Kolor włosów SZATYN.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-09, 10:57   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

Kolor włosów SZATYN....


szukam dziewczyny farb do włosów o kolorze JASNY SZATYN lub SZATYN czyli to ma być taki ciemny zimny blond/ jasny zimny brąz.....jakie farby tak wychodzą...znacie jakieś farby które dają taki efekt?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:47   #2
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

jest juz bardzo duzo watkow na ten temat...np ten:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=zimny+br%B1z

Polecane farby to głownie Belle Color nr 20 Jasny Szatyn, Londa Ciemny popielaty Blond. Ja ze swojej strony moge jeszcze dodac L'oreal Preference Islandic Blonde. Mimo to, wszystko zalezy od wyjsciowego koloru wlosow. Jesli masz wlosy koloru blond, ciemny blond, jasny braz to wlasnie te farby najprawdopodobniej wyjda ci tak jak chcesz.
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:41   #3
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

ok dziewczyny czy to ta farba?....tak patrze i sie zastanawiam czy ona nie wychodzi jeszcze ciemniejsza niz na zdjeciu?!?moze mi ktos powiedziec bo mam mysie włosy i nie chce miec po farbowaniu bardzo ciemnych, czarnych.....juz na tym zdjeciu wygląda na ciemny bardzo.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:42   #4
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:40   #5
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

w zwiazku z tym ze nikt mi nie powiedział a ja chciałam juz farbnąc,,,,kupiłam islande bo bałam sie ze szatyn bedzie za ciemny...i siedze z tym na głowie....mam nadzieje ze oziebi choc troche moj kolor.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:13   #6
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

no to jestem po i musze powiedziec ze TRAGEDIA!!!!! zamiast miec zimny kolor to mam kurczakowy kolor.....nawet nie chce mi sie gadac....a miałam nadzieje że oziebi i wręcz przyciemni.....o on mi rozjasnił włosy na żółty....chyba pojde do fryzjera bo jak widze w sklepach nie mozna dostac farby ktora by mi zafarbowała włosy na jasno-popielaty brązik...nie rozjasnił moze bardzo duzo ale jednak i to na bardzo ciepły...jutro mam nadzieje że mnie fryzjerka przyjmie( no chyba ze nie a ja nie wytrzymam i kupie ten szatyn i zrobie sobie ciemne )
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 17:35   #7
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
no to jestem po i musze powiedziec ze TRAGEDIA!!!!! zamiast miec zimny kolor to mam kurczakowy kolor.....nawet nie chce mi sie gadac....a miałam nadzieje że oziebi i wręcz przyciemni.....o on mi rozjasnił włosy na żółty....chyba pojde do fryzjera bo jak widze w sklepach nie mozna dostac farby ktora by mi zafarbowała włosy na jasno-popielaty brązik...nie rozjasnił moze bardzo duzo ale jednak i to na bardzo ciepły...jutro mam nadzieje że mnie fryzjerka przyjmie( no chyba ze nie a ja nie wytrzymam i kupie ten szatyn i zrobie sobie ciemne )
Mi ten szatyn z Belle Color wyszedłna moich włosach (ciemny blond) rydawy!! Nie polecam. Polecam fryzjera
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 13:04   #8
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Kolor włosów SZATYN....

o kurcze strasznie mi przykro, że wyszło inaczej niż sie spodziewałas, bo to w końcu ja podsunęłam Ci tego Loreala Islande :/ tak to już chyba jest z tymi farbami, że rożnie wychodzą na rożnych włosach, więc takie doradzanie w ciemno bardzo często mija sie z celem serio nie chciałam byc złym doradcą, kierowałam sie po prostu własnym doświadczeniem...żeby nie być gołosłowną załączam zdjecia:
na pierwszym kolor wyjsciowy, ktory chcialam troche ochlodzic (mrozny jasny kasztan opalizujacy z loreal preference), a na drugim Loreal Preference Islande Blonde (zdjecia robione bez flesha, w swietle dziennym)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (12,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg test 021.jpg (34,0 KB, 130 załadowań)
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.