Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 17:13   #121
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
No to wiedz że wiele w życiu tracisz,
No bez przesady, raczej nie "w życiu", co najwyżej trochę tracę na wyglądzie

Ja jestem z tych co raczej malują się tylko i wyłącznie z przymusu bo niestety trądzik od ponad 10 lat i ślady po nim zmuszają mnie do tego

No i jest to tylko podkład + korektor, czasem jakiś brązowy cień na powieki (choć u mnie górnych powiek i tak nie widać właściwie) plus ostatnio rozświetlacz pod oczy (ale to ze względów częsciowo "medycznych").

Nawet tusz, który dostałam w prezencie leży nieruszony
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:17   #122
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość

Ja jestem z tych co raczej malują się tylko i wyłącznie z przymusu bo niestety trądzik od ponad 10 lat i ślady po nim zmuszają mnie do tego
Ja z przymusu używam właśnie podkładu i korektora Gdybym mogła używałam bym tylko bronzera, tuszu, czarnej kredki i cieni do powiek
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 09:19   #123
OlkoLolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 527
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Hey
Ja również stałam się szczęśliwą posiadaczką Fluidu Pharmaceris F (Ivory). I muszę przyznać, że zaskoczył mnie bardzo, bardzo na tak - co nie jest łatwe w moim przypadku.
Moja cera: tłusta w strefie T z dużą tendencją do świecenia, wrażliwa, z duzą ilością popękanych naczynek na nosie i policzkach. Rozszerzone pory. Bardzo blada, ale to naprawde bardzo w ciepło zimnej tonacji (ciężko mi znaleźć podkłąd, który nie odcina się od szyi)Jednym słowem ful wypas
Używane dotąd fluidy: Astor Mineralny w pędzlu (001), Astor Mattitude, Inglot, Clarena, Bourjois, Rimmel,Colorstay Buff, MF Lasting Performance 100 (najaśniejszy)

I muszę przyznać z ręką na sercu, że: Pharmaceris F, jak narazie (tfu tfu) spisuje się najlepiej. Co najważniejsze - nie ciemnieje na twarzy! Nie robi maski, nie jest zapychaczem jak COlorstay Revlona, nie zbiera się pięknie na płatkach nosa, ładnie kryje i nie szarzeje. A co najważniejsze Ivory, jest super dla bledzichów (wcale nie jest rózowy, tylko właśnie taki ładny cielisty, ładnie wtapia się w skórę).
A jeśli chodzi o matowienie - widziałam wcześniej kilka takich zarzutów, to niestety ale fluid absolutnie nam tego nie zapewnia i nikt nam tego nie obiecuje. Jednakże przyznam, że z tym radzi sobie całkiem nieżle. Fakt, że jak każdy "mieszaniec" po pewnym czasie zamieniam się w sygnalizator swietlny na czole, brodzie i nosie - ale z tym nie oszukujmy się chyba zaden fluid sobie nie radzi (ew. radzi sobie, tylko cudownie zapycha)
Ale wystarczy puderek sypki, skrobia, albo bibułka do zebrania nadmiaru sebum i jest jak najbardziej ok.
Dlatego ogolnie oceniam do bardzo dobrze! A przede wszystkim cenie za krycie naczynek, ładne stopienie z twarzą, nie uczulanie, nie powodowanie wysypu!<jupi>
Zatem zostaje mi tylko wierzyć (mocno wierzyć), że moja twarz nie przyzwyczai się do niego jak do Lastinga MF.
Polecam!

p.s. dla niewtajemniczonych obecnie w SuperPharm w Warszawie, są bardzo łatwo dostępne wszystkie odcienie, w promocji po 29,99
__________________

Lipcowy kramik: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20647246 #post20647246

Behind blue eyes......


OlkoLolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 15:52   #124
201609050926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 82
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Huraaa!

Wkońcu go kupiłam, kolor Ivory rewelacja! Zawsze używałam Lastin Performance od Max Factor, odcien 100, ale on jest w chlodnej tonacji, a Ten oto piękny cieply jaśniutki kolor dla takiej porcelany jak ja!

Widze też, ze ladnie sie rozprowadza i b.dobrze kryje!
O trwalosci i matowieniu powiem kiedy indziej
201609050926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:24   #125
159kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

świetna nowa opcja serii Pharmaceris Jeśli macie problemy z jego suchością i cerę trądzikową to po fluid proponuję Sebostatic krem normalizujący Pharmaceris T. Lęczę swoją buźkę już kilka ładnych lat i ten zestaw sprawdza się idealnie. Zero świecenia przez cały dzień. Pozdrawiam fanki Pharmaceris.
159kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:19   #126
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Witam czy ten fluid ma opakowanie z pompką?
Jest praktyczne i wygodne??
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:41   #127
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

tak ma pompkę, narazie nie mam zastrzezen do niej.

ja procz zelu i toniku nie kupowalam z pharmacerisa.. srednio bylam z ich zadowolona, a kremik Sebostatik- jak dorwe probke to sprawdze
kilka razy czaiłam sie zeby kupic krem z P. ale jakos konczylo sie to na zakupie np. LRP..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 16:40   #128
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Miałam zamiar kupić ten nowy fluid, ale w okolicznej aptece go nie było, więc kupiłam sobie Douglasie podkład beyu. Mam nadzieję, że tego nie pożałuję. A krem sebostatic jest naprawdę dobry. Kiedyś kupiłam go przez przypadek, bo nie było a aptece mojego ulubionego Iwostinu puritin, ale ten okazał się być równie dobry, a nawet lepszy bo ma praktyczną pompke.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 11:32   #129
aga_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Dziewczyny a ja mam takie oto pytanie: czy pharmaceris jest łatwo ścieralny? czy wystarczy dotknąć twarzy a już zostaje na palcach? Bo mam na niego ochotę, ale boje się że działa on na tej samej zasadzie co dermablend, że jest baaardzo nietrwały i zostaje na wszystkim czego tylko dotknie.
aga_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 11:36   #130
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Dziewczyny kochane , możecie porobic fotki na skórze, na dłoni itp. ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 11:49   #131
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez aga_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie oto pytanie: czy pharmaceris jest łatwo ścieralny? czy wystarczy dotknąć twarzy a już zostaje na palcach? Bo mam na niego ochotę, ale boje się że działa on na tej samej zasadzie co dermablend, że jest baaardzo nietrwały i zostaje na wszystkim czego tylko dotknie.
na palcach moze nie, a z twarzy napewno sie sciera... wiec dotykac nie mozna, ja raz zwykla, sucha chusteczka przetarlam twarz i demakijaz nie byl juz potrzebny
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 12:35   #132
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

W Super-pharm promocja za 29,90zł
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:46   #133
wizazanka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Witam
To mój 1 post
Kupiłam ten fluid pod wpływem super reklamy i dość niskiej ceny. Oczywiście jeśli chodzi o podkłady , jestem bardzo wybredna.... Fluid ten nie sprawdził się, okazał się zbyt sztuczny po nałożeniu na buźkę... Ścierał się... i co najgorsze zapycha...1 raz go użyłam a spowodował powstanie kilku krostek...
Oddałam go mamie, ona czasem go używa

Od roku używam fluidu z La Roche Posay i jestem bardzo zadowolona z niego. Super kryjący i bardzo wydajny. Nie zapycha nic a nic. Jeśli mam dać za Pharmraceris 34 zł, to wolę dać 70 za La Roche.
wizazanka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:01   #134
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez wizazanka007 Pokaż wiadomość
Witam
To mój 1 post
Kupiłam ten fluid pod wpływem super reklamy i dość niskiej ceny. Oczywiście jeśli chodzi o podkłady , jestem bardzo wybredna.... Fluid ten nie sprawdził się, okazał się zbyt sztuczny po nałożeniu na buźkę... Ścierał się... i co najgorsze zapycha...1 raz go użyłam a spowodował powstanie kilku krostek...
Oddałam go mamie, ona czasem go używa

Od roku używam fluidu z La Roche Posay i jestem bardzo zadowolona z niego. Super kryjący i bardzo wydajny. Nie zapycha nic a nic. Jeśli mam dać za Pharmraceris 34 zł, to wolę dać 70 za La Roche.
Tylko że Pharmaceris jako polski produkt ma bardzo dobry dobór kolorów do naszych cer, natomiast w LRP bladolicym słowiankom trudno coś dobrać, tak samo jak w Vichy czy Avene. Najjaśniejsze kolory są dość ciemne i mocno napigmentowane żółcią czy różem.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:03   #135
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Dziewczyny, prosze prosze,prosze poróbcie swatche
Sorry za upierdliwosc...ale juz mam dosyc nietrafionych kolorystycznie podkladów A ten wyglada calkiem zachecajaco ...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:12   #136
wizazanka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Tylko że Pharmaceris jako polski produkt ma bardzo dobry dobór kolorów do naszych cer, natomiast w LRP bladolicym słowiankom trudno coś dobrać, tak samo jak w Vichy czy Avene. Najjaśniejsze kolory są dość ciemne i mocno napigmentowane żółcią czy różem.
To zależy od cery... każda z nas ma inną ... Ogólnie z Pharmaceris nie pasowały mi w ogóle, a LRP idealnie się stapia z kolorem mojej cery. Oczywiście dobór koloru to sprawa indywidualna.
wizazanka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 17:48   #137
Ethelyn
Przyczajenie
 
Avatar Ethelyn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Przeważnie fluidy zatykają i zanieczyszczają pory = więcej pryszczy, albo przynajmniej zaskórników. Jak jest z pharmaceris? Czy zauważyłyście jakieś pogorszenie stanu skóry? Hasło 'doskonały na niedoskonałości' bardzo przyciąga, ale czy produkt jest rzeczywiście lepszy od zwykłych podkładów?
Ethelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:54   #138
wizazanka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez Ethelyn Pokaż wiadomość
Przeważnie fluidy zatykają i zanieczyszczają pory = więcej pryszczy, albo przynajmniej zaskórników. Jak jest z pharmaceris? Czy zauważyłyście jakieś pogorszenie stanu skóry? Hasło 'doskonały na niedoskonałości' bardzo przyciąga, ale czy produkt jest rzeczywiście lepszy od zwykłych podkładów?
Odradzam... moją cerę zapychał, a użyłam go tylko jeden raz... Oczywiście spróbować nie zaszkodzi
wizazanka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 08:31   #139
majika84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja miałam próbkę z apteki.Tylko ze w mojej aptece dostali tylko ivory czyli najjaśniejszy.Wypróbowałm go i jestem bardzo zadowolona.Mam mieszaną cerę i w dodatku różne plamy i przebarwienia.Że o cieniach pod oczami nie wspomne...fluid pokrył wszystko to o czym pisałam powyżej.Nie zauważyłam żadnego ściągnięcia skóry.Poza tym trzeba używać go bardzo niewiele,bo jak jest za dużo to to widać.U mnie minusem było to że próbka była tak jasna dzięki czemu wygladałm jak trup.Wiem że był za jasny,bo na co dzień używam lirene city-matt o kolorze tofee więc dzięki próbce wiem ze musze kupic inny kolor.Polecam ten kosmetyk przy czym radzę wcześniej popytać o próbki w aptece i spróbować(nawet najjaśniejszy) zanim sie go kupi.
majika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 06:49   #140
katka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Jak zadeklarowałam wcześniej kupiłam ten podkład i używam go już od ok 2 miesięcy. Mam kolor 02 sand. Muszę przyznać że jestem zadowolona więc najpierw plusy jest gęsty, dość dobrze kryjący przebarwienia nie daje efektu maski. Jestem zwolenniczką delikatnego makijażu i ten podkład się sprawdza, pozwala uzyskać wyrównany i naturalny kolor twarzy (bez nadmiaru jakichś żółtych różowych czy pomarańczowych odcieni). Jak dotąd nie zauważyłam żeby po jego stosowaniu pojawiały się jakieś przykre niespodzianki. Pojemnik z pompką jest wygodny a sam puder chyba wydajny bo wystarczy niewielka kropla żeby wysmarowac całą twarz i dekolt-no i jeszcze się nie skończył.

Co do utrzymywania efektu krycia to mam mieszane uczucia bo z jedej strony wydaje mi się być trwały ale z drugiej na pewno obiecywane 8-10 godzin można między bajki włożyć.

Jeśli chodzi o wady które wykryłam to nie wybacza przesuszeń na twarzy, jesli tak owe są to on je uwydatni dlatego ja przed jego nałożeniem najpierw smaruje buzie kremem bo skórę mam raczej suchą i jest ok.

Podsumowujac polecam, chociaż "cudów" nie ma
katka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 11:19   #141
AnnGeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

podkład jest super. Mam odcień Ivory, idealny dla naprawdę jasnej cery i ma swietny odcień, nie jest rozowy(ktorego wrecz unikam jak ognia) i nie jest pomaranczowy. Jest w takim ładnym kremowym kolorze.
Kryje naprawdę dobrze, ukrywa krostki i przebarwienia. Jest gesty, o takiej fajnej konsystencji. Dobrze się rozprowadza.
Mam cere mieszaną, strefa T tłusta a policzki wysuszone i muszę powiedzieć, ze troszke mi się nos świeci nawet po jego nalozeniu... ale troche pudru wystarczy by się tego pozbyć...
Ogólnie polecam, ma przystepną cenę, kryje, wygląda naprawdę ładnie, zapewnia jednolity kolor. ;]
AnnGeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 13:53   #142
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Pisałam o nim w innym wątku
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery
A ja ostatnio jestem zdumiona efektem, jaki daje Delikatny Fluid Intensywnie Kryjący Pharmaceris F.
Dostałam próbkę 01 Ivory/ jaśniutka kość słoniowa/ i 02 sand. Oba kolory o dziwo moge uzywać Są ładne, z lekkim rozświetlaczem., choć matujące.
I powiem wam, że ten podkład jest GENIALNY. Swietnie kryje, wyrównuje pięknie koloryt, cieni pod oczyma nie widać, znikaja pod nim czerwone rozszerzone naczynka... Testuje go juz tydzień i naprawdę nie mam do czego sie przyczepić. Długo sie trzyma, zwykle po 5-6 godz koło nosa pokazywały sie czerwone żyłki a po nim nie. Na dodatek jest tani.
Zrobiłam zdjęcia porównawcze chyba 11 kolorów różnych podkładów i jutro postaram sie wstawić, ale nigdy tego tu nie robiłam, więc troche to potrwa nie wiem nawet na jaką wielkość mam je ustawić, musze poczytać gdzieś.

I NIE ZAPYCHA -przynajmniej mnie

Katka a przed nałożeniem podkładu zawsze trzeba buzie posmarowac kremem, nie wyobrażam sobie inaczej, jak równiez każdy podkład gruntuje pudrem sypkim.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-12-03 o 13:56
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:12   #143
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

oto zapowiadane swatche:

Załącznik 2695199 Załącznik 2695200

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-12-03 o 14:20
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 10:31   #144
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cześć dziewczyny!
Od tygodnia używam Pharmaceris kolor sand, ivory miałam próbkę. Faktycznie ivory jest super dla bardzo bladych, ja mam ogólnie dość ciemną karnację, ale zimą blednę, także sand jest dla mnie lepszym kolorem ale niestety na mojej tłustej cerze się nie sprawdza. Owszem, ładnie kryje, ma faktycznie lekką konsystencję, ale buzia mi się bardzo szybko świeci, zdecydowanie zbyt szybko...także polecam dla cer z problemami, ale raczej suchych/normalnych.
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 14:07   #145
beacia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie;)
Wiadomości: 110
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

mam już 2 opakowanie
jestem szatynka z naturalnie ciemną cerą i np 3 czyli Bronze jest dla mnie za jasny Ogólnie? Średni. Pieknie kryje i w miarę się trzyma( na początku)ale porażka jeżeli chodzi o to jak skóra wyglada po jakichs 3 godzinach;/;/
Świeci się nie mowiąc o tym,że wychodza wszystkie wypryski
a i jeszcze jedno bardzo szybko się ściera i pozostawia ślady na ubraniach
czy wart swojej ceny? troche tak bo pieknie pachnie i jezeli uzyje sie bazy i pudru w kamieniu cera nie swieci się tak szybko
tak więc plus za opakowanie z dozownikiem minus za maly wybór kolorów, cenę i to ze nie potrafi utrzymac naszej buźki matowej.
pozdrawiam
__________________
zapuszczam moje bezczelnie obcięte włosy!
beacia2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:50   #146
martynika1126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja jestem zadowolona z tego podkładu.
Do nie dawna używaąłm dermablend vichy,ale niestety zaczeły mi wyskakiwac syfy. Skóra była zbyt obciążona wiec teraz dermablend trafił do szuflady pt''imprezy''.To za trwałość i świetne krycie.
Pharmaceris to takie 3/4 dermablend jeżeli chodzi o krycie.
Używam go od niedawna,ale już widzę,że nie jest taki trwały jak mój poprzedni podkład. Jestem jednak bardzo zadowoona z zakupu bo teraz musze stosowac tyko krem nawiżający przed nałożeniem go sobie na twarz,a nei jak w przypadku dermablend bazy silikonowej(co było mega obciążeniem dla skóry).
Generalnie bardzo polecam pharmaceris na zime.Ma aż 20 SPF,pozatym jest atestowany jest to produkt apteczny hypoalergiczny dla mnie super.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Trudno znaleźć podkład nadający się do codziennego stosowania, maskujący świecące się strefy.
Ja używam bibułek matujących,są genialne.
Odnośnie pharmaceris'a ciekawa jestem jego wydajności...
bo to jest bardzo ważne...
martynika1126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:35   #147
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Martynika, zwróć uwage na krem, powinien sie wchłonąć i nie zostawiać świecącej poświaty, dopiero podkład i przeciągnij po nim jakims dobrym sypańcem. Będzie sie trzymał cały dzień. I jest bardzo wydajny. I nadal uważam, że jest lepszy niż bardzo wiele 5-krotnie droższych podkładów.
Brawa dla Pharmaceris
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:39   #148
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

W szale wymieniania całej pielęgnacji na apteczną również podkład postanowiłam wymienić. Padło na Pharmaceris, bo był w promocji w SuperPharm. Niestety nie był to najlepszy wybór. Krycie jest doskonałe, nawet troszkę za mocne dla mnie na codzień. Podoba mi się, że podkład nawilża i chroni skórę, idealna sytuacja na zimę. Również wysoki filtr jest dużym plusem. Wóbór kolorów jest żałosny, ale udało mi się dopasować najjaśniejszy odcień nieomal idealnie do mojaj skóry. Opakowanie jest bardzo poręczne. Niestety ma też minusy. Świecić zaczyna się w bardzo krótkim czasie, nawet przypudrowany matującym pudrem błyszczy po 3 godzinach. Jest nietrwały, po tym jak już się wytłuści, w magiczny sposób znika z twarzy, po około 7 godzinach wygląda bardzo nieciekawie. Kiedy zaraz po nałożeniu odcisnę nadmiar chusteczką, jest nieco lepiej. Niestety mimo zapewnień pani konsultantki na temat niekomodogenności, mnie zapycha Po całym dniu z tym podkładem na twarzy cera jest zanieczyszczona, pojawiają się drobne wypryski. Zużyję do końca, zwłaszcza na krótsze wyjścia w zimowe dni, jednka nie kupię ponownie
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:52   #149
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Chyba z tym podkładem będzie podobnie jak z Revlonem Colorstay - jedne niemiłosiernie zapychał a drugie były wniebowzięte. Ciekawe czy to zależy od samej cery czy też od kremów tudzież pozostałych uzywanych na niego pudrów? Może cos szwankuje w w wyniku łączenia tych produktów? U mnie na razie nie widac niespodzianek.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:26   #150
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Całkiem możliwe, że to kwestia feralnego połączenia. Jednak ewidentnie połączenie z Pharmacerisem mi nie służy. Pielęgnacji nie zmieniłam. Na codzień używałam podkładu Oriflame Urban Shield i nie wyskakiwało nic, natomiast już po jednym dniu z Pharmaceris jest gorzej, po odstawieniu znów wraca do normy. Colorstay Revlona, a także inne podkłady Oriflame mnie nie krzywdzą.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.