Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 09:43   #121
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

jeżeli była prezerwatywa to nikłe szanse na to że jesteś w ciąży po prostu czasami jak się jest chorym to przesuwa się okres ja ostatnio miałam 2 razy w miesiącu z powodu stresu i mi się cykl rozregulował. Na moje w ciąży nie jesteś.

A co do mojej sytuacji to 15 dzień cyklu to był 10.04 a stosunek bez zabezpieczenia był 11.04 czyli na cykl owulacyjny przy terminie 30 dniowym mozna zajść w ciążę między 14-18 dniem cyklu? Jeśli tak to na 90% mogę być w ciąży. hmm ciekawe. poczytam jeszcze więcej na ten temat.
Jak ja bym chciała być w ciąży zobaczymy zrobię test 25.04 żeby mieć pewność.

Ps. Ewa nie załamuj się będzie dobrze okres przyjdzie
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:32   #122
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez geodetka3341 Pokaż wiadomość
jeżeli była prezerwatywa to nikłe szanse na to że jesteś w ciąży po prostu czasami jak się jest chorym to przesuwa się okres ja ostatnio miałam 2 razy w miesiącu z powodu stresu i mi się cykl rozregulował. Na moje w ciąży nie jesteś.

A co do mojej sytuacji to 15 dzień cyklu to był 10.04 a stosunek bez zabezpieczenia był 11.04 czyli na cykl owulacyjny przy terminie 30 dniowym mozna zajść w ciążę między 14-18 dniem cyklu? Jeśli tak to na 90% mogę być w ciąży. hmm ciekawe. poczytam jeszcze więcej na ten temat.
Jak ja bym chciała być w ciąży zobaczymy zrobię test 25.04 żeby mieć pewność.

Ps. Ewa nie załamuj się będzie dobrze okres przyjdzie
niegłupio prawisz. chociaż często nie da się przemówić do rozsądku jak człowiek się stresuje, więc ja się ewie nie dziwię.

ja ostatnio odkryłem, że informacja o tym, że dziewczyna ma okres, jest dla faceta sytuacją prawdziwie ambiwalentną: cieszy się, bo i tym razem udało mu się wykpić od tatusiowania, ale i martwi się, bo nici z seksu przez co najmniej pięć dni.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:17   #123
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez pandepilator Pokaż wiadomość
(...) ale i martwi się, bo nici z seksu przez co najmniej pięć dni.
To już zależy od pary Że tak zaofftopuję
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:33   #124
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To już zależy od pary Że tak zaofftopuję
co w tym, to i racja. na ogół bardziej dziewczyna wtedy nie chce chyba, bo facet jak jest napalony, to mu nie przeszkodzi nawet nalot dywanowy lotnictwa amerykańskiego dookoła i stado surykatek biegające po łóżku
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:39   #125
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Poprzedni cykl rozpoczął się 3.03, trwał 35 dni (dłużej niż zazwyczaj o jakieś 5 dni), kochałam się 20 dnia cyklu, mieliśmy gumkę, nie skończył w środku (jakieś 2 dni wcześniej się masturbował), przeżywałam katusze gdy czekałam na okres i dostałam 4.04, trwał normalnie, 5 dni, ale mam potwornie wzdęty brzuch (mam tak odkąd współżyję, czyli jakieś 2 lata, mam czasem tak, że jest mocniej wzdęty, teraz jest podobnie, lekarz mi powiedział że niektórzy tak mają po rozpoczęciu współżycia i tak już zostaje), mam nudności, chce mi się ciągle spać (chociaż może to ma związek ze szkołą i pracą), czuję metaliczny posmak w ustach i mam podwyższoną temperaturę (niedużo)
pocieszcie
co do okresu który był- naczytałam się historii że niektóre kobiety mają do 8. miesiąca, więc nie bijcie ;p

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2012-04-19 o 20:41
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:47   #126
vaanillliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

kochane, pomóżcie

wczoraj zapomniałam wziać tabletke i wzięłam dopiero teraz (22 godz. po "terminie')
jest to 1 tydzień blistra a w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabsa był stosunek i to nie jeden. Chodzi mi tylko o to, że chłopak nie kończy we mnie (nigdy) więc jakie jest prawdopodobieństwo zajścia ? chodzi mi o to, że chłopak spuszcza sie po za mną. Wiem ze to bardzo mało prawdopodobne ale z nerwów, że mogłabym być mamą troche świruje, pomóżcie. Tabletki biore od ponad 2 lat.
vaanillliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 23:56   #127
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
Poprzedni cykl rozpoczął się 3.03, trwał 35 dni (dłużej niż zazwyczaj o jakieś 5 dni), kochałam się 20 dnia cyklu, mieliśmy gumkę, nie skończył w środku (jakieś 2 dni wcześniej się masturbował), przeżywałam katusze gdy czekałam na okres i dostałam 4.04, trwał normalnie, 5 dni, ale mam potwornie wzdęty brzuch (mam tak odkąd współżyję, czyli jakieś 2 lata, mam czasem tak, że jest mocniej wzdęty, teraz jest podobnie, lekarz mi powiedział że niektórzy tak mają po rozpoczęciu współżycia i tak już zostaje), mam nudności, chce mi się ciągle spać (chociaż może to ma związek ze szkołą i pracą), czuję metaliczny posmak w ustach i mam podwyższoną temperaturę (niedużo)
pocieszcie
co do okresu który był- naczytałam się historii że niektóre kobiety mają do 8. miesiąca, więc nie bijcie ;p
przepraszam, ale ta pogrubiona część mnie rozwaliła

Pierwsze słyszę, że metaliczny posmak w ustach to oznaka ciąży. Rzeczywiście tak jest? Jak to jest medycznie tłumaczone?

Temperatura może Ci coś powiedzieć, jeżeli ją mierzysz ileś tam czasu regularnie (niech się ktoś mądrzejszy wypowie) a nie jak zaczynasz w momencie, kiedy wydaje Ci się, że jesteś w ciąży
No i skoro masz zawsze wzdęty brzuch, to co to ma za znaczenie, że teraz się nic nie zmieniło?
Wg mnie nie ma szans na ciążę, plemniki musiałby być na prawdę jakimiś niesamowitymi supermenami
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 07:17   #128
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez inkaxx Pokaż wiadomość
przepraszam, ale ta pogrubiona część mnie rozwaliła

Pierwsze słyszę, że metaliczny posmak w ustach to oznaka ciąży. Rzeczywiście tak jest? Jak to jest medycznie tłumaczone?

Temperatura może Ci coś powiedzieć, jeżeli ją mierzysz ileś tam czasu regularnie (niech się ktoś mądrzejszy wypowie) a nie jak zaczynasz w momencie, kiedy wydaje Ci się, że jesteś w ciąży
No i skoro masz zawsze wzdęty brzuch, to co to ma za znaczenie, że teraz się nic nie zmieniło?
Wg mnie nie ma szans na ciążę, plemniki musiałby być na prawdę jakimiś niesamowitymi supermenami
podobno czytałam na jakiejś stronce o objawach ciąży i to było wymienione
wiem, schizuję, ale wiesz jak to jest jak człowiek sobie coś wkręci
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:12   #129
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
podobno czytałam na jakiejś stronce o objawach ciąży i to było wymienione
wiem, schizuję, ale wiesz jak to jest jak człowiek sobie coś wkręci
Metaliczny smak w ustach może sugerować zatrucie oparami rtęci bądź kadmem też to w internecie wyczytałam

Poza tym twierdzisz, że czytałaś mądre strony o objawach ciąży. Nie było tam nigdzie napisane, że nie zachodzi się w nią stosując gumki i kończąc poza tobą??????
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:38   #130
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

(ja ostatnio odkryłem, że informacja o tym, że dziewczyna ma okres, jest dla faceta sytuacją prawdziwie ambiwalentną: cieszy się, bo i tym razem udało mu się wykpić od tatusiowania, ale i martwi się, bo nici z seksu przez co najmniej pięć dni.[/QUOTE])

tak jak kobieta się stresuję no to już ciężko, wiem bo nei raz to przeżywałam kiedyś czy jestem czy nie, i stresujące to i dla mnie było i dla mojego tż.
a co do okresu to mój tak ma że cieszy się jak jest a smuci bo nie kochamy się. hehe

Ja czekam na 25.04 czy przyjdzie okres czy nie hmm

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------


Cytat:
Napisane przez vaanillliaa Pokaż wiadomość
kochane, pomóżcie

wczoraj zapomniałam wziać tabletke i wzięłam dopiero teraz (22 godz. po "terminie')
jest to 1 tydzień blistra a w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabsa był stosunek i to nie jeden. Chodzi mi tylko o to, że chłopak nie kończy we mnie (nigdy) więc jakie jest prawdopodobieństwo zajścia ? chodzi mi o to, że chłopak spuszcza sie po za mną. Wiem ze to bardzo mało prawdopodobne ale z nerwów, że mogłabym być mamą troche świruje, pomóżcie. Tabletki biore od ponad 2 lat.
wiesz kochana ja od 3 lat kocham się bez zabezpieczenia bez tabletek moj partner zawsze jak wyliczałam dni płodne to stosowaliśmy stosunek przerywany czyli kończył po za mną i mamą nie zostałam. Lecz jest tyci prawdopodobieństwo, że mogło coś z niego wylecieć ale jeśli on zna swój organizm bardzo dobrze i wie kiedy u niego wytrysk następuję to nie masz co się obawiać. poczekaj troszkę ale na moje żebyś zaszła w ciąże to 1% na 100%. pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

A propo ja wiem jak nie zajść w ciążę a nie wiem jak zajść. Chyba tak jest że jak się chce to nie wychodzi a jak się nie chce to wtedy trach i jest

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Ja wiem jak nie zajść w ciążę ale teraz nie wiem jak zajść. Pewnie dla tego, że jak kobieta chce to nie wychodzi a jak nie chce to wychodzi

Edytowane przez geodetka3341
Czas edycji: 2012-04-20 o 09:30
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:26   #131
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez geodetka3341 Pokaż wiadomość
wiesz kochana ja od 3 lat kocham się bez zabezpieczenia bez tabletek moj partner zawsze jak wyliczałam dni płodne to stosowaliśmy stosunek przerywany czyli kończył po za mną i mamą nie zostałam.
A macie pewność, że oboje jesteście płodni?

Cytat:
(...) jeśli on zna swój organizm bardzo dobrze i wie kiedy u niego wytrysk następuję to nie masz co się obawiać.
Stosunek przerywany, to BARDZO zawodna metoda. Wiele osób się już na niej przejechało...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 18:39   #132
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
podobno czytałam na jakiejś stronce o objawach ciąży i to było wymienione
wiem, schizuję, ale wiesz jak to jest jak człowiek sobie coś wkręci
Aha, czyli nie jest to objaw ciąży.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Metaliczny smak w ustach może sugerować zatrucie oparami rtęci bądź kadmem też to w internecie wyczytałam
Haha, uwielbiam Cię!

Cytat:
Napisane przez geodetka3341 Pokaż wiadomość
wiesz kochana ja od 3 lat kocham się bez zabezpieczenia bez tabletek moj partner zawsze jak wyliczałam dni płodne to stosowaliśmy stosunek przerywany czyli kończył po za mną i mamą nie zostałam. Lecz jest tyci prawdopodobieństwo, że mogło coś z niego wylecieć ale jeśli on zna swój organizm bardzo dobrze i wie kiedy u niego wytrysk następuję to nie masz co się obawiać. poczekaj troszkę ale na moje żebyś zaszła w ciąże to 1% na 100%.
No to masz niesamowite szczęście Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji!
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:46   #133
kakanuah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam. Nie chcę robić spamu w wątkach, tekstami typu"czy jestem w ciąży". Proszę was o pomoc. Nie cały miesiąc temu, miałam swój pierwszy raz z chłopakiem. Użyliśmy prezerwatyw, a dla bezpieczeństwa jeszcze stosunek przerywany. Okres powinnam mieć 22 kwietnia. Miewałam dość regularnie. Niestety. wyliczyłam że kochałam się z chłopakiem w dni płodne. Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wysokie ?
kakanuah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:50   #134
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kakanuah Pokaż wiadomość
Witam. Nie chcę robić spamu w wątkach, tekstami typu"czy jestem w ciąży". Proszę was o pomoc. Nie cały miesiąc temu, miałam swój pierwszy raz z chłopakiem. Użyliśmy prezerwatyw, a dla bezpieczeństwa jeszcze stosunek przerywany. Okres powinnam mieć 22 kwietnia. Miewałam dość regularnie. Niestety. wyliczyłam że kochałam się z chłopakiem w dni płodne. Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wysokie ?
1. Prezerwatywa jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym. Jest naprawdę niewielkie ryzyko zajścia w ciążę przy poprawnym stosowaniu prezerwatywy.
2. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą zapobiegania ciąży.
3. Okres masz dostać 22 kwietnie, czyli za 2 dni. Więc o co chodzi? Na razie żadnego spóźnienia nie ma.
4. Jak sobie te dni płodne wyliczyłaś? Kalendarzykiem w necie?

Jeśli naprawdę nie ufasz zabezpieczeniu, które stosujesz, to albo zmień zabezpieczenie, albo przestań uprawiać seks, bo nie jesteś na to gotowa. Na razie to schizujesz zupełnie bez powodu. Do tego zdajesz się nie wiedzieć niczego na temat skuteczności zabezpieczenia, które stosujesz...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:53   #135
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Witajcie

Postanowiłam i tu opisać mój problem bo już schizuje

Staram się o dziecko od lutego, ostatnią @ miałam 6 lutego!!
nie ma jej już ponad 2 miesiące, trzy testy negatywne, wizyta u ginekologa była, na usg gin zobaczył tylko jakieś płyny ale nie wyjaśnił mi o co chodzi,zapytał się czy mam zaparcia (nie zauważyłam) torbieli ani cyst nie mam, zwiększonej macicy ginka nie stwierdziła, dostałam luteinę to było ponad tydzień temu, biorę tą luteinę i nadal nic @ nie ma Cykle mam długie i nieregularne zawsze w granicach od 34 do 45 dni! czy możliwe jest, że owulacja mi się przesunęła, doszło do zapłodnienia ale ciąża jest zbyt wczesna do wykrycia na usg? Dodam, że od ok 4 dni mam bardzo bolesne piersi i ból brzucha jak na @ ale nadal nic
jakbym czytala historie mojej znajomej: do 4 miesiaca ciazy ani testy, ani ginekolodzy nie wykrywali ciazy, tez kazali jej brac cos na wywolanie, i tak nie dostala okresu, potem nagle test wykryl ciaze, ginekolog zauwazyl plod... ale juz nie pamietam dokladnie na ktory miesiac jej okreslili ciaze i kiedy urodzila... po prostu kiedys tam mi opowiedala, bez wiekszych szczegolow.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kakanuah Pokaż wiadomość
Witam. Nie chcę robić spamu w wątkach, tekstami typu"czy jestem w ciąży". Proszę was o pomoc. Nie cały miesiąc temu, miałam swój pierwszy raz z chłopakiem. Użyliśmy prezerwatyw, a dla bezpieczeństwa jeszcze stosunek przerywany. Okres powinnam mieć 22 kwietnia. Miewałam dość regularnie. Niestety. wyliczyłam że kochałam się z chłopakiem w dni płodne. Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wysokie ?
Chatul napisala ci pieknie wszystko.
ja dodam ze mi po pierwszym stosunku okres spoznil sie 2 tygodnie, mama mi wtedy tlumaczyla ze tak mogl po prostu zareagowac organizm.
wiec nie schizuj niepotrzebnie nawet gdy ci sie spozni @!

mieliscie gume, on nie doszedl w tobie, szanse sa rowne 0.


inna sprawa - czemu "dzieci" nie ida pierwsze do rodzicow z takimi pytaniami? - czy to ja jestem jakas inna, ze z matka nawet na te tematy gadalam??...
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 14:45   #136
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość

inna sprawa - czemu "dzieci" nie ida pierwsze do rodzicow z takimi pytaniami? - czy to ja jestem jakas inna, ze z matka nawet na te tematy gadalam??...
ja ze swoją nie rozmawiałam na takie tematy, być może dlatego, że mam starszą siostrę, która w takich chwilach służyła pomocą (taki mały off :P )
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:16   #137
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Może i ja dołączę. Stara jestem, a głupia

Uprawialam seks dwa i trzy tygodnie temu, zawsze z prezerwatywą (która nie pękla, nie zsunęła się, ani nic jej nie było), jak sobie tak myśle, to chyba nawet nie było mozliwości żebym do siebie przeniosła preejakulat (na palcach czy coś), facet tez nie.
Okres powinnam dostać 2-3 dni temu (mam w miare regularne okresy 30-32 dni, chociaż raz na jakiś czas mam 34-37 dni, ale rzadko). Dzisiaj zrobil test ciążowy płytkowy (chociaż nie z porannego moczu, ale tak koło 11tej), ktory wyszedł negatywny.
Jakoś tak strasznie sobie wkręcam, ze zaciążyłam, bo to nie ten facet (dobry kolega z pracy, ale trudno powiedzieć żebyśmy byli w związku). Ostatnio jestem przepracowana. Normalnie też czuje sie jak przed okresem (piersi nabrzmiałe, brzuch mnie pobolewa), ale ta @ nie przychodzi, co mnie jeszcze bardziej stresuje.

Upewnijcie mnie, żem głupia (bo nie dość, ze gumki, to ten test negatywny) i w ciąży nie jestem.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:54   #138
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Może i ja dołączę. Stara jestem, a głupia

Uprawialam seks dwa i trzy tygodnie temu, zawsze z prezerwatywą (która nie pękla, nie zsunęła się, ani nic jej nie było), jak sobie tak myśle, to chyba nawet nie było mozliwości żebym do siebie przeniosła preejakulat (na palcach czy coś), facet tez nie.
Okres powinnam dostać 2-3 dni temu (mam w miare regularne okresy 30-32 dni, chociaż raz na jakiś czas mam 34-37 dni, ale rzadko). Dzisiaj zrobil test ciążowy płytkowy (chociaż nie z porannego moczu, ale tak koło 11tej), ktory wyszedł negatywny.
Jakoś tak strasznie sobie wkręcam, ze zaciążyłam, bo to nie ten facet (dobry kolega z pracy, ale trudno powiedzieć żebyśmy byli w związku). Ostatnio jestem przepracowana. Normalnie też czuje sie jak przed okresem (piersi nabrzmiałe, brzuch mnie pobolewa), ale ta @ nie przychodzi, co mnie jeszcze bardziej stresuje.

Upewnijcie mnie, żem głupia (bo nie dość, ze gumki, to ten test negatywny) i w ciąży nie jestem.
Prezerwatywa była, więc jak mogłoby dojść do zapłodnienia?
A jak schizujesz, to zrób test z krwi po 10. dniach od ostatniego stosunku.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:02   #139
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Prezerwatywa była, więc jak mogłoby dojść do zapłodnienia?
A jak schizujesz, to zrób test z krwi po 10. dniach od ostatniego stosunku.
A bo głupia jestem i naczytałam się, że ryzyko zawsze istnieje. Kiedy bywałam w zwiazkach uprawiałm seks bez gumek (przerywany) i nie wpadłam, a teraz jak nastolatka się denerwuję. Pewnie tez dlatego, że znam bardziej jej konsekwencje i rozumiem rewolucję w życiu, jaka jest mały człowiek.

Z krwi już kiedyś robilam, teraz czekam jeszcze ze 2 dni i pojdę, jak nie dostanę tej @.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 18:50   #140
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Sama sobie odpowiedziałaś Stres, przepracowanie... Wyluzuj trochę, bo się zamęczysz
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:37   #141
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez koya89 Pokaż wiadomość
a ja się dalej schizuję... zaczęły mnie boleć piersi ;] może od tego macania, czy aby mnie nie bolą ;] niech już przyjdzie ten czwartek...
temp. o 7 rano przez ostatnie 3 dni 36,1-36,5
wczoraj mi było niedobrze;]
często sikam;]
wariuję;]
z tego co mi wiadomo -ale znawca nie jestem, gdzies mi sie o uszy obilo, najwuzej dziewczyny naprostuja moja wypowiedz - to temp. ciala kobiety w ciazy zazwyczaj przekracza 37st C, ale ja nie mierzylam .

i ja zawsze wiem ze ciocia samo zlo sie zbliza jak widze moja ubikacje wiecej niz 2-3 razy na dzien xD! tuz przed okresem to latam po kilkanascie razy .

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
ja ze swoją nie rozmawiałam na takie tematy, być może dlatego, że mam starszą siostrę, która w takich chwilach służyła pomocą (taki mały off :P )
no to fakt, inna sytuacja. u mnie to ja jestem najstarsza z rodzenstwa .
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:38   #142
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo -ale znawca nie jestem, gdzies mi sie o uszy obilo, najwuzej dziewczyny naprostuja moja wypowiedz - to temp. ciala kobiety w ciazy zazwyczaj przekracza 37st C, ale ja nie mierzylam .
Z tego, co wiem, to nie musi przekraczać 37°C. Jak się stosuje samoobserwacje, to ciążę się poznaje po tym, że faza wyższych temperatur ma ponad 16 dni (choć wiadomo, może się ona przedłużyć i z innego powodu). Przy czym w fazie wyższych temperatur temperatura wcale nie musi mieć 37°C. Ja mam góra 36,85°C. Nie sądzę, by w czasie ciąży coś się w tej kwestii zmieniało. Ale jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:33   #143
geodetka3341
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A macie pewność, że oboje jesteście płodni?



Stosunek przerywany, to BARDZO zawodna metoda. Wiele osób się już na niej przejechało...
tak jesteśmy płodni bo badania zrobiliśmy, a propo przyszedł okres czyli jednak ginekolog się nie myliła miałam wtedy dni nie płodne czyli zaczął mi się cykl 28 dniowy a nie 30.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Może i ja dołączę. Stara jestem, a głupia

Uprawialam seks dwa i trzy tygodnie temu, zawsze z prezerwatywą (która nie pękla, nie zsunęła się, ani nic jej nie było), jak sobie tak myśle, to chyba nawet nie było mozliwości żebym do siebie przeniosła preejakulat (na palcach czy coś), facet tez nie.
Okres powinnam dostać 2-3 dni temu (mam w miare regularne okresy 30-32 dni, chociaż raz na jakiś czas mam 34-37 dni, ale rzadko). Dzisiaj zrobil test ciążowy płytkowy (chociaż nie z porannego moczu, ale tak koło 11tej), ktory wyszedł negatywny.
Jakoś tak strasznie sobie wkręcam, ze zaciążyłam, bo to nie ten facet (dobry kolega z pracy, ale trudno powiedzieć żebyśmy byli w związku). Ostatnio jestem przepracowana. Normalnie też czuje sie jak przed okresem (piersi nabrzmiałe, brzuch mnie pobolewa), ale ta @ nie przychodzi, co mnie jeszcze bardziej stresuje.

Upewnijcie mnie, żem głupia (bo nie dość, ze gumki, to ten test negatywny) i w ciąży nie jestem.
powiem tak nie stresuj się bo przez stres okres ci się mógł przesunąć a jeśli pobolewa to prawdopodobnie okres się zbliża. takie moje odczucie.
geodetka3341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:35   #144
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez geodetka3341 Pokaż wiadomość
czyli jednak ginekolog się nie myliła miałam wtedy dni nie płodne czyli zaczął mi się cykl 28 dniowy a nie 30.
Nawet w dni płodne kobieta niekoniecznie zajdzie w ciążę.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:54   #145
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem, to nie musi przekraczać 37°C. Jak się stosuje samoobserwacje, to ciążę się poznaje po tym, że faza wyższych temperatur ma ponad 16 dni (choć wiadomo, może się ona przedłużyć i z innego powodu). Przy czym w fazie wyższych temperatur temperatura wcale nie musi mieć 37°C. Ja mam góra 36,85°C. Nie sądzę, by w czasie ciąży coś się w tej kwestii zmieniało. Ale jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi
dziekuje za poprawienie, po prostu gdzie na jakiejs stronie dla ciezarnych o tym wyczytalam ze bardzo czesto zdarza sie ze w ciazy kobieta ma juz te 37stC i zeby sie nie przejmowala bo to nie jest stan podgoraczkowy a ona nie jest chora.
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nawet w dni płodne kobieta niekoniecznie zajdzie w ciążę.
wlasnie chcialam napisac ze mimo seksu w np dzien jajeczkowania nie ma sie pewnosci czy sie zajdzie w ciaze.
ostatnio znajoma ktora wlasnie studiuje poloznictwo mowila ze jest to tylko 20% szans na zajscie w ciaze.
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:02   #146
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam a ja mam takie pytanko czy stosując plastry Evra, kochając sie spontanicznie (raz na mies.) i to w gumce mogę być w ciąży? ostatnio seks był 26.03. kwrawienie z odstawienia plastra miałam właśnie sie skonczyło, dzis robiłam test 1 kreska a w brzuchu mi cos bulgota od kilku dni jakby dziecko kopało po żebrach, najbardziej wyczuwalne pod prawym żebrem jakieś dziwne ruchy, czy mimo tych wszystkich zabezpieczeń plastra, gumki i negatywnego testu moge być w ciązy??? bo juz schizuje teoretycznie plaster blokuje owulacje...ale...
__________________
Pipi
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:09   #147
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Witam a ja mam takie pytanko czy stosując plastry Evra, kochając sie spontanicznie (raz na mies.) i to w gumce mogę być w ciąży? ostatnio seks był 26.03. kwrawienie z odstawienia plastra miałam właśnie sie skonczyło, dzis robiłam test 1 kreska a w brzuchu mi cos bulgota od kilku dni jakby dziecko kopało po żebrach, najbardziej wyczuwalne pod prawym żebrem jakieś dziwne ruchy, czy mimo tych wszystkich zabezpieczeń plastra, gumki i negatywnego testu moge być w ciązy??? bo juz schizuje teoretycznie plaster blokuje owulacje...ale...
Masz coś z perystaltyką jelit, zmień dietę
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:10   #148
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
Witam a ja mam takie pytanko czy stosując plastry Evra, kochając sie spontanicznie (raz na mies.) i to w gumce mogę być w ciąży? ostatnio seks był 26.03. kwrawienie z odstawienia plastra miałam właśnie sie skonczyło, dzis robiłam test 1 kreska a w brzuchu mi cos bulgota od kilku dni jakby dziecko kopało po żebrach, najbardziej wyczuwalne pod prawym żebrem jakieś dziwne ruchy, czy mimo tych wszystkich zabezpieczeń plastra, gumki i negatywnego testu moge być w ciązy??? bo juz schizuje teoretycznie plaster blokuje owulacje...ale...
wiesz gdzie ty masz macice?? wg ciebie ona jest pod zebrami?? - fakt bywa tam ale to dopiero kolo 7miesiaca ciazy a nie 6 tygodnia. pierwsze ruchy zazwyczaj czuc dopiero kolo 20tyg. wiec zanim zaczniesz wspolzyc to poczytaj jak wyglada ciaza itd... bo ja rozumiem rooozne pytania pt : czy jaj jestem w ciazy mimo zabezpieczen - ale podawanie powodu do schiz kopania pod zebrami mnie kladzie na lopaty i kaze sie modlic do boga. przepraszam ale eh...
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:18   #149
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

No właśnie co do diety to otatnio troszke się przegłodziłam bo wiadomo lato idzie trzeba zrzucić pare kg aletak mnie to bulgotanie/ruchy pod tym żebrem denerwują..truno to wytlumaczyć ale jest to takie uczucie jakby kość żebra ocierała o jakąś inną kość lub mięsień, takie uczucie jakby ,,przeskakiwania,, dlatego chciałam wykluczyć ewent.ciąże która byłaby chyba cudem przy tylu zabezpieczeniach, prawie abstynencji negat.testowi
Dzięki
__________________
Pipi
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:57   #150
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiapoprawska Pokaż wiadomość
No właśnie co do diety to otatnio troszke się przegłodziłam bo wiadomo lato idzie trzeba zrzucić pare kg aletak mnie to bulgotanie/ruchy pod tym żebrem denerwują..truno to wytlumaczyć ale jest to takie uczucie jakby kość żebra ocierała o jakąś inną kość lub mięsień, takie uczucie jakby ,,przeskakiwania,, dlatego chciałam wykluczyć ewent.ciąże która byłaby chyba cudem przy tylu zabezpieczeniach, prawie abstynencji negat.testowi
Dzięki
Zjadłam kiedyś kaszę gryczaną. Tak mi się od niej w brzuchu przelewało, że dziś powinnam być już matką co najmniej trojaczków
Ćwiczysz? Może to naderwany/naciągnięty mięsień.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.