Farby Joanna - ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 09:19   #61
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

co prawda nie uzywalam dokladnie tego rozjasniacza,bo kupilam mocniejszy 4-5 ton. mialam zafarbowane na czarno wlosy i po uzyciu rozjasniacza wyszedl braz,a w paru miejscach jasny blond. i fakt-ten specyfik joanny dosc mocno niszczy wlosy,dlatego wazne jest pozniej maksymalne dbanie o nie, stosowanie mocnych odzywek itp
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 10:54   #62
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

Tak własnie myślałam, rozjaśnianie zniszczy włosy, choć miałam maleńką nadzieję,że delikatne rozjaśnienie może nie zniszczy całkowicie moich długich włosków.
A czy może orjentujecie się ile to jest 2,3 tony?
Jestem ciemna blondynką, gdybym rozjasniła o 2 tony, to jaki kolor teoretycznie bym uzyskała?
Szczerze pisząc zupełnie nie wiem ile to jest 1 ton w koloryzacji

A tak na marginesie, Joanna robi całkiem dobre kosmetyki, mam na mysli te pielęgnacyjne, mam teraz szampon i odzywkę Joanny i sa super,
ale farby i rozjaśniacze to pewnie inna historia...
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:12   #63
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

hmm, nie wiem jak bardzo masz ten ciemny blond,wklej zdjecie jak mozesz,ewentualnie poszukaj jakiejs znanej osoby,ktora posiada mniej wiecej zblizony kolor do Twojego. to jak bardzo zniszczy Ci wlosy zalezy od ich obecnego stanu. jezeli masz teraz zdrowe to wiadome,ze nie ucierpia tak bardzo. sama bedziesz kontrolowac proces rozjasniania patrzac w lustro co jakis czas i bedziesz widziala jaki masz kolor wlosow . mysle,ze 2-3 tony uczyni z Twoich wlosow jasny blond. bo skoro mi z czarnego /najgorszy kolor,ktory nie powinno nic ruszyc/ na braz poszlo,a nie wiele wiecej tonu mialam. na wlosy przy skorze glowy daj rozjasniacz na ok 10 minut. jak mowie,fajna sprawa,ze mozna kontrolowac rozjasnianie.
pisalas,ze szukalas spreju joanna,no to ja go mam. jest osobny watek na ten temat i w sumie dziwie sie,ze ma tak dobre opinie. na mnie kompletnie nie dziala. robilam nim pare razy sesje i zadnego efektu .
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:27   #64
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

Wiesz co, mój kolor najbardziej przypomina ciemny bursztyn, a chciałabym mieć jasny burszynek, taki jak wtedy gdy oglądamy przez taki kamyczek słońce. czyli wg tabeli kolorów to średni blond. Jasny blond odpada, mój mąz się nie zgadza. Znasz może taki preparat, farbę, rozjasniacz, który pozwoli mi uzyskać taki kolor?

Jak znajdę odpowiednie fotki wkleje je tutaj
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:43   #65
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

agatka.007, to moze sprobuj farbe z jakims jasnym brazem? tylko trzymalabys krocej niz jest zalecane. mam wrazenie,ze posiadasz bardzo ladny kolorek wlosow
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:46   #66
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

Bardzo dziekuję. Lubię swój kolorek, chciałabym tylko by był troszkę jaśniejszy, wprawdzie słońce je rozjasniło, ale chciałabym wzmocnić ten efekt.
O sprayu Joanna czytałam na forum, tylko że nie udało mi się kupić: byłam w Rossmanie, Tesco,Realu i nic...obsługa patrzyła na mie jak na wariatkę, nie wiedzieli o czym ja mówię.

Myślałam tez o jasnym brązie, ale po poczytaniu sobie o farbach wychodzi na to,ze kolory zawsze wychodzą ciemniejsze, a ja chcę włoski rozjaśnić.

Ale z tego co piszesz, to ten krem rozjani włosy do jasnego blondu, bo skoro u ciebie po 5 tonowym wyszedł z czarnych brąz i blond, to u mnie z ciemnego blodnu po 2,3 tonowym wyjdzie jasny blondzik , a nie oto mi chodzi. Chcę osiągląc kolor średniego blondu, czyli chyba o 1 ton jasniejsze, może o 2 tony. Jak myslisz, czego mogę użyć by tak tylko troszkę je rozjąsdnić?
Moje włoski sa zdrowe, dotąd nie farbowane, więc chyba po takim zabiegu będa wyglądać w miarę.
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 13:03   #67
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

Cytat:
Napisane przez pernamentnie Pokaż wiadomość
pisalas,ze szukalas spreju joanna,no to ja go mam. jest osobny watek na ten temat i w sumie dziwie sie,ze ma tak dobre opinie. na mnie kompletnie nie dziala. robilam nim pare razy sesje i zadnego efektu .
Nie widze w tym nic dziwnego - przede wszystkim ten spray powinno sie stosowac na naturalny kolor wlosow, a po drugie na kolor od jasnego blondu po jasny brąz

Cytat:
Napisane przez agatka.007 Pokaż wiadomość
O sprayu Joanna czytałam na forum, tylko że nie udało mi się kupić: byłam w Rossmanie, Tesco,Realu i nic...obsługa patrzyła na mie jak na wariatkę, nie wiedzieli o czym ja mówię.
Nie znajdziesz tego w takich sklepach Musisz popytac w malych, niepozornych drogeryjkach, na przyklad przy placach targowych

Jasnego brazu w zadnym wypadku nie polecam, jesli chcesz sobie rozjasnic wlosy Zdarzaja sie wypadki, ze jasny braz wychodzi po prostu jak czarny, a chyba nie o taki efekt Ci chodzi
Ja na Twoim miejscu poszukałabym w małych drogeryjkach sprayu Joanny, bo z Twoich wypowiedzi wynika, ze taki kolor, jaki otrzymuje sie po Joannie, bardzo by Ci odpowiadal
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 13:30   #68
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Nie widze w tym nic dziwnego - przede wszystkim ten spray powinno sie stosowac na naturalny kolor wlosow, a po drugie na kolor od jasnego blondu po jasny brąz
moj naturalny kolor to sredni blond i sprej stosowalam na blond wlosy /chcialam chociaz o te 2 tony miec jasniejsze/.

/farbowane wlosy na czarno --> zastosowanie rozjasniacza joanna --> braz --> po jakims czasie blond --> i tu wlasnie uzylam spreju joanna
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 13:34   #69
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Blond cream Joanna, ktoś próbował???

Chciałabym go kupić, zniechęciłam sie po sobotnich poszukiwaniach. Za Twoją radą Agatko, poszukam w małych sklepikach, ale dziwię się dlaczego tego sprayu nie ma w hipermatketach, tam przeciez jest prawie wszystko, ale w tym wypadku" prawie robi wieeeelka różnicę"..niestety.
Jak na razie zrobiłam sobie płukankę z rumianku i cytryny i korzystam z uroków słońca. Efekt jest, ale słaby, jak na razie.
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:11   #70
Majeczka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: farby Joanna

Witam , ja osobiście używam tylko farb z Joanny ,włoski farbuje czarnym bzem i jestem bardzo zadowolona kolorek jest trwały i lśniący.wcześniej zanim natrafiłam na farby z joanny używałam palet i innych uznawanych jako dobre firmowe farby lecz niestety po tych niby dobrych farbach kolor schodził juz przy pierwszym myciu i z czarnych włoski stawały się brązowemoje włoski poprostu nie tolerowały tych farb problem zniknął właśnie przy zastosowaniu joanny moje włosy wreszcie stały się czarne
Majeczka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:32   #71
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: farby Joanna

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Moja kolezanka ma brazowe i farbuje Palona kawa na poczatku jest braz pozniej jest rudy
Mi sie podoba kolor:czekoladowa pokusa: z Naturii.
A mysle czy uzyc szamponetek Multi Color Efekt :kasztanowy braz: i mysle czy na farbowane stala farba mi chwyci???Jak myslicie( stala farba tez byl braz).
Podkreśliłam to - bo mam własnei tak z farbami Joanny. NA poczatku brąz a później rudy ;-)
Ale jak za tą cenę to może być
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 14:29   #72
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: farby Joanna

Interesuje mnie kolor Głęboki Popiel, czy moze ktos używal? bo tak się zastanawiam, czy złapałby na pasemka robione rozjaśniaczem na farbowanych włosach (wlosy ciemny brąz, pasemka byly jasnobrązowe, ale zżółkły), żeby zniwelować tę żółć (płukanka nie działa niestety). Wiadomo, ze tych farbowanych na ciemno nie złapie, ale odrost ma kolor popielatego brązu, wiec gdyby złapało pasemka (bez ruszania odrostu), to jakos by to wyglądalo lepiej, w tej samej tonacji. Jak sądzicie?
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:33   #73
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: farby Joanna

kiedys farbowałam czarnym , potem kasztanem dzikim a teraz orzechowym brązem. jestem bardzo zadowolona
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:16   #74
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: farby Joanna

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie kolor Głęboki Popiel, czy moze ktos używal? bo tak się zastanawiam, czy złapałby na pasemka robione rozjaśniaczem na farbowanych włosach (wlosy ciemny brąz, pasemka byly jasnobrązowe, ale zżółkły), żeby zniwelować tę żółć (płukanka nie działa niestety). Wiadomo, ze tych farbowanych na ciemno nie złapie, ale odrost ma kolor popielatego brązu, wiec gdyby złapało pasemka (bez ruszania odrostu), to jakos by to wyglądalo lepiej, w tej samej tonacji. Jak sądzicie?
Cytat:
Napisane przez maxx Pokaż wiadomość
kiedys farbowałam czarnym , potem kasztanem dzikim a teraz orzechowym brązem. jestem bardzo zadowolona



ale dzięki
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:48   #75
karmen20
Rozeznanie
 
Avatar karmen20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wymiankowo
Wiadomości: 810
GG do karmen20
Dot.: farby Joanna

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
To dokladnie tak jak ja. Po trzech latach malowania ciemnym brazem z garniera przerzuciłam sie własnie na paloną kawę. Prześliczny kolor!!!
I też załapałam się na tą promocję w tesco (oczywiście kupiłam kilka opakowań na zapas )

Zgadzam sie z kolezankami!!! Palona kawa z Joanny to chyba najfajniejszy odcien jesli chodzi o brazu, jest po prostu śliczny!!!! probowalam roznych farb z Garniera i zaden nie pzynosl takiego efektu , a co wiecej , kolor zmywal sie bardzo szybko i nie bylam zadowolona, kazdy odcien porownywalam do tej"palonej kawy"... jednak ja slyszalam ze farby Joanny niestety niszcza wlosy;/ ale ile w tym prawdy, to trudno wyczuc. No ale cos moje drogie wszytskiego zawsze sa plusy i minusy)))
__________________
Nowy wątek - zapraszam



Proszę odpisujcie w moim wątku
karmen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 00:24   #76
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: farby Joanna

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie kolor Głęboki Popiel, czy moze ktos używal? bo tak się zastanawiam, czy złapałby na pasemka robione rozjaśniaczem na farbowanych włosach (wlosy ciemny brąz, pasemka byly jasnobrązowe, ale zżółkły), żeby zniwelować tę żółć (płukanka nie działa niestety). Wiadomo, ze tych farbowanych na ciemno nie złapie, ale odrost ma kolor popielatego brązu, wiec gdyby złapało pasemka (bez ruszania odrostu), to jakos by to wyglądalo lepiej, w tej samej tonacji. Jak sądzicie?
a nie golebi popiel? ja uzywalam na rozjasnianych wlosach, wyszedl absolutnie popielaty, mi sie bardzo podobal, ale w sumie wyglada nie do konca naturalnie i troche smutno, jak u siwej babuli

ale zmywa sie ekspresowo

dlatego polecam flor illum-srebrna, ale bardziej matowo-szara, ktorej niestety nie mozna juz dostac. ale srebrna tez jest super, nie daje fioletu tylko ladny chlodny odcien, wlosy wygladaja do bolu naturalnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 09:59   #77
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: farby Joanna

Ja wrzuce jeszcze pare slow na temat rozjasniacza.... mialam nim robione pasemka na koronie i wlosy OKROPNIE mi wypadaly po tym zabiegu... do tego stopnia, ze wyraznie moglam zauwazyc przerzedzone wlosy na czubku glowy. Po takiej traumie nie polecam Joanny w ogole X_X
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:52   #78
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: farby Joanna

Zawsze używałam droższych farb, więc cena farby Joanny trochę mnie przerazała (tylko 5zł, co to za farba?!) , jednak raz skusiłam się na nią - kolor czarny. Byłam bardzo zadowolona, kolor długo się utrzymywał w porówanniu do większości sklepowych farb, włosy wogóle nie były zniszczone.
Miałam tą farbę tylko raz, poniewaz w ofercie Joanny nie ma czerni o granatowym odcieniu (niesety ) a taki właśnie kolor lubię najbardziej.
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:57   #79
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: farby Joanna

Farbowałam się kiedyś Joanną na ciemny blond, ale niestety nie wyszedł taki jak oczekiwałam, poza tym strasznie niszczy włosy ta farba, między innymi dlatego musiałam je ściąć na krótko ;/
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 18:31   #80
MARTINAEZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: GENEVA
Wiadomości: 4
Dot.: farby Joanna

Moje drogie,

tak naprawde to wszystkie farby niszcza wlosy.
Uzawam tych Joanny za 5zl ale funduje sobie fantastyczna odzywke-bombe witaminowa. et voila!

Wlosow nie mam zniszczonych farba ale ich zlym traktowaniem:
-suszarka
-ich sciaganie
-kontakt z miejskim powietrzem-czyli zanieczyszczenia
-prostownica
-nadmiar uzywania lakierow i sprayow
-zima-noszenie czapki

Umyj wlosy, naloz odzywke ze splukiwaniem, wetrzyj kilka kropel olejku do wlosow L'oreal jesli sa wyjatkowo suche i ...zrob sobie herbatke, obejrzyj ulubiony serial, napisz list..

Dajcie odpoczac waszym zmeczonym wlosom (zwlaszcza tym dlugim).
Przeczesuj wloski palcami, miekka szczotka i zobacz jak nawet suche wygladaja i sa w dotyku jak jedwab kiedy naturalnie wyschna.

Take your time-mycie wlosow zrob duzo wczesniej przed wyjciem i na spokojnie.
To bardzo wazny rytual de beauté ..

Zobaczycie ze farba to nie problem jesli wiecie jak traktowac wlosy.

Buziaki
MARTINAEZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 19:43   #81
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: farby Joanna

Cytat:
Napisane przez MARTINAEZ Pokaż wiadomość
Moje drogie,

Dajcie odpoczac waszym zmeczonym wlosom (zwlaszcza tym dlugim).
Przeczesuj wloski palcami, miekka szczotka i zobacz jak nawet suche wygladaja i sa w dotyku jak jedwab kiedy naturalnie wyschna.

Take your time-mycie wlosow zrob duzo wczesniej przed wyjciem i na spokojnie.
To bardzo wazny rytual de beauté ..

Zobaczycie ze farba to nie problem jesli wiecie jak traktowac wlosy.

Buziaki
Dokładnie. To samo robię. Włosy farbowane przeciętnie co 3 tygodnie, dwukrotnie dekoloryzowane - cały czas poszukuję tego jedynego odcienia Czesze tylko rano, wieczorem - wiecej nie potrzebują, uwierzcie. Ale nie susze ich wcale, co 2,3 dni maska pod folią, skrzyp, seboradin i ostatnio koleżanka: Ty to masz zdrowe włosy, jeny jak one ci lśnią...
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:43   #82
KasiUlaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: farby Joanna

Mam włosy baRdzo jasny blond i chciałabym je przyciemnic bO mam dosc z odrostami ... jakIej faby joanny użyc ? Myslalam o cappucino ale czy wyjdzie na moich na maxa jasnych włosach i ciemnych odrostach ?? Pomóżcie ..
KasiUlaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 07:57   #83
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: farby Joanna

Cytat:
Napisane przez KasiUlaaaaa Pokaż wiadomość
Mam włosy baRdzo jasny blond i chciałabym je przyciemnic bO mam dosc z odrostami ... jakIej faby joanny użyc ? Myslalam o cappucino ale czy wyjdzie na moich na maxa jasnych włosach i ciemnych odrostach ?? Pomóżcie ..

Uzyj farby Joanna Multi Color Cream kolor naturalny blond.Mysle ze bedziesz zadowolona
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:55   #84
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: farby Joanna

Waham się między orzechowym brązem a paloną kawą z tej Joanny
palona kawa ma więcej zwolenników.. ale marwti mnie że niektorzy pisza ze krotko sie utrzymuje i poza tym rudzieje a rudzienie to moja zmora ;/;/ po farbie Palette cos chyba miedziany brąz wyszedł mi przesliczny kolor ale taki pzotsala tylko kila dni Sprał mi się na naprawdę jasny okropny rudy
Dlatego nie marzę o kolejnych rudościach.. .znacie może jakiś zimy brąz który długo się utrzymuje na włosach i nie rudzieje ?
i co powiecie jescze na temat tych dwoch kolorow z Joanny ? Czy napawdę wymywając isę rudzieją? Ile poztsjaą na włosach?
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:08   #85
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: farby Joanna

ja kochałam joannę,ale porzuciłam na rzecz tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ari-color.html
fryzjerzy mówili mamie,że to najgorszy chłam za 5zł,więc posłuchałam
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 16:15   #86
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: farby Joanna

a czy ta farba z Marion jest łatwo dostępna? Będzie w Rossmanie?
a jaki kolor wybarłaś tej farby i na jaki odcień jak szybko ci się zmył?
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:11   #87
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: farby Joanna

ja ją kupilam w małej drogerii odcień ciemny brąz.jest dużo bardziej trwała niż joanna
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:58   #88
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: farby Joanna

ja farbuje palona kawa chyba juz ze dwa lata i jestem z niej bardzo zadowolona jak dla mnie super dlugo sie trzyma i nie niszczy mi wlosow, pewnie ma jakies minusy ale ja o nich nie wiem ... w sumie ostatnio zauwazylam na mojej grzywce siwe wlosy dziewczyny co to moze byc moze od tej farby i ich chyba przybywa hmm conajmniej dziwne a ta farba juz nie farbowalam chyba ponad 4 miiesiace ze wzgledu ze nie ma mnie w polsce ale jak przyjade na swieta to odrazu wybieram sie do fryziera puerwszy raz w zyciu bede je farbowala bo juz mi sie znudzil ten jeden kolor chce jakies refleksy czy cosik ale oczywiscie pozostaje przy braziku
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:19   #89
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Cytat:
Napisane przez pink69;5749022.
jest dużo bardziej trwała niż joanna
a na jaki kolor się zmywa?
jesli nie znajde tej farby z marion to chyba sie zdecyduje na paloną kawkęz Joanny ;D

zdecydowalam sie na paloną kawę i sczerze polecam wszytstkim zainteresowanym!
Kolor wyszedł co prawda dużo ciemnijeszy niż na opakowaniu, czyli bardzo bardzo ciemny brąz, ale jak narazie(5dni od farbowania) nie ma żadnych prześwitów, włosy są mięciutkie, pięknie się układają... Brawo dla Joanny
chyba(to jeszcze zależy od tego czy bardzo się będzie zmywać czy mało, czy wogóle...) to będzie moja 'stała' farba.
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:


Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-23 o 08:18 Powód: post pod postem
Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 17:23   #90
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: farby Joanna

nie farbowalam juz odrostow palona kawa chyba 6miesiecy i ten kolor ktory teraz mam po zmyciu jest super nie moge tego opisac ... ale fakt na poczatku wlosy sa bardzo bardzo ciemne ale pozniej super polecam
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 21:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.