Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 14:58   #541
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Gdyby ja czekała w kolejce i ktoś zablokował kasę na kilkanaście minut bo nie mogł przeżyć tego jednego grosza to nieźle podniosłoby mi to ciśnienie . Ja tam sie spotykam z sytuacjami i kiedy kasjerka jest mi dłużna grosza i jak kiedy daje jej drobne bo potrzebuje to też mogę dać jej o tego grosza mniej i nikt afery nie robi.
Robię tak samo
Teraz okazuje się, że jestem złą kasjerką, bo mi zawsze tego grosza brakuje Nieduży sklep, jak przyjdą rano z 3 osoby płacące stówą to już jest słabo. Zdarza się, że zostaję bez groszy. Pytanie każdego klienta czy nie ma "końcówki" albo w ogóle całej kwoty drobniej to norma

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że zostało Ci już mało do kolejnej wypłaty i żeby oddał Ci pieniądze za wakacje jak się umówiliście. Bo z tego co mówisz to zasponsorowałaś nieświadomie wakacje chłopakowi, który nawet nie chce dupy ruszyć, żeby do Ciebie przyjechać. Porozmawiajcie o tym wreszcie otwarcie i zdecyduj, czy na dłuższą metę chcesz żyć na takich warunkach.
No dokładnie, nie rozumiem czemu z nim nie rozmawiasz na ten temat. Albo jest tępy i nie wie że robi coś nie tak, albo udaje. A jak powiesz wprost to ciężko mu będzie udawać, że nie dosłyszał. Nie widzę innego sposobu. Zobacz jak zareaguje, jak słabo to nie widzę sensu w ciągnięciu tego związku.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 17:19   #542
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Feelin_soo_me, pogoń go z tym zwrotem za wakacje koniecznie.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 13:40   #543
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Robię tak samo
Teraz okazuje się, że jestem złą kasjerką, bo mi zawsze tego grosza brakuje Nieduży sklep, jak przyjdą rano z 3 osoby płacące stówą to już jest słabo. Zdarza się, że zostaję bez groszy. Pytanie każdego klienta czy nie ma "końcówki" albo w ogóle całej kwoty drobniej to norma


No dokładnie, nie rozumiem czemu z nim nie rozmawiasz na ten temat. Albo jest tępy i nie wie że robi coś nie tak, albo udaje. A jak powiesz wprost to ciężko mu będzie udawać, że nie dosłyszał. Nie widzę innego sposobu. Zobacz jak zareaguje, jak słabo to nie widzę sensu w ciągnięciu tego związku.
Mnie osobiście irytuje brak symetrii w tym "nie mam wydać 1/2/5/10 groszy, można bez?", przy czym pytanie jest czysto retoryczne, a dodatkowo nigdy nie uświadczysz rewanżu.
Nie chodzi o grosz. Chodzi o zadanie pytania, które udając, że daje wybór, tak naprawdę go pozbawia.

Gdzie się da płacę kartą, właśnie z tego powodu, że jest szybciej, wygodniej i nie ma tego ciągłego "pytania". Mam świadomość, że sklep na tym traci (płatności za system, prowizje od obrotu kartą - to właśnie dlatego banki tak lubią gdy płacimy bezgotówkowo i nam za to obniżają opłaty). Ale mnie to po prostu nie obchodzi w większości przypadków.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 16:14   #544
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ja co jakiś czas właśnie jestem grosza czy dwa na plusie bo nie mają jak wydać oczywiście częściej jednak sklep jest mi winny grosik ale ogólnie działa to w obie strony. I chyba coś się zmieniło bo coraz rzadziej są takie sytuacje, najczęściej dostaję normalną resztę.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 16:33   #545
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Tez bym sie wkurzyla, jakby ktos wstrzymywal kolejke i wyklocal sie o grosza. I wcale mnie nie obchodziloby dlaczego tak sie dzieje. Dla mnie januszowanie i tyle. Jak juz ktos koniecznie chce sie klocic, to niech wezwie kierownika i da spokoj wszystkim naokolo.

Polecam placic karta, platnosc zajmuje 5 sekund, nie trzeba szukac pieniedzy, wydawac reszty i wkurzac ludzi.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 16:44   #546
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;63616971]Tez bym sie wkurzyla, jakby ktos wstrzymywal kolejke i wyklocal sie o grosza. I wcale mnie nie obchodziloby dlaczego tak sie dzieje. Dla mnie januszowanie i tyle. Jak juz ktos koniecznie chce sie klocic, to niech wezwie kierownika i da spokoj wszystkim naokolo.

Polecam placic karta, platnosc zajmuje 5 sekund, nie trzeba szukac pieniedzy, wydawac reszty i wkurzac ludzi. [/QUOTE]

Polecam zamawiać online, wtedy nawet nie zajmujesz innym ludziom kolejki!

Ale chrzanisz.
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:01   #547
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Polecam zamawiać online, wtedy nawet nie zajmujesz innym ludziom kolejki!

Ale chrzanisz.
Piąteczka to samo pomyślałam.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 17:05   #548
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Polecam zamawiać online, wtedy nawet nie zajmujesz innym ludziom kolejki!

Ale chrzanisz.
No, polecam, ulatwia zycie ;]
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:13   #549
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;63617766]No, polecam, ulatwia zycie ;][/QUOTE]

Skoro zamawiasz online to w którym momencie przeszkadzają ci ludzie, którzy wykłócają się o tego grosza?
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:19   #550
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Chyba logiczne ze nie wszystko sie chce/moze kupic online?

Fakt jest taki ze transakcje bezgotowkowe sa szybsze i nie wystepuja wyzej wspomniane problemy.
Jak ktos ich nie lubi no to coz poradzic, napisalam ze polecam a nie nakazuje komukolwiek cokolwiek.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 16:18   #551
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;63616971]Tez bym sie wkurzyla, jakby ktos wstrzymywal kolejke i wyklocal sie o grosza. I wcale mnie nie obchodziloby dlaczego tak sie dzieje. Dla mnie januszowanie i tyle. Jak juz ktos koniecznie chce sie klocic, to niech wezwie kierownika i da spokoj wszystkim naokolo.

Polecam placic karta, platnosc zajmuje 5 sekund, nie trzeba szukac pieniedzy, wydawac reszty i wkurzac ludzi. [/QUOTE]
Wolę być Januszem niż taką nowoczesną ą ę luzarą, która wkurza się na kolejki i woła kierownika do każdej dupereli. Żeby było szybko i sprawnie i -o-mój-boże-tylko-nie-januszowo proponuję rzucać stówkę i zwiewać w podskokach z kosmopolitycznym "reszty nie trzeba" .
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 16:30   #552
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Skonczcie już ten off top lub zalozcie nowy wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 19:05   #553
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Dorzuce swoje kilka groszy.
Facet nr 1. Poszlismy na spacer/randke. Stwierdzil ze jest glodny. Zaprosil mnie na pizze. Nie byłam glodna wiec zjadlam jeden kawalek zapilam sokiem i poprostu czekalam az skonczy. Ja przyszlo do platnosci to powiedział wprost zebym oddala za połowę. Badumtss
Facet nr 2. Skapiec master. Wszedzie prowadzal mnie pieszo. Sam tez wolal godzine wczesniej wyjsc z domu zeby do mnie przyjsc niz jechac 10min autobusem. Tlumaczylto ze lubi chodzic mimo ze mial nowe kiluletnie auto. A raczej jego rodzice mieli ale glownie on nim jezdzil. Raz na randce zapytal co chce zesc to powiedzialam ze mam ochote na takiego rasowego burgera z burgerowni (rzadko kiedy czegos tak bardzo mi sie chce. Zazwyczaj mowie zgodnie z prawda ze mi bez roznicy) po czym zaprowadzil mnie do kfc na wrapa. (Kupil 3 oczywiscie 1 dla mnie 😂 ) a szczytem bylo jak kupilam sobie z wlasnych pieniedzy zwykle szare skoroszytg (sztuk 5) zeby posegregowac dkumenty a on zrobil mi awanture ze wrzucam w bloto pieniadze (nie jego wiec o co cho 😂 ) i zwymyslal mnie za to. Książę Skąpstwa. Na codzien dodam ze przechwala sie czego to on i jego rodzice nie maja i na ile pieniedzy wystawili faktury w ostatnim miesiacu - co mnie osobiscie ziebilo 😉
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 08:36   #554
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Nie wiem czy podciągnąć to pod skąpstwo. Pojechałam z kolegą i jego dziewczyną do mojego chłopaka na kemping (pracuje nad jeziorem, na kempingu właśnie). Miało być tak, że oni mają tam wszystko za darmo - przyczepę, rowerki wodne, rejs motorówką, wjazd autem na pole, i w zamian za to mają ode mnie nie brać kasy na benzynę. Sytuacja była taka, że najpierw ta dziewczyna nie chciała zostać na noc, więc wrócili do domu, ja zostałam. Przyjechali na drugi dzień, posiedzieli godzinę, ona zaczęła strzelać jakieś fochy żeby ją odwiózł do domu (ok 100 km w jedną stronę). Odwiózł, byli u niej i zadzwonił, że wraca... wrócił z nią.
Rano mieliśmy jechać około 10, to pojechali o 7, nikomu nie mówiąc, bo ona miała na 15 do pracy. ZOstałam więc bez transportu do domu. Zadzwoniłam i powiedziałam, że nie taka była umowa, chamsko się zachowali bo miałam wracać, a teraz nie mam jak. Z łaską powiedział, że po mnie przyjedzie. Przez całą drogę rzucał aluzje, że 4 raz tu jedzie, że auto dużo pali, że nie ma kasy, aż w końcu wprost mi powiedział, że muszę mu się dorzucić do benzyny. Ja mówię, że umowa była inna, bo po pierwsze miał nie brać ode mnie kasy, po drugie pojechali 3 godziny wcześniej niż mieliśmy jechać, NIKOMU nie powiedzieli, że jadą, że wiedział, że tu busy nie jeżdżą, a on do mnie, że jak tak bardzo chciałam jechać z nimi, to mogłam się sama domyślić (?) że będą jechać wcześniej. To nic, że wieczorem przed snem pytałam "to jutro o 10 jedziemy, tak?", a on mi to potwierdził.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:10   #555
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podciągnąć to pod skąpstwo. Pojechałam z kolegą i jego dziewczyną do mojego chłopaka na kemping (pracuje nad jeziorem, na kempingu właśnie). Miało być tak, że oni mają tam wszystko za darmo - przyczepę, rowerki wodne, rejs motorówką, wjazd autem na pole, i w zamian za to mają ode mnie nie brać kasy na benzynę. Sytuacja była taka, że najpierw ta dziewczyna nie chciała zostać na noc, więc wrócili do domu, ja zostałam. Przyjechali na drugi dzień, posiedzieli godzinę, ona zaczęła strzelać jakieś fochy żeby ją odwiózł do domu (ok 100 km w jedną stronę). Odwiózł, byli u niej i zadzwonił, że wraca... wrócił z nią.
Rano mieliśmy jechać około 10, to pojechali o 7, nikomu nie mówiąc, bo ona miała na 15 do pracy. ZOstałam więc bez transportu do domu. Zadzwoniłam i powiedziałam, że nie taka była umowa, chamsko się zachowali bo miałam wracać, a teraz nie mam jak. Z łaską powiedział, że po mnie przyjedzie. Przez całą drogę rzucał aluzje, że 4 raz tu jedzie, że auto dużo pali, że nie ma kasy, aż w końcu wprost mi powiedział, że muszę mu się dorzucić do benzyny. Ja mówię, że umowa była inna, bo po pierwsze miał nie brać ode mnie kasy, po drugie pojechali 3 godziny wcześniej niż mieliśmy jechać, NIKOMU nie powiedzieli, że jadą, że wiedział, że tu busy nie jeżdżą, a on do mnie, że jak tak bardzo chciałam jechać z nimi, to mogłam się sama domyślić (?) że będą jechać wcześniej. To nic, że wieczorem przed snem pytałam "to jutro o 10 jedziemy, tak?", a on mi to potwierdził.
To raczej chamstwo niż skąpstwo. Ale za grosz kultury...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:14   #556
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podciągnąć to pod skąpstwo. Pojechałam z kolegą i jego dziewczyną do mojego chłopaka na kemping (pracuje nad jeziorem, na kempingu właśnie). Miało być tak, że oni mają tam wszystko za darmo - przyczepę, rowerki wodne, rejs motorówką, wjazd autem na pole, i w zamian za to mają ode mnie nie brać kasy na benzynę. Sytuacja była taka, że najpierw ta dziewczyna nie chciała zostać na noc, więc wrócili do domu, ja zostałam. Przyjechali na drugi dzień, posiedzieli godzinę, ona zaczęła strzelać jakieś fochy żeby ją odwiózł do domu (ok 100 km w jedną stronę). Odwiózł, byli u niej i zadzwonił, że wraca... wrócił z nią.
Rano mieliśmy jechać około 10, to pojechali o 7, nikomu nie mówiąc, bo ona miała na 15 do pracy. ZOstałam więc bez transportu do domu. Zadzwoniłam i powiedziałam, że nie taka była umowa, chamsko się zachowali bo miałam wracać, a teraz nie mam jak. Z łaską powiedział, że po mnie przyjedzie. Przez całą drogę rzucał aluzje, że 4 raz tu jedzie, że auto dużo pali, że nie ma kasy, aż w końcu wprost mi powiedział, że muszę mu się dorzucić do benzyny. Ja mówię, że umowa była inna, bo po pierwsze miał nie brać ode mnie kasy, po drugie pojechali 3 godziny wcześniej niż mieliśmy jechać, NIKOMU nie powiedzieli, że jadą, że wiedział, że tu busy nie jeżdżą, a on do mnie, że jak tak bardzo chciałam jechać z nimi, to mogłam się sama domyślić (?) że będą jechać wcześniej. To nic, że wieczorem przed snem pytałam "to jutro o 10 jedziemy, tak?", a on mi to potwierdził.
Chamowa.
Z ciekawości zapytam, czy to ta sama parka co od imprezy sylwestrowej?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:49   #557
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podciągnąć to pod skąpstwo. Pojechałam z kolegą i jego dziewczyną do mojego chłopaka na kemping (pracuje nad jeziorem, na kempingu właśnie). Miało być tak, że oni mają tam wszystko za darmo - przyczepę, rowerki wodne, rejs motorówką, wjazd autem na pole, i w zamian za to mają ode mnie nie brać kasy na benzynę. Sytuacja była taka, że najpierw ta dziewczyna nie chciała zostać na noc, więc wrócili do domu, ja zostałam. Przyjechali na drugi dzień, posiedzieli godzinę, ona zaczęła strzelać jakieś fochy żeby ją odwiózł do domu (ok 100 km w jedną stronę). Odwiózł, byli u niej i zadzwonił, że wraca... wrócił z nią.
Rano mieliśmy jechać około 10, to pojechali o 7, nikomu nie mówiąc, bo ona miała na 15 do pracy. ZOstałam więc bez transportu do domu. Zadzwoniłam i powiedziałam, że nie taka była umowa, chamsko się zachowali bo miałam wracać, a teraz nie mam jak. Z łaską powiedział, że po mnie przyjedzie. Przez całą drogę rzucał aluzje, że 4 raz tu jedzie, że auto dużo pali, że nie ma kasy, aż w końcu wprost mi powiedział, że muszę mu się dorzucić do benzyny. Ja mówię, że umowa była inna, bo po pierwsze miał nie brać ode mnie kasy, po drugie pojechali 3 godziny wcześniej niż mieliśmy jechać, NIKOMU nie powiedzieli, że jadą, że wiedział, że tu busy nie jeżdżą, a on do mnie, że jak tak bardzo chciałam jechać z nimi, to mogłam się sama domyślić (?) że będą jechać wcześniej. To nic, że wieczorem przed snem pytałam "to jutro o 10 jedziemy, tak?", a on mi to potwierdził.
zadajesz sie z dziwnymi ludzmi
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 10:49   #558
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
zadajesz sie z dziwnymi ludzmi
Nie zaprzeczę.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Chamowa.
Z ciekawości zapytam, czy to ta sama parka co od imprezy sylwestrowej?
Nie, inna.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 12:15   #559
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Zapłaciłaś mu?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 13:36   #560
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Nie, powiedziałam, że umowa była inna, i nawet nie mam z czego.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 19:06   #561
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie, powiedziałam, że umowa była inna, i nawet nie mam z czego.

Ufff!
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 15:38   #562
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Podepnę tutaj małe pytanko, bo nie chcę zakładać nowego wątku o taką pierdołę. Jeśli nie macie nic przeciwko.

Otóż mój znajomy przez rok utrzymywał swoją niepracująca i nieuczącą się dziewczynę. Wynajął im śliczne mieszkanie i w ogóle, no dziewczyna nie miała na co narzekać.

Co tu dużo gadać, dał się wykorzystywać jak ostatni frajer. Do tego kupował jej bardzo drogie prezenty. Mówimy tu o grach z limitowanych edycji, nie można już ich nigdzie dostać.

Kiedy postawił się i powiedział, żeby znalazła pracę, bo więcej prezentów nie będzie, zwyczajnie go nie stać, ona wkurzona wyprowadziła się cichaczem, kiedy był w pracy i wyniosła wszystko z mieszkania pod jego nieobecność wysyłając SMS "To koniec, wyprowadzam się".

Aktualnie on odzyskuje powoli swoje rzeczy. Teraz moje pytanie. Odwiodłam go od wystawienia rachunku za czynsz (skoro utrzymywał ją z własnej woli no to uważam, że to ostatnie frajerstwo tak postąpić), ale on zażądał, żeby mu oddała te wszystkie prezenty. Tłumaczy, że ona je na nim wymusiła i wybłagała i mu się należy. Jej rodzice zaproponowali, że w takim układzie oni zapłacą za te wszystkie gry, bo ona tak strasznie za nimi płacze. On mnie pyta, czy wystawić rachunek... Ja mu powiedziałam, że to by było słabe. Ale może się mylę? Ja bym nie potrafiła, ale mam stabilną sytuację finansową, a on utrzymując ją narobił sobie długów (sporo, ale nic, czego nie można spłacić) i mam trochę wyrzuty sumienia, że jeśli mu powiem, że ma tego nie robić to straci ze dwa tysiące (o takiej kwocie mówimy), które mogłyby mu się bardzo przydać przy spłacie tego długu.

Szkoda mi go, bo ona go naprawdę wykorzystywała mocno. On pracował i studiował, utrzymywał ich, spełniał jej zachcianki, a ona nie dała mu nawet złotówki do wspólnego budżetu, to samo jej rodzice. Ale on się dawał, więc też nie jest bez winy.

Co byście mu poradziły na moim miejscu?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 15:51   #563
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Podepnę tutaj małe pytanko, bo nie chcę zakładać nowego wątku o taką pierdołę. Jeśli nie macie nic przeciwko. rosi:

Otóż mój znajomy przez rok utrzymywał swoją niepracująca i nieuczącą się dziewczynę. Wynajął im śliczne mieszkanie i w ogóle, no dziewczyna nie miała na co narzekać.

Co tu dużo gadać, dał się wykorzystywać jak ostatni frajer. Do tego kupował jej bardzo drogie prezenty. Mówimy tu o grach z limitowanych edycji, nie można już ich nigdzie dostać.

Kiedy postawił się i powiedział, żeby znalazła pracę, bo więcej prezentów nie będzie, zwyczajnie go nie stać, ona wkurzona wyprowadziła się cichaczem, kiedy był w pracy i wyniosła wszystko z mieszkania pod jego nieobecność wysyłając SMS "To koniec, wyprowadzam się".

Aktualnie on odzyskuje powoli swoje rzeczy. Teraz moje pytanie. Odwiodłam go od wystawienia rachunku za czynsz (skoro utrzymywał ją z własnej woli no to uważam, że to ostatnie frajerstwo tak postąpić), ale on zażądał, żeby mu oddała te wszystkie prezenty. Tłumaczy, że ona je na nim wymusiła i wybłagała i mu się należy. Jej rodzice zaproponowali, że w takim układzie oni zapłacą za te wszystkie gry, bo ona tak strasznie za nimi płacze. On mnie pyta, czy wystawić rachunek... Ja mu powiedziałam, że to by było słabe. Ale może się mylę? Ja bym nie potrafiła, ale mam stabilną sytuację finansową, a on utrzymując ją narobił sobie długów (sporo, ale nic, czego nie można spłacić) i mam trochę wyrzuty sumienia, że jeśli mu powiem, że ma tego nie robić to straci ze dwa tysiące (o takiej kwocie mówimy), które mogłyby mu się bardzo przydać przy spłacie tego długu.

Szkoda mi go, bo ona go naprawdę wykorzystywała mocno. On pracował i studiował, utrzymywał ich, spełniał jej zachcianki, a ona nie dała mu nawet złotówki do wspólnego budżetu, to samo jej rodzice. Ale on się dawał, więc też nie jest bez winy. ala:

Co byście mu poradziły na moim miejscu?
Powiedziałabym, że ma nauczkę. Nie ma podstaw do odebrania prezentów.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 15:55   #564
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Podepnę tutaj małe pytanko, bo nie chcę zakładać nowego wątku o taką pierdołę. Jeśli nie macie nic przeciwko.

Otóż mój znajomy przez rok utrzymywał swoją niepracująca i nieuczącą się dziewczynę. Wynajął im śliczne mieszkanie i w ogóle, no dziewczyna nie miała na co narzekać.

Co tu dużo gadać, dał się wykorzystywać jak ostatni frajer. Do tego kupował jej bardzo drogie prezenty. Mówimy tu o grach z limitowanych edycji, nie można już ich nigdzie dostać.

Kiedy postawił się i powiedział, żeby znalazła pracę, bo więcej prezentów nie będzie, zwyczajnie go nie stać, ona wkurzona wyprowadziła się cichaczem, kiedy był w pracy i wyniosła wszystko z mieszkania pod jego nieobecność wysyłając SMS "To koniec, wyprowadzam się".

Aktualnie on odzyskuje powoli swoje rzeczy. Teraz moje pytanie. Odwiodłam go od wystawienia rachunku za czynsz (skoro utrzymywał ją z własnej woli no to uważam, że to ostatnie frajerstwo tak postąpić), ale on zażądał, żeby mu oddała te wszystkie prezenty. Tłumaczy, że ona je na nim wymusiła i wybłagała i mu się należy. Jej rodzice zaproponowali, że w takim układzie oni zapłacą za te wszystkie gry, bo ona tak strasznie za nimi płacze. On mnie pyta, czy wystawić rachunek... Ja mu powiedziałam, że to by było słabe. Ale może się mylę? Ja bym nie potrafiła, ale mam stabilną sytuację finansową, a on utrzymując ją narobił sobie długów (sporo, ale nic, czego nie można spłacić) i mam trochę wyrzuty sumienia, że jeśli mu powiem, że ma tego nie robić to straci ze dwa tysiące (o takiej kwocie mówimy), które mogłyby mu się bardzo przydać przy spłacie tego długu.

Szkoda mi go, bo ona go naprawdę wykorzystywała mocno. On pracował i studiował, utrzymywał ich, spełniał jej zachcianki, a ona nie dała mu nawet złotówki do wspólnego budżetu, to samo jej rodzice. Ale on się dawał, więc też nie jest bez winy.

Co byście mu poradziły na moim miejscu?
Na Twoim miejscu postarałabym się powstrzymać od udzielania mu rad, bo moim zdaniem strasznie się sfrajerzył. Dziewczyna nie przystawiała mu pistoletu do głowy, a on na własne życzenie narobił sobie długów, ale rozumiem, że ciężko jest powiedzieć koledze, że jest jeleniem
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:14   #565
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu postarałabym się powstrzymać od udzielania mu rad, bo moim zdaniem strasznie się sfrajerzył. Dziewczyna nie przystawiała mu pistoletu do głowy, a on na własne życzenie narobił sobie długów, ale rozumiem, że ciężko jest powiedzieć koledze, że jest jeleniem
Ja mu mówię i cały czas uświadamiam, że jest frajerem.

I napisałam, według mnie będziesz wyglądał okropnie potem i trafisz na wątek na Wizażu i W ŻYCIU bym tego nie zrobiła. Ale to twoja decyzja, jeśli pieniądze są ważniejsze niż klasa, to bierz.

Mam tylko wyrzuty sumienia, bo chłopak ma 20 lat i już kilkutysięczne długi. Dorosłemu facetowi ze stałą pracą poleciłabym bardzo jasno i bez moralniaka.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Do tego jej rodzice przecież głupi nie są, umyli ręce, bo teraz chłopak będzie utrzymywał i nie przesłali im ani złotówki, chociaż ich stać. No szkoda mi go, bo zakochał się po raz pierwszy w złej dziewczynie, a zawsze cierpiał na samoocenę, więc chwycił akurat byle jaką, jaka się zainteresowała...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:23   #566
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Będzie miał nauczkę i tyle. Trzeba być serio frajerem, żeby się zapożyczać, bo ktoś chciał coś mieć. Według mnie nie ma żadnych postaw, żeby mu coś oddawała.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:44   #567
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Wpisałam w google, bo kojarzyło mi się że różne podejście było w zależności od wartości. Oto co znalazłam: http://kancelaria-prawna.radom.pl/bl...hłopakiem.html . Podsyłam to z przymrużeniem oka.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

O, a tu już dużeeee kwoty: https://bezprawnik.pl/sad-nakazal-ko...u-z-partnerem/
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:44   #568
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
(...)

Co byście mu poradziły na moim miejscu?
Powiedziałabym mu, że jest wielkim frajerem i sam jest sobie winny. A oczekiwanie, że ktoś mu odda prezenty, to jakieś kuriozum. Co innego, jeśli ona wyniosła także jego rzeczy.
Ale mieszanie do tego jej rodziców to już by była gruba przesada.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 21:20   #569
jestinna
Raczkowanie
 
Avatar jestinna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sthlm
Wiadomości: 190
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Emila_87 Pokaż wiadomość
Z tymi groszami to przesadzacie ceny są marketingowe 5.99 żeby osoba myślała że to 5 zł a nie 6 zł. Na groszach sklep się nie dorobi 100 groszy od 100 ludzi to tylko 1 zł. Napiwki które się zostawia to zazwyczaj 10%. rachunki w knajpie za dwie osoby to koło 100zł więc napiwek to (10zł) 10 000 gr. Ja olewam tego grosza lata gdzieś po torbie i tak się tego nie wyda złomu się nazbiera całe wiadro nawet bezdomny często gęsto tego nie chcę. Więc jak pani przy kasie nie ma grosza to olewam a jak chcę się na tym dorobić to znaczy że ma naprawdę ciężką sytuacje finansową i też olewam. Powinni dawno zlikwidować grosiki. śmieszne jest to że w Norwegii ceny w sklepach też są 1.99 a najniższy nominał to 1 kr bez przecinka więc jak coś kosztuję 1.99, 1,80, 1.50 to zaokrąglają do 2 i nikt nie ma z tym porblemów

W Szwecji jest tak samo. Ciekawe kiedy w Polsce w koncu cos sie z tym ruszy. To juz nawet kolejki bylyby troche krotsze, bo grzebanie w portfelu tez czas zabiera


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jestinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 21:29   #570
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Wpisałam w google, bo kojarzyło mi się że różne podejście było w zależności od wartości. Oto co znalazłam: http://kancelaria-prawna.radom.pl/bl...hłopakiem.html . Podsyłam to z przymrużeniem oka.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

O, a tu już dużeeee kwoty: https://bezprawnik.pl/sad-nakazal-ko...u-z-partnerem/
Radom, miasto Twojej szansy (musiałam)
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.