ale na pewno "Zmalowana" na You Tube wrzucała makijaże kosmetykami z Ali Expres - zajrzyj do niej może akurat coś mówiła o Twojej palecie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 11:00   #3
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Ja mam z Beauty Glazed jakieś paletki i choć używam ich raczej sporadycznie, to mogę powiedzieć, że nic mi nie jest - żadnego uczulenia, stanu zapalnego czy innego ustrojstwa. A jakość cieni też spoko.
Z innych marek polecam Focallure (cienie są naprawdę bardzo fajne - mają dobry pigment i łatwo się je nakłada) oraz Ucanbe. To są normalne marki, które można dostać stacjonarnie w Chinach oraz w innych, wybranych państwach. Mają naprawdę ciekawe zestawienia kolorystyczne. Polecam sobie przejrzeć .
Kosmetyków Focallure i Ucanbe używam bardziej regularnie i tak samo - wszystko w porządku, nic się nie dzieje .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2020-05-20 o 11:01 Powód: chciałam dopisać informacje, o której zapomniałam
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 11:02   #4
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Z tego co wiem, to wiele palet jest chwalonych za pigmentację. Przegladałam sobie ostatnio palety w dziale z makijażem na aliexpress. Nawet miałam ochotę sobie niektóre z nich zamówić z uwagi na cenę.
Potem jednak pomyślałam sobie, że takie palety nie przechodzą żadnej kontroli. Nie ma tutaj ostrych restrykcji, takich jak w Unii Europejskiej. Tak wiec w składzie może być wiele niedozwolonych substancji. Postanowiłam sobie odpuścić, bo na promocjach w drogeriach internetowych czy teraz w rossmanie, możesz upolować fajne palety za pół ceny. I przynajmniej nie będziesz się zastanawiała, czy skład jest bezpieczny, czy nie!
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 14:01   #5
Noweskarpety
Przyczajenie
 
Avatar Noweskarpety
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Gdzieś czytałam że bezpiecznie kupować tych firm: Focallure i O.TWO.O. Kilka Youtuberek nagrało filmiki z paletą O.TWO.O. Darling i bardzo ją polecały. Sama kupiłam płynne cienie z Focallure (brokatowe) i nakładam je pędzelkiem jako eyeliner. Dają często lepszy efekt niż dostępne u nas eyelinery brokatowe. Nie uczulają. Mam też gąbeczkę do makijażu z O.TWO.O i używam jej regularnie, jest fajna jakościowo i dobrze się myje. Wolę ją nawet od dobrze ocenianej pomarańczowej gąbeczki z Real Techniques.
Noweskarpety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 18:54   #6
aleks_sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Polska, Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Cześć! Ja mam jedną paletkę od Beauty Glazed i jestem zadowolona. Znalazłam ją na jakiejś promocji na aliexpress, już nie pamiętam. Ale to naprawdę dobra paleta - cienie mają super pigmentację i łatwo rozcierają się z innymi cieniami.

Edytowane przez aleks_sandra
Czas edycji: 2020-07-14 o 18:55 Powód: błąd
aleks_sandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 13:50   #7
KrysiaZacharek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 11
Exclamation Dot.: Kosmetyki z aliexpress

hej. Mam jedną paletę Beauty Glazed właśnie z ali. Ogólnie nie mam żadnego uczulenia, ani nic, ale żeby mieć widoczny makijaż muszę nałożyć bazę, bo słaby pigment ma
KrysiaZacharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-08, 19:56   #8
Kamilcia11_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Witam jestem kosmetyczką (właśnie skończyłam ten kierunek w (edycja moderacji z powodu reklamy) ale od dłuższego czasu pracuję w zawodzie) i uważam że średnio odpowiedzialne jest kupowanie kosmetyków na chińskich stronach (aczkolwiek jeśli dużo osób poleca ci dany produkt to czemu nie?) takie kosmetyki przede wszystkim mogą mieć nieskontrolowane składy, nie spełniać norm europejskich (te w chinach są znacznie bardziej luźne) oraz co dla mnie osobiście najważniejsze nie są wegańskie.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2020-09-09 o 13:31 Powód: reklama
Kamilcia11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:52   #9
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Nie podjęłabym ryzyka zakupu kosmetyków z alie. Bez względu na to , kto je zachwala. Pomijam już fakt, że duża część z nich to kopiowane pomysły innych firm. Noszenie takich produktów na twarzy to trochę rosyjska ruletka; dadzą radę, czy wyjdzie się z uczuleniem albo i czymś gorszym. To, że jednej osobie nic się nie stanie, to w przypadku kosmetyków średnie pocieszenie, bo inna może dostać potwornej wysypki itp. A wtedy koszty leczenia i nerwy na pewno przewyższą atrakcyjną cenę. Na naszym rynku jest dostępnych tyle różnych niedrogich kosmetyków firmowanych przez marki , które nie są anonimowe, że każdy znajdzie coś dla siebie.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2020-09-10 o 13:54
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:51   #10
blackbird_007
Przyczajenie
 
Avatar blackbird_007
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Nie podjęłabym ryzyka zakupu kosmetyków z alie. Bez względu na to , kto je zachwala. Pomijam już fakt, że duża część z nich to kopiowane pomysły innych firm. Noszenie takich produktów na twarzy to trochę rosyjska ruletka; dadzą radę, czy wyjdzie się z uczuleniem albo i czymś gorszym. To, że jednej osobie nic się nie stanie, to w przypadku kosmetyków średnie pocieszenie, bo inna może dostać potwornej wysypki itp. A wtedy koszty leczenia i nerwy na pewno przewyższą atrakcyjną cenę. Na naszym rynku jest dostępnych tyle różnych niedrogich kosmetyków firmowanych przez marki , które nie są anonimowe, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdecydowanie popieram. Tak samo z pędzlami i większością gadżetów. Wolę mieć mniej kosmetyków, ale dobrej jakości i sprawdzonych, zaufanych marek.
blackbird_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:22   #11
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki z aliexpress

To, że komuś nic nie jest nie daje gwarancji , że u nas się produkt sprawdzi. Tam nie ma przeglądu nad składami, które moga być fałszowane. Inna sprawa to warunki sanitarne, w których takie kosmetyki są produkowane.

edit
Radzę się nie sugerować żadnymi beauty guru z YT.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-09-17 o 11:23 Powód: dopisek
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-17 12:22:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.