Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 20:16   #4441
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam bazę po cienie DAX wchodzi za 7zł 3gr
http://www.rossmann.pl/Produkt/Cashm...8769,3377,6016
A jednak! Fajnie, to i ja spróbuję ją kupić
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:16   #4442
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Naprawdę wciskają taki kit? Chamstwo i bezczelność.

Przecież to widać, że coś było używane. Pompka sama się nie nacisnęła. Szczególnie jak rozerwana jest fabryczna plomba. To samo tyczy się korektorów, szminek.
Jedynie co do tuszy można nie zauważyć.
Naprawdę - nie polecam Rossmanna w Reducie i na Dworcu Centralnym (w Warszawie).

Podkład był akurat bez plomby, ale cała zakrętka w środku była wymazana, aż na zewnątrz było widać. Wkurza mnie to, że jeszcze do zamówień online wypychają najstarsze produkty - dzisiaj na podkładzie była zmazana data przydatności Wczoraj jak odbierałam to w sklepie była pełna półka świeżych podkładów, a mi spakowały o 2 lata starszy i nie zgodziły się na wymianę (na identyczny świeży) Nie odbierałabym tego zamówienia jak bym wiedziała, że mi baby spakowały stary podkład - mogłam kupić świeży na miejscu :/
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:21   #4443
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Zapytałabym ją czy kupiłaby bułkę oblizaną przez obcą osobę

A co do Twojej sytuacji, przemyśl to, co pisałam na poprzedniej stronie. Nie darowałabym czegos takiego

Ja bardzo lubię z tanich tusz do brwi Wibo, z droższych fajny jest też ten z Maybelline

http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...14478,1647,349
http://www.rossmann.pl/Produkt/Maybe...ml,365376,6815
Wlasnie ten z maybelline sie u mnie w ogole nie sprawdza mimo ze nie mam gestych brwi. A ktos uzywal kredki do brwi z tej samej serii?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:23   #4444
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Promocja bardzo nieudana moim zdaniem. Byłam w kilku rossach i wszędzie pustki. HM w kolorze 51 nie uświadczysz. Panie od razu mi mówiły ze jak ten kolor czy nawet sam HM to tylko resztki na półce. Zresztą widziałam ze szuflady były pusciutkie
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:30   #4445
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Promocja bardzo nieudana moim zdaniem. Byłam w kilku rossach i wszędzie pustki. HM w kolorze 51 nie uświadczysz. Panie od razu mi mówiły ze jak ten kolor czy nawet sam HM to tylko resztki na półce. Zresztą widziałam ze szuflady były pusciutkie
Bylam w 4 rossmann i tylko w 1 były 51 reszta to te ciemne
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:31   #4446
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tak a po za tym takie są wymagania rynku, bo przecież podkładem się "opala" i "uzyskuje zdrowy kolor skóry".


Korektor tak samo najlepiej maskuje pomarańczy

Zakupy robię tylko w swoim Rossmanie i to z szuflady.
Może to jest szansa dla Rossmana, testery na półkach a pełnowartościowy produkt z szuflady przy kasie?
Pozbyli się upierdliwych ochroniarzy to może i pozbędą się macaczy?
No coś Ty
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:00   #4447
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Mnie się promocja udała. Kupiłam tylko jeden podkład L'oreal True Match.
5 razy sprawdzałam plombę.
O tym towarze zgodnym z umową to może o to chodzi, że klient powinien właśnie sprawdzić przed zakupem czy towar jest zaplombowany, nieotwierany. I domyślnie zakłada się, że jeśli klient taki towar jednak postanowi zakupić to robi to świadomie.
Różne rzeczy sobie sklepy zastrzegają na czas promocji.Warto czytać regulaminy. Zdarzają się też klauzule niedozwolone niestety. Można z tym walczyć, ale trzeba by się z siecią handlową sądzić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 21:00   #4448
desirefashion
Raczkowanie
 
Avatar desirefashion
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 337
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Widuję w pędzle Hakuro drogeriach, które nie należą do sieciówek

Tak.

A kojarzy moze któraś z was czy w Krakowie gdzieś dostanę?
desirefashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:10   #4449
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 132
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez desirefashion Pokaż wiadomość
A kojarzy moze któraś z was czy w Krakowie gdzieś dostanę?
Polecam Drogerię Pigment na ul. Długiej Hakuro mają na bank i jeszcze kilka innych firm do wyboru, w ogóle mają wszystko... jak tam wchodzę to tracę rozum. Mają fanpage'a na fejsie, możesz im zadać pytanie o asortyment
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:12   #4450
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez desirefashion Pokaż wiadomość
A kojarzy moze któraś z was czy w Krakowie gdzieś dostanę?
Może stacjonarnie drogeria Pigment je ma? (Długa)
On line na ekobieca bywają na nie czasem promocje.
Ja mój kupiłam na cocolita.
A jaki chcesz?
Na ekobieca jest zestaw: Hakuro do pudru plus puder Ecocera. Moim zdaniem fajny deal jeśli ktoś szuka na lato tego typu rzeczy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-04-22 o 21:13
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:20   #4451
desirefashion
Raczkowanie
 
Avatar desirefashion
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 337
Promocje -49%, 1+1 - Część II

[1=22e34b797ff423390419c94 79dd7b2de1d65296b_5e224a8 24bca3;59371471]Polecam Drogerię Pigment na ul. Długiej Hakuro mają na bank i jeszcze kilka innych firm do wyboru, w ogóle mają wszystko... jak tam wchodzę to tracę rozum. Mają fanpage'a na fejsie, możesz im zadać pytanie o asortyment[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może stacjonarnie drogeria Pigment je ma? (Długa)
On line na ekobieca bywają na nie czasem promocje.
Ja mój kupiłam na cocolita.
A jaki chcesz?
Na ekobieca jest zestaw: Hakuro do pudru plus puder Ecocera. Moim zdaniem fajny deal jeśli ktoś szuka na lato tego typu rzeczy.

Dziekuje wam bardo dziewczyny! ja poszukuje h50 do podkładu jutro odwiedzę długą
desirefashion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 21:46   #4452
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Wciąż nie wiem jaki nowy podkład wypróbować Próbuję teraz znaleźć opinie o Maybelline superstay 24h, ale jest ich niewiele. Czy któraś z Was skusiła się na niego? Może coś powiedzieć? (Zaznaczam, że mam cerę tłustą.)
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:01   #4453
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Nie wiem czy jest sens szykować się na tusze z Rossa. Dzisiaj ekspedientka mi mówiła, że tusze Max Faxtor Masterpiece są słabej jakości i się kruszą Odpowiedziała że kupiła u siebie w Rossmann. To jeden z najlepszych tuszy, czyli nawet ona kupiła otwierany.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 23:48   #4454
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dziewczyny czy odżywka Long4lashes łapie się na promo?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 00:31   #4455
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też wolę SuperPharm, ale zamawiałam podkład Manhattanu dla babci, a chyba tej marki nie ma ani w Hebe, ani w SP.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



Ale to nie jest zwrot, tylko nie przyjęcie produktu z powodu niezgodności z umową :P
Już tak nie raz robiłam i nie było problemu, ale widocznie teraz się wycwanili Wczoraj nawet mi nie chcieli wymienić na świeższy egzemplarz jak była cała półka świeżych, a spakowali stary
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie mówiłam tym babom, że jak mogą pakować używany produkt do zamówienia online i nie przyjmować zwrotu?! Jeszcze dodam, że jak moje zamówienie było zrealizowane to były pełne półki niezmacanych egzemplarzy, więc bardzo się zdziwiłam, że spakowały używany, skoro macaczek jeszcze wtedy nie było
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Naprawdę - nie polecam Rossmanna w Reducie i na Dworcu Centralnym (w Warszawie).

Podkład był akurat bez plomby, ale cała zakrętka w środku była wymazana, aż na zewnątrz było widać. Wkurza mnie to, że jeszcze do zamówień online wypychają najstarsze produkty - dzisiaj na podkładzie była zmazana data przydatności Wczoraj jak odbierałam to w sklepie była pełna półka świeżych podkładów, a mi spakowały o 2 lata starszy i nie zgodziły się na wymianę (na identyczny świeży) Nie odbierałabym tego zamówienia jak bym wiedziała, że mi baby spakowały stary podkład - mogłam kupić świeży na miejscu :/
Tak czytam i nie wierzę
To ja się z samymi miłymi i zaangażowanymi spotykam. Rozmawiałam z jedna i powiedziała, że starają się brać z z szuflad, a ostatecznie z półki, bo wiadomo, że jak coś będzie nosiło ślady otwierania to klient przyjdzie z reklamacją.

Powiedzmy, że jestem w stanie zrozumieć, że dostaje do skompletowania zamówienie i bierze ostatnią rzecz z półki bo taka została, ale żeby tak w żywe oczy kity cisnąć? Z datą to mogło być tak, że przez wiele rąk przeszło i się zamazało, jak to czasem z napisami na testerach, bo jak z premedytacją to brak mi słów. Tak czy inaczej napisałabym długą szczegółową reklamację do BOKu.

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Byłam dziś bo dopiero teraz miałam czas żeby podjechać, liczyłam się z tym, że nic nie będzie a tu szafy pełne... mało ludzi. Fakt byłam koło 13.
Największe tłumy się chyba przewaliły w pierwszy dzień.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Aha, czyli rossman to taki szmateks tylko ze zamiast ciuchow sa kosmetyki. Dobrze wiedziec.
Powinni się nazywać "outlet" albo "kosmetyki z drugiej ręki"
A zupełnie serio w sklepie który się nazywa "outlet kosmetyczny" u mnie są kosmetyki które dopiero do R. wejdą i inne nowości, a outletowe to mają tylko ceny. Nic starego i z co by wyglądało na używane albo z drugiej ręki.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Sephora nr 45
Też polecam.
Cytat:
Napisane przez desirefashion Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam dużo pozytywnych opinii o nim. Wiecie czy można go gdzieś stacjonarnie dostać czy tylko online?
U mnie w Drogerie Polskie widziałam.
Cytat:
Napisane przez ewokiee Pokaż wiadomość
Czy do promocji -49% na podkłady itepe zaliczają się też kremy BB?
To zależy, te które stoją koło kremów mogę nie wejść. Sprawdz tu http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...nzery-roze.pdf

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie się promocja udała. Kupiłam tylko jeden podkład L'oreal True Match.
5 razy sprawdzałam plombę.
O tym towarze zgodnym z umową to może o to chodzi, że klient powinien właśnie sprawdzić przed zakupem czy towar jest zaplombowany, nieotwierany. I domyślnie zakłada się, że jeśli klient taki towar jednak postanowi zakupić to robi to świadomie.
Różne rzeczy sobie sklepy zastrzegają na czas promocji.Warto czytać regulaminy. Zdarzają się też klauzule niedozwolone niestety. Można z tym walczyć, ale trzeba by się z siecią handlową sądzić.
Kupując na miejscu widzisz co bierzesz (teoretycznie). Ale przez neta z odbiorem na miejscu możesz, a nawet powinnaś sprawdzić kompletność zamówienia i no w jakim są stanie produkty.

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy odżywka Long4lashes łapie się na promo?
Odpowiedź już była z kilka razy

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest sens szykować się na tusze z Rossa. Dzisiaj ekspedientka mi mówiła, że tusze Max Faxtor Masterpiece są słabej jakości i się kruszą Odpowiedziała że kupiła u siebie w Rossmann. To jeden z najlepszych tuszy, czyli nawet ona kupiła otwierany.
Nie ma chyba ze masz rossa który wiesz że mało uczęszczany i MOŻE coś sie uchowa nie otwartego.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-04-23 o 00:30
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 06:17   #4456
OrangeMonster
Raczkowanie
 
Avatar OrangeMonster
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co polecicie do brwi ? Mam paletke z catrice i malujac nia musze sie nameczyc zeby miec ladne brwi, z zelu maybelline tez jestem srednio zadowolona. Szukam tez lakieru do paznokci w kolorze fuksji w stylu semilac ruby charm
Kredki do brwi z catrice najlepszy produkt drogeryjny do brwi i kredki z Golden Rose 😉
OrangeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 07:24   #4457
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez OrangeMonster Pokaż wiadomość
Kredki do brwi z catrice najlepszy produkt drogeryjny do brwi i kredki z Golden Rose 😉
Nie zgodzę się co do kredek Catrice, dla mnie są za tłuste. Do niedawna podkreślałam brwi żelem L'oreal, teraz cieniem do brwi z Golden Rose - z obu jestem zadowolona.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 07:48   #4458
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Tak i ma to związek z tym, że gdzieś w okolicy tego Rossmanna z tańszymi produktami jest Hebe. Było już to tutaj pisane
bylam wczoraj w rossmanie gdzie wlasnie true match i infallible byly p0 44 a hebe w okolicy brak
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 08:20   #4459
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez OrangeMonster Pokaż wiadomość
Kredki do brwi z catrice najlepszy produkt drogeryjny do brwi i kredki z Golden Rose 😉






Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się co do kredek Catrice, dla mnie są za tłuste. Do niedawna podkreślałam brwi żelem L'oreal, teraz cieniem do brwi z Golden Rose - z obu jestem zadowolona.
Wyprobujcie sobie kiedyś kredkę do brwi z Yves Rocher. Jest obłędna!! Jest kilka kolorów, ale najbardziej uniwersalna jest popielata, pięknie w wtapia się praktycznie z każdymi brwiami, a malowałam nimi id blondynek poprzez rude, szatynki i brunetki
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 09:01   #4460
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co polecicie do brwi ? Mam paletke z catrice i malujac nia musze sie nameczyc zeby miec ladne brwi, z zelu maybelline tez jestem srednio zadowolona. Szukam tez lakieru do paznokci w kolorze fuksji w stylu semilac ruby charm
Ja mam Maybelline Brow Satin, z jednej strony kredka wykrecana, z drugiej strony gabeczka z cieniem. Mam kolor dark brown i jest super, jestem czystą zimą. Używałam wcześniej duo essence, mazaka p2, jakiejś kredki Catrice, ale zostaję przy Maybelline
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 09:20   #4461
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wyprobujcie sobie kiedyś kredkę do brwi z Yves Rocher. Jest obłędna!! Jest kilka kolorów, ale najbardziej uniwersalna jest popielata, pięknie w wtapia się praktycznie z każdymi brwiami, a malowałam nimi id blondynek poprzez rude, szatynki i brunetki
Moja koleżanka ja ma i jest bardzo zadowolona.





Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Ja mam Maybelline Brow Satin, z jednej strony kredka wykrecana, z drugiej strony gabeczka z cieniem. Mam kolor dark brown i jest super, jestem czystą zimą. Używałam wcześniej duo essence, mazaka p2, jakiejś kredki Catrice, ale zostaję przy Maybelline
Nie moge się przekonać do tego brow satin. Testowalam wielokrotnie w sklepie i mam wrażenie ze żaden kolor mi nie pasuje. Celuje w szary, chłodny brąz.
Ja ze swojej strony polecam produkty z catrice (kredkę, zel i paletke). Teraz mam zestaw z Elf - wosk plus puder. I jest również super.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 09:31   #4462
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Ja mam Maybelline Brow Satin, z jednej strony kredka wykrecana, z drugiej strony gabeczka z cieniem. Mam kolor dark brown i jest super, jestem czystą zimą. Używałam wcześniej duo essence, mazaka p2, jakiejś kredki Catrice, ale zostaję przy Maybelline
Też lubię ten produkt, ale został zdeklasowany przez sztyft Bell Hypoallergenic.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:05   #4463
desirefashion
Raczkowanie
 
Avatar desirefashion
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 337
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Chciałam jeszcze zapytać czy jest szansa dorwać gdzieś beauty blender w niższej cenie? Bo 69 jest dość zaporowa
desirefashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:11   #4464
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Obczaiłam dzisiaj tester pomadki Wibo Million Dollars nr 1 i się zakochałam Z Lovely Creamy Color ciągle myślałam nad nr 2 lub 4, ale chyba wezmę 1 bo jest jak na mnie najbardziej odważna
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:11   #4465
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Cieszę sie, że Cię uświadomiłam I tak, niestety jeśli chodzi o kolorówkę i niektóre kremy/balsamy itp., wszystko do tego zmierza.

Nie wiedziałaś, że część pełnowartościowych produktów nie jest pełnowartościowa? Czy tak tylko komentujesz bez zrozumienia tego, co napisałam?
Komentuje to bo to n ie powinno isc w tym kierunku i klienci nie powinni pozwalac na takie traktowanie siebie
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:23   #4466
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Kupiłam kamuflaż w płynie, w Manufakturze go pełno
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:43   #4467
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Co sądzicie o pudrach z bell (To skin pocket i matujacy hypoallergenic)?
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:18   #4468
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez desirefashion Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze zapytać czy jest szansa dorwać gdzieś beauty blender w niższej cenie? Bo 69 jest dość zaporowa
W Sephorze jak jest jakaś promo -20% dla posiadaczy ich karty.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:19   #4469
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o pudrach z bell (To skin pocket i matujacy hypoallergenic)?
2skin pocket jest super.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:32   #4470
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
W Sephorze jak jest jakaś promo -20% dla posiadaczy ich karty.
W stacjonarnych Sephorach obecnie nie ma tej promocji - skończyła się w niedzielę.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.