Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-01, 16:05   #1981
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Matrix socolor 5M - zdjêcie robione dzi¶, farbowane 2 dni temu Wklejam, bo mo¿e kto¶ kiedy¶ siê skusi Ja chyba w koñcu znalaz³am swój kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130801_163753.jpg (209,8 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130801_163825.jpg (198,9 KB, 55 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-08-01 o 16:10
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:19   #1982
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Matrix socolor 5M - zdjêcie robione dzi¶, farbowane 2 dni temu Wklejam, bo mo¿e kto¶ kiedy¶ siê skusi Ja chyba w koñcu znalaz³am swój kolor
£adnie
Zobaczysz, jak siê bêdzie trzyma³. U mnie Matrix jest prawie nie do zdarcia, ale skubaniec lekko mi wysusza w³osy Wiêc zmieniam farbê mimo, ¿e obecny odcieñ mi pasuje.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:21   #1983
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

W koñcu kupi³am Wella Touch
Na pierwszy raz wybra³am ostatecznie 6/0.
Zobaczymy czy mi co¶ z tego wyjdzie.
Uknu³am, ¿e najlepiej zapoznaæ siê z 6/0 i potem ewentualnie dodawaæ do niej mixy (a Touch ma ich kilka )

Mam ma³y dylemat.
Wgryz³am siê w ulotkê i g³osi ona, aby nak³adaæ produkt "na umyte szamponem, osuszone rêcznikiem w³osy". Ale chwilê dalej stoi "Rada. Dla uzyskania wiêkszej intensywno¶ci, mo¿esz nak³adaæ mieszankê bezpo¶rednio na suche w³osy".

Mo¿e która¶ z Was wie dlaczego "wiêksza intensywno¶æ" osi±gana jest wtedy gdy produkt aplikowany jest na suche w³osy? Trochê zg³upia³am I nie wiem któr± metod± nak³adaæ. W Internecie ju¿ szuka³am odpowiedzi na to pytanie, ale ¿adna nie podawa³a argumentów, wiêc nie czujê siê usatysfakcjonowana.

Oczywi¶cie jak "siê farbnê" to wrzucê zdjêcie prezentuj±ce efekt, ale póki co dumam czy nak³adaæ na umyte w³osy czy umyæ, wysuszyæ i dopiero na³o¿yæ.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-08-01 o 16:24
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:44   #1984
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jak siê nie mylê, to Wella Colour Touch to jest ta bezamoniakowa, tak?

Na mój "ch³opski rozum" ja rozumiem instrukcjê tak:
Colour Touch nak³ada siê na ¶wie¿o umyte w³osy, ¿eby mia³a ³atwiej i "nie bi³a siê" z tym co na w³osie osiad³o od ostatniego mycia (pianki, lakiery i inne duperele).
A odno¶nie suchych, to chodzi pewnie o umyte, podsuszone rêcznikiem i na koniec dosuszone suszark±. Dziêki temu farba nie ma te¿ przeszkody w postaci tej ma³ej ilo¶ci wody, wiêc nie bêdzie rozcieñczona ni± (???) i kolor bêdzie wyra¼niejszy.

Wiem, naci±gane jak nie wiadomo co, ale ja to tak rozumiem Pewnie ¼le rozumiem i to ma jakie¶ fachowe wyt³umaczenie, ale nawet je¶li kto¶ do Welli napisze o info to siê nie doczeka. Tak jak ja odno¶nie ró¿nej dostêpno¶ci odcieni farb.

A ja sama nadal my¶lê nad t± Inebry± 5/1 vs. Wella Koleston 5/71...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-01 o 16:46
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:03   #1985
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej Kochane
Co¶ mi siê wydaje, ¿e z zamotania i braku czasu nie wstawia³am zdjêcia, które kiedy¶ obieca³am
To wstawiê jak na chwilê obecn± wygl±daj± moje w³osy po tym cynamonowym br±zie joanny k³adzionym w czerwcu na kolorow± blond-czerwon± tragediê. Trochê zesz³o - jak w³osy podrosn±, to bêdê mia³a lekkie ombre
Ogólnie to muszê powiedzieæ, ¿e poprzednie odrosty z nowymi zla³y siê w jedno, a farba zja¶nia³a od momentu gdzie by³ blond, tak¿e jestem zadowolona, bo nareszcie mam tylko 2 nieznacznie ró¿ni±ce siê kolory na g³owie
a i trzeba zaznaczyæ, ¿e ciemna farba to to nie jest
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie006.jpg (22,5 KB, 49 za³adowañ)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-08-01 o 18:07
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:17   #1986
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak siê nie mylê, to Wella Colour Touch to jest ta bezamoniakowa, tak?

Na mój "ch³opski rozum" ja rozumiem instrukcjê tak:
Colour Touch nak³ada siê na ¶wie¿o umyte w³osy, ¿eby mia³a ³atwiej i "nie bi³a siê" z tym co na w³osie osiad³o od ostatniego mycia (pianki, lakiery i inne duperele).
A odno¶nie suchych, to chodzi pewnie o umyte, podsuszone rêcznikiem i na koniec dosuszone suszark±. Dziêki temu farba nie ma te¿ przeszkody w postaci tej ma³ej ilo¶ci wody, wiêc nie bêdzie rozcieñczona ni± (???) i kolor bêdzie wyra¼niejszy.

Wiem, naci±gane jak nie wiadomo co, ale ja to tak rozumiem Pewnie ¼le rozumiem i to ma jakie¶ fachowe wyt³umaczenie, ale nawet je¶li kto¶ do Welli napisze o info to siê nie doczeka. Tak jak ja odno¶nie ró¿nej dostêpno¶ci odcieni farb.

A ja sama nadal my¶lê nad t± Inebry± 5/1 vs. Wella Koleston 5/71...
Touch spiera siê po 20-24 myciach (koloryzacja demi-permanentna).

Ja te¿ na ch³opski rozum tak to mniej wiêcej zinterpretowa³am (¿e musz± byæ albo umyte wytarte albo umyte wysuszone, nigdy brudne).

Szampon rozchyla ³uski w³osa (i w³os lepiej ³apie cz±steczki "farby") a od¿ywki zamykaj± ³uski w³osa, wiêc jak siê po³o¿y "lekki ¶rodek koloryzuj±cy", na w³osy potraktowane po poprzednim myciu od¿ywk±, to farba mo¿e nie wnikn±æ tak jak powinna.

S³ynna > wellowa 7< to oczywi¶cie równie¿ powód moich bezustannych g³êbokich przemy¶leñ

Przejrza³am dziesi±tki zdjêæ w internecie oraz wyczyta³am dziesi±tki opinii i chwilowo zrezygnowa³am z /71, bo jednak w Welli 7=ciep³e refleksy. Zreszt± /77 jest ju¿ bardzo ciep³y. Na ciemnych "próbkach" tak bardzo tego nie widaæ, ale zobacz jasne blondy. Z /7 s± takie hmmm niech³odne

U niektórych producentów /7=zielony (zwany czasem matem) i wtedy sprawa jest oczywista (=zabijacz czerwonego pigmentu). Ale w Welli to jaki¶ dziwny twór

Zobacz na za³±czonych próbnikach (akurat to paleta Toucha, ale to Wella, wiêc bez ró¿nicy dla celów pogl±dowych) jak bardzo z³ote s± blondy /7 (za³±cznik 1) i jaki ch³odny jest siwy 8/81 (za³±cznik 2). Mam plan, aby za którym¶ razem wmieszaæ sobie mixa /88 (za³±cznik 3).

Przyda³by siê dla mnie 6/81, dla Ciebie 5/81 i skaka³yby¶my pod chmury. A tak...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,8 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,3 KB, 3 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-08-01 o 18:20
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:27   #1987
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Rumpleteaze ja k³adê wszystkie farby na brudne w³osy a to dlatego, ¿eby nie zmywac warstwy ochronnej ze skóry. Równie¿ Touch tak robiê i chwyta jak nale¿y.
Dzi¶ rano równie¿ u¿y³am Wella Color Touch na moje odrosty. A w³osy mia³am okropnie t³uste. Do tego dodam, ¿e s³oñce okropnie ¶wieci a koloru nue rusza
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 18:34   #1988
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
S³ynna > wellowa 7< to oczywi¶cie równie¿ powód moich bezustannych g³êbokich przemy¶leñ

Przejrza³am dziesi±tki zdjêæ w internecie oraz wyczyta³am dziesi±tki opinii i chwilowo zrezygnowa³am z /71, bo jednak w Welli 7=ciep³e refleksy. Zreszt± /77 jest ju¿ bardzo ciep³y. Na ciemnych "próbkach" tak bardzo tego nie widaæ, ale zobacz jasne blondy. Z /7 s± takie hmmm niech³odne

U niektórych producentów /7=zielony (zwany czasem matem) i wtedy sprawa jest oczywista (=zabijacz czerwonego pigmentu). Ale w Welli to jaki¶ dziwny twór

Zobacz na za³±czonych próbnikach (akurat to paleta Toucha, ale to Wella, wiêc bez ró¿nicy dla celów pogl±dowych) jak bardzo z³ote s± blondy /7 (za³±cznik 1) i jaki ch³odny jest siwy 8/81 (za³±cznik 2). Mam plan, aby za którym¶ razem wmieszaæ sobie mixa /88 (za³±cznik 3).

Przyda³by siê dla mnie 6/81, dla Ciebie 5/81 i skaka³yby¶my pod chmury. A tak...
No to mi da³a¶ nie¼le do my¶lenia. I chyba Inebrya 5/1 zyska³a przewagê nad Well± Koleston 5/71 w tym momencie. Bo ja muszê od ciep³ych odcieni uciekaæ, ¿eby nie zrudzieæ ekspresowo. jak po³o¿ê ch³odny to mi siê tak co¶ a'la natura robi w bilansie i jest git.

W ogóle to sama my¶la³am, ¿eby kupiæ 5/0 i mixton /11, ale bojê siê "sama" (bo i tak fryzjerka by mi miesza³a, ale ona ma lu¼ne podej¶cie do ¶cis³ych proporcji) to mieszaæ, a z reszt± dobieranie tych u³amków oxy do u³amka mixtonu te¿ bêdzie upierdliwe.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Rumpleteaze ja k³adê wszystkie farby na brudne w³osy a to dlatego, ¿eby nie zmywac warstwy ochronnej ze skóry. Równie¿ Touch tak robiê i chwyta jak nale¿y.
Dzi¶ rano równie¿ u¿y³am Wella Color Touch na moje odrosty. A w³osy mia³am okropnie t³uste. Do tego dodam, ¿e s³oñce okropnie ¶wieci a koloru nue rusza
Weronisia wróci³a !!! Hehehehe Czyli net ju¿ chodzi jak trzeba, bo nie widze "dopisku" wys³ane z czego¶-tam
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:37   #1989
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez juliagd Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny I oby kolor zosta³ jak najd³u¿ej ...
Mnie korci³ matowy br±z(w Alfie to 6,7),ale na pierwszy raz jednak wybra³am naturê (jak radzi³a Weronisia)+popiel.Kobieta zmienn± jest ,zatem mat zostawiam sobie na kolejny raz
ifrit-Twój kolorek bardzo ³adny i do tego w³osy piêknie b³yszcz±
dziekuje blask w³osków to zas³uga olejowania

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Matrix socolor 5M - zdjêcie robione dzi¶, farbowane 2 dni temu Wklejam, bo mo¿e kto¶ kiedy¶ siê skusi Ja chyba w koñcu znalaz³am swój kolor
³adnie
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:17   #1990
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
£adnie
Zobaczysz, jak siê bêdzie trzyma³. U mnie Matrix jest prawie nie do zdarcia, ale skubaniec lekko mi wysusza w³osy Wiêc zmieniam farbê mimo, ¿e obecny odcieñ mi pasuje.
mi na szczê¶cie nie wysusza raczej wcze¶niej mia³am te¿ matrix ale inny odcieñ i do¶æ szybko siê wyp³uka³, zw³aszcza nad morzem przez 2 tygodnie na s³oñcu ;p zobaczymy jak ten siê bêdzie trzyma³
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:19   #1991
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mcromance jak mi³o, ¿e siê stesknilas
Nie wiem czemu raz jest ten dopisek a raz go nie ma
Nadal nie mam neta. Zagl±dam przez telefon ale strasznie muli. Zdjêæ nie widzê ¿adnych.
My¶lê, ¿e za tydzieñ wróci mi net to sobie odbije :p
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 20:22   #1992
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Matrix socolor 5M - zdjêcie robione dzi¶, farbowane 2 dni temu Wklejam, bo mo¿e kto¶ kiedy¶ siê skusi Ja chyba w koñcu znalaz³am swój kolor
cudny kolorek i jasno wysz³o jak na poziom 5
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:25   #1993
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
mi na szczê¶cie nie wysusza raczej wcze¶niej mia³am te¿ matrix ale inny odcieñ i do¶æ szybko siê wyp³uka³, zw³aszcza nad morzem przez 2 tygodnie na s³oñcu ;p zobaczymy jak ten siê bêdzie trzyma³
U mnie to siê pokazywa³o tak jako¶ 2 tygodnie po farbowaniu Matrixem. Nie mia³am strasznie suchych, ale w czasie mycia w³osy mi siê zaczê³y bardzo ko³tuniæ i nie mog³am rozczesaæ bez tony od¿ywki do w³osów.
Tylko dlatego szukam innej farby. Dobrze, ¿e przynajmniej wiem jaki odcieñ braæ

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance jak mi³o, ¿e siê stesknilas
Nie wiem czemu raz jest ten dopisek a raz go nie ma
Nadal nie mam neta. Zagl±dam przez telefon ale strasznie muli. Zdjêæ nie widzê ¿adnych.
My¶lê, ¿e za tydzieñ wróci mi net to sobie odbije :p
Kto¶ siê musia³ stêskniæ Bo smutno tak prawie samemu pisaæ
Hm... To ja ju¿ nie wiem, o co temu napisowi biega... Aj tam. Telefony to jak ma³e komputery teraz, kto je tam wie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:54   #1994
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No ja mam rzeczywi¶cie taki fajny, ale niestety mieszkam w do³ku i mam bardzo kiepski zasiêg. ¯eby wej¶æ na neta muszê wyj¶æ na balkon albo i¶æ na kibelek

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:57   #1995
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mam rzeczywi¶cie taki fajny, ale niestety mieszkam w do³ku i mam bardzo kiepski zasiêg. ¯eby wej¶æ na neta muszê wyj¶æ na balkon albo i¶æ na kibelek

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahahahahahahaha !!!!!!!!

- Gdzie idziesz?
- Do kibelka.
- A co, siusiu siê zachcia³o?
- Nie, posta napisaæ.

__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 23:54   #1996
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
cudny kolorek i jasno wysz³o jak na poziom 5
jak tak teraz patrzê, to na zdjêciach wyszlo du¿o ja¶niej ni¿ ja to widzê, z lamp± by³y robione chyba ;p dodam jeszcze jak zrobiê normalnie
i dziêkujê

zdjêcie 1 bez lampy przy oknie, te¿ jako¶ mi nie wychodzi ale ju¿ trochê bli¿szy ;p 2 i 3 w ³azience bez lampy, do¶æ ciemno wysz³o. A 4 z lamp±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130802_131926.jpg (176,7 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130802_135143.jpg (103,3 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130802_135216.jpg (78,3 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130801_163753.jpg (209,8 KB, 31 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-08-02 o 13:22
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-02, 20:26   #1997
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
jak tak teraz patrzê, to na zdjêciach wyszlo du¿o ja¶niej ni¿ ja to widzê, z lamp± by³y robione chyba ;p dodam jeszcze jak zrobiê normalnie
i dziêkujê

zdjêcie 1 bez lampy przy oknie, te¿ jako¶ mi nie wychodzi ale ju¿ trochê bli¿szy ;p 2 i 3 w ³azience bez lampy, do¶æ ciemno wysz³o. A 4 z lamp±
to z lamp± rewelacja jak ja bym chcia³a taki kolorek
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 07:20   #1998
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Rumpleteaze ja k³adê wszystkie farby na brudne w³osy a to dlatego, ¿eby nie zmywac warstwy ochronnej ze skóry. Równie¿ Touch tak robiê i chwyta jak nale¿y.
Dzi¶ rano równie¿ u¿y³am Wella Color Touch na moje odrosty. A w³osy mia³am okropnie t³uste. Do tego dodam, ¿e s³oñce okropnie ¶wieci a koloru nue rusza
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance jak mi³o, ¿e siê stesknilas
Nie wiem czemu raz jest ten dopisek a raz go nie ma
Nadal nie mam neta. Zagl±dam przez telefon ale strasznie muli. Zdjêæ nie widzê ¿adnych.
My¶lê, ¿e za tydzieñ wróci mi net to sobie odbije :p
Te¿ têskniê
Lubiê jak w±tek ma swoje sta³e u¿ytkowniczki (nawet jak wpadaj± rzadko).

Zawsze k³ad³am farbê na "brudne" w³osy (=nie myte przed na³o¿eniem farby, bo tak nakazywa³a ulotka). Za¶ szampony koloryzuj±ce na wilgotne w³osy (ale zazwyczaj w ulotce napisane by³o "zwil¿, nie myj w³osów"). A tu, pierwszy raz wyczyta³am "na³ó¿ na UMYTE SZAMPONEM w³osy" (tak jakby chodzi³o o rozchylenie ³usek w³osa).

Pomy¶la³am d³u¿sz± chwilê, bo jednak opcji mia³am kilka. Zaaplikowaæ zgodnie z tre¶ci± ulotki (na umyte szamponem wilgotne w³osy). Po³o¿yæ wedle dodatkowej rady na ulotce (na suche w³osy). Albo w ogóle nie myæ i po³o¿yæ. Albo tylko zwil¿yæ "brudne" w³osy i po³o¿yæ. Hamlet mia³ ³atwiej, bo mia³ dwie opcje, a ja cztery

W koñcu dokona³am wyboru
Po³o¿y³am na umyte szamponem w³osy Porobiê zdjêcia i wklejê pewnie w poniedzia³ek, a w weekend poprzygl±dam siê w³osom, aby realnie oceniæ kolor. Pierwsze wra¿enia s± nastêpuj±ce:
1) chwa³a Bogu, ¿e wybra³am 6 a nie 5 (5 by³by czarny). Wysz³o mi ciemniej ni¿ 5.1 Londa sklepowa czy 500 Casting
2) Touch nie ¶mierdzi
3) w³osy piêknie b³yszcz±


Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
jak tak teraz patrzê, to na zdjêciach wyszlo du¿o ja¶niej ni¿ ja to widzê, z lamp± by³y robione chyba ;p dodam jeszcze jak zrobiê normalnie
i dziêkujê

zdjêcie 1 bez lampy przy oknie, te¿ jako¶ mi nie wychodzi ale ju¿ trochê bli¿szy ;p 2 i 3 w ³azience bez lampy, do¶æ ciemno wysz³o. A 4 z lamp±
Piêkny kolor
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-05, 08:52   #1999
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

[QUOTE=mcromance;42063646]No to mi da³a¶ nie¼le do my¶lenia. I chyba Inebrya 5/1 zyska³a przewagê nad Well± Koleston 5/71 w tym momencie. Bo ja muszê od ciep³ych odcieni uciekaæ, ¿eby nie zrudzieæ ekspresowo. jak po³o¿ê ch³odny to mi siê tak co¶ a'la natura robi w bilansie i jest git.

W ogóle to sama my¶la³am, ¿eby kupiæ 5/0 i mixton /11, ale bojê siê "sama" (bo i tak fryzjerka by mi miesza³a, ale ona ma lu¼ne podej¶cie do ¶cis³ych proporcji) to mieszaæ, a z reszt± dobieranie tych u³amków oxy do u³amka mixtonu te¿ bêdzie upierdliwe.

Hej ja malowa³am Wella CT mieszank± 5,71+6,71 i jestem bardzo zadowolona na 3 cm odrostach wyszed³ kolor idealny a tam gdzie wcze¶niej mia³am czerñ wysz³o niestety ciemniej. Planujê k±piel rozja¶niaj±c± i my¶lê,¿e siê wyrówna. Ten kolor nie spiera siê do rudo¶ci na szczê¶cie, raczej mieszanka tego br±zu i popieli po kropce daje po¶wiatê zimnego z³ota tak jest u mnie.

anusiazg kolor ¶liczny , widzê ¿e walka z czerni± nie¼le ci idzie i jest coraz ja¶niej u mnie na szczê¶cie te¿
nigdy wiêcej czerni


__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 11:16   #2000
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wella Color Touch 6/0

Poobserwowa³am w³osy przez weekend i tak:
a) podtrzymujê, ¿e kolor wyszed³ do¶æ ciemny, jak na 6 (ciemniejszy ni¿ ka¿da dowolna 5 sklepowa) gdybym wybra³a Wellê 5/0 to wyszed³by mi prawie czarny (a moje w³osy nie s± zniszczone i nie maj± sk³onno¶ci do ³apania na czarno)
b) z drugiej strony jest do¶æ du¿y rozstrza³ pomiêdzy kolorem: -w cieniu, -w ¶wietle dziennym (bez s³oñca), -w s³oñcu. Naprawdê bardzo du¿y (co jest fajne)
c) kolor jest taki sam na odro¶cie jak na koñcu w³osa (po Castingu koñce mia³y nieco inny kolor ni¿ odrost, ró¿nica by³a minimalna, widoczna tylko wtedy, gdy dotknê³am koñcówk± do odrostu, mia³y niby ten sam kolor, ale inny poblask, te przy g³owie by³y ciut ch³odniejsze w tonacji, teraz s± identyczne na ca³ej d³ugo¶ci)

Jestem zadowolona choæ mog³am wybraæ 7 ale mo¿e nastêpnym razem
Zobaczymy jak siê bêdzie spiera³
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wella touch.jpg (64,4 KB, 63 za³adowañ)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-06, 15:39   #2001
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez watam Poka¿ wiadomo¶æ
anusiazg kolor ¶liczny , widzê ¿e walka z czerni± nie¼le ci idzie i jest coraz ja¶niej u mnie na szczê¶cie te¿
nigdy wiêcej czerni
Cieszê siê, ¿e wam siê podoba
No jako¶ mi idzie ta walka z czerni±, od po³owy w³osów s± ciemniejsze ale nie wygl±da to ¼le, kiedy¶ obetnê i nigdy wiêcej czerni! mimo, ¿e siê dobrze w niej czu³am, to teraz jest bardziej naturalnie - zdanie narzeczonego, moje te¿
odnios³am te¿ ma³y sukces - rzuci³am prostownicê, przynajmniej na lato ;D ale byæ mo¿e siê przyzwyczajê do nie u¿ywania jej kupi³am Serum - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-olejkami.html
i zast±pi³o mi prostownicê - tzn. nie pusz± siê i b³yszcz± w sumie, jak ju¿ u¿ywam od oko³o 3 tygodni, to ogólnie nie wiem, czy jeszcze muszê, w³osy s± jakie¶ bardziej wyg³adzone tak¿e polecam, jakby kto¶ by³ zainteresowany
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:03   #2002
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jakby kto siê stêskni³, to ju¿ jestem

Obwieszczam, ¿e w niedzielê zakupi³am sobie Koleston 6/1 co by go zmieszaæ z moim 4/0 i uzyskaæ tym sposobem 5/1 Czekam teraz niecierpliwie na pojawienie siê odrostów, ¿eby pofarbowaæ. My¶lê, ¿e za tydzieñ, mo¿e dwa pofarbujê.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:09   #2003
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby kto siê stêskni³, to ju¿ jestem

Obwieszczam, ¿e w niedzielê zakupi³am sobie Koleston 6/1 co by go zmieszaæ z moim 4/0 i uzyskaæ tym sposobem 5/1 Czekam teraz niecierpliwie na pojawienie siê odrostów, ¿eby pofarbowaæ. My¶lê, ¿e za tydzieñ, mo¿e dwa pofarbujê.
ja tez kupi³am Koleston 6,74

skoro sobie chwalicie to musze spróbowac

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
jak tak teraz patrzê, to na zdjêciach wyszlo du¿o ja¶niej ni¿ ja to widzê, z lamp± by³y robione chyba ;p dodam jeszcze jak zrobiê normalnie
i dziêkujê

zdjêcie 1 bez lampy przy oknie, te¿ jako¶ mi nie wychodzi ale ju¿ trochê bli¿szy ;p 2 i 3 w ³azience bez lampy, do¶æ ciemno wysz³o. A 4 z lamp±
piêkny kolor
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-06, 22:37   #2004
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez watam Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja malowa³am Wella CT mieszank± 5,71+6,71 i jestem bardzo zadowolona na 3 cm odrostach wyszed³ kolor idealny a tam gdzie wcze¶niej mia³am czerñ wysz³o niestety ciemniej. Planujê k±piel rozja¶niaj±c± i my¶lê,¿e siê wyrówna. Ten kolor nie spiera siê do rudo¶ci na szczê¶cie, raczej mieszanka tego br±zu i popieli po kropce daje po¶wiatê zimnego z³ota tak jest u mnie.
Uuuu... To to u mnie odpada, bo mi takie co¶ daje po spraniu w efekcie rudaw± po¶wiatê.
Niby mam ch³odny mysi odcieñ naturalnie, ale jednak w s³oñcu u mnie wyra¼nie widaæ z³ote refleksy. Bardzo intensywnie widaæ.


Chyba Inebrya 5/1 wygrywa. Jeszcze muszê pomy¶leæ, ale chyba ta farbê kupiê ostatecznie.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby kto siê stêskni³, to ju¿ jestem

Obwieszczam, ¿e w niedzielê zakupi³am sobie Koleston 6/1 co by go zmieszaæ z moim 4/0 i uzyskaæ tym sposobem 5/1 Czekam teraz niecierpliwie na pojawienie siê odrostów, ¿eby pofarbowaæ. My¶lê, ¿e za tydzieñ, mo¿e dwa pofarbujê.
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez kupi³am Koleston 6,74

skoro sobie chwalicie to musze spróbowac
A ja siê chyba skusze na Inebryê, bo ma w ofercie dostêpny odcieñ 5/1, na którym mi zale¿y, a zakup farby nie bêdzie kosztowa³ mnie maj±tku i nerwowych kombinacji przy uzyskaniu tego odcienia w Kolestonie (bo 6/1 nadal nie ma na allegro).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:19   #2005
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Taki malusi przerywnik wam zrobiê

Dosta³am dzi¶ odpowied¼ od Welli na temat farby Koleston 5/1, która jest niedostêpna w Polsce.

Oto ona:

Szanowna Pani Anno,

ka¿dy kraj decyduje, jakie kolory farb wprowadza na swoim terytorium. W Polsce nie mamy odcienia 5/1, ale fryzjer jest w stanie stworzyæ ten odcieñ mieszaj±c 5/0 z 0/11, oczywi¶cie w odpowiedniej proporcji.

Serdecznie pozdrawiamy
Wella team


A czeka³am na t± jak¿e wyczerpuj±c± odpowied¼ tylko 2 pe³ne tygodnie (od 24 lipca). Powalaj±ce jak dla mnie... "kraj decyduje". Aha... Nie no spoko, tylko mogli by to jako¶ lepiej zredagowaæ, bo w±tpiê ¿eby drzewka, strumyk i kupka ziemi mog³y decydowaæ o farbach do w³osów.

Z³o¶liwa ma³pa ze mnie, ale no kurka, mogli siê wysiliæ skoro "my¶leli" nad tym 2 tygodnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-07, 21:47   #2006
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
w±tpiê ¿eby drzewka, strumyk i kupka ziemi mog³y decydowaæ o farbach do w³osów.
Wziê³a¶ ich odpowied¼ zbyt dos³ownie

Ale jak mi³o z ich strony, ¿e podpowiedzieli ci jak stworzyæ ten odcieñ Ehhsss... fachowcy
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-07, 22:13   #2007
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Wziê³a¶ ich odpowied¼ zbyt dos³ownie

Ale jak mi³o z ich strony, ¿e podpowiedzieli ci jak stworzyæ ten odcieñ Ehhsss... fachowcy
Có¿, jak pisze do kogo¶ w formacie "urzêdowym" to takiej samej odpowiedzi oczekujê. A nie, ¿e mnie kto¶ jak pó³g³ówka traktuje.
"kraj decyduje" te¿ mi odpowied¼. Mo¿e pos³owie jak nie maj± co robiæ (czyli ca³y czas) to robi± jakie¶ wyliczanki, jak± farbê dopuszcz± do obrotu? Jaki odcieñ im siê podoba, czy jak?

Eh... Widaæ ciê¿ko wszêdzie w firmach z formu³owaniem inteligentnych odpowiedzi
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-07 o 22:15
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-08, 07:24   #2008
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby kto siê stêskni³, to ju¿ jestem

Obwieszczam, ¿e w niedzielê zakupi³am sobie Koleston 6/1 co by go zmieszaæ z moim 4/0 i uzyskaæ tym sposobem 5/1 Czekam teraz niecierpliwie na pojawienie siê odrostów, ¿eby pofarbowaæ. My¶lê, ¿e za tydzieñ, mo¿e dwa pofarbujê.
Witaj, witaj

Jak ju¿ pofarbujesz, wrzuæ zdjêcia.
Widzia³a¶ wy¿ej jak ciemno wysz³a mi 6?
Aczkolwiek jest b. zadowolona

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu... To to u mnie odpada, bo mi takie co¶ daje po spraniu w efekcie rudaw± po¶wiatê.
Niby mam ch³odny mysi odcieñ naturalnie, ale jednak w s³oñcu u mnie wyra¼nie widaæ z³ote refleksy. Bardzo intensywnie widaæ.
U mnie te¿ /71 spra³by siê na rudawo

Za którym¶ tam razem mam zamiar kupiæ niebieski mixton /11 i wkrêciæ do 6/0 (albo 7/0), ale ju¿ o tym wspomnia³am. Zobaczymy co wyjdzie

A propos "kraj decyduje", to u nas "wycina siê" ch³odne odcienie farb, w czasach gdy modne s± naturalne i ch³odne w³osy (lepiej pasuj±ce do s³owiañskich lic). Wprowadza siê na rynek nowe linie podk³adów pomijaj±c najja¶niejsze odcienie (dostêpne w innych krajach), bo przecie¿ Polki to g³ównie Mulatki
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-08, 18:28   #2009
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

witam po d³ugiej przerwie... na moje wyt³umaczenie mogê tylko powiedzieæ, ¿e zosta³am jaki¶ czas temu mam± bli¼niaków i z czasem jest raczej krucho wracaj±c do w³osów od dwóch miesiêcy farbuje Syoss jasny br±z. kolor nawet fajny ale sama farba wg mnie wysusza w³osy. teraz kupi³am wellaton jasny br±z ale naczyta³am siê ze wychodzi bardzo bardzo ciemno
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 08:09   #2010
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

nie moge zdecydowac sie na farby rozwazam Koleston, Londe i Illumine(sprawdzona).
Kusi mnie ciagle Koleston ale boje sie ze 5 bedzie za jasna i mysle nad zmieszaniem z 4 ale boje sie czerni
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.