kiedy zostanie podana lista recenzentek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 10:20   #1
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286

kiedy zostanie podana lista recenzentek?


Wypełniając ankietę zapoznałam się z regulaminem i wiem, że ten termin był tam podany, ale jako świeżak na tym forum , nie umiem go odnaleźć. Interesuje mnie punkt, w którym była podana data, kiedy zostaną wybrane recenzentki.
może ktoś mi ją podać?
I jeszcze jedno pytanie, czy lista recenzentek będzie ogólnodostępna? Jesli tak, to gdzie?

Zadając każde pytanie mam pewnie uczucie ośmieszenia się z czymś, więc jeśli tak jest, proszę wybaczyć
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:46   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Wypełniając ankietę zapoznałam się z regulaminem i wiem, że ten termin był tam podany, ale jako świeżak na tym forum , nie umiem go odnaleźć. Interesuje mnie punkt, w którym była podana data, kiedy zostaną wybrane recenzentki.
może ktoś mi ją podać?
I jeszcze jedno pytanie, czy lista recenzentek będzie ogólnodostępna? Jesli tak, to gdzie?

Zadając każde pytanie mam pewnie uczucie ośmieszenia się z czymś, więc jeśli tak jest, proszę wybaczyć
Siekierrra, zgłoszenia przyjmujemy do najbliższej niedzieli, czyli do 26 lutego. Lista Recenzentek zostanie opublikowana 27 lutego na wizaz.pl, a dokładnie link znajdziesz na tej stronie.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:22   #3
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Oj jak ja chciałabym sie zakwalifikować i zmienic życie... bardzo
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:31   #4
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Oj jak ja chciałabym sie zakwalifikować i zmienic życie... bardzo

Ja też. Aż się do tego palę, hehe. Ale jeśli się nie dostanę, i tak zmienię.
Czas skończyć bycie grubasem. Na chwilę obecną jem mniej, zdrowiej i zaczęłam się ruszać. I niech tak już zostanie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 14:59   #5
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

siekierrra dokładnie. Bo same suplementy nic nie dadz. Musimy pobudzic do zycia nasze nozki, pupy i brzuszki;p Troszke czasu do lata jest i jeszcze zalozymy upragniony ciuch, podniesiemy glowke do gory i powiemy :tak, jestem piekna!".

ps. ja dzis 1 dzien na silowni od długiejprzerwy... ciezko bylo...
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:28   #6
annuszka901
Raczkowanie
 
Avatar annuszka901
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Gubina
Wiadomości: 49
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Hmm...a ja zastanawiam się jak dokładnie wybierane są recenzentki...może to i głupie pytanie,ale wypełniając ankietę nie pytano nas o to ile cm mamy w poszczególnych partiach,jakie BMI,itp.
W każdym bądź razie bardzo chciałabym się zakwalifikować...trzymam kciuki za siebie i za Was
__________________
Wybieram grupę Black!

annuszka901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:06   #7
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

annuszka901, wiesz BMI to mogą sami wyliczyć ze wzrostu i wagi :P A ja myślę, że recenzentki będą dobierane losowo.
Było już takie pytanie gdzieś tu, będą dobierane różnie, z różną wagą, wiekiem, aktywnością fizyczną czy ogólnie chyba trybem życia.
I tu czuję, że moje szanse zmalały, skoro dopiero od kilku dni wzięłam się za siłownię...:-( Ale i tak będę obserwować wątek. Bo raz, że chcę schudnąć, niezależnie od tego czy będę tą recenzentką czy nie, a po drugie chętnie zobaczę co inni piszą o tym suplemencie.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 19:08   #8
grudge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
GG do grudge
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Dziewczyny od 5/01/2012 zmieniłam nawyki zywieniowe, codziennie chodzie na silownie albo spinning albo basen , odstawilam uzywki i co? Waga stoi w miejscu, nie widze zadnej zmiany.. marze aby byc szczupla i lepiej poczuc sie we wlasnej skorze. X-lat temu bralam ThermLine ( dokladnie 1 opakowanie) ale zabraklo mi motywacji na cwiczenia... Od kilku tygodni poszukuje specyfiku ktory pomoze zrzucic tu i owdzie, za duzo jest tego na rynku aby dobrze wybrac. Jesli ktoras z Was zostanie recenzetka plis dajcie znac na forum
__________________
05.01.2012 73 kg

cel : 63kg
grudge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:34   #9
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

grudge, to chyba raczej niemożliwe...... Codzienna siłownia i zdrowe nawyki a waga w miejscu? hmm.... Tego to mogą być 3 przyczyny:
1. pomimo zdrowych nawyków nadal zjadasz dużo więcej kcal niż Twój organizm potrzebuje
2. możesz mieć jakieś problemy zdrowotne, np. tarczyca (warto zrobić badania)
3. rozbudowałaś mięśnie na siłowni. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.

A dodam za "ciekawostkę", że w wakacje myślałam, że jestem gruba, bo na pewno jestem chora na coś i dlatego ważę tyle, ile ważę. Poszłam zrobić wszystkie badania i co? zdrowa jak rybka. Zalecenia: mniej jeść, zdrowiej, ruszać się więcej. Nawet się udaje, jem zdrowiej, alkoholu nie piję już, teraz oby się przestawić na ćwiczenia. Ponoć z czasem tak wchodzą w krew, że ćwiczy się z przyjemnością...?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 06:30   #10
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

oj z czasem człowiek sie od nich uzależnia. a co do Twojego pytania to czy jeszcze 5 małych posiłków? Może w tym tkwi problem.

Ja tez dopiero zaczęłam coś z soba robić, ale najważniejsze że zaczęłam. Jesli człowiek ma mobilizacje to juz połowa sukcesu
zawsze na początku najtrudniej jest się przestawic na codzienny sport ale można, da się da
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:12   #11
Charlotte_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cześć dziewczyny ! Zgadzam sie z Wami, że najtrudniej jest przestawić się na codzienny sport . Każdego dnia walczę ze swoją systematycznością aby pójść na siłownie i jest bardz ciężko .
Charlotte_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 07:39   #12
grudge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
GG do grudge
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Dziewczyny, na poczatku stycznia zmuszalam sie zeby pojsc na silownie to na spinning. Teraz nie wyobrazam sobie ani jednego dnia bez cwiczen

Moze rzeczywiscie to miesnie- wczesniej mialam zwisajacy brzuch, a teraz jest juz duzoo lepiej. Co do jedzenia jeszcze mniej jesc sie da? OMG.. chyba nie w moim przypadku- dzis na obiad ryz, posiekana salata + jabluszko , marchewska i przyprawy (probowalyscie takiego ryzu? rewelka!!)

Czy bylyscie na jakiejs diecie Dukan, Kwasniewskiego etc?
__________________
05.01.2012 73 kg

cel : 63kg
grudge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:21   #13
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Ryż i makaron nie są dobre na diecie. często nawet reklamuję się ryż na masę. Ja unikam ryżu, makaronów i ziemniaków. Jeśli chodzi o pytane przez Ciebie diety- kiedyś próbowałam każdej, ale po kilku dniach dosłownie rzucałam się na jedzenie. Teraz po prostu zmieniłam niektóre nawyki żywieniowe:
jem mniej,
jem zdrowiej,
jem codziennie owoce i warzywa ( to najprzyjemniejsza dla mnie zmiana ;-) ),
unikam smażonego i fast foodów
ze słodyczami nigdy nie miałam problemu, jakoś mnie do nich nie ciągnie ;-)

grudge, na siłowni , na którą chodzisz powinien być sprzęt do pomiarów tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w organizmie. Dowiedz się czy posiadają go (skoro to siłownia to zapewne tak), i wtedy się pomierz. I tak co jakiś czas, może zamieniasz tłuszcz w mięśnie. Więc może warto na razie aeroby robić ?
U mnie takowy sprzęt jest, okazuje się, że mniej więcej tłuszczu mam wszędzie tyle samo ( trenerka powiedziała, że to dobrze, bo jak będę chudnąć, to równomiernie), tylko, że tłuszczu mam troszkę więcej na...ramionach.

Muszę dodać, że całkiem fajne te forum, trochę ciężko mi się jeszcze w nim odnaleźć, ale widzę, przynajmniej w tym wątku, pełną kulturę wypowiedzi. To ostatnio rzadko się zdarza w sieci.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:04   #14
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Ja tez czekam na liste A i tak zaczelam cwiczyc conajmniej godzine dziennie plus godzinne spacery dosc intensywne z psem ale suplement by sie przydal co by efekt byl szybszy
__________________
żonka
Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością.

https://wizaz.pl/Mikroreklama
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:04   #15
Kasia180719
Przyczajenie
 
Avatar Kasia180719
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 13
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

ja tez czekam na listę, może się uda, chociaż paczkę tabletek już sama kupiłam, ale jeszcze ich nie używam, bardzo bym się chciała załapać jak recenzentka, wiadomo tabletki troszkę kosztują
jak narazie wizołam się za siebie i od tygodnia co dzień ćwiczę, jeżeli pogoda pozwala to 5 km rowerem jadę,
no i uważam co jem, czy coś schudłam nie wiem waga się zepsułaale mierzyłam się w pasie i spadło mi 3cm, byle tak dalej
__________________
Odchudzanie

96 kg ->-->->->94>->->->->->->cel 75 kg

Kasia180719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:09   #16
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez grudge Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na poczatku stycznia zmuszalam sie zeby pojsc na silownie to na spinning. Teraz nie wyobrazam sobie ani jednego dnia bez cwiczen

Moze rzeczywiscie to miesnie- wczesniej mialam zwisajacy brzuch, a teraz jest juz duzoo lepiej. Co do jedzenia jeszcze mniej jesc sie da? OMG.. chyba nie w moim przypadku- dzis na obiad ryz, posiekana salata + jabluszko , marchewska i przyprawy (probowalyscie takiego ryzu? rewelka!!)

Czy bylyscie na jakiejs diecie Dukan, Kwasniewskiego etc?
oj tak byłam na diecie dukana może 2 razy, za pierwszym razem ładnie schudłam może 7kg , duzo jadłam (oczywiscie dozwolonych rzeczy) i ćwiczyłam, ostro ćwiczyłam. Lecz za drugim podejściem nie było juz tak fajnie.

Ponadto strasznie opóźniał mi się okres przez co musiałam zacząć brać tabletki anty i przytyłam.

Teraz nie biore tabletek, nie jestem na żadnym dukanie tylko biorę się za siebie naturalnie.


A tak wogóle to ryz trzeba jeść ale brązowy, basmati bądź dziki - nie biały! Nie ma potrzeby go unikać bo zawiera wiele porzytecznych węglowodanów , które się długo i powoli uwalniaja. Tak samo z makaronem ale razowym. Do tego jakieś mięsko, np. grillowana pierś i mniam.

A dziewczynki zadam Wam takie pytanie, co jecie przed a co po siłowni? Ja przed od dziś owsiankę ale na jedzonko po treningu nie mam pomysłu. Ponadto codziennie rano nie będe pałaszować owsianki;p

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia180719 Pokaż wiadomość
ja tez czekam na listę, może się uda, chociaż paczkę tabletek już sama kupiłam, ale jeszcze ich nie używam, bardzo bym się chciała załapać jak recenzentka, wiadomo tabletki troszkę kosztują
jak narazie wizołam się za siebie i od tygodnia co dzień ćwiczę, jeżeli pogoda pozwala to 5 km rowerem jadę,
no i uważam co jem, czy coś schudłam nie wiem waga się zepsułaale mierzyłam się w pasie i spadło mi 3cm, byle tak dalej
gratuluje! czasami waga nie odzwierciedla naszego ciałka i spadaja cm a waga nadal ta sama. Najlepiej sprawdzać samemu cm
A wiadomo, każda z nas chciałaby się załapać do testowania tabletek Therm Line ale najważniejsze, ze dzięki tej akcji postanowuiłysmy zmienic swoje życie - to jest piękne Będziemy pięknie wyglądać i swietnie się czuć

a jakie TL kupiłaś? Ja kupiłam TL II
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:22   #17
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

cześć dziewczyny
to mój pierwszy post na forum, choć podczytuję je już od jakiegoś czasu - jest bardzo pomocne w wielu sprawach
też zapisałam się na recenzowanie i baaaaardzo chciałabym się "załapać". ale w totka też chciałam wygrać te miliony i jakoś nigdy nawet trójki nie trafiłam, także zobaczymy co z tego wyjdzie...

grudge pytała o dietę Dukana - byłam na niej troszkę ponad 2 lata temu i schudłam 10 kg (dieta + dwa, czasem trzy razy w tygodniu aerobik) zawzięłam się i udało się, ale zrobiłam błąd, bo nie utrwaliłam tego etapu, chcąc schudnąć jeszcze 5-7 kg. i w ten sposób nie dokończyłam diety, za to powoli wróciłam do starych nawyków (uwielbiam to co mączne, niestety - makarony, pieczywo...), a kg wróciły... od kilku miesięcy próbuję coś z tym zrobić, ale na razie bez większych efektów dlatego tym bardziej liczę, że uda mi się zostać recenzentką Therm Line ciekawa jestem czy i jak działa. i czy podziałałoby na mnie, bo wiadomo, że każdy organizm jest inny i to samo nie wszystkim jest w stanie pomóc.

ciekawe, ile nas chętnych zapisało się, by recenzować produkt i jakie są szanse na zostanie jedną z wybranych szczęściar?
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:54   #18
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
to mój pierwszy post na forum, choć podczytuję je już od jakiegoś czasu - jest bardzo pomocne w wielu sprawach
też zapisałam się na recenzowanie i baaaaardzo chciałabym się "załapać". ale w totka też chciałam wygrać te miliony i jakoś nigdy nawet trójki nie trafiłam, także zobaczymy co z tego wyjdzie...

grudge pytała o dietę Dukana - byłam na niej troszkę ponad 2 lata temu i schudłam 10 kg (dieta + dwa, czasem trzy razy w tygodniu aerobik) zawzięłam się i udało się, ale zrobiłam błąd, bo nie utrwaliłam tego etapu, chcąc schudnąć jeszcze 5-7 kg. i w ten sposób nie dokończyłam diety, za to powoli wróciłam do starych nawyków (uwielbiam to co mączne, niestety - makarony, pieczywo...), a kg wróciły... od kilku miesięcy próbuję coś z tym zrobić, ale na razie bez większych efektów dlatego tym bardziej liczę, że uda mi się zostać recenzentką Therm Line ciekawa jestem czy i jak działa. i czy podziałałoby na mnie, bo wiadomo, że każdy organizm jest inny i to samo nie wszystkim jest w stanie pomóc.

ciekawe, ile nas chętnych zapisało się, by recenzować produkt i jakie są szanse na zostanie jedną z wybranych szczęściar?
z pewnościa zapisało sie nas dużo, lecz czasami cuda się zdarzają.
Widzę, że masz podobnie do mnie jak tez uwielbiam to, co mączne i pieczywo. Świeże bułeczki, chlebek z ziarnami, rogale, słodycze mmm. ale basta! Jest wiele alternatyw.
zamiast makaronu-makaron razowy, ryż brązowy, basmati, dziki.
A pieczywo razowe, pumpernikiel. Damy radę, tyle ludzi daje...

Ponadto dużo wody i świeżych warzyw, owoców Nie wspominając o sporcie.

A powiedz mi jak Ci ta dieta odpowiadała? Bo mi nawet nawet, uwielbiam mięsko ale doszłam do takiego momentu, że kurczak, piersi, ryby przejadły mi się okropnie ;/
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:06   #19
annuszka901
Raczkowanie
 
Avatar annuszka901
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Gubina
Wiadomości: 49
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
annuszka901, wiesz BMI to mogą sami wyliczyć ze wzrostu i wagi :P

A mi się jakoś nie przypomina,żeby w ankiecie było pytanie o wzrost... ale może to ja mam kłopoty z pamiecią.Dziękuję za odpowiedź.
__________________
Wybieram grupę Black!

annuszka901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 16:28   #20
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Ja od jakiegoś czasu zaczęłam odchudzanie...

8 miesięcy temu miałam ślub.... schudłam do niego pięknie byłam sobą zachwycona i dziś jestem na siebie mega wkurzona, bo zaprzepaściłam to i przytyłam do dziś 10 kg

mam ogromny problem z odmówieniem sobie słodyczy i innych łakoci

Ale dzisiaj jest Wielki Post i postanowiłyśmy z koleżanką, że od dziś będziemy codziennie robić coś dla swojego ciała.... najlepiej siłownia i ćwiczenia

Ja dodatkowo założyłam, że nie będę jadła słodyczy

I też mam wielką nadzieję zostać recenzentką, bo systematyczność w dzieleniu się swoimi osiągnięciami będzie trzymała mnie w postanowieniach no i wierzę, że Therm Line też mi w tym pomoże

trzymam kciuki za Wasze postanowienia i dążenie do wymarzonej wagi
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:55   #21
annuszka901
Raczkowanie
 
Avatar annuszka901
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Gubina
Wiadomości: 49
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
I też mam wielką nadzieję zostać recenzentką, bo systematyczność w dzieleniu się swoimi osiągnięciami będzie trzymała mnie w postanowieniach no i wierzę, że Therm Line też mi w tym pomoże
Myślę podobnie.To byłaby taka dodatkowa motywacja,żeby ściągnąć tyłek z kanapy.Bo jeśli już mam coś komuś polecić czy wydać opinię,to muszę być pewna tego co mówię/piszę,i zbadać dokładnie to COŚ
Nie mogę się już doczekać listy
__________________
Wybieram grupę Black!

annuszka901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:01   #22
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

jak kazdy;0 bo najlepiej jest w zgodzie z samym soba wypowiadac sie na jakiś temat a nie zachwalać czy odradzać pod publiczkę.

Oj dziewczyny ciekawa jestem ile łącznie schudniemy do lata? Może zrobimy jakieś łączne odchudzanie? W dodatku z Therm Line kg nam ubędzie więcej!
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:45   #23
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
jak kazdy;0 bo najlepiej jest w zgodzie z samym soba wypowiadac sie na jakiś temat a nie zachwalać czy odradzać pod publiczkę.

Oj dziewczyny ciekawa jestem ile łącznie schudniemy do lata? Może zrobimy jakieś łączne odchudzanie? W dodatku z Therm Line kg nam ubędzie więcej!
super pomysł.... możesz zaglądnąć na odchudzanie żałośnic my już tam działamy
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:07   #24
kelsye
Raczkowanie
 
Avatar kelsye
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 319
GG do kelsye
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Ja też. Aż się do tego palę, hehe. Ale jeśli się nie dostanę, i tak zmienię.
Czas skończyć bycie grubasem. Na chwilę obecną jem mniej, zdrowiej i zaczęłam się ruszać. I niech tak już zostanie
Eh a ja za siebie się nie mogę zabrać, żadnego samozaparcia
Nie potrafię się zabrać za siebie a wiem, że powinnam.
Codziennie wieczorem obiecuje sobie, że jutro.
Zobaczymy czy na liście będę, zapewne nie, takie moje szczęście a może to by mnie zmotywowało.
Powodzenia!
__________________
kelsye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:23   #25
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Wiecie, ja też liczyłam na motywację poprzez bycie recenzentką, ale....nie oszukujmy się, do odchudzania trzeba dojrzeć, naprawdę chcieć... Nadal liczę na bycie recenzentką, ale nie uzależniam od tego decyzji o podjęciu odchudzania, bo już się odchudzam. Udało mi się już zrzucić parę kg, uda mi się jeszcze.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 07:00   #26
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez kelsye Pokaż wiadomość
Eh a ja za siebie się nie mogę zabrać, żadnego samozaparcia
Nie potrafię się zabrać za siebie a wiem, że powinnam.
Codziennie wieczorem obiecuje sobie, że jutro.
Zobaczymy czy na liście będę, zapewne nie, takie moje szczęście a może to by mnie zmotywowało.
Powodzenia!
ej, ej nie czekaj na bycie na liscie bo co z tego, ze dostaniesz suplementy jak nie bedziesz miała ochoty się ruszyć? Tabletki same nie załatwią sprawy, nie ma cudu. zacznij już od dziś z mniejszych porcji a częstszych, pij wodę. Unikaj słodkiego i tłustego. Stopniowo 3 mam kciuki!

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Wiecie, ja też liczyłam na motywację poprzez bycie recenzentką, ale....nie oszukujmy się, do odchudzania trzeba dojrzeć, naprawdę chcieć... Nadal liczę na bycie recenzentką, ale nie uzależniam od tego decyzji o podjęciu odchudzania, bo już się odchudzam. Udało mi się już zrzucić parę kg, uda mi się jeszcze.
i to jest godne polecenia myslenie. Nie myslmy w kategorii "jak bede testować tabletki, to odchudzam się, jak nie to nie!". Wiadomo, że byłoby to miłą niespodzianką ale to my jesteśmy Paniami własnego ciała i od nas zależy jak będziemy wyglądać.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:34   #27
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
z pewnościa zapisało sie nas dużo, lecz czasami cuda się zdarzają.
Widzę, że masz podobnie do mnie jak tez uwielbiam to, co mączne i pieczywo. Świeże bułeczki, chlebek z ziarnami, rogale, słodycze mmm. ale basta! Jest wiele alternatyw.
zamiast makaronu-makaron razowy, ryż brązowy, basmati, dziki.
A pieczywo razowe, pumpernikiel. Damy radę, tyle ludzi daje...

Ponadto dużo wody i świeżych warzyw, owoców Nie wspominając o sporcie.

A powiedz mi jak Ci ta dieta odpowiadała? Bo mi nawet nawet, uwielbiam mięsko ale doszłam do takiego momentu, że kurczak, piersi, ryby przejadły mi się okropnie ;/

sęk w tym, że ja chyba węglowodany pochłaniam ze wszystkiego co się da w jakichś strasznych ilościach. przez ponad miesiąc byłam na diecie, którą również stosowała moja mama (dieta pochodziła od dietetyczki). mamie pomogło, mnie nie. w diecie było dużo białka, ale też i witamin - jadło się dużo warzyw, trochę określonych owoców, jeśli pieczywo, to tylko graham, makaron oczywiście razowy, ryż brązowy. bardzo zdrowe, smaczne (były też słodkie smaki - maślanki smakowe, czy nawet gorzka czekolada!). wszystko w dokładnie wyliczonych ilościach, małe porcje, stale godziny pięciu posiłków. wszystko super, jeśli chodzi o zdrowe żywienie. jeśli chodzi o dietę - mnie nie pomogło...

a z Dukanem miałam o tyle problemu, że ja nie jadam mięsa... zostały mi więc tylko przetwory mleczne i jajka. wtedy sobie z tym dobrze radziłam, choć stopniowo miewałam dość, ale zaraz potem przychodziło 5 dni białkowo-warzywnych, więc dawałam radę teraz jednak od jakiegoś czasu próbuję znów tę dietę i właściwie nie wiem, co jeść, ponieważ na twaróg i jogurt naturalny patrzeć już nie mogę. wogóle mi przestał smakować :P zaczynam myśleć nad powrotem do mięsa, ale tylko drobiu. trudno mi się jednak przemóc po wielu latach

jeśli chodzi o sport... jakieś 2 tygodnie temu zainwestowałam w bieżnię rodzina pukała się w czoło i odradzała (maleńkie mieszkanie, do tego koszt bieżni, bo chciałam elektryczną), ale uparłam się. ze względu na godziny pracy nie mam jak chodzić na fitness, a w weekendy nie było zajęć, które mi odpowiadają. zimą w tych wszystkich ciuchach ciężko w brzydką pogodę latać do parku, w dodatku kiedy mogłabym to robić, jest już ciemno i późno. bieżnia droga, ale porównując z cenami karnetów na zajęcia - w ciągu roku z kasą wyjdę na 0, a bieżnia liczę, że będzie działać ładnie parę lat w dodatku mam ją pod nosem, więc po powrocie do domu w każdym momencie mogę zacząć ćwiczyć. i teraz codziennie lub co drugi dzień pokonuję minimum 5 km waga na razie średnio drgnęła, ale za to już widzę różnicę jeśli chodzi o ciało polecam wszystkim - jeśli nie bieżnię, to właśnie takie spacero-biegi (ale aż do spocenia się) na dworze dla mnie najlepszy był aerobik, ale jak się nie ma tego, co się lubi, to się lubi, co się ma
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:48   #28
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Wiecie, ja też liczyłam na motywację poprzez bycie recenzentką, ale....nie oszukujmy się, do odchudzania trzeba dojrzeć, naprawdę chcieć... Nadal liczę na bycie recenzentką, ale nie uzależniam od tego decyzji o podjęciu odchudzania, bo już się odchudzam. Udało mi się już zrzucić parę kg, uda mi się jeszcze.


dokładnie!

ja też już od jakiegoś czasu się odchudzam

a przede wszystkim ćwiczę

tylko co z tego, że ćwiczę jak wszystko niszczą słodycze... ale jak widać w moim podpisie mam odwyk od słodyczy

trzymajcie kciuki
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:44   #29
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
sęk w tym, że ja chyba węglowodany pochłaniam ze wszystkiego co się da w jakichś strasznych ilościach. przez ponad miesiąc byłam na diecie, którą również stosowała moja mama (dieta pochodziła od dietetyczki). mamie pomogło, mnie nie. w diecie było dużo białka, ale też i witamin - jadło się dużo warzyw, trochę określonych owoców, jeśli pieczywo, to tylko graham, makaron oczywiście razowy, ryż brązowy. bardzo zdrowe, smaczne (były też słodkie smaki - maślanki smakowe, czy nawet gorzka czekolada!). wszystko w dokładnie wyliczonych ilościach, małe porcje, stale godziny pięciu posiłków. wszystko super, jeśli chodzi o zdrowe żywienie. jeśli chodzi o dietę - mnie nie pomogło...

a z Dukanem miałam o tyle problemu, że ja nie jadam mięsa... zostały mi więc tylko przetwory mleczne i jajka. wtedy sobie z tym dobrze radziłam, choć stopniowo miewałam dość, ale zaraz potem przychodziło 5 dni białkowo-warzywnych, więc dawałam radę teraz jednak od jakiegoś czasu próbuję znów tę dietę i właściwie nie wiem, co jeść, ponieważ na twaróg i jogurt naturalny patrzeć już nie mogę. wogóle mi przestał smakować :P zaczynam myśleć nad powrotem do mięsa, ale tylko drobiu. trudno mi się jednak przemóc po wielu latach

jeśli chodzi o sport... jakieś 2 tygodnie temu zainwestowałam w bieżnię rodzina pukała się w czoło i odradzała (maleńkie mieszkanie, do tego koszt bieżni, bo chciałam elektryczną), ale uparłam się. ze względu na godziny pracy nie mam jak chodzić na fitness, a w weekendy nie było zajęć, które mi odpowiadają. zimą w tych wszystkich ciuchach ciężko w brzydką pogodę latać do parku, w dodatku kiedy mogłabym to robić, jest już ciemno i późno. bieżnia droga, ale porównując z cenami karnetów na zajęcia - w ciągu roku z kasą wyjdę na 0, a bieżnia liczę, że będzie działać ładnie parę lat w dodatku mam ją pod nosem, więc po powrocie do domu w każdym momencie mogę zacząć ćwiczyć. i teraz codziennie lub co drugi dzień pokonuję minimum 5 km waga na razie średnio drgnęła, ale za to już widzę różnicę jeśli chodzi o ciało polecam wszystkim - jeśli nie bieżnię, to właśnie takie spacero-biegi (ale aż do spocenia się) na dworze dla mnie najlepszy był aerobik, ale jak się nie ma tego, co się lubi, to się lubi, co się ma

z ta bieżnią to super pomysł, sama się zastanawiam nad zakupem bo tez mam lekki problem z dojazdami na fitness. samochodu nie mam a nie zawsze się chce w pluchę. Lecz na raz wydac ponad 1000zł to troche dużo. trzeba liczyc się także z tym, ze w klubie otrzymamy fachową pomoc od trenerów i często poznamy osoby, które tak samo mają problemy z ciałem jak i my i jest raźniej.

A co do dukana to... podstawowym produktem jest mięso! Im więcej mięsa tym więcej kg w dół, twarogi i chude produkty mleczne to tylko urozmaicenie, alternatywa. Nie można się żywić wyłącznie tym bo nigdy nie zdobedzie się upragnionych wyników. Sam dukan tak mówił nie raz więc w tym tkwił problem.

Co do dietetyka to tez byłam, miałam diete i ok 500zł poszło w błoto. Nic mi to nie pomogło, a takie rzeczy szanowna P. Dokror mi mówiła, które od lat sama wiedziałam. Chyba źle trafiłam...

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość


dokładnie!

ja też już od jakiegoś czasu się odchudzam

a przede wszystkim ćwiczę

tylko co z tego, że ćwiczę jak wszystko niszczą słodycze... ale jak widać w moim podpisie mam odwyk od słodyczy

trzymajcie kciuki
a ile już schudłaś? no pochwal się
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:14   #30
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: kiedy zostanie podana lista recenzentek?

Hej dziewczęta.Też z niecierpliwością czekam na wyniki.Fajnie byłoby się zakwalifikować...od połowy lutego i tak wzięłam się za siebie,wprowadziłam kilka nowych zasad w swoje życie-np.100 dni bez słodyczy,2 litry wody dziennie,zdrowe odzywianie...jestem na etapie szukania,czytania i uczenia się jak jeść ,kiedy jeść i co jeść...no i zaczęłam trening Turbo Fire-polecam...Miło byłoby dostać suplementacje-tym bardziej,że wiem,że działa bo 4 lata temu przed swoim ślubem duzo trenowałam i brałam Therm Line i ładniutko schodziłam z centymetrów.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.