Kindle- kupić? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 02:04   #91
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Kindle- kupic?

Tak, ale to nie mogą być skany książek tylko takie dokumenty (np. pdfy) z tekstem jak w Wordzie.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 02:21   #92
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Kindle- kupic?

widzę, że piszecie o konwertowaniu - ebooki i dokumenty można sobie tez wysyłać na maila kindlowego, adres jest w ustawieniach czytnika i chyba na stronie amazona też.
na amazonie trzeba określić adresy, z których dokumenty będą przychodzić (inaczej nie dotrą, dostaniecie tylko maila zwrotnego, że ktoś coś chciał wysłać). żeby od razu przekonwertować dokument, trzeba w temacie wiadomości wpisać "convert". włączamy wf/3g i po chwili dokumenty się ściągają na czytnik
świat czytników to bardzo ładnie opisuje
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 06:13   #93
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Kindle- kupic?

nie mogę się doczekać, aż będę go mieć!
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 09:46   #94
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
po kilku dniach użytkowania moje wrażenia są następujące:
- mam wrażenie, że e-książki czyta się o wiele szybciej niż papierowe. czyta się wygodniej, bo wielkość liter w każdej chwili można dowolnie ustawić.
- mam więcej miejsca w torebce
- Calibre nie działa na moim laptopie. po zainstalowaniu wyskakuje "błąd". po wielogodzinnych próbach rozwiązania problemu i pytaniu na innych forach nic się nie zmieniło. książki konwertuję na innym komputerze, co jest raczej problemem. faktycznie Calibre jedną książkę konwertuje nawet kilka minut. niestety zdarza się tak, że nie odczytuje pliku, który normalnie się otwiera na komputerze - nie wiem czego to wina.
- sam Kindle nie ma dostępu do bezprzewodowej sieci, więc nie jestem w stanie się zalogować i ściągać książki prosto na czytnik. a nie mieszkam na jakimś wielkim zad*piu.
- bardzo zależało mi na książkach do nauki angielskiego. niestety są one w formacie pdf jako skan i ku mojej rozpaczy - niezależnie od tego czy zapiszę na Kindle książkę jako pdf czy już skonwertowaną, jest ona nadal totalnie nieczytelna.

Podsumowując - Kindle do czytania książek dla przyjemności jest świetną sprawą. Kindle do przechowywania i odczytywania książek do nauki - to już lepiej zainwestować w ksero.
Mówisz o 3G czy o wifi?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez FoileBeanna Pokaż wiadomość
słuchajcie, a takie książki ściągnięte np. z chomika i przekonwertowane spokojnie działają na kindlu?
Zależy jak taki e-book pierwotnie powstał. Ostatnio konwertowałam całą Jeżycjadę i niektóre części wyszły świetnie. Niektóre zaś przekonwertowały się bardzo kiepsko. Ostatnio znalazłam też chomika który posiadał całą galerię ebooków już w formacie mobi, ale tylko po angielsku.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:47   #95
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Mówisz o 3G czy o wifi?
wi-fi. niemniej jednak liczyłam na to, że będzie działać, nie mieszkam na krańcu świata.

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam też chomika który posiadał całą galerię ebooków już w formacie mobi, ale tylko po angielsku.
mogę prosić o linka na priva?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 10:47   #96
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kindle- kupic?

no ale żeby wi-fi działało to ktoś musi utworzyć sieć. jeśli masz w domu modem i router to nie ma problemu, ale tak to przecież do wi-fi podpinasz się głównie w różnych miejscach publicznych, uczelniach, centrach handlowych, restauracjach, przy czym większość jest zabezpieczona hasłem o które musisz zapytać. póki co nie wisi sobie to w powietrzu wszędzie tak jak zasięg telefoniczny.

ja na przykład nie mam wi-fi w domu, ale podłączam się codziennie na uczelni i wtedy mi się ściąga na Kindle'a co trzeba
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2012-03-28 o 10:48
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:48   #97
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Kindle- kupic?

już mam! czyta się wspaniale! mam na razie problem z kolekcjami, mino że zrobiłam je w programie, to pojawiają się na stronie głównej i kolekcje i pojedyncze książki (mimo iż są także w kolekcjach), może ktoś mnie oświeci, jak zrobić aby mieć same kolekcje i jak się segreguje, np. alfabetycznie.
i jeszcze mam pytanie odnoście rejestracji. zastanawiam się, czy to zrobić. jakieś opcje mam teraz zablokowane to na pewno byłby plus je mieć, ale boję się... bo książki mam z chomików np. i czy to nie będzie problem, jak się zarejestruje?
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 20:53   #98
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
no ale żeby wi-fi działało to ktoś musi utworzyć sieć. jeśli masz w domu modem i router to nie ma problemu, ale tak to przecież do wi-fi podpinasz się głównie w różnych miejscach publicznych, uczelniach, centrach handlowych, restauracjach, przy czym większość jest zabezpieczona hasłem o które musisz zapytać. póki co nie wisi sobie to w powietrzu wszędzie tak jak zasięg telefoniczny.

ja na przykład nie mam wi-fi w domu, ale podłączam się codziennie na uczelni i wtedy mi się ściąga na Kindle'a co trzeba
DOKŁADNIE TAK! coś mi się zdaje, że mylisz 3G z wi fi

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez FoileBeanna Pokaż wiadomość
już mam! czyta się wspaniale! mam na razie problem z kolekcjami, mino że zrobiłam je w programie, to pojawiają się na stronie głównej i kolekcje i pojedyncze książki (mimo iż są także w kolekcjach), może ktoś mnie oświeci, jak zrobić aby mieć same kolekcje i jak się segreguje, np. alfabetycznie.
i jeszcze mam pytanie odnoście rejestracji. zastanawiam się, czy to zrobić. jakieś opcje mam teraz zablokowane to na pewno byłby plus je mieć, ale boję się... bo książki mam z chomików np. i czy to nie będzie problem, jak się zarejestruje?
Ja mam kindle zarejstrowanego i połączonego z numerem karty kredytowej. Nie będzie żadnego problemu
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:55   #99
Zuzik06
Wtajemniczenie
 
Avatar Zuzik06
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Kindle- kupic?

łooo matko ja też chce!!
Zuzik06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:05   #100
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Ja mam kindle zarejstrowanego i połączonego z numerem karty kredytowej. Nie będzie żadnego problemu
to super (mimo książek z neta?) chyba też się skuszę, intrygują mnie te dodatkowe opcje(jakie np?) a ten nr karty... oni jakiś za coś ściągają kasę?
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:14   #101
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez FoileBeanna Pokaż wiadomość
to super (mimo książek z neta?) chyba też się skuszę, intrygują mnie te dodatkowe opcje(jakie np?) a ten nr karty... oni jakiś za coś ściągają kasę?
To było dość dawno, ale o ile pamiętam, zarejstrowanie kindle (co równa się podaniu nr karty) pozwala go np aktualizować. Mnie to było potrzebne aby wysyłać na facebooka fragmenty książek z kindle .

Czasem zdarza mi się kupować ebooki na amazon, i wtedy, jak tylko kupię, to od razu mam jej na czytniku

W sumie to nie pamietam co dawała mi rejestracja kindle, bo zrobiłam to już tak dawno (mam kindle 1,5 roku) ze nie pamietam jak było bez tego

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2012-03-28 o 22:15
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 22:19   #102
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
To było dość dawno, ale o ile pamiętam, zarejstrowanie kindle (co równa się podaniu nr karty) pozwala go np aktualizować. Mnie to było potrzebne aby wysyłać na facebooka fragmenty książek z kindle .

Czasem zdarza mi się kupować ebooki na amazon, i wtedy, jak tylko kupię, to od razu mam jej na czytniku

W sumie to nie pamietam co dawała mi rejestracja kindle, bo zrobiłam to już tak dawno (mam kindle 1,5 roku) ze nie pamietam jak było bez tego
wspaniały on jest masz też jakieś pirackie książki na nim? tego się właśnie obawiam... a wiesz jak posegregować te wszystkie książki, aby np. były alfabetycznie?
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:52   #103
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Kindle- kupic?

dziewczyny, przymierzam się do kupna czytnika i zastanawiam się czy kupić kindle 4 classic czy prestigio taki http://www.ceneo.pl/11416999 ? jak myślicie? nie chcę się nakręcać na znaną markę i nie wiem czy ten drugi nie jest hmm korzystny?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:20   #104
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przymierzam się do kupna czytnika i zastanawiam się czy kupić kindle 4 classic czy prestigio taki http://www.ceneo.pl/11416999 ? jak myślicie? nie chcę się nakręcać na znaną markę i nie wiem czy ten drugi nie jest hmm korzystny?
Ja będę zawsze polecać kindle, bo ma najlepszy stosunek ceny do jakości.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:26   #105
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Kindle- kupic?

A ja jestem taka zła, że nie mogę!

Już miałam kupować czytnik, ale przez ciocię kolegi, mieszkającej w USA, więc czytnik kosztowałaby mnie jedynie 109 dolarów, dziś dzwonię żeby wszystko ustalić i co? Ciocia już leci do PL. :/ yyyyyyyyh.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:21   #106
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Kindle- kupic?

i mam już kindle
dziewczyny, jakie macie okładki? zamawiałyście oryginalne czy możecie coś polecić z naszego podwórka?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 20:50   #107
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Kindle- kupic?

Ja sobie zrobiłam na szydełku, bo wychodzę z założenia, że lepiej czyta się na "gołym" czytniku niż na obłożonym. Więc mam tylko taką skarpetę ochronną, nawet ładnie wyszła
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 20:54   #108
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Kindle- kupic?

Ja mam najpopularniejsze z allegro, sprawdzają się i na touche'u i na 4 (oczywiście osobne)
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 21:26   #109
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kindle- kupic?

ja też domówilam (za ok. 30 zł) zwykłą, czarną Bluecosto. sprawdza się dobrze, ma tylko jedną wadę - brudzi czytnik! i to niezbyt da się zmyć te ślady z tyłu, więc lepiej sobie od razu wsadzić tam jakąś podkładkę, może z filcu czy coś.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 15:36   #110
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Kindle- kupic?

Ooo, rzeczywiście. Nie wyjmowałam go od momentu włożenia do etui, muszę tam coś wcisnąć.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:21   #111
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kindle- kupic?

Gdzie lepiej kupić Kindla? Z Amazonu wersja bez reklam wyjdzie ponad 500zł, a na Allegro za 400zł mogłabym kupić wersję sponsorowaną (reklamy mi nie przeszkadzają). Jedyne co, to boję się, jak będzie w Polsce z realizacją gwarancji Kindla kupionego na Allegro. Znacie Sprzedawców, którzy bez problemu dają gwarancję na czytnik?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 16:05   #112
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Kindle- kupic?

A czemu 500 zł ?? Ja jak sobie liczyłam to mi wychodziło ok 430...
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:32   #113
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kindle- kupic?

109$ za czytnik +20$ przesyłka + 29,92$ zaliczka na poczet cła = ok. 159$, co przy obecnym kursie daje troszkę ponad 500zł

http://swiatczytnikow.pl/od-dzisiaj-...nczego-kindle/

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A czy któraś z Was korzystała z Nooka? Bo jest tańszy niż Kindle, a teraz wchodzi też nowa wersja z podświetleniem, żeby można było czytać bez lampki!! jedyna wada, że nie wysyłają do PL, ale zawsze można poprosić kogoś o pomoc w zakupie i wysyłce
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:24   #114
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
109$ za czytnik +20$ przesyłka + 29,92$ zaliczka na poczet cła = ok. 159$, co przy obecnym kursie daje troszkę ponad 500zł

http://swiatczytnikow.pl/od-dzisiaj-...nczego-kindle/

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A czy któraś z Was korzystała z Nooka? Bo jest tańszy niż Kindle, a teraz wchodzi też nowa wersja z podświetleniem, żeby można było czytać bez lampki!! jedyna wada, że nie wysyłają do PL, ale zawsze można poprosić kogoś o pomoc w zakupie i wysyłce
Jakim cudem jest tanszy od Kindle? Nook w podstawce jest za $99, Kindle $79.
Jak doliczysz do Kindle za clo i przesylke, to i moze wyjdzie wiecej, ale gdziez to znaczy, ze on tanszy ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:10   #115
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jakim cudem jest tanszy od Kindle? Nook w podstawce jest za $99, Kindle $79.
Jak doliczysz do Kindle za clo i przesylke, to i moze wyjdzie wiecej, ale gdziez to znaczy, ze on tanszy ?
Ja miałam na myśli wersję Kindla bez reklam, czyli za 109$. Wiem, ż 10$ nie robi jakiejś wielkiej różnicy, ale ogólnie jestem ciekawa Nooka. O Kindlu czytałam i słyszałam dużo, a o Nooku dziś pierwszy raz przeczytałam. No i kusi ta wersja z podświetleniem, chociaż ona będzie dostępna dopiero od maja :/
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:50   #116
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli wersję Kindla bez reklam, czyli za 109$. Wiem, ż 10$ nie robi jakiejś wielkiej różnicy, ale ogólnie jestem ciekawa Nooka. O Kindlu czytałam i słyszałam dużo, a o Nooku dziś pierwszy raz przeczytałam. No i kusi ta wersja z podświetleniem, chociaż ona będzie dostępna dopiero od maja :/
E, dopiero zauwazylem, ze dziadygi maja wersje z i bez special offers

Nook to zadna nowosc, czytnik Barnes & Noble, od dawna juz na rynku.

Ten podswietlany to $139, wiec Kindle i tak taniej wychodzi:
http://www.barnesandnoble.com/u/nook/379003208/
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 08:23   #117
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was korzystała z Nooka? Bo jest tańszy niż Kindle, a teraz wchodzi też nowa wersja z podświetleniem, żeby można było czytać bez lampki!! jedyna wada, że nie wysyłają do PL, ale zawsze można poprosić kogoś o pomoc w zakupie i wysyłce
Podczas mojej ostatniej wizyty w Stanach moja siostra zażyczyła sobie Nook'a Simple Tuch i jak tylko dorwała go w swoje łapy to już się z nim nie rozstaje Jest leciutki, nieduży i wszystko jest idealnie czytelne. Zastanawiała się też nad Kindle, ale Nook przeważył w kwestii odświeżania i wyświetlania nowych stron. Większość tego rodzaju czytników przy 'przerzucaniu' strony powoduje że ekran mrugnie na czarno co jest zupełnie normalne, w Nook'u ten efekt pojawia się chyba co 6-ta stronkę.

W grudniu kosztował $99, tyle co teraz.
http://www.barnesandnoble.com/u/nook/379003208
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 12:12   #118
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kindle- kupic?

O dziękuję za odpowiedź A wiesz ile jej trzyma bateria? I czy nie ma problemów z ładowaniem książek w różnych formatach?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:46   #119
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kindle- kupic?

Dzisiaj dostałam swojego Kindle'a i zastanawia mnie czy to jego 'zacinanie się' przy przewracaniu stron czy wchodzeniu do menu jest normalne?

Poza tym, czy można ustawić w nim język polski?
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:10   #120
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Kindle- kupic?

U mnie przechodzenie między stronami jest płynne. Z tego co wiem, to nie ma opcji polskiego menu.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 18:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.