trądzik młodzieńczy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 17:48   #1
duss17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10

trądzik młodzieńczy:(


Witam
Mam 17 lat i nęka mnie trądzik. Może nie powinnam narzekać, bo krostki są małe-umiejscowione na czole, przez co ich nie widać, bo mam grzywkę, lecz bardzo niezręcznie mi z tym.
Jakie kosmetyki wg Was są najlepsze do likwidacji "tejże zmory"?
co powinnam jeść, by już nie martwić się tym problemem?
proszę o rady
pozdrawiam wszystkie Panie, buszujące na "wizażu"

p.s. obecnie używam kosmetyków : Garnier Czysta Skóra;]



'Żyjemy tylko po to, aby odkryć piękno. Wszystko inne jest jedynie sztuką oczekiwania.'
duss17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:19   #2
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

no więc... polecam benzacne, acne derm, aknemycin plus /na recepte/ - do usuwania krostek... ponadto spirytus afrodyta/adonis do ''przecierania''.. w razie powstawania śladów po krostkach polecam TOINTEX/ do kupienia w aptece za ok.10zl/ choć sam acne derm też leczy ślady, więc samo jego stosowanie powinno pomóc....
milego leczenia ! aa.. a do mycia to clearasil kremowy żel do mycia - leczy, nie tylko myje. co do jedzenia.. unikać ostrego. ketchup, przyprawy itp.. maseczki drożdżowe też napewno przyśpieszą leczenie! pozdrawiam!!!!!


__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:31   #3
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

ja nie polecam benzacne....za bardzo mnie wysuszyl a afrodyta afronis brrr

nawilżasz twarz ? to jets podstawa.polecany jest humektan
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:38   #4
kamciafairy
Raczkowanie
 
Avatar kamciafairy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: obecnie polska.. za rok juz LA!!
Wiadomości: 33
GG do kamciafairy Wyślij wiadomość przez MSN do kamciafairy Send a message via Skype™ to kamciafairy
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

dla mnie benzacne w sam raz.. mi nie wysuszył.. a afrodyta? mi pomogła.. :P:P każdy ma inną skóre.. warto spróbować..
__________________

włosy + 60 cm.
cera - w końcu doprowadzić do porządku.
wrogów - zetrzeć na pył!
paznokcie - 2 cm!!
przyszłość - jak najszybciej i na jaknajdłużej w Los Angeles.
zmiany? - zmienić podejście do ludzi.. :P



TOUGH GIRL!!

kamciafairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:56   #5
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Ja już chyba używałam wszystkiego dla mnie najlepszy jest żel do twarzy Clerasil linia przeciwtrądzikowa, uzywam razem z tonikiem codziennie. Każda cera jest inna i inaczej reaguje, dobra jest maść termentiol, troche brudzi ale jak się nigdzie nie wychodzi z domu można spokojnie z nią chodzić
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:58   #6
alanek3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 70
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

A moze warto udac sie do dermatologa,ktory sam oceni stan skory i dobierze najlepsze preparaty zeby pozbyc sie tradziku.Czesto sa to masci"robione" i one najczesciej najlepiej dzialaja.
alanek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:34   #7
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

a ja ci niepolecam praktycznie zadnych kosmetykow. od kiedy zapchal mnie krem nuno z ziaji, po ktorym mialam wysyp pryszczy odstawilam wszystko co stoi na mojej pilce. teraz tylko 2 razy dziennie myje buzie szarym mydlem ( przeczytalam gdzies ze likwiduje pryszczy) , co okazalo sie byc prawda. ladnie wysuszylo mi krosty, i spowodowalo ze sie niepojawiaja. oczywiscie oprocz krost wysusza ono i cere wiec lekki kremi nawilzajacy, to juz w zaleznosci od potrzeb uzywam raz na 2-3 dni. No i do tego rozne maseczki z warzyw i owocow, i tak staram sie dojsc do perfekcji Naprawde polecam te kuracje
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 14:32   #8
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

wybacz- ale po przeczytaniu o myciu buzi MYDŁEM i krem nawilżający raz na 2-3 dni słabo mi się zrobiło...
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:03   #9
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

ok. wazne ze sie pozbylam tradziku i buzke mam ladna
tyle ze zauwaz, iz w sredniowieczu nie bylo tylu kosmetykow, ktore guzik daja, i myli sie tylko szarym mydlem, a czegos takiego jak tradzik w ogole nie bylo.

a dla sprostowania to nie mydlem, a szarym mydlem. roznica jest.
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:25   #10
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

W średniowieczu było też mniejsze zanieczyszczenie powietrza i żywność pozbawiona chemii - myślę że to głównie stąd brak trądziku w tamtych czasach
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:28   #11
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Ja jestem rpzerażona tym co robi sheerx.Za kilka tygodni będziesz wolać o pomoc, bo Twoja skora się mocn przesuszy...
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:32   #12
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=2883

poczytajcie sboie tutaj opienie innych. watpie w to zeby mi sie mocno skora przesuszyla bo akurat nad tym jestem wstanie zapanowac, w przeciwnienstwie do innych rzeczy zwiazanych z twarza. ja was do niczego nienamawiam, tylko pisze i polecam co mi pomoglo, a to czy z tego skorzystacie to juz wasz wybor
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:47   #13
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Jednak uwazam ze cos w tym mydle jest. Chodzilam regulanie co poltora miesiaca do dermatologa i ten zapisywal mi coraz to mocniejsze kosmetyki na niewielkie wypryski ktore jednak mi przeszkadzaly. Uzywalam tez mase kosmetykow - po lini antytradzikowej avonu szlak mnie wzial gdyz pryszczy i krostek zrobilo sie wiecej. Jednak pewnego dnia wkurzylam sie. Powiedzialam mamie zeby niczego nei kupowala wiecej bo to bez sensu kompletnie. Zakupialm sobei jakies mydlo dziecie. I zaczelam nim codzinnie szorowac buzie. O dziwo krostki zaczely znikac. Pryszcze tez pojawialy sie sporadycznie. Jednak owszem skora robila sie neico przesuszona. Tak wiec zamowilam (na chybil trafil ;p) nawilzajace tonik i krem z Oriflame. I o dziwo zapomniałam juz co to uporczywe pryszcze! ;D Mam nadzieje ze ta kuracjana dlugo mi pomoze I jest ona tez nie droga.
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:07   #14
duss17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Może warto spróbować;]
przecież nie mamy nic do stracenia
ale też wszystko zależy właśnie od naszej skóry..."powłoka" każdej z nas inaczej toleruje kosmetyki, a inaczej zwykłe mydełko, dlatego nie jest powiedziane co tak naprawdę jest najskuteczniejszą metodą na pozbycie się powyższego problemu
duss17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:14   #15
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Jeżeli masz ochotę na eksperymenty polecam mycie twarzy płatkami owsianymi. Oczywiście skórę najpierw należy oczyścić mleczkiem albo żelem i wodą. Zaparz w miseczce kilka łyżek płatków owsianych zwykłych lub górskich na gęstą papkę, poczekaj aż przestygnie i wmasuj delikatnie w skórę, potem spłucz wodą. Pamiętam, że mnie takie mycie świetnie oczyszczało skórę (a miałam naprawdę trądzikową) a przy tym nie wysuszało.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:19   #16
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Cytat:
Napisane przez sheerx Pokaż wiadomość
ok. wazne ze sie pozbylam tradziku i buzke mam ladna
tyle ze zauwaz, iz w sredniowieczu nie bylo tylu kosmetykow, ktore guzik daja, i myli sie tylko szarym mydlem, a czegos takiego jak tradzik w ogole nie bylo.

a dla sprostowania to nie mydlem, a szarym mydlem. roznica jest.
Różnica jest i to duża. Zwykłe mydła zazwyczaj zawierają dużo barwników i substancji zapachowych które co prawda zapewniają nam lepszy komfort mycia sie ale tez dodatkowo niepotrzebnie wysuszają skórę. Szare mydło jest bardziej neutralne, owszem troche wysusza skóre ale nie tak jak inne pachnące mydła
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:49   #17
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

wybacz sheerx tą pierwszą reakcję, po prostu u mnie to totalnie nie trzymałoby próby...ale skoro mówisz że ci pomogło to najważniejsze życzę utrzymania efektów ( to było bez złośliwości;D ) człowiek uczy się całe życie
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:50   #18
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Jeżeli masz ochotę na eksperymenty polecam mycie twarzy płatkami owsianymi. Oczywiście skórę najpierw należy oczyścić mleczkiem albo żelem i wodą. Zaparz w miseczce kilka łyżek płatków owsianych zwykłych lub górskich na gęstą papkę, poczekaj aż przestygnie i wmasuj delikatnie w skórę, potem spłucz wodą. Pamiętam, że mnie takie mycie świetnie oczyszczało skórę (a miałam naprawdę trądzikową) a przy tym nie wysuszało.
płatki owsiane są rewelacyjne!!!! Czy to jako maseczka czy jako " myjka";D polecam bardzo gorąco, świetnie regulują wydzielanie sebum, dodatkowo wygładzają naskórek usuwając delikatnie ten martwy
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:25   #19
___just_me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wiocha
Wiadomości: 857
GG do ___just_me
Smile Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Ja popieram koleżankę z tym szarym mydłem !
Stosowałam na trądzik chyba wszystko ; o a któregoś dnia postanowiłam kupić mydło z clerasil'u do cery trądzikowej. Niestety, nie widziałam po nim żadnych efektów ; o Babcia poradziła mi szare mydło, jednak nie dostałam go w sklepie i skusiłam się na mydełko bambino.
Obecnie od 2 tyg myję twarz tym mydełkiem i smaruję twarz kremem Nivea (najzwyklejszym, bo żaden inny mi nie odpowiada). Raz w tygodniu robię sobie 5-10cio minutową parówkę z rumianku. Odkąd ograniczyłam się do mydełka i kremu Nivea, moja cera wygląda o niebo lepiej. Nie używam też fluidów, pudrów etc. moj makijaż to maskara i błyszczyk.
Jak tylko wyjdzie słoneczko to wyskakuję na taras i wystawiam twarz na chociaż 15-20 minut.

Nie mogę powiedzieć, że moja twarz jest idealna, bo mam zaskórniki, ale one wcale nie wyglądają strasznie. Najważniejsze, że pozbyłam się czerwonych, bolących pryszczy !

Dziewczyny, wiem, że każda z nas jest inna, ale sądzę, że każda po odstawieniu fluidów, pudrów, prowadzeniu normalnego trybu życia, nie skupianiu się na problemach cery po tygodniu zobaczy poprawę !

Czym mniej uwagi poświęcimy swojej twarzy tym więcej czasu będzie ona miała na naturalną regenerację !


Pozrawiam ; )
__________________
SZAFA .

SZUKAM KREMU NA NOC Z IWOSTINU oraz [COLOR="rgb(0, 100, 0)"]ŻELU DO MYCIA[/COLOR] TWARZY Z TEJ SAMEJ SERII ! ! !
___just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:04   #20
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
wybacz sheerx tą pierwszą reakcję, po prostu u mnie to totalnie nie trzymałoby próby...ale skoro mówisz że ci pomogło to najważniejsze życzę utrzymania efektów ( to było bez złośliwości;D ) człowiek uczy się całe życie
ja sie nie gniewam rozumiem, ze kazdy ma wlasne zdanie na rozne tematy;p mi to sie slabo zrobilo jak przeczytalam gdzies ze tradzik mozna zwalcza rowniez wlasnym moczem..blee, a jednak skutkuje


Cytat:
Napisane przez ___just_me Pokaż wiadomość
Ja popieram koleżankę z tym szarym mydłem !
Stosowałam na trądzik chyba wszystko ; o a któregoś dnia postanowiłam kupić mydło z clerasil'u do cery trądzikowej. Niestety, nie widziałam po nim żadnych efektów ; o Babcia poradziła mi szare mydło, jednak nie dostałam go w sklepie i skusiłam się na mydełko bambino.
Obecnie od 2 tyg myję twarz tym mydełkiem i smaruję twarz kremem Nivea (najzwyklejszym, bo żaden inny mi nie odpowiada). Raz w tygodniu robię sobie 5-10cio minutową parówkę z rumianku. Odkąd ograniczyłam się do mydełka i kremu Nivea, moja cera wygląda o niebo lepiej. Nie używam też fluidów, pudrów etc. moj makijaż to maskara i błyszczyk.
Jak tylko wyjdzie słoneczko to wyskakuję na taras i wystawiam twarz na chociaż 15-20 minut.

Nie mogę powiedzieć, że moja twarz jest idealna, bo mam zaskórniki, ale one wcale nie wyglądają strasznie. Najważniejsze, że pozbyłam się czerwonych, bolących pryszczy !

Dziewczyny, wiem, że każda z nas jest inna, ale sądzę, że każda po odstawieniu fluidów, pudrów, prowadzeniu normalnego trybu życia, nie skupianiu się na problemach cery po tygodniu zobaczy poprawę !

Czym mniej uwagi poświęcimy swojej twarzy tym więcej czasu będzie ona miała na naturalną regenerację !


Pozrawiam ; )
to prawda. jednak ja nieumiem wrecz poswiecac jej mniejszej uwagi, po prostu nie moge,. w tamte wakacje postanowilam sobie ze do roku szkolnego bede miec super cere, i jeszcze teraz do konca mi to niewyszlo;p no le coz musze po prostu zajac sie inna czescia ciala ;p A co do fluidow. Niepotrafilabym cih odstawic, chociaz by dlatego, ze mam cera mieszana ktora caly czas sie swieci. Nawet na chwile nie wychodze z domu bez pudru ;p
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:13   #21
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
płatki owsiane są rewelacyjne!!!! Czy to jako maseczka czy jako " myjka";D polecam bardzo gorąco, świetnie regulują wydzielanie sebum, dodatkowo wygładzają naskórek usuwając delikatnie ten martwy
skoro tak , to moze i ja to wyprobuje;p

A tak w ogole, to co sądzicie o Differinie?
Będąc w mieście dzis, bylam u dermatologa, z czyms dziwnym koło ust, a ona zamiast na to zwrocila uwage na tradzik, pomimo tego, że cera odkad stosuje mydlo szare mi sie poprawiła i przepisała mi Differin oraz jakis antybiotyk Zineryt czy jakos tak.
Wkoncu skoczylo sie na tym ze i ona i ja zapomnialam o tym czyms wokol ust... eh :P
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:52   #22
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

stosowałam Differin, uważam że powinna dac ci coś mocniejszego, jako że Differin dostaniesz sama bez recepty. generalnie jest dobry działa powoli ale systematycznie. Stosowany przez parę miesięcy wyraźnie poprawia cerę + oczywiście odpowiednia dieta i takie tam;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:05   #23
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
stosowałam Differin, uważam że powinna dac ci coś mocniejszego, jako że Differin dostaniesz sama bez recepty. generalnie jest dobry działa powoli ale systematycznie. Stosowany przez parę miesięcy wyraźnie poprawia cerę + oczywiście odpowiednia dieta i takie tam;D
bez recepty? a mi dermatolog powiedziala ze z. no coz moze zakupie;p
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:40   #24
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Brevoxyl. I krem nawilżający.
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:30   #25
___just_me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wiocha
Wiadomości: 857
GG do ___just_me
Red face Dot.: trądzik młodzieńczy:(

Cytat:
Napisane przez sheerx Pokaż wiadomość

A tak w ogole, to co sądzicie o Differinie?
Będąc w mieście dzis, bylam u dermatologa, z czyms dziwnym koło ust, a ona zamiast na to zwrocila uwage na tradzik, pomimo tego, że cera odkad stosuje mydlo szare mi sie poprawiła i przepisała mi Differin oraz jakis antybiotyk Zineryt czy jakos tak.
:P

Pierwsza moja wizyta u dermatologa- przepisała mi Differin ; ) bo to było coś nowego i choć sama nie znała specyfiku, stwierdziła, że napewno pomoże : P
Druga moja wizyta u dermatologa- Zineryt ; P identyczna sytuacja .

Po pierwszym jak i po drugim nie widziałam efektów, poza piekącą, podrażnioną skórą, z nieziemskim uczuleniem ;/

Mam nadzieję, że Twoja dermatolog jest mądrzejsza od mojej i przepisała Ci coś odpowiedniego to Twojej cery ; P
__________________
SZAFA .

SZUKAM KREMU NA NOC Z IWOSTINU oraz [COLOR="rgb(0, 100, 0)"]ŻELU DO MYCIA[/COLOR] TWARZY Z TEJ SAMEJ SERII ! ! !
___just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.