Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-15, 17:54   #211
angel with dirty face
Przyczajenie
 
Avatar angel with dirty face
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw/Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Witam wszystkich Mam pytanie Czy która¶ z Was chodzi³a na si³ownie w solarium havana? Czy jest dobrze wyposa¿ona i czy du¿o osób na ni± chodzi? Interesuje mnie si³ownia tylko dla kobiet i to jest jedyna jaka znalaz³am;/ Nie chce chodziæ na fitness bo wydaje mi siê, ¿e ma³o daje dlatego wola³abym si³ownia Je¶li nic nie wiecie o Havanie to moze znacie jaka¶ inna si³ownie tylko dla kobiet Pozdrawiam
angel with dirty face jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-16, 15:26   #212
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Mijam, jad±c tramwajem "Prozdrowotny Lady Fitness Club", ko³o Jana Paw³a. Nazwa sugeruje,¿e to dla babek, jednak patrzê na ich stronie, ¿e ceny sporeee...
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 14:17   #213
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny,

podbijam temat! Chcia³abym siê zapiasaæ na fitness i si³owniê do klubu w Arkadach Wroc³awskich. Czy która¶ z Was tam chodzi, albo mo¿e ma jakie¶ informacjê na temat tamtejszych instrktorów, sprzêtu itp?

Dodam tylko, ze ceny sa zabojcze, ale jesli bedzie warto to jestem w stanie tyle zaplacic.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 14:22   #214
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Karolinitka - ja chodze do aquaparku, to ta sama firma, kupujac karnet w arkadach masz wstep tez na wszystkie zajecia do aquaparku.

nie wiem czy instruktorzy sa ci sami w obu miejscach, ale jesli chodzi o wyposazenie to w aquaparku nie mozna narzekac.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 14:25   #215
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Do Aquaparku chodzi³am przez bardzo dlugi czas i bylam megazadowolona. Teraz bardzo chcialabym kupic karnet w Arkadach, bo pracuje piêtro nad klubem i byloby mi bardzoooo po drodze Dlatego tez pytam o opinie.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 17:57   #216
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez angel with dirty face Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich Mam pytanie Czy która¶ z Was chodzi³a na si³ownie w solarium havana? Czy jest dobrze wyposa¿ona i czy du¿o osób na ni± chodzi? Interesuje mnie si³ownia tylko dla kobiet i to jest jedyna jaka znalaz³am;/ Nie chce chodziæ na fitness bo wydaje mi siê, ¿e ma³o daje dlatego wola³abym si³ownia Je¶li nic nie wiecie o Havanie to moze znacie jaka¶ inna si³ownie tylko dla kobiet Pozdrawiam
Silownia dla pañ jest jeszcze tutaj: http://www.fitnesslaguna.pl/
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-02, 14:33   #217
kemika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej dziewczyny,

Ja zapisujê siê od przysz³ego tygodnia na zajêcia Bikupin Fitness Centrum.
Planujê chodziæ ok 2-3 razy w tygodniu.
Mo¿e która¶ z was te¿ chce siê zapisaæ do tego klubu??
We dwójkê ra¼niej i wiêksza motywacja :-D

Zapisaæ chcê siê jak najszybciej Jak na razie pe³na zapa³u i entuzjazmu
Przez zimê kondycja tak mi spad³a ¿e... szkoda mówiæ...

Kasia
kemika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 07:31   #218
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

hej! a kiedy mo¿esz chodzic na ten fitness? rano czy popo³udniu? Bo ja chce sie zapisaæ. szczerze mówi±c mia³am zamiar poj¶æ do classic fitness bo tam sauna jest w cenie. ale na biskupin fitness mam 2 kroki
bossygirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-03, 13:13   #219
kemika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

hej

Te¿ mam blisko, a ten classic w jakim miejscu jest?
By³a¶ tam?

Chodziæ mog± tylko popo³udniami bo pracujê.
Od 18.... mogê uczêszczaæ
A Ty?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Ok juz sprawdzi³am
Google niezastapione jednak.. Mieszkam na Biskupinie wiêc do Galerii Dominikañskiej mam niedaleko, ale pytanie czy bedzie mi sie chcialo tak czesto dojezdzaæ. Poza tym jak porownasz ceny karnetów to wcale nie masz tej sauny za darmo.
Chodzi³am kiedys do Radisson SAS i tam wlasnie sauna by³a w cenie, kilka razy bylam ale nie za kazdym. Po pierwsze tlok po drugie nie zawsze jest czas... wiec mysle ze lepiej zaplacic mniej za karnet, a jak bede chciala to jednorazowo dokupie wejscie na saunê.
Z karnetem chyba jest taniej
kemika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-03, 14:06   #220
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

w sumie je¶li chodzi o popo³udnia to tylko wtorek u mnie odpada. ale chcia³am siê jeszcze zapisac na jogê ktora jest w ¦wiatowidzie,a jest te¿ ok 18-19. jak miszkasz na biskupinie to pwenei widzia³a¶ plakaty mo¿e siê dogadamy. a ile kosztuje ten karnet na biskubinie?
bossygirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-04, 18:35   #221
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez aniamik Poka¿ wiadomo¶æ
Silownia dla pañ jest jeszcze tutaj: http://www.fitnesslaguna.pl/
Faktycznie, w "lagunie" jest si³owania ale baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardz o skromna - je¶li pójdziesz w ma³o obleganych godzinach to ok, je¶li wybierasz siê w godz. szczytu - ekhm... Ogólnie wyposa¿enie jest takie: jedna (ci±gle psuj±ca siê) bie¿nia, jeden stepper, rower poziomy, wyci±g, z 3 maszyny na nogi, "motylek", ma³a drabinka + materac, ³aweczka, trchê hantelków i to wsio... Za to rowerków jest sporo. Co do zajêæ tzw. grupowych w tym klubie - jestem trochê rozczarowana. Na grafiku ciekawie brzmi±ce nazwy, wiele obiecuj±ce opisy... a w praktyce jest tak, ¿e ostatnio wszystko prowadzi JEDNA instruktorka (no chyba ¿e siê mylê - ale by³am na ró¿nych zajêciach, i rano i wieczorem i ok. 13 i zawsze by³a ta sama kobitka), a zajêcia na dobr± sprawê ró¿ni± siê jednym æwiczeniem i to te¿ nie zawsze jedynie pilatesu siê nie czepiam - ale to by³oby ju¿ przegiêcie gdyby wygl±da³ tak samo jak np. Abdo Stretch kolejny minus - maleñka, duszna salka. je¶li nie ma "kompletu" to ok - ale ten jest zawsze plus za samo miejsce - b±d¼ co b±d¼ jest czysto i przyjemnie. szkoda, ¿e tak to wygl±da, bo lokalizacja mi bardzo pasuje, ale na d³u¿sz± metê - szkoda kasy, lepiej gdzie¶ podjechaæ...

Co do Lady Fitness o który kiedy¶ sama pyta³am - szybko zakoñczy³a siê moja przygoda z tym klubem. Zapisa³am siê g³ownie z my¶l± o si³owni - nie powiem, fajnie wyposa¿ona itd. Szkoda tylko, ¿e na poradê instruktorki mog± liczyæ tylko panie, które wykupi³y treningi personalne... Wygl±da³o to tak, ¿e instruktorka (o której kto¶ wcze¶niej wspomina³ ¿e jest taka ach i och), zajmowa³a siê kobietami, które prawde mówi±c przychodzi³y tam pogadaæ bo za du¿o to siê nie rusza³y, a ca³a reszta "szaraczków" czeka³a cierpliwie a¿ plotki siê na chwilê zakoñcz± i bêdzie mo¿na zapytaæ o to jak wykonaæ jakie¶ æwiczenie

Jutro sprawdzê si³owniê "Forma", mam nadziejê, ¿e bêdê mog³a napisaæ bardziej pozytywn± opiniê...
tallq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 22:24   #222
Ricce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Laguna biedna fakt,aquapark wiecznie awarie polowy maszyn,W Ferio jest fajna silownia,ale w tygodniu duzy ruch .Jeszcze w galerii dominikanskiej nie probowalam ,ale kolezanka mowila ze maja bardzo dobry sprzet.
Ricce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-05, 10:01   #223
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Powiem Wam Dziewczyny, ¿e by³am wczoraj pierwszy raz na si³owni w Fitness Academy w Arkadach Wroc³awskich i by³o naprawdê fajnie, poza kilkoma wyj±tkami..ale o nich pó¼niej. No to od pocz±tku- obs³uga jest bardzo mi³a i profesjonalna poczynaj±c od Pañ na recepcji na instruktorach koñcz±c. Szatnia nie jest spora, ale jest tam czysto i ³adnie pachnie Toalety te¿ s± zadbane, natryski s± oddzielone szklanymi przegrodami, a dla mnie to du¿y plus. Si³ownia, natomiast, jest bardzo okaza³a- i bardzo dobrze wyposa¿ona. Chodzi³am do bardzo wielu si³owni we Wroc³awiu, ale tylko oni maj± tak profesjonalny sprzêt. My¶lê, ¿e ka¿dy(a) znajdzie tam co¶ dla siebie. Jedyne czego mi tam brakuje to kawa³ka wolnej pod³ogi do stretchingu. Po æwiczeniach MUSZÊ siê rozci±gn±æ, a tam niestety nie ma takiego miejsca...

Nie by³am jeszcze na ¿adnych zajêciach fitness, ale widzia³am za to salê- te¿ jest imponuj±ca.... poza tym maj± zajêcia z rowerkami i æwiczenia mentalne- które s± ponoæ najbardziej oblegane i trzeba zapisywaæ siê na nie tydzieñ wcze¶niej.

Aha i jeszcze jeden minus- chodzi ta naprawdê bardzo du¿o ludzi, chocia¿ my¶la³am, ¿e cena karnetu odstraszy wielu....
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-05, 11:06   #224
pasja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny spróbujcie poæwiczyæ w nowym klubie Finezja Fitness przy Legnickiej,
Nie chodzi tam jeszcze du¿o osob (max 10 na zajêcia) maj± z 7 ró¿nych instruktorek, ró¿nego rodzaju sprzêty, mozna wiêc znale¼æ co¶ odpowiedniego dla siebie i æwiczyæ w komforcie.
Jak chcecie zgubic przed wakacjami kilogramy to spróbujecie w Finezja Fitness zanim zrobi siê t³oczno jak w innych klubach i podnios± ceny.
Teraz kupisz karnet 8 wej¶c za 82 zl.
karnet open za 130 zl.

A i jeszcze jedno, sprzedaj± tam markowe prefumy w dobrych cenach!

Edytowane przez pasja1
Czas edycji: 2010-05-05 o 11:11
pasja1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-06, 17:26   #225
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Si³ownia dla kobitek jest jeszcze tu http://www.klubtanca.pl/silownia/wyposazenie.html , oprócz tego mo¿na pofitnessowaæ i potañcowaæ , mo¿e warto tam zajrzeæ? Wybiera siê kto¶?
Denise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-08, 16:50   #226
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez tallq Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro sprawdzê si³owniê "Forma", mam nadziejê, ¿e bêdê mog³a napisaæ bardziej pozytywn± opiniê...
Ostatecznie do formy nie dotar³am, bo co¶ mnie podkusilo i pojechalam sprawdziæ "Barbarê" Jak zwykle wiele sobie obiecywa³am i siê trochê zawiod³am. Bylam na ciczeniach "P³aski brzuch co¶ tam...." i siê nawet nie zmêczy³am (nastêpnego dnia pokornie wróci³am do "Laguny").

Moje odczucia odno¶nie ca³ego klubu: sala ma³a (widzê, ¿e to chyba problem wiêkszo¶ci klubów) - by³o 8 osób i my¶lê, ¿e taka ilo¶æ to ju¿ max. dla tej sali. Albo nagle og³uch³am albo jest tam straszna akustyka - choæ od instruktorki dzieli³o mnie kilka metrów to nic nie s³ysza³am i musia³am spogl±daæ na to co robi reszta...Pi³eczki, ta¶my, hantelki s± (i s± nawet u¿ywane - ale bez jakiego¶ szaleñstwa, po opisie poszczególnych form zajêæ spodziewa³am siê wiêcej). Szatnia - mikroskopijna, za bardzo nie ma gdzie stan±æ a co dopiero usi±¶æ i przebraæ siê jak cz³owiek. Cenowo korzystnie, ale wolê zap³aciæ wiêcej za co¶ po czym bêdê czu³a satysfakcjê.

Kolejny cel - "Spartan" przy Trzebnickiej. Czy kto¶ tam chodzi, albo orientuje siê jak to obecnie wygl±da?
tallq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-09, 14:52   #227
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Spartana znam, ale tego na S³ubickiej i polecam. Pisa³am o nim wcze¶niej, ale to by³o dawno i teraz mogê siê podzieliæ wra¿eniami po kilku miesi±cach. Wiêc je¶li chodzi o si³owniê, to podtrzymujê to, co wcze¶niej, a je¶li o fitness, to... Sala jest dobrze zaopatrzona, z tym, ¿e na 12 osób, je¶li siê tak zdarzy, ¿e przyjdzie kto¶ 13 (teoretycznie nie powinno tak byæ, ale czasem jest) to mo¿e mieæ problem.
Fajne s± zajêcia BodyArt, choæ s³abo jestem rozci±gniêta i z równowag± u mnie kiepsko, to podobaj± mi siê... Poziom jest wysoki, jak dla mnie, ale przecie¿ nikt nie krzyczy, gdy nie ustojê za d³ugo w pozycji "drzewa"
Shape&Step to taki klasyczny aerobik, do¶æ dynamiczny. Prowadzony przez sympatycznego instruktora przy tanecznej muzyce. Wycisk niez³y, tym bardziej, ¿e æwiczy siê ca³e cia³o, ³±cznie z podnoszeniem samego stepu (oj, boli pó¼niej)...
Power Bar - ostro. Jest sztanga i pakujemy przez 45 minut. W górê, w górê, w górê i martwy ci±g...
Kickboxing - mnie bardzo ciesz± te zajêcia, bo nie do¶æ, ¿e nauczy³am siê ciosów i kopniêæ, to zawsze wychodzê z nich bardzo zmêczona ale tak mega pozytywnie zadowolona. Mam wrêcz wra¿enie, ¿e s± zbyt krótkie - nie wiem, gdzie siê podziewa ta godzina. Nie jest to klasyczne bicie siê, tylko trening kickoboxingowy, ³±cznie z pompkami i np. 80 brzuszkami na koniec :=)
Spinning - hmmm... wiele osób narzeka na to, ¿e NUDNE. Ja tam lubiê je¼dziæ, wiêc mi pasuje, a odk±d kupi³am pulsometr i trzymam najlepsze têtno do spalania tkanki t³uszczowej - zakocha³am siê!

Rozpisa³am siê trochê, ale jak wcze¶niej wspomnia³am, nigdy wcze¶niej tak chêtnie nie æwiczy³am.

A s³ysza³ kto¶ mo¿e o czym¶ takim jak "Centrum ruchu" - czy co¶ takiego? Jad±c Strzegomsk± od Braniborskiej widzia³am bilboard w budynku przy trasie, niedaleko Dolmedu. Jednak spieszy³am siê i wiêcej informacji nie wziê³am, a google milczy...
__________________

Edytowane przez Arta
Czas edycji: 2010-05-09 o 15:02
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-11, 10:57   #228
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja mam kartê multisport i wybieraj±c klub kierujê siê w³a¶nie wspó³prac± danego klubu z multisportem.

najczê¶ciej chodzê do laguny w astrze - wybór zajêæ jest niewielki, ale bardzo podoba mi siê fat circle na si³owni i abdo - bardzo zaskoczy³ mnie fakt wykorzystania w tych zajêciach ma³ych pi³eczek - dziêki nim nie jest nudno
niew±tpliwym minusem jest ma³a sala i stosunkowo du¿y 'komplet' dziewczyn wpychanych na ow± salê... przeszkadza mi te¿ ¶liska pod³oga z paneli, pomimo tego, ¿e kupi³am sobie markowe buty do fitnesu ¶lizgam siê tam niezno¶nie. zastanawiam siê te¿ nad tañcem brzucha w pi±tki

w ¶rody chodzê na slimdance do rennu - baaardzo sympatyczny ma³y klubik, a od czwartku mam zamiar jeszcze spinning w spartanie na Lubiñskiej zacz±æ

zastanawiam siê nad inn± si³owni± - czy któras z Was chodzi³a mo¿e na Kozanów do Sportwerka? dobieraj± tam jaki¶ trening, czy wogole siê nie interesuj±?
a jak z aquaaerobikiem? chodzi³a która¶? fajne to jest? gdzie polecacie? pracujê blisko rynku a mieszkam na Pilczycach wiêc zastanawiam siê nad Teatraln±....
__________________
jestem cz³owiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-20, 22:15   #229
angel with dirty face
Przyczajenie
 
Avatar angel with dirty face
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wroc³aw/Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Szczerze s³abo sie to wszystko prezentuje;/ Nie s±dzi³am, ze z wyposarzeniem si³owni jest tak s³abo;/ Jedna bie¿nia jeden rowerek i kilka ciê¿arków nie robi z ma³ej sali si³owni a oni ¿adaja za to kupê kasy;/ Dramat nic wiêcej;/ Powiedzcie mi czy orientujecie sie chocia¿ czy jest we Wroc³awiu taka wielka si³ownia na której w jednym rzedzie bedzie 10 biezni w drugim 10 steperków i mnóstwo sprzêtu do cwiczenia bez obawy ze jak przyjde nie bede mia³a co ze soba zrobiæ;D oczywi¶cie z liczb± biezni i steperów przesadzi³am moze byæ mniej chcia³am tylko zobrazowaæ o co mi konkretnie chodzi Pozdrawiam
angel with dirty face jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 10:35   #230
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

w aquaparku jest duzo sprzetu, ale bywaja takie godziny ze i na bieznie trzeba poczekac.
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-21, 17:47   #231
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

du¿o sprzêtu jest na na Kozanowie w Sportwerku
__________________
jestem cz³owiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-16, 09:55   #232
Zuzanna88
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdañska
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej.
Chodzi kto¶, albo ma zamiar chodziæ na zajêcia fitness w Arkadach w godzinach pooranych ?? miêdzy 9:00 a 11:00?
Zuzanna88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-16, 22:15   #233
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 623
GG do Michalewa
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja mogê poleciæ Redeco z tym, ¿e dla wiêkszo¶ci Wroc³awianek problemem mo¿e dojazd - nowy dwór w godzinach szczytu to niez³e wyzwanie.
Ale do Redeco chodzi³am ok. rok na ró¿ne zajêcia - bardzo fajny wybór zajêæ aerobowych, tanecznych etc. Si³ownia jest du¿a i wygl±da, ¿e sprzêtu jest sporo (sama tam nie chodzi³am, wola³am o wiele tañsz± si³ownie Atlas w SP 113 - starszy sprzêt ale jak najbardziej warunki przyjemne) ale kole¿anki s± bardzo zadowolone. Podstawowy plus zajêæ - ¶wietni prowadz±cy (przynajmniej rok,dwa temu) ka¿dego indywidualnie poprawiaj±, nauczy³am siê wielu podstaw poprawnego wykonywania æwiczeñ , cz³owiek wie, ¿e nie zrobi sobie krzywdy:P Minus - cena (na stawki tego typu jest normalna, ale dla biednej studentki... na d³u¿sz± metê odpad³am:P) minimalna szatnia (cz³owiek na cz³owieku;/) i t³umy na zajêciach fitness. nie wiem jak to w tej chwili wygl±da, ale bardzo chêtnie chodzi³abym dalej gdyby nie kasa...
__________________
Czas na zmiany!

(T¯ mo¿e zostaæ...)
Michalewa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-11, 09:28   #234
Pawelz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2
Karnet na Fitness Academy

Witam
Czy jest ktos zainteresowany karnetem w Fitness Academy?
Bardzo fajna silownia, chodzilem tutaj pol roku ale niestety opuszczam ta silownie ze wzgledu na dziewczyne ktora zapisala sie gdzie indziej, i szukam osoby ktora by przejela moj karnet/umowe ktora bedzie trwala jeszcze 1,5 roku. W zamian moge oplacic jeden miesiac gratis dla zachety
Prosze pisac: strong7@op.pl
Pawelz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-12, 07:42   #235
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A czy która¶/y¶ z Was chodzi mo¿e do Purelife w Renomie? Ca³y czas siê waham czy siê tam zapisaæ, ale strasznie siê boja, ¿e bêd± tam waliæ t³umy, bo to centrum miasta, a poza tym maj± niez³e ceny. Co radzicie?
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-12, 13:53   #236
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 4 559
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶/y¶ z Was chodzi mo¿e do Purelife w Renomie? Ca³y czas siê waham czy siê tam zapisaæ, ale strasznie siê boja, ¿e bêd± tam waliæ t³umy, bo to centrum miasta, a poza tym maj± niez³e ceny. Co radzicie?
Mój ch³opak kupi³ nam tam karnet ale jeszcze nie by³am Zamierzam i¶æ jutro ale te upa³y to mnie jako¶ demotywuj±

Skoro orientujesz siê w cenach to co ma karnet za 125z³? Mogê chodziæ o jakiej porze chcê?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dó³)

Kocurasek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-12, 14:05   #237
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Tak, z tego co wiem to masz tzw. karnet OPEN, czyli mo¿esz korzystaæ ze wszystkiego do woli i o ka¿dej mo¿liwej porze. Fajnie, niee? Dobrze, ¿e idziesz to napiszesz mi jutro jak by³o, bo jestem bardzo ciekawa zajêæ fitness, instruktorów i czy rzeczywi¶cie bêdzie tak strasznie du¿o ludzi jak mi siê wydaje...

Ja w ³a¶nie w zwi±zku z tymi upa³ami postanowi³am kupiæ karnet dopiero od 1 sierpnia. Wtedy ma byæ ju¿ ch³odniej.

To co? napiszesz mi cos jutro?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Piszesz, ¿e Twój ch³opak kupi³a karnet a Ty idziesz æwiczyæ.. To znaczy, ¿e karnet nie jest imienny???

Aha podobno wpisowe 150 z³ uprawnia Cie do skorzystania z treningu personalnego, co te¿ jest bardzo fajn±, moim zdaniam, zachêt±
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osi±gniêty.
Karolinitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-12, 14:38   #238
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 4 559
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, z tego co wiem to masz tzw. karnet OPEN, czyli mo¿esz korzystaæ ze wszystkiego do woli i o ka¿dej mo¿liwej porze. Fajnie, niee? Dobrze, ¿e idziesz to napiszesz mi jutro jak by³o, bo jestem bardzo ciekawa zajêæ fitness, instruktorów i czy rzeczywi¶cie bêdzie tak strasznie du¿o ludzi jak mi siê wydaje...

Ja w ³a¶nie w zwi±zku z tymi upa³ami postanowi³am kupiæ karnet dopiero od 1 sierpnia. Wtedy ma byæ ju¿ ch³odniej.

To co? napiszesz mi cos jutro?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Piszesz, ¿e Twój ch³opak kupi³a karnet a Ty idziesz æwiczyæ.. To znaczy, ¿e karnet nie jest imienny???

Aha podobno wpisowe 150 z³ uprawnia Cie do skorzystania z treningu personalnego, co te¿ jest bardzo fajn±, moim zdaniam, zachêt±
Oczywi¶cie, ¿e napiszê te¿ jestem strasznie ciekawa

¬le siê wyrazi³am - kupi³ sobie oraz mi (osobne). Karnety s± imienne i jemu ju¿ cyknêli fotkê jak p³aci³ za nie - mi pewnie cykn± przy pierwszej wizycie.

Aaaa co do ilo¶ci ludzi to jest nowy klub wiêc podejrzewam, ¿e nie bêdzie tragedii. Zw³aszcza ¿e bum na fitnesskluby jest marzec-maj i w lipcu to ju¿ s± ludzie gdzie¶ indziej pozapisywani. Kiedy¶ chodzi³am do Arkad i w lutym przeci±gi a dopiero marzec / kwiecieñ siê zaczê³o. I zale¿y od pory dnia ale w Arkadach jest tak du¿a ta si³ownia ¿e spokojnie siê æwiczy³o (i instruktorzy bajka!! )
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dó³)

Kocurasek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-13, 12:30   #239
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 256
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny, zobaczcie sobie stronê tego Purelife, niekoniecznie Wroc³aw - robi wrazenie!

Moja kumpelka siê zapisa³a i jest ZACHWYCONA, mnóstwo sprzêtu, ciekawe rozwi±zania, gratis jaki¶ karnet na solarium, cud-miód, nie mogê tego s³uchaæ (zazdroszczê)
__________________
Arta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-14, 07:41   #240
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Napiszcie proszê co¶ wiêcej o Pure w renomie. Chcia³abym siê zapisaæ. Mo¿e kto¶ jest zainteresowany do³aczyæ?
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.