Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 20:31   #4561
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja nie mam żadnej paletki i żałuję bardzo, szczególnie, jak czytam o tych ABH czy Hudy. Wszystko dla mnie to takie cieplaki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:34   #4562
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mnie to też przeraża ile one kładą korektora. Ja co prawda nie mam 20+ tylko 40+ i mam już zmarszczki pod oczami i worki.
Ale i tak wydaje mi się, że takie ilości korektora pod oczami nie służą nikomu Skora pod oczami jest przecież bardzo cienka.
To samo dotyczy nakładania podkładu. Dziewczyny o stosunkowo ładnej cerze pozbawionej większych przebarwień, krost czy trądziku robią sobie szpachle na twarzy
No to jest tragedia..
Ilość warstw makijażu mnie dosłownie poraża, ciekawa jestem jak w świetle dziennym taki makijaż wygląda coraz rzadziej oglądam poczynania youtuberek bo mało która dziewczyna mająca ładną, zdrową skórę potrafi z tego zrobić atut.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:37   #4563
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnej paletki i żałuję bardzo, szczególnie, jak czytam o tych ABH czy Hudy. Wszystko dla mnie to takie cieplaki
No taka Norvina to zbyt ciepła nie jest A i zielona z Hudy też niekoniecznie... Da się w tych najmodniejszych markach spokojnie i chłodniejszą paletkę wygrzebać.
Ja z kolei większość pojedynczych cieni przełożyłam do palet, takich solo prawie nie używam, zostało mi dosłownie kilka. Generalnie większość i tak leży i się kurzy, a ja z największą przyjemnością sięgam po wygodne paletki z ubiegłego roku najczęściej.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:43   #4564
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No taka Norvina to zbyt ciepła nie jest A i zielona z Hudy też niekoniecznie... Da się w tych najmodniejszych markach spokojnie i chłodniejszą paletkę wygrzebać.
Ja z kolei większość pojedynczych cieni przełożyłam do palet, takich solo prawie nie używam, zostało mi dosłownie kilka. Generalnie większość i tak leży i się kurzy, a ja z największą przyjemnością sięgam po wygodne paletki z ubiegłego roku najczęściej.
https://i.pinimg.com/originals/a5/4d...de2e6b0af0.jpg to nie jest ciepłe? jestem zimną zimą z zielonymi jasnymi oczami i dla mnie to straszny cieplak a zielonych odcieni nie używam niestety powiedzmy, że ta niebieska uszłaby, ale niestety to nie są dla mnie kolory na dzień.
Mam nadzieję, że będą kiedyś paletki dla lubiących zimne odcienie, takie czyste, chłodne kolory

Jakby któraś znała taką paletkę, może być z 4,6 cieniami, ale gotową to pokażcie mi z góry dziękuję! zimny odcień to mam na myśli w pod tonach srebro nie złoto
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2019-02-11 o 20:47
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:57   #4565
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

No te swatche akurat nie bardzo są dokładne, aż taka ciepła wg mnie nie jest W rzeczywistości ta paletka ma tak z połowę może zimno-neutralnych cieni. Jeszcze zimniejsza jest Sultry, z tą czystą szarością, srebrem, zimnymi brązami.
Huda rzeczywiście wypuszcza prawie wszystko ciepłe, choć paletka Smokey była wg mnie - wyjątkowo - raczej neutralno-chłodna, z tym srebrem i zimnymi beżami.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:03   #4566
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No te swatche akurat nie bardzo są dokładne, aż taka ciepła wg mnie nie jest W rzeczywistości ta paletka ma tak z połowę może zimno-neutralnych cieni. Jeszcze zimniejsza jest Sultry, z tą czystą szarością, srebrem, zimnymi brązami.
Huda rzeczywiście wypuszcza prawie wszystko ciepłe, choć paletka Smokey była wg mnie - wyjątkowo - raczej neutralno-chłodna, z tym srebrem i zimnymi beżami.
Dziękuję za chęć pomocy! niestety tam może poza jednym cieniem w każdej paletce to żaden nie pokrywa się z tymi, które ja używam. Także dla jednego czy dwóch cieni nie ma sensu kupować paletki, tym bardziej, że ja akurat nie używam brązów lubię ecru, pastelowe róże, odcienie szarości, pastelowy fiolet oraz zwykły, zimny granat, z brązów taupe i owszem mam je pojedyncze (różne tonacje wyżej wymienionych oraz różne formuły), ale w paletce fajnej też bym chciała, no, a nie ma
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:20   #4567
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
W zasadzie opisałaś paletę Gold od Natashy Denony Też mnie kusi, tam jest pół sporej palety złota w najróżniejszych wariantach. Przebolałabym nawet szaloną cenę, ale ona ciągle mi się wymyka (pojawia się i znika na CB). W każdym razie - obejrzyj ją sobie, jakość ponoć doskonała.
Widziałam nawet z bliska, jednak za dużo żólta i tak musialabyym te swoje beże, wanilie i kremy mieć oprócz. I co ja bym poczęła z taką ilością ciemnych pięknych ale ciemnych... chociaż odpowiednik pythona znalazłam w inglocie tylko nie mam pojęcia jaki to numerek
Zgadzam się, cienie od Natashy wymiataja, choć koleżanka mówi że w kategorii extra błysk cienie od Hani turbopigment to coś tej samej jakości.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 23:03   #4568
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ja mam na rynku sklepik z zywnoscia i kosmetykami eco i maja tam MG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna sprawa.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 08:25   #4569
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny dajcie znać jakby była jakaś darmowa dostawa na net-a-porter. Kupilabym sobie coś z pat mcgrath, ale nie chce płacić za wysyłkę i podatki ze stanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 08:44   #4570
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
https://i.pinimg.com/originals/a5/4d...de2e6b0af0.jpg to nie jest ciepłe? jestem zimną zimą z zielonymi jasnymi oczami i dla mnie to straszny cieplak a zielonych odcieni nie używam niestety powiedzmy, że ta niebieska uszłaby, ale niestety to nie są dla mnie kolory na dzień.
Mam nadzieję, że będą kiedyś paletki dla lubiących zimne odcienie, takie czyste, chłodne kolory

Jakby któraś znała taką paletkę, może być z 4,6 cieniami, ale gotową to pokażcie mi z góry dziękuję! zimny odcień to mam na myśli w pod tonach srebro nie złoto

Taka moda teraz: fuksja i pomarańcz.



Nie wiem czy to jakiś nowy trend, ale zauważyłam, ze sporo jutuberek używa podkładów w kolorze umpa lumpa?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 08:46   #4571
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jakiś nowy trend, ale zauważyłam, ze sporo jutuberek używa podkładów w kolorze umpa lumpa?
Kogo masz na myśli?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 09:01   #4572
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kogo masz na myśli?

Widziałam już kilka zagranicznych jutuberek.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:03   #4573
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widziałam już kilka zagranicznych jutuberek.
Nie śledzę, myślałam, że może mówisz o kimś z naszego podwórka. Może "dodawanie sobie kolorku podkładem, żeby wyglądać zdrowiej" znowu będzie modne .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:10   #4574
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie śledzę, myślałam, że może mówisz o kimś z naszego podwórka. Może "dodawanie sobie kolorku podkładem, żeby wyglądać zdrowiej" znowu będzie modne .

Dopasowywanie podkładu do samoopalacza na ciele to standard, zwłaszcza w UK
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:46   #4575
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widziałam już kilka zagranicznych jutuberek.
Allana Davison tak robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 10:22   #4576
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam rachunek sumienia i ilość paletek, które mam mnie przerosła nie wiedziałam,że mam aż tyle! Mam ban na wszystkie kosmetyki kolorowe conajmniej do grudnia!
Paletki to też moja słabość w tej chwili mam 4 czekoladki Too Faced i niebieską Hudę, ale w ciągu ostatniego miesiąca sprzedałam 3 inne
Paletki są o tyle fajne, przynajmniej dla mnie, że posiadają cienie, których sama bym nie kupiła, a tak czasem używam i zyskuję nowe opcje makijażowe. Kiedyś miałam fazę na pojedyncze wkłady Inglota, ale w rezultacie miałam z 80 sztuk w paletkach, z czego używałam może 20 i to jest dopiero niegospodarność
Iwona, jeśli jeszcze nie sprawdzałaś, to pomacaj Sobie Bon Bons Too Faced. Nigdy mnie do niej nie ciągnęło ale w końcu dostałam z wymianki i okazuje się , że ona na skórze pięknie chłodnieje, nawet te cienie, które wydają się brązami.
Za to rozczarowała mnie Hudzina. Dopadłam Ametystową paletkę, ale na mnie cienie traciły połowę barwy, blendowanie kończyło się jedną plamą a brokatowe cienie się osypywały. Ta niebieska jest lepsza ale też trzeba dość ostrożnie, bo można się ucharakteryzować na stałego bywalca prostektorium...
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 10:27   #4577
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Allana Davison tak robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozwalilo mnie jak kiedyś powiedziała że golf jest po to żeby zamaskowac różnicę w kolorze skóry na szyi i twarzy. Oczywiście to był taki żart. Ale fakt Allena ma słabość do ciemnych podkładów i bronzu na twarzy.
Dziewczyny jak te kosmetyki z laneige się wam spisują? Chodzi mi mn. o taki mały zewstaw, w którym była maska i balsam do ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2019-02-12 o 10:49
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 11:37   #4578
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale to fajnie brzmi, marzy mi się taka paletka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze jak by to zrobiła Natasha Denona albo Pat McGrath...
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 12:55   #4579
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, subskrybujecie ten box z Sephora Play? Jestescie zadowolone?

Zubskrybowalam z innego kraju i miniatury byly rewelacyjne, ale to dlatego,ze wiecej dostepnych marek. Nie wiem na co mam byc przygotowana.
Ale na co się przygotowujesz? Sephora Play póki co nie jest dostępne w Polsce.. Czy ma wejść?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 13:29   #4580
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Aż mnie zainspirowałaś do policzenia moich palet.
1 Huda - Desert Dusk,
1 ABH - Norvina,
1 Fenty Beauty - Marcocan Space,
1 Too Faced - Chocolate Gold,
1 duża paleta cieni Inglot,
1 paletka Zoeva - Rose Golden

Używam regularnie pierwszych trzech , sporadycznie Inglota.
Zoeva i Too Faced leżą sobie
ja jestem przerażona nie wiedziałam,że tyle mam. Dobrze,że zrobiłam porządki mocno się zastanowię nim kupię coś kolejnego

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Paletki to też moja słabość w tej chwili mam 4 czekoladki Too Faced i niebieską Hudę, ale w ciągu ostatniego miesiąca sprzedałam 3 inne
Paletki są o tyle fajne, przynajmniej dla mnie, że posiadają cienie, których sama bym nie kupiła, a tak czasem używam i zyskuję nowe opcje makijażowe. Kiedyś miałam fazę na pojedyncze wkłady Inglota, ale w rezultacie miałam z 80 sztuk w paletkach, z czego używałam może 20 i to jest dopiero niegospodarność
Iwona, jeśli jeszcze nie sprawdzałaś, to pomacaj Sobie Bon Bons Too Faced. Nigdy mnie do niej nie ciągnęło ale w końcu dostałam z wymianki i okazuje się , że ona na skórze pięknie chłodnieje, nawet te cienie, które wydają się brązami.
Za to rozczarowała mnie Hudzina. Dopadłam Ametystową paletkę, ale na mnie cienie traciły połowę barwy, blendowanie kończyło się jedną plamą a brokatowe cienie się osypywały. Ta niebieska jest lepsza ale też trzeba dość ostrożnie, bo można się ucharakteryzować na stałego bywalca prostektorium...
zawsze mogę tu znaleźć rozgrzeszenie

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnej paletki i żałuję bardzo, szczególnie, jak czytam o tych ABH czy Hudy. Wszystko dla mnie to takie cieplaki
też wolę zimne paletki,ale ich nie ma prawie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:37   #4581
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Pewnym rozwiązaniem jest sprzedaż kilku najmniej lubianych mi rączka drżała przy wystawieniu Gingerbread ale teraz jestem zadowolona. No i są wątki wymiankowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:53   #4582
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam rachunek sumienia i ilość paletek, które mam mnie przerosła nie wiedziałam,że mam aż tyle! Mam ban na wszystkie kosmetyki kolorowe conajmniej do grudnia!
Dołączam do grona paletkomaniaczek.

Obecnie posiadam:
ABH: prism, soft glam, norvina, sultry, modern renaissance
Huda Beauty: new nude, Rose Gold Palette, Rose Gold Palette remastered, desert dusk - miałam też te maluszki ale sie ich pozbyłam, w sumie nie wiem po co mi tyle czerwonych palet
Kat von D: shade and light ta cała matowa, nie lubie jej..
Smashbox: versja z Vladą petal metal
Too Faced: klasyczną chocolate, bonbons, chocolate gold, gingerbread, just peachy matte, matte eyes, white peach - pozbyłam się kolory bardzo słabe
Natasha Denona mini sunset, bardzo fajna czekam na pozostałe palety w polsce, na pewno zakupię
Tom Ford golden mink, są ok ale nie kupię ponownie
Hourglass Scattered Light Glitter mam dwa kolory, bardzo lubię jako topery

Pigmenty Inglot swego czasu każdy miał, miałam i ja ale nie lubie używać, jakoś za dużo roboty z nimi

Miałam i puściłam w kosmos:
Zoeva En Taupe - nie zachwyciły mnie ale formuła cieni jest przyjemna
Urban decay: naked, naked smoky, naked basic, moon dust, naked ultimated basic - formuła cieni jest dla mnie zbyt tępa, nie lubiłam ich używać
Marc Jacobs - Style Eye-Con No.7 nr 3, nie zrobiły na mnei wrażenia plus dla mnie beznadziejne opakowanie, ani go postawić, na toaletce zajmuje tonę miejca
Nabla Dreamy - nie przypadowały mi kolory ani formuła cieni, szkoda bo opakowanie bardzo fajne

Swego czasu lubilam piatki diora, ysl ale jakoś z rozwojem kolekcji nie mam gdzie tego trzymac i przerzuciłam się na duże palety

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2019-02-12 o 13:55
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:00   #4583
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Taka moda teraz: fuksja i pomarańcz.


Nie wiem czy to jakiś nowy trend, ale zauważyłam, ze sporo jutuberek używa podkładów w kolorze umpa lumpa?
Moda modą, jak komuś to pasuje to super

A co to za kolor? bo chciałam wyguglować i nie wyskakuje


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dopasowywanie podkładu do samoopalacza na ciele to standard, zwłaszcza w UK



Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Iwona, jeśli jeszcze nie sprawdzałaś, to pomacaj Sobie Bon Bons Too Faced. Nigdy mnie do niej nie ciągnęło ale w końcu dostałam z wymianki i okazuje się , że ona na skórze pięknie chłodnieje, nawet te cienie, które wydają się brązami.
Dziękuję! rzeczywiście ma kilka kolorów, nawet więcej niż pół, które mogłabym używać zobaczę ją sobie w realu


Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
też wolę zimne paletki,ale ich nie ma prawie



W Sukcesji w Łodzi Douglas -40% na wszystko. Jednak likwidacja.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:22   #4584
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moda modą, jak komuś to pasuje to super

A co to za kolor? bo chciałam wyguglować i nie wyskakuje









Dziękuję! rzeczywiście ma kilka kolorów, nawet więcej niż pół, które mogłabym używać zobaczę ją sobie w realu







W Sukcesji w Łodzi Douglas -40% na wszystko. Jednak likwidacja.

Voila!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg umpa.jpg (13,1 KB, 66 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:27   #4585
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Voila!
Haha urocze!
dziękuję!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 16:13   #4586
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja jestem przerażona nie wiedziałam,że tyle mam. Dobrze,że zrobiłam porządki mocno się zastanowię nim kupię coś kolejnego [COLOR="Silver"]
Ja w planach mam jeszcze zakup ABH Soft Glam oraz Huda New Pink.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:35   #4587
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam tylko Diamond Milk i ten najnowszy, różowy (rzekomo ).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Gdybym wiedziała, że te płatki naprawdę działają, to może nawet dałabym te 65 zł za miesięczny zapas, ale nic o nich nie słyszałam, to nie wiem czy warto
nie miam z nimi nic do czynienia, ale po składzie - mogą być fajne, takie odświeżająco - nawilżające
na jakieś mega efekty bym nie liczyła


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za linki
Cena tego Antipodes nie jest wcale wysoka w zestawieniu ze słynnym Shiseido czy Bobbi Brown.
Antipodes kupiłam ze 2x w TK maxx za 4 dychy (chociaż sama raczej nie używam kremów pod oczy)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnej paletki i żałuję bardzo, szczególnie, jak czytam o tych ABH czy Hudy. Wszystko dla mnie to takie cieplaki
mam podobny problem, bo w każdej palecie są jakieś jasne odcienie i błyszczące - a takich nie używam

ostatecznie pogodziłam się z tym faktem i złożyłam sobie paletkę w MAC
jak ją wykończę to ponowię ten eksperyment z cieniami BB bo jednak są lepsze dla mnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:36   #4588
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[QUOTE=cosma;86492159]Ja w planach mam jeszcze zakup ABH Soft Glam oraz Huda New Pink. [/QUOTE

ABH warto ! Hudę też
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:39   #4589
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ostatecznie pogodziłam się z tym faktem i złożyłam sobie paletkę w MAC
jak ją wykończę to ponowię ten eksperyment z cieniami BB bo jednak są lepsze dla mnie
Gosiu też mam pojedyncze i nawet mam Diory i YSL te czwórki piątki, ale jednak cała paletka zrobiona przez kogoś innego jest o tyle fajna, że zazwyczaj one są tak dobrane te cienie, że to wszystko ładnie do siebie pasuje co z tego, że ja sama sobie dobiorę, jak chciałabym mieć też ten moment zaskoczenia
Najwidoczniej ciepłolubne makijażystki tylko tworzą paletki

Ale spróbuję jak najszybciej wymacać tę TF zalinkowaną wyżej, bo czuję, że możemy się polubić
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:41   #4590
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

p.s. chciałabym kupić jakąś paletkę mojej córce na walentynki, podpowiedzcie coś - młoda jest delikatnej urody typu lato (chyba soft summer, ale nie mam pewności)
no i nie maluje się jakoś bardzo mocno

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Gosiu też mam pojedyncze i nawet mam Diory i YSL te czwórki piątki, ale jednak cała paletka zrobiona przez kogoś innego jest o tyle fajna, że zazwyczaj one są tak dobrane te cienie, że to wszystko ładnie do siebie pasuje co z tego, że ja sama sobie dobiorę, jak chciałabym mieć też ten moment zaskoczenia
Najwidoczniej ciepłolubne makijażystki tylko tworzą paletki

Ale spróbuję jak najszybciej wymacać tę TF zalinkowaną wyżej, bo czuję, że możemy się polubić
to zdaj się na jakąś macówkę, może Cię zaskoczy
przyjemnie zaskoczy oczywiście
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.