Sponsor ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 11:31   #1
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Thumbs down

Sponsor ???


Jeśli był już o tym wątek to przepraszam, ale chciałam się z wami podzielić swoimi myslami

Wczoraj w nocy nie mogłam spać, weszłam więc na chat wp żeby pogadać z ludźmi ... Nick wybrałam sobie przecietny - "Milka"
Noooo i sie przeraziłam - milion facetów podłonczyło się do mnie i zaproponowano seks za pieniadze, oczywiście słyszałam o tym zjawisku, ale nie spodziewałam się że to jest na taką skale i na takim chacie prawie tylko tego można się spodziewać...
Zagieło mnie poprostu :/ Pogadałam chwile z jakimś gościem - pozwodziłam go jakis czas, ale potem to sie zrobiło krępujące i niesmeczne
Uciekałam z tamtąd i poszłam spać (nie mogłam dalej zasnąć więc zaczełam czytać książke )


Co sądzicie o tym zjawisku??? Gdybyscie miały spotkać się z takim "sponsorem" to czy to by było w ramach przygody, braku seksu, czy też może z braku pieniędzy??? ..... czy z jeszcze innej przyczyny?

Ja nigdy bym się na takie coś niezgodziła... Jakoś chyba zosały wpajone mi dość głęboko twarde zasady i szacunek do samej siebie...

A jak Wy drogie wizażanki uważacie???
Może tez nasi koledzy z wizażu także mają coś ciekawego do powiedzenia?


Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:42   #2
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez Rei

Ja nigdy bym się na takie coś niezgodziła... Jakoś chyba zosały wpajone mi dość głęboko twarde zasady i szacunek do samej siebie...

Napisałas o czymś bardzo ważnym-szacunek do samej siebie.
Jak ma się to 'coś' to raczej trudno jest zostać 'sponsorowaną'

Ja-nigdy
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:45   #3
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Sponsor ???

Nigdy nie zgodziłabym się na takie coś
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:48   #4
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Sponsor ???

to coraz czestsze zjawisko . brak pracy na rynku zmusza dziewczyny do zarobku w taki sposob. ja bym na pewno na takie cos sie nie zdecydowala. jakis "zamozny pan - biznesmen" placi mi za to, zebym robila mu dobrze wtedy kiedy on tego chce, nie to nie dla mnie . ja nie wytrzymalabym tego emocjonalnie, nie potrafilabym sobie z takim ukladem poradzic.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:50   #5
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Sponsor ???

Ja rowniez nie potrafilabym sprzedac swojego ciala czulabym sie okropnie ....
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:53   #6
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez Rei
Jeśli był już o tym wątek to przepraszam, ale chciałam się z wami podzielić swoimi myslami

Wczoraj w nocy nie mogłam spać, weszłam więc na chat wp żeby pogadać z ludźmi ... Nick wybrałam sobie przecietny - "Milka"
Noooo i sie przeraziłam - milion facetów podłonczyło się do mnie i zaproponowano seks za pieniadze, oczywiście słyszałam o tym zjawisku, ale nie spodziewałam się że to jest na taką skale i na takim chacie prawie tylko tego można się spodziewać...
Zagieło mnie poprostu :/ Pogadałam chwile z jakimś gościem - pozwodziłam go jakis czas, ale potem to sie zrobiło krępujące i niesmeczne
Uciekałam z tamtąd i poszłam spać (nie mogłam dalej zasnąć więc zaczełam czytać książke )


Co sądzicie o tym zjawisku??? Gdybyscie miały spotkać się z takim "sponsorem" to czy to by było w ramach przygody, braku seksu, czy też może z braku pieniędzy??? ..... czy z jeszcze innej przyczyny?

Ja nigdy bym się na takie coś niezgodziła... Jakoś chyba zosały wpajone mi dość głęboko twarde zasady i szacunek do samej siebie...

A jak Wy drogie wizażanki uważacie???
Może tez nasi koledzy z wizażu także mają coś ciekawego do powiedzenia?


Pozdrawiam
zrobilam kiedys to samo.
podlaczylo sie 20kolesi, nie nadazalam z odpisywaniem kazdemu.
wiedzialam ze takie rzeczy sie na czatach dzieja wiec zbytnio zdziwiona nie bylam.
sprzedac sie nie moglabym.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:53   #7
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Sponsor ???

co sadze?

hmm tacy panowie sa po prostu odwazni, bo mysla ze sa anonimowi, badz ich jedyna rozrywka jest surfowanie po stronach xxx.. Nabieraja ochoty i zaczepiaja dziewczyny bo a noz widelec zechce miec ochote.. Ciekawa jestem, czy gdyby ktoras sie zgodzila na ten seks czy taki pan by sie pojawil, moze to tylko takie krowy ktore duzo mucza, ale malo mleka daja..
Ale wierze, ze sa i tacy desperaci co szukaja seksu za forse bez zobowiazan..

Oczywiscie, nie nalezy zapominac ze wsrod tych wszystkich, moga czaic sie przestepcy, mordercy i gwalciciele, dlatego slusznie zrobilas, ze stamtad ucieklas.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 11:54   #8
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Sponsor ???

To zwykla prostytucja tylko ubrana w ladniejsze slowa.
Wspolczuje dziewczynom, ktore sie na to decyduja, bo traca szacunek dla samych siebie, jesli w ogole go posiadaly.Niejednokrotnie nie jest to wynik rzeczywistych potrzeb i trudnosci ze znalezieniem normalnego zajecia ale po prostu checi latwego zycia i szybkiego "ustawienia sie".
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:57   #9
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez nekome
To zwykla prostytucja tylko ubrana w ladniejsze slowa.
Wspolczuje dziewczynom, ktore sie na to decyduja, bo traca szacunek dla samych siebie, jesli w ogole go posiadaly.Niejednokrotnie nie jest to wynik rzeczywistych potrzeb i trudnosci ze znalezieniem normalnego zajecia ale po prostu checi latwego zycia i szybkiego "ustawienia sie".
zgadzam sie i podpisuje pod tym
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:04   #10
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez nekome
To zwykla prostytucja tylko ubrana w ladniejsze slowa.
Wspolczuje dziewczynom, ktore sie na to decyduja, bo traca szacunek dla samych siebie, jesli w ogole go posiadaly.Niejednokrotnie nie jest to wynik rzeczywistych potrzeb i trudnosci ze znalezieniem normalnego zajecia ale po prostu checi latwego zycia i szybkiego "ustawienia sie".
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:05   #11
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Sponsor ???

nigdy bym czehos takiego nie zrobila.. bo seks dla mnie nie jest tylko zaspokajaniem potrzeb, ale wyrazem milosci, bliskosci.. a moje cialo nie jest na sprzedaż .
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 12:06   #12
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Sponsor ???

Polecam ciekawy watek o sponsoringu http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=sponsoring
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:12   #13
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Sponsor ???

Też bym tego nie zrobiła...

Zwłaszcza, że znam dziewczynę, która ze względów finansowych zdecydowała się na taki krok. ślad w psychice został do tej pory, mimo że związek z tym panem przerodził się w przyjaźń (już bez seksu) i on okazał jej wiele razy po całym epizodzie bezinteresowną pomoc i wsparcie.
Ale ona sama ma teraz nie lada kłopoty ze sobą: niemożność zaangażowania się w trwały związek to tylko jaedna z konsekwencji
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:15   #14
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Sponsor ???

A na jakim czacie siedzialas? Bo jak na sex, randki itp.to się nie dziwie, zę pojawiały się takie propozycje :P

Myśle, że na muzyce, filmie, książkach itp. takie zjawisko nie wystepuje...
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:22   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sponsor ???

wiekszosc tych facetów to erotomani-gawedziaze z spiacymi zonami i dziecmo obok w pokoju a na dodatek pieniedzy to oni nie maja

co do samego sponsorowania to jest to dla mnie oburzajace w przypadku mlodych dziewczyn w koncu gdzies maja rodziców ,jelsi chodzi o starsze dziewczyny,dorosle to jest ich wybór ,zapewne za kilkanscie lat wiekszosc z nich bedzie sie tego wstydzilo i beda żałowały a reszta jest za glupia zeby to zrozumiec i tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:23   #16
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Sponsor ???

W życiu bym się nie sprzedała Przypomniał mi się film "Niemoralna propozycja"
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:35   #17
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Sponsor ???

To jakaś plaga!Czytałam bardzo ciekawy artyukuł w gazecie na te temat,a ostatnio w tv był reportaż że dziewczyny same lgną do takich facetów i nawet im to proponują I to nawet takie młode które chodzą na wagary i całe dnie spędzają np. w Galerii z nadzieją że spotkają takiego faceta,brrr...
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:52   #18
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Sponsor ???

kiedy byłam ciut młodsza wchodziłam na czaty... z moim nickiem to w sumie się nie dziwię, że paru kolesi się napaliło... niekoniecznie za pieniądze. jak im sugerowałam, że mój nick niekoniecznie musi mieć związek z seksem albo w delikatny sposób próbowałam ich spławić to jeszcze pare ładnych wyzwisk mi serwowali...
w sumie to wydaje mi się, że w istocie - wszystko zależy od czatu, na jakim się przesiaduje.

a co do sponsoringu... myślę, że to zjawisko - podobnie jak prostytucja - będzie istniało nadal. i nie wiem czy są jakiekolwiek szanase, aby przynajmniej ograniczyć zasięg jego występowania...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:57   #19
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Sponsor ???

JA powiem tak: gdyby nie było popytu na tego rodzaju "usługi" to nie byłoby dziewczyn, które tak zarabiają... Niestety dopóki panowie będą myśleć fiutkiem, a nie głową to wszelakiej maści prostytucja b ędzie się szerzyć.

Ja bym się nei zdecydowała, bo lubię oglądać swoją twarz w lustrze przy robieniu makijażu, a po takich "zabawach" pewnie bym nei mogła. Aczkowliek uważam, ze już chyba lepiej być "sponsorowaną", anieżeli być tirówką... Nie wiem...

Jestem w stanie to zrozumiec u innych, jak ktoś poda sensowne powody i dobrze się z tym czuje, jego problem
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 12:58   #20
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez elly2
Polecam ciekawy watek o sponsoringu http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=sponsoring
no tak mi sie wlasnie zdawalo ze juz pisalysmy o tym
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:04   #21
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Sponsor ???

Prostytucja.
Nie wiem, czy to jest takie be...
Tutaj - podaż to i popyt. Popyt to i podaż. I klient, i usługodawca, najwyraźniej są zadowoleni, skoro na siebie trafiają.....

Nie korzystałam w życiu z takiej opcji zarabiania.

Nie zazdroszczę. Seks dla pieniędzy z kimś tym samym przez siebie nie wybranym - ani nie należy do łatwych pewnie, ani do przyjemnych.

Zastanawiam się za to, co lepsze?

To całe Wasze: ''szanowanie ''siebie - i klepanie biedy - czy zasada: nie mydło, nie zużyje się - i szybsze pieniądze niż to, co można zarobić na kasie w Tesco.

A sponsoring, prostytucja - to dla mnie szeroko rozumiane zjawisko.

Nie jest współczesnym, ani mało spopularyzowanym dla mnie - ''wynalazkiem'' - wykorzystywanie seksu do osiągnięcia jakichś własnych korzyści. Niekoniecznie mówię o dobrach materialnych, choć to najczęsciej.

Mało tego - zdarza mi się, dość często, ze strony kobiet - obserwować, że traktują one seks, własną pochwę (sorry) - jako kartę przetargową.
.

Nie, nie potępię.
Bo - generalizując - powinnam potępiać prawnika, który dla pieniędzy ratuje przed karą - bandytę, mordercę, czy gwłaciciela... Gdy się da... Notariusza, księgowego wykorzystującego swoją wiedzę do kręcenia lodów, i tworzenia szachrajstw...

Generalizuję. Ale przecież - prawnik - dla wielu brzmi to tak bardzo dumnie...
A i ''państwo'' jak okrada.....

To jest czyjś wybór.
Natomiast rozbraja mnie - kolejny stereotyp - ale strasznie dla mnie śmieszny, i dośc prawdziwy, gdzieś to usłyszałam - że prostytutki mówią: wolę robić to, niż być kelnerką...


Bo w konsekwencji zawód kelnerki - najgorszy zawód świata.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:04   #22
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez jessy
Aczkowliek uważam, ze już chyba lepiej być "sponsorowaną", anieżeli być tirówką... Nie wiem...

Fakt. Warunki pracy zdecydowanie lepsze. Ale i tak jedno i drugie to prostytycja...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:12   #23
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez nekome
To zwykla prostytucja tylko ubrana w ladniejsze slowa.
Wspolczuje dziewczynom, ktore sie na to decyduja, bo traca szacunek dla samych siebie, jesli w ogole go posiadaly.Niejednokrotnie nie jest to wynik rzeczywistych potrzeb i trudnosci ze znalezieniem normalnego zajecia ale po prostu checi latwego zycia i szybkiego "ustawienia sie".
I ja się zgodzę
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:16   #24
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Sponsor ???

Miałam podobne odczucia kiedy po raz pierwszy, drugi czy trzeci weszłam na np. onetowy czacik. Było dla mnie szokiem, że jacyś faceci podłączaja się, pytają o imię, wiek, hobby, a zaraz potem coś proponują albo odrazu z grubej rury walą, że chodzi o seks.
Ale byłam młoda i życia nie znałam stąd się pewnie dlatego tak zszokowałam.
A co o tym sądzę? Nawet nie wpadłoby mi do głowy by w ten sposób zarabiać i nie umiem zrozumieć dziewczyn, które się na to decydują. Nawet jeśli mają masę powodów by się tym zajmować. Ale to ich sprawa.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:23   #25
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Sponsor ???

Ech zwykli frajerzy - przecież wystarczy pójść do jakiegoś podmiejsckiego klubu, żeby mieć za darmo. Dziewczyny same się narzucają.

Polecam artykuł:
http://kobieta.interia.pl/news?inf=707568


Dla mnie to smutne, jakie czasy nastały. Niby jestem niewiele starsza, a czuje się o neibo inna.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:48   #26
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez Rei
Jeśli był już o tym wątek to przepraszam, ale chciałam się z wami podzielić swoimi myslami

Wczoraj w nocy nie mogłam spać, weszłam więc na chat wp żeby pogadać z ludźmi ... Nick wybrałam sobie przecietny - "Milka"
Noooo i sie przeraziłam - milion facetów podłonczyło się do mnie i zaproponowano seks za pieniadze, oczywiście słyszałam o tym zjawisku, ale nie spodziewałam się że to jest na taką skale i na takim chacie prawie tylko tego można się spodziewać...
Zagieło mnie poprostu :/ Pogadałam chwile z jakimś gościem - pozwodziłam go jakis czas, ale potem to sie zrobiło krępujące i niesmeczne
Uciekałam z tamtąd i poszłam spać (nie mogłam dalej zasnąć więc zaczełam czytać książke )


Co sądzicie o tym zjawisku??? Gdybyscie miały spotkać się z takim "sponsorem" to czy to by było w ramach przygody, braku seksu, czy też może z braku pieniędzy??? ..... czy z jeszcze innej przyczyny?

Ja nigdy bym się na takie coś niezgodziła... Jakoś chyba zosały wpajone mi dość głęboko twarde zasady i szacunek do samej siebie...

A jak Wy drogie wizażanki uważacie???
Może tez nasi koledzy z wizażu także mają coś ciekawego do powiedzenia?


Pozdrawiam
Sponsoring? coraz częściej kobiety decydują się na sex bez zobowiązań bez sponsoringu a z samej przyjemności..
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:03   #27
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez patrycjaaP
Sponsoring? coraz częściej kobiety decydują się na sex bez zobowiązań bez sponsoringu a z samej przyjemności..

Raczej nie sadze zeby faceci zagadujacy o sponsoring mieli nadzieje, ze panna odpowie 'Ej,zboczencu jeden za kogo mnie masz?! dam Ci dla samej przyjemnosci, bez zobowiazan"
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:05   #28
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Sponsor ???

Ja myślę, że kobieta szukająca przygód, a kobieta szukająca sponsora to chyba jednak dwie różne sprawy...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:09   #29
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Sponsor ???

Cytat:
Napisane przez patrycjaaP
Sponsoring? coraz częściej kobiety decydują się na sex bez zobowiązań bez sponsoringu a z samej przyjemności..
A co w tym złego?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:19   #30
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Sponsor ???

dla mnie sponsoring jest formą prostytucji.
Niczym więcej.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.