No dobra...a w czym po domu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 01:00   #31
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja tez ZAWSZE sie przebieram...mam taki nawyk od zawsze (juz jako mala dziewczynka) i poki sienie przebiore czuje sie niekomfortowo...Poza tym gdy wychodzimy siadamy i ocieramy sie o rozne rzeczy a potem siadamy tym w domu na kanape i najzwyczajniej wszystko sie brudzi To drugi powod dla ktorego sie przebieram
w domu nosze jakies eleastyczne dzinsy ktore wyszly z mody i w ktorych wstyd sie juz pokazac na zewnatrz.A na gore jakas bluzeczka w ktorej tez wstyd sie juz pokazac na ludzi Czesto tez zakladam rzeczy ktore kupilam a ktore odpodobały mi sie jednak
Gdy wychodze z domku (nawet do skrzynki na listy wiadomo zawsze ktos moze schodzic w tym czasie z gory :P ) wtedy dbam o wyglad i ubranie bardzo lubie czuc sie w swoim ubiorze pewna siebie
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 01:19   #32
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja najczęściej paraduję po domu w swoim śliwkowym dresiku

Lub też starych bojówkach i zniszczonej (w efekcie odmechacania jej maszynka do golenia Taty ) ulubionej bluzie.

Mam też kilka par spodni (bojówki) i różne bluzy po bracie, które są w świetnym stanie, ale On z nich wyrósł, a ja przecież po ulicy w nich paradować nie będę

Najlepiej jednak wyglądam w ciemnych spodniach i jednej skarpetce żółtej, a drugiej czerwonej (bo jedna żółta mi się zgubiła, a są z tego samego "materiału")

TŻ widział mnie raz - w za dużych spodniach brata, bardzo Mu się spodobały, a ja głupia myślałam, że zacznie się ze mnie śmiać
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 06:59   #33
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez kuki9
Nie no mnie też czasem przeszkadzają ludzie którzy zbyt luzacko podchodzą do ubioru czyli porozciągane dresy, swetry ale to na ulicy, w pracy gdziekolwiek gdzie spotykamy się z duża ilością innych osób.Ale w domu to sobie mogą nawet nago latać jak lubią.
Ja "na zewnątrz" trzymam fason.Jestem ubrana czysto i schludnie.
Ale w domu robie 1000 różnych rzeczy i nieżadko się przy tym brudze.
Poza tym(dzieki bogu) mój facet nie jest pedantem.Ufff
Zatem nie ma się co przejmować Skoro jemu to nie przeszkadza i rozumie, nie widze problemu Mamie dać za to że Cie strofuje. Wiele dziewczyn się przebiera i chodzą tak przy swoich TŻ-ach. Skoro mieszkacie razem to kompletnie nie możesz siedzieć jak na szpilkach i uważać cały czas czy nie pobrudzisz wyjściowych ubrań!
Nie mieszkałam z żadnym Tż-em więc wiesz nie mam takich doświadczeń Ale uważam że nie masz powodu do ciągłego strojenia się przed nim itp. Musisz czuć się swobodnie

Ja to jestem dziwadło Może kiedyś bede z kimś na takim "etapie" że nie bede się wstydzić moich łachmanów ale aktualnie czuje się przy kimś bardzie swobodnie w wyjściowym ubraniu niż w domowym
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 07:25   #34
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja się nie przebieram po powrocie do domu. Po prostu niekomfortowo się czuję, no chyba że jestem obłożnie chora bo ubieram się normalnie nawet przy cięższym przeziębieniu. Takie małe zboczenie. Mimo, iż długo jestem ze swoim TŻ i wyjeżdżaliśmy często razem i widział mnie w różnych odsłonach, to nie lubię gdy widzi mnie w starych ciuchach (o makijażu nie wspomnę). Jeśli czeka mnie np wielkie sprzątanie to owszem zakładam takiś stary T-shirt, ale to chwilowe.
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 07:36   #35
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Jak wchodzę do domu, to ubrania, w których wyszłam natychmiast zaczynają mnie gniesć, drapać i uwierać - muszę je jak najszybciej zdjąć i przebrać sie w moje kochane granatowane dresiki i jakąś starą bluzę/bluzkę
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:10   #36
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez lir391
Jak wchodzę do domu, to ubrania, w których wyszłam natychmiast zaczynają mnie gniesć, drapać i uwierać - muszę je jak najszybciej zdjąć i przebrać sie w moje kochane granatowane dresiki i jakąś starą bluzę/bluzkę
Ja mam to samo! Nie potrafie w domu chodzić w ubraniach na wyjscie! Od razu muszę się przebrać w jakieś stare ciuchy! Najlepiej krótkie spodenki i jakąs bluzeczkę! Czasmi do tego sweter!!
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:16   #37
mafdalena
Raczkowanie
 
Avatar mafdalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 116
GG do mafdalena
Smile Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez lir391
Jak wchodzę do domu, to ubrania, w których wyszłam natychmiast zaczynają mnie gniesć, drapać i uwierać - muszę je jak najszybciej zdjąć i przebrać sie w moje kochane granatowane dresiki i jakąś starą bluzę/bluzkę
Mam podobny "syndrom" zreszta lubie sie w domu czymś zawsze pociapkać np. jak gotuje albo maluje i szkoda mi ladnych, nowych ubran, nie mieszkam z TZ wiec nie krepuje sie biegac po domu w mieciutkich kapciuszkach i dresiku a i w takim stroju mnie widzial choćby wczoraj bo jestem chora pozdrowki
__________________
Makeup is my passion
mafdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 11:10   #38
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja w domu chodze w jeansowej krotkiej spodnicy ktora probowalam uszyc z jeansow ale mi nie wyszla i w bluzach brata (bo sa duze i wygodne), ale najbardziej lubie w szlafroku. I przebieram sie za kazdym razem jak wracam do domu. Uwielbiam lezec na kanapie co raczej nie jest wygodne w ubraniach, w ktorych chodze na codzien. A moj facet na to nic... bo nie mam faceta Ale za to koledzy brata i moi juz sie do tego widoku przyzywczaili a nawet juz nie zostawiaja bluz w odmu, bo wiedza ze ja je skroje hehe
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:31   #39
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja też się przebiram zawsze jak wracam do domu bo wydaje mi się że albo zaraz zaplamię ciuch albo np. kolana się wypchają w spodniach a wrzucam na siebie jakieś luźniejsze spodnie i bawełnianą koszulke.
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:45   #40
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez lir391
Jak wchodzę do domu, to ubrania, w których wyszłam natychmiast zaczynają mnie gniesć, drapać i uwierać - muszę je jak najszybciej zdjąć i przebrać sie w moje kochane granatowane dresiki i jakąś starą bluzę/bluzkę
ja mam dokladnie to samo. jak tylko wracam do domu muszezamienic wyjsciowy stroj na jakies stare luzne spodnie i porozciagany t-shirt, do tego bluza tak z 3 rozmiary za duza i jest super. a tz sie juz przyzwyczail. on zreszta u siebie tez chodzi w dresie takim wiesniackim ze sciagaczami na dole kiedys 100 lat temu chodzil w nim po ulicy, ale aktualnie w tej kwestii moj wplyw na niego jest bardzo widoczny . a poza tym tz zawsze mi mowi, ze najbardziej mnie lubi rano zaspana z potarganymi wlosami (mam krotkie to wyobrazcie sobie co mam na glowie jak wstaje ), a wtedy wygladam duzo gorzej niz w podomowym stroju
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:45   #41
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

również przebieram się w domu. Zawsze.
Kiedy jeszcze byłam z moim już exTŻ to jemu nie przeszkadzało, że jestem w takich podartych i poplamionych ciuchach. Co więcej, twierdził, że woli mnie taką 'naturalną' tj. bez makijażu, włoski ściągnięte w kucyk, w dresie
U mnie w domu to normalne, że się przebieramy, szkoda po prostu nowych ciuchów, bo wiadomo jak szybko się niszczą
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 11:50   #42
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Po domu tylko wygodnie - spodnie od dresu i koszulka. I też zawsze przebieram sie po przyjsciu z pracy. Również z tego powodu że mieszkam w domu i teraz jak jest wiosna o oczywiscie po pracy śmigam do ogrodu, a tam pies... i jak tu wyjść w jasnych dzinsach i jasnej bluzeczce
Co do TŻ hehe jak byliśmy na etapie "początkowym" bycia razem to jak miał przyjechać do mnie to zawsze wyskakiwałam z tych dresów, robiłam makijaż itp. ale jak kiedys przyjechał z zaskoczenia i zastał mnie przed TV pod kocykiem, w dziurawych dresach, rozczochraną to powiedział ze wyglądam uroczo i nie musze sie dla niego stroic przed kazdym przyjazdem, co pozniej i tak robiłam, moze z ciut mniejszym zaangażowaniem ;>
Zresztą on lubi jak mam na sobie lużne dresy i koszulkę bo mówi że ma łatwiejszy dostęp.... świntuch ;>
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:53   #43
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja chodze w kilkuletnich spodniach materialowych, ktore kiedyś były hitem nie posiadają one jednak już suwaka hehe a tyłek w tych spodniach to mam prawie przy kolanach na góre zawsze jakaś boxerka i polar gdy jest zimno
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:59   #44
inaise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

dresowe portki, kapturzasta bluza i welniany sweter, bo koszmarny ze mnie zmarźluch. no i kapcie-łośki
a jak jestem u TŻ, to jego OGROMNY sweter kt órys poza tym - kocha mnie za mnie, a nie za wygląd, więc wszystko jedno co mam na sobie
inaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:00   #45
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ło matko i corko po domku to ja chodze najczesciej w bokserkach Tz i jakiejs koszulce plus grube skarpety czesto tez wyciagam jakies koszule flanelowe i stare jeansy nie moglabym chodzic w ciuchach "wyjsciowych" bo sie zle czuje w domu jak mam na sobie , jak ktos przychodzi to sie specjalnie przebieram , aby zaraz jak wyjdzie wskoczyc w bokserki a i przenigdy nie mam w domu stanika zalozonego
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:10   #46
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Generalnie sie nie przebieram, nie mam takiego nawyku, chyba z ejestem w kiecce i kabaretkach to wtedy tak. Ale jesli np. wiem, ze caly dzien bede siedziec w domu, cos pisac, to wtedy zakladam luzniejesze ciuchy, jakies spodnie mniej sztywne od jeansow i sportowa gore albo koszulke mojego TZ :P (a zwykle nie ubieram sie na sportowo). Z moim facetem nie mieszkam jeszcze, ale jak przychozdzi do mnie to zawsze sie ubieram normalnie Jakos glupio bym sie w nim czula taka calkiem "domowa".
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:23   #47
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Dziewczyny a może by tak powklejać nasze zestawy domowe? Hmm będzie śmiesznie
Ja zaczynam, to jeden z moich najładniejszych cały czysty i w ogóle Jak fotki bedą miały powodzenie to odważę się wkleić prawdziwe cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0192.jpg (65,4 KB, 230 załadowań)

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2006-06-05 o 13:54 Powód: fotki
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:30   #48
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe
Dziewczyny a może by tak powklejać nasze zestawy domowe? Hmm będzie śmiesznie
Ja zaczynam, to jeden z moich najładniejszych cały czysty i w ogóle Jak fotki bedą miały powodzenie to odważę się wkleić prawdziwe cuda
e Ty to po domu jak modelka smigasz
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:31   #49
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Mówię, że to najładniejszy
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 12:35   #50
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

To ja też wklejam To są akurat lepsze ciuszki które nosze w domu, nie mają dziur i nie dających się sprać plam może następnym razem bardziej się odważe i wkleje tak jak napisała Vanilla prawdziwe cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg md100_2874.jpg (51,8 KB, 208 załadowań)
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:35   #51
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Całkiem niezły i wcale nie wygląda na domowy
Koszulka mi się strasznie podoba.
No jak ktoś odważny to może wkleic zestawy "domowe"
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:37   #52
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

zawsze się przebieram po powrocie do domu bo po pierwsze zaraz wyciapałabym sie jakimś jedzonkiem czy cuś a po drugie w domku cenię wygodę mam swoje ulubione śliwkowe spodenki,kilka koszulek i czarny polar później wkleję fotkę jakto wyglądam po godzinach
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:38   #53
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe
Mówię, że to najładniejszy
czy na avatarku to ty?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:40   #54
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

tootsie to nie ja, a szkoda ale tak sobie myślę że jestem podobna haha w avatarze Sienna
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:44   #55
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja sie odwaze ino kamerke zamontuje przy tym kompie ,bo mam w drugim pokoju ale o moje drogie gaci mojego Tz nie wkleje toc pol polski by zobaczylo w jakich gaciach paraduje
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:49   #56
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja mam takie welurowe spodnie dresowe w kolorze'morskim' i do tego bluza sportowa, rozpinana z kapturem w tym samym kolorze. Taki zestawik. A jak sie cieplej zrobi to sie przerzuce na jakąś bluzeczkę na ramiączkach
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:50   #57
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja najczęściej chodzę w jeansach po domu albo w takich jednych wieeelkich bojówkach, które mi z tyłka spadają odkąd schudłam
Do tego jakaś bluzka lub topik(zależy czy ciepło czy zimno) i mój oliwkowy sweterek, albo brązowe poncho i jest git
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:52   #58
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez isa666
Ja najczęściej chodzę w jeansach po domu albo w takich jednych wieeelkich bojówkach, które mi z tyłka spadają odkąd schudłam
Do tego jakaś bluzka lub topik(zależy czy ciepło czy zimno) i mój oliwkowy sweterek, albo brązowe poncho i jest git
chcemy zobaczyć pokaż fotki

blue_eyed_kitty no welurowy dresik to nie ma się czego wstydzić pokazuj
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:56   #59
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Postaram się wkleić potem, ale uprzedzam, że widok moich bojówek was porazi
Mają dziwny oliwkowo-pomarańczowy kolor, bo moja mama je zafarbowała i wyszłedł taki sraczkowaty kolor
Do tego mają plamę z Domestosa na tyłku, na szczęście małą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:07   #60
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja też staram się zawsze zmieniać ciuchy na "domowe" . W tych wyjściowych w domku czuję sie troche hm ... nie swojo i sztucznie Chociaż właśnie siedzę nie przebrana :P
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.