Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 16:03   #2941
cherry boom
Raczkowanie
 
Avatar cherry boom
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 274
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

wczoraj z nudów zaczęłam siebie oglądać przy bardzo dobrej żarówce i zauważyłam na obu udach, po zewnętrznej stronie mniej więcej w tym samym miejscu kilka małych, białych kresek. nigdy wcześniej ich tam nie widziałam, ale być może dlatego, że nigdy tak z bliska się nie przyglądałam. są płaskie, nie wyczuwam ich palcami, dość cienkie, mają biały, jakby perłowy kolor. myślę, że to rozstępy, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek w tamtym miejscu miałam czerwone ślady... od razu by zrobiły się białe?
może to być z okresu dojrzewania. urosłam bardzo gwałtownie, w jednym roku nawet 8 cm. ostatnio trochę przytyłam, bo przestałam ćwiczyć, jest to jakoś 3 kg w 4 miesiące, od tego by się chyba nie zrobiły rozstępy?
i jeszcze pytanie, jako że zaczną się wakacje chcę schudnąć te kilka kg, czy w czasie odchudzania też mogą zrobić się rozstępy?
cherry boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:37   #2942
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam

Mam rozstępy na piersiach po ciąży nie są świeże mają już 4 lata. Czy ktoś stosował na rozstępy kwas glikolowy?
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:57   #2943
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny możecie polecić coś sprawdzonego na posiadane już rozstępy? Tak, aby przynajmniej je zniwelować i wybielić...
Wiem, że większość kremów jest do powstających czerwonych rozstępów, ale może coś pomoże na te stare...?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 21:14   #2944
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić coś sprawdzonego na posiadane już rozstępy? Tak, aby przynajmniej je zniwelować i wybielić...
Wiem, że większość kremów jest do powstających czerwonych rozstępów, ale może coś pomoże na te stare...?
ja stosuję kilka kosmetyków i ,,zabiegów'' na raz

-olej ze słodkich migdałów
-Serum Eveline takie zielone
-bio oil
-olejek Eucerin

do tego raz na kilka dni dermo roller+właśnie olej ze słodkich migdałów

poza tym odkąd biegam i ćwiczę moja skóra bardzo się ujędrniła,zniknął cellulit a rozstępów prawie nie widać chyba że z bardzo bliska
a i mam wrażenie że jak opalam nogi to rozstępy są wtedy mniej widoczne
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 07:22   #2945
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
ja stosuję kilka kosmetyków i ,,zabiegów'' na raz

-olej ze słodkich migdałów
-Serum Eveline takie zielone
-bio oil
-olejek Eucerin

do tego raz na kilka dni dermo roller+właśnie olej ze słodkich migdałów

poza tym odkąd biegam i ćwiczę moja skóra bardzo się ujędrniła,zniknął cellulit a rozstępów prawie nie widać chyba że z bardzo bliska
a i mam wrażenie że jak opalam nogi to rozstępy są wtedy mniej widoczne
Z tym opalaniem, to racja, też mam takie wrażenie

Naczytałam się ostatnio o tych specyfikach na rozstępy, że już mam mętlik w głowie Jednak myślałam właśnie o Bio Oil, czytałam też kilka pozytywnych opinii, ale sama nie wiem.
Jakie Ty masz wrażenia po tym specyfiku?

Jakie serum z Eveline też mam, też zielone, z tym, że chłodzące. U mnie największym problem są rozstępy właśnie na biodrach, widać je np. w stroju kąpielowym
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 11:30   #2946
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

na początku nie lubiłam tego bio oil,wkurzał mnie i ,,tłuścił'' wszystko dookoła ale z czasem zauważyłam że on po prostu maskuje rozstępy,sprawia że są prawie nie widoczne a nie które nawet zanikły całkowicie,nie wiem jak to możliwe ale działa cuda

serum Eveline miałam właśnie to chłodzące,bardzo fajnie ujędrnia i napina skórę tylko trzeba stosować regularnie.Ja stosuję na zmianę to wszystkie kosmetyki bo na sam Bio oil nie wyrobiłabym z kasą ,ponieważ mam za dużą powierzchnię do smarowania
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 11:43   #2947
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Zaryzykuję, kupię ten Bio-oil i zobaczę. Znalazłam za 25zł już z wysyłką, więc w razie czego nie zbiednieję, gdyby coś było nie tak. Jednak mam nadzieję, że będę tak samo zadowolona, jak Ty Dziękuję za pomoc
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 12:15   #2948
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

nie ma za co
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 10:36   #2949
kas0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć, proszę o pomoc i radę. Kilka dni temu zauważyłam na udach czerwono- fioletowe malutkie kreseczki (do 1 cm, nie są wypukłe ani wklęsłe). Nie jestem w ogóle temacie, więc proszę o ocenę- czy to mogą być rozstępy, początkowa faza? Nie wyglądają one jak na zdjęciach w internecie Przytyłam 4-5 kg w ciągu 1,5 roku, ale od kilku miesięcy waga stoi w miejscu. W centymetrach w udach mam dokładnie tyle samo co pół roku temu, więc wydaje mi się dziwne, aby nagle wyszły rozstępy. Od dwóch tygodni (jeszcze zanim to zauważyłam) smaruje się slim extreme 3d, czy jeżeli są to rozstępy to wystarczy?
Bardzo proszę o opinie.

Edytowane przez kas0
Czas edycji: 2014-07-01 o 10:45
kas0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 15:14   #2950
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kas0 Pokaż wiadomość
Cześć, proszę o pomoc i radę. Kilka dni temu zauważyłam na udach czerwono- fioletowe malutkie kreseczki (do 1 cm, nie są wypukłe ani wklęsłe). Nie jestem w ogóle temacie, więc proszę o ocenę- czy to mogą być rozstępy, początkowa faza? Nie wyglądają one jak na zdjęciach w internecie Przytyłam 4-5 kg w ciągu 1,5 roku, ale od kilku miesięcy waga stoi w miejscu. W centymetrach w udach mam dokładnie tyle samo co pół roku temu, więc wydaje mi się dziwne, aby nagle wyszły rozstępy. Od dwóch tygodni (jeszcze zanim to zauważyłam) smaruje się slim extreme 3d, czy jeżeli są to rozstępy to wystarczy?
Bardzo proszę o opinie.
jeśli możesz wklej zdjęcie-zobaczymy czy to rozstępy i wtedy będziemy radzić
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 16:18   #2951
kas0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ciężko zrobić temu jakieś sensowne zdjęcie, no ale tak to mniej więcej wygląda. Może jest trochę mniej widoczne gołym okiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (39,7 KB, 85 załadowań)
kas0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 14:44   #2952
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

no i ja mam rozstępy ani nie przytyłam, ani nie urosłam - no trudno. jedyne co jest dziwne to, że pręgi na udach i pupie były od razu białe

z kolei rozstępy na biuście też znikąd bo pojawiły się na długo przed zmianą rozmiaru
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 23:15   #2953
cie_kawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Hej hello! Też walczę z paskudztwem zwanym rozstępami i to od dłuższego czasu niestety, pupa, uda... i po wielu próbach na swoim ciele wypracowałam metode połączenia:
- umiarkowanego ruchu, (naprawdę umiarkowanego, nie zawsze mam ochotę jak wrócę z pracy)
- kremu firmy soraya "body diet", wcześniej miałam z Tołpy "globalne serum 360"
- dwa razy w tygodniu body wrapping specjalną mieszanką z kawą,
- no i co najważniejsze zabiegi laserowe Palomarem, miałam jak na razie 2 i jestem szczęśliwa, nie do końca, ale mam nadzieje na dalszą poprawę. Pani doktor mówiła, że możemy osiągnąć przy odpowiednich kombinacjach poprawe nawet do 70%! A każdy kto ma rozstępy zrozumie, że to ogrom...
Wytrwałości dziewczyny, damy rade! ))
cie_kawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 22:17   #2954
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Bardzo bym bardzo chciala usunac rozstepy laserem,czytalam sporo i widze ze wiekszosci osob laser pomogl na roztsepy przynajmneij w jakims procencie .Ale ja mam dylemat czy taki zabieg robia jak sa jednoczesnie naczynka tzn nie ma az tak duzo ale pomiedzy roztsepami sa tez male naczynka popekane.Czy ktoras z was miala podobna sytuacje?
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 08:03   #2955
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, a czy słyszałyście coś o domowym sposobie związanym z MĄKĄ ZIEMNIACZANĄ ? Bo ostatnio chyba w Rozmowach w Toku w jakiejś powtórce mi to mignęło, ale nie podali dokładnych proporcji i niebardzo wiem jak to stosować, podobno super działa. Mąka + woda - ale co dalej??
__________________
Przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują.
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 10:11   #2956
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Hej!

Chcę od nowa zacząć walkę z rozstępami, ok. roku temu po prostu się poddałam. Stosowałam krem no-scar a efektów było zero. Słyszałam i czytałam wiele pozytywnych opinii o tym Bio Oil i zastanawiam się nad wypróbowaniem. Mam biało różowe rozstępy na wewnętrznej części prawego uda, prawie do połowy i pionowe fioletowe kreski z tyłu - mam wrażenie, że skóra w tych miejscach zaraz mi się rozerwie . Z lewym udem nie jest aż tak źle - mam tylko niewielkie kreseczki na wewnętrznej części. Na pośladkach, brzuchu ani na piersiach nic takiego się na szczęście nie pojawiło.

Co o tym sądzicie? Jak mogę sobie z tym skutecznie poradzić?
Czy stosowanie jakichś specyfików i ćwiczenia modelujące pupę i uda mogą coś pomóc?

i jeszcze jedno pytanie - jak zapobiegać powstawaniu nowych rozstępów?
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 15:59   #2957
201605061411
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć Dziewczyny!

Czy któraś z Was korzystała z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, aby usunąć stare rozstępy?

Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą tej metody.
201605061411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:29   #2958
koszalekopalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 31
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A czy ktoś tutaj próbował smarować rozstępy Censtrią??
koszalekopalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:41   #2959
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez skittlesys Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy słyszałyście coś o domowym sposobie związanym z MĄKĄ ZIEMNIACZANĄ ? Bo ostatnio chyba w Rozmowach w Toku w jakiejś powtórce mi to mignęło, ale nie podali dokładnych proporcji i niebardzo wiem jak to stosować, podobno super działa. Mąka + woda - ale co dalej??
I dalej nakładamy tę papkę na uda, brzuch. Nie sądzę żeby to działało ale taka łapka jest ultra przyjemna w dotyku. Łagodzi podrażnienia.

Tu jest link do bardzo cennego w treści niestety równie starego wątku o rozstępach, można poczytać. Wątek został odkopany po 8 latach... Dwa są nam chyba niepotrzebne więc zamykam ale warto sobie poczytać.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20632

Zapraszam ))

Jeszcze dopisze. Od 5 roku życia zawodowo tańcYłam ..wiele godzin ćwiczeń dziennie, dieta, itd itp.. Gdy weszłam w okres dorastania i jednocześnie bardzo intensywnych treningów, mimo że nie powinno tak być na wewnętrznej stronie ud pojawiły się rozstępy. Kilka niewielkich mam także pod lewym ( może bardziej leniwy) pośladkiem. Także można ćwiczyć i 4 h dziennie a czasami rozstępy się pojawią i już. To co pomogło mi najbardziej to regularna pielęgnacja( wiem banał). Codziennie masowałam ciało i szorowałam szczotką( tanią zakupioną przez mamę) i wiecie co... Prawie nic już tam nie ma. Jakiś cień. Nie do końca wierzę w ultra drogie kosmetyki. Codziennie masować i aktywnie peelingować i z pewnością będzie lepiej))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-08 o 12:37 Powód: Ps
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 13:42   #2960
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

a ja polecam ćwiczenia!!!
od 15 lat lat zmagałam się z rozstępami ,po prostu w czasie dojrzewania za szybko urosłam skóra nie wytrzymała i popękała

stosowałam rożne cuda,drogie kremy ,balsamy olejki itd

od roku ćwiczę prawie codziennie,oczywiscie rozstępy są ale prawie nie widoczne ,przez ćwiczenia skóra niesamowicie sie ujędrniła a rozstepy tak jakby zweziły,spłyciły i są niewidoczne.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:03   #2961
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

a używałyście kosmetyków tych z serii soraya?
Są teraz spoko zestawy do wygrania: http://naobcasach.pl/zgarnij-zestawy...-body-diet-24/
wzięłam udział, ale się zastanawiał kto już próbował
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 06:27   #2962
maria4178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Krem na rozstępy - https://allegro.pl moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

Edytowane przez maria4178
Czas edycji: 2021-01-14 o 11:18
maria4178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 17:15   #2963
Melanikana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

W ostatniej ciąży zaczynały pojawiać się u mnie rozstępy ale dzięki zastosowanemu preparatowi- była to kuracja zwalczająca rozstępy z firmy Efektima Pharmacare zauważyłam znaczą poprawę, po czasie rozstępy znikły całkowicie. Dodatkowo zakochałam się w naturalnym zapachu jaki posiada ten kosmetyk
Melanikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 10:47   #2964
mankawstanka
Raczkowanie
 
Avatar mankawstanka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Miami, FL
Wiadomości: 413
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Hej czy na rozstepy stare, bliznowate rzeczywiscie pomagaja kremy na blizny???
__________________
"Każde zmartwienie w końcu się zużywa"
mankawstanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 17:27   #2965
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez mankawstanka Pokaż wiadomość
Hej czy na rozstepy stare, bliznowate rzeczywiscie pomagaja kremy na blizny???
Mi nie, ale guam tak
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 21:02   #2966
gosiaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Mam białe, wyczuwalne pod palcami rozstępy na tyłku i udach. Czy można z nimi coś jeszcze zrobić? Kiedyś czytałam, że pozbyć można się tylko tych czerwono-fioletowych. Proszę o pomoc i rady co stosować.
gosiaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 19:25   #2967
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez gosiaa26 Pokaż wiadomość
Mam białe, wyczuwalne pod palcami rozstępy na tyłku i udach. Czy można z nimi coś jeszcze zrobić? Kiedyś czytałam, że pozbyć można się tylko tych czerwono-fioletowych. Proszę o pomoc i rady co stosować.
dermapen lub laser
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 08:30   #2968
SylkaEs
Raczkowanie
 
Avatar SylkaEs
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Wiadomości: 63
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

myślałam, że tych białych już nie można się pozbyć. Rzeczywiście laser pomógł Wam w walce z nimi?
SylkaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 13:47   #2969
Alicja1304
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1304
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Thumbs up Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Oczywiście! Tabletki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na to że masz rozstępy na piersiach! Ja radziłabym odstawić ci tabletki antykoncepcyjne bo nie tylko mogą zacząć robić ci się rozstępy, ale też inne okropności ze skórą Jeżeli chcesz nadać piersią jędrności to myślę że Peeling lub krem z olejkiem bądź kwasem migdałowym powinien pomóc (to również pomaga na rozstępy), a jeżeli chodzi o rozstępy to mi pomógł (na nogach) ''Perfecta professional (Laserowa korekta) redukcja rozstępów'' (Do kupienia w rossmanie, a peeling z masłem shea i olejkiem migdałowym nie we wszystkich rossmanach :/ dziwne).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76791_250.jpg (9,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: png thumb31_10015200.png (111,1 KB, 5 załadowań)
Alicja1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 11:49   #2970
aneczkajaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, robiła ktoś z was zabiegi u Dr Hamera? Myślę, żeby udać się do niego ze swoim problemem xxx
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-24 o 12:00 Powód: reklama - post i podpis
aneczkajaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.