Włosomaniaczki cz. IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 06:08   #181
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem, że od dłuższego czasu dziwię się, że parę udzielających się w tym wątku dziewczyn nie ma banów stałych. Za co ? Za zakamuflowane chamstwo, za wyśmiewanie się z innych, za włażenie z buciorami w tematy, które ich nie dotyczą, a są jedynie pretekstem do prostackiego szyderstwa. Ja to nazywam prostactwem.
Co mnie obchodzi, że ktoś zakłada sobie wątek z wyliczankami. Nie czytam. Nie odpowiada mi poziom interlokutorów - nie dyskutuję. Najczęściej przy (ich zdaniem) głupich tematach toczy się kpiąco - szydercza dyskusja na dwadzieścia stron, każdym wyrazem wyśmiewająca autora pierwszego postu. A "dyskutanci" zawsze ci sami. Waliłabym stałymi banami za takie coś. A tu nawet ostrzeżeń nie ma. I to właśnie dziwi. Pewnie i modzi boją się. Co mnie nie dziwi, bo osobie z minimalnym chociażby poczuciem taktu i przyzwoitości trudno stawać w szranki z prostakiem i grubianinem.

To se pogadałam.

Miłego dnia
Mam tylko chwilę, bo zaraz wychodzę do pracy, ale chociaż na tę część Twojego posta odpowiem. Mnie właśnie dokładnie o to samo chodzi - niektórym osobom ban należy się od dawna, a nie widziałam, żeby kiedykolwiek dostały choć jedno ostrzeżenie, dopiero teraz, kiedy pojawili się nowi modzi. Ale dziwią mnie ostrzeżenia za (moim zdaniem) grzeczną wypowiedź na temat pracy modów, traktowane jako atak, np to https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4514.
Ale już się nie odzywam, bo z kolei mój post zostanie potraktowany jako podburzanie wizażanek przeciwko moderatorom

Pamiętam swoje ostrzeżenie za off top w wątku, który od dawna był jednym wielkim off topem i wiodące off topowiczki oczywiście żadnego ostrzeżenia nie zarobiły
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 07:43   #182
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale dziwią mnie ostrzeżenia za (moim zdaniem) grzeczną wypowiedź na temat pracy modów, traktowane jako atak
Wypowiedź, którą przytoczyłaś ja też uhonorowałabym punktami karnymi. Toż to zakamuflowane, ubrane w ładne słówka podważenie fachowości modów. Nie popisała się autorka. Muszę przyznać, że ją lubiłam właśnie za trzeźwe i rozważne wypowiedzi. Na MzK nie zaglądam, więc nie wiem co się tam wyprawia. Pewnie jedna warta drugiej.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 08:10   #183
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wypowiedź, którą przytoczyłaś ja też uhonorowałabym punktami karnymi. Toż to zakamuflowane, ubrane w ładne słówka podważenie fachowości modów. Nie popisała się autorka. Muszę przyznać, że ją lubiłam właśnie za trzeźwe i rozważne wypowiedzi. Na MzK nie zaglądam, więc nie wiem co się tam wyprawia. Pewnie jedna warta drugiej.
No dobra,ale w zasadzie to prawde napisala.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 08:11   #184
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Aga, właśnie przeczytałam tamten temat. Konkluzja : podziwiam stoicyzm i roztropność modów. Ja, tylko za teksty z ostatnich pięciu stron, waliłabym banami stałymi na prawo i lewo. Całokształtu nawet na uwadze nie mając. A Wizaż to nie Alcatraz.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 08:40   #185
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga, właśnie przeczytałam tamten temat. Konkluzja : podziwiam stoicyzm i roztropność modów. Ja, tylko za teksty z ostatnich pięciu stron, waliłabym banami stałymi na prawo i lewo. Całokształtu nawet na uwadze nie mając. A Wizaż to nie Alcatraz.
O ktorym watku mowisz? Zdziwieniowym? Jesli tak to zgadzam sie z Toba. Ja zreszta ostatnio malo czytam innych watkow na wizazu,wiec tez wiele rzeczy moglo mi umknac.
Moze zglos sie na moda to wreszcie zapanuje porzadek na wizazu Podobno brakuje im rak do pracy

I
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 09:00   #186
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Ty, mundra, do pracy bieguniem ! Bieguniem !

Tak o zdziwieniowym, który już daaawno sens swój z tytułu zatracił, a stał się areną drwin i docinków.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 09:34   #187
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV




W weeekend byłam na ,,Naznaczonym część 2''. Poza tym u mnie stara bieda i poszukiwanie pracy.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 09:40   #188
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ty, mundra, do pracy bieguniem ! Bieguniem !

Tak o zdziwieniowym, który już daaawno sens swój z tytułu zatracił, a stał się areną drwin i docinków.
Ja juz jestem w pracy, tylko wiesz, interneta w telefonie mam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:05   #189
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
interneta w telefonie mam
No taaaak .... Bogatemu to i diabeł dzieci kołysze.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:05   #190
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No taaaak .... Bogatemu to i diabeł dzieci kołysze.
Nie słyszałam tego powiedzenia. Muszę zapamiętać.

Co do palców to ja bym na Twoim miejscu poszła na ten zabieg, zwierzęta nie umrą przez te 2 dni, a palce same się napewno nie wyleczą. A jak dojdzie do tego, że tak się doigrasz, ze bez tych palców zostaniesz? Przecież musisz miec kogoś kto się zajmie dzieciakami i nawet lepiej, że nie z taką matczyną troską jak Ty. Ważne żeby przez te 2 dni miały co jeść i zostały wyprowadzone/wypuszczone na dwór w celach fizjologicznych.


Ja na wizażu czytam już tylko i wyłącznie nasz wątek, a całą reszte mam w , to forum zamieniło się wg mnie w istne śmietnisko niczym kafeteria, a nawet porównać je mogę do współczesnej muzyki pop. Udzielam się tutaj już tylko wyłącznie ze względu na was .
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 05:50   #191
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Co do palców to ja bym na Twoim miejscu poszła na ten zabieg, zwierzęta nie umrą przez te 2 dni, a palce same się napewno nie wyleczą.
Masz stuprocentową rację. Ale ... głupiemu nie przetłumaczysz.
Pamiętacie jak jechałam do Warszawy Polskim Busem ? W tą i z powrotem. Wyjechałam jednego dnia o czwartej rano i wróciłam następnego około piątej rano. Lato było i drzwi zostawiłam otwarte. Miski z jedzeniem i z wodą nawet nie tknięte. Aż się serce krajało.
Niby mam wokół siebie "życzliwych" ludzi. Ale to taka kaszubska życzliwość : nie widzi dla siebie interesu, to palcem nie ruszy, żeby innemu pomóc. No i kłamliwy straszliwie i żadnego szacunku dla zwierząt niemający naród. Tak jak pisałam : wezmą pieniądze, ja nogi za próg, a psy i koty wykopane na dwór. I co taki zwierzak zrozumie ? Stres i strach. Ale masz rację - muszę jakoś ten węzeł gordyjski rozsupłać.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
to forum zamieniło się wg mnie w istne śmietnisko niczym kafeteria
Jakby wywalić parę takich aroganckich i impertynenckich alf i omeg, dodać porządnego, niestrachliwego moda, to wszystko wróciłoby do normy.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Udzielam się tutaj już tylko wyłącznie ze względu na was .
My Ciebie też lofciamy

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 11:50   #192
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Masz stuprocentową rację. Ale ... głupiemu nie przetłumaczysz.
Pamiętacie jak jechałam do Warszawy Polskim Busem ? W tą i z powrotem. Wyjechałam jednego dnia o czwartej rano i wróciłam następnego około piątej rano. Lato było i drzwi zostawiłam otwarte. Miski z jedzeniem i z wodą nawet nie tknięte. Aż się serce krajało.
Niby mam wokół siebie "życzliwych" ludzi. Ale to taka kaszubska życzliwość : nie widzi dla siebie interesu, to palcem nie ruszy, żeby innemu pomóc. No i kłamliwy straszliwie i żadnego szacunku dla zwierząt niemający naród. Tak jak pisałam : wezmą pieniądze, ja nogi za próg, a psy i koty wykopane na dwór. I co taki zwierzak zrozumie ? Stres i strach. Ale masz rację - muszę jakoś ten węzeł gordyjski rozsupłać.


Jakby wywalić parę takich aroganckich i impertynenckich alf i omeg, dodać porządnego, niestrachliwego moda, to wszystko wróciłoby do normy.


My Ciebie też lofciamy

No nie gadaj, że masz wokół siebie tylko takich ludzi... Przeciez gdyby mnie ktoś ze znajomych poprosił żebym przez 2 dni karmiła zwierzęta i wyprowadzała czy tez wypuszczała na spacery to jeśli tylko miałabym czas to bym to zrobiła i żadnych pieniędzy bym za to nie brała...
Dlaczego ludzie mieliby wbrew Twoim prośbom wyrzucic nieprzyzwyczajone do tego zwierzaki za drzwi?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 13:39   #193
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
No nie gadaj, że masz wokół siebie tylko takich ludzi... Przeciez gdyby mnie ktoś ze znajomych poprosił żebym przez 2 dni karmiła zwierzęta i wyprowadzała czy tez wypuszczała na spacery to jeśli tylko miałabym czas to bym to zrobiła i żadnych pieniędzy bym za to nie brała...
Dlaczego ludzie mieliby wbrew Twoim prośbom wyrzucic nieprzyzwyczajone do tego zwierzaki za drzwi?
Mnie sie od razu przypomina jak Kasia kiedys opowiadala,ze wozila jakiegos sasiada np do sklepu czy gdzies tam jeszcze ale pomocy np w skoszeniu trawy juz doprosic sie nie mogla.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-10-01 o 13:43
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 18:50   #194
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Przecież to jest rozbój w biały dzień! Ja się nie dziwię, że Kasia tak na Polske narzeka jak nawet ludzie, których ma wokół siebie sie na nią wypinają...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 06:02   #195
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
No nie gadaj, że masz wokół siebie tylko takich ludzi...
Oj dziewczyno, sagę na co najmniej dwadzieścia tomów mogłabym napisać.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Przeciez gdyby mnie ktoś ze znajomych poprosił żebym przez 2 dni karmiła zwierzęta i wyprowadzała czy tez wypuszczała na spacery to jeśli tylko miałabym czas to bym to zrobiła i żadnych pieniędzy bym za to nie brała...
W moim przypadku trzeba u mnie na ten czas zamieszkać. Za pieniądze, z pełną lodówką, z telewizorem i z komputerem.

Cytat:
Napisane przez NaKrawędzi
Dlaczego ludzie mieliby wbrew Twoim prośbom wyrzucic nieprzyzwyczajone do tego zwierzaki za drzwi?
Moje koty jedzą na stole stojącym w kuchni. Mój dom i moje zasady. Na podłodze nie mogę im dawać, bo psy zjedzą. Na blacie kuchennym też nie, bo nie chciałam, żeby mi do garów i talerzy właziły. Jak gdzieś wyjeżdżaliśmy na dłużej (cały dzień lub dłużej) wynajmowaliśmy faceta do pilnowania zwierzaków. Pewnego dnia zauważyłam, że kociska łażą po blacie kuchennym jak po swoim. Dostawały w tyłki. Nic nie pomagało. Razu jednego wróciliśmy wcześniej niż było umówione i co widzę. Miski z żarciem dla kotów na blacie stoją. "Ja im na stole dawał nie będę ". I pytasz dlaczego wywalą zwierzaki z domu ?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Przecież to jest rozbój w biały dzień! Ja się nie dziwię, że Kasia tak na Polske narzeka jak nawet ludzie, których ma wokół siebie sie na nią wypinają...
To nie chodzi, że akurat na mnie. Stosunki kawowo - wizytowe mamy dobre. To taka roszczeniowa mentalność tutejszych : mnie się należy, a inny mnie nie obchodzi. Nie wiem czy ci z Kaszub wszyscy tacy, ale ja takich mam wokół siebie i na takich trafiam. Pół wsi tarzało się ze śmiechu i palcami mnie pokazywało, jak sąsiadka rozgadała, że z kotem do weterynarza jeździłam.

Podrzućcie mi nazwy Waszych szamponów.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 14:01   #196
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

To ja Ci naprawdę współczuję... nie dość, ze płacisz tym ludziom to oni jeszcze mają w du*ie Twoje wymagania. Pomijając fakt, ze jesli utrzymujesz z nimi stosunki kawowo - wizytowe i czasami gdzies wozisz, to jak oni mogą brać jeszcze od Ciebie dodatkowe pieniądze? Toż to skandal, ja bym się nie nich wypięła, bo po cóż Ci takie znajomości...
Zacznij robić tak jak oni, będę czegos od Ciebie chcieli to zasugeruj, ze przecież w waszej wiosce przysługi są płatne.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 17:22   #197
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV



Heroldin ludzie są okropni. Nie dziwię się, że nie chcesz oddać zwierzaków w ich ręce. :pała:. Ja jak byłam w podstawówce to zobowiązałam się codziennie karmić koty sąsiadów i podlewać kwiatki. Nie było problemu koty dostawały świeżą wodę, suchą karmę i puszki whiskasa, kwiatki były podlane. A ja miałam parę groszy dla siebie . Zawsze jeszcze dostawałam coś słodkiego za opiekę na zwierzętami .
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 07:31   #198
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Hej

Jak noga Aguś?

Ja się doigrałam z zatokami - tak mnie głowa boli ze w końcu dziś zarejestrowałam się do lekarza...

Widzialyście to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,61632,argan-oil.html ? Mam suchą skórę i tak mnie to zaintrygowało Ale to nowość i niewiele opinii znalazłam.
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 07:50   #199
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Hej!
Bardzo spodobał mi się i ten wątek i wszystkie poprzednie, przyznam że cały wczorajszy wieczór przeglądałam je i dowiedziałam się mnóstwo ciekawych rzeczy! Powoli zaczynam wprowadzać w życie wiele rzeczy podpatrzonych tutaj i np na blogu Anwen. Ale chciałabym się was zapytać czy macie jakieś ulubione blogi szczególnie dziewczyn które rozjaśniają włosy... A może same macie takie włosy i macie jakieś sprawdzone magiczne sztuczki, które by mi pomogły? W załączniku zdjęcie pokazujące stan moich włosów
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 08:34   #200
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja bym się nie nich wypięła, bo po cóż Ci takie znajomości...
Nie mogę. Jak człowiek jest sam, to nie ma zbyt dużego wyboru i najczęściej gębę musi zamknąć. To pewna forma ubezwłasnowolnienia.
Pracujesz nadal w tym "obozie" ?

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Heroldin ludzie są okropni.
Wiem. Dlatego ich z całego serca nienawidzę.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Widzialyście to:
Ja nie brałabym z paru powodów. Boję się Eveline, bo paznokcie żre - to po pierwsze. Po drugie : w składzie trochę więcej niż dobrotliwe oleje.
Ostatnio kupowałam czysty (!!!) argan za 17,87 - 30 g. i 30 g. z pestek śliwki za 10,57 zł.

[1=0701ad653af51fe7d46c15b eb30305209a2a4c30;4310180 5] Hej ! [/QUOTE]
Hej !
Poczytaj : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715296 . One się blondzą i w podpisach adresy blogów mają.
Ja używam farb blond, ale na szóstce. Nie pomogę więc w magicznych sztuczkach.

Jadę do Gdyni. Pozdrowię od Was Hebe
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 13:29   #201
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Nie mogę. Jak człowiek jest sam, to nie ma zbyt dużego wyboru i najczęściej gębę musi zamknąć. To pewna forma ubezwłasnowolnienia.
Pracujesz nadal w tym "obozie" ?


Wiem. Dlatego ich z całego serca nienawidzę.


Ja nie brałabym z paru powodów. Boję się Eveline, bo paznokcie żre - to po pierwsze. Po drugie : w składzie trochę więcej niż dobrotliwe oleje.
Ostatnio kupowałam czysty (!!!) argan za 17,87 - 30 g. i 30 g. z pestek śliwki za 10,57 zł.


Hej !
Poczytaj : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715296 . One się blondzą i w podpisach adresy blogów mają.
Ja używam farb blond, ale na szóstce. Nie pomogę więc w magicznych sztuczkach.

Jadę do Gdyni. Pozdrowię od Was Hebe
Nie pracuje, ogólnie ostatnimi czasy bujałam sie na resztkach pieniędzy i dzis idę do nowej pracy. Lepiej nie pytaj jakiej
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 17:29   #202
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja nie brałabym z paru powodów. Boję się Eveline, bo paznokcie żre - to po pierwsze. Po drugie : w składzie trochę więcej niż dobrotliwe oleje.
Ostatnio kupowałam czysty (!!!) argan za 17,87 - 30 g. i 30 g. z pestek śliwki za 10,57 zł.

Ja niedawno trafiłam na promocję w Hebe i za 20 ml olejku arganowego coś ok 7-8 zl chyba. Wiem, że nie warto kupować Eveline do paznokci ale nie wiem jak z ciałem Olejek stosuje tylko na włosy jak na razie.
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 23:29   #203
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Nie bardzo miałam ostatnio czas na pisanie (i siłę, bo w tym tygodniu bardzo wcześnie padałam na łóżko jak kłoda) i teraz też nie popiszę, bo jutro rano wyjeżdżam na cały weekend i wrócę dopiero w poniedziałek wieczorem - tak sądzę
Tzn jeśli będę się bardzo nudzić to mam internet w telefonie, więc wiecie

Jak ja nie znoszę się pakować

Kasia, jak wyprawa do Hebe?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 03:29   #204
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
dzis idę do nowej pracy. Lepiej nie pytaj jakiej
Mocno trzymam kciuki, żeby była lepsza od poprzedniej.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Olejek stosuje tylko na włosy jak na razie.
Ja nim mazałam włosy jakiś czas temu. Nie było różnicy miedzy nim a np. winogronowym. Teraz stosuje te dwa na twarz, pod krem.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
jutro rano wyjeżdżam na cały weekend i wrócę dopiero w poniedziałek wieczorem
Taka to pożyje.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jak ja nie znoszę się pakować

Pakować, jak pakować. Ale rozpakowywanie to koszmar.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kasia, jak wyprawa do Hebe?
Nic ciekawego. Litr szamponu z tej samej firmy co Seri.Nie było w mniejszej pojemności. Dziś spróbuję.
Jakoś nic nie mogę wypatrzeć i nic mnie nie kręci. Nie wiem czy to napad nic mi się nie chce, czy rzeczywiście nic ciekawego i wszystko się przejadło. Przeszłam między półkami i nic mnie nie kręciło. Jadę za jakieś dwa - trzy tygodnie, to może wtedy

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 17:39   #205
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Mocno trzymam kciuki, żeby była lepsza od poprzedniej.


Ja nim mazałam włosy jakiś czas temu. Nie było różnicy miedzy nim a np. winogronowym. Teraz stosuje te dwa na twarz, pod krem.


Taka to pożyje.


Pakować, jak pakować. Ale rozpakowywanie to koszmar.


Nic ciekawego. Litr szamponu z tej samej firmy co Seri.Nie było w mniejszej pojemności. Dziś spróbuję.
Jakoś nic nie mogę wypatrzeć i nic mnie nie kręci. Nie wiem czy to napad nic mi się nie chce, czy rzeczywiście nic ciekawego i wszystko się przejadło. Przeszłam między półkami i nic mnie nie kręciło. Jadę za jakieś dwa - trzy tygodnie, to może wtedy

Miłego dnia
Napewno lepiej płatna.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 20:24   #206
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Umieram z nudow. Najpierw nudna konferencja,teraz nudna gala,nie mam pojecia kiedy sie skonczy a niestety jest obowiazkowa

Dobrze chociaz, ze jedzenie jest calkiem niezle i silownia dobrze wyposazona
I ze mam internet w telefonie

Wolalabym siedziec teraz w pokoju i ogladac Voice of Poland.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-10-05 o 20:26
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 03:57   #207
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Napewno lepiej płatna.
To chyba najważniejsze. W dzisiejszych czasach (zresztą zawsze tak było) za pieniądze kupisz wszystko. I proszę mi nie wmawiać, że to nieprawda. Gdy się ma pieniądze to nawet godną śmierć można kupić.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wolalabym siedziec teraz w pokoju i ogladac Voice of Poland.
Ja na Twoim miejscu zastanowiłaby się nad sobą : gadasz jak staruszka stojąca nad grobem. Coś Cię mocno w czarną dziurę ciągnie. Może nowy biustonosz lub czerwona szminka pomogłyby ?

Albo to jesień i ta niespotykana w tym okresie zimnica w taki marazm nas wtłacza. Że mnie się nie chce sklepingu uprawiać ... Dziwne.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 08:23   #208
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Albo to jesień i ta niespotykana w tym okresie zimnica w taki marazm nas wtłacza. Że mnie się nie chce sklepingu uprawiać ... Dziwne.
Ja się czuję tak http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1380994024 Od wczoraj myślę,czy nie wybrać się ze sobą do psychologa i/lub dietetyka. Będę musiała poszukać jakiegoś specjalisty...

Podczytywałam Was,ale brak weny Wprowadziłam się już do nowego mieszkania w Krk, jest dość ciche, chociaż okolica niezbyt bezpieczna Jak to stwierdził mój tata, wnętrze wygląda jak wczesny socjalizm. My wolimy nazywać ten styl retro
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 14:54   #209
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


To chyba najważniejsze. W dzisiejszych czasach (zresztą zawsze tak było) za pieniądze kupisz wszystko. I proszę mi nie wmawiać, że to nieprawda. Gdy się ma pieniądze to nawet godną śmierć można kupić.


Ja na Twoim miejscu zastanowiłaby się nad sobą : gadasz jak staruszka stojąca nad grobem. Coś Cię mocno w czarną dziurę ciągnie. Może nowy biustonosz lub czerwona szminka pomogłyby ?

Albo to jesień i ta niespotykana w tym okresie zimnica w taki marazm nas wtłacza. Że mnie się nie chce sklepingu uprawiać ... Dziwne.

Miłego dnia
Nie zamierzam zaprzeczać.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 22:51   #210
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Wrocilam wlasnie z koncertu IRY-to byla zdecydowanie najprzyjemniejsza czesc tego wyjazdu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-06 13:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.