cera sucha podkład pomocyyyy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 19:49   #1
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694

cera sucha podkład pomocyyyy


potrzebuję porady
a więc tak mam bardzo suchą cerę z dziwną kaszką na policzkach pod oczami... kupując zwykły drogeriowy podkład nie dość że widać suche skórki to jeszcze tą kaszkę i jakieś inne niedoskonałośći... jestem po drugim zabiegu mikrodermabrazji - kaszka pod oczami się zmniejszyła, używam kremu la roche posay hydraphase intense riche robię raz w tyg peeling postanowiłam wypróbować podkłady apteczne... dostałam próbkę la roche posay toleraint - tylko starszą serię bo podobno teraz wyszła nowa dokładnie ta sama kolorystyka tylko lżejsza konsystencja... i vichy aera teint pure... dziś użyłam tego la roche i wiecie co? maskara totalna... nawet mój TŻ wyjechał do mnie z tekstem "ale masz dużo pudru na buzi" - wrrrr... i skąd ja mam wziąć idealny podkład którego nie będzie widać na mojej "pięknej" buzi... skoro nawet te apteczne przeznaczone dla skóry suchej i bardzo suchej na mojej buzi wyglądają jakbym się nie umiała umalować(((( jutro wypróbuje tego vichy jak ten też bęzie widać to się załamię bo moje pomysły na podkłady się skończyły((( jak nałozyłam dziś tego LRP to dosłownie jkabym się wymazała pudrem na buzi i taki efekt był cudowny że wszystko było odstające jakieś skórki i wszystko było widać jakieś pory itp itd...(czy nigdy nie znajdę takiego podkładu który po nałożeniu na mojej buzi będzie wyglądał naturalnie i jakby go nie było...??(( prosze poradzcie coś bo już nie wiem nawet gdzie szukać...((
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 23:56   #2
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

spróbuj tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 00:06   #3
Coquellie
Raczkowanie
 
Avatar Coquellie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: północ, pola i łąki
Wiadomości: 35
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

To wypróbuj ten Vichy. Ja go lubię, mam drugie opakowanie. Chciałam Ci o nim napisac gdy przeczytałam temat
Coquellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 08:46   #4
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

dzięki za linka ale już w drugiej opinii widzę że podkreśla suche skórki i rozszerzone pory... ehh ale jak uda mi się gdzieś próbkę znaleźć to napewno też go wypróbuje... a dziś będę aplikowała to vichy... zobaczymy... jak coś wkleję zdjęcie jak to wszystko wygląda... oby wyglądało dobrze... bo już naprawde ehh... no nic jakby ktoś jeszcze miał jakieś propozycje to bardzo chętnie skorzystam
pozdrawiam
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:31   #5
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

moze mieszaj podklad z kremem do twarzy, albo poprostu kupuj o ton jasniejszy i nie nakladaj duzo ?
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 19:14   #6
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

nakładam podkładu malutko właśnie o to chodzi... i tu nie chodzi raczej o kolorystykę tylko o konsystencję tych podkładów i czemu tak tragicznie wyglądają na mojej buzi... a krem nakładam zawsze jakieś 10-15min przed nałożeniem podkładu... ehh... dziś nie wypróbowałam tego vichy ale jutro napewno więc wrzucę zdjęcie jak to będzie wyglądać...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:27   #7
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

też polecam Healthy Mix. Moja koleżanka miała straaaaasznie suche skórki po tym jak musiała przez 2 tyg nosić opatrunek na twarz, a HM był jedynym podkładem, który dobrze wyglądał na jej buzi.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 13:44   #8
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

a więc to jest moja "piękna" buzi z vichy aera teint pure... nie jestem zadowolona ponieważ buzia nie jest idealnie gładka i podkład ten w ogóle nie kryje... aha to czerwone na policzkach to od wcierania podkładu także żaden rumień ani nic... i wszystkie zdjęcia są robione już po nałożeniu podkładu.. napewno jest w 100% lepszy niż LRP...i co radzicie? w ogóle może ktoś dojrzy co ja mam na tych policzkach bo już szału dostaję... i nie wiem czy na kolejny zabieg mikro iść i czy jest sens wydawać kasę...

P.S.
na ostatnim zdjęciu widać jak to faktycznie wygląda ta buzia jak się na nią spojrzy z bliska... dwa poprzednie zdjęcia troszke przekłamują ale nie mogłam innego zdjęcia zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23022011165.jpg (76,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23022011167.jpg (69,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23022011169.jpg (45,2 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:45
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:24   #9
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

upup nikt nie pomoze?
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:44   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

A na trzecim zdjeciu tez masz podklad?
A czy te rumience masz tylko po wtarciu podkladu, czy i bez tez? wyglada jak bys miala cere naczynkowa, ale moze tak jak piszesz, staralas sie tak dobrze rozetrzec podklad zeby go widac nie bylo i cera sie zarumienila. Po jakims czasie to znika.

Masz cere sucha i starcza ci ten krem LRP? ja mam mieszana z tendencja do wysychania i dla mnie ten krem jest za slaby.

Nie wiem czy pomoge, ale swietnym podkladem do suchej skory moze byc podklad YR z 4-ma rozami. jest dosc kryjacy, bez parabenow na silikonowej bazie, wiec ladnie sie rozprowadza . trzeba nalozyc odrobinke i poklepujac rozprowadzic na cala buzie, ale tylko tam gdzie potrzeba, bo inaczej moze sie okazac ze jest go za duzo. Dla mnie on jest swietny na zime, gdy sa niskie temperatury, przy 10-ciu stopniach juz mi sie buzia przetluszcza i podklad jest za ciezki. Mysle ze dla typowo suchej cery to on moze i byc na wiosne i jesien kiedy jeszcze tak zimno nie jest. ja moge go uzywac kiedy jest zimno.
Sa odcienie rozowe i bezowe z zoltym odcieniem,. Ja mam wersje bezowa z zoltym odcieniem ladnie wyrownuje koloryt mojej cery, rumien sie traci( mam naczynkowa cere, ktora w zimie kiedy jeszcze jest wysuszona zaczyna sie rumienic). Moze on ci podejdzie? Dla suchej cery ideal, ale juz dla innej bedzie za ciezki. Krycie super i idzie nalozyc go cienka warstwa , punktowo i rozetrzec. mnie on nie sprawia klopotu w nakladaniu. Jak nie masz sklepu YR to mozesz zamowic przez net, a jak jednak stwierdzisz ze to nie to to mozna oddac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:38   #11
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

na wszystkich zdjeciach mam podklad... wlasnie o to chodzi ze z bliska moja buzia wyglada jak na 3 zdjeciu z daleka ladnie jak na 1 i 2 zdjeciu...

krem mysle ze jest dla mnie ok ale szukam na noc jakiegos bardziej nawilzajacego jednak moze to cos da..
tak te rumience znikaja poprostu jak nakladam podklad to chce go dokladnie rozprowadzic i dlatego takie "buraczki"sie pojawiaja... ale znikaja znikaja...:P
napewno sprobuje tego podkladu...bo chyba jednak potrzebuje cos bardziej kryjacego tylko nie wiem czy nawilzenie i krycie ida razem w parze w podkladzie...ost uzylam kanebo sensai fluid finish... efekt nieadekwatny do ceny:/ dalej z bliska widac ta kaszke na policzkach...
zastanawiam sie czy isc na ta 3 mikro czy sobie odpuscic... bo czy to cos da.... bo szczerze nie mam pojecia co to jest za kaszka na tych policzkach...eh

P.S.
Moge jeszcze prosic o dokladna nazwe tego podkladu?
z gory dziekuje

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2011-02-26 o 10:43
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 09:58   #12
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: cera sucha podkład pomocyyyy

Jezeli masz podklad w ''tubce'' To wycisnij troche na dlon i w tym samym czasie wymieszaj z kremem.
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.