Problemy z cerą suchą i zmarszczkami... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 22:51   #1
makira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28

Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...


Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś dobry krem do mojej cery, stosuję obecnie emolium krem specjalny, lecz nie widzę efektów....mam 28 lat, mnóstwo zmarszczek mimincznych, coraz gorzej się z tym czuję i na tabenę cerę mam straszliwie suchą, nie znalazłam jeszcze kremu, który zrobiłby porządek z moją cerą, może powinnam wybrać się na jakiś zabieg nawilżający do kosmetyczki? Zbliża się mój slub i nei chciałabym wyglądać tak, jak wyglądam w chwili obecnej..... bardzo was proszę poradzcie coś
makira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 14:43   #2
Zet24
Przyczajenie
 
Avatar Zet24
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Mam ponad 30 lat i miałam problemy z bardzo sucha skórą. Pomógł mi przywrócić ją do normy krem Senyslia: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...4h.html&next=1
Kończę już stosować 2. tubkę. Jest bezzapachowy i szybko się wchłania i potem można już szybko zrobić makijaż. Co ważne nie powodował u mojej skóry wrażliwej żadnych problemów. A to nie zdarza mi się często przy nowym kremie. Wiele z nich poszło do wcierania w inne partie ciała, nie zaś w skórę twarzy.
Zet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 16:07   #3
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Znam problem, na suche miejsca pomogła apteczna maść i tabletki dermatologa, nie będę podawać, bo dermatolog sam powinien to obejrzeć. Ale co do stosowania - genialny jest krem BB Mushroom - jest i nawilżający i anti-aging i ma ochronę przeciwsłoneczną. cudo! Będziesz go mogła z powodzeniem użyć na ślubie jako podkladu, będzie dobrze wyglądał i przy okazji porządnie nawilży. można go kupić na Allegro, nie najtaniej, ale zastępuje krem+podkład+filtr i jest go całkiem sporo. to aukcja sprzedawcy, którego już sprawdziłam, nie ma podróbek jak to czasem sie zdarza na ebayu czy allegro http://allegro.pl/skinfood-mushroom-...608943035.html

co do kremów to polecam również nawilżacze z serii dla dzieci z Avene oraz nawilżającą maseczkę z Iwostin (fajna do stosowania, po prostu nakładasz na twarz grubszą wartstwę i już nic nie musisz robić, czekasz aż się wchłonie, dobrze nałożyć na noc). Poza tym polecam peelingi oraz toniki mocno nawilżające (ja zastanawiam się nad tym z biodermy, trochę też drogawy)
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:23   #4
rozarozewicz
Przyczajenie
 
Avatar rozarozewicz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Gliceryna czysta z apteki dla mnie super, jestem w Twoim wieku i mam ten sam problem. Czasami uzywam najzwyklejszego Dermosanu tlustego i tez pomaga.
rozarozewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 18:46   #5
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Ja polecam Iwostin: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ami-c-i-e.html
Ma w składzie witaminę C, a to dobra wiaodmość, jeśli masz skłonność do zmarszczek. Jest lepszy od Emolium i niezastąpiony jeśli lubisz tłuściochy
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:31   #6
makira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Cześć, bardzo dziękuję za podpowiedzi, jednak wsyztskie specyfiki polecane przez Was dot. glównie suchej cery, czy na dzień mam równiez używać innego kremu przeciwzmarszczkowego, bo jest u mnei ich już naprawdę mnogo....
makira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:08   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

To ja polecę coś i na suchość i na zmarszczki, a kremik jest rewelacyjny: Rexaline

Poza tym możesz używać np. serum przeciwzmarszczkowego a na to kremu nawilżającego czy na odwrót.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 22:22   #8
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Cytat:
Napisane przez makira Pokaż wiadomość
Cześć, bardzo dziękuję za podpowiedzi, jednak wsyztskie specyfiki polecane przez Was dot. glównie suchej cery, czy na dzień mam równiez używać innego kremu przeciwzmarszczkowego, bo jest u mnei ich już naprawdę mnogo....
radze na dzień używać wlaśnie tego kremu bb, jest przeciwzmarszczkowy i nawilżający, a kremy bb powstały dla osób po operacjach plastycznych w celu szybszego gojenia się blizn, więc jest idealny, a przy okazji ma ochronę przeciwsłoneczną, więc kolejny plus przy walce ze zmarszczkami. Przy okazji ten konkretny, który polecam (czyli skinfood mushroom) jest całkiem spory, ma 50ml, a ja zbyt wiele go naraz użyć nie muszę, więc całkiem wydajny produkt
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:03   #9
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
radze na dzień używać wlaśnie tego kremu bb, jest przeciwzmarszczkowy i nawilżający, a kremy bb powstały dla osób po operacjach plastycznych w celu szybszego gojenia się blizn, więc jest idealny, a przy okazji ma ochronę przeciwsłoneczną, więc kolejny plus przy walce ze zmarszczkami. Przy okazji ten konkretny, który polecam (czyli skinfood mushroom) jest całkiem spory, ma 50ml, a ja zbyt wiele go naraz użyć nie muszę, więc całkiem wydajny produkt
Mogłabyś podrzucić jego skład? Zainteresował mnie

Silikony w kremach i serach wypełniają zmarszczki i stają się przez to płytsze
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:23   #10
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Problemy z cerą suchą i zmarszczkami...

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Mogłabyś podrzucić jego skład? Zainteresował mnie

Silikony w kremach i serach wypełniają zmarszczki i stają się przez to płytsze
Niestety, pełnego składu nie jestem w stanie podać, gdyż nie znam koreańskiego ;p na moim opakowaniu w miejscu składu są tylko krzaczki. Ale to firma słynąca z naturalnych składników. Tyle co jestem w stanie rozszyfrować to opis angielski producenta, czyli zawiera aloes, ekstrakt z grzybów, adenozyna i arbutyna.
Naprawdę polecam, poleciłam już go paru znajomym i wszyscy są zachwyceni efektami, ze mną na czele, szczególnie odkąd pozbyłam się pierwszych zmarszczek na czole nie używając żadnego inne kremu przeciwzmarszczkowego ;]
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.