Dziewice sieją postrach...??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 08:57   #31
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
a doświadczonej łatwiej jest wyczuć jego zamiary i zgadzając się na znajomość z nim nie liczy na wielką miłość
A niby jakim cudem ? Jakiś radar w mózgu się uruchamia wraz z przerwaniem błony dziewiczej ?


Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Aaa i jestem ciekawa czy naprawde większość z Was kochała swojego partnera idąc z nim 1 raz do łóżka?? nie wierze.
To nie wierz.

A na koniec: LUDZIE, CO WY CHRZANICIE ZA GŁUPOTY ! Własnym oczom nie wierzę.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez innylogin19 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z przedmówczynią, wszystko zależy od faceta, mój też był szczęśliwy, jak się dowiedział, że jestem dziewicą. Zwłaszcza, że to był też i jego pierwszy raz
A to już bardziej jestem w stanie zrozumieć.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Zresztą sama się sobie dziwię, że dyskutuję na podstawie artykułu z onetu i o opiniach kolesi z mlekiem pod nosem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:01   #32
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

No tak. Mój też był zadowolony faktem, że to on będzie moim pierwszym..
Niestety nie mogę tego powiedzieć w drugą stronę ale mi to nie przeszkadza..
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:02   #33
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
Znalazłam na Onecie taki artykuł
http://wiadomosci.onet.pl/2056721,69,,item.html

A najlepsze jest to zdanie "Częste są na przykład takie sformułowania: - Chodziłam z chłopakiem, ale zostawił mnie, jak tylko się dowiedział, że jestem dziewicą."
I wiecie co... miałam przypadek faceta, którego podejrzewałam o to, że sobie odpuścił bo jestem dziewicą (no bo o sex mu chodziło ale to już inna kwestia), a ten artykuł właściwie mnie w tym utwierdza.

Co o tym sądzicie?
Bo ja właśnie tak ostatnio sobie myślę, że jeśli dziewczyna ma ponad 20 lat i jest dziewicą to niektórzy faceci po prostu takiej nie chcą, odpuszczają sobie kiedy się o tym dowiadują. Albo co najmniej uważają to za dziwne. Oczywiście nie generalizuje...
Bzdura
Cytat:
Napisane przez Daga626 Pokaż wiadomość
Hmmm, a mój TŻ twierdzi, że każdy normalny facet nie chce być z dziewczyną (oczywiście nie mówię tu o dojrzałych kobietach, powyżej około 24 lat) , która wcześniej uprawiała seks z innym.
I w sumie zawsze byłam przekonana, że jeśli facet ma coś w głowie, to właśnie chce być dla swojej partnerki pierwszym...
Ale to tylko moje zdanie.
a to jeszcze wieksza bzdura.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:07   #34
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie no gdzieee, przecież to w ogóle nie ma dla Ciebie znaczenia. Nieważne, jaki człowiek, ważne, że jeszcze żadnej waginy nie penetrował. Daruj, ale to z lekka obleśne. Jak dla mnie przynajmniej.
Tak samo jak u Twoich kolegów: "fajnie by było jakby dziewczyna była dziewicą". To tak jakby powiedzieć "fajnie by było jakby ta bryka miała napęd na 4 koła" Generalnie fajna jest...odpowiednio stuningowana, ale jakby jeszcze miała to i tamto, to bym wziął. Masakra. Czy ludzie naprawdę nie widzą niestosowności w wydawniu takich opinii
Nie zycze sobie, zebys wysnuwala takie opinie o mnie, nigdzie nie napisalam, ze dla mnie nie liczy sie czlowiek tylko to czy mial partnerke czy nie, co w tym zlego, ze prawiczki wydaja mi sie seksowni, rownie dobrze mozna skrytykowac kogos za to ze lubi blondynow, nigdy nie potraktowalam nikogo przedmiotowo, przynajmniej swiadomie.
Nie widze tez nic zlego w tym, ze mezczyzni lubia dziewice, to ze "fajnie by bylo gdyby byla dziewica" nie znaczy, ze kobiety z doswiadczeniem są dla nich gorsze. Nie rozumiem Twojego zbulwersowania.Najwidoczn iej malo znasz mezczyzn skoro tak naiwnie uwazasz, nie zwracaja uwagi na to ile kobieta miala partnerow seksualnych .

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-10-09 o 09:18
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:08   #35
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A niby jakim cudem ? Jakiś radar w mózgu się uruchamia wraz z przerwaniem błony dziewiczej ?


To nie wierz.


Haha no wiesz to nie sa moje słowa aczkolwiek cos w tym jest, człowiek całe życie zdobywa doświadczenia...im więcej tym łatwiej rozpoznać z kim mamy do czynienia lub też odczytać intencje danego osobnika.

i co to za tekst z tym radarem w mózgu? to miało być zabawne?
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:18   #36
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
eee tam.. jeśli facet ma coś w głowie to ma w dupie przeszłość swojej dziewczyny
A to pojechałaś po bandzie. A jeśli dziewczyna puszczała się na lewo i prawo to też ma mieć to w ... ? Jeśli jest dziewicą, a nawet się tym nie zainteresuje to ma jechać i nie patrzeć czy jest jej źle? Przepraszam za kolokwializm.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
jeśli facetowi przeszkadza dziewictwo to ewidentnie potrzebuje owej dziewczyny tylko do celów seksualnych i chce się dobrze zabawić i nic poza tym.
takiemu może przeszkadzać że np. krwawi, boli ją, albo nie może 5 razy pod rząd w 10 pozycjach, albo czegoś nie umie itp. jak się jest z kimś w poważnej relacji to myśli się przyszłościowo raczej, także w kwestii seksu- ta dziewica w końcu przestanie nią być, nabierze doświadczenia itp. itd.
No właśnie! I tu wychodzi, że faceci, którzy odrzucają dziewice mają w głowie tylko seks z korzyścią dla siebie.. No jest normalne, że jeśli kobieta jest dziewicą to należy wprowadzić ją odpowiednio w życie seksualne i poczekać aż będzie się czuła pewniej w tych sprawach. Zresztą, to nie jest powiedziane, że podczas pierwszego razu się krwawi, coś boli - nie zawsze tak jest. Kobieta może odczuwać krępacje nową sytuacją. Faceci mało wiedzą o tych sprawach i od górnie zakładają, że podczas pierwszego stosunku będzie rzeźnia, flaki itd..

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Aaa i jestem ciekawa czy naprawde większość z Was kochała swojego partnera idąc z nim 1 raz do łóżka?? nie wierze.
Tak się składa, że kochałam i to bardzo - dlatego to zrobiłam. Gdybym nie kochała to na pewno czekałabym z tym na kogoś innego. Nie wiem jak dla Ciebie ale życie ze świadomością, że jest się ze swoim 'pierwszym' facetem jest czymś naprawdę przyjemnym .
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:45   #37
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Nie zycze sobie, zebys wysnuwala takie opinie o mnie
Sama przyznałaś, że można Twoje podejście odczytać jako przedmiotowe (puszczając oczko). I faktycznie, można.

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Nie widze tez nic zlego w tym, ze mezczyzni lubia dziewice, to ze "fajnie by bylo gdyby byla dziewica" nie znaczy, ze kobiety z doswiadczeniem są dla nich gorsze.
No jak to nie ? Jasno to przecież wynika. Tym bardziej, że dalej sama to potwierdzasz:

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Najwidoczniej malo znaszmezczyzn skoro tak naiwnie uwazasz, nie zwracaja uwagi na to ile miala partnerow seksualnych .

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość

i co to za tekst z tym radarem w mózgu? to miało być zabawne?
Nie to nie miało być zabawne. To miało Ci uświadomić, że nawet jeżeli kobieta ma swój pierwszy raz za sobą to nie oznacza (nie musi oznaczać w każdym razie), że łatwiej zdecydować jej się na kolejny seks ani, że nie liczy na miłość i związek bo od razu wie, że ten konkretny facet chce ją tylko do łóżka. Niby jakim cudem wraz z utratą dziewictwa ma ona nagle posiąść wiedzę wyczuwania prawdziwych intencji faceta ? Naiwność i nieumiejętność oceny sytuacji nie wynika z posiadania błony dziewiczej. Gdyby tak było, to wszytskie nie-dziewice żyłyby wyłącznie w dobrych związkach a tych, którzy chcą je wykorzystać wyczuwałyby na kilometr.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

I dlaczego nie wierzysz, że większość kobiet idzie pierwszy raz do łóżka z facetem, którego kocha ? Co w tym niesamowitego ?
Dla mnie to oczywistę, że uprawia się seks z miłości (i to nie tylko pierwszy, ale też każdy następny raz).
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 09:47   #38
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Może jest tak, że przeciętny facet pomyśli, że skoro dziewczyna ma powyżej 20 lat i nadal jest dziewicą, to oznacza, że po prostu nikt jej nie chciał, jest nieatrakcyjna, brzydka i dorobiła sobie do tego ideologie seksu po slubem Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach. Bo robienie z kawałka błonu nie wiadomo jakiej świętości i "skarbu dla faceta" jest dla kobiety moim zdaniem poniżające, sprowadzanie się do przedmiotu cennego dlatego, że jeszcze nieużywany.
To taki oddech społeczeństwa patriarchalnego, gdy da faceta jest ważne, żeby był dla dziewczyny pierwszym. Wtedy wie na pewno, że hipotetyczny dzieciak będzie jego i nie będzie łożył na utrzymanie cudzego bachora - bo tak to kiedyś funkcjonowało i dlatego cnota była ważna.

I w życiu nie bylabym z facetem, który głosi teorie, że każdy "normalny" facet chce mieć dziewice, bo są to teorie słabe i żenujące. Sprowadzanie wartości kobiety do tego, czy seks uprawiała. A dziewczyny tego nie widzą i się pewnie ciesza, że ich misio taki wyszukany ma gust i porządny w ogóle. Nawet się nie zastanowią, czemu to na odwrót zazwyczaj nie funkcjonuje.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:17   #39
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A co jeżeli Twój następny partner też miałby takie podejście ? Przyznasz, że nie byłoby Ci fajnie gdyby Cię skreślił tylko dlatego, że któryś przed nim Cię w TAKI sposób dotykał ? Durne podejście, nie ? Zdradza zaborczość, niepewność swojej seksualności i kompleksy.

Pocieszające dla Ciebie (na przyszłość ) niech będzie to, że faceci z wiekiem generalnie wyrastają z takiego myślenia.
Twój pewnie tez wyrośnie. Oby.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

No proszę, sama przyznałaś, że jest zaborczy.
Tak jak mowilam. Odpowiedzialam mu na to, wiec spojrzal na to inaczej. Tak samo powiedzialabym nastepnemu.
Niestety niektorzy faceci juz tacy sa.
Tak juz dla zartow bardziej, kolega mi ostatnio powiedzial taka rzecz:
Dziewczyna jest jak gora, im wiecej facetow ja zdobywa, tym robi sie mniej atrakcyjna, a facet jest jak zdobywca, ktory zdobywa szczyty. Im wiecej ich zdobedzie tym jest bardziej zaj******.
Takie glupie podejscie niektorych facetow. Pol zartem pol serio oczywiscie.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:20   #40
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Może jest tak, że przeciętny facet pomyśli, że skoro dziewczyna ma powyżej 20 lat i nadal jest dziewicą, to oznacza, że po prostu nikt jej nie chciał, jest nieatrakcyjna, brzydka i dorobiła sobie do tego ideologie seksu po slubem Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach. Bo robienie z kawałka błonu nie wiadomo jakiej świętości i "skarbu dla faceta" jest dla kobiety moim zdaniem poniżające, sprowadzanie się do przedmiotu cennego dlatego, że jeszcze nieużywany.
To taki oddech społeczeństwa patriarchalnego, gdy da faceta jest ważne, żeby był dla dziewczyny pierwszym. Wtedy wie na pewno, że hipotetyczny dzieciak będzie jego i nie będzie łożył na utrzymanie cudzego bachora - bo tak to kiedyś funkcjonowało i dlatego cnota była ważna.

I w życiu nie bylabym z facetem, który głosi teorie, że każdy "normalny" facet chce mieć dziewice, bo są to teorie słabe i żenujące. Sprowadzanie wartości kobiety do tego, czy seks uprawiała. A dziewczyny tego nie widzą i się pewnie ciesza, że ich misio taki wyszukany ma gust i porządny w ogóle. Nawet się nie zastanowią, czemu to na odwrót zazwyczaj nie funkcjonuje.
Dziękuję za te słowa.

A ja znam/znałam całkiem sporo facetów, którzy tak się cieszyli, że "on dla niej pierwszy, ona dla niego", że z tej wielkiej radości po kilku latach zaczynali kombinować "hmm, a jak by to było z inną"? Niby super związki, a jednak. I większość - z tego co wiem - nie przeprowadzała tego kombinowania tylko w myślach... Oczywiście nie wszyscy tak robią, nie wszyscy są tacy, ale przestrzegam przed zbytnim zachłystywaniem się pierwszą wielką miłością i braniem każdego sloganu, który powtarza facet, zbyt poważnie. Nie wszystko jest takie "ach, och, żyli długo i szczęśliwie".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:25   #41
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Może jest tak, że przeciętny facet pomyśli, że skoro dziewczyna ma powyżej 20 lat i nadal jest dziewicą, to oznacza, że po prostu nikt jej nie chciał, jest nieatrakcyjna, brzydka i dorobiła sobie do tego ideologie seksu po slubem Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach. Bo robienie z kawałka błonu nie wiadomo jakiej świętości i "skarbu dla faceta" jest dla kobiety moim zdaniem poniżające, sprowadzanie się do przedmiotu cennego dlatego, że jeszcze nieużywany.
To taki oddech społeczeństwa patriarchalnego, gdy da faceta jest ważne, żeby był dla dziewczyny pierwszym. Wtedy wie na pewno, że hipotetyczny dzieciak będzie jego i nie będzie łożył na utrzymanie cudzego bachora - bo tak to kiedyś funkcjonowało i dlatego cnota była ważna.

I w życiu nie bylabym z facetem, który głosi teorie, że każdy "normalny" facet chce mieć dziewice, bo są to teorie słabe i żenujące. Sprowadzanie wartości kobiety do tego, czy seks uprawiała. A dziewczyny tego nie widzą i się pewnie ciesza, że ich misio taki wyszukany ma gust i porządny w ogóle. Nawet się nie zastanowią, czemu to na odwrót zazwyczaj nie funkcjonuje.
Mam 20 letnie koleżanki, które są dziewicami i to wcale nie znaczy, że są zakompleksione i że ktoś im powiedział, że będą się smażyć w smole, jeżeli będą uprawiać seks przed ślubem.
Wszystkie poprzednie związki uważały za całkowicie niedojrzałe do jakiegokolwiek seksu, a nie chcą dać się bzyknąć byle komu, na pierwszej lepszej imprezie, byle tylko się pozbyć błony, bo to dopiero jest głupota.
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 10:34   #42
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie to nie miało być zabawne. To miało Ci uświadomić, że nawet jeżeli kobieta ma swój pierwszy raz za sobą to nie oznacza (nie musi oznaczać w każdym razie), że łatwiej zdecydować jej się na kolejny seks ani, że nie liczy na miłość i związek bo od razu wie, że ten konkretny facet chce ją tylko do łóżka. Niby jakim cudem wraz z utratą dziewictwa ma ona nagle posiąść wiedzę wyczuwania prawdziwych intencji faceta ? Naiwność i nieumiejętność oceny sytuacji nie wynika z posiadania błony dziewiczej. Gdyby tak było, to wszytskie nie-dziewice żyłyby wyłącznie w dobrych związkach a tych, którzy chcą je wykorzystać wyczuwałyby na kilometr.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

I dlaczego nie wierzysz, że większość kobiet idzie pierwszy raz do łóżka z facetem, którego kocha ? Co w tym niesamowitego ?
Dla mnie to oczywistę, że uprawia się seks z miłości (i to nie tylko pierwszy, ale też każdy następny raz).
Nie musisz mnie uświadamiać, ja to wszystko wiem. Nie zrozumiałaś mnie dokładnie. Przytoczyłam w moim poście słowa kolegi i zgadzam się z nimi po części...chodziło o to, że przeważnie dziewczyny angażują się emocjonalnie w taką znajomość z chłopakiem z którym przezyły swój pierwszy raz, oczekując oczywiście tego samego z drugiej strony. Miłość przez młode dziewczyny często mylona jest z zauroczeniem, klapki na oczach, a później płacz, że on ją zostawił (nie twierdze, że zawsze tak jest)...ON czyli taki chłopak jak mój kolega, który właśnie unika dziewic, unika takich sytuacji...nieporozumien. On szuka zabawy bez zobowiązań, dziewczyn, które rozumieją co to znaczy i czego moga oczekiwać od niego.
Nie napisałam, że naiwność znika wraz z błoną dziewiczą ani też, że każda dziewczyna po 1 razie potrafi przeswietlić każdego faceta...Napisałam, że dzięki doświadczeniom, które ciagle zdobywamy, potrafimy inaczej spojrzeć na pewne sprawy/zachowania i świadomiej podejmujemy decyzje...bez złudzeń i tutaj akurat chodzi o kontakty seksualne.

A nie wierzę, ponieważ moim zdaniem potrzeba wieeele czasu, żeby móc mówić o miłości. Zapytałam czy naprawdę większość już kocha idąc do łóżka z facetem...bo ta pozostała część, która zapewne istnieje, czeka chyba na to latami.
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:52   #43
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Może jest tak, że przeciętny facet pomyśli, że skoro dziewczyna ma powyżej 20 lat i nadal jest dziewicą, to oznacza, że po prostu nikt jej nie chciał, jest nieatrakcyjna, brzydka i dorobiła sobie do tego ideologie seksu po slubem Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach. Bo robienie z kawałka błonu nie wiadomo jakiej świętości i "skarbu dla faceta" jest dla kobiety moim zdaniem poniżające, sprowadzanie się do przedmiotu cennego dlatego, że jeszcze nieużywany.
To taki oddech społeczeństwa patriarchalnego, gdy da faceta jest ważne, żeby był dla dziewczyny pierwszym. Wtedy wie na pewno, że hipotetyczny dzieciak będzie jego i nie będzie łożył na utrzymanie cudzego bachora - bo tak to kiedyś funkcjonowało i dlatego cnota była ważna.

I w życiu nie bylabym z facetem, który głosi teorie, że każdy "normalny" facet chce mieć dziewice, bo są to teorie słabe i żenujące. Sprowadzanie wartości kobiety do tego, czy seks uprawiała. A dziewczyny tego nie widzą i się pewnie ciesza, że ich misio taki wyszukany ma gust i porządny w ogóle. Nawet się nie zastanowią, czemu to na odwrót zazwyczaj nie funkcjonuje.
Powiedziałaś dokładnie wszystko co i ja bym miała do powiedzenia na ten temat. Zgadzam się z Tobą absolutnie.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
przestrzegam przed zbytnim zachłystywaniem się pierwszą wielką miłością i braniem każdego sloganu, który powtarza facet, zbyt poważnie. Nie wszystko jest takie "ach, och, żyli długo i szczęśliwie".
Otóż to.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:08   #44
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Może jest tak, że przeciętny facet pomyśli, że skoro dziewczyna ma powyżej 20 lat i nadal jest dziewicą, to oznacza, że po prostu nikt jej nie chciał, jest nieatrakcyjna, brzydka i dorobiła sobie do tego ideologie seksu po slubem Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach. Bo robienie z kawałka błonu nie wiadomo jakiej świętości i "skarbu dla faceta" jest dla kobiety moim zdaniem poniżające, sprowadzanie się do przedmiotu cennego dlatego, że jeszcze nieużywany.
To taki oddech społeczeństwa patriarchalnego, gdy da faceta jest ważne, żeby był dla dziewczyny pierwszym. Wtedy wie na pewno, że hipotetyczny dzieciak będzie jego i nie będzie łożył na utrzymanie cudzego bachora - bo tak to kiedyś funkcjonowało i dlatego cnota była ważna.

I w życiu nie bylabym z facetem, który głosi teorie, że każdy "normalny" facet chce mieć dziewice, bo są to teorie słabe i żenujące. Sprowadzanie wartości kobiety do tego, czy seks uprawiała. A dziewczyny tego nie widzą i się pewnie ciesza, że ich misio taki wyszukany ma gust i porządny w ogóle. Nawet się nie zastanowią, czemu to na odwrót zazwyczaj nie funkcjonuje.
no wlasnie wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi tak mysli. takie myslenie jednak nie jest do konca prawda. bede podawac przyklad na sobie - gdybym chciala to mialabym to juz za soba. ale faceci ktorzy - brzydko mowiac - chcieli mnie przeleciec, byli to tacy, ktorzy kazda dziewczyne chcieli "na raz". wiec ja z takich okazji nie skorzystalam i nie dlatego ze blona to dla mnie swietosc. ale dla tego ze absolutnie nie pojde do lozka z facetem, ktory w przeciagu miesiaca ma kilka partnerek seksualnych, nie chcialabym zlapac, za przeproszeniem, jakiegos syfa i nie chce byc kolejna "zaliczona".
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:28   #45
Angel22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

"dziewice sieją postrach" co za bzdura. Jeżeli facet kocha kobietę to nie ma znaczenia czy ona jest dziewicą czy nie. I to działa też w drugą stronę.
Angel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:44   #46
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Może jest tak, że przeciętny facet pomyśli, że skoro dziewczyna ma powyżej 20 lat i nadal jest dziewicą, to oznacza, że po prostu nikt jej nie chciał, jest nieatrakcyjna, brzydka i dorobiła sobie do tego ideologie seksu po slubem Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach. Bo robienie z kawałka błonu nie wiadomo jakiej świętości i "skarbu dla faceta" jest dla kobiety moim zdaniem poniżające, sprowadzanie się do przedmiotu cennego dlatego, że jeszcze nieużywany.
To taki oddech społeczeństwa patriarchalnego, gdy da faceta jest ważne, żeby był dla dziewczyny pierwszym. Wtedy wie na pewno, że hipotetyczny dzieciak będzie jego i nie będzie łożył na utrzymanie cudzego bachora - bo tak to kiedyś funkcjonowało i dlatego cnota była ważna.

I w życiu nie bylabym z facetem, który głosi teorie, że każdy "normalny" facet chce mieć dziewice, bo są to teorie słabe i żenujące. Sprowadzanie wartości kobiety do tego, czy seks uprawiała. A dziewczyny tego nie widzą i się pewnie ciesza, że ich misio taki wyszukany ma gust i porządny w ogóle. Nawet się nie zastanowią, czemu to na odwrót zazwyczaj nie funkcjonuje.
A Ty nie sprowadzasz wartości kobiety do tego czy uprawiała seks tworząc tak obszerny wstęp w swojej wypowiedzi traktujący o tym, kim to są owe "stare, zdecydowanie za stare" posiadaczki kawałka błony śluzowej? Zgadzam się z resztą Twojej wypowiedzi, dotyczącej wartościowania kobiety pod kątem jej "zużycia" -jak przedmiotu, ale Twoja wizja dziewicy jest conajmniej śmieszna.

Wyobraź sobie, że nie każda 20letnia dziewica jest tępą zakompleksioną katoliczką w dodatku brzydką (to czy jest brzydka czy nie to chyba ten hipotetyczny facet sam widzi- jeśli mu się dziewczyna podoba to nie uważa, że nagle zbrzydła dowiadując się o tym, że jest posiadaczką błony), która nie wie do czego służy jej pochwa (albo myśli, ze do sikania).

Straciłam dziewictwo gdy miałam trochę ponad 20 lat i nie wynikało to z żadnego z powyższych ani wymienionych przez Ciebie powodów. To mało fajne tracić dziewictwo (jak i w ogóle uprawiać seks) po pijaku w kiblu w klubie albo na obrzyganym dywanie w domu koleżanki. Ja z takich okazji nie korzystałam, a ze nie miałam wtedy czegoś, co zwą "moim chłopakiem" który by mnie w ogóle pociągał i komfortowych warunków to "uchowałam się" do takiego wieku. I nie dlatego, iż uważałam, że dziewictwo trzeba stracić w godny sposób tylko z tym kogo się kocha. Nie uważam też, że to jakiś balast którego trzeba się jak najszybciej pozbyć bo inaczej będziesz ofiarą patriarchatu (albo ofiarą żartów koleżanek). W końcu się znalazł facet, który mnie kręcił, do łóżka poszliśmy na drugiej randce, wiedział, że jestem dziewicą, nie wystraszył się, tak, teraz jesteśmy parą ale wtedy o miłości raczej nie można było mówić. Po prostu się sobie podobaliśmy i chcieliśmy pójść ze sobą do łóżka. A to, że przytrafiło mi się to w 20 roku życia a nie w 16 to raczej nie powinno mieć znaczenia.

Ale fakt, cieszę się że nareszcie się "tego" pozbyłam, bo co z tego, że niektórzy przykładają wagę do bycia dziewicą jak cała reszta przykłada równie wielką do "niebycia" nią i tworzy całą mitologię na temat dziewic (po jakimś czasie faktycznie zaczęłam się obawiać, że skoro dziewice są takie straszne dla innych ludzi to chyba pozostał mi już tylko wibrator:P), a chyba chodzi o to żeby to była każdego osobista decyzja kiedy i z kim zacznie seks uprawiać.

Tak sobie myślę o pewnej znajomej która ma 24 lata i jest dziewicą- nie dorabia również do tego żadnej ideologii tylko po prostu nie poznała żadnego chłopaka, który by jej się podobał. Oczywiście większość ludzi stwierdzi, że pewnie jest z nią coś "nie tak" ale mi się wydaje, że jest całkiem normalna, z tym że faktycznie im będzie starsza tym większy problem będzie stanowiło jej dziewictwo, i w końcu stanie się ofiarą jakiegoś WAZONIKA (który będzie czcił jej błonę choćby ona miała to gdzieś) bo "normalny" facet będzie się bał jej cnoty.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:52   #47
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie no gdzieee, przecież to w ogóle nie ma dla Ciebie znaczenia. Nieważne, jaki człowiek, ważne, że jeszcze żadnej waginy nie penetrował. Daruj, ale to z lekka obleśne. Jak dla mnie przynajmniej.
Tak samo jak u Twoich kolegów: "fajnie by było jakby dziewczyna była dziewicą". To tak jakby powiedzieć "fajnie by było jakby ta bryka miała napęd na 4 koła" Generalnie fajna jest...odpowiednio stuningowana, ale jakby jeszcze miała to i tamto, to bym wziął. Masakra. Czy ludzie naprawdę nie widzą niestosowności w wydawniu takich opinii
wydaje mi sie,ze Lea z tym zartowala bardziej
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:08   #48
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
A Ty nie sprowadzasz wartości kobiety do tego czy uprawiała seks tworząc tak obszerny wstęp w swojej wypowiedzi traktujący o tym, kim to są owe "stare, zdecydowanie za stare" posiadaczki kawałka błony śluzowej?
No przecież ona nie mówiła, że sama tak uważa, tylko, że myśli, ze przeciętny facet może tak myśleć


Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że nie każda 20letnia dziewica jest tępą zakompleksioną katoliczką w dodatku brzydką (to czy jest brzydka czy nie to chyba ten hipotetyczny facet sam widzi- jeśli mu się dziewczyna podoba to nie uważa, że nagle zbrzydła dowiadując się o tym, że jest posiadaczką błony), która nie wie do czego służy jej pochwa (albo myśli, ze do sikania).
Ale w którym miesjcu _vixen_ pisze, że tak uważa ?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

_vixen_ tak myślisz ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:21   #49
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

wyluzujcie troche z tym dziewicowym debatowaniem, bo klotniowo sie robi ten temat nie jest wart nerwow jak przed pierwszym razem
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 12:25   #50
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale w którym miesjcu _vixen_ pisze, że tak uważa ?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

_vixen_ tak myślisz ?
No właśnie ja jej posta też tak odebrałam, że to jest jej opinia:


Cytat:
Bo mi się tak czasem wydaje, że osoby, dla których dziewictwo jest tak ważne, muszą być ogromnie zakompleksione, pełne zahamowań i wychowane w niezwykle pruderyjnych rodzinach.
Osobiście uważam, że to kolejna już w tym wątku - bzdura
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:34   #51
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Lexie zacytowała odpowiedni fragment- jak ktoś pisze "bo mi się wydaje..." to chyba można uznać że tak uważa. A nawet jeśli tak nie uważa to wysnuwanie takich wizji można uznać za pogląd własny
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:43   #52
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez Wiktoria M Pokaż wiadomość
A to pojechałaś po bandzie. A jeśli dziewczyna puszczała się na lewo i prawo to też ma mieć to w ... ? Jeśli jest dziewicą, a nawet się tym nie zainteresuje to ma jechać i nie patrzeć czy jest jej źle? Przepraszam za kolokwializm.
.
ale wypisujesz bzdury (to chyba najbardziej popularne słowo na tym wątku).

Jeśli dziewczyna puszczała się na prawo i lewo... i jeśli to potencjalnemu partnerowi to przeszkadza to chyba nie powinien się wiązać z taką osobą.
A jeśli chce być z nią mimo jej przeszlosci - to tak! tak! wg mnie w dupie powinien to mieć, że się kiedyś 'puszczała' (cokolwiek to wg ciebie oznacza)

Co do drugiego, to jeszcze bardziej mnie rozbawiłaś. Po pierwsze nie rób z dziewic takich niewinnych dziewczynek, które doznają mistycznych uniesień wraz z pierwszą penetracją. Czemu ma jej być źle?
Według mnie jak kobiecie jest źle coś w łózku to nieważne, że ona odbywa w tym momencie swój pierwszy, drugi, dwudziesty, dwutysięczny stosunek - ale facet i tak powinien chyba jakos zareagować?
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:47   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Boze drogi, co za teksty
Wazonictwo jako wyznacznik normalnosci, myslenie: dziewica=nikt jej nie chcial i jeszcze dodatkowy zmysl, pozwalajacy jej latwiej wyczuc jego intencje, co sie uruchamia po przerwaniu blony Opary absurdu normalnie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 13:50   #54
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Myślę, że każdy normalny facet akceptuje partnerkę z jej przeszłością- a to, czy miała kogoś czy nie miała, nie ma znaczenia Dzięki Bogu faceci to nie tylko Wazoniki i ci uciekajacy przed dziewicami, bo nienormalne, brzydkie i nikt ich nie chciał
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:01   #55
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

mam znajoma ze studiow 26 letnia dziewice...i ona traktuje to jak pietno...nie moze znalezc partnera zyciowego...i w tej frustracji twierdzi ze to przez dziewictwo...

nie moge tego pojac..klapa byla totalna gdy na imprezie u znajomej, na ktorej bylo kilku partnerow kolezanek z roku, wypila za duzo wody rozmownej i ja na zale wzielo.

Przy stole zaczela wymyslac tym facetom ze postrzegaja ja przez pryzmat jej niedoswiadczenia seksualnego...oni bidoki miny na karpia...i odwrot. Ale wogole najdziwniejsze w tej sytuacji jest to ze Ci faceci nie uwierzyli w jej slowa dotyczace posiadania blony. Twierdzac ze to niemozliwe by 26 letnia kobieta byla dziewica.

__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:09   #56
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
Znalazłam na Onecie taki artykuł
http://wiadomosci.onet.pl/2056721,69,,item.html

A najlepsze jest to zdanie "Częste są na przykład takie sformułowania: - Chodziłam z chłopakiem, ale zostawił mnie, jak tylko się dowiedział, że jestem dziewicą."
I wiecie co... miałam przypadek faceta, którego podejrzewałam o to, że sobie odpuścił bo jestem dziewicą (no bo o sex mu chodziło ale to już inna kwestia), a ten artykuł właściwie mnie w tym utwierdza.

Co o tym sądzicie?
Bo ja właśnie tak ostatnio sobie myślę, że jeśli dziewczyna ma ponad 20 lat i jest dziewicą to niektórzy faceci po prostu takiej nie chcą, odpuszczają sobie kiedy się o tym dowiadują. Albo co najmniej uważają to za dziwne. Oczywiście nie generalizuje...
no cóż..jeśli jakiś facet z tak błahego powodu odpuszcza sobie dziewczynę to moim zdaniem nie jest normalny i lepiej dla tej dziewczyny,że z nim nie jest.

Dla normalnych, dojrzałych ludzi takie coś nie ma znaczenia.

Są też przegięcia w drugą stronę: jestem facetem i moja dziewczyna musi być dziewicą, jeśli robiła to z kimś innym to jest nieczysta i dzi**a no tylko ze mną może to robić.. oczywiście ja już prawiczkiem nie jestem bo to co innego ale kobieta powinna być czysta...

olać takich maniaków, na szczęście na świecie chodzi wielu normalnych facetów dla których to kobieta jest priorytetem a nie jej dziewictwo czy jego brak.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:14   #57
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

tak, cale szczęście, że jest wielu normalnych facetów
ale to nie zmienia faktu że z opinii publicznej na ten temat wyłania się paradoks- z jednej strony by się chciało, żeby była dziewica, a jak się spotyka dziewicę starszą niż 18 lat to się ją traktuje jak nienormalną i wybryk
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:17   #58
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
mam znajoma ze studiow 26 letnia dziewice...i ona traktuje to jak pietno...nie moze znalezc partnera zyciowego...i w tej frustracji twierdzi ze to przez dziewictwo...

nie moge tego pojac..klapa byla totalna gdy na imprezie u znajomej, na ktorej bylo kilku partnerow kolezanek z roku, wypila za duzo wody rozmownej i ja na zale wzielo.

Przy stole zaczela wymyslac tym facetom ze postrzegaja ja przez pryzmat jej niedoswiadczenia seksualnego...oni bidoki miny na karpia...i odwrot. Ale wogole najdziwniejsze w tej sytuacji jest to ze Ci faceci nie uwierzyli w jej slowa dotyczace posiadania blony. Twierdzac ze to niemozliwe by 26 letnia kobieta byla dziewica.

pewnie chodzi im o wiekszosc dziewczyn, ktore nie sa dziewicami juz od liceum etc, wiec byc moze to dla nich jest nowosc, a nowosci czasem trudno pojac

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
tak, cale szczęście, że jest wielu normalnych facetów
ale to nie zmienia faktu że z opinii publicznej na ten temat wyłania się paradoks- z jednej strony by się chciało, żeby była dziewica, a jak się spotyka dziewicę starszą niż 18 lat to się ją traktuje jak nienormalną i wybryk
jak ja bym byla nadal dziewica, to w ogole bym sie tym nie przejmowala- bo czym?
nie jestes dziewica- tez cie mysli ogarniaja, ze moze warto byloby poczekac z pierwszakiem dla chlopaka,z ktorym jestes np obecnie, a nie z tamtym jeleniem wtedy
kolo sie zamyka
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:25   #59
Em_Zetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 52
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Jak dla mnie niezrozumiałe jest podejście i takie i takie. gdy spotkałam mojego narzeczonego (miłośc mojego zycia) miałam za soba kilka związków, on równiez co jest jak najbardziej naturalne ponieważ żyjemy w ogromnej społeczności ludziej, spotykamy na codzień mnóstwo osób wiec związki zachodzące między ludzmi są sprawa jak najbardziej normalną. Zaakceptowalismy to wzajemnie, stworzylismy naprawde świetny związek, nie wracamy do przeszłościbo i po co sie zadręczać...przeciez liczy się to, co jest w tej chwili. Oczywiście gdybysmy byli dla siebie pierwszymi partnerami też byłoby ok ( choć mam tutaj pewna opinie na temat rozpadalności sie związków w momencie gdy osoby były dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi, ale nie chce nikogo urazić poza tym nie o tym temat) Ja osobiście nic niechciałabym zmieniać
__________________
"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności."
Woody Allen

Aparatka góra- 17.09.2009 (Damon)
dół- 7.12.2009 planowany (Damon)

Tęsknie za ojczyzną...
Em_Zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:31   #60
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Dziewice sieją postrach...???

Przegięcie w każdą stronę nie jest dobre. Jest wprost okropne.

Kolega przestraszył się dziewicy. Mojej koleżanki. W zasadzie mogłby się zacząć z nią spotykać, tylko miała jeden feler - była dziewicą. A jemu się czekać nie chciało.

W sumie w grupie znajomych doszło do pewnej konsternacji, trochę stracił w moich oczach. Jej było przykro, ale w sumie go olała.

Nawet po nim sie tego nie spodziewałam, tylko, że on chciał się z nią spotykać dla seksu, z potrzeb biologicznych. Jest fajną dziewczyną, podobała mu się, ale tak jak część osób w mieście.

Gdyby była miłością jego życia, gdyby całował ziemię, po której stąpała, gdyby chciał z nią spędzać swój czas - myślę, że nie byłoby to dla niego żadnym problemem.

Bo jeżeli ktoś ma jakieś założenia na wstępie (ma być dziewica, ma być niedziewica, włosy takie, oczy takie) - to to nie jest żadna miłość, to zwykły targ. Tylko, że zamiast konika/krowy podstawiamy dziewczynę.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.