Wrocław ;-) cz. 3 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 21:37   #3931
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Sprawdź w stowarzyszeniu Intro. Tam wizyta u psychologa kosztuje 30 zł, gdyż pomoc jest finansowana przez miasto.
http://www.intro.org.pl/oferta_pomocy_w_osrodku.php
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2013-04-24 o 21:38
Safia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:55   #3932
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Dziewczyny, pomocy! Wiem, że na Was zawsze można liczyć, może coś podpowiecie. Szukam sklepu gdzie są fajne sukienki wieczorowe w małych rozmiarach (36). To ma być sukienka do kolan, elegancka, kolorystyka: pastelowa, taka w której można pójść na własny ślub a potem na jakąś inną imprezę, zamiast powiesić w szafie na wieczność . No i ważne żebym nie zapłaciła za to jak za złoto. Tak do 300-400zł maks.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 13:50   #3933
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Wiem, że na Was zawsze można liczyć, może coś podpowiecie. Szukam sklepu gdzie są fajne sukienki wieczorowe w małych rozmiarach (36). To ma być sukienka do kolan, elegancka, kolorystyka: pastelowa, taka w której można pójść na własny ślub a potem na jakąś inną imprezę, zamiast powiesić w szafie na wieczność . No i ważne żebym nie zapłaciła za to jak za złoto. Tak do 300-400zł maks.
Dołączam do pytania
Tylko, że mnie interesuje rozmiar 38-40
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:24   #3934
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Wiem, że na Was zawsze można liczyć, może coś podpowiecie. Szukam sklepu gdzie są fajne sukienki wieczorowe w małych rozmiarach (36). To ma być sukienka do kolan, elegancka, kolorystyka: pastelowa, taka w której można pójść na własny ślub a potem na jakąś inną imprezę, zamiast powiesić w szafie na wieczność . No i ważne żebym nie zapłaciła za to jak za złoto. Tak do 300-400zł maks.
Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Dołączam do pytania
Tylko, że mnie interesuje rozmiar 38-40
Może tu: http://studiom.wroclaw.pl/ Polecam iść osobiście, oferta na miejscu jest szersza, jest też i bardzo rezolutna Pani, która potrafi dobrać sukienkę i nie tak łatwo wyjść od niej z pustymi rękami
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 06:50   #3935
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Może tu: http://studiom.wroclaw.pl/ Polecam iść osobiście, oferta na miejscu jest szersza, jest też i bardzo rezolutna Pani, która potrafi dobrać sukienkę i nie tak łatwo wyjść od niej z pustymi rękami
Łoooooo! Dziękuję Już na stronei znalazłam całkiem niezłą kieckę, którą chciałabym zmierzyć (no i ta cena: 250zł ) więc pewnie w sklepie też coś wypatrzę. Uratowałaś mój ślub i mnie przed sukienkami - bezami
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 07:10   #3936
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Łoooooo! Dziękuję Już na stronei znalazłam całkiem niezłą kieckę, którą chciałabym zmierzyć (no i ta cena: 250zł ) więc pewnie w sklepie też coś wypatrzę. Uratowałaś mój ślub i mnie przed sukienkami - bezami
Powodzenia. Mnie tam swego czasu rzeczona pani niemal na siłę wtłoczyła w kieckę, której normalnie w życiu bym nie przymierzyła, ale ona zaczęła wykrzykiwać: "z pani figurą i włosami - bez dyskusji, wiem, co mówię!". I faktycznie.... kiecka do dziś robi furrorę na każdej imprezie, a kosztowała bodaj 150 zl
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 09:11   #3937
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40477973]Wczoraj jeszcze byly. Sprawdzalas w dwoch miejscach? Lakiery sa rozlozone i przy kasie i przy balsamach.[/QUOTE]
Tak patrzyłam. Pomagała mi ekspedientka. Swoją drogą to obsługę maja super miłą
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 10:24   #3938
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Kochane a gdzie najlepiej (i najtaniej) wydrukowac prace licencjacka? Potrzebuje 3 egzemplarze (w tym 1 egzemplarz dwustronnie drukowany). Oczywiscie wszystkie zbindowane.
PS ile w ogole taka usluga kosztuje? Dodam, ze praca ma 65 stron.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:21   #3939
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Kochane a gdzie najlepiej (i najtaniej) wydrukowac prace licencjacka? Potrzebuje 3 egzemplarze (w tym 1 egzemplarz dwustronnie drukowany). Oczywiscie wszystkie zbindowane.
PS ile w ogole taka usluga kosztuje? Dodam, ze praca ma 65 stron.
Wg mnie to najlepiej na swojej uczelni, oni powinni mieć do tego okładkę i ogólnie wiedzą jak ona ma wyglądać... U mnie na wydziale(UW, administracja na kuźniczej) strona wydruku jak dobrze pamiętam to 15 gr, ale to zależy od punktu ksera, kopia 10 gr.
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:21   #3940
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Kochane a gdzie najlepiej (i najtaniej) wydrukowac prace licencjacka? Potrzebuje 3 egzemplarze (w tym 1 egzemplarz dwustronnie drukowany). Oczywiscie wszystkie zbindowane.
PS ile w ogole taka usluga kosztuje? Dodam, ze praca ma 65 stron.
na grodzkiej wydaje mi się, że pisało 7gr. tylko nie wiem czy samo ksero czy wydruk też.
no i wydaje mi się, ze ksera przy polibudzie mogą mieć tania tego typu oferte, ale nie wiem konkretnie ktore.
no i zazdraszczam bo moja się jeszcze pisze.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:51   #3941
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Dziewczyny czy nie obiło się Wam przypadkiem o uszy czy we Wrocławiu jest jakieś miejsce adresowane typowo dla kobiet z jakimiś warsztatami, spotkaniami itp?
Chodzi mi o coś takiego, gdzie można by siąść raz czy dwa w tygodniu na kawce, spotkać się z innymi babeczkami, może posłuchać jakiegoś wykładu kogoś zaproszonego, pojechać razem na jakąś wycieczkę itp.
Wiecie, coś podobnego jak mają seniorzy np.
Mam ostatnio trochę więcej wolnego czasu, a chciałabym przy tym się trochę rozwinąć. No i jakichś fajnych nowych znajomych też by nie zaszkodziło poznać.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 08:56   #3942
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiadk Pokaż wiadomość
Wg mnie to najlepiej na swojej uczelni, oni powinni mieć do tego okładkę i ogólnie wiedzą jak ona ma wyglądać... U mnie na wydziale(UW, administracja na kuźniczej) strona wydruku jak dobrze pamiętam to 15 gr, ale to zależy od punktu ksera, kopia 10 gr.
Niestety u mnie to 20 gr, wiec troche drogawo.
Ale dzieki

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
na grodzkiej wydaje mi się, że pisało 7gr. tylko nie wiem czy samo ksero czy wydruk też.
no i wydaje mi się, ze ksera przy polibudzie mogą mieć tania tego typu oferte, ale nie wiem konkretnie ktore.
no i zazdraszczam bo moja się jeszcze pisze.
Ooo dobra cena No ja mam na razie 55 stron. Ale jeszcze musze zrobic analize przeprowadzonej przeze mnie ankiety, ale czuje ze to dopiero bedzie jazda i mordega + jeszcze zakonczenie to tak mi wyjdzie z 65 stron. A Ty ile juz masz?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:27   #3943
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nie obiło się Wam przypadkiem o uszy czy we Wrocławiu jest jakieś miejsce adresowane typowo dla kobiet z jakimiś warsztatami, spotkaniami itp?
Chodzi mi o coś takiego, gdzie można by siąść raz czy dwa w tygodniu na kawce, spotkać się z innymi babeczkami, może posłuchać jakiegoś wykładu kogoś zaproszonego, pojechać razem na jakąś wycieczkę itp.
Wiecie, coś podobnego jak mają seniorzy np.
Mam ostatnio trochę więcej wolnego czasu, a chciałabym przy tym się trochę rozwinąć. No i jakichś fajnych nowych znajomych też by nie zaszkodziło poznać.
Nie słyszałam o regularnie odbywających się spotkaniach, ale polecam zaglądać na tą stronę. http://www.dojrzewalnia.pl/
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:56   #3944
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

nie macie może cynku o jakimś mieszkaniu/pokoju na krzykach, które byłoby wolne na przyszły rok akademicki?
temat powoli zaczyna spędzać mi sen z powiek

interesują mnie najbardziej huby/krzyki/borek jeśli chodzi o lokalizację, bo nie chcę spędzać całego życia na tarabanieniu się przez miasto
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 16:22   #3945
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Powodzenia. Mnie tam swego czasu rzeczona pani niemal na siłę wtłoczyła w kieckę, której normalnie w życiu bym nie przymierzyła, ale ona zaczęła wykrzykiwać: "z pani figurą i włosami - bez dyskusji, wiem, co mówię!". I faktycznie.... kiecka do dziś robi furrorę na każdej imprezie, a kosztowała bodaj 150 zl
Byłam, przymierzyłam, kupiłam. Normalnie znalazłam sukienkę jak na mnie uszytą Jest ideeeealna! Padłam z zachwytu.
A przy okazji tutaj też spory wybór: http://www.sava.com.pl/ Na stronie nie mają nic ciekawego, ale na miejscu jest w czym wybierać: byłam dzisiaj i fajne kiecki na zwykły dzień i od święta. Dodatkowo płaszczyki, spódnice i bluzki w dobrych cenach.

A skoro już piszę to teraz doradźcie gdzie buty kupić? Obeszłam już Magnolię, Pasaż Grunwaldzki... i nic. Wymarzyły mi się jakieś pasujące do sukienki ecru i nie ma nigdzie. Coś złotego, może jakiś brokat. Wszędzie albo rozmiary od 37 (a ja 36) albo jakieś nudne cieliste. A może ktoś mi doradzić coś co pasowałoby do takiej kiecki?
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:50   #3946
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Wiem, że na Was zawsze można liczyć, może coś podpowiecie. Szukam sklepu gdzie są fajne sukienki wieczorowe w małych rozmiarach (36). To ma być sukienka do kolan, elegancka, kolorystyka: pastelowa, taka w której można pójść na własny ślub a potem na jakąś inną imprezę, zamiast powiesić w szafie na wieczność . No i ważne żebym nie zapłaciła za to jak za złoto. Tak do 300-400zł maks.
może coś w factory?
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 23:16   #3947
rabbithearted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 256
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Dziewczęta, polecicie jakieś miejsce, gdzie można by zabrać rodziców na zapoznanie z rodzicami TŻ? Chodziłoby nam o jakieś winko, herbatę, może coś do przekąszenia na kolację Byle nie za drogo (wiem, że "za drogo" to relatywne określenie...)
rabbithearted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 23:47   #3948
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez rabbithearted Pokaż wiadomość
Dziewczęta, polecicie jakieś miejsce, gdzie można by zabrać rodziców na zapoznanie z rodzicami TŻ? Chodziłoby nam o jakieś winko, herbatę, może coś do przekąszenia na kolację Byle nie za drogo (wiem, że "za drogo" to relatywne określenie...)
Moze restauracja Krawczyka w sercu Rynku (Gospoda Wrocławska?)?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:18   #3949
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Dołączam do pytania
Tylko, że mnie interesuje rozmiar 38-40
Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Wiem, że na Was zawsze można liczyć, może coś podpowiecie. Szukam sklepu gdzie są fajne sukienki wieczorowe w małych rozmiarach (36). To ma być sukienka do kolan, elegancka, kolorystyka: pastelowa, taka w której można pójść na własny ślub a potem na jakąś inną imprezę, zamiast powiesić w szafie na wieczność . No i ważne żebym nie zapłaciła za to jak za złoto. Tak do 300-400zł maks.
36 to raczej standardowy rozmiar. Polecam także Studio Mody M. Kupiłam tam w zeszłym roku sukienkę ślubną, poprawki (skracanie, zwężanie) są w cenie. Sukienka była na ślub cywilny także nie jest bezą Można dużo fajnym kreacji tam wyszukać

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

A na studniówkę wieki temu też tam suknię kupiłam

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Byłam, przymierzyłam, kupiłam. Normalnie znalazłam sukienkę jak na mnie uszytą Jest ideeeealna! Padłam z zachwytu.
A przy okazji tutaj też spory wybór: http://www.sava.com.pl/ Na stronie nie mają nic ciekawego, ale na miejscu jest w czym wybierać: byłam dzisiaj i fajne kiecki na zwykły dzień i od święta. Dodatkowo płaszczyki, spódnice i bluzki w dobrych cenach.

A skoro już piszę to teraz doradźcie gdzie buty kupić? Obeszłam już Magnolię, Pasaż Grunwaldzki... i nic. Wymarzyły mi się jakieś pasujące do sukienki ecru i nie ma nigdzie. Coś złotego, może jakiś brokat. Wszędzie albo rozmiary od 37 (a ja 36) albo jakieś nudne cieliste. A może ktoś mi doradzić coś co pasowałoby do takiej kiecki?
Ja miałam ten sam problem. Wenecja, Aldo, allegro itp. Na Oławskiej w butiku po schodkach w dół też mogą być
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 09:58   #3950
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Dziewczyny, w której Super Pharmie dostanę kosmetyki Nuxe, przeszłam już 2 i niestety nic nie było, chodzi mi o ten olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...odigieuse.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:24   #3951
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w której Super Pharmie dostanę kosmetyki Nuxe, przeszłam już 2 i niestety nic nie było, chodzi mi o ten olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...odigieuse.html
a musi byc SP? Bo kosmetyki Nuxe sa w aptece na kazimierza wielkiego (cala szafa) i np. w tesco na bielanach (nie wiem czy ten olejek)
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:29   #3952
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
a musi byc SP? Bo kosmetyki Nuxe sa w aptece na kazimierza wielkiego (cala szafa) i np. w tesco na bielanach (nie wiem czy ten olejek)
Już nie ma. W Tesco na Bielanach od mniej więcej połowy stycznia trwa wyprzedaż w tej "aptecznej" części z kosmetykami. Jak byłam tam kilka tygodni temu, to zostały jakieś nędzne resztki Avene, Vichy, AA, Pharmaceris i Tołpy. Na reszcie półek upchane były chusteczki higieniczne.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:46   #3953
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Już nie ma. W Tesco na Bielanach od mniej więcej połowy stycznia trwa wyprzedaż w tej "aptecznej" części z kosmetykami. Jak byłam tam kilka tygodni temu, to zostały jakieś nędzne resztki Avene, Vichy, AA, Pharmaceris i Tołpy. Na reszcie półek upchane były chusteczki higieniczne.
myslalam ze to tylko promocja a nie wyprzedaz, dobrze wiedziec
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:07   #3954
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
myslalam ze to tylko promocja a nie wyprzedaz, dobrze wiedziec
Pytałam pań, czy będą likwidować to stanowisko, ale nie potrafiły mi odpowiedzieć. Z Nuxe prawie niczego nie było już w lutym - wtedy kupowałam tam fluid matujący z tej firmy i zostały same nędzne resztki.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:31   #3955
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Pytałam pań, czy będą likwidować to stanowisko, ale nie potrafiły mi odpowiedzieć. Z Nuxe prawie niczego nie było już w lutym - wtedy kupowałam tam fluid matujący z tej firmy i zostały same nędzne resztki.
tez jakos wtedy bylam i niby promocja miala byc do konca stycznia (lutego?), ja bylam juz po zakonczeniu i panie mowily ze przedluzyli ale nie wiedza czemu
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:12   #3956
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja miałam ten sam problem. Wenecja, Aldo, allegro itp. Na Oławskiej w butiku po schodkach w dół też mogą być
Buty znalezione. Jak się okazuje na targowisku Zielińskiego jest takie małe stoisko z mega eleganckimi bucikami. Rozmiary od 35 - 41 a ceny... od 60 zł I udało się znaleźć takie w złoto-srebrnym odcieniu za śmieszne pieniądze. Na pewno wrócę tam po letnie sandałki bo wybór tez był spory
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:04   #3957
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Czy któraś z Was była na otwarciu nowej Ikei?
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:09   #3958
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Buty znalezione. Jak się okazuje na targowisku Zielińskiego jest takie małe stoisko z mega eleganckimi bucikami. Rozmiary od 35 - 41 a ceny... od 60 zł I udało się znaleźć takie w złoto-srebrnym odcieniu za śmieszne pieniądze. Na pewno wrócę tam po letnie sandałki bo wybór tez był spory
Super Czyli wszystko załatwione Moje gartulacje i powodzenia życzę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 10:56   #3959
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Witam! Orientujecie się może czy na juwenalia Politechniki (koncerty) można wejść nie mając legitymacji?
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 06:55   #3960
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wrocław ;-) cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Super Czyli wszystko załatwione Moje gartulacje i powodzenia życzę
A dziękuję, dziękuję. Teraz już tylko został stres i oczekiwanie na 1 czerwca Nie ma to jak organizować ślub w miesiąc
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.