Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 14:26   #541
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zależy jakiej firmy, spójrz w tabelkę rozmiaru producenta - to będzie rozmiar od którego powinnaś zacząć. U większości producentów to będzie
75 C/D lub 80 C przy ściślejszych obwodach. Przy luźniejszych faktycznie może być 70, tylko jeśli obwód jest wiotki i bardzo elastyczny, to taki biustonosz jest do niczego.
Dzięki bardzo
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 15:35   #542
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

hej!
super wątek!
Tovia- warto się wybrać do brafitterki-często jest tak że za dobór rozmiaru nie pobiera opłat! ja w ten sposób zaczęłam
i o dziwo nie leżą mi "drogie" firmy a nasze polskie gdzie na stronie producenta można kupić już od 50-60zł!!

i pytanie do ogółu gdzie w warszawie można znaleźć biustonosze firmy Ava i Gorteks?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 00:17   #543
paula205
Przyczajenie
 
Avatar paula205
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Powiecie mi jak to jest z moim rozmiarem? Ja się pogubiłam

Obwód pod biustem-69 cm
Obwód w biuście-83 cm
paula205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 19:37   #544
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez paula205 Pokaż wiadomość
Powiecie mi jak to jest z moim rozmiarem? Ja się pogubiłam

Obwód pod biustem-69 cm
Obwód w biuście-83 cm
Zaczęłabym od 65D
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:13   #545
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

mogę też prosić o pomoc?

obwód pod: 78 cm
obwód biustu: 98

to będzie wyjściowo 70h?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 21:24   #546
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
mogę też prosić o pomoc?

obwód pod: 78 cm
obwód biustu: 98

to będzie wyjściowo 70h?
Może być 70H ale w polskiej/kontynentalnej rozmiarówce, w brytyjskiej 32FF/70FF.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 21:50   #547
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dzięki
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 19:18   #548
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Słuchajcie mam pytanko. Otóż swego czasu brafitterka dobrała mi stanik 65E firmy Konrad. Lezy idealnie, troszkę się rozciągnął i spokojnie zapinam go z przodu i przesuwam zapięci na tył, a miski na przód (ale jestem odkrywcza!). Gdy go kupowałam ktoś musiał mi go pomóc zapiąc z tyłu, bo przesuwać się nie dał, był b. ścisły, po 4-5 dniach jakoś się dopasował i jest ok. mogę go sama zapinać. Lezy dobrze, łapie moje wałeczki pod pachą

ma jedną wadę, miski są sztywne i jest mi w nim latem za gorąco, dlatego nie za bardzo go lubię i noszę moje stare miękkie 75A (nie bedę tego dalej komentowac, bo wiem, że to żałosne)

Tak się zastanawiam, czy przy moich 76 pod biustem i 89 w biuście ten 65E to dobry rozmiar.Mam w planach zakup staników, ale raczej takich miękkich. Boję się, że nie trafię w rozmiar. Może coś doradzicie? Te moje wymiary napreawdę podpadają pod 65E? A może ten stanik to przypadek? Ot taki egzemplarz się trafił akurat pasujący.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:05   #549
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam pytanko. Otóż swego czasu brafitterka dobrała mi stanik 65E firmy Konrad. Lezy idealnie, troszkę się rozciągnął i spokojnie zapinam go z przodu i przesuwam zapięci na tył, a miski na przód (ale jestem odkrywcza!). Gdy go kupowałam ktoś musiał mi go pomóc zapiąc z tyłu, bo przesuwać się nie dał, był b. ścisły, po 4-5 dniach jakoś się dopasował i jest ok. mogę go sama zapinać. Lezy dobrze, łapie moje wałeczki pod pachą

ma jedną wadę, miski są sztywne i jest mi w nim latem za gorąco, dlatego nie za bardzo go lubię i noszę moje stare miękkie 75A (nie bedę tego dalej komentowac, bo wiem, że to żałosne)

Tak się zastanawiam, czy przy moich 76 pod biustem i 89 w biuście ten 65E to dobry rozmiar.Mam w planach zakup staników, ale raczej takich miękkich. Boję się, że nie trafię w rozmiar. Może coś doradzicie? Te moje wymiary napreawdę podpadają pod 65E? A może ten stanik to przypadek? Ot taki egzemplarz się trafił akurat pasujący.
Bo ja wiem, jak ciasno mierzone 76 cm to do rozmiaru 70 możesz spokojnie zejść w wielu firmach - ale nie każdej. Jak luźniej mierzone to i 65 powinno pasować.

Gorzej z tym przesuwaniem - ogólnie to nie jest dobry sposób na zapinanie stanika, lepiej nauczyć się zapinać stanik z tyłu, chyba z wyjątkiem jakichś kontuzji większość osób powinna dać radę.


Jak ci gorąco latem, szukaj mgiełek - tiul, koronki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:11   #550
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam pytanko. Otóż swego czasu brafitterka dobrała mi stanik 65E firmy Konrad. Lezy idealnie, troszkę się rozciągnął i spokojnie zapinam go z przodu i przesuwam zapięci na tył, a miski na przód (ale jestem odkrywcza!). Gdy go kupowałam ktoś musiał mi go pomóc zapiąc z tyłu, bo przesuwać się nie dał, był b. ścisły, po 4-5 dniach jakoś się dopasował i jest ok. mogę go sama zapinać. Lezy dobrze, łapie moje wałeczki pod pachą

ma jedną wadę, miski są sztywne i jest mi w nim latem za gorąco, dlatego nie za bardzo go lubię i noszę moje stare miękkie 75A (nie bedę tego dalej komentowac, bo wiem, że to żałosne)

Tak się zastanawiam, czy przy moich 76 pod biustem i 89 w biuście ten 65E to dobry rozmiar.Mam w planach zakup staników, ale raczej takich miękkich. Boję się, że nie trafię w rozmiar. Może coś doradzicie? Te moje wymiary napreawdę podpadają pod 65E? A może ten stanik to przypadek? Ot taki egzemplarz się trafił akurat pasujący.
Konrad to rozciągliwa firma, tak było kiedyś i mogłaś trafić na biustonosz ze starszej kolekcji.
Przy mniej rozciągliwych obwodach to 70D byłoby wskazane dla Ciebie. W różnych firmach i modelach możesz mieć inny rozmiar, to co ustaliła brafitterka za pierwszym razem to punkt od którego zaczniesz dobierać następne modele. Konrad ma rozmiarówkę polską.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:29   #551
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Bradzo dziekuje za odpowiedzi! Będę eksperymentować.

Cytat:
Jak ci gorąco latem, szukaj mgiełek - tiul, koronki.
Trochę się boję, że będzie mi brodawki widać. A jakie firmy produkują fajne miękkie staniki, takie, aby na lato były dobre i żeby cycki nie płynęły?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 21:38   #552
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Bradzo dziekuje za odpowiedzi! Będę eksperymentować.



Trochę się boję, że będzie mi brodawki widać. A jakie firmy produkują fajne miękkie staniki, takie, aby na lato były dobre i żeby cycki nie płynęły?
Miękkie mogą być różne, zależy co Ty uważasz za miękki biustonosz. Panache,Freya, Curvy Kate, KrisLine, Dalia mają modele miękkie, z materiału i w typie mgiełek, z koronek/tiulu (Effuniak ma miękkie koronkowe i tiulowe, ale u niej na pewno będziesz miała inny rozmiar).
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 10:40   #553
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Z fajnych miękkich polecam panache cleo i effuniaki. Podobno też Samanta ma niezłe modele
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:32   #554
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej.

Wiecie może czy jest gdzieś tutaj na Wizażu właścicielka sieci ''Only Her'' i jeśli tak, to jaki ma nick? Chodzi o to że sporo Wizażanek prosiło mnie bym powiadomiła ją o sytuacji z jednego ze sklepów Only Her, o której toczy się dyskusja w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768757
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:44   #555
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dzięki dziewczyny. Kupiłam Freye 70DD, mam Konrada 65E, ciekawe, jaki następny rozmiar mi się trafi
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:54   #556
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
hej, ja nie jestem ekspertka, bo sama ciagle jestem na etapie szukania dobrze dobranego biustonosza i tez niestety nie chcialabym na niego wydawac duzo, ale wczoraj kupilam 2 naprawde fajne staniki w H&Mie, az bylam zdziwiona, bo tam najmniejszy rozmiar z jakim sie spotkalam to 75A ktore niestety na mnie zawsze bylo za duze, ale wczoraj po zmierzeniu 10 stanikow w tym rozmiarze, 2 okazaly sie dobre i naprawde ciasne pod biustem i w dodatku ceny sa super, bo wiekszosc kosztuje obecnie w promocjach 40zl, wiec moze cos dla siebie znajdziesz.
Z biustonoszami z pepco mam doswiadczenie i nie polecam ich, po kilku zalozeniach bardzo sie rozciagaja pod biustem, a w dodatku tam biustonosze w teoretycznie tym samym rozmiarze potrafia czasem sie bardzo roznic miedzy soba
Kojarze ze gdzies na forach dziewczyny wspominaly o biustonoszach z Cubusa, moze tam sprawdz jesli nie chcesz duzo wydawac
Zostal tez zalozony watek ze stanikowymi promocjami, moze tam znajdziesz tez jakies okazyjne ceny


dziewczyny macie jakies doswiadczenie z tymi biustonoszami z H&Mu ? wiem ze pewnie im daleko do takich "profesjonalnych" ale te ktore kupilam wydaja sie naprawde fajne, nie przesuwaja sie, miseczki mi nie odstaja, tak jak to zazwyczaj mialam...
Nosilam dlugo h&m. Uwaga pierwsza: we wszystkich ich stanikach wychodzily mi fiszbiny po pewnym czasie. I dramatycznie sie rozciagaly pod biustem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 16:56   #557
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Hej.

Wiecie może czy jest gdzieś tutaj na Wizażu właścicielka sieci ''Only Her'' i jeśli tak, to jaki ma nick? Chodzi o to że sporo Wizażanek prosiło mnie bym powiadomiła ją o sytuacji z jednego ze sklepów Only Her, o której toczy się dyskusja w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768757
Z tego co mi wiadomo to jej na Wizażu nie ma, jest na Balkonetce i na Lobby Biuściastych, na pierwszym się udziela, na drugim nie bardzo. Jak coś to pisz na maila sklepowego agnieszka@ only her.pl
__________________
coś się kończy, coś zaczyna

Edytowane przez Elessar
Czas edycji: 2014-07-11 o 16:58
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:43   #558
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dzięki, napisałam do niej w tej sprawie .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 00:32   #559
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nosilam dlugo h&m. Uwaga pierwsza: we wszystkich ich stanikach wychodzily mi fiszbiny po pewnym czasie. I dramatycznie sie rozciagaly pod biustem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
poki co jest ok, mam paragon wiec jak wyjdzie fiszbina to na 100% zareklamuje, jesli sie rozciagnie to w najgorszym razie moge na maszynie zmniesjzyc obowod, bede obserwowala, poki co jestem naprawde zadowolona, bo pod biustem jest ciasny, nie przesuwa sie podczas noszenia i przede wszystkim nie odstaja miseczki, tak jak mialam wczesniej

ja sobie zdaje sprawe ze tym stanikom do profesjonalnych to daleko, ale poki co nie chcialam wydac az tak duzo i jestem zadowolona, chociaz do wizyty u brafiterki ciagle sie szykuje
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 02:37   #560
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Pytanie do dziewczyn ze Śląska:
Chcę kupić porządny stanik, najlepiej miękki żeby nie gotować się w lecie. Biust mam średni i chcę skorzystać z porady doświadczonej i co najważniejszej miłej i kulturalnej brafitterki. Myślę, że mój limit kwotowy to 150zł.
Gdzie iść, do zabrza do Only her czy do MiGu w Katowicach? W tym drugim taniej chyba ale jak z obsługą?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 09:55   #561
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ze Śląska:
Chcę kupić porządny stanik, najlepiej miękki żeby nie gotować się w lecie. Biust mam średni i chcę skorzystać z porady doświadczonej i co najważniejszej miłej i kulturalnej brafitterki. Myślę, że mój limit kwotowy to 150zł.
Gdzie iść, do zabrza do Only her czy do MiGu w Katowicach? W tym drugim taniej chyba ale jak z obsługą?
Ja polecam Vanilla w M1 w czeladzi - bardzo miłe kobietki, duży wybór.

Ja poszukuje gładkiego, cielistego stanika w rozmiarze około 65I - 70H- 70GG. Najlepiej pół usztywniany lub usztywniany ale cieńsza gąbeczką. Spasowały mi staniki Dalii i Kris Line ale nie maja nic takiego w swojej ofercie

Polecicie jakieś konkretne modele?
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:01   #562
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Do Czeladzi mam niestety za daleko, na drugim końcu GOPu mieszkam, ale dzięki za radę, wpadnę tam kiedyś przy okazji
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 13:17   #563
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Jak ktoś lubi Audelle Lepel Fiore to tutaj:
http://www.mandmdirect.com/01/detail...iore-Bra-White

fajne ceny, 10 funtów, kolory biały czarny i nude.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 00:20   #564
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, a jak wygląda kwestia kostiumu kąpielowego? Od stosunkowo niedawna noszę biustonosze dobrane przez bra-fitterkę, teraz czas na kupno kostiumu (w zasadzie bardziej chodzi o plażowy niż kąpielowy, może być dwuczęściowy), możecie może polecić jakieś sklepy w Warszawie gdzie jest w miarę spory wybór?
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 11:59   #565
ekoplawiaka
Raczkowanie
 
Avatar ekoplawiaka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ja kupowałam bikini w Lilu Bielizna (http://lilu-bielizna.com/), praktycznie od ręki miałam nieco zmniejszany obwód i kazałam sobie przerobić ramiączka na zapinane na szyi (w oryginale były tradycyjne). Jeśli jesteś z Warszawy, to w ich sklepie możesz też skorzystać z porady brafitterki.
ekoplawiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 16:07   #566
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ja nie moge nic dla siebie dorwać jesli chodzi o kostium kapielowy, chcę usztywniany stanik na fiszbinach, 30stki jak widzialam to push up, albo malenkie lub wielkie miski, a 70 jest jak na lekarstwo, jak jakiś znajdę to ma luzy
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 20:10   #567
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ekoplawiaka Pokaż wiadomość
Ja kupowałam bikini w Lilu Bielizna (http://lilu-bielizna.com/), praktycznie od ręki miałam nieco zmniejszany obwód i kazałam sobie przerobić ramiączka na zapinane na szyi (w oryginale były tradycyjne). Jeśli jesteś z Warszawy, to w ich sklepie możesz też skorzystać z porady brafitterki.

Dziękuję za linka, jednak nie wiem czy skorzystam bo ja potrzebuję rozmiar ok 70F, a z tego co patrzę na stronie to największy rozmiar to 70E przynajmniej z tych kostiumów, które zwrócił moją uwagę.

Kurczę, czyli widzę, że nie będzie łatwo...czy ktoś jeszcze może coś polecić? Czy po prostu powinnam zacząć serię objazdów po sklepach bieliźnianych w Warszawie?
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 20:13   #568
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez cukrowa_wieszczka Pokaż wiadomość
Dziękuję za linka, jednak nie wiem czy skorzystam bo ja potrzebuję rozmiar ok 70F, a z tego co patrzę na stronie to największy rozmiar to 70E przynajmniej z tych kostiumów, które zwrócił moją uwagę.

Kurczę, czyli widzę, że nie będzie łatwo...czy ktoś jeszcze może coś polecić? Czy po prostu powinnam zacząć serię objazdów po sklepach bieliźnianych w Warszawie?
Nie wiem jak z jakością, bo dopiero odkryłam ten sklep lokalnie, ale dużo dużych kostiumów ma Change of Scandinavia.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:03   #569
malutkaa22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 46
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

no wlasnie
malutkaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:10   #570
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

są teraz w sieciówkach jakieś wyprzedaże bielizny? Poszukuję cielistego/ bezowego gładkiego stanika. Rozm 65B, 70A, małomiskowe 70B.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.