Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-10, 09:03   #1621
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja go nie dalam rady uzywac. Migruje wszedzie
Ja go nakładam w pewnej odległości od oka ale racja ze i tak migruje, używam tylko na noc przed samym spaniem. Na dzień dla mnie się nie nadaje bo nie mam jak go zabezpieczyć przed przemieszczaniem. Może gdybym się malowała np. korektorem lub chociaż fluidem to bym go tym unieruchomiła.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:05   #1622
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ja go nakładam w pewnej odległości od oka ale racja ze i tak migruje, używam tylko na noc przed samym spaniem. Na dzień dla mnie się nie nadaje bo nie mam jak go zabezpieczyć przed przemieszczaniem. Może gdybym się malowała np. korektorem lub chociaż fluidem to bym go tym unieruchomiła.
U mnie to nic nie dawalo, nawet mini ilosc szla koniec koncow gdzies do oka, na policzki. Nie nadaje sie dla mnie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:08   #1623
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Ja mam z Sentido ze ślimakiem, był na promocji w kontigo za jakieś 3 dyszki.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:13   #1624
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś dobry krem pod oczy? Jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mokosh ma świetne serum pod oczy Owies i bambus. Normalnie żelazko warte każdej złotówki.
Ja lubię też natu kawę proszę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:20   #1625
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś dobry krem pod oczy? Jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Benton z serii Fermentation - dużo taniej wychodzi w wersji po 10 ml, a jest świetny.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:21   #1626
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89111627]Na ile dni zwiedzania/pobytu są wg was Lwów i Odessa?[/QUOTE]We Lwowie byłam przez tydzień, było fajnie, bo bez gonitwy, w ciepłą przyjemną pogodę. Na pewno można zwiedzić szybciej, ale tam po prostu było czym wypełnić czas. Dodatkowo są tam prześwietne restauracje w rozrywkowym klimacie (chyba wszystko spod szyldu iFest jest fajne) i jest dla nas nadal bardzo tanio. Polecam.
Odessy jak na razie nie znam, tu się nie wypowiem.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:32   #1627
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Benton z serii Fermentation - dużo taniej wychodzi w wersji po 10 ml, a jest świetny.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Wlasnie mam go na testy, ale zaczelam od tego zielonego skin79. Bo trudno mi znalezc krem pod oczy, a te 10 ml wersje sa bardzo tanie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-10, 09:41   #1628
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Dostałam butelkę filtrującą Brita - czy ta woda rzeczywiście jest ok? Bo domyślam się, że wlewam tam wodę z kranu, a woda u mnie jest bardzo twarda. A jak z utrzymaniem czystości? Chodzi mi głównie o ten dziubek, bo trochę sceptyczna jestem w stosunku do takich wielorazowych butelek.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:54   #1629
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
We Lwowie byłam przez tydzień, było fajnie, bo bez gonitwy, w ciepłą przyjemną pogodę. Na pewno można zwiedzić szybciej, ale tam po prostu było czym wypełnić czas. Dodatkowo są tam prześwietne restauracje w rozrywkowym klimacie (chyba wszystko spod szyldu iFest jest fajne) i jest dla nas nadal bardzo tanio. Polecam.
Odessy jak na razie nie znam, tu się nie wypowiem.
Dzięki.
A kojarzysz może na jakiej zasadzie działają marszrutki na Ukrainie?
Rozważam, czy nie jechać na Ukrainę transportem publicznym, a chcę na jeden dzień wysokczyć do jednej wsi w obwodzie lwowskim, gdzie przypuszczam, że może nic normalnego nie jeździć.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:07   #1630
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89112015]Dzięki.
A kojarzysz może na jakiej zasadzie działają marszrutki na Ukrainie?
Rozważam, czy nie jechać na Ukrainę transportem publicznym, a chcę na jeden dzień wysokczyć do jednej wsi w obwodzie lwowskim, gdzie przypuszczam, że może nic normalnego nie jeździć.[/QUOTE]Ciężko z rozkładami jazdy na przystankach, przynajmniej ja miałam trudności ze znalezieniem porządnej rozpiski.
Bilet kupowałam u kierowcy, często w formie podania pieniędzy osobie z przodu, gdy był tłok (przed pandemią).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:21   #1631
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dlaczego podczas nadziewania pączków zapychała mi się tylka i musiałam bardzo mocno naciskać rękaw cukierniczy? Nadziewałam nutellą oraz dość gęstym, domowym dżemem. Jest jakiś sposób na to? Mam podobną jak na zdjęciu.
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Kurczę, nigdy nie nadziewaliśmy w domu już gotowych pączków (smażone były już z nadzieniem, ale to był dżem, z nutellą mogłoby się nie udać). Może nie mają tam zwyczajnie miejsca na nadzienie? Wiem, że sklepowe są w ten sposób nadziewane, ale może mają na to jakiś patent podczas ich przygotowywania (typu jakieś bardziej napowietrzone ciasto, które robi się w środku puste).
Ale chętnie poczytam jeśli są na to jakieś patenty Super by było zrobić takie pączki i dać tyle nadzienia, ile powinny mieć, a nie tak ledwo ledwo jak w większości tych sklepowych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja też zawsze nadziewałam przed smażeniem, ale nasłuchałam się w przepisach zachwytów nad plusami nadziewania po smażeniu i wyszła mi lipa Wydaje mi się, że ciasto było takie fajne, puszyste.
Może ktoś jeszcze się wypowie?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-10, 10:25   #1632
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
No właśnie ja też zawsze nadziewałam przed smażeniem, ale nasłuchałam się w przepisach zachwytów nad plusami nadziewania po smażeniu i wyszła mi lipa Wydaje mi się, że ciasto było takie fajne, puszyste.
Może ktoś jeszcze się wypowie?
Mi ostatnio końcówkę od takiego rękawa zatkała pestki od śliwki
Zapytaj w wątku o niedzielnych wypiekach, Krysia - nasze cukiernicze guru chyba tutaj nie zagląda.
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:28   #1633
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Wlasnie mam go na testy, ale zaczelam od tego zielonego skin79. Bo trudno mi znalezc krem pod oczy, a te 10 ml wersje sa bardzo tanie
O wiele tańsze są 3x10 ml niż 1x30 ml zielony z wakrotka też mam, ale czeka na swoją kolej.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dostałam butelkę filtrującą Brita - czy ta woda rzeczywiście jest ok? Bo domyślam się, że wlewam tam wodę z kranu, a woda u mnie jest bardzo twarda. A jak z utrzymaniem czystości? Chodzi mi głównie o ten dziubek, bo trochę sceptyczna jestem w stosunku do takich wielorazowych butelek.
Jeśli w kranie masz zdatna do picia i odpowiada Ci jej smak, to z butelki też będzie ok, tylko właśnie mniej zakamieniona. Co do mycia, to ja po prostu raz na tydzień myłam porządnie butelkę, łącznie z dziubkiem i wszystkimi uszczelkami, i dodatkowo zalewalam potem wszystko wrzątkiem. Odkąd mam zmywarkę to rozkładam ja na czynniki pierwsze i myje w zmywarce.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:33   #1634
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ciężko z rozkładami jazdy na przystankach, przynajmniej ja miałam trudności ze znalezieniem porządnej rozpiski.
Bilet kupowałam u kierowcy, często w formie podania pieniędzy osobie z przodu, gdy był tłok (przed pandemią).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A przystanki są oznaczone?
Nie wiem, w jaki sposób szukać, czy tam coś w ogóle dojeżdża.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:34   #1635
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
O wiele tańsze są 3x10 ml niż 1x30 ml zielony z wakrotka też mam, ale czeka na swoją kolej. Jeśli w kranie masz zdatna do picia i odpowiada Ci jej smak, to z butelki też będzie ok, tylko właśnie mniej zakamieniona. Co do mycia, to ja po prostu raz na tydzień myłam porządnie butelkę, łącznie z dziubkiem i wszystkimi uszczelkami, i dodatkowo zalewalam potem wszystko wrzątkiem. Odkąd mam zmywarkę to rozkładam ja na czynniki pierwsze i myje w zmywarce.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jak kupowalam to tz sie smial jak to mozliwe, przeciez to wbrew logice tez sie dziwie. W ogole te ceny sa bardzo zmienne, co kilka dni inna
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:57   #1636
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Mi ostatnio końcówkę od takiego rękawa zatkała pestki od śliwki
Zapytaj w wątku o niedzielnych wypiekach, Krysia - nasze cukiernicze guru chyba tutaj nie zagląda.
Nieźle Dzięki za info, zajrzę tam.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 11:01   #1637
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dlaczego podczas nadziewania pączków zapychała mi się tylka i musiałam bardzo mocno naciskać rękaw cukierniczy? Nadziewałam nutellą oraz dość gęstym, domowym dżemem. Jest jakiś sposób na to? Mam podobną jak na zdjęciu.
A ta szpryca nie jest czasem za cienka? Kilka razy widziałam jakimi nadziewają w super pączkarni koło mnie i ona była dość gruba, taka z pół centymetra średnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 11:08   #1638
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś dobry krem pod oczy? Jestem zupełnie zielona w tym temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze wracam do kremu Weleda z serii Dzika Róża
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ugencreme.html
Miałam wory pod oczami straszne, a teraz jakby walcem przejechał.
To bogaty krem, ale pod makijażem też się sprawdza.
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
nie kazda kobieta ma idealna cere, ze krem do twarzy jest odpowiedni takze pod oczy (a juz szczegolnie przy kuracjach, chocby wspomnianym w filmie retinolem- ja pod oczy musze uzywac czegos zdecyowanie bardziej tresciwego niz krem ktory nakladam na twarz, tak samo przy makijazu), takze ww. teoria to tylko w jakis przypadkach, na pewno nie dotyczy ona kazdej kobiety i kazdego kremu
przy czym oczywiscie nie tzreba kupowac kremu konkretnie pod oczy, moze to byc zwyczajny krem do twarzy stosowany tylko pod oczy

polecam nacomi arganowy, czesto jest w promocji w hebe
Ja też muszę mieć specjalny krem pod oczy, ale z Nacomi się nie polubiłam. Tłusty, żadnych efektów używania nie zauważyłam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 11:21   #1639
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89112082]A przystanki są oznaczone?
Nie wiem, w jaki sposób szukać, czy tam coś w ogóle dojeżdża.[/QUOTE]Z tego co pamiętam, to były oznaczone w jakiś sposób. Pamiętam, że czasem robiłam pętlę, bo nie mogłam załapać, czy muszę wsiąść z tej strony ulicy czy innej, ale jednak jakoś zawsze udało mi się dojechać, gdzie chciałam.

We Lwowie byłam ok. 5 lat temu, więc sytuacja mogła się zmienić. W każdym razie ostatecznie zawsze udało mi się dotrzeć do miejsca docelowego, tylko czasem musiałam trochę się pokręcić, poruszać mózgiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-10, 11:44   #1640
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zawsze wracam do kremu Weleda z serii Dzika Róża
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ugencreme.html
Miałam wory pod oczami straszne, a teraz jakby walcem przejechał.
To bogaty krem, ale pod makijażem też się sprawdza.

Ja też muszę mieć specjalny krem pod oczy, ale z Nacomi się nie polubiłam. Tłusty, żadnych efektów używania nie zauważyłam.
u mnie nacomi ladnie lagodzi podraznienie po retinolu. ale ten weleda tez ma fajny sklad, musze sprobowac
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 11:50   #1641
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89111627]Na ile dni zwiedzania/pobytu są wg was Lwów i Odessa?[/QUOTE]Byłam we Lwowie 3 dni i trochę to było mało. Wrócę tam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dostałam butelkę filtrującą Brita - czy ta woda rzeczywiście jest ok? Bo domyślam się, że wlewam tam wodę z kranu, a woda u mnie jest bardzo twarda. A jak z utrzymaniem czystości? Chodzi mi głównie o ten dziubek, bo trochę sceptyczna jestem w stosunku do takich wielorazowych butelek.
Mam od lipca i jestem zadowolona. Dla czystości oczywiście normalnie myje Dziubek płyn do mycia naczyń, przelewam też raz w tyg wszystko wrzatkiem. Pierwsze 2-3dni woda mi dziwnie smakowała metalicznie, ale potem ok. Od lipca w ogóle nie kupuje wody butelkowanej do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 12:05   #1642
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89112015]Dzięki.
A kojarzysz może na jakiej zasadzie działają marszrutki na Ukrainie?
Rozważam, czy nie jechać na Ukrainę transportem publicznym, a chcę na jeden dzień wysokczyć do jednej wsi w obwodzie lwowskim, gdzie przypuszczam, że może nic normalnego nie jeździć.[/QUOTE]Nie wiem, bo z marszrutek na wieś nie korzystałam, pewnie z tego głównego dworca można coś złapać, jak z przystanków w mieście to nie mam pojęcia. Ale mam pro-tip: można o to podpytać na jakiejś grupie FB dla Ukraińców. Oni są niesamowicie pomocni, ja miałam parę pytań i poszłam z tym na jakąś grupę, to odezwała się do mnie dziewczyna pochodząca stamtąd i wszystko dokładnie wyjaśniła. Mega.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dostałam butelkę filtrującą Brita - czy ta woda rzeczywiście jest ok? Bo domyślam się, że wlewam tam wodę z kranu, a woda u mnie jest bardzo twarda. A jak z utrzymaniem czystości? Chodzi mi głównie o ten dziubek, bo trochę sceptyczna jestem w stosunku do takich wielorazowych butelek.
Ten filtr jest pod dzióbkiem; ja tam mam obawy, że coś się na nim może rozwijać (wilgotne środowisko, cienki jest), zwłaszcza że pijąc na pewno przenosimy sobie bakterie. Butelki używam sporadycznie, głównie na pobyty w szpitalu, wtedy co uzupełnianie myję lub mocno płuczę butelkę, dzióbek i filtr. Nieszczególnie wygodne przy codziennym użytkowaniu.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 14:19   #1643
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Miała któraś z was ten filtr?

W Hebe jest promka, oceny ma dobre, zastanawiam się

Chciałam zamówić La Roche posay shaka, ale wyprzedany 🤷🤷


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220210-151650_compress7.jpg (40,9 KB, 147 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 14:26   #1644
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Ja też miałam pytać o filtry Waham się między Holika a Altruist, może ktoś miał oba i ma porównanie? Cena i pojemność jest prawie ta sama.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Miała któraś z was ten filtr?

W Hebe jest promka, oceny ma dobre, zastanawiam się

Chciałam zamówić La Roche posay shaka, ale wyprzedany 🤷🤷


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Hebe miałam Revox i był fajny, tylko wkurza mnie, że jest taki malutki Starczył mi może na 1,5 miesiąca.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 14:37   #1645
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89112427]Ja też miałam pytać o filtry Waham się między Holika a Altruist, może ktoś miał oba i ma porównanie? Cena i pojemność jest prawie ta sama.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



Z Hebe miałam Revox i był fajny, tylko wkurza mnie, że jest taki malutki Starczył mi może na 1,5 miesiąca.[/QUOTE]Ja go ostatnio kupiłam w promocji za 19 zł, bardzo fajnie się go używa, ale rzeczywiście maleństwo. Ale za taką cenę można wybaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 14:38   #1646
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;89112443]Ja go ostatnio kupiłam w promocji za 19 zł, bardzo fajnie się go używa, ale rzeczywiście maleństwo. Ale za taką cenę można wybaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie, gdyby tylko był w większej pojemności, to bym nie szukała innego spf
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 14:41   #1647
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nie, konto Microsoft nie ma związku z kluczem, także spokojnie

Powodzenia w grzebaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zrobiłam format pierwszy raz w życiu i takie błędy mi wychodzą ze to glowa mała jeszcze jakiś głupi antywirus mcafee wyskakuje mi żeby kupić licencje…. Normalnie żałuje ze się wzięłam za to sama


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 14:48   #1648
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89112427]Ja też miałam pytać o filtry Waham się między Holika a Altruist, może ktoś miał oba i ma porównanie? Cena i pojemność jest prawie ta sama.[/QUOTE]
Nowej Holiki po zmianach koreańskich filtrów nie miałam. Altruisty się różnią trochę między sobą, ale chyba wszystkie są wybitne w szczypaniu w oczy...
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 15:10   #1649
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89112427]Ja też miałam pytać o filtry Waham się między Holika a Altruist, może ktoś miał oba i ma porównanie? Cena i pojemność jest prawie ta sama.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



Z Hebe miałam Revox i był fajny, tylko wkurza mnie, że jest taki malutki Starczył mi może na 1,5 miesiąca.[/QUOTE]

o tego altruist nie znam, z Revox miałam tylko płyn do demakijażu i jakby co to polecam, nie szczypie jak wiele innych płynów
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 15:25   #1650
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cześć dziewczyny
Czy jest możliwość nadania paczki kurierowi bez drukowania listu przewozowego ? Jeśli tak to u którego przewoznika lub jakim sposobem? Jestem kompletnie zielona w temacie nadawania paczek.
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-09 19:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.