Przykre spotkanie z policją:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 23:07   #1
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85

Przykre spotkanie z policją:(


Nieaktualne

Edytowane przez Diaana85
Czas edycji: 2006-04-02 o 11:57
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:14   #2
Nullka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Nullka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Prędkość jest bardzo ważną sprawą. Tyle się mówi o wypadkach, spowodowanych właśnie przez dużą szybkość. Jakby kary były mniejsze, nikt by się nawet nie przejął.. Trudno, trzeba zapłacić. Teraz twój chłopak napewno będzie ostrożny..
Nullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:15   #3
April 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Diaana-ale to nie jest tak.ja wiem ze policjanci to potworni formalisci w wiekszosci,przekonani o jakiejs wielkiej misji jaka jest praca w policji [szczegolnie ci z drogowki ],mam policjanta w rodzinie i nie przepadam ale w tym wypadku nie dziwie sie ze byli uczuleni-zdarza sie tyle okropnych wypadkow w ktorych gina mlodzi ludzie oraz niewinne osoby ze kazde przekroczenie predkosci jest surowo karane.
widzisz,byc moze uratowali wam zycie,zdrowie a moze i komu innemu?nigdy nie wiesz co sie zdarzy,zwlaszcza ze warunki pogodowe na przedwiosniu sa niespecjalne.
wiem ze czujesz sie rozgoryczona ale spojrz na to w ten sposob.
__________________
coward dies a thousand deaths
soldier dies but once.
Tupac Amaru Shakur
April 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:29   #4
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez April 23
widzisz,byc moze uratowali wam zycie,zdrowie a moze i komu innemu?
dobrze to ujęłaś.


Policja wymierza wysokość mandatu za prędkość na podstawie wytycznych ustalonych przepisowo. Skoro kara była tak wysoka-na pewno miała swoje poparcie w faktach.
Inną sprawą jest, że czasami czają się cały tydzień w miejscach podchwytliwych dla kierowców gdzie jest od niedawna ograniczenie do 30 (np. bo dziury) a ktos jedzie z przyzwyczajenia 60, zamiast eliminowac prawdziwe zagrozenie. Nie wiem jak bylo w Waszym wypadku, ale skoro najpierw radar i 8 pkt, teraz 10 + 500 zł...to może nieco inaczej chyba, ze to taki pech...
Dla porównania, kolega przekroczył prędkośc o 45 km i dostał 300zł i 8 pkt.
Ile dokładnie trzeba przekroczyc na jaką kwote to nie wiem, ale wpływają na to tez inne czynniki (lekcewazenie warunkow na drodze itp)
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:38   #5
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

..

Edytowane przez Diaana85
Czas edycji: 2006-04-02 o 00:12
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:44   #6
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

moze zacznie wreszcie jezdzic wolniej.
brawa dla policji
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:52   #7
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Diaana85
wiesz nie znam sie na tych ograniczeniach predkości i nawet nie wiem ile w tym miejscu było dozwolone wiem tylko że nie jechła jak jakiś idiota i 100 na pewno nie miał przekroczonej wydajemi się że zagrożenie jaki stwarzał na jezdni nie było proporcjonalne do tej kary
policja ma ustalone stawki, na pewno nie wymierzyła kary na oko, jeśli sie nie zgadzaliście z jej decyzją sprawa mogła trafic do sądu grodzkiego (jak wiemy większego sensu to nie ma..)
Chyba chłopak musi zwolnić skoro to nie piersze takie przewinienie i zacząc patrzec na znaki, o fotoradarze zawsze ostrzegają znaki
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 23:53   #8
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

..
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:56   #9
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

..
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:05   #10
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Diaana85
wiesz nie znam sie na tych ograniczeniach predkości i nawet nie wiem ile w tym miejscu było dozwolone wiem tylko że nie jechła jak jakiś idiota i 100 na pewno nie miał przekroczonej wydajemi się że zagrożenie jaki stwarzał na jezdni nie było proporcjonalne do tej kary
Diaano, jesli policja nałozyła karę niezgodną z przepisami to na pewno wygrałabyś w grodzkim. Jesli więc tak było to nie zostawiaj tej sprawy. Dowiedz się od chłopaka dokładnie ile jechał, jakie bylo ograniczenie, ile można nałozyć przepisowo punktów i mandatu za takie wykroczenie. Jesli faktycznie policja przedobrzyła to mozesz spokojnie z tym iść nie obawiając się przegranej. Musisz jednak mieć na to dowody, dowody nagięcia przez nich przepisów, rzeczowe!
Mam przeczucie, ze jednak tak nie było, ale to Ty wiesz najlepiej i jesli jestes tego pewna nie zostawiaj tego tak. Pozdrawiam!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:16   #11
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

zalozylas watek, a ja napisalam co o tym mysle. mam prawo.
jak twoj chlopak nadal bedzie tak jezdzil, to napewno straci prawko.
jedyne wyjscie to jezdzic z glowa, wolniej i zgodnie z przepisami.


mnie to nie spotkalo, bo jezdze ostroznie, mam prawko od wielu lat i nigdy mnie jeszcze policja nie zatrzymala.
piratow drogowych i cwaniakow szczerze nienawidze.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 00:30   #12
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Dziwne jest usuwanie tego, co się napisało, kiedy inni już odpisali...
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:36   #13
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez yedanna
Dziwne jest usuwanie tego, co się napisało, kiedy inni już odpisali...
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:38   #14
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

wiesz może i dziwne to usuwanie .. ale ja nie oczekiwałam dobrych czy złych słów pod adresem policji czy chłopaka, ogólnie to napisałam tak żeby sie tylko wyżalić żeby to z siebie wyrzucić nie po to żeby przeczytać odp które mogą jeszcze bardziej zdołować lepiej zakończyć tą "rozmowe " wczesniej jeśli ktoś czyje sie urażony tym że odpisał a ja tak jakby chce zamknąć wątek to przepraszam , no ale to tyle w tym wątku!!
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:49   #15
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Diaana85
wiesz może i dziwne to usuwanie .. ale ja nie oczekiwałam dobrych czy złych słów pod adresem policji czy chłopaka, ogólnie to napisałam tak żeby sie tylko wyżalić żeby to z siebie wyrzucić nie po to żeby przeczytać odp które mogą jeszcze bardziej zdołować lepiej zakończyć tą "rozmowe " wczesniej jeśli ktoś czyje sie urażony tym że odpisał a ja tak jakby chce zamknąć wątek to przepraszam , no ale to tyle w tym wątku!!
Trochę dziwne...to czego oczekiwałaś po forum?? Że nie będzie odezwu żadnego??
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:53   #16
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Madia
Trochę dziwne...to czego oczekiwałaś po forum?? Że nie będzie odezwu żadnego??
Właśnie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:05   #17
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

hehe pierwsze co chciałam napisac jak zobaczyolam tytul watku, to ze ja nie znam spotkan z policja ktore nie bylyby przykre, wkurzajace itd., nie znam chyba nawet takich neutralnych, bo jak ich widze to od razu krew mi sie gotuje. hehe ale to nie wazne. widze ze diaana85 "wycofala sie" z watku wiec nie do konca wiem o co chodzi, ale jednak jak by nie bylo to popieram karanie za zbyt szybka jazde - ale to dlatego ze bardzo boje sie o swoich bliskich a moj tata jezdzi jak szalony
eh jakas nieskladna ta moja wypowiedz, br
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:47   #18
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
hehe pierwsze co chciałam napisac jak zobaczyolam tytul watku, to ze ja nie znam spotkan z policja ktore nie bylyby przykre, wkurzajace itd., nie znam chyba nawet takich neutralnych, bo jak ich widze to od razu krew mi sie gotuje. hehe ale to nie wazne. widze ze diaana85 "wycofala sie" z watku wiec nie do konca wiem o co chodzi, ale jednak jak by nie bylo to popieram karanie za zbyt szybka jazde - ale to dlatego ze bardzo boje sie o swoich bliskich a moj tata jezdzi jak szalony
eh jakas nieskladna ta moja wypowiedz, br
No chyba, że policjantem jest twój wujek np. Ale tak poważnie to ja też coś takiego mam, że jak ich mijam to dziwnie się czuję pomimo, że nic nie zrobiłam to mam strach, że się doczepią. Dziwne bo nigdy w sumie mnie nie zatrzymali...mojego tatę co prawda tak ale na kontrol jakiś a nie za coś :d ale jakoś tak dziwnie się czuję hehehe
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:00   #19
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Wiecie co zakładając ten wątek wiedziałam ze bedzie odzew ale nie spodziewałam się że ktoś w chwilii gdy byłam w nie najlepszym nastroju bedzie jeszcze bardziej chciał mnie zdołować?! ,oczywście nie dotyczy sie to wszystkich osób, teraz gdy się z tym "przespałam" żałuję że założyłam ten wątek, bo czego można spodziewać się od osób które Cię nie znają , nie znają do końca sytuacji i może nawet nie chcą Cieie zrozumieć,wiecie czasem śledzę rózne wątki te przykre i te wesołe ,te wesołe zawsze jakoś lepiej są tu przyjęte ( to chyba normalne) a takie jak moje nie za bardzo. Niektóre osoby zaznaczam NIEKTÓRE wogóle nie liczą się z uczuciami tych któtrzy piszą nie zastanowią się że ta osoba może być w chwilii obecnej w dołku ...ot tak poprostu takie moje spostrzeżenie
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 11:04   #20
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

A może warto byłoby wyjść od tego jaka jest rola policji w państwie prawa? To nie są bezużyteczne słuzby.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:09   #21
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

ja wiem że policja nie jest bezuzyteczna, napisałam wyżej że nie chciałam żeby ktoś ich krytykował czy pochwalał tak po prostu chciałam sie tylko wyżalić
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:13   #22
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Rozumiem Diano, nic więcej nie mogę napisać, ponieważ nie wiem, o co chodzilo.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:13   #23
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Diaana85
wiesz może i dziwne to usuwanie .. ale ja nie oczekiwałam dobrych czy złych słów pod adresem policji czy chłopaka, ogólnie to napisałam tak żeby sie tylko wyżalić żeby to z siebie wyrzucić nie po to żeby przeczytać odp które mogą jeszcze bardziej zdołować lepiej zakończyć tą "rozmowe " wczesniej jeśli ktoś czyje sie urażony tym że odpisał a ja tak jakby chce zamknąć wątek to przepraszam , no ale to tyle w tym wątku!!
Jeśli chciałaś jedynie się wyżalić, polecam założenie bloga. Trudno spodziewać się, że na publicznym forum nikt nie skomentuje Twojej wypowiedzi. W końcu od tego ono jest, żeby każdy mógl przedstawić swoje zdanie na dany temat.

Piszesz, że oceniają Cię osoby, które Cię nie znają i nie mają pojęcia o tym jak się czujesz. A nie wpadlaś na to, że wątek ten mogla przeczytać osoba, która straciła kogoś bliskiego w wypadku spowodowanym przez kierowce, któremu się wydawało, że jest ponad prawem? Chyba nie spodziewalaś się, że wszyscy będą litować się nad kimś, kto przepisy drogowe ma za przeproszeniem gdzieś...
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:14   #24
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Diano, powtorzę się Jesli czujesz sie oszukana, jesli masz pewnośc, ze kara jest nieadekwatna do czynu i masz na to dowody i poparcie w przepisach-nie zostawiaj tego. Bo tak wywnioskowałam z pierwzsego Twojego posta, ze czujecie się oszukani i bezradni wobec policji.
Natomiast, jesli tak nie jest (tzn wiesz, ze policja postapiła słusznie ale czujesz się po prostu rozgoryczona, ze w końcu trafiło na Was) to nie rozumiem z czym się chcesz "uporać"...ale moze nie wyspałam się. Pozdrawiam.

Może to w czyms pomoże:
http://www.lodzka.policja.gov.pl/kwp.../view/273/185/
http://prawo.hoga.pl/punkty_karne/start.asp

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-04-02 o 11:35
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:20   #25
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Diaana85
Wiecie co zakładając ten wątek wiedziałam ze bedzie odzew ale nie spodziewałam się że ktoś w chwilii gdy byłam w nie najlepszym nastroju bedzie jeszcze bardziej chciał mnie zdołować?! ,oczywście nie dotyczy sie to wszystkich osób, teraz gdy się z tym "przespałam" żałuję że założyłam ten wątek, bo czego można spodziewać się od osób które Cię nie znają , nie znają do końca sytuacji i może nawet nie chcą Cieie zrozumieć,wiecie czasem śledzę rózne wątki te przykre i te wesołe ,te wesołe zawsze jakoś lepiej są tu przyjęte ( to chyba normalne) a takie jak moje nie za bardzo. Niektóre osoby zaznaczam NIEKTÓRE wogóle nie liczą się z uczuciami tych któtrzy piszą nie zastanowią się że ta osoba może być w chwilii obecnej w dołku ...ot tak poprostu takie moje spostrzeżenie
Lepiej byśmy znały sytuację gdybyś nie usunęła całej historii.... takie jest moje zdanie. A wykroczenie jest wykroczeniem i cóż złapali, trzeba zapłacić i może wyciągnąć wnioski.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:32   #26
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

taszkin wiesz tak właśnie zrobimy trzeba bedzie sie poradzić i dopytać kogoś mądrzejszego w tych sprawach od nas i zobaczymy co się da zrobić jesli kara była niesłuszna do czynu ( a tak mi sie wydaje) to na pewno tego tak nie zostawimy.aha i dziękuję za linki na pewno się przydadzą

Vretko jeśli być może czujesz sie urazona moim wątkiem i moimi wypowiedziami to przepraszam, ale też mam prawo czuć żal w wyniku zaistniałej sytuacji! zazwyczaj wylewna nie jestem i blog mi niepotrzebny nie wiem co mnie podkusiło że napisałam to tu teraz bardzo żałuję !!

Edytowane przez Diaana85
Czas edycji: 2006-04-02 o 12:13
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:39   #27
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

suzana dzięki!
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:45   #28
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Cytat:
Napisane przez Diaana85
taszkin wiesz tak właśnie zrobimy trzeba bedzie sie poradzić i dopytać kogoś mądrzejszego w tych sprawach od nas i zobaczymy co się da zrobić jesli kara była niesłuszna do czynu ( a tak mi sie wydaje) to na pewno tego tak nie zostawimy.aha i dziękuję za linki na pewno się przydadzą

Veretko jeśli być może czujesz sie urazona moim wątkiem i moimi wypowiedziami to przepraszam, ale też mam prawo czuć żal w wyniku zaistniałej sytuacji! zazwyczaj wylewna nie jestem i blog mi niepotrzebny nie wiem co mnie podkusiło że napisałam to tu teraz bardzo żałuję !!
No właśnie znowu to wraca...w wyniki jakiej sytuacji?? Bo może rzeczywiście Twój TŻ mało zawinił albo mniej niż kara..jeśli tak to inna sprawa wtedy...
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:54   #29
Diaana85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 107
GG do Diaana85
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Madia nie chce się już rozdrabniać i rozczulać dletego nie bede znów pisać co się wydarzyło, widzisz Ty chociaż próbowałabyś to zrozumieć ale wiele osób które zaraz by krytykowało i pisały że dobrze tak , próbka tego już jest!! Chyba powinnam napisać że to już nieaktualne.Dziękuje wszystkim osobom które próbowały zrozumieć, coś poradzić, teraz już wiem że forum publiczne to nie miejsce na wyżalanie się gdy emocje jeszcze nie opadły!! POZDRAWIAM WSZYSTKIE WIZAŻANKI!
Diaana85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:04   #30
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Przykre spotkanie z policją:(

Z forum jest różnie raz Ci pomogą a raz dostaniesz po tyłku ale to chyba nie powód żeby bardziej się dołować i aż tak przejmować ..jest to miejsce gdzie można zasięgnąć rady czy pocieszenia ale też trzeba się zdystansować do odpowiedzi.

Taki mały off-topic : jujuj!! 300 post hhehehe
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.