Kolorowe w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-22, 22:43   #1
sylus9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 3
Arrow

Kolorowe w³osy tonery


Hejka wszystkim pierwszy raz wystawiamy swój w±tek trochê z ciekawo¶ci waszych opinii. Mo¿e od pocz±tku mam na imiê Sylwia i mam pewien problem jestem ju¿ bardzo d³ugo jasna blondynk± i to bardzo jasn± mam uczulenie na wszystkie ciemne farby na ciemne blondy równie¿ za ka¿dym razem jak próbuje zafarbowac w³osy na ciemny wychodzi mi uczulenie ostatnio nawet test za uchem robi³am na drugi dzieñ ca³e mi napuchlo no nie za fajnie ale do sedna znudzi³y mi siê ju¿ takie jasne w³osy i chcia³abym co¶ nowego nie wyobrazam sobie chodzic z odrostami na takich jasnych wlosach uwielbiam kolorowe w³osy wstawiam zdjêcie napiszcie co o tym my¶licie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpeg Screenshot_2016-05-22-22-40-08-000.jpeg (335,4 KB, 18 za³adowañ)

Edytowane przez sylus9191
Czas edycji: 2016-05-24 o 09:21 Powód: poprawa tekstu
sylus9191 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-27, 16:23   #2
Natalia158
Przyczajenie
 
Avatar Natalia158
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kolorowe w³osy

Wygl±da to niestety strasznie nienaturalnie. Chyba lepiej jak zostaniesz przy swoich naturalnych w³osach. Jak± masz oprawê oczu?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Natalia158 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-29, 13:17   #3
sylus9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kolorowe w³osy

Problem w tym ze nie moge miec naturalnych wlosow bo mam rozja¶nione i nawet dekoloryzator nie pomoze musialabym czekac az mi odrosna moje a nie wyobrazam sobie chodzic w odrostach na pol glowy
sylus9191 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-29, 13:21   #4
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Kolorowe w³osy

To farbuj, w czym problem?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-07, 08:36   #5
Mary685
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Kolorowe w³osy

Takie kolorowe w³osy prezentuj± siê ³adnie ale tylko przez chwilê. Bardzo szybko siê wyp³ukuj± wiêc bêdziesz musia³a bardzo czêsto farbowaæ, a to bardzo zniszczy ci w³osy. Sprany niebieski czy ró¿owy wygl±da po prostu ¶miesznie. Je¶li nie masz czasu i pieniêdzy na czêste farbowanie to lepiej zrezygnuj z tego pomys³u
Mary685 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-07, 08:48   #6
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Kolorowe w³osy

Cytat:
Napisane przez Mary685 Poka¿ wiadomo¶æ
Takie kolorowe w³osy prezentuj± siê ³adnie ale tylko przez chwilê. Bardzo szybko siê wyp³ukuj± wiêc bêdziesz musia³a bardzo czêsto farbowaæ, a to bardzo zniszczy ci w³osy. Sprany niebieski czy ró¿owy wygl±da po prostu ¶miesznie. Je¶li nie masz czasu i pieniêdzy na czêste farbowanie to lepiej zrezygnuj z tego pomys³u
Nieprawda, mo¿e u¿ywaæ tonerów, one nie niszcz±.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-07, 09:55   #7
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 4 453
Dot.: Kolorowe w³osy

wed³ug mnie takie w³osy wygl±daj± dobrze wy³±cznie u nastolatek i muszê pasowaæ do stylu ubierania i malowania.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Proszê kliknij w jedn± z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywniæ to okienko.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 14:20   #8
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Kolorowe w³osy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Nieprawda, mo¿e u¿ywaæ tonerów, one nie niszcz±.
Dok³adnie. Albo chocia¿by pigmenty alfaparf do maski lub ¿el z pigmentem artego. W³osy nie s± zniszczone a kolor wci±¿ ¶wie¿y.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-14, 16:07   #9
elena_gilbert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Kolorowe w³osy

Fajnie wygl±daj±, imo nie tylko dla nastolatek, wa¿ne by pasowa³y do osoby, w tym szarym ¶wiecie.
elena_gilbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 10:39   #10
rosier21
Przyczajenie
 
Avatar rosier21
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: £om¿a
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Kolorowe w³osy

Piêknie wygl±daj±, je¶li masz mo¿liwo¶æ, dlaczego nie mia³aby¶ sobie takich w³osów zrobiæ? Ja te¿ chêtnie bym takie zrobi³a, ale w mojej pracy nie wypada ;((( A co do utrzymania kolorów i tego, ¿eby nie zniszczyæ w³osów, to z do¶wiadczenia polecam pianki koloryzuj±ce ³adnie siê trzymaj±, s± tanie i nie niszcz± w³osów kiedy¶ z uwielbieniem robi³am sobie nimi zielone pasemka
__________________
http://e-catwalk.pl
rosier21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 00:09   #11
EvZbj
Przyczajenie
 
Avatar EvZbj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 11
Smile Dot.: Kolorowe w³osy

Czemu nie? My¶lê, ¿e to ma pasowaæ Tobie, wiêc jedynie dobrze siê zastanów, czy bêdzie Ci siê chcia³o bawiæ z farbowaniem, bo zajmuje to trochê czasu i chêci Twoich lub kogo¶. Mo¿na siê zniechêciæ, dzi¶ my¶la³am, ¿e umrê jak musia³am siê na gimnastykowaæ nad zlewem

Sama mam kolorowe w³osy, mia³am fioletowe, potem niebieskie. W³a¶nie dzi¶ siostra mi farbowa³a odrosty i nak³ada³a toner - ogólnie to ju¿ by³y trzecie odrosty je¶li nic nie pominê³am, na samym pocz±tku robi³am czysty fioletowy, kolor violet, pierwsze 2-3 mycia spoko, potem coraz ja¶niejszy, wreszcie po jakim¶ czasie, na pewno po wiêcej ni¿ dwóch tygodniach mia³am coraz bardziej sprane - zesz³y a¿ do ¶redniego niebieskiego, potem robi³am po prostu niebieskie blue lagoon.

Trochê zabawy jest z kolorem, je¶li sie bardzo nie chce mieæ pasteli, je¶li masz swoje naturalne jakie¶ ciemne, to takie zro¶niêcie z koloru mo¿e byæ bardzo fajn± opcja - jako jasna blondynka, bardzo jasna, wygl±dam jakbym by by³a ³ysa przy przedzia³ku, wiêc zazdroszczê.

No dobra, alergii nie zazdroszczê ; ) Zawsze tak mia³a¶, czy jako¶ siê nabawi³a¶? Czy to mo¿e byæ tymczasowe?
EvZbj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 08:45   #12
lenirahn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kolorowe w³osy

Polecam wybraæ siê z tym do salonu fryzjerskiego, niekoniecznie na sam± koloryzacjê ile na konsultacje. Pójd¼ popytaj i dowiedz siê wiêcej od osób, które siê na tym znaj±. Pó¼niej poszukaj sobie salonu na znanystylista.pl, poczytaj opiniê i sprawd¼ gdzie warto siê wybraæ.
lenirahn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 10:00   #13
redresss
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Kolorowe w³osy

sama bym siê nie zdecydowa³a, ale u innych wygl±da to dobrze
redresss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-23, 18:23   #14
sylus9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kolorowe w³osy tonery

Naturalnie mam ciemny blond i to farbowanie chcia³abym robiæ w³asnie po to ¿eby stopniowo do tego wróciæ bo kiedy bêd± ros³y mi odrosty nie bêdê ich ju¿ rozja¶niaæ tylko poprawiaæ kolorowe a alergia przysz³a sobie nagle farbowa³am w³osy na czarno pod spodem i za drugim razem wysz³o mi uczulenie i teraz pod spodem mam swoje naturalne w³osy ciemny blond. Ostatnio my¶la³am ze ju¿ mo¿e mi przesz³o zrobilam próbê uczuleniow± i to nie czarn± farb± tylko ciemnym blondemi wysz³o mi takie uczulenie za uchem ¿e ju¿ nigdy nie dotknê ¿adnej ciemnej farby
sylus9191 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-26, 15:39   #15
EvZbj
Przyczajenie
 
Avatar EvZbj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 11
Cool Dot.: Kolorowe w³osy

Sylus9191, strasznie Ci wspó³czujê. Taka alergia to nic fajnego, w takim razie polecam, skoro i tak musisz zrosn±æ z rozja¶nianych w³osów, to lepszej okazji nie bêdzie a mo¿esz siê fajnie pobawiæ, na przyk³ad w³a¶nie w takie przebarwianki jak ze zdjêcia.
Oczywi¶cie zacznij od próby uczuleniowej dla ka¿dego koloru, bo mog± mieæ ró¿ny sk³ad, no i przygotuj siê na to, ¿e po paru wzmocnieniach barwy ciê¿ko odbarwiæ ca³kiem kolor, jakby¶ chcia³a zmieniæ - mi ju¿ niebieski tak wszed³ we w³osy, ¿e rozjasniacz praktycznie nie odbarwi³ koloru.

No i pochwal siê efektami je¶li siê zdecydujesz

Edytowane przez EvZbj
Czas edycji: 2016-06-26 o 15:40
EvZbj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 16:39:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.