Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 11:56   #901
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Przyspieszenie okresu

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Przyspieszyc sie nie da,mozna tylko opoznic albo pominac calkowicie.
Opoznic,to zaczynasz nastepne opakowanie nie robiac przerwy i albo jedziesz do konca albo przerwiesz w polowie.Z tym ze to zaczete opakowanie wyrzucasz.Robisz przerwe i potem znow zaczynasz nowe opakowanie.
Chyba ze masz inny problem i boisz sie czy przypadkiem nie jestes w ciazy
ALeż oczywiście, że się da
Cytat:
ma Pani zamiar zmienić dzień, w którym rozpoczyna się krwawienie
Jeśli przyjmuje Pani tabletki zgodnie z zaleceniami, krwawienie występuje mniej więcej tego samego dnia co 4 tygodnie. Aby przesunąć termin wystąpienia krwawienia na inny dzień tygodnia, niż wynikający ze schematu przyjmowania preparatu, trzeba skrócić kolejną przerwę w przyjmowaniu tabletek o tyle dni, o ile zamierza Pani przesunąć termin wystąpienia krwawienia. Np. jeśli krwawienie zwykle rozpoczyna się w piątki, a ma rozpoczynać się we wtorki (3 dni wcześniej), powinna Pani rozpocząć nowe opakowanie 3 dni wcześniej niż zwykle. Jeżeli zrobi Pani bardzo krótką przerwę w przyjmowaniu tabletek (np. 3 dni lub krótszą), w czasie jej trwania może nie wystąpić u Pani krwawienie z odstawienia. Niewielkie krwawienie lub plamienie może wystąpić w czasie stosowania następnego opakowania preparatu.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 17:19   #902
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Zgubiłam ostatnią tabletkę i nie wiem co teraz zrobić. Normalnie zaczynam nowe opakowanie we wtorek. Jeśli nie wezmę tej ostatniej tabletki i nowe opakowanie rozpocznę dzień wcześniej (poniedziałek) to antykoncepcja zostanie zachowana?
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 19:15   #903
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
Zgubiłam ostatnią tabletkę i nie wiem co teraz zrobić. Normalnie zaczynam nowe opakowanie we wtorek. Jeśli nie wezmę tej ostatniej tabletki i nowe opakowanie rozpocznę dzień wcześniej (poniedziałek) to antykoncepcja zostanie zachowana?
Tak byleby przerwa trwała 7 dni i nie została przedłużona
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:07   #904
kosoglos_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Przyśpieszenie okresu

Cześć, mam problem.

Wiem, że nie powinnam się denerwować ale jednak zapytam się was.

Chodzi o to,że dzisiaj powinnam dostać okres, tego okresu oczywiście nie dostałam, chciałbym go przyśpieszyć ponieważ nie chciałabym się męczyć z nim ani w Sylwestra ani na święta... Znacie jakieś skuteczne sposoby żeby przyśpieszyć okres?



Pozdrawiam
kosoglos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:31   #905
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Przyśpieszenie okresu

To ile ten okres u Ciebie trwa? Ciepła kąpiel podobno pomaga, nie wiem nie próbowałam.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 14:44   #906
kosoglos_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Przyśpieszenie okresu

Normalnie 6-7 dni ale mam nieregularne miesiączki i może tak być że dostanę na święta lub Sylwestera
kosoglos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:21   #907
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Przyśpieszenie okresu

- intensywny wysiłek fizyczny
- stosunek z facetem (jak wiem, że mam dostać okres, to zawsze męża zaangażuję i już)
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 19:01   #908
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

Cześć
przechodząc od razu do tematu, chciałabym zapytać o to jak to jest z tym przesunięciem miesiączki?
W dniu w którym wyjeżdżam na urlop wypada mi pierwszy dzień okresu, no a bardzo chciałabym go uniknąć, ze względu na to, ze dużo będę w podróży w tym także autostopem. Wiem, że na żadne naturalne środki nie działają, ale przeczytałam, że są tabletki, który ów okres mógłby mi przesunąć, stąd moje pytanie. Czy któraś z Was może stosowała te tabletki? Co o tym myślicie? No i czy ginekolodzy mają ewentualnie jakieś problemy z przepisaniem ich?

Edit: Doczytała teraz, że można okres przesunąć luteiną. Czy któraś z Was to robiła?

Edytowane przez kasiabasiazosia
Czas edycji: 2016-03-01 o 22:40
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 20:03   #909
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

Cytat:
Napisane przez kasiabasiazosia Pokaż wiadomość
Cześć
przechodząc od razu do tematu, chciałabym zapytać o to jak to jest z tym przesunięciem miesiączki?
W dniu w którym wyjeżdżam na urlop wypada mi pierwszy dzień okresu, no a bardzo chciałabym go uniknąć, ze względu na to, ze dużo będę w podróży w tym także autostopem. Wiem, że na żadne naturalne środki nie działają, ale przeczytałam, że są tabletki, który ów okres mógłby mi przesunąć, stąd moje pytanie. Czy któraś z Was może stosowała te tabletki? Co o tym myślicie? No i czy ginekolodzy mają ewentualnie jakieś problemy z przepisaniem ich?
Jest taka możliwość, ale musisz zacząć ich branie wcześniej, żeby organizm zdążył się przyzwyczaić, gdyż na początku może się zdarzyć, że będziesz plamiła przez całe opakowanie-a tego pewnie byś nie chciała
Ginekolog nie będzie miał problemu o ile skończyłaś dany wiek i jesteś zdrowa, bez jakichkolwiek przeciwwskazań do ich brania.
Chyba że chodzi o luteinę Opisałam przypadek zwykłych tabletek antykoncepcyjnych.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 20:12   #910
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jest taka możliwość, ale musisz zacząć ich branie wcześniej, żeby organizm zdążył się przyzwyczaić, gdyż na początku może się zdarzyć, że będziesz plamiła przez całe opakowanie-a tego pewnie byś nie chciała
Ginekolog nie będzie miał problemu o ile skończyłaś dany wiek i jesteś zdrowa, bez jakichkolwiek przeciwwskazań do ich brania.
Chyba że chodzi o luteinę Opisałam przypadek zwykłych tabletek antykoncepcyjnych.
mam 20 lat, z hormonami wsztsko ok
Wyjazd jest już w marcu, także nie zacznę brać już tabletek. No i nie chce brać tabletek anty.
luteina z tego co wiem jest na wywołanie okresu, a mnie raczej chodziłoby o jego opóźnienie. Chociaż mogę się mylić, dlatego pytam o wasze doświadczenie
Słyszałam, ze są takie tabletki, które podobno bierze się jakieś dwa tygodnie przed opanowaną miesiączką.
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 20:19   #911
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

W takim razie musisz iść do ginekologa
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 20:31   #912
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

wiem, wiem. Myślałam, że któraś w wizażanek już tego stosowała i mogłaby się podzielić doświadczeniem.
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:33   #913
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

ja kiedys mialam bardzo podobna sytuacje. nie mam porblemow zdrowtonych i mialam ukonczone 23 lata a ginekolgo powiedzial ze nie wypisze mi tabletek bo mi rozreguluje cykl i zniszczy organizm. mialam wrazenie ze przyszlam na wizyte by posluchac o jego pogladach na świat.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 21:42   #914
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
ja kiedys mialam bardzo podobna sytuacje. nie mam porblemow zdrowtonych i mialam ukonczone 23 lata a ginekolgo powiedzial ze nie wypisze mi tabletek bo mi rozreguluje cykl i zniszczy organizm. mialam wrazenie ze przyszlam na wizyte by posluchac o jego pogladach na świat.
Łooo rany! Serio? Jak sobie poradziłaś?
Kurcze, ten okres jest fatalny, zwłaszcza, że jestem przewrażliwiona w te dni na punkcie higieny, bo zdarza mi się niestety złapać różne ustrojstwa. A w internecie tak ładnie piszą jak to nowoczesna kobieta może sobie na wszytko pozwolić
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:21   #915
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

Cytat:
Napisane przez kasiabasiazosia Pokaż wiadomość
Łooo rany! Serio? Jak sobie poradziłaś?
Kurcze, ten okres jest fatalny, zwłaszcza, że jestem przewrażliwiona w te dni na punkcie higieny, bo zdarza mi się niestety złapać różne ustrojstwa. A w internecie tak ładnie piszą jak to nowoczesna kobieta może sobie na wszytko pozwolić
cczytalam niedawno opinie o tym lekarzu i bardzo duzo osob pisalo o nim, ze wyglasza woje poglady, jest bezczelny i wrecz chamski.

co do tego jak to wszystko sie potoczylo- dostalam okres dzien wczesniej na szczescie! umieralam caly dzien, ale w dniu w ktorym tego okresu miec nie chcialalm to go mialam ale drugi dzien, ale przynajmniej juz mnie brzuch nie bolal (balam sie ze wypadnie mi wtedy pierwszy dzien, ktry bardzo zle odczuwam, a tego juz sobie nie wyobrazam- termofor, tabletki nie zawsze pomagaja, leze w lozku i zdycham...)
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 22:10   #916
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
cczytalam niedawno opinie o tym lekarzu i bardzo duzo osob pisalo o nim, ze wyglasza woje poglady, jest bezczelny i wrecz chamski.

co do tego jak to wszystko sie potoczylo- dostalam okres dzien wczesniej na szczescie! umieralam caly dzien, ale w dniu w ktorym tego okresu miec nie chcialalm to go mialam ale drugi dzien, ale przynajmniej juz mnie brzuch nie bolal (balam sie ze wypadnie mi wtedy pierwszy dzien, ktry bardzo zle odczuwam, a tego juz sobie nie wyobrazam- termofor, tabletki nie zawsze pomagaja, leze w lozku i zdycham...)
Współczuję...
Ja jutro idę do gina, podobno kobieta jest bardzo wyrozumiała, więc może mi przepisze
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:05   #917
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
Dot.: przesunięcie miesiączki-jakie tabletki?

byłam Gin zapisał mi tabletki anty.
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 14:47   #918
Kamila_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Skrócenie cyklu miesiączkowego

Cześć dziewczyny, piszę z takim problemem: od ponad pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne VIBIN MINI. Ogólnie jestem z nich mega zadowolona, żadnych skutków ubocznych, ale to nie o tym, przy pierwszym opakowaniu miałam grypę żołądkową i zwymiotowałam jedną tabletkę i jak na ulotce pisało - wzięłam kolejną ( na kolejny dzień ) no i byłam jedną tabletkę do tyłu, i każdą 21 ( różową ) brałam z kolejnego bistra. Po pewnym czasie zaczęło mnie to trochę irytować. Możecie mi poradzić co mam zrobić? Bo ostatnio byłam u mojej pani ginekolog i nie do końca ją zrozumiałam. Mówiła, abym skróciła sobie cykl miesiączkowy, czyli, że mam wziąć 20 różowych tabletek i zamiast 21 brać od razu tabletkę białą, czy jak? I gdy coś takiego zrobię to czy muszę uważać przy współżyciu? Proszę o pomoc, jestem teraz przy drugim dniu okresu i w następnym miesiącu nie chciałabym mieć takiego problemu.
Kamila_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 15:49   #919
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Skrócenie cyklu miesiączkowego

Cytat:
Napisane przez Kamila_78 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę z takim problemem: od ponad pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne VIBIN MINI. Ogólnie jestem z nich mega zadowolona, żadnych skutków ubocznych, ale to nie o tym, przy pierwszym opakowaniu miałam grypę żołądkową i zwymiotowałam jedną tabletkę i jak na ulotce pisało - wzięłam kolejną ( na kolejny dzień ) no i byłam jedną tabletkę do tyłu, i każdą 21 ( różową ) brałam z kolejnego bistra. Po pewnym czasie zaczęło mnie to trochę irytować. Możecie mi poradzić co mam zrobić? Bo ostatnio byłam u mojej pani ginekolog i nie do końca ją zrozumiałam. Mówiła, abym skróciła sobie cykl miesiączkowy, czyli, że mam wziąć 20 różowych tabletek i zamiast 21 brać od razu tabletkę białą, czy jak? I gdy coś takiego zrobię to czy muszę uważać przy współżyciu? Proszę o pomoc, jestem teraz przy drugim dniu okresu i w następnym miesiącu nie chciałabym mieć takiego problemu.
Ginekolog dobrze mówiła. By mieć zapewnioną antykoncepcję wystarczy, że weźmiesz 14 aktywnych tabletek i przejdziesz do placebo. Tak więc śmiało możesz wziąć 20 tabletek z opakowania i od razu przejść do placebo. Antykoncepcja zostaje zachowana, a ty nie musisz w kółko dobierać tej jednej tabletki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 19:13   #920
Kamila_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Skrócenie cyklu miesiączkowego

Ufff, no to super, dziękuję bardzo za pomoc I w kolejnym miesiącu mam już normalnie brać 21 różowych i 7 białych tak ?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ginekolog dobrze mówiła. By mieć zapewnioną antykoncepcję wystarczy, że weźmiesz 14 aktywnych tabletek i przejdziesz do placebo. Tak więc śmiało możesz wziąć 20 tabletek z opakowania i od razu przejść do placebo. Antykoncepcja zostaje zachowana, a ty nie musisz w kółko dobierać tej jednej tabletki.
Ufff, no to super, dziękuję bardzo za pomoc I w kolejnym miesiącu mam już normalnie brać 21 różowych i 7 białych tak ?
Kamila_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 08:40   #921
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Skrócenie cyklu miesiączkowego

Cytat:
Napisane przez Kamila_78 Pokaż wiadomość
Ufff, no to super, dziękuję bardzo za pomoc I w kolejnym miesiącu mam już normalnie brać 21 różowych i 7 białych tak ?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------



Ufff, no to super, dziękuję bardzo za pomoc I w kolejnym miesiącu mam już normalnie brać 21 różowych i 7 białych tak ?
Tak
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:12   #922
Chenoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Tabletki antykoncepcyjne, a opóźnienie okresu.

Witam. Otóż mam kilka pytań dotyczących okresu i tabletek antykoncepcyjnych. Przyjmowałam już Narayę Plus, ale po miesiącu musiałam odstawić z pewnych przyczyn niezwiązanych ze zdrowiem.

Dzisiaj mam 11 dzień cyklu i chciałabym - o ile to możliwe - przesunąć miesiączkę o kilka dni. Okres wypada na 27 maja, moje cykle są regularne, trwają 28 dni, ale niestety 2 miesiące temu dostałam 4 dni wcześniej, przez co obliczając dalej cykle, miesiączkę dostanę dokładnie w każdym ważnym terminie... bardzo chciałabym tego uniknąć. Moje pytanie jest następujące, czy jeśli zacznę brać tabletki antykoncepcyjne 14 lub 15 dnia cyklu, okres dostanę po zakończeniu opakowania? Podkreślę od razu, że nie zależy mi w tym wypadku na antykoncepcji tylko stricte na opóźnieniu miesiączki.
Chenoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 16:42   #923
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a opóźnienie okresu.

Jeśli nie chcesz efektu antykoncepcyjnego - nie bierz hormonów (rozumiem, że aktualnie nie bierzesz a chcesz wziąść tylko po to by kontrolować krwawienie z odstawienia?)

Baaardzo nietrafiony pomysł.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 18:02   #924
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a opóźnienie okresu.

Cytat:
Napisane przez Chenoir Pokaż wiadomość
Witam. Otóż mam kilka pytań dotyczących okresu i tabletek antykoncepcyjnych. Przyjmowałam już Narayę Plus, ale po miesiącu musiałam odstawić z pewnych przyczyn niezwiązanych ze zdrowiem.

Dzisiaj mam 11 dzień cyklu i chciałabym - o ile to możliwe - przesunąć miesiączkę o kilka dni. Okres wypada na 27 maja, moje cykle są regularne, trwają 28 dni, ale niestety 2 miesiące temu dostałam 4 dni wcześniej, przez co obliczając dalej cykle, miesiączkę dostanę dokładnie w każdym ważnym terminie... bardzo chciałabym tego uniknąć. Moje pytanie jest następujące, czy jeśli zacznę brać tabletki antykoncepcyjne 14 lub 15 dnia cyklu, okres dostanę po zakończeniu opakowania? Podkreślę od razu, że nie zależy mi w tym wypadku na antykoncepcji tylko stricte na opóźnieniu miesiączki.
Nikt Ci tego tutaj nie powie, możesz dostać po zakończeniu opakowania a możesz dostać w trakcie i plamić kolejne 3 miesiące.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 11:42   #925
aniaj93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 86
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

domowymi sposobami to ja proponuję rozluźnienie się, jak poczujecie już kłucie okresowe to od razu wziąć tabletkę przeciwbólową i pić bardzo dużo herbaty z cytryną ewentualnie brać wit C! mi się nawet 5 dni dzięki temu przesuwa

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

do tego radzę:
- od tydzień przed okresem nie pić alkoholu, on powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych = szybszy okres (planowany)
- wit C w większej ilości - uszczelnia naczynia krwionośne
- brak gorących kąpieli! Działają jak alkohol
- nie leżeć na słońcu
- metodę z wit C stosować rzadko, bo inaczej organizm się przyzwyczai i nie będzie działać
- nie stresować się! Chodź innym stres czasem też opóźnia okres
aniaj93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 13:05   #926
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

ja właśnie mam za sobą urlop 2tygodniowy w sumie nie miałam potrzeby przesuwania okresu, bo przy wkładce hormonalnej mam takie delikatne plamienie tylko
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 20:18   #927
annakosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Ja też po założeniu wkładki Levosert mam tak skąpy okres, że spokojnie w wakacje chodziłam na plażę a i teraz chodząc na siłownię nie martwię się o nic.
annakosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 20:16   #928
annako71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

Ja mam założoną wkładkę levosert ze wzgledu na obfite miesiączki, choć jest to wkładka anty . Teraz mam spokojnych kilka kolejnych urlopów. Zastanów się nad tym
annako71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 18:15   #929
Paula1905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Przyspieszenie okresu. Pilne

Dziewczyny jestem tu nowa więc proszę o małą wyrozumiałość. Nie mam jak dostać się w tej chwili do mojego lekarza a jestem w sytuacji trochę podbramkowej. Otóż mam operacje 13 stycznia i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na to by mieć wtedy okres, a właśnie wtedy wypada mi 2 dzień. Czy jeśli nie brałam żadnych tabletek hormonalnych mogę przyspieszyć okres o kilka dni? Dziś właśnie mi się zaczął a mam dostęp do leku Lesine czy jeśli wezmę dziś pierwsza tabletkę i skończę po np 17 dniach jest szansa że okres przyjdzie np po 23 a nie po 28 dniach? Bardzo na was liczę.
Paula1905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:11   #930
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Nie masz pewnosci, jak zareaguje Twoj organizm. Nie jest powiedziane, ze tak zareaguje organizm, jak tego chcesz. Na poczatku brania tabletek czesto zdarzaja sie plamienia, krwawienia itp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-27 19:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.