Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-17, 12:43   #3961
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Neauty coś pisało o tym składniku i był to powód, dla którego wycofywali swoje niektóre cienie (bo miały go za dużo). Ale nie pamiętam o co chodziło.
Natomiast nie wiedziałam, że w przypadku AM sprawa miała właśnie to drugie dno. Generalnie temat rzuciłam raczej jako ciekawostkę, bo mam tyle tych prochów, że nie planuję zakupów w najbliższym czasie.
Co do tej nowej formuły AM- czytałam komentarze, że niektórym bardziej odpowiada. Stara kryjąca formuła była ciężka, lubiła zapychać i się ważyć, nowa ponoć takich niespodzianek nie robi, ale coś za coś.
A co teraz u Ciebie jest na tapecie? Ja juz dawno niczego nie kupilam. Ostatni moj mineraly zakup to ten szal na Pixie, ale z Pixie daje sobie spokoj. Kusza te ich nowosci, piekne opakowania i czesto daje sie na to zlapac, a w gruncie rzeczy po nic nie siegam od nich, to wszystko teraz lezy. Ostatnio dokupilam ten blur - to dla mnie sredni, jestem pudroholiczka, sporo tego przerobilam i tutaj naprawde ten puder wypadl srednio. Jedynie z czego jestem zadowolona to z tego pudru rozswietlajacego odcien Amber, bo naprawde daje fajny efekt. Ale jak bylam na imprezie i go uzylam to po dwoch godzinach swiecilam sie jak lampka, ale po nalozeniu cera super wyglada.

Teraz uzywam naprzemiennie Lily lolo, Earthnicity , Amilie i czasami siegne po Annabelle kryjacy. Reszte podkładów bede wystawiac na sprzedaz, czesc juz mam na OLX.

Mnie stara formula AM bardzo odpowiadala, nowej poki co nie kupuje, bo podklad kryjacy rzadko kiedy teraz uzywam. MAm jeszcze troche tego podkladu, plus minaturowe probki. Nie ptorzebuje az takiego krycia, a ostatnio tez odkrylam taki fajny krem rozswietlajacy z bardzo dobrym skladem , on tez sluzy jako baza pod makijaz, mineraly fajnie sie na nim trzymaja, cera ma taki naturalny zdrowy glow, jest wygladzona i bardzo ladnie wyglada, wiec juz sam ten krem = podklad mineralny robi duzo, nie musze nawet nakladac pudru wykonczeniowego.

A mozecie mi napisac, ktory podklad kryjacy z Neauty, bedzie zblizony do lily lolo popcorn? Golden Medium light czy jeszcze wyzej? Mam golden light i jest za jasny. Ostatnio uzywam samoopalacza do twarzy i ciala , zeby miec troche kolorytu i juz nie jestem taka blada jak wczesniej, wiec te wszystkie podklady z poziomu 1 sa za jasne, a wiem, ze ten podklad ma sporo dobrych opini i chcialam kupic. Juz wiecej zakupow mienralnych tez nie planuje, to czego nie uzywam chce sprzedac, to co uzywam to uzywam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 13:28   #3962
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co teraz u Ciebie jest na tapecie? Ja juz dawno niczego nie kupilam. Ostatni moj mineraly zakup to ten szal na Pixie, ale z Pixie daje sobie spokoj. Kusza te ich nowosci, piekne opakowania i czesto daje sie na to zlapac, a w gruncie rzeczy po nic nie siegam od nich, to wszystko teraz lezy. Ostatnio dokupilam ten blur - to dla mnie sredni, jestem pudroholiczka, sporo tego przerobilam i tutaj naprawde ten puder wypadl srednio. Jedynie z czego jestem zadowolona to z tego pudru rozswietlajacego odcien Amber, bo naprawde daje fajny efekt. Ale jak bylam na imprezie i go uzylam to po dwoch godzinach swiecilam sie jak lampka, ale po nalozeniu cera super wyglada.

Teraz uzywam naprzemiennie Lily lolo, Earthnicity , Amilie i czasami siegne po Annabelle kryjacy. Reszte podkładów bede wystawiac na sprzedaz, czesc juz mam na OLX.

Mnie stara formula AM bardzo odpowiadala, nowej poki co nie kupuje, bo podklad kryjacy rzadko kiedy teraz uzywam. MAm jeszcze troche tego podkladu, plus minaturowe probki. Nie ptorzebuje az takiego krycia, a ostatnio tez odkrylam taki fajny krem rozswietlajacy z bardzo dobrym skladem , on tez sluzy jako baza pod makijaz, mineraly fajnie sie na nim trzymaja, cera ma taki naturalny zdrowy glow, jest wygladzona i bardzo ladnie wyglada, wiec juz sam ten krem = podklad mineralny robi duzo, nie musze nawet nakladac pudru wykonczeniowego.

A mozecie mi napisac, ktory podklad kryjacy z Neauty, bedzie zblizony do lily lolo popcorn? Golden Medium light czy jeszcze wyzej? Mam golden light i jest za jasny. Ostatnio uzywam samoopalacza do twarzy i ciala , zeby miec troche kolorytu i juz nie jestem taka blada jak wczesniej, wiec te wszystkie podklady z poziomu 1 sa za jasne, a wiem, ze ten podklad ma sporo dobrych opini i chcialam kupic. Juz wiecej zakupow mienralnych tez nie planuje, to czego nie uzywam chce sprzedac, to co uzywam to uzywam.
W sumie to ja chyba od roku nie robiłam mineralnych zakupów, bo leży mi tego sporo.
Ostatnio na przemian sięgam po Neauty i AM, ale matujący, bo dla mnie to krycie wystarczy. I też myślę nad wystawieniem tego całego majdanu na sprzedaż, bo poza kilkoma wtopami kolorystycznymi, mam też kilka rzeczy, w których nie odpowiada mi formuła. Tylko cały czas nie mam czasu porobić zdjęć i opisów

Nawet nie zaglądam w nowości kosmetyczne, więc nie wiedziałam, że pixie ma jakiś blur Przy czym ja pudrów nie używam, nakładam podkład i do widzenia. To z AM to tylko mi mignęło. Ogólnie chyba wyrosłam z kupowania nowych rzeczy, żeby tylko spróbować, chyba mam już swoje typy, wiem jak i który się zachowuje, i taki układ mi odpowiada

Z ciekawości zapytam: jaki to krem? U mnie leci kolejny słoiczek Fitomedu Mój Krem nr 9. Mógłby być ciut bardziej treściwy, ale wiem, że moje eksperymenty z cięższymi kremami źle się kończą Wiem natomiast, że makijaż mineralny u mnie fajnie się na nim trzyma i nawet po kilkunastu godzinach nie świecę się, a jedynie lekko błyszczę, oraz że nic nie spływa z twarzy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:07   #3963
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
W sumie to ja chyba od roku nie robiłam mineralnych zakupów, bo leży mi tego sporo.
Ostatnio na przemian sięgam po Neauty i AM, ale matujący, bo dla mnie to krycie wystarczy. I też myślę nad wystawieniem tego całego majdanu na sprzedaż, bo poza kilkoma wtopami kolorystycznymi, mam też kilka rzeczy, w których nie odpowiada mi formuła. Tylko cały czas nie mam czasu porobić zdjęć i opisów

Nawet nie zaglądam w nowości kosmetyczne, więc nie wiedziałam, że pixie ma jakiś blur Przy czym ja pudrów nie używam, nakładam podkład i do widzenia. To z AM to tylko mi mignęło. Ogólnie chyba wyrosłam z kupowania nowych rzeczy, żeby tylko spróbować, chyba mam już swoje typy, wiem jak i który się zachowuje, i taki układ mi odpowiada

Z ciekawości zapytam: jaki to krem? U mnie leci kolejny słoiczek Fitomedu Mój Krem nr 9. Mógłby być ciut bardziej treściwy, ale wiem, że moje eksperymenty z cięższymi kremami źle się kończą Wiem natomiast, że makijaż mineralny u mnie fajnie się na nim trzyma i nawet po kilkunastu godzinach nie świecę się, a jedynie lekko błyszczę, oraz że nic nie spływa z twarzy.
Polecam wystawic na OLX , bo czesto sa promocje na przesylki za 1 zl, 3 zl, wiec sie oplaca. No i mozna wystawiac uzywane w przeciwienstwie do Vinted. Tutaj na Wizazu za wiele sie nie dzieje jezeli chodzi o wymiany. A na OLX jak porobisz zdjecia w domu to zawsze mozna w miedzyczasie powystawiac po jednej sztuce, dosc sprawnie to idzie, bo jest tylko kilka pol do wypelnienia.

Ja tez juz mam swoje podkladowe typy i pudrowe tez i nie kupuje nowych podkladow, bo juz nic nie osiagne ponad to co osiagnelam. Ten ostatni zakup z Pixie uswiadomil mi, zeby deinfnitywnie skonczyc przygode z ta marka, chociaz wczensiej tez tak pisalam. Ale po prostu widze co mi lezy w szafce i uznalam, ze to pojdzie na sprzedaz.

Chociaz tez maja wydac nowy podklad w zastepstwie forumly MLB i z tego co widze w grupie Pixie zbiera super opinie. Ja lubilam formule mlb, ale mialam po niej pryszcze, wiec moze ta formula bedzie lepsza ;d No i tak to dziala, ze te nowosci kusza. Ale jak sie zdecyduje to tylko na probke. Nauczona doswiadczeniem nie bede celowala w pelnowymiarowe opakowania, bo to pozniej lezy wszystko.

Odnosnie kremu to jest to Glow morning z Paese, ale tez mam to serum z Eveline Unicorn, tylko go najlepiej nalozyc na sprawdzony krem nawilzajacy i tez fajnie sie sprawdza. Ogolnie kkrem ten i serum daje cerze takie zdrowe glow, ale bez tego choinkowego wyswiecania. Ja lubie efekt rozswietlenia, ale sama mam cere mieszana i wszelkie pudry rozswietlajace zawsze mi brzydko schodzily i po kilku godzinach maikijaz twarzy wygladal po prostu nieestetycznie. Przy tym kremie czy serum efekt mi sie bardzo podoba, cera trzyma sie w ryzach przez wieksza czesc dnia bez zadnych poprawek i az bylam zaskoczona, ze przy tych kosmetykach nie mam tego takiego nieestetycznego wyswiecania sie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:50   #3964
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie kremu to jest to Glow morning z Paese, ale tez mam to serum z Eveline Unicorn, tylko go najlepiej nalozyc na sprawdzony krem nawilzajacy i tez fajnie sie sprawdza. Ogolnie kkrem ten i serum daje cerze takie zdrowe glow, ale bez tego choinkowego wyswiecania. Ja lubie efekt rozswietlenia, ale sama mam cere mieszana i wszelkie pudry rozswietlajace zawsze mi brzydko schodzily i po kilku godzinach maikijaz twarzy wygladal po prostu nieestetycznie. Przy tym kremie czy serum efekt mi sie bardzo podoba, cera trzyma sie w ryzach przez wieksza czesc dnia bez zadnych poprawek i az bylam zaskoczona, ze przy tych kosmetykach nie mam tego takiego nieestetycznego wyswiecania sie.
Dziękuję
Staram się też nie kupować pielęgnacji na zapas, bo to potem leży i nie korzystam obawiam się, że nim skończę ten fitomed (wczoraj otwierałam) to zapomnę o tym paese
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 11:27   #3965
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Dziękuję
Staram się też nie kupować pielęgnacji na zapas, bo to potem leży i nie korzystam obawiam się, że nim skończę ten fitomed (wczoraj otwierałam) to zapomnę o tym paese
Rozumiem. Jak bedziesz miala mozliwosc dorwania gdzies probki, to warto sprobowac. Tak jak pisalam - ja mam cere mieszana i wszelkie brokaty powdowaly u mnie brzydkie schodzenie podkladu, tutaj efekt jest naprawde bardzo ładny.

W ogole na BF postanowiłam wrocic do podkladu kryjacego z Neauty, bo to bylo u mnie takie brakujace ogniwo no i byla tez fajna promocja. Na pewno cos sie zmienilo w skladzie od starej wersji ( w tych bialych opakowaniach). Podklad w ogole daje taki efekt gladkiej, aksamitnej cery, nie musze uzywac pudru, trzyma sie caly dzien i w ogole tak pieknie wyglada Jestem zaskoczona!

Kupilam tez rozswietlacz pearl dust i roz Peony Petal , pieknie wygaladaja razem w polaczeniu i tez sie trzymaja do momentu demakijazu. Tak wiec polcam!
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 15:35   #3966
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Używa ktoś cieni do brwi z Pixie? (Ferie celeste) Miałam kiedyś kupić, ale jak dołączono swatche to uznałam, że żaden kolor nie będzie dla mnie odpowiedni. A cienie z Ferie?

Idzie Wam ta sprzedaż na olx? Trochę lipa jak wysyłki nie mam, ale z drugiej strony, nim weszły wysyłki było podobnie. Kiedy sprzedawałam czasem jakieś rzeczy to głównie zawracanie gitary, albo inne kFiatki... Ogólnie różne rzeczy tam się działy, umawianie już definitywnie a później nie odbieranie tel Kiedy spotkanie miało być danego dnia o umówionej godz. Odwoływanie na 20 min przed...itd Nie wspomnę o "ciągle drogo - sprzedaj najlepiej za 2zł i jeszcze pod dom przywieź" Także nie wiem, czy to wina wysyłki czy umysłu niektórych


Karmicie psy na olx?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 13:23   #3967
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89032842]Używa ktoś cieni do brwi z Pixie? (Ferie celeste) Miałam kiedyś kupić, ale jak dołączono swatche to uznałam, że żaden kolor nie będzie dla mnie odpowiedni. A cienie z Ferie?

Idzie Wam ta sprzedaż na olx? Trochę lipa jak wysyłki nie mam, ale z drugiej strony, nim weszły wysyłki było podobnie. Kiedy sprzedawałam czasem jakieś rzeczy to głównie zawracanie gitary, albo inne kFiatki... Ogólnie różne rzeczy tam się działy, umawianie już definitywnie a później nie odbieranie tel Kiedy spotkanie miało być danego dnia o umówionej godz. Odwoływanie na 20 min przed...itd Nie wspomnę o "ciągle drogo - sprzedaj najlepiej za 2zł i jeszcze pod dom przywieź" Także nie wiem, czy to wina wysyłki czy umysłu niektórych


Karmicie psy na olx?
[/QUOTE]


A dlaczego nie masz dodanej wysylki? Po co sobie utrudniac Bez mozliwosci wysylki obnizasz swoje zasiegi, a znowu mineraly nadal nie sa az tak popularne zeby opchnac je w jednym miescie.

Mi sprzedaz na OLX poszla calkiem niezle. Udalo mi sie sprzedac wieksza czesc zalegajacych mineralow.

Co do cieni do brwi z Pixie to ja mialam. Ogolnie cienie sa spoko, mysle, ze tyle jest tych odcieni, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Jednak moja twarz najlepiej wyglada przy cieniu do brwi z LL odcien Light i stale do niego wracam, ostatnio tez odkrylam pudrowa kredke do brwi z Paese i to sa dwa kosmetyki po ktore ostatnio caly czas siegam. I tonie jest tak, ze cieniom z Pixie czegos brakuje, no ale mam lepsze odcienie i kosmetyki ktory daja mi lepszy efekt.

Natomiast same cienie z Pixie powodowaly u mnie lzawienie i wszystkie odsprzedalam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 22:41   #3968
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Widziałyście już informację, że neauty kończy działalność i zamykają firmę?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 05:47   #3969
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Widziałyście już informację, że neauty kończy działalność i zamykają firmę?
Oj straszna szkoda...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 07:20   #3970
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Oj straszna szkoda...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja mam rozterkę: zamawiać zapas czy nie? Mam sporo minerałów, ale neauty akurat bardzo lubię. Nie chcę robić z domu magazynu, ale boję się, że za rok obudzę się i pomyślę: szkoda, że już nie mam neauty
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 11:52   #3971
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja mam rozterkę: zamawiać zapas czy nie? Mam sporo minerałów, ale neauty akurat bardzo lubię. Nie chcę robić z domu magazynu, ale boję się, że za rok obudzę się i pomyślę: szkoda, że już nie mam neauty
Zamówiłabym na Twoim miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-30, 18:43   #3972
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;89055210]Zamówiłabym na Twoim miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Kurczę, nie zdążyłam była promka -55%, ale ponieważ zainteresowanie przeszło ich oczekiwanie, to wyłączyli kod rabatowy i włączą ponownie chyba 5 stycznia

Aż sobie dzisiaj pomalowałam twarz neauty matującym i stwierdzam, że nic innego u mnie tak nie wygląda
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-01, 15:45   #3973
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

O nie!!!!!! A ja tak im pisałam parę miesięcy temu, że mam nadzieję, że nic nie zmienią nigdy w podkładach Nic o tym nie widziałam, widziałam jedynie na @ info o promocjach, ale nie chciałam robić zapasów, bo po co. Teraz żałuję. I co ja pocznę, jak wróciłam na chwilę do AM to porażka!
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 13:27   #3974
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89057745]O nie!!!!!! A ja tak im pisałam parę miesięcy temu, że mam nadzieję, że nic nie zmienią nigdy w podkładach Nic o tym nie widziałam, widziałam jedynie na @ info o promocjach, ale nie chciałam robić zapasów, bo po co. Teraz żałuję. I co ja pocznę, jak wróciłam na chwilę do AM to porażka![/QUOTE]
Zobacz Lily Lolo
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 13:36   #3975
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobacz Lily Lolo
Eee raczej nie chyba że LL coś zmieniali w ciągu ostatnich powiedzmy 3 lat w formule?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 13:44   #3976
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Eee raczej nie chyba że LL coś zmieniali w ciągu ostatnich powiedzmy 3 lat w formule?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Nie zauważyłam na szczęście. Dla mnie idealne, lekkie, a jednocześnie da się budować krycie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 14:10   #3977
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam na szczęście. Dla mnie idealne, lekkie, a jednocześnie da się budować krycie.
Choć też je lubię, to jednak nie określiłabym ich zamiennikiem Neauty

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 11:08   #3978
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja mam rozterkę: zamawiać zapas czy nie? Mam sporo minerałów, ale neauty akurat bardzo lubię. Nie chcę robić z domu magazynu, ale boję się, że za rok obudzę się i pomyślę: szkoda, że już nie mam neauty
I jak porobilas zapasy? Ja opiero z tego waktku dowiedzialam sie, ze Neauty konczy dzialalnosc. Szkoda bardzo, bo Neauty na nowo odkrylam w grudniu i caly je nakladalam, cera wygladala tak, ze WOW. Rzeczywiscie po zadnym z podkladow mineralnych nie bylo takiego efektu, nawet pudru wykonczeniowego nie musialam klasc.

Ja oczywiscie jak to ja - zapasy porobilam, dosc spore , alet tylko p-odkladow i rozswietlacza Pearl dust.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobacz Lily Lolo
Niestety Lily Lolo nie sa podobne do Neauty. Ja lubie Lily Lolo, ale sa zdecydowanie lzejsze i delikatniejsze w efekcie. Moim zdaniem Amilie moga byc zblizone.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobacz Lily Lolo
Niestety Lily Lolo nie sa podobne do Neauty. Ja lubie Lily Lolo, ale sa zdecydowanie lzejsze i delikatniejsze w efekcie. Moim zdaniem Amilie moga byc zblizone.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 11:21   #3979
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
I jak porobilas zapasy? Ja opiero z tego waktku dowiedzialam sie, ze Neauty konczy dzialalnosc. Szkoda bardzo, bo Neauty na nowo odkrylam w grudniu i caly je nakladalam, cera wygladala tak, ze WOW. Rzeczywiscie po zadnym z podkladow mineralnych nie bylo takiego efektu, nawet pudru wykonczeniowego nie musialam klasc.

Ja oczywiscie jak to ja - zapasy porobilam, dosc spore , alet tylko p-odkladow i rozswietlacza Pearl dust.

Niestety Lily Lolo nie sa podobne do Neauty. Ja lubie Lily Lolo, ale sa zdecydowanie lzejsze i delikatniejsze w efekcie. Moim zdaniem Amilie moga byc zblizone.
Kupiłam sobie po jednym opakowaniu kolorów, których używam. Biorąc pod uwagę, że mam wciąż to, co kupiłam jeszcze w 2017 to na jakiś czas mi starczy. A może mi się cera zmieni i będzie wymagać czegoś innego A może pojawi się coś nowego.
Najbliżej do Neuty to chyba faktycznie Amilie, ale to nie to samo
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-09, 09:36   #3980
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Znacie podkład mineralny od Hean? Jakieś opinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 13:23   #3981
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Znacie podkład mineralny od Hean? Jakieś opinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hean produkuje też podkład pod marką KOBO i ma dobre opinie na KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oundation.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-22, 12:36   #3982
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A dlaczego nie masz dodanej wysylki? Po co sobie utrudniac Bez mozliwosci wysylki obnizasz swoje zasiegi, a znowu mineraly nadal nie sa az tak popularne zeby opchnac je w jednym miescie.

Mi sprzedaz na OLX poszla calkiem niezle. Udalo mi sie sprzedac wieksza czesc zalegajacych mineralow.

Co do cieni do brwi z Pixie to ja mialam. Ogolnie cienie sa spoko, mysle, ze tyle jest tych odcieni, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Jednak moja twarz najlepiej wyglada przy cieniu do brwi z LL odcien Light i stale do niego wracam, ostatnio tez odkrylam pudrowa kredke do brwi z Paese i to sa dwa kosmetyki po ktore ostatnio caly czas siegam. I tonie jest tak, ze cieniom z Pixie czegos brakuje, no ale mam lepsze odcienie i kosmetyki ktory daja mi lepszy efekt.

Natomiast same cienie z Pixie powodowaly u mnie lzawienie i wszystkie odsprzedalam.

Sprawy prywatne. To gratuluję, w sumie mi tam się nic nie udało sprzedać od paru lat oprócz czegoś typu stół A jak pytają o wysyłkę to czasem to dziwne, bo są to rzeczy, które można kupić w sklepie w tej samej cenie. Węszę więc przekręt .

Nie będę jednak próbować tych cieni, bo po otrzymaniu kiedyś pasków na ręce doszłam do wniosku, że żaden mi się nie widzi. Zbyt duża loteria, co innego na żywo zobaczyć i porównać. Tym bardziej, że czasem po najechaniu na skórę kolor ciepły się wybija. Za ciepły.


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobacz Lily Lolo

E no co Ty Nie ta bajka



Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Choć też je lubię, to jednak nie określiłabym ich zamiennikiem Neauty

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Pamiętam LL jako suche i ledwo kryjące (na dodatek odcienia nie znalazłam), Neauty były takie inne ogólnie. Tylko kapryśnie się zachowują na olejku (wróciłam do takiej formuły, a przynajmniej jednego), za tłuste podłoże, a on jest taki kremowy. Annabelle daje na tym radę (matujący).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 21:06   #3983
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ten Benecos jest naprawdę jasny. Na katalogowych zdjęciach wygląda na ciemny.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...al-powder.html
Odcień Light Sand
Zakupiony w celu używania jak podkład mineralny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0301.jpg (162,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0302.jpg (92,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56330_pim.jpg (22,9 KB, 8 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-16, 14:57   #3984
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Może mi ktoś podesłać linka do strony na fb, gdzie odbywa się wymiana minerałów? Nie znalazłam tej, którą mi podano na jednym z wątków, jakiś czas temu. Przypomniałam sobie o tym, a chciałam coś z tym począć Będę wdzięczna. Mało ogarnięta tam jestem, nie mój świat


Przy okazji mam newsa, jakieś 2 tyg temu przypadkiem wpisałam nazwę tych minerałów w wyszukiwarkę i... Adorned with Grace wróciło. Może to kogoś ucieszy, bo chyba powróciło wiele dawnych kosmetyków(w Lumiere np pozmieniane wszystko). Kusi mnie bronzer, ale te ceny wysyłek zabijają. Nie opłaca się...Jeszcze jak zmiany z cłem doszły
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 08:57   #3985
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie po jednym opakowaniu kolorów, których używam. Biorąc pod uwagę, że mam wciąż to, co kupiłam jeszcze w 2017 to na jakiś czas mi starczy. A może mi się cera zmieni i będzie wymagać czegoś innego A może pojawi się coś nowego.
Najbliżej do Neuty to chyba faktycznie Amilie, ale to nie to samo
o jaaa, to ile Ty tych podkladow kupilas wtedy, ze jeszcze masz? Ja prawie codziennie uzywam z Neauty i widze juz ubytek Az szok Ale to sa jedyne mineraly po ktore tak czesto siegam.

Ja porosbilam sporo zapasow, ale nie zaluje, bo wiem, ze to na pewno zuzyje. Jeszcze kupilam po dwa ciemniejsze odcienie na okres letni.

W miedzyczasie przeskakiwalam na inne mineraly, ale jednak z Neauty wygrywaja

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89152914]Może mi ktoś podesłać linka do strony na fb, gdzie odbywa się wymiana minerałów? Nie znalazłam tej, którą mi podano na jednym z wątków, jakiś czas temu. Przypomniałam sobie o tym, a chciałam coś z tym począć Będę wdzięczna. Mało ogarnięta tam jestem, nie mój świat


Przy okazji mam newsa, jakieś 2 tyg temu przypadkiem wpisałam nazwę tych minerałów w wyszukiwarkę i... Adorned with Grace wróciło. Może to kogoś ucieszy, bo chyba powróciło wiele dawnych kosmetyków(w Lumiere np pozmieniane wszystko). Kusi mnie bronzer, ale te ceny wysyłek zabijają. Nie opłaca się...Jeszcze jak zmiany z cłem doszły [/QUOTE]


Trzeba wpisac wymiankowy mineraly w wyszukwiarke facebooka, to dosc popularna grupa wiec na pewno wyskoczy.

To Lumiere wrocilo na rynek ?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2022-03-17 o 08:58
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 09:34   #3986
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ten Benecos jest naprawdę jasny. Na katalogowych zdjęciach wygląda na ciemny.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...al-powder.html
Odcień Light Sand
Zakupiony w celu używania jak podkład mineralny.

uuu ale ładny gagatek
mam teraz nań chętkę
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 10:25   #3987
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
uuu ale ładny gagatek
mam teraz nań chętkę
Bardzo dobrze wygląda na twarzy, a używam do jako podkładu. Daję tylko trochę pudru Lily Lolo czy jedwabnego z Biochemii Urody na niego w strefie T.
Tylko trzeba pokombinować z kremami, bo on się lubi z takimi dającymi bardziej matowe wykończenie ( dobrze, że kupiłam ten filtr Bioregena ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2022-03-17 o 16:58
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 13:26   #3988
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
o jaaa, to ile Ty tych podkladow kupilas wtedy, ze jeszcze masz? Ja prawie codziennie uzywam z Neauty i widze juz ubytek Az szok Ale to sa jedyne mineraly po ktore tak czesto siegam.

Ja porosbilam sporo zapasow, ale nie zaluje, bo wiem, ze to na pewno zuzyje. Jeszcze kupilam po dwa ciemniejsze odcienie na okres letni.

W miedzyczasie przeskakiwalam na inne mineraly, ale jednak z Neauty wygrywaja
Ja swego czasu sporo testowałam, więc prócz neauty mam AM, pixie (ale do nich w ogóle nie sięgam, muszę się w końcu ogarnąć i pchnąć je w świat), ecolore, earthnicity, amilie i jeszcze coś, a na co dzień sięgam po coś losowo chyba, że wiem, że danego dnia z różnych przyczyn dany podkład się nie sprawdzi.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 09:57   #3989
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Duża promka u Pixie przed podniesieniem cen: -89% na drugi tańszy produkt w koszyku.
Czy ktoś używał ich tuszu do rzęs?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 10:05   #3990
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja swego czasu sporo testowałam, więc prócz neauty mam AM, pixie (ale do nich w ogóle nie sięgam, muszę się w końcu ogarnąć i pchnąć je w świat), ecolore, earthnicity, amilie i jeszcze coś, a na co dzień sięgam po coś losowo chyba, że wiem, że danego dnia z różnych przyczyn dany podkład się nie sprawdzi.
JA narazie wstrzymuje sie z wystawianiem mineralow, bo wszedzie pelno promocji jest teraz U mnie kroluje Pixie pod wzgledem ilosci na wymiane.

ja za Pixie nie przepadam i juz raczej nic tam nie kupie. Jeszcze fajnie sie sprawdzal rozswietlacz Amber, ale w chlodne, zimowe dni i tak z adwie godziny po nalozeniu wygladal naprawde pieknie. Raz nalozylam go na imreze, to tak mi sie sciastkowal z podkladem , ze paskudnie to wygladalo.

JA odnosze wrazenie , ze u Pixi , duzo szumu, duzo premier,oh ahh i nie wiadomo co, a w efekcie te kosmetyki sa bardzo srednie.

I z teg co czytalam w ich grupie tez mieli sie likwidowac. Przez miesiac strona nie dzialala.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Duża promka u Pixie przed podniesieniem cen: -89% na drugi tańszy produkt w koszyku.
Czy ktoś używał ich tuszu do rzęs?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja akurat nie uzywalam, ale ztego co widzialam na podstawie zdjec w ich grupie oraz wypowiedzi to tusz ten wbudzal rozne emocje. Dziewczyny zachwycaly sie przy naturalnym , malo widocznym efekcie, inne twierdzily, ze skleja rzesy i nie daje nic.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Duża promka u Pixie przed podniesieniem cen: -89% na drugi tańszy produkt w koszyku.
Czy ktoś używał ich tuszu do rzęs?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja akurat nie uzywalam, ale ztego co widzialam na podstawie zdjec w ich grupie oraz wypowiedzi to tusz ten wbudzal rozne emocje. Dziewczyny zachwycaly sie przy naturalnym , malo widocznym efekcie, inne twierdzily, ze skleja rzesy i nie daje nic.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.