Singielki 25+ cz. XIV - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-16, 08:52   #2431
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;87174407]Zorzoli, a czy kolega, który zarzucił Ci owe zamknięcie w sobie nie liczył na tym wyjeździe na coś więcej na tych łóżkach dwuosobowych?

[/QUOTE]
No nie dotknął mnie. w sumie to tam nie było za bardzo opcji bo albo bym musiała z kilkoma kolesiami spać w salonie na kanapach albo z nim.No i w sumie chyba nikt by nie miał się na nic więcej po 10 godzinnej wspinaczce w górach, padliśmy jak muchy wszyscy.

On o tym zamknięciu to chodziło mu,ze cyt. " po prostu ciężko wyczytać Twoje reakcje / to co czujesz, i sam nie wiedziałem czy aby ten wyjazd dla Ciebie był fajny czy nie,"
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2019-09-16 o 12:03
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:31   #2432
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87169965]Dobra, jednak dopiero doszłam do siebie za stara już jestem na takie eskapady, a dzis na wesele... siły

No więc tak... Poznałam go w moim miescie rodzinnym, jakos 2-3 tygodnie przed moją przeprowadzką do Łodzi. Szłam z koleżanką na miasto i ona tez była umowiona z dwoma kolegami - no i tak to się zadziało. Najlepsze, ze było ich dwóch - totalnie roznych i spodobał mi się jeden i drugi Ale typowego 'playboya' odrzuciłam od razu, no i został on...
Z czasem zrobiło nas się 15 osób, jakiś bar, karaoke, głosno, wesoło, swietny wieczor. I nagle jedna dziewczyna z tej grupy zapytała czy jesteśmy parą. Chyba za mocno zaprzeczałam, że nie, ale walić to. Nie zepsuło to klimatu
Potem widzielismy sie w podobnych okolicznosciach 2-3 razy, a także raz przez przypadek, ale wtedy tylko chwile pogadalismy.

No i jakos w połowie sierpnia ta kolezanka mi napisała, że z nim gadała i, ze beda mnie chcieli odwiedzic w Łodzi, bla bla. Miło,ale jakos nie zwrocilam na to uwagi, bo tutaj duzo sie dzieje

No i pod koniec sierpnia napisał do mnie na fb. Pomyslalam sobie - NO W KONCU! Dla mnie to było oczywiste, ze mu sie spodobałam, zastanawiałam sie dlaczego milczy No, ale - odezwał sie. Wymienialismy kilkanascie wiadomosci dziennie, no i nastał dzien mojej wizyty w miescie rodzinnym, tydzien temu

Pisalismy, ja akurat zbierałam się do promotora. To była masakra! Zero makijazu, zero snu, nawet włosów dobrze nie rozczesałam, bo siedziałam do ostatniej chwili nad rzeczami ze studiów. No i zapytał, czy nie wpadne do niego na kawe po spotkaniu z promotorem. No i się zgodziłam. Troche nie wiedzialam jak to bedzie - bo nigdy nie gadalismy na trzezwo i sam na sam

Dziewczyny! Jakie to było popołudnie! Żałowałam, ze nie mam wiecej czasu, bo moglabym od niego nie wychodzic. Ja nie wiem kiedy zleciało te kilka godzin. W skrócie - swoboda, naturalność, smiech i jego spojrzenie na mnie Peszy mnie, gdy o tym myślę

Pózniej, gdy bylam na miescie z kolezanka, a on ze znajomymi -chcial zebym dołączyła, ale odmowilam. Musiałam przetrawić szok po co co się zadziało.

Następnego dnia ja byłam na imprezie, on na weselu. Napisał, że byłoby swietnie gdybym była obok... a ja w sumie czułam to samo

Niedziela - wieczorem mialam juz busa do Łodzi, mialam mega kaca i generalnie czułam się średnio. Ale... no na krótki spacer się umówilismy

No i od tamtej pory piszemy NON STOP. Bede w moim miescie za tydzien, bo mam obronę mgr. Ale wczoraj wlasnie umowilismy się na wino

Ja i tak teraz mam bardzo dobry czas, jest mi dobrze. Ale jestem miło zaskoczona sobą i swoim zachowaniem wzgledem tego faceta. Myslalam, ze ja "w to nie umiem jeszcze".

Cieszę się tym , co jest. Zachowuje zdrowy rozsądek w tym wszystkim, nie napalam się, bo jest tu trochę "ale".

Poza tym idę dziś na wesele z kolegą z pracy, kupiłam kieckę, ale ma za duży dekolt i muszę go zmniejszyć. Czas nauczyć się szyć

Przepraszam, ze tak sie rozpisałam, nie umiem inaczej

Czekam na wasze historie [/QUOTE]Buzia mi się cieszy jak to czytam. Powodzenia!
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Wow, jakie emocje. Z Twojego postu bije taka pozytywna energia, że aż miło czytać. Trzymam kciuki za dalszy rozwój znajomości.



Ja byłam wczoraj na piwie z koleżankami, potem z jedną wyskoczyłam na imprezę do centrum. Przed klubem spotkałam dawnego znajomego, który jednocześnie jest też kolegą mojego ex. Był z kolegami, których poznałam na jego weselu.
Miło było ich spotkać, chwilę pogadać. Potem mijaliśmy się jeszcze w klubie.
A gdy tylko weszłam, to od razu praktycznie podszedł do mnie fajny chłopak i spędziłam z nim cały wieczór, bo koleżanka szybko chciała uciekać do domu. Fajnie było, facet też fajny, ale prawie 5 lat młodszy ode mnie. Wydaje mi się, że żadnego dalszego ciągu nie będzie, ale przynajmniej spędziłam miły wieczór.


A dziś przeglądając fb natknęłam się na fotki z zeszłego piątku z innej miejscówki, zlokalizowanej zaraz obok tego klubu w którym wczoraj byłam. I wiecie kogo tam wypatrzyłam? Tego kolesia, z którym ostatnio spędziłam tę fajną randkę. Stoi uśmiechnięty, z innymi ludźmi, obejmuje jakąś blondynkę.
Szkoda, że nie wpadliśmy na siebie przypadkiem, może choć trochę zrobiłoby mu się głupio, że mnie tak okłamał. A tydzień temu właśnie miałam ochotę tam pójść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za k.... Lepiej, że wyszło to teraz niż później. Czy tak ciężko napisać prawdę, że to jednak nie to zamiast tak kłamać? Kawał gnoja i tyle.

A ja mam jakiś kryzys. Wróciły wspomnienia o ex. Zarówno Dobre jak i złe. Z przewagą złych. Nie wiem skąd tak nagle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:54   #2433
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
też by mi sięprzydało bo już w szafie się nie mieszczę... aż się boje co będzie na nowym mieszkaniu (tyle dodatkowej przestrzeni)


pandora__ - super to brzmi, fajne uczucie jak ktoś w nas wyzwala takie pozytywne emocje. A kiedy masz to wesele?

panna_felicjanna no i proszę... wszystko jasne tylko po co to ściemnianie?

Wróciłam z wyjazdu z tym facetem i jego znajomymi. Ogólnie to moim zdaniem wypad był super. Piękne widoki no on ma fajnych znajomych – większość to małżeństwa więc aż dziwnie się czułam w takim towarzystwie bo sama zazwyczaj trzymam się z singlami.
Było parę niezręcznych sytuacji odnośnie spania (nie było jednoosobowych łóżek), no i głupio trochę mi było jak jego znajomi mi się pytali skąd się znamy i co tu robię (podobno nigdy nie zabierał na wypad żadnej dziewczyny).
W każdym bądź razie ja się bawiłam super chociaż on potem coś skomentował, że wyglądam na osobę zamkniętą i zdystansowaną i ciężko wyczytać moje emocje (trochę się zdziwiłam bo mi się wydawało, że super złapałam kontakt ze wszystkimi) no ale nie pociągnęłam tematu.
Zobaczymy czy się odezwie przez 3 dni chyba już idzie ocenić czy ktoś się komuś podoba czy nie.. (trzymajcie kciuki) Na pewno nie będę zwlekać tak jak poprzednim razem i żyć w niepewności.

Chyba przez przeprowadzkę jestem taka bo wciąż czuję, że zrobiłam wtedy z siebie idiotkę i nie jestem w stanie teraz okazać komuś co czuję.
Zorzoli, może coś z tego będzie. Czyli podobało się Tobie? A podziękowałaś mu za wyjazd, zaproszenie? Kiedy wróciliście? Macie kontakt?

Co do Przeprowadzki to możliwe, że to ma wpływ na to co teraz...
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:06   #2434
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Pandora
Właśnie dziś piję piwo, nie radzę sobie do końca z tym wszystkim. Chyba jesienny dół mnie dopada.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przytulam
A co z tym panem, co znacie sie długo, ale sytuacja jest lekko skomplikowana? Dalej jestes na nie? Widujecie sie czasem?

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi ogarnęły głowę i przypomniały jak dobrze mi było jako singielka i tego się trzymam

Z jednej strony mam lekkie "pretensje" do życia, że coś nie wyszło ale z drugiej cieszę się, że nie wyszło
No i to jest super podejście! Bóg zamyka drzwi, ale otwiera okno czy jakos tak...

Odpowiednia perspektywna, trochę czasu i myślę, że w kazdej 'tragedii' mozemy zobaczyć właśnie nie porażkę, a szansę.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:10   #2435
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

No mi się bardzo podobało. Powiedziałam mu to wczoraj i dzisiaj też jeszcze napisałam i przy okazji napisałam, że może sprawiałam takie wrażenie bo było parę niezręcznych sytuacji jak z tym spaniem no i potem jego znajomi też mi wywiad robili kim jestem, skąd się znamy, co nas łączy no i głupio mi było bo nie wiedziałam co powiedzieć... no nazwalam się koleżanka z tindera co w sumie też brzmi idiotycznie no ale co tam... taka prawda. Jak pisałam, po ostatnim facecie obiecałam sobie dawać i oczekiwać jasne, konkretne komunikaty.

No ale dzisiaj mamy normalny kontakt więc chyba było ok ... chyba, że czeka aż mu oddam kasę za benzynę i wtedy zniknie XD (żartuję trochę z tym moim pesymizmem jak co)
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2019-09-16 o 12:11
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:13   #2436
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;87174407]
Pandora, ciekawie się robi. Czekam na weekend i dalszą relację


Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

niby tak, ale tu jest tyle ale.

Głównie w mojej głowie. Odległość by mi nie przeszkadzała, bo teraz nie umiem sobie nawet wyobrazic, ze jestem z kims codziennie, blisko kogos. Polubiłam w koncu moje singielstwo, jest mi wygodnie. A takze wiem, ze kazda nowa relacja to pewne wyzwanie, wymagania, kompromisy. Wiem, ze są tez dobre strony, ale... No trudno powiedziec. Tez w sumie nie wiem jak on mnie traktuje. Zobaczymy sie w ten weekend na pewno, ale pozniej to moze... w listopadzie To jednak trochę za rzadko, aby budować bliskość, intymność itp. Ale w sumie to silnie trzymam się tego, aby nie wybiegać daleko w przyszłość... juz mnie to zgubiło wiele razy. Ten weekend będzie decydujący
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:13   #2437
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
No mi się bardzo podobało. Powiedziałam mu to wczoraj i dzisiaj też jeszcze napisałam i przy okazji napisałam, że może sprawiałam takie wrażenie bo było parę niezręcznych sytuacji jak z tym spaniem no i potem jego znajomi też mi wywiad robili kim jestem, skąd się znamy, co nas łączy no i głupio mi było bo nie wiedziałam co powiedzieć... no nazwalam się koleżanka z tindera co w sumie też brzmi idiotycznie no ale co tam... taka prawda. Jak pisałam, po ostatnim facecie obiecałam sobie dawać i oczekiwać jasne, konkretne komunikaty.

No ale dzisiaj mamy normalny kontakt więc chyba było ok ... chyba, że czeka aż mu oddam kasę za benzynę i wtedy zniknie XD (żartuję trochę z tym moim pesymizmem jak co)
Zorzoli, super a jaki on jest? Napisz coś o nim
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 12:41   #2438
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Najbardziej mi się w nim podoba to, że jesteśmy podobni w ważnych dla mnie kwiestiach. Nie jest zbyt poważny ani zbyt rozrywkowy. Lubi podróżować i chodzić po górach ale też iść na koncert czy do restauracji. Mamy identyczny gusty muzyczny no i lubi też jeździć na woodstock.
Z wyglądu też mi się podoba bo jest wysokim brunetem z ładnym zarostem.
Zacznę myśleć nad jakąś ksywką dla niego��


pandora - a ile km was dzieli?
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2019-09-16 o 12:57
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:47   #2439
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość

pandora - a ile km was dzieli?
On mieszka w moim rodzinnym mieście - Lublinie. Ja teraz jestem w Łodzi.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:47   #2440
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Najbardziej mi sięw nim podoba to, że jesteśmy podobni w ważnych dla mnie kwiestiach. Nie jest zbyt poważny ani zbyt rozrywkowy. Lubi podróżować i chodzić po górach ale też iść na koncert czy do restauracji. Mamy indentyczny gusty muzyczny no i lubi też jeździć na woodstock.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:44   #2441
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

No proszę proszę, ile się tu dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 20:04   #2442
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Są sytuacje, w których żałuję, że nie jestem singielka i muszę najpierw brać pod uwagę, że jestem w związku i wcale nie mówię tu o żadnych innych facetach.

Są chwile, że mam ochotę uciekać, bo w sumie sama nie wiem czemu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:09   #2443
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Są sytuacje, w których żałuję, że nie jestem singielka i muszę najpierw brać pod uwagę, że jestem w związku i wcale nie mówię tu o żadnych innych facetach.

Są chwile, że mam ochotę uciekać, bo w sumie sama nie wiem czemu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co sie dzieje?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:23   #2444
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Są sytuacje, w których żałuję, że nie jestem singielka i muszę najpierw brać pod uwagę, że jestem w związku i wcale nie mówię tu o żadnych innych facetach.

Są chwile, że mam ochotę uciekać, bo w sumie sama nie wiem czemu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:39   #2445
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Walnięta jestem, to raz

Muszę zmienić pewne plany, w zasadzie podjęłam już dzialania w ich kierunku wcześniej, bo nie sądziłam, że w ogóle w najbliższym czasie pojawi się w moim życiu chłopak... Nawet mój plan na sylwestra w innym kraju... Wiem, że to niby nic ważnego, jakiś czas już o tym myślę i nie mogę go tak olac na ten jednak ważny końcowy tydzień roku i bawić się z przyjaciółką. Zbyt dobrze wiem z autopsji, jakie to koszmarne uczucie slyszec pytania typu 'ale to bez ciebie? Nie traktuje cie powaznie'. Nie chce zeby on sie tak poczuł, a strasznie jest wrazliwy. Teraz tylko nie da się wszystkiego tak załatwić, żeby wszyscy byli szczesliwi. A i tak wiem już, że on ma teraz poczucie, że niszczy mi plany i jestem zła. W sumie lekkie błędne koło.

Ogólnie bardzo źle się dziś czuje i to też nie pomaga. Wróciły mi objawy nerwicy, nawalaja mi znów hormony tarczycy, ogólnie kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2019-09-16 o 21:43
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:46   #2446
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Walnięta jestem, to raz

Muszę zmienić pewne plany, w zasadzie podjęłam już dzialania w ich kierunku wcześniej, bo nie sądziłam, że w ogóle w najbliższym czasie pojawi się w moim życiu chłopak... Nawet mój plan na sylwestra w innym kraju... Wiem, że to niby nic ważnego, jakiś czas już o tym myślę i nie mogę go tak olac na ten jednak ważny końcowy tydzień roku i bawić się z przyjaciółką. Teraz tylko nie da się wszystkiego tak załatwić, żeby wszyscy byli szczesliwi. A i tak wiem już, że on ma teraz poczucie, że niszczy mi plany i jestem zła. W sumie lekkie błędne koło.

Ogólnie bardzo źle się dziś czuje i to też nie pomaga. Wróciły mi objawy nerwicy, nawalaja mi znów hormony tarczycy, ogólnie kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shawtty - spokojnie, wszystko się da załatwić. Ja bym pewnie tak czy tak pojechała z przyjaciółką, bo uważam, że to nic takiego, a wręcz bym się cieszyła na babski wypad, ale Ty zrób jak czujesz. Macie możliwość zrezygnowania z wyjazdu albo żeby Twój chłopak jechał z Wami?

Oddychaj, spokojnie, nie nakręcaj się Nie psuj sobie fajnych chwil i fajnego czasu
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 05:34   #2447
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Shawtty - spokojnie, wszystko się da załatwić. Ja bym pewnie tak czy tak pojechała z przyjaciółką, bo uważam, że to nic takiego, a wręcz bym się cieszyła na babski wypad, ale Ty zrób jak czujesz. Macie możliwość zrezygnowania z wyjazdu albo żeby Twój chłopak jechał z Wami?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 15:11   #2448
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87175092]przytulam
A co z tym panem, co znacie sie długo, ale sytuacja jest lekko skomplikowana? Dalej jestes na nie? Widujecie sie czasem[/QUOTE]
Ostatnio trochę nawalił w pewnej sprawie, oczywiście znowu przez pracę... Szczerze nie wiem co mam dalej z tą znajomością zrobić.
Niby rozumiem, że nic się nie da z tym zrobić, a z drugiej strony nie jest fajne jak on nagle musi gdzieś wyjechać i ja się podświadomie o to wkurzam.



[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87175119]niby tak, ale tu jest tyle ale.

Głównie w mojej głowie. Odległość by mi nie przeszkadzała, bo teraz nie umiem sobie nawet wyobrazic, ze jestem z kims codziennie, blisko kogos. Polubiłam w koncu moje singielstwo, jest mi wygodnie. A takze wiem, ze kazda nowa relacja to pewne wyzwanie, wymagania, kompromisy. Wiem, ze są tez dobre strony, ale... No trudno powiedziec. Tez w sumie nie wiem jak on mnie traktuje. Zobaczymy sie w ten weekend na pewno, ale pozniej to moze... w listopadzie To jednak trochę za rzadko, aby budować bliskość, intymność itp. Ale w sumie to silnie trzymam się tego, aby nie wybiegać daleko w przyszłość... juz mnie to zgubiło wiele razy. Ten weekend będzie decydujący [/QUOTE]
Póki co ciesz się tą znajomością, a czas pokaże czy coś może z tego być. Masz dobre podejście.


Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Najbardziej mi się w nim podoba to, że jesteśmy podobni w ważnych dla mnie kwiestiach. Nie jest zbyt poważny ani zbyt rozrywkowy. Lubi podróżować i chodzić po górach ale też iść na koncert czy do restauracji. Mamy identyczny gusty muzyczny no i lubi też jeździć na woodstock.
Z wyglądu też mi się podoba bo jest wysokim brunetem z ładnym zarostem.
Zacznę myśleć nad jakąś ksywką dla niego��
Widzisz nie zraził się pomimo tego, że uznał Cię za niedostępną. To już dobrze o nim świadczy. No i potraktował wyjazd jako szansę na poznanie Cię, nie dążył do kontaktu cielesnego, a to chyba też dobrze.
Brunet z zarostem - brzmi jak mój ulubiony typ.



Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Walnięta jestem, to raz

Muszę zmienić pewne plany, w zasadzie podjęłam już dzialania w ich kierunku wcześniej, bo nie sądziłam, że w ogóle w najbliższym czasie pojawi się w moim życiu chłopak... Nawet mój plan na sylwestra w innym kraju... Wiem, że to niby nic ważnego, jakiś czas już o tym myślę i nie mogę go tak olac na ten jednak ważny końcowy tydzień roku i bawić się z przyjaciółką. Zbyt dobrze wiem z autopsji, jakie to koszmarne uczucie slyszec pytania typu 'ale to bez ciebie? Nie traktuje cie powaznie'. Nie chce zeby on sie tak poczuł, a strasznie jest wrazliwy. Teraz tylko nie da się wszystkiego tak załatwić, żeby wszyscy byli szczesliwi. A i tak wiem już, że on ma teraz poczucie, że niszczy mi plany i jestem zła. W sumie lekkie błędne koło.

Ogólnie bardzo źle się dziś czuje i to też nie pomaga. Wróciły mi objawy nerwicy, nawalaja mi znów hormony tarczycy, ogólnie kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno uda się coś wymyślić! Nie nakręcaj się z góry. Nie możesz pojechać z przyjaciółką, chłopakiem i ewentualnie z kimś jeszcze, żeby przyjaciółka nie czuła się głupio?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 09:40   #2449
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Co u was dziewczyny?
Ja chyba zaczynam jakąś jesienną chandrę bo chodzę spać przed 22 a i tak nie mam na nic siły.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość

Widzisz nie zraził się pomimo tego, że uznał Cię za niedostępną. To już dobrze o nim świadczy. No i potraktował wyjazd jako szansę na poznanie Cię, nie dążył do kontaktu cielesnego, a to chyba też dobrze.
Brunet z zarostem - brzmi jak mój ulubiony typ.
Jestem umówiona z brodaczem na kolejne spotkanie więc się nie zraził, jest dobrze

Shawtty - ja już bym nie zmieniała planów. Jak się już umówiłaś z koleżanką to szkoda jej teraz odmówić.
Jak samopoczucie? wciąż chodzisz na terapię?
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2019-09-19 o 09:41
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 16:50   #2450
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Zorzoli - super, że z tym Brodaczem się rozwija

U mnie monotematycznie Bawię się teraz w odnawianie starych mebli. Komoda wyszła bardzo ładnie, teraz myślę o stoliku
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 08:33   #2451
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

a jak robiłaś? ja z rodzicami wiele mebli odnawialiśmy i fajnie wychodzi. Czasami wystarczy odmalować a efekt jest super.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 12:51   #2452
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
a jak robiłaś? ja z rodzicami wiele mebli odnawialiśmy i fajnie wychodzi. Czasami wystarczy odmalować a efekt jest super.
Malowałam farbą kredową i potem woskowałam tą komodę. Wygląda ślicznie. Stolik chyba też na biało przejadę, choć myślę też czy na blat nie dać jakiegoś koloru. Mam jeszcze jedną komodę bardzo starą, ale chyba ją taką jak jest zostawię, tylko uchwyty jakieś fajne powkręcam, bo część uchwytów jest pogubiona. No mega takie odnawianie mebli jest. Ja mam w ogóle fazę na starocie, regularnie kupuję jakieś rzeczy na pchlim targu.
Mam też krzesło do odnowienia, z takim obiciem na siedzisku i chcę to obicie zmienić. Robiłaś coś takiego? Może coś doradzisz?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:52   #2453
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

hej byłam 3 dni na szkoleniu w wawie o przystosowaniu muzeów dla osób niepełnosprawnych. jestem w szoku jak było cudownie pomijam fakt poznania nowych ludzi, nauczenia się nowych rzeczy... ale to było ogromne przypomnienie, ze trzeba doceniac to, ze jest sie zdrowym i samodzielnym. Usmiech nie schodzil mi z twarzy. Do tego dowiedzialam sie, ze pracodawca zapłaci mi za kurs językowy Za 2 tygodnie zaczynam.

Wrocilam wczoraj wieczorem do rodzinnego miasta. Poszlam z kolezanka na miasto, jakos słabo było w tych lokalach, szybko zawinelys,y sie do domu Jak wrocilam do domu to dostalam jakiegos doła, a potem śnił mi się ten facet, co mi bagna takiego kiedys narobił.

Ale walić to. PRzytula sie do mnie kot, zaraz jadę załątwić kilka spraw do mgr i chyba kupie sobie nowy telefon

Dzis niby ma byc spotkanie z tym facectem z ktorym tak ciagle pisze... ale dopadły mnie mega wątpliwości. Chyba jeszcze za bardzo się boję. Lubię to jak jest... chyba przestało mi brakować faceta, wszystko i tak robie sama, w nowym miescie to juz w ogole jestem na wyżynach samodzielności i niezależności. Podoba mi sie to, ale boje sie, ze pomimo tych duzych zmian... zaboli mnie, gdy znowu nie wyjdzie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 12:12   #2454
HermiJona
Raczkowanie
 
Avatar HermiJona
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 249
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87188815]hej byłam 3 dni na szkoleniu w wawie o przystosowaniu muzeów dla osób niepełnosprawnych. jestem w szoku jak było cudownie pomijam fakt poznania nowych ludzi, nauczenia się nowych rzeczy... ale to było ogromne przypomnienie, ze trzeba doceniac to, ze jest sie zdrowym i samodzielnym. Usmiech nie schodzil mi z twarzy. Do tego dowiedzialam sie, ze pracodawca zapłaci mi za kurs językowy Za 2 tygodnie zaczynam.

Wrocilam wczoraj wieczorem do rodzinnego miasta. Poszlam z kolezanka na miasto, jakos słabo było w tych lokalach, szybko zawinelys,y sie do domu Jak wrocilam do domu to dostalam jakiegos doła, a potem śnił mi się ten facet, co mi bagna takiego kiedys narobił.

Ale walić to. PRzytula sie do mnie kot, zaraz jadę załątwić kilka spraw do mgr i chyba kupie sobie nowy telefon

Dzis niby ma byc spotkanie z tym facectem z ktorym tak ciagle pisze... ale dopadły mnie mega wątpliwości. Chyba jeszcze za bardzo się boję. Lubię to jak jest... chyba przestało mi brakować faceta, wszystko i tak robie sama, w nowym miescie to juz w ogole jestem na wyżynach samodzielności i niezależności. Podoba mi sie to, ale boje sie, ze pomimo tych duzych zmian... zaboli mnie, gdy znowu nie wyjdzie. [/QUOTE]

__pandora, spróbuj może potraktować to po prostu jako miłe spędzenie czasu, wdech, wydech i nie nakręcaj się mi dziewczyny pomogły wtedy tym kubłem zimnej wody, żeby przestać patrzeć na każdego zainteresowanego faceta jako potencjalnego partnera i zaczynam się cieszyć singielstwem. Byłam na jednej randce wczoraj, jednego chłopaka z Tindera też spotkałam po drodze na rowerze, ale kontakt się urwał chyba mam podobnie jak Ty, że nie czuję się gotowa (?) albo po prostu nie czuję, że to właściwy moment na randkowanie. Z drugiej strony, nie umawiałam się wcześniej na randki w taki sposób...jak to było z Tobą? Dla mnie to nowe doświadczenie i chyba nie przejmuję się tak bardzo tym, że kontakty się urywają. Z drugiej strony kolega z wczoraj mieszka dwie przecznice ode mnie i mogą wystąpić kolizje w przypadku zakupów itp

Czy któraś z Was dziewczyny próbowała może Ikebany? Ostatnio mnie tak naszło, że może by spróbować się tym pobawić, ale nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać.
HermiJona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 19:14   #2455
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

ja niewiele mam za sobą randek z tindera. wiem, ze wchodziłam tam, kiedy nie powinnam była tego robic ale zebralam tam cenne doswiadczenia. juz nie boli, wiec jest git

Poszłam na tą randkę.... wróciłam do domu po 6 rano Nie wiem kiedy zleciały te godziny, gadaliśmy, śmialiśmy się DUŻO, byłam w 100% sobą, żadnej randkowej spiny a jak on całuje!

ciekawe czy sie jeszcze spotkamy podczas mojego pobytu w Lublinie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:31   #2456
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Jezusie, pandora, jaram się razem z Tobą ekstra są takie historie, mam nadzieje że się rozkręci jeszcze bardziej!

Ja też mam nową crush, tylko szkoda, że jest totalnie poza moim zasięgiem
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 01:15   #2457
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Pandora, ale super!
Ja byłam dziś na randce, na wyjeździe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 05:18   #2458
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

No to dziewczyny opowiadajcie!))

Ja mam za kilka godzin obronę mgr, potem delikatne świętowanie i mam ochotę się do niego odezwać i zaproponować spotkanie. Nie mam czasu na czekanie aż on to zrobi, bo jutro wieczorem wracam do Łodzi ale jeszcze o tym pomyślę...

Dobrego poniedziałku dziewczyny!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 08:17   #2459
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87192995]No to dziewczyny opowiadajcie!))

Ja mam za kilka godzin obronę mgr, potem delikatne świętowanie i mam ochotę się do niego odezwać i zaproponować spotkanie. Nie mam czasu na czekanie aż on to zrobi, bo jutro wieczorem wracam do Łodzi ale jeszcze o tym pomyślę...

Dobrego poniedziałku dziewczyny![/QUOTE]W wolnym czasie jak wrócę do domu, to Wam opiszę, bo teraz tak wpadam na forum tylko z doskoku.

Kciuki za obronę, oby gładko poszło.
A spotkanie myślę że spokojnie możesz zaproponować, skoro poprzednie było tak udane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:26   #2460
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87192359]ja niewiele mam za sobą randek z tindera. wiem, ze wchodziłam tam, kiedy nie powinnam była tego robic ale zebralam tam cenne doswiadczenia. juz nie boli, wiec jest git

Poszłam na tą randkę.... wróciłam do domu po 6 rano Nie wiem kiedy zleciały te godziny, gadaliśmy, śmialiśmy się DUŻO, byłam w 100% sobą, żadnej randkowej spiny a jak on całuje!

ciekawe czy sie jeszcze spotkamy podczas mojego pobytu w Lublinie.[/QUOTE]Ekstra. Jeśli byłaś w 100% sobą i nie musiałaś udawać to dobrze wróży [1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;87192995]No to dziewczyny opowiadajcie!))

Ja mam za kilka godzin obronę mgr, potem delikatne świętowanie i mam ochotę się do niego odezwać i zaproponować spotkanie. Nie mam czasu na czekanie aż on to zrobi, bo jutro wieczorem wracam do Łodzi ale jeszcze o tym pomyślę...

Dobrego poniedziałku dziewczyny![/QUOTE]

A ja dalej randkuję. I jest zaiście! Mam wszystko to czego potrzebuję.

Od października zaczynam angielski i nową pracę. Czuję, że jest to mój czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2019-09-23 o 09:27
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 19:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.