Nigdy nie "doszłam" w środku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-01, 21:42   #1
KajaKing
Przyczajenie
 
Avatar KajaKing
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Unhappy

Nigdy nie "doszłam" w środku.


Hej!
Dotychczas nie uznawałam tego za problem. Jednak zaczęłam zgłębiać temat i okazało się, że wcale nie występuję tak często jak myślałam.
Mianowicie mam 21 lat, w swoim życiu miałam dwóch partnerów seksualnych (obecnie nadal jestem z tym drugim) i nigdy nie przeżyłam orgazmu pochwowego.
Mój obecny partner jest hojnie obdarzony przez naturę: 22 cm we wzwodzie, jest nam razem dobrze, czasami jest za duży dla mnie, ale przy drugim podejściu już jest idealnie. Za pierwszym razem szybko dochodzi. Wcześniejszy partner również był wspaniały, nigdy nie mieliśmy z tym problemów, potrafił kochać się ze mną godzinę i dłużej. Za każdym razem było mi dobrze, jednak to nie jest to samo, co orgazm.
W szczytowych momentach czuję, ze muszę iść do toalety siku i tyle. Zero orgazmu. Zawsze mnie później facet zaspokaja ręką.
Mam tego dosć, czuję lekkie upokorzenie, że zawsze się to tak kończy.Nie wiem co mam robić, żadna z moich koleżanek nie ma takiego problemu...
Jeśli chodzi o grę wstępną itd. to wszystko jest jak trzeba. Ja po prostu jestem jakaś popsuta... Byłam rok temu u ginekolog, miałam usg i badanie dopochwowe- wszystkie w porządku Co robić? Czy któras z was ma podobny problem? Są na to jakieś metody? Brak jakichkolwiek informacji w internecie... Próbowałam nawet z wibratorem jajeczkiem- bez skutku.
KajaKing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 07:51   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Nigdy nie "doszłam" w środku.

Cytat:
Napisane przez KajaKing Pokaż wiadomość
Hej!
Dotychczas nie uznawałam tego za problem. Jednak zaczęłam zgłębiać temat i okazało się, że wcale nie występuję tak często jak myślałam.
Mianowicie mam 21 lat, w swoim życiu miałam dwóch partnerów seksualnych (obecnie nadal jestem z tym drugim) i nigdy nie przeżyłam orgazmu pochwowego.
Mój obecny partner jest hojnie obdarzony przez naturę: 22 cm we wzwodzie, jest nam razem dobrze, czasami jest za duży dla mnie, ale przy drugim podejściu już jest idealnie. Za pierwszym razem szybko dochodzi. Wcześniejszy partner również był wspaniały, nigdy nie mieliśmy z tym problemów, potrafił kochać się ze mną godzinę i dłużej. Za każdym razem było mi dobrze, jednak to nie jest to samo, co orgazm.
W szczytowych momentach czuję, ze muszę iść do toalety siku i tyle. Zero orgazmu. Zawsze mnie później facet zaspokaja ręką.
Mam tego dosć, czuję lekkie upokorzenie, że zawsze się to tak kończy.Nie wiem co mam robić, żadna z moich koleżanek nie ma takiego problemu...
Jeśli chodzi o grę wstępną itd. to wszystko jest jak trzeba. Ja po prostu jestem jakaś popsuta... Byłam rok temu u ginekolog, miałam usg i badanie dopochwowe- wszystkie w porządku Co robić? Czy któras z was ma podobny problem? Są na to jakieś metody? Brak jakichkolwiek informacji w internecie... Próbowałam nawet z wibratorem jajeczkiem- bez skutku.
No nie uwierzę w to, że w internecie brak informacji o braku orgazmu u kobiet...

Spróbuj(cie) wizyty u seksuologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 16:15   #3
mil_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15
Dot.: Nigdy nie "doszłam" w środku.

A ja odeślę do filmiku Pink Candy na yt o orgazmach. Podobno orgazm pochwowy przeżywa mniej niż 30% kobiet.
mil_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 11:08   #4
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Nigdy nie "doszłam" w środku.

ja tez nigdy nie mialam pochwowego, z kolezankami rozmazwialam to tez mowily ze nie miały. to raczej czesty przypadek
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-14 12:08:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.