Szkoła ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 18:23   #1
Kaska1008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 101
Thumbs down

Szkoła ;/


Hey Wszystkim Słuchajcie mam taki problem jestem w 2 liceum i mam chemie z taka wredna facetka ! Mam juz tyle jedynek ze juz poraz 3 bd u niej pisala chyba komisa jak tak bedzie;/ jest to taka facetka ze poprostu nie wiem co mozna by byl zrobic zeby jakos tak bylo inaczej ! ciagle sie z nas wysmiewa i wogole!jej córka uczy sie z nami w klasie i jest bardzo dobra uczennica ale kogo ona nie lubi to i jej mama i tak jest nie tylko w moim przypadku ale i jeszcze paru osob z mojej klasy!! pomóżcie! bo ja serio nie wiem co mam robic
Kaska1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 18:33   #2
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Szkoła ;/

Pogadaj z wychowawczynią
na pewno coś zaradzi....

No i na pewno tez na ten przedmiot musisz byc zawsze porządnie przygotowana.... Tak, żeby nie było się do czego przyczepić
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...

Edytowane przez nutka85
Czas edycji: 2008-12-07 o 18:40
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:02   #3
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Szkoła ;/

oo tak. niestety trzeba się wykuć. jeśli będziesz przygotowana nie będzie się miała czego przyczepić i na upartego pożyczyłabym na twoim miejscu podręcznik w rozszerzonej wersji od jakiejś koleżanki i dowiedziała się nieco więcej
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:23   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Hey Wszystkim Słuchajcie mam taki problem jestem w 2 liceum i mam chemie z taka wredna facetka ! Mam juz tyle jedynek ze juz poraz 3 bd u niej pisala chyba komisa jak tak bedzie;/ jest to taka facetka ze poprostu nie wiem co mozna by byl zrobic zeby jakos tak bylo inaczej ! ciagle sie z nas wysmiewa i wogole!jej córka uczy sie z nami w klasie i jest bardzo dobra uczennica ale kogo ona nie lubi to i jej mama i tak jest nie tylko w moim przypadku ale i jeszcze paru osob z mojej klasy!! pomóżcie! bo ja serio nie wiem co mam robic

Rozumiem, że skoro to taka facetka, to cała klasa nie może u niej zaliczyć i wszyscy mają ndst?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:26   #5
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Szkoła ;/

Naucz sie porządnie, i tyle. A jeśli weźmie Cie do odpowiedzi i zada Ci kosmiczne pytania, na które NIKT z klasy nie umiałby odpowiedzieć chociaż na 2, idź do wychowawcy. Ale zazwyczaj starczy być porządnie obkutym, żeby zaliczyć, choćby naprawdę była bardzo wredna
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:28   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła ;/

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10001199]Rozumiem, że skoro to taka facetka, to cała klasa nie może u niej zaliczyć i wszyscy mają ndst?[/quote]

Tez mnie to zastanawia Chociaz pewnie okaze sie, ze tylko autorki watku corka tej pani nie lubi
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:41   #7
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Szkoła ;/

tylko kucie ci zostało;p jak będziesz umieć to się nie przyczepi albo przynajmniej nie da 1.
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 21:39   #8
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tez mnie to zastanawia Chociaz pewnie okaze sie, ze tylko autorki watku corka tej pani nie lubi
Omg przecież pisze jasno i wyraznie

Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Hey Wszystkim Słuchajcie mam taki problem jestem w 2 liceum i mam chemie z taka wredna facetka ! Mam juz tyle jedynek ze juz poraz 3 bd u niej pisala chyba komisa jak tak bedzie;/ jest to taka facetka ze poprostu nie wiem co mozna by byl zrobic zeby jakos tak bylo inaczej ! ciagle sie z nas wysmiewa i wogole!jej córka uczy sie z nami w klasie i jest bardzo dobra uczennica ale kogo ona nie lubi to i jej mama i tak jest nie tylko w moim przypadku ale i jeszcze paru osob z mojej klasy!! pomóżcie! bo ja serio nie wiem co mam robic
najlepiej jak sie wykujesz i bedziesz zawsze na jej lekcje przygotowana ..tak aby chociaz na 2 zaliczać i nie musiec pisac komisa.
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 23:00   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Omg przecież pisze jasno i wyraznie
Omg, przeciez to bylo ironicznie napisane.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 23:04   #10
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Hey Wszystkim Słuchajcie mam taki problem jestem w 2 liceum i mam chemie z taka wredna facetka ! Mam juz tyle jedynek ze juz poraz 3 bd u niej pisala chyba komisa jak tak bedzie;/ jest to taka facetka ze poprostu nie wiem co mozna by byl zrobic zeby jakos tak bylo inaczej ! ciagle sie z nas wysmiewa i wogole!jej córka uczy sie z nami w klasie i jest bardzo dobra uczennica ale kogo ona nie lubi to i jej mama i tak jest nie tylko w moim przypadku ale i jeszcze paru osob z mojej klasy!! pomóżcie! bo ja serio nie wiem co mam robic
uzywaj czasem kropek, przecinkow itp- wtedy bedzie nam sie wygodniej czytalo...
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 06:26   #11
Kaska1008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 101
Dot.: Szkoła ;/

klasa liczy 34 osoby a zagrozen jest 26 to czemu uwazasz ze akurat tylko o mnie tu chodzi ? myslisz sie
Kaska1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 08:24   #12
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
Hey Wszystkim Słuchajcie mam taki problem jestem w 2 liceum i mam chemie z taka wredna facetka ! Mam juz tyle jedynek ze juz poraz 3 bd u niej pisala chyba komisa jak tak bedzie;/ jest to taka facetka ze poprostu nie wiem co mozna by byl zrobic zeby jakos tak bylo inaczej ! ciagle sie z nas wysmiewa i wogole!jej córka uczy sie z nami w klasie i jest bardzo dobra uczennica ale kogo ona nie lubi to i jej mama i tak jest nie tylko w moim przypadku ale i jeszcze paru osob z mojej klasy!! pomóżcie! bo ja serio nie wiem co mam robic
uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 08:32   #13
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Omg, przeciez to bylo ironicznie napisane.
w twoim wypadku trudno to wyczuc, choc i tak jest latwiej niz z rozpoznaniem zartu
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:55   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
w twoim wypadku trudno to wyczuc, choc i tak jest latwiej niz z rozpoznaniem zartu
Nie moge byc zbyt wyczuwalny, wtedy nie ma szans na intrygowanie

Cytat:
Napisane przez Kaska1008 Pokaż wiadomość
klasa liczy 34 osoby a zagrozen jest 26 to czemu uwazasz ze akurat tylko o mnie tu chodzi ? myslisz sie
No widzisz, jesli tak sprawa wyglada, to Ci zaczynam wierzyc

A wyjscie jest takie, ze musisz zakuwac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:11   #15
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Szkoła ;/

Ehh rozumiem Cię, tez miałam w liceum (dawne czasy;p) taką kobietę od chemii, tragedia. Ja akurat byłam mocna z przedmiotu, głównie przez dobre podstawy wyniesione z podstawówki, zawsze jakoś na 3 się wyciągnęłam. Ale inni, masakra;/ kilkanaście zagrożeń na klasę to była norma, ludzie brali korki a korepetytorzy rezygnowali bo nie byli w stanie rozwiązać zadań naszej pani. Dodam ze bylam w klasie angielskiej. Do tego ujemne punkty na testach, za które zreszta została opisana w lokalnej gazecie. Z jakiego jestes miasta? Moja rada? Brać korki u kogos kompetentnego, najlepiej u nauczycielki, nie u studentow. I wkuwać.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:24   #16
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Szkoła ;/

Jakośnie wierzę, żeby było tyle zagrożeń z jednego pzredmiotu i ani wychowawca ani dyrekcja nie zwróciła na to uwagi. u mnie w klasie bylo 5 zagrozen z jedngo pzredmiotu i już interweniowano..... No chybaze masz pecha i uczysz się w takeij niefajnej szkole...
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:28   #17
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
Jakośnie wierzę, żeby było tyle zagrożeń z jednego pzredmiotu i ani wychowawca ani dyrekcja nie zwróciła na to uwagi. u mnie w klasie bylo 5 zagrozen z jedngo pzredmiotu i już interweniowano..... No chybaze masz pecha i uczysz się w takeij niefajnej szkole...
A ja wierzę jak najbardziej. Chodziłam do dobrego, uznanego liceum w dużym mieście i tak właśnie było. Wychowawczyni miała nas gdzieś, a pani od chemii baardzo dobrze żyła z dyrektorem, mieli podobne charaktery.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:33   #18
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Szkoła ;/

Czyli powinnam się cieszyć, że trafiłam do dobrego liceum z dobrym gronem pedagogicznym
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:37   #19
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Szkoła ;/

w nas z maty tak kosi że to masakra sama nie wiem co poradzic, chybe jedyne wyjscie to pogadac z wychowawczynią, innego wyjscia nie ma
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 15:30   #20
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Szkoła ;/

mialam podobna sytuacje w liceum. Pani od chemii uwziela sie na pare osob i baaardzo nas tepila. Wiazalo sie to z duzym stresem dla mojej klasy i wieloma nieprzespanymi nocami zwiazanymi z nauka chemii. Byly tez lzy, prosby, blagania i komisy. Ja z tego wyszlam calo- zawsze i wszedzie przygotowana z lekcji wiec pani pytala pytala az koncu dala sobie spokoj tak bylo w pierwszej klasie. W 2 klasie zagrozenia mialo pol klasy- poszlismy na rozmowe z wychowawca, potem z dyrekcja. Dopiero to poskutkowalo. Wiec jesli pani bezpodstawnie wystawia jedynki nie widze innej mozliwosci niz rozmowa z dyrekcja. I oczywiscie bierz sie do nauki :P
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:32   #21
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Szkoła ;/

Jeszcze zależy jaki wychowawca.
Moja by jeszcze poparła nauczycielkę ;/
__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:48   #22
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Szkoła ;/

no tak zalezy od wychowacy w sumie jednak zawsze powinna znalezc sie jakas bezstronna osoba (u mnie w szkole np byl nim zastepca dyrektora)
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:22   #23
Kaska1008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 101
Dot.: Szkoła ;/

Ogolnie patrzac na to co niektorzy pisza to naprawde nie umieja zrozumieć mojej sytuacji !
Moja wychowawczyni jest może i Fajna ale nie mozna iść do niej z tym, bo ona i tak nie pomoże.Raz poszła koleżanka z jednym przedmiotekm i jeszcze nie dość ze staneła wychowawczyni po stronie nauczycielki to i jeszcze niezle pojechała po uczennicy! A co do miasta z checia bym powiedziała z kąd jestem ale wole nie ryzykować ogolnie kazdy mowi ze mamy bardzo niski poziom nauczania ale chemie mamy rozszerzona !
Kaska1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:42   #24
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Szkoła ;/

no super, jedna dziewczyna pójdzie, ale jak 26 osób to chyba trzeba jako zainterweniować?

a jak nie to zostaje tylko kucie, kucie, kucie...
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:10   #25
demoemo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Szkoła ;/

Prawda jest taka że u wrednego nauczyciela:
- wyniki się pogarszają bo zwykle taka osoba nie potrafi nic porządnie wytłumaczyć, za to jest wybitna w egzekwowaniu wiedzy na wszelkie sposoby
- na lekcjach panuje zła atmosfera, uczniowie są zniechęceni do przedmiotu
- ludzie się nie uczą bo często jest tak, że można się być przygotowanym, ale jak raz i drugi oberwie się jedynkę to się po prostu odechciewa... mnie jedynki np. wcale nie motywują

W swojej szkolnej karierze miałam do czynienia z belframi, którzy byli wymagający, trafić pod tablicę do odpowiedzi to istna masakra, ale potrafili w zajmujący sposób przeprowadzić lekcję i sprawiali że chętnie sama się uczyłam z danego przedmiotu. I miałam tę zasłużoną 4, wkład pracy jak na 5 ale wiedziałam, że u tego sora to już i tak nieoficjalne wyróżnienie.
Zmiana nauczyciela, od września ten sam temat, nuda nuda nuda i stres bo szanowna pani nauczycielka lubi robić kartkówki za to że ktoś pożyczył długopis od koleżanki. Czym znacząco przeszkodził jej w jakże "profesjonalnym" prowadzeniu lekcji. Wolę się zająć czymś innym niż pogłębianiu wiedzy z tego przedmiotu. Ni to ciekawe, ni to warte zachodu.

Agresja to obrona, wredność to forma agresji.
Wredni nauczyciele maja zwykle straszne kompleksy, więc im trochę lepiej gdy widzą że komuś mogą dowalić i udowodnić swoją wyższość.

Aktualnie mam dwie fajne nauczycielki (pasjonatki), 3 które nie uczą wybitnie ale są ogólnie spoko, i 3 nauczycieli którzy wyżywają sie na uczniach ile wlezie- dlaczego-jak wyżej.

Najwredniejsi nauczyciele w mojej szkole w 99% nie mają rodzin (męża/żony/partera/dzieci). Często nawet znajomych czy przyjaciół. Coś w tym jest.
demoemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:06   #26
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Szkoła ;/

czy na pierwszy semestr mozna miec komisa? a jesli nie to czy pomimo jedynki na semestr jest sie skazanym na komisa na koniec rokumimo pozytywnych ocen w drugim polroczu?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:52   #27
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Szkoła ;/

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
czy na pierwszy semestr mozna miec komisa? a jesli nie to czy pomimo jedynki na semestr jest sie skazanym na komisa na koniec rokumimo pozytywnych ocen w drugim polroczu?
Nie, nie piszę się komisa tylko egzamin zaliczeniowy z całego semstru w drugim semestrze. Jeśli się go nie zda to o ile się nie mylę nic nie da pozytywna ocena na drugi semestr.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:56   #28
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Szkoła ;/

to chyba zalezy od systemu oceniania nauczyciela np u mnie w liceum byli nauczyciele u ktorych wystarczylo miec pozytywny 2 semestr zeby zaliczyc klase, u innych trzeba bylo zdac takze pierwszy, bo bez tego komis
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.