Jasny podkład - zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 13:11   #1321
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja mam ColorStay Ivory (najjaśniejszy), który kolorem idealnie mi pasuje, ale niestety bardzo słabo kryje
Mam też ten puder Oriflame jedwabisty o którym piszesz i kolor light jest na mojej buzi jaskrawożółty, okropność!
Ty żartujesz? znam tylko jeden lepiej kryjący specyfik, nie korektor - dermacol
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:34   #1322
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A znacie moze jakiś dobrze kryjący korektor na twarz baaardzo jasny(powiedzmy tak jak podkład Ivory Revlona) tak do 30zł

Testowałam już Rimmla ivory i jest zbyt pomarańczowy,Manhattan zbyt ciemny i nie kryje jak należy,Pan Stik MF też ciemny.
Z dolnej półki Bell "jasny" wcale nie jest jasny,Vipera jest wściekle żółta i ciemna
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:49   #1323
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Swietne korektory ma E.Funkhouser New York - potrójny i jest tam bardzo jasny w zestawie też - wogóle ma kilka różnych tonacji - ale cena wysoka ok.100 zł za 3,4 g i Mary Kay - baaaaardzo z kolei wydajny Ivory bardzo jasny - nawet nie wyobrażacie sobie ile może pokryć maleńka ilość / odpowioednik główki od szpilki/ - obydwa są gęste i trwałe na skórze.
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 20:54   #1324
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mnie z kolei do głowy przychodzi Kryolan - podkłady w sztyfcie. O ten: klik. Nie znam i nie używałam, ale pewnie jest mega wydajny i mocno kryjący.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 21:01   #1325
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja używam Oriflamu T balance Porcelain i z niższej półki cenowej jest najjaśniejszy jaki miałam
Także polecam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 21:50   #1326
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mnie z kolei do głowy przychodzi Kryolan - podkłady w sztyfcie. O ten: klik. Nie znam i nie używałam, ale pewnie jest mega wydajny i mocno kryjący.
Właśnie też od kilku dni się wokół niego kręcę i zastanawiam czy kliknąć go na All czy nie.
W wątku o produktach Kryolan jest tylko lakoniczna informacja o tym podkładzie "że dobry jest", na KWC też tylko jedna recenzja (zresztą chyba tej samej osoby). Nie wiem sama co robić, może jednak znajdzie się ktoś jeszcze, kto testował ten podkład?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 21:59   #1327
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
ja używam Oriflamu T balance Porcelain i z niższej półki cenowej jest najjaśniejszy jaki miałam
Także polecam.
giordani gold adaptacyjny ma jaśniejszy kolor mimo tej samej nazwy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 10:09   #1328
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, pamiętam, że szukałyście true matcha W1 w słoiczku- udało mi się znaleźć
http://allegro.pl/item384507693_lore...uper_cena.html

Oczywiście zakupiłam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 13:18   #1329
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że szukałyście true matcha W1 w słoiczku- udało mi się znaleźć
http://allegro.pl/item384507693_lore...uper_cena.html

Oczywiście zakupiłam
Łooo, a ja właśnie zamówiłam inny podkład i teraz nie wiem czy brać ten czy nie. W każdym razie dziękuję za info.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 15:26   #1330
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja pisałam maile do sprzedawców z all, m.in. do tej pani, czy byłaby mozliwość wystawienia tego W1 po tym, jak tu były zamieszczane jego fotki i nareszcie się doczekałam. Zobaczymy jak się będzie sprawował, ale 'poleciałam' właśnie na kolor. Niestety na Borghese nie stać biednej studentki ale może chociaż ten. Też mam zawsze problem z doborem podkładu. Gdyby bielące filtry były bardziej kryjące, to bym pewnie zupełnie z podkładu zrezygnowała.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 17:05   #1331
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

cmoksia dla mnie on jest półprzejrzysty.

kaledonia jesteś pewna że sprawdzałaś najjaśniejszy Panstick MF? Bo ja go używam razem z Revlonkiem Ivory i nie jest ciemniejszy, wręcz przeciwnie..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 17:22   #1332
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
cmoksia dla mnie on jest półprzejrzysty.

kaledonia jesteś pewna że sprawdzałaś najjaśniejszy Panstick MF? Bo ja go używam razem z Revlonkiem Ivory i nie jest ciemniejszy, wręcz przeciwnie..
napewno masz Colorstaya? półprzezroczysty Revlona jest Age Defying, a Colorstaya to ja używam wymieszanego z bazą, która mu trochę krycia zabiera i nawet wtedy korektora nie potrzebuję, bo wszystko zakrywa
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:03   #1333
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
napewno masz Colorstaya? półprzezroczysty Revlona jest Age Defying, a Colorstaya to ja używam wymieszanego z bazą, która mu trochę krycia zabiera i nawet wtedy korektora nie potrzebuję, bo wszystko zakrywa
Napewno
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:11   #1334
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Napewno
to dziwna sprawa, jeszcze się z niekryjącym colorstayem nie spotkałam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:41   #1335
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Pan stik 12 true beige jest zdecydowanie ciemniejszy od ivory Revlona. Wiem,bo mam resztki
lalaith czy to na pewno colorstay?On jest bardzo kryjący i prawie biały

Byłam w Inglocie nawet na poszukiwanaich korektora,ale żadnego tak jasnego nie ma Najjaśniejsze to może by się nadawał pod oczy,a ja szukam takiego na twarz.
Dość jasny jest Miss Sporty odcień 1,ale akurat go nie było
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 22:05   #1336
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

jeszcze korektorowo:
HR Magic
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12996
01 light jest cudnie jasny. Nie różowy, nie żółty, pięknie mleczny. Ładne matowe krycie. Dobry i pod oczy, i na całą twarz. Cena na truskawce (ok 65 zł - pojemność 15ml!) bardzo zachęcająca.
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 23:02   #1337
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
jeszcze korektorowo:
HR Magic
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12996
01 light jest cudnie jasny. Nie różowy, nie żółty, pięknie mleczny. Ładne matowe krycie. Dobry i pod oczy, i na całą twarz. Cena na truskawce (ok 65 zł - pojemność 15ml!) bardzo zachęcająca.
Potwierdzam. Dodatkowo cholernie wydajny. Poprosiłam o próbkę w Douglasie (wyciskaną do pudełeczka), używam jej pod oczy, pod łuki brwiowe (widoczne żyłki) oraz przy skrzydełkach nosa i mam ją już dwa miesiące, a nakładam prawie codziennie Rzeczywiście, kolor 01 baaardzo jasny, neutralny. Jak dla mnie ok, ale chyba na moje cienie pod oczami lepszy będzie jakiś nieco żółtawy
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:45   #1338
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A znacie moze jakiś dobrze kryjący korektor na twarz baaardzo jasny(powiedzmy tak jak podkład Ivory Revlona) tak do 30zł

Testowałam już Rimmla ivory i jest zbyt pomarańczowy,Manhattan zbyt ciemny i nie kryje jak należy,Pan Stik MF też ciemny.
Z dolnej półki Bell "jasny" wcale nie jest jasny,Vipera jest wściekle żółta i ciemna
Może korektor Inglota w tubce? Wklejam moją recenzję: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=227600.
Mój inny typ: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=221506.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:26   #1339
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pan stik 12 true beige jest zdecydowanie ciemniejszy od ivory Revlona. Wiem,bo mam resztki
lalaith czy to na pewno colorstay?On jest bardzo kryjący i prawie biały

Byłam w Inglocie nawet na poszukiwanaich korektora,ale żadnego tak jasnego nie ma Najjaśniejsze to może by się nadawał pod oczy,a ja szukam takiego na twarz.
Dość jasny jest Miss Sporty odcień 1,ale akurat go nie było
Ja mam Pan Stick 121 Nude Ivory. Wklejam linek z kolorkami: http://www.maxfactor.com/user/get/pr..._stick_panstik

Inglota tego w tubce też bardzo lubię i wydaje mi się że on ma całe mnóstwo kolorów, nawet tak nietypowe jak biały, żółty czy zielony.

A ColorStay to napewno ColorStay , jest półprzejrzysty i taki tłustawy jak dla mnie..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 17:35   #1340
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja mam Pan Stick 121 Nude Ivory. Wklejam linek z kolorkami: http://www.maxfactor.com/user/get/pr..._stick_panstik

Inglota tego w tubce też bardzo lubię i wydaje mi się że on ma całe mnóstwo kolorów, nawet tak nietypowe jak biały, żółty czy zielony.

A ColorStay to napewno ColorStay , jest półprzejrzysty i taki tłustawy jak dla mnie..
A gdzie można kupić ten odcień Pan Stika?Ja tylko 2 odcienie widziałam w drogerii 12 jest najjaśniejsza.Na allegro nie ma
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:06   #1341
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić ten odcień Pan Stika?Ja tylko 2 odcienie widziałam w drogerii 12 jest najjaśniejsza.Na allegro nie ma
Ja kupuję albo w drogerii w Galerii Krakowskiej, albo na allegro u użytkownika MojeKosmetyki, ale faktycznie teraz chyba nie ma wystawionego. Można napisać meila czy aktualnie posiada, ja tak czasem robię..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 20:16   #1342
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że szukałyście true matcha W1 w słoiczku- udało mi się znaleźć
http://allegro.pl/item384507693_lore...uper_cena.html

Oczywiście zakupiłam
Ja też Aczkolwiek natknęłam się na niego podczas własnych poszukiwań, niezależnie od tego wątku.
A do kompletu wzięłam jeszcze puder prasowany True Match, bo pani zapewniła mnie, że jest on kompatybilny właśnie z W1 amerykańskim, a nie z W1 Golden Ivory.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 17:17   #1343
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że szukałyście true matcha W1 w słoiczku- udało mi się znaleźć
http://allegro.pl/item384507693_lore...uper_cena.html

Oczywiście zakupiłam
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja pisałam maile do sprzedawców z all, m.in. do tej pani, czy byłaby mozliwość wystawienia tego W1 po tym, jak tu były zamieszczane jego fotki i nareszcie się doczekałam. Zobaczymy jak się będzie sprawował, ale 'poleciałam' właśnie na kolor. Niestety na Borghese nie stać biednej studentki ale może chociaż ten. Też mam zawsze problem z doborem podkładu. Gdyby bielące filtry były bardziej kryjące, to bym pewnie zupełnie z podkładu zrezygnowała.
No więc muszę przyznać, że się skusiłam na true matcha W1. Po tym jak evelinerek dała cynk, że jest na All, kliknęłam go. Na razie wciąż na niego czekam (coś długo to trwa), ale w między czasie przyszła do mnie próbka tego podkładu od tulipanny. Jestem po pierwszym dniu testów i stwierdzam, że chyba nie dla mnie ten podkład. Bardzo przypomina mi on Borghese - jest megajasny (tyle że z kapką żółci), nawet pachnie podobnie. Konsystencja nie jest aż tak lejąca, ale wciąż dość rzadka. No i podobnie jak Borghese, jakoś tak mi się waży na buzi po całym dniu. W każdym razie średnio to wygląda. Chyba takie rzadkie konsystencje podkładów nie są dla mojej skóry odpowiednie. Najgorsze jest to, że lada dzień powinien przyjść mój true match z Allegro, a teraz już wiem, że go wcale nie chcę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 17:29   #1344
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Frantic, a Ty nie możesz ponownie wystawić go na Allegro? Skoro był nieużywany, to na pewno ktoś kupi
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 20:02   #1345
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Frantic, a Ty nie możesz ponownie wystawić go na Allegro? Skoro był nieużywany, to na pewno ktoś kupi
Może i tak zrobię, tylko nie wiem czy uda mi się sprzedać za tą samą kwotę, żeby przynajmniej nie być stratną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 21:46   #1346
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mój W1 też już przyleciał z Indianapolis
Jutro będę testować i mam nadzieję na nieco lepsze wrażenia, niz Frantic... Anyway jesli chodzi o kolor, to przyznać muszę, że jest odrobinę jaśniejszy nawet od IsaDory Sheer to Cover i wygląda pięknie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 16:10   #1347
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cieszę się, że udało Wam sie dosteć tego TM. Ja niestety przeliczyłom się z długością czasu przesyłki i przyszedł dzień po moim wyjeździe z Lublina, więc na testy sobie poczekam, bagatela, 3 miesiące. Cóż, za gapowe sie płaci Osobiście nie mam ustalonych preferencji co do konsystencji podkładów- miałam Revlona CS z softflex i się nie ważył, obecnie mam Mary Kay w tubce i też jest ok. Tylko jaśniej, jaśniej proszę! Gosik proszę opisz swoje wrażenia po testach. Ja teraz jestem niemal odcięta od netu, ale chętnie poczytam, gdy będę miała możliwość. Swoją drogą, naprawdę ciężko go dostać, ja pisałam do 4 sprzedających i tylko od tej dziewczyny otrzymałam info, że może go wystawić i to też na samą aukcję czkałam jakieś 2 miesiące. Oby był wart zachodu Pozdrawiam!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 17:53   #1348
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ech no mam nadzieję dziewczyny, że u was True Match się sprawdzi. Ja bardzo żałuję, że mi ta konsystencja nie odpowiada, bo kolorek jest boski Bardzo jasny beż z kapką żółci, powiedziałabym że to odcień biszkoptowy. Jak ujrzałam go pierwszy raz to przestałam tęsknić za Borghese Ivorio, bo ten choć równie jasny nie zawierał żółci, która akurat mojej karnacji jest potrzebna.

Aha mnie konsystencja podkładu Mary Kay też pasowała. Oddałam go bo był za ciemny i za żółty. A True Match przy tym jest baardzo rzadki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:11   #1349
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny a co powiecie o aptecznych podkładach? Mają odcienie dla bladolicych?

Szczerze mówiąc nigdy jeszcze takich podkładów nie używałam i chciałabym kupić po raz pierwszy, ale nie wiem jaki..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 19:40   #1350
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie o aptecznych podkładach? Mają odcienie dla bladolicych?

Szczerze mówiąc nigdy jeszcze takich podkładów nie używałam i chciałabym kupić po raz pierwszy, ale nie wiem jaki..
Też jestem ciekawa. Interesuje mnie podkład Avene Couvrance w kompakcie, ale nie wiem jak kolorki. A mam bladą cerę i boje się kupować w ciemno, bo zazwyczaj wszystkie podkłady się odznaczają. Może któraś stosowała? albo przynajmniej widziała jak to wygląda?
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.