Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 20:52   #61
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A u mnie pewnie będzie bingo z Siberią - widzę w nim to co widzę w Bobbim - jest zimnawym żółtym z dodatkiem bieli. Czyli będzie lepszy - ta sama sytuacja co Porcelain vs Alabaster, gdzie Alabaster może nie jest bardzo, bardzo jasny, ale zimniejszy od Porcelain. Tu po prostu dodano koloru bliższego do cytrynowej żółci do beżu niż żółci kadmowej jak pamiętam z malarstwa. I tu jest właśnie pies pogrzebany. Bo ten odcień na mojej skórze wbrew pozorom sprawdza się lepiej - wydaje się zimniejszy i jaśniejszy, a mimo to strzelam w bingo, bo właśnie ta mój typ kolorystyczny nie do końca jest taki Jesienny - widzę u siebie minimalną domieszkę typu zimnego Lato. To się rzadko zdarza, ale zdarza.

Dlatego ja się na niego napalam Bo szukam właśnie w podkładach tej imprezy - jasny, ale żółtawa zimna biel - wygląda to u mnie znacznie lepiej.

Podejrzewam, że podobnie jest z siostrą, która upiera się przy Revlonie Ivory Mamy podobny odcień skóry. Dla mnie jej obecny wybór jest nieco lepszy, niż Buff - faktycznie u niej to była maskara, ale nadal nie idealny. Bo siostra jest panią Zimą, ale z drobną domieszką Zimy Południowej, bo widzę, że czasem jest jej dobrze w niektórych takich nie do końca ciepłych odcieniach - czerwieni zimniejszej, zimnawym żółtym.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-02-08 o 20:58
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:57   #62
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja mam Narsa Siberie i szczerze mówiąc jest tylko ton jaśniejszy od HM 51
tak też myślałam bo pewnie robiłby furorę gdyby był tak jasny jak na tamtym zdjęciu
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:44   #63
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

czy pharmaceris kryjacy jest jasniejszy od revlona buff? (wersja do tlustej skory)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:07   #64
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dobra, wszyscy którzy twierdzili że Bio Platinum jest "ekstremalnie jasne"()-to musieli być wyspiarze z opaloną cerą, chyba że się cudownie rozjaśni na skórze Jutro dam więcej bb swatchów i porównam też z elemongiem który prawie każda zna
teraz swatche na szybko, pierwsze zdjęcie w świetle dziennym, drugie flesz, po kolei:BRTC homme bb cream, Bio essence bio platinum bb cream, The saem silk finish bb cream:

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:45
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:19   #65
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dobra, wszyscy którzy twierdzili że Bio Platinum jest "ekstremalnie jasne"()-to musieli być wyspiarze z opaloną cerą, chyba że się cudownie rozjaśni na skórze Jutro dam więcej bb swatchów i porównam też z elemongiem który prawie każda zna
teraz swatche na szybko, pierwsze zdjęcie w świetle dziennym, drugie flesz, po kolei:BRTC homme bb cream, Bio essence bio platinum bb cream, The saem silk finish bb cream:
Eeeee.... Nic ciekawego szczerze mówiąc...

BTW Chodzi mi po głowie od paru tygodni podkład Misshy: klik. Misshy nie lubię ale podkład mnie kusi...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:39   #66
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Eeeee.... Nic ciekawego szczerze mówiąc...

BTW Chodzi mi po głowie od paru tygodni podkład Misshy: klik. Misshy nie lubię ale podkład mnie kusi...
a kolorystycznie Ci pasowała PC#13 ? wątpie szczerze mówiąc żeby ta miała jakieś inne właściwości, zapychacze chyba te same:
http://dailymed.nlm.nih.gov/dailymed...o.cfm?id=27852
mi akurat missha krzywdy nie zrobiła, lubiłam ją ale na cieplejszą porę roku jest za ciężka
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:55   #67
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a kolorystycznie Ci pasowała PC#13 ? wątpie szczerze mówiąc żeby ta miała jakieś inne właściwości, zapychacze chyba te same:
http://dailymed.nlm.nih.gov/dailymed...o.cfm?id=27852
mi akurat missha krzywdy nie zrobiła, lubiłam ją ale na cieplejszą porę roku jest za ciężka
Trochę za ciemna, ale do przeżycia Tylko PC miało w sobie parfinę i triglicerydy na początku składu, a ten "podkład" glicerynę... Hmnnn....
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 15:23   #68
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Trochę za ciemna, ale do przeżycia Tylko PC miało w sobie parfinę i triglicerydy na początku składu, a ten "podkład" glicerynę... Hmnnn....
ja już sama nie wiem co mnie zapycha i czego mam unikać na pewno silikony są dla mnie bezpieczne, podejrzewałam glicerynę, bo np. taki juvit na glicerynie mnie zapycha okropnie już po dwóch użyciach, a np taki dermosan n+r nie i w składzie nie ma gliceryny
teraz nie używasz żadnego bb?


http://www.youtube.com/watch?v=NK1C_Pw_Bew
tu dziewczyna mówi że Paul&Joe #00 ma taki sam kolor jak Nars siberia ale narsa nie lubi
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:35   #69
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja już sama nie wiem co mnie zapycha i czego mam unikać na pewno silikony są dla mnie bezpieczne, podejrzewałam glicerynę, bo np. taki juvit na glicerynie mnie zapycha okropnie już po dwóch użyciach, a np taki dermosan n+r nie i w składzie nie ma gliceryny
teraz nie używasz żadnego bb?


http://www.youtube.com/watch?v=NK1C_Pw_Bew
tu dziewczyna mówi że Paul&Joe #00 ma taki sam kolor jak Nars siberia ale narsa nie lubi
BB teraz odstawiłam. Aktualnie używam Armaniego, bo od paru miesięcy stał i się kurzył
Zastanawiam się też nad Make Up Atelier o odcieniu FLBLU. Czyli biały z domieszką żółci.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-02-09 o 15:37
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:18   #70
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A więc byłam dzisiaj w Sephorze i rzuciłam okiem na Eclat Matissime. Jeśli ktoś Wam mówił, że u nas są tylko odcienie 3 i w dół, to był w błędzie. Oto dowód:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-09 17.16.58.jpg (75,7 KB, 139 załadowań)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:32   #71
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A więc byłam dzisiaj w Sephorze i rzuciłam okiem na Eclat Matissime. Jeśli ktoś Wam mówił, że u nas są tylko odcienie 3 i w dół, to był w błędzie. Oto dowód:
Mi się wydaje że wizażanka pomyliła Eclat z Photo Perfexion, który faktycznie w PL jest sprzedawany od nr 3 (perfect sand).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 20:50   #72
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A więc byłam dzisiaj w Sephorze i rzuciłam okiem na Eclat Matissime. Jeśli ktoś Wam mówił, że u nas są tylko odcienie 3 i w dół, to był w błędzie. Oto dowód:
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że wizażanka pomyliła Eclat z Photo Perfexion, który faktycznie w PL jest sprzedawany od nr 3 (perfect sand).

dziewczyny daję słowo, na Śląsku w 2 Sephorach są tylko trójki i wyżej!
Nie wiem od czego to zależy....

i jeszcze tutaj dowód: http://trocheszalenstwa.blogspot.com...-recenzja.html

i wycinek:

Kolory:
Ja dostałam próbkę najjaśniejszego* - 03 Mat Sand
* - w Azji są dostępne 2 jaśniejsze odcienie (01 i 02)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:57   #73
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny daję słowo, na Śląsku w 2 Sephorach są tylko trójki i wyżej!
Nie wiem od czego to zależy....

i jeszcze tutaj dowód: http://trocheszalenstwa.blogspot.com...-recenzja.html

i wycinek:

Kolory:
Ja dostałam próbkę najjaśniejszego* - 03 Mat Sand
* - w Azji są dostępne 2 jaśniejsze odcienie (01 i 02)
E tam, że jakaś blogerka tak napisała, to żaden dowód :P A ta jedynka z dzisiejszego zdjęcia jest dostępna w jednej z lubelskich Sephor.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:59   #74
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny daję słowo, na Śląsku w 2 Sephorach są tylko trójki i wyżej!
Nie wiem od czego to zależy....

i jeszcze tutaj dowód: http://trocheszalenstwa.blogspot.com...-recenzja.html

i wycinek:

Kolory:
Ja dostałam próbkę najjaśniejszego* - 03 Mat Sand
* - w Azji są dostępne 2 jaśniejsze odcienie (01 i 02)
Ale numer! A swoją drogą, dla mnie taka polityka jest oburzająca ("mamy tylko to, co się sprzedaje"). To taka...dyskryminacja. W sumie podobnie jest z Bobbi Brown. Niby alabaster jest dostępny, ale praktycznie wychodzi inaczej. I jeszcze konsultantka wciska człowiekowi jakieś bzdury, że porcelain jet taaaaak jasny, że nie ma potrzeby by istniał odcień jaśniejszy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:17   #75
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mnie na szczęście moje nie wciskała Porcelain tylko nawet powiedziała, że się dziwi czemu mają tester skoro go nie mają na stanie faktycznie. I jakoś się nie zdziwiła, że będę polować na ebay, ba powiedziała, że niestety tak jest, że na Polskę dystrybutorzy pewnych odcieni nie puszczają.

Co do Givenchy - w Arkadii Warszawa - był tester nr 1
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:15   #76
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

świetny wątek

dziweczyny zainteresowałam się podkładem NYX-a. Który kolor jest bliższy Revlonowi CS 110 Ivory- 1 czy 2?? http://www.aukcjoner.pl/gallery/0068...-Makep.html#I1 boję się, że 1 będzie jednak za jasna...
pomożecie??
__________________
She believed she could....

Edytowane przez paskudas
Czas edycji: 2012-02-10 o 07:22
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:19   #77
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
że niestety tak jest, że na Polskę dystrybutorzy pewnych odcieni nie puszczają.
Myślicie, że gdybyśmy podzwoniły do dystrybutorów lub posłały maila (od paru osób jakby dostali) to może by zaczęli sprowadzać jasne odcienie?
A może to nie wina dystrybutora tylko sephory i douglasa, ze tych odcieni nie biorą?

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość

i jeszcze tutaj dowód: http://trocheszalenstwa.blogspot.com...-recenzja.html

i wycinek:

Kolory:
Ja dostałam próbkę najjaśniejszego* - 03 Mat Sand
* - w Azji są dostępne 2 jaśniejsze odcienie (01 i 02)
Niefajnie wygląda ten podkłąd, jak tapeta na tych zdjęciach
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:31   #78
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Wczoraj dostałam próbkę nowego podkładu Lancome Teint Idole Ultra 24H. Odcień 010.
Na swatchu:
1. Guerlain Parure Extreme 1 - przez tydzień w słoiczku zrobił się pomarańczowy :/ Czy te podkłady się naprawdę tak bardzo utleniają?
2. Chanel Perfection Lumiere 10
3. Lancome Teint Idole Ultra 24H 010, odcienia 01 nie było w S..

Pierwsze zdjęcie w świetle dziennym, drugie z flashem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0662.jpg (64,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0666.jpg (60,2 KB, 32 załadowań)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:46   #79
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Myślicie, że gdybyśmy podzwoniły do dystrybutorów lub posłały maila (od paru osób jakby dostali) to może by zaczęli sprowadzać jasne odcienie?
A może to nie wina dystrybutora tylko sephory i douglasa, ze tych odcieni nie biorą?

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------


Niefajnie wygląda ten podkłąd, jak tapeta na tych zdjęciach
Osobiście uważam, że to tylko polityka Douglasa i Sephory. Producentowi i tak wszystko jedno, jakie odcienie biorą od niego perfumerie, bo dany odcień produkuje. Dla Sepho i Douglasa nie opłaca się zaś sprowadzać towaru, który w ich mniemaniu kiepsko się sprzedaje.
Co do Givenchy, to mi się wydaje, że dziewczyna ma po prostu źle przygotowaną skórę. Miałam 3 podkłady Givenchy i one są bardzo wymagające niestety Plus jest taki, że nałożone na wypielęgnowaną skórę wyglądają pięknie.

Uroczysko, jaki ciemny ten Lancome!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 10:05   #80
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że to tylko polityka Douglasa i Sephory. Producentowi i tak wszystko jedno, jakie odcienie biorą od niego perfumerie, bo dany odcień produkuje. Dla Sepho i Douglasa nie opłaca się zaś sprowadzać towaru, który w ich mniemaniu kiepsko się sprzedaje.
Co do Givenchy, to mi się wydaje, że dziewczyna ma po prostu źle przygotowaną skórę. Miałam 3 podkłady Givenchy i one są bardzo wymagające niestety Plus jest taki, że nałożone na wypielęgnowaną skórę wyglądają pięknie.

Uroczysko, jaki ciemny ten Lancome!
Co robić, może 01 byłby lepszy Na pewno jest żółciejszy, z tego co widziałam na sieci i byłoby lepiej widać różnicę w jasności pomiędzy nim a PL.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:46   #81
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że to tylko polityka Douglasa i Sephory. Producentowi i tak wszystko jedno, jakie odcienie biorą od niego perfumerie, bo dany odcień produkuje. Dla Sepho i Douglasa nie opłaca się zaś sprowadzać towaru, który w ich mniemaniu kiepsko się sprzedaje.
Co do Givenchy, to mi się wydaje, że dziewczyna ma po prostu źle przygotowaną skórę. Miałam 3 podkłady Givenchy i one są bardzo wymagające niestety Plus jest taki, że nałożone na wypielęgnowaną skórę wyglądają pięknie.

Uroczysko, jaki ciemny ten Lancome!
To może do sephory i douglasa? Bo ewentualne skargi u konsultantki na brak odcienia mam wrazenie, że nie docierają nigdy do managera, nie mówiąc o kierownictwie... Tak samo formularze kontaktowe pewnie konczą się na pracowniku odpisującym na maile i trafiają w czarną dziurę... Ewentualnie są obiektem żartów, bo kto by chciał być taaki blady? A wystarczyłoby może pytanie do kierwonika, czemu nie macie wszystkich odcieni? Ciekawe co by powiedzieli

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-02-10 o 10:50
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:59   #82
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
To może do sephory i douglasa? Bo ewentualne skargi u konsultantki na brak odcienia mam wrazenie, że nie docierają nigdy do managera, nie mówiąc o kierownictwie... Tak samo formularze kontaktowe pewnie konczą się na pracowniku odpisującym na maile i trafiają w czarną dziurę... Ewentualnie są obiektem żartów, bo kto by chciał być taaki blady? A wystarczyłoby może pytanie do kierwonika, czemu nie macie wszystkich odcieni? Ciekawe co by powiedzieli
Że nie ma potrzeby, by sprowadzać najjaśniejsze odcienie, bo nie ma na nie rynku zbytu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:12   #83
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

http://glittermarie.blogspot.com/201...-swatches.html
na zdjęciu makeup forever wygląda jaśniej od Narsa
wiecie jak z podkładami Laury Mercier? tu wygląda super jasno:
http://karlasugar.net/wp-content/upl...Foundation.jpg
a na innym zdjeciu-teraz nie moge znaleźć, było porównanie kilku, miedzy innymi właśnie Nars siberia i laura mercier porcelain była przy nim wręcz ciemnobrązowa:coj est:
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:50   #84
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
http://glittermarie.blogspot.com/201...-swatches.html
na zdjęciu makeup forever wygląda jaśniej od Narsa
wiecie jak z podkładami Laury Mercier? tu wygląda super jasno:
http://karlasugar.net/wp-content/upl...Foundation.jpg
a na innym zdjeciu-teraz nie moge znaleźć, było porównanie kilku, miedzy innymi właśnie Nars siberia i laura mercier porcelain była przy nim wręcz ciemnobrązowa:coj est:
Laura jest jest jasna, ale nie ekstremalnie. Te zdjęcia przekłamują kolory.
Podobno MUFE jest ładnym kolorem, rozmawiałam kiedyś o nim z przemiłą konsultantką w Sephorze i ona używała tego odcienia. Twierdziła, że to jeden z najjaśniejszych odcieni jaki kiedykolwiek widziała... Ale podkładu samego nie testowałam, a takim zapewnienia są bardzo subiektywne...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:49   #85
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a już zaczynałam wierzyć że jednak ten BRTC jaśminowy jest jasny
nic z tego, patrzcie na te swache-już mniejsza z tym że totalnie nie oddające kolorów bo zbyt jasne zdjęcie- ale jak niewielka jest różnica miedzy Jasmin Water a Gold Caviar który miałam, i ten gold Caviar wyglądał tak jak na moim swachu-jeden z najciemniejszych bebisznów
http://sparkleapple.blogspot.com/201...airing-bb.html


swoja drogą ten baviphat był fajny
http://dancetheater.tumblr.com/tagged/BB-cream

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:45
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:56   #86
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Że nie ma potrzeby, by sprowadzać najjaśniejsze odcienie, bo nie ma na nie rynku zbytu
w sumie to tak, bo jak ma być zbyt skoro nie ma towaru Ale może jak X osób zapyta i uda zdziwienie, że w innych krajach jest a u nich nie, to się nauczą, że zbyt jest... Lub hasło, że porządny skelp dla nawet jednego klienta powinien sprowadzic. Albo to takie moje myślenie życzeniowe, ale nie zaszkodziłoby spróbować

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-02-10 o 12:57
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 14:20   #87
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
w sumie to tak, bo jak ma być zbyt skoro nie ma towaru Ale może jak X osób zapyta i uda zdziwienie, że w innych krajach jest a u nich nie, to się nauczą, że zbyt jest... Lub hasło, że porządny skelp dla nawet jednego klienta powinien sprowadzic. Albo to takie moje myślenie życzeniowe, ale nie zaszkodziłoby spróbować
Ja zawsze jęczę i wybrzydzam Więc na mnie możesz liczyć. I w sumie nie ma się co dziwić, że jęczę i wybrzydzam, bo jeśli mam zamiar wydać ciężko zarobione pieniądze na podkład, to niechże przynajmniej ma dobry kolor
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 18:07   #88
Mimi87
Rozeznanie
 
Avatar Mimi87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 713
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś puder prasowany lub kompakt o stopniu jasności i odcieniu zbliżonym do HM51?
Mimi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 18:22   #89
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Mimi87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś puder prasowany lub kompakt o stopniu jasności i odcieniu zbliżonym do HM51?
The Body Shop All in One Face Base. I jeszcze pojawił się Healthy Mix w kompakcie. Też wygląda fajnie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 19:05   #90
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, podpowiedzcie mi jaki kolor podkładu powinnam dobrać? Jestem jakaś slepawa i dosłownie raz na rok udaje mi się wyłapać swoje odbicie w słońcu przy lustrze w przedpokoju i wtedy widzę, że twarz mam ciemniejszą niż szyję. Zazwyczaj tego nie widzę na co dzień, lub też nie zwracam na to uwagi za bardzo :P
Ale teraz myślę, żeby może zainteresować się jakimiś pudrami mineralnymi itd. no i tu jest problem z kolorem: moja cera jest różowawa, bardzo łatwo i często się czerwienię i ogólnie jestem różowa na twarzy. Za to szyję mam bardzo jasną, czasami mam wrażenie, że wręcz szarawą. I słyszałam różne opinie: żebym dobierala podkład z różowymi podtonami, żebym dobierała do szyi, żebym dobrała odcienie żołtego żeby zniwelować różowy. No i już sama nie wiem, jest jakiś wyznacznik? Bo dobieranie podkładu z różowym wydaje mi się dziwne, przecież chyba nikt nie chce mieć rozowej cery i jeszcze przy białej szyi..
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.