SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 18:59   #1
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259

SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?


jaki korektor /kamuflaz do cery tradzikowej ,mam z catrice kamuflaz ale niestety on ma parafine w skladzie i mnie zapycha ,mam takze mineralny korektor ale szukam cos silniejszego o przedluzonej trwałosci. co myslicie o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oncealer.html?
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 20:18   #2
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Korektor z Maca w malym sloiczku jest bardzo dobry. Poza tym polecam kamuflaz z Art Deco i korektory Kryolan.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 21:48   #3
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Wypróbuj może korektor od Collection 2000.
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:38   #4
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Korektor z Maca w malym sloiczku jest bardzo dobry. Poza tym polecam kamuflaz z Art Deco i korektory Kryolan.
czytalas sklady tego co mi poleciłas ,na 1 miejscu jest parafina (zapychacz totalny)
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:57   #5
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez kankanatancze Pokaż wiadomość
czytalas sklady tego co mi poleciłas ,na 1 miejscu jest parafina (zapychacz totalny)
Obawiam się, że nie znajdziesz kamuflażu, który nie ma parafiny, innego oleju mineralnego albo silikonów
W takim wypadku zostają Ci raczej tylko korektory mineralne.

Ten korektor, który podałaś w pierwszym poście za przykład raczej dupki nie urywa. Nie wiem jak Twoja cera reaguje na silikony, ale na drugim miejscu w składzie jest silikon cięzki, na trzecim miejscu także silikon, później PEGi silikonowe i trimethicone kóry także silikonem jest....
No ale parafiny faktycznie nie ma.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:05
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:23   #6
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

pomyłka
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 13:47   #7
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie znajdziesz kamuflażu, który nie ma parafiny, innego oleju mineralnego albo silikonów
W takim wypadku zostają Ci raczej tylko korektory mineralne.

Ten korektor, który podałaś w pierwszym poście za przykład raczej dupki nie urywa. Nie wiem jak Twoja cera reaguje na silikony, ale na drugim miejscu w składzie jest silikon cięzki, na trzecim miejscu także silikon, później PEGi silikonowe i trimethicone kóry także silikonem jest....
No ale parafiny faktycznie nie ma.
chyba musi byc jakis korektor oprocz mineralnych ktory jest w skladzie "delikatny" dla skóry ,ten co w 1 poscie dalam korektor z mac'a jest 'mineralny' przynajmniej tak pisze,na pewno ma mnie szkodliwych silikonów niż inne np z kryolanu
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 23:19   #8
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

kankanatancze, poprawka, nazywa się mineralny, ale mineralnym go to nie czyni! Minerały to on ma w śladowych ilościach.

Kryolan wprawdzie ma parafinę, ale dla osób nietolerujących silikonu, to dużo lepszy wybór... http://4.bp.blogspot.com/-PQsQM9RqG1...5C5%2582ad.jpg
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 23:37   #9
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
kankanatancze, poprawka, nazywa się mineralny, ale mineralnym go to nie czyni! Minerały to on ma w śladowych ilościach.

Kryolan wprawdzie ma parafinę, ale dla osób nietolerujących silikonu, to dużo lepszy wybór... http://4.bp.blogspot.com/-PQsQM9RqG1...5C5%2582ad.jpg
Przyklepuję ręką, nogą i w ogóle wszystkim!
Autorko, nie należy ślepo wierzyć w obietnice producenta, bo można się nieźle przejechać! Jeśli masz taką cerę, że nawet odrobina parafiny robi Ci z twarzą masakrę, to silikony najpewniej zrobią Ci podobną. Parafina ma podobne właściwości do ciężkich silikonów. Także możesz próbować kupić MACowy korektor, nikt z nas Ci nie zabroni, ale nie wydaje mi się, żebyś była zachwycona działaniem...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 09:56   #10
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

to jaki korektor mam kupic?
ten bedzie dobry co mi polecila dziewczyna wyzej ?"Wypróbuj może korektor od Collection 2000"
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 10:50   #11
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez kankanatancze Pokaż wiadomość
to jaki korektor mam kupic?
ten bedzie dobry co mi polecila dziewczyna wyzej ?"Wypróbuj może korektor od Collection 2000"
Każda skóra reaguje inaczej, to co jednemu służy może innego podrażnić Nawet "prawdziwe" minerały nie są dla wszystkich. Możesz spróbować przejść na "proszki", ale czy się u Ciebie sprawdzą, to już musisz sama przetestować. Płynne i kremowe korektory muszą mieć jakąś bazę.

Co do korektora Collection 2000 - jeśli chodzi o Lasting Perfection, to tu jest skład: http://beauteebeauty.blogspot.com/20...erfection.html
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 13:29   #12
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Każda skóra reaguje inaczej, to co jednemu służy może innego podrażnić Nawet "prawdziwe" minerały nie są dla wszystkich. Możesz spróbować przejść na "proszki", ale czy się u Ciebie sprawdzą, to już musisz sama przetestować. Płynne i kremowe korektory muszą mieć jakąś bazę.

Co do korektora Collection 2000 - jeśli chodzi o Lasting Perfection, to tu jest skład: http://beauteebeauty.blogspot.com/20...erfection.html
ja na skladach za bardzo sie nie znam ,moze ktos cos doradzi czy sie nadaje(czy nie jest az tak bardzo smieciowy )?
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:16   #13
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Nie wiem. Zawiera talk i sylikon. Wszystko może zapchać... ale nie musi ;P. Im bardziej kryjący, tym mniej "delikatny" skład. Nie ma siły inaczej, żeby się trzymało, jeśli nie doda się polepszaczy.
Collection dobrze kryje i jest tańszy od Maca, jeśli ryzykować, to ja bym brała ten.
Z przystępnych cenowo, z tak zwanej niskiej półki jest też Catrice - ma dobre opinie, ale podejrzewam, że ma gorzej współpracującą konsystencję.
Jeżeli masz tak bardzo wrażliwą cerę kup prawdziwy korektor mineralny, który ma w składzie max 5 składników. On jednak też gwarancji nie da, po drugie jeśli chodzi o krycie to w starciu ze zwykłymi korektorami raczej przegrają.
Wpadłam na takie zestawienie: http://maxineczka.blogspot.com/2013/...nie-tylko.html
Ten też zbiera pozytywne recenzje: http://www.makeupalley.com/product/s...HA-/Concealers
ale w składzie na pierwszym miejscy petrolanum, potem laurol lisyne i masa rzeczy, których nie rozpoznaję. Są też naturalne wyciągi i oleje, ale czy działają- nie wiem
Może któryś z aptecznych, mocno kryjących podkładów Ci podpasuje i mógłby posłużyć jako korektor?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 22:32   #14
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie wiem. Zawiera talk i sylikon. Wszystko może zapchać... ale nie musi ;P. Im bardziej kryjący, tym mniej "delikatny" skład. Nie ma siły inaczej, żeby się trzymało, jeśli nie doda się polepszaczy.
Collection dobrze kryje i jest tańszy od Maca, jeśli ryzykować, to ja bym brała ten.
Z przystępnych cenowo, z tak zwanej niskiej półki jest też Catrice - ma dobre opinie, ale podejrzewam, że ma gorzej współpracującą konsystencję.
Jeżeli masz tak bardzo wrażliwą cerę kup prawdziwy korektor mineralny, który ma w składzie max 5 składników. On jednak też gwarancji nie da, po drugie jeśli chodzi o krycie to w starciu ze zwykłymi korektorami raczej przegrają.
Wpadłam na takie zestawienie: http://maxineczka.blogspot.com/2013/...nie-tylko.html
Ten też zbiera pozytywne recenzje: http://www.makeupalley.com/product/s...HA-/Concealers
ale w składzie na pierwszym miejscy petrolanum, potem laurol lisyne i masa rzeczy, których nie rozpoznaję. Są też naturalne wyciągi i oleje, ale czy działają- nie wiem
Może któryś z aptecznych, mocno kryjących podkładów Ci podpasuje i mógłby posłużyć jako korektor?
dziekuje za odpowiedz apteczne mialam -niestety nie sprawdzily sie ,mam mineralny korektor jestem zadowolona z krycia lecz wolałabym cos płynnego
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:07   #15
Aleksis1234
Przyczajenie
 
Avatar Aleksis1234
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: SILNIE kryjacy korektor/kamuflaż do cery tradzikowej..?

ja używałam art deco kamuflarz za 45 zł super kryje! mam go! pisze ,że nawet zakrywa tatuaże
Aleksis1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 19:07:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.