kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-13, 09:49   #31
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez agniesha Pokaż wiadomość
O kurcze, nie wiedziałam że ta firma jest w Szczecinie! Muszę pojechać do Tesco albo do Auchana koniecznie, bo właśnie skończyła mi się maska z Biovax!

Super
W Tesco w Szczecinie nie ma niestety masek Bingo (dziwne, ale są inne produkty tej firmy, ale masek nie). To musi być Tesco Extra, a najbliższe jest w Stargardzie.

Z rzeczy szczecińskich, to jeszcze polecam sklepik na Manhattanie z rosyjskimi kosmetykami (mniej więcej w środku, obok fryzjera). Są cholernie drogie - za maskę drożdżową dałam chyba z 25 zł, 10 więcej niż w Internecie. No, ale jak ktoś nie lubi zakupów on-line, to są. Sorry za OT.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 07:45   #32
wenus_lifestyle
Raczkowanie
 
Avatar wenus_lifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Po cenie i objetosci nie powinnas stwierdzać czy jest rafinowany czy nie
dlaczego nie?
rafinowany jest duzo tanszy niz nierafinowany
cena nierafinowanego to zazwyczaj okolo 1 zl = 1 ml
przeciez nie moge sobie w sklepie otworzyc butelki, powachac, zobaczyc jaki ma kolor
wenus_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 16:45   #33
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez wenus_lifestyle Pokaż wiadomość
dlaczego nie?
rafinowany jest duzo tanszy niz nierafinowany
cena nierafinowanego to zazwyczaj okolo 1 zl = 1 ml
przeciez nie moge sobie w sklepie otworzyc butelki, powachac, zobaczyc jaki ma kolor
no chyba ze tym tropem
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:09   #34
trafiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Odświeżam troszkę temat
Może któraś z Was się orientuje, czy w gdzieś w Poznaniu (chociażby we wspomnianym Tesco) można kupić stacjonarnie cynkową maskę do twarzy lub 100% błoto z Morza Martwego (Redual+)?
Jestem z okolic Poznania i jeśli gdzieś są to się po nie wybiorę przy okazji, ale nie opłaca mi się specjalnie jechać żeby sprawdzić
trafiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:09   #35
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Ktoś używał ich kremów z filtrami?
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 13:41   #36
anqul
Raczkowanie
 
Avatar anqul
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 78
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Pan z infolinii BingoSpa powiedział mi dziś, że wszystkie oleje dostępne w ich sklepie są rafinowane oprócz arganowego... heh... a napaliłam się na 3 z nich, bo mam bon 50 zł .... ale lipaaaa... co więc warto kupić z Bingo??
__________________
Ćwiczę od 4.04.2013 r.
Walka o zdrowe i piękne włosy od 14.04.2013 r.
Aparat ortodontyczny od 27.06.2013 r.

Wymiana

[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
anqul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 08:31   #37
ritakosmetyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez fleur88 Pokaż wiadomość
W Olsztynie są do kupienia w sklepie Rita na Grunwaldzkiej. Fajny sklep można kupić produkty z e-naturalne. Kupiłam tam szampon borowinowy - TŻ jest bardzo zadowolony bo on go używa. Ja mam taki różowy z jedwabiem też fajny choć w tej chwili poszedł w odstawkę na rzecz jantaru. Dostałam też próbki delikatnego kremu z kolagenem i z kwasami aha. Jeżeli ten z kwasami mi się sprawdzi to żegnaj wydawanie 50 zł na avene
Czy ktoś używał może tego koncentratu na cellulit? Jest dosyć drogi ale jeżeli działa...
WITAM WSZYSTKIE PANIE PRZENIOSŁYŚMY SIĘ Z ULICY GRUNWALDZKIEJ NA ULICĘ LIMANOWSIEGO KOŁO MULTICENTRUM. WIĘC ZAPRASZAM SERDECZNIE
a jeśli chodzi o koncentrat jest fajny choć nie na każdego działa tak pobudzająco bardziej polecam l-karnityne w żeku z bingo jest naprawdę mega
ritakosmetyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 12:04   #38
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Thumbs down Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Niestety, dla mnie te kosmetyki okazały się totalną porażką. Kiedyś dostałam od koleżanki odrobinę kremu na noc z kwasami 5% i tym produktem jestem zachwycona, jedyny godny polecenia tej firmy. Zauroczona produktem złożyłam zamówienie w sklepie internetowym i po otrzymaniu paczki jestem bardzo rozczarowana. Firma reklamuje swoje kosmetyki jako naturalne, a tymczasem na opakowaniu niemal każdego z nich widniej około 10 parabenów (!!!) i oprócz tego wiele innej chemii. Nawet najtańsze kosmetyki z supermarketu mają mniej świnstw.
Kolejne zastrzeżenie to zapach produktów nie mający nic wspólnego z opisem na opakowaniu.
"Serum czekoladowo-morelowe".. hmm wydaje mi się, że ktoś pomylił etykiety, bo produkt jest ewidentnie o zapachu gumy balonowej, nie ma nic wspólnego ani z czekoladą a tym bardziej z morelą. Zapach jest tak intensywny i odrzucający, że nigdy nie posmaruję się czymś takim, dla mnie to zwyczajne cuchnie.

"Krem do twarzy z Sesamum Indicum".. kolejna katastrofa. Koszmarny skład, napisane na stronie, że krem nadaje się: dla cery mieszanej, normalnej, suchej i dojrzałej. Niestety krem jest wodny, bardzo lekki, pozostawia skórę suchą i napiętą, czyli w zasadzie powinien być jedynie dla cery tłustej ale w żadnym wypadku dla suchej. Żele pod prysznic, mają identyczne kompozycje zapachowe jak kremy.. oczywiście kompletnie nie mające związku z zapachem wymienionym na opakowaniu. Kosmetyki warte swojej ceny, niestety.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:41   #39
ulek2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Czy któraś z Pań miała krem wyrównujący koloryt- cera naczynkowa z BingoSpa?
ulek2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 09:27   #40
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez ulek2106 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Pań miała krem wyrównujący koloryt- cera naczynkowa z BingoSpa?
Ja właśnie po raz pierwszy zakupiłam ich kosmetyki, w tym krem wyrównujący koloryt. Używam od czwartku więc w sumie niewiele jeszcze mogę o nim powiedzieć. Na minus jak dla mnie, to fakt, że zostawia dosyć tłustą powłokę na twarzy, ale szybko się wchłania. Krem jest bardzo gęsty, bardziej o konsystencji masełka niż kremu dzięki temu wydajny, ma dosyć mocny i trwały roślinny zapach, więc po pewnym czasie może drażnić. Nie wiem czemu ale akurat mi kojarzy się z zapachem roślinnego kleju biurowego Jeśli chodzi o działanie to zaraz po użyciu skóra jest mięciutka, po 3 dniach już mogę stwierdzić, że koloryt jest bardziej ujednolicony a pęknięte naczynka jaśniejsze, ale muszę zaznaczyć, że nie mam dużych problemów z pajączkami na twarzy, zazwyczaj zimą mają sporadycznie tendencję do rozszerzania się. Uważam, że 32 zł za 100 ml to atrakcyjna cena, ja dodatkowo wykorzystałam bon promocyjny więc wyszło mi 16 zł za słoiczek. Za te pieniądze naprawdę warto wypróbować. Trudno mi powiedziec jak długo będzie działał ten kod, ale rabatuje koszyk przy zamówieniu na 100 zł o 50 zł, należy wpisać W2 w pole pod zamówieniem. Ich żele do mycia twarzy, pod prysznic czy do kąpieli też warto przy okazji nabyć, są podejrzanio tanie ale naprawdę dobre jakościowo. Mają śliczne zapachy (szczególnie seria z jedwabiem) skóra po nich jest gładka i pachnąca jeszcze długo po użyciu
Więcej opinii możesz poczytać o tym kremie na ich stronce bingospa.eu, pojawią się przy kremie kiedy klikniesz w "dodaj opinię" http://bingospa.eu/krem-wyrownujacy-...czynkowej.html, a o innych kosmetykach z tej serii na http://www.bangla.babyonline.pl/bingospa-b2943.htm, może będą przydatne.
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:03   #41
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Ja chyba w najbliższym czasie kliknę w końcu jakieś zamówienie od nich.Mam ochotę na maskę do włosów, jakąś maseczkę do twarzy i nie wiem co jeszcze
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 16:16   #42
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Z kosmetyków BingoSpa mam i mogę polecić: kurację arganową do włosów, maseczkę błotną z kolagenem, błotną z glinką zieloną i nawilżająca z algami, płyn do kąpieli i pod prysznic Carribean czy jakoś tak ;p

Z maski do włosów jestem bardzo zadowolona, z maseczek też, aczkolwiek dla mnie najlepiej działa błotna z glinką, płyn do kąpieli kupiłam licząc na zapach kokosu, a okazało się, że pachnie migdałami, ale bardzo ładnie nawilża skórę, więc polecam Mam ochotę jeszcze wypróbować krem z 5% kwasów owocowych.

W Krakowie kosmetyki BingoSpa można dostać w Auchan (odżywki i maski do włosów, produkty do mycia twarzy i ciała, jakieś balsamy chyba też były i sole do kąpieli, a z maseczek do twarzy widziałam tylko z algami, błotna z kolagenem, z proteinami kaszmiru, czy jakoś tak) oraz w drogerii Jaśmin, gdzie z kolei mają duży wybór kremów do twarzy (chociaż akurat tego z kwasami nie było...) i maseczek do twarzy.
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:11   #43
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Kupon rabatowy na kosmetyki Bingo przy nowym konkursie na Wizażu, ponoc kupon jest nagrodą gwarantowaną

Też mnie kuszą ich kosmetyki, konkretnie kwasy ale brakuje mi informacji o pH...kusi mnie też preparat do stóp z kwasami....
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:01   #44
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Thumbs down Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Zostałam oszukana przez firmę Bingo spa po dokonaniu zakupu w ich sklepie internetowym! Po zgłoszeniu reklamacji odnośnie kosmetyków i niewłaściwie wystawionego paragonu, dostałam odpowiedź mailową, żebym odesłała zamówienie. Oczywiście to zrobiłam ale zwrotu pieniędzy nie otrzymałam! Na maile nikt nie odpisuje a moje konto zostało zablokowane w ich sklepie! Sk...syny!!!
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 11:38   #45
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez _Sasha_ Pokaż wiadomość
Zostałam oszukana przez firmę Bingo spa po dokonaniu zakupu w ich sklepie internetowym! Po zgłoszeniu reklamacji odnośnie kosmetyków i niewłaściwie wystawionego paragonu, dostałam odpowiedź mailową, żebym odesłała zamówienie. Oczywiście to zrobiłam ale zwrotu pieniędzy nie otrzymałam! Na maile nikt nie odpisuje a moje konto zostało zablokowane w ich sklepie! Sk...syny!!!
a z jakiej strony kupowałaś? bo az nie chce mi się wierzyć, jak mi się kiedyś wylał jeden produkt w transporcie to zachowali się bardzo prokliencko
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:57   #46
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Ja wczoraj odebrałam paczkę ze swoim zamówienie, już nie mogę się doczekać testowania
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:19   #47
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
a z jakiej strony kupowałaś? bo az nie chce mi się wierzyć, jak mi się kiedyś wylał jeden produkt w transporcie to zachowali się bardzo prokliencko

Zarejestrowałam się na stronie bingosklep.com
Pieniądze w końcu oddali, ale po długim stresie i licznych mailach. Oczywiście mój profil na stronie nadal zablokowany, żebym czasem nie napisała prawdy o ich "wspaniałych" kosmetykach". Zamówiłam kilka produktów, z czego wszystko to badziew, więc dziękuję bardzo. Wolę dopłacić za dobre kosmetyki.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 09:04   #48
ulek2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Ja właśnie po raz pierwszy zakupiłam ich kosmetyki, w tym krem wyrównujący koloryt. Używam od czwartku więc w sumie niewiele jeszcze mogę o nim powiedzieć. Na minus jak dla mnie, to fakt, że zostawia dosyć tłustą powłokę na twarzy, ale szybko się wchłania. Krem jest bardzo gęsty, bardziej o konsystencji masełka niż kremu dzięki temu wydajny, ma dosyć mocny i trwały roślinny zapach, więc po pewnym czasie może drażnić. Nie wiem czemu ale akurat mi kojarzy się z zapachem roślinnego kleju biurowego Jeśli chodzi o działanie to zaraz po użyciu skóra jest mięciutka, po 3 dniach już mogę stwierdzić, że koloryt jest bardziej ujednolicony a pęknięte naczynka jaśniejsze, ale muszę zaznaczyć, że nie mam dużych problemów z pajączkami na twarzy, zazwyczaj zimą mają sporadycznie tendencję do rozszerzania się. Uważam, że 32 zł za 100 ml to atrakcyjna cena, ja dodatkowo wykorzystałam bon promocyjny więc wyszło mi 16 zł za słoiczek. Za te pieniądze naprawdę warto wypróbować. Trudno mi powiedziec jak długo będzie działał ten kod, ale rabatuje koszyk przy zamówieniu na 100 zł o 50 zł, należy wpisać W2 w pole pod zamówieniem. Ich żele do mycia twarzy, pod prysznic czy do kąpieli też warto przy okazji nabyć, są podejrzanio tanie ale naprawdę dobre jakościowo. Mają śliczne zapachy (szczególnie seria z jedwabiem) skóra po nich jest gładka i pachnąca jeszcze długo po użyciu
Więcej opinii możesz poczytać o tym kremie na ich stronce bingospa.eu, pojawią się przy kremie kiedy klikniesz w "dodaj opinię" http://bingospa.eu/krem-wyrownujacy-...czynkowej.html, a o innych kosmetykach z tej serii na http://www.bangla.babyonline.pl/bingospa-b2943.htm, może będą przydatne.
Dzięki za odpowiedź Mi raczej ten krem spasuje przynajmniej po Twojej odpowiedzi więc chyba się skuszę...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _Sasha_ Pokaż wiadomość
Zarejestrowałam się na stronie bingosklep.com
Pieniądze w końcu oddali, ale po długim stresie i licznych mailach. Oczywiście mój profil na stronie nadal zablokowany, żebym czasem nie napisała prawdy o ich "wspaniałych" kosmetykach". Zamówiłam kilka produktów, z czego wszystko to badziew, więc dziękuję bardzo. Wolę dopłacić za dobre kosmetyki.
Według mnie to nie jest strona producenta......
Sklep producenta to bingospa.eu....
ulek2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 11:54   #49
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez ulek2106 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Mi raczej ten krem spasuje przynajmniej po Twojej odpowiedzi więc chyba się skuszę...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Według mnie to nie jest strona producenta......
Sklep producenta to bingospa.eu....

a to nie jest jedno i to samo?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Dann2324 Pokaż wiadomość
Ja nie polecam Bingo Spa.. zawiodłam się na ich kosmetykach;/

a coś konkretnie Ciebie wyjątkowo rozczarowało?
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 23:24   #50
ulek2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
a to nie jest jedno i to samo?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------




a coś konkretnie Ciebie wyjątkowo rozczarowało?

No dla mnie te strony się różnią, wystarczy je tylko otworzyć i tylko na bingospa.eu pisze, że to sklep producenta.
ulek2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 12:46   #51
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Jak to mówią, wszystkiego trzeba spróbować (szczególnie kiedy trwa promocja a internet milczy)

Bingospa .. taaa

Ciało:
-lakrnityna w żelu: uwierzę w jej właściwości odchudzające, a raczej oczyszczające po spożyciu, ale w żadnym innym przypadku. Efekt identyczny jak w przypadku zwykłej oliwki dla dzieci, choć oliwka lepiej nawilża

-koncentrat cynamonowo-algowy: zapomnieli dodać gwiazdki i dopisać, że chodzi o zapach. Chociaż nie, kłamię. Tzn wali cynamonem na kilometr, ale to nie jedyny "efekt" - tym się naprawdę można poparzyć. Jak w przypadku tego domowego przepisu na "krem z cynamonem" bo konsystencją i dzialaniem naprawdę owe domowe mazidła przypomina (ale po kosmetyku profesjonalnym nie tego się spodziewam)

Miałam tez żel z kolagenem do masażu, również porażka (tzn miałam po tym taką reakcję alergiczną, że nie licząc soli do stóp, jest to jedyny kosmetyk Bingo, na który nie narzekam. Powód jest jednak banalny - jestem nie tyle zadowolona z efektu, co wdzięczna za pomoc w wyrobieniu we mnie nawyku robienia tzw prób alergicznych


Wiem, ze brzmi to jak jęczenie konkurencji, ale .. Nie, nie odradzam zakupu, ale zachęcam do zrobienia próby alergicznej przed użyciem. W sieci nie ma wielu opinii na ich temat, kod rabatowy na zakupy dostać można z łatwością (jakby co na priv mogę podać swój, bo ja na pewno nie skorzystam) stąd domyślam się, że nie jedna osoba skusi się na wypróbowanie na własnej skórze. Moim zdaniem kosmetyki są .. no wybaczcie, ale za te pieniądze można kupić specyfik sprawdzonego producenta
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 13:39   #52
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Ja tam, w szczególności z produktów wyszczuplających i ujędrniających BingoSpa jestem zadowolona moje ciało nigdy nie wyglądało tak dobrze
ale to oczywiście moja subiektywna opinia.....
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:00   #53
sosulik
Przyczajenie
 
Avatar sosulik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

BingoSpa to moje największe rozczarowanie kosmetyczne ....

Widziałam mnóstwo pozytywnych opinii kosmetyków BingoSpa na różnych blogach kosmetycznych, w KWC, również na Wizażowym forum ... i w końcu radośnie i naiwnie złożyłam zamówienie, od razu - a co! - na prawie 200pln. Dla siebie: sole do kąpieli, maseczki: błotną i algową, peelingi, scrub do ciała, masło i balsam do ciała, mnóstwo różności, bo i ceny przyjazne i opisy producenta zachęcające .... Dla siostry i kumpeli: kremy do twarzy, maseczki, płyny i żele do kąpieli. Całkiem sporo zmieściło się w tych 200pln.
Zastanowił mnie co prawda brak składów (INCI) na stronie producenta, ale co tam, reklama mówi "naturalne" to naturalne!
O święta naiwności ...

Ze wszystkich zamówionych produktów nie ma ani jednego, ANI JEDNEGO, który zostałby zużyty przeze mnie lub moje dziewczyny do końca ...

Zacznę narzekanie od zapachów - coś pomiędzy odświeżaczem do toalet a proszkiem do prania, sole pachną chemicznie, sztucznie i w niczym nie przypominają "mlecznego" albo "waniliowego" zapachu.
Działanie - w najlepszym wypadku brak (maseczki błotna z zieloną glinką, algowa oczyszczająca), w najgorszym - szkodzą: kremy zapychają i tłuszczą, peelingi działają jak tarka - te z kwasami zwyczajnie podrażniają cerę (a raczej "gruboskórna" jestem, strach pomyśleć co robią z bardziej delikatnymi i wrażliwymi buziami....).

Ehhhhh....... nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Nie skuszę się już na nic z tej firmy, podobno niezłe są produkty do włosów, podobno inne maseczki są lepsze .... ale ja osobiście tego "podobno" już nigdy sprawdzać nie będę.

Niezdecydowanym - polecam poszukać w necie (na blogach, w KWC...) składów INCI, mnóstwo chemii, alkoholu, konserwantów, przed zakupem rozsądniej będzie sprawdzić co się kupuje.
Ja niestety musiałam przekonać się na własnej - dosłownie - skórze.

Nigdy więcej!
sosulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 23:03   #54
mmia7
Raczkowanie
 
Avatar mmia7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Hej dziewczyny
Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie w bingospa.eu, mam nadzieje ze nie będę rozczarowana tak jak Wy. Brałam głównie produkty które mają dobrą opinię na kwc, choć z tym to różnie bywa, no ale sprawdzę
__________________
Mam piórko na dłoni
mmia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 14:38   #55
Grani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Kupiłam dzisiaj w Simply sól do kąpieli Amazonia. Przejrzałam jeszcze półki w poszukiwaniu innych produktów tej firmy ale niestety nic innego nie było. Szkoda :/
Grani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 14:29   #56
Karciaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karciaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Mam bon na 50zł do bingospa.eu bez wartości minimalnej.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-08 o 14:38 Powód: Propozycja sprzedaży
Karciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 12:56   #57
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Czy uzywal ktos serum detoks na noc twj marki z komorkami macierzystymi cytrusow?
I 2ga sprawa moglby ktos sie wypowiedziec na temat stopnia uzycia chemii w szamponach, zelach, maseczkach
Bo zlozylam zamowienie, a opinie tak skrajne, ze sama teraz nie wiem, czy nie wycofac
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:42   #58
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Czy uzywal ktos serum detoks na noc twj marki z komorkami macierzystymi cytrusow?
I 2ga sprawa moglby ktos sie wypowiedziec na temat stopnia uzycia chemii w szamponach, zelach, maseczkach
Bo zlozylam zamowienie, a opinie tak skrajne, ze sama teraz nie wiem, czy nie wycofac
To zależy co dla Ciebie znaczy chemia i co chcesz mieć w kosmetyku naturalnym.
Jeśli brać pod uwagę normy, które kosmetyk musi spełnić, żeby dostać certyfikat przyznawany kosmetykom naturalnym, to Bingo by się żadną miarą na taki certyfikat nie załapało. Ich kosmetyki zawierają parabeny i inne konserwanty niedopuszczone do stosowania w prawdziwej eko-kosmetyce. Podobnie zresztą z detergentami (SLES i pododne), glikolem propylenowym i innymi składnikami, których Bingo używa. Ale tak samo robi wiele, wiele innych tańszych i droższych marek, np Yves Rocher, Oriflame, bo hasło kosmetyka naturalna jest teraz bardzo modne, a prawodawstwo nie reguluje używania takich nazw.
Ale: substancje pochodzenia naturalnego te kosmetyki też zawierają: te wszystkie algi, drożdże i inne wyciągi są tam obecne.

Poza tym trzeba być świadomym tego, że za 10 złotych nie kupi się pół litra prawdziwie naturalnego kosmetyku - no nie ma takiej możliwości. Kosmetyki produkowane według ekologicznych zasad są i będą droższe od reszty, to się raczej nie zmieni

I jeszcze trzeba też mieć świadomość, że nie u każdego produkty naturalne będą się sprawdzać oraz że naturalny nie równa się łagodny, bo natura generalnie bywa raczej okrutna niż łagodna
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:54   #59
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Ja uwielbiam ich kremy do rąk. Miałam z jedwabiem i kolagenem. Świetnie wygładzały dłonie no i ten zapach… mmmm...
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:56   #60
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Bingo (teraz BingoSpa)

Mam podobne zdanie co sosulik, nie zużyłam żadnego kosmetyku z przyjemnością. Połowę oddałam, bo już nie byłam w stanie tego używać.

Składy, działanie baaardzo przeciętne, przyjemność z używania zerowa. Nie wrócę do Bingo już nigdy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 17:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.