czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 00:23   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

czy możliwe jest być na zawsze z pierwszym partnerem?


Zastanawia mnie, czy możliwe jest być zawsze ze swoim pierwszym facetem / pierwszą dziewczyną. Czy to jest reguła, że nie ma możliwości, żeby być z tą osobą na zawsze bez głupich wyskoków (zdrada, zauroczenie innym / inną)? Czy bycie z pierwszym partnerem nie gwarantuje wierności, bo nigdy nie wiedział/a jak to jest być z kimś innym i w każdej chwili może mu to przyjść do głowy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 00:32   #2
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Różnie w życiu bywa.
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 00:36   #3
monotoniczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszym partnerem?

Moim zdaniem można być. Jest to kwestia wielu wyrzeczeń i wspólnej pracy nad związkiem a przede wszystkim nad sobą ale jednak jest to możliwe. Miałam 2 mężczyzn w swoim życiu do tej pory. Pierwszy był moją wielką miłością , byliśmy razem 4 lata które skończyły się bardzo burzliwym rozstaniem , teraz niedawno pojawił się kolejny żyłam z nim w taki sposób jak ludzie żyją w związkach ale dopiero mając tego drugiego zrozumiałam ze tak na prawdę kocham tego pierwszego i jest on dla mnie jednym jedynym.
monotoniczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 00:49   #4
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszym partnerem?

wiesz co ja z moim pierwszym chłopakiem chodzę już ponad 6 lat i jest nam razem bardzo dobrze, sex traktuje jako akt tej miłości, nie wyobrażam sobie robienia tego z kimś innym,dlatego że dla mnie to musi iść w parze z miłością, ja również byłam pierwszą mojego chłopaka, on także wychodzi z takiego założenia jak ja, niedługo planujemy ślub moim zdaniem zdrada nie zależy od tego czy się jest z pierwszym partnerem seksualnym czy nie, ale od tego co kto ma w głowie
Gdy z narzeczonym słyszymy czasami coś o swingersach, sexie grupowym lub z przypadkowymi osobami itp. to w głowach nam się nie mieści jak takie rzeczy mogą się dziać , no ale my prości ludzie ze wsi jesteśmy
nikogo nie oceniam każdy ma swoje życie które powinien pilnować - po prostu takie jest moje zdanie
Moja siostra cioteczna jest już po ślubie 8 lat ze swoim pierwszym i naprawdę zachowują się jak dwa gołąbeczki
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 00:57   #5
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Na pewno jest możliwe, aczkolwiek ja bym nie chciała. Mimo wszystko wydaje mi się, że najlepiej poznać kilku różnych facetów, może kilka razy się sparzyć, żeby przekonać się, czego tak naprawdę oczekujemy od przyszłego męża.
Powiem na swoim przykładzie: doceniam to, co mam, bo wiem ilu idiotów jest dookoła, miałam z nimi do czynienia i nie kusi mnie zdrada ani flirty, bo wiem, że mam do stracenia kogoś naprawdę wyjątkowego.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 01:14   #6
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

kurcze ja niestety nie wierzę, że dwoje ludzi, którzy poznali sie w młodzieńczym wieku są ze sobą do konca zycia bez żadnego wyskoku... Naprawdę chciałabym w to wierzyc ale
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 01:38   #7
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

możliwe,przecież różnie bywa.
Ja jednak się cieszę,że u mnie tak nie jest.Podczas 'pierwszej miłości' miałam wrażenie,że coś mi ucieka.Teraz,w moim obecnym związku,mam porównanie no i pozbyłam się tego uczucia.i jest najlepiej na świecie
__________________


"We buy things we don't need, with money we don't have, to impress people we don't like"
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 06:21   #8
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszym partnerem?

Słyszałam o takich przypadkach. Słyszałam też o ludziach, którzy spotkali yeti, ale jednych i drugich osobiście nie spotkałam.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 06:22   #9
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszym partnerem?

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie, czy możliwe jest być zawsze ze swoim pierwszym facetem / pierwszą dziewczyną. Czy to jest reguła, że nie ma możliwości, żeby być z tą osobą na zawsze bez głupich wyskoków (zdrada, zauroczenie innym / inną)? Czy bycie z pierwszym partnerem nie gwarantuje wierności, bo nigdy nie wiedział/a jak to jest być z kimś innym i w każdej chwili może mu to przyjść do głowy?
Oczywiście, że można być ze swoim pierwszym partnerem na zawsze I to bez zdrady i innych głupich wyskoków
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 06:25   #10
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Myślę,że można być ze swoim pierwszym partnerem do końca życia ->przecież istnieją takie małżenstwa.
Aczkolwiek nie wydaje mi się,iż uniknie się fascynacji innymi osobami niż partner,oraz myśli,że chciałoby się spróbować z kimś innym. Zdrady można uniknąć-> tutaj wszystko rozgrywa się o charakter danej osoby.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 06:32   #11
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Myślę,że można być ze swoim pierwszym partnerem do końca życia ->przecież istnieją takie małżenstwa.
Aczkolwiek nie wydaje mi się,iż uniknie się fascynacji innymi osobami niż partner,oraz myśli,że chciałoby się spróbować z kimś innym. Zdrady można uniknąć-> tutaj wszystko rozgrywa się o charakter danej osoby.
bzdura wyssana z palca.

odpowiadajac na pytanie z tematu - mozliwe. znam osobiscie wiele takich osob.
to w glownej mierze media i fora takie jak to, lansuja taki trend ze trzeba miec kilku partnerow, i ze niby z pierwszym nie mozna byc na zawsze bo rzekomo chce sie sprawdzic jak to jest z innymi, fascynacja innymi i cala masa innych bzdur, ktore nam nasza kultura masowa wpaja.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 06:32   #12
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Oczywiście, że jest możliwe i nawet znam dwie takie pary.
Jednakże... wiem, że błąkają się po 20 latach razem mysli "A jak to by było z innym?" i błąkac się będa, bo albo sprawdza, albo się nie dowiedzą.

To tak jak z mieszkaniem w jednym miescie/wsi. Mozna całe zycie spędzic w jednym miejscu. Będa nawet osoby, które bedą szczęśliwe, jednakże- jest duzym prawdopodobieństwem, że będzie się chciało zobaczyc coś innego.

Cytat:
wiesz co ja z moim pierwszym chłopakiem chodzę już ponad 6 lat i jest nam razem bardzo dobrze, sex traktuje jako akt tej miłości, nie wyobrażam sobie robienia tego z kimś innym,dlatego że dla mnie to musi iść w parze z miłością, ja również byłam pierwszą mojego chłopaka, on także wychodzi z takiego założenia jak ja, niedługo planujemy ślub moim zdaniem zdrada nie zależy od tego czy się jest z pierwszym partnerem seksualnym czy nie, ale od tego co kto ma w głowie
Gdy z narzeczonym słyszymy czasami coś o swingersach, sexie grupowym lub z przypadkowymi osobami itp. to w głowach nam się nie mieści jak takie rzeczy mogą się dziać , no ale my prości ludzie ze wsi jesteśmy
nikogo nie oceniam każdy ma swoje życie które powinien pilnować - po prostu takie jest moje zdanie
Moja siostra cioteczna jest już po ślubie 8 lat ze swoim pierwszym i naprawdę zachowują się jak dwa gołąbeczki
Mozna miec kilku partnerów PO KOLEI i nie być swingersem, czy uprawiać sex grupowy. Mylisz pojęcia.
Nie każdy znajdzie swój ideał od razu.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 07:15   #13
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Niby można, znam kilka takich par... Ale siebie w takiej sytuacji ciężko mi sobie wyobrazić.

Ile przeciętnie ma się lat, spotykając tę pierwszą miłość? 16? 18? No niech będzie, że nawet 20. Przez te kilkadziesiąt lat zmienia się charakter, wymagania, czasem preferencje odnośnie stylu życia. I to wszystko najbardziej zmienia się właśnie w takiej wczesnej młodości. Trochę trudno mi wyobrazić sobie "dopasowywanie" - nieładne słowo - partnera do siebie w wieku 18 lat, gdy wiadomo, że człowiek prawdopodobnie bardzo się zmieni...
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 07:24   #14
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Nie wiem czy można. Aczkolwiek z całych sił w to wierzę i dopinguję każdą taką parę Ja sama zawsze miałam podejście, że jak się z kimś wiążę to na poważnie, nie żeby się bawić, wyszumieć, spróbować świata i jakoś nie ciągnęło mnie nigdy do sprawdzania jak to jest z innymi. Fakt, że mój pierwszy związek rozpadł się, co więcej - zostawiłam go dla innego, ale nie dlatego, że chciałam czegoś nowszego tylko dlatego, że eks był burakiem Ale wierzę, że gdybym wcześniej trafiła na obecnego TŻta to nie kusiłoby mnie do próbowania z innymi
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 07:37   #15
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Ja znam kilka takich par.
1. Moi rodzice Mama miała 16 lat a tata 17 jak zaczęli być razem i są ze sobą do tej pory. Razem od 30 lat. Szczęśliwi
2. Tżta brat z bratową. Ona miała 15 - on 16. Razem od 14 lat.
3. Bliscy znajomi. Ona miała 15 - on 17. Razem od 14 lat.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:01   #16
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Hmm znam dwie takie pary. Znajomi rodziców, poznali się jak mieli 15 lat, teraz są już 25 lat po ślubie. Moja dobra koleżanka. Poznała chłopaka jak miała 14 lat, od 15 roku życia jest w związku, czyli już 8 lat.


No i ja z TŻ też jestesmy taką parą. W przyszłym roku ślub i wierzę, że to na zawsze. Jeśli sie kogoś kocha i jest dobrze to nie myśli się o tym, że po drodze mogło być coś gdzieś z kimś.
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:16   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
bzdura wyssana z palca.
Nie taka bzdura, skoro w sumie takich "pierwszych par" jest stosunkowo niewiele.

Ja znam tylko jedną taką parę, są ze sobą tylko na papierze i ze względu na wspólne, duże pieniądze, każde ma kogoś na boku.

Wierzę że coś takiego jest możliwe, ale to dość trudne...zmiany charakteru związane z okresem dojrzewania, rozwój światopoglądów, ciekawość innych...sporo przeszkód na drodze takich par.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:20   #18
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie taka bzdura, skoro w sumie takich "pierwszych par" jest stosunkowo niewiele.

Ja znam tylko jedną taką parę, są ze sobą tylko na papierze i ze względu na wspólne, duże pieniądze, każde ma kogoś na boku.

Wierzę że coś takiego jest możliwe, ale to dość trudne...zmiany charakteru związane z okresem dojrzewania, rozwój światopoglądów, ciekawość innych...sporo przeszkód na drodze takich par.
Dokładnie. Też sądziłam że możliwe jest bycie z pierwsza wielką miłością. Moi rodzice byli dla siebie pierwsi. Kilka miesięcy temu wzieli rozwód. Powód? Zdrada mojego ojca kilka lat temu. Dopiero wyszła na jaw.

Z moim exTŻ też byliśmy taką wielce zakochaną parą, ja dla niego byłam pierwsza, on dla mnie drugi, ale wcześniejszy związek był nieporozumieniem. I co? Zdradził mnie. Wielkie love poszło się ☠☠☠ać.

Znam tylko jedną taką parę, mój kumpel jest ze swoją dziewczyną już 15 lat, zaczęli gdy mieli po 15 lat. Ale też chyba mają problemy, bo ona na razie się od niego wyprowadziła, nie wiem o co im poszło, powiedział tylko, że związek wisi na włosku.

Wszystkie inne pary się rozleciały.
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:21   #19
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Cytat:
Napisane przez KamilaAnna1990 Pokaż wiadomość
Hmm znam dwie takie pary. Znajomi rodziców, poznali się jak mieli 15 lat, teraz są już 25 lat po ślubie. Moja dobra koleżanka. Poznała chłopaka jak miała 14 lat, od 15 roku życia jest w związku, czyli już 8 lat.


No i ja z TŻ też jestesmy taką parą. W przyszłym roku ślub i wierzę, że to na zawsze. Jeśli sie kogoś kocha i jest dobrze to nie myśli się o tym, że po drodze mogło być coś gdzieś z kimś.
no wlasnie


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie taka bzdura, skoro w sumie takich "pierwszych par" jest stosunkowo niewiele.

Ja znam tylko jedną taką parę, są ze sobą tylko na papierze i ze względu na wspólne, duże pieniądze, każde ma kogoś na boku.

Wierzę że coś takiego jest możliwe, ale to dość trudne...zmiany charakteru związane z okresem dojrzewania, rozwój światopoglądów, ciekawość innych...sporo przeszkód na drodze takich par.
w moim otoczeniu jest własnie bardzo duzo.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 08:22   #20
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
w moim otoczeniu jest własnie bardzo duzo.
Ale Twoje otoczenie nie składa się na całą populację, prawda?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:27   #21
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Mam nadzieję, że można, bo ja jestem ze swoim pierwszym już blisko 6 lat i nie zapowiada się na to, co by to miało ulec zmianie . Znam też kilka takich par.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:29   #22
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

znam 2 takie pary. sa szczesliwi.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:31   #23
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Raczej będzie Wam cięzko, ale nie ma co zapeszać!
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:32   #24
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Jasne, że jest możliwe bycie cały czas w związku z jedną osobą. Natomiast nie wierzę, że nigdy w takim związku nie przyjdą do głowy myśli, jakby to było z kimś innym. Znam kilka par, którzy są z pozoru szczęśliwi, natomiast mają na swoim koncie flirty z innymi, czy chwilowe przerwy.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:36   #25
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Oczywiście. Rodzice znajomej - są ze sobą od 16(!) roku życia, do teraz. Czyli z jakieś 20 lat.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:37   #26
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Znam jedną taką parę, są to rodzice chłopaka mojej siostry - razem od 16 roku życia i bardzo zakochani nadal

edit: a, i w dalszej rodzinie mam jedną parkę co jest ze sobą od liceum, ale oni wzięli ślub ze względu na ciążę i wyskoków typu zdrada mieli po drodze mnóstwo. Także to to się raczej nie liczy :P
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz

Edytowane przez All That Jazz
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:46
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:44   #27
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale Twoje otoczenie nie składa się na całą populację, prawda?
Ale Twoje otoczenie rowniez nie składa się na całą populację, prawda?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:46   #28
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

pewnie bywa i tak, chociaż osobiście nie znam takich osób
przed moim obecnym TŻ-em (i już napewno ostatnim ) miałam dwóch "poważniejszych". Jak zaczęłam się spotykać z obecnym miałam porównanie do poprzednich - i dobrze, bo zaczęłam widzieć dlaczego tak naprawdę rozstawałam się z poprzednimi i czego brakowało nam w związku
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:54   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Możliwe, aczkolwiek prawdopodobieństwo stosunkowo niskie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:06   #30
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: czy możliwe jest być na zawsze z pierwszą osobą?

Wierze w taka milość, malo tego, ja jestem przykladem takiej milosci z mezem
jestesmy razem od 15 i 16 roku zycia razem, razem od 12 lat z czego 6 po slubie
to moj pierwszy powazny partner w zyciu ja tez jestem jego pierwsza partnerka
malo tego jego dwaj bracia tez sa w wieloletnim zwiazku z pierwszymi partnerkami

jak w kazdym zwiazku byly wzloty i upadki, ale nigdy nie pomyslelismy ze moglibysmy sie rozejsc, zawsze walczylismy o nasz zwiazek, mozna byc szczesliwym w takim zwiazku ale dobry zwiazek to ciezka praca przede wszystkim

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Niby można, znam kilka takich par... Ale siebie w takiej sytuacji ciężko mi sobie wyobrazić.

Ile przeciętnie ma się lat, spotykając tę pierwszą miłość? 16? 18? No niech będzie, że nawet 20. Przez te kilkadziesiąt lat zmienia się charakter, wymagania, czasem preferencje odnośnie stylu życia. I to wszystko najbardziej zmienia się właśnie w takiej wczesnej młodości. Trochę trudno mi wyobrazić sobie "dopasowywanie" - nieładne słowo - partnera do siebie w wieku 18 lat, gdy wiadomo, że człowiek prawdopodobnie bardzo się zmieni...
dlatego wlasnie napisala, ze zwiazek, taki prawdziwy, szczesliwy to ciezka praca i to nie ma znaczenia czy ma sie 18 czy 28 lat,
ja i moj maz tez przez te wszystki lata sie bardzo zmienilismy, ale docieralismy sie , ciezko nad soba pracowalismy
uwazasz ze jesli poznasz partnera w wieku 30 lat to masz gwarancje ze wasz swiatopoglad sie nie zmieni w ciagu 5 czy 10 lat?
nie sadze, ludzie w roznym wieku sie zmieniaja
a jezeli kochaja to nie ma dla nich znaczenia jakie przeciwnosci losu spotykaja, uwierz mi na slowo , ludzie ktorzy na prawde sie kochaja przejda przez wszystko razem
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.