Dziewczyny umalujcie mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 09:15   #1
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177

Dziewczyny umalujcie mnie


Prosze dobierzcie mi jakis fajniutki makijaz.Zmienilam kolor wlosow i chce zablysnac nowym makeupem

Beata

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-04-29 o 09:53
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:33   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dziewczyny umalujcie mnie

Spieszę z odpowiedzią. Moze byc niekompletna - poradze na tyle na ile potrafie, a inne wizazanki pewnie cos od siebie dorzuca . Przede wszystkim powinnas znalezc dobry matujacy puder i podklad. Sprobuj popularna tutaj mąkę ziemniaczaną . Czy cos kombinowalas z brwiami? Mam wrazenie, ze sa nienaturalnie za krotkie od strony wewnetrznej (od noska), moze by je zapuscic?
Wymodeluj buzke rozem oraz pociagnij skrzydelka nosa nim rowniez, taki zabieg optycznie wyszczupli buzke i nos. Mozesz takze uzyc korektoa pod oczka - beda wowczas mniej widoczne cienie pod oczami. Makijaz oczu: ze zdjecia wynika, ze masz blisko osadzone oczka, dlatgeo makijaz dla Ciebie to jasny cien w wewnetrznym kaciku oka i roztary, stopniowo rpzechodzacy w ciemniejszy - w kaciku zew. Poniewaz Twoje oczy nie sa zbyt duze, a powieki masz malo widoczne - to polecam makijaze w jasnych, perlowych kolorach. Podkresl usteczka blyszczykiem i bedzie pieknie.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:51   #3
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Dziewczyny umalujcie mnie

Masz racje ryba82 - kombinowalam z brwiami i pojde za Twoja porada i je zapuszcze.Dziekuje Ci mocniutko za rady i czekam na wiecej.
Pozdrawiam

Beata
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:40   #4
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dziewczyny umalujcie mnie

racja ryba sie wypowiada dobrze
mysle że trzeba troszke kreską (brazową) posneść końciki oczu do góry i pomalowac jakimś beżowym (ogólnie jasnym cieinem) oczy + tusz wydłużający lub podkręcający
usta bym na twoim miejscu obrysowała i odważyła sie na czerwień (ale taką w pomarańczowym lub brązowym odcieniu!)
to moje propozycje!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:15   #5
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Dziewczyny umalujcie mnie

Moze jeszcze jakies dobre duszyczki mi pomoga
Pozdrawiam jak zawsze

Beata
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:59   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Dziewczyny umalujcie mnie

Witaj
Podobasz mi się w tym klorze włosów i w tej fryzurce

Mogłabyś troszeczkę bardziej zapuścić brewki od nasady nosa. Teraz zaczynają się mniej więcej na wysokości skrzydełek nosa, co wg teorii jest prawidłowością, ale w praktyce < u Ciebie> nie wyglada to najlepiej, co nie oznacza też, że bardzo zle

Podkład matujący i korektor pod oczy, to podstawa. Zewn. kąciki oczu i powiekę w części nieruchmej masz lekko opadającą , co nadaje Twojemu spojrzeniu smutny wyraz. Za pomocą kredki i cienia można to wizualnie zniwelwać < nie trzeba tu sklapela >. Malując oko w zewn kąciku nakładaj cień po skosie, ciągnąc pędzelek do góry. Oczy masz raczej symetrycznie osadzone, aczkolwiek masz dość szeroką nasadę nosa , ale mozesz ją wymodelwać za pomocą podkładu lub ciemniejszego krektora, albo też możesz nanosić cienejszy cień w wewn. kącikach. Skrzydełka nosa również możesz potraktować tymi specyfikami, to sprawi , ze nos bedzie wydawała sie węższy.
Powiekę ruchmą maluj jaśniejszymi cieniami, zewn. kąciki i załamanie powiek raz część nieruchomą ciemniejszymi. Na dolenej powiece unikaj przeładawania ciemnych barw.
Usta powinnaś raczej obrysowywać konturówką i malować je czasami w bardziej zdecdwanych barwach niż blady róż.

Na drugi zdjęciu podoba i się jak masz nałożony róż, ale linię żuchwy przyciemnij nieco pudrem brązującym lub cienejszym podkładem czy korektorem.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:24   #7
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Dziewczyny umalujcie mnie

Jeszcze raz dzieki za rady-sa bardzo pomocne!
Powiem Wam szczerze ze zawsze kiedy mam nalozyc roz mam problem i rzeczywiscie ten na drugim zdjeciu jest ok.Musze sie na nim wzorowac.Chyba zemacie jakies inne rady jak nakladac ten roz.Mysle zedalej od nosa bo zauwazylam zejak nakladam roz wjego kierunku wyglada to niecieawie.Jesli chodzi o pudry to mam cere naczynkowa,poliki mi rozowiejai pieka strasznie kiedy nakladam puder na podklad.Probowalam juz roznych firm ale jest to samo.Moze to za bardzo wysusza mi skore i dlatego tak reaguje.Obecnie stosuje rimmel recover i jest ok.Czekam na dlasze propozycje.Dzieki

Beata
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.