Studia medycyna- w Łodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-13, 13:24   #1
nowanita
Przyczajenie
 
Avatar nowanita
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14

Studia medycyna- w Łodzi?


Hej, zakładam nowy wątek bo lupka nie wyszukała mi wątków stricte dotyczących medycyny. Otóż jestem zdecydowana że chcę studiować medycynę. Bardzo podoba mi się Uniwerek Medyczny w Łodzi, orientowałam się w progach z zeszłego roku i jeśli w tym będzie podobnie to miałabym szansę, ale kurczę ta Łódź mnie przeraża, ciągle się słyszy opinie, że w Łodzi to szaro buro wiecie... ja wiem, że chodzi przecież o uczelnię, o poziom uczelni, ale jakoś nie widzi mi się codzienne dołowanie się miejscem mojego zamieszkania, przecież na studiach życie się nie kończy. Dlatego powiedzcie mi proszę, czy faktycznie jest tak źle? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
nowanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 13:34   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Studia medycyna- w Łodzi?

Łódź jest specyficzna, czuć, że to robotnicze miasto, ale ja czułam się lepiej w "brzydkiej" Łodzi niż w "ładnym" Poznaniu.
Co do samego UMedu, koleżanka właśnie kończy i jest zadowolona.

Edytowane przez casus_belli
Czas edycji: 2017-06-13 o 13:35
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 16:48   #3
Giardia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 20
Dot.: Studia medycyna- w Łodzi?

Ja bym nie patrzyła pod kątem miasta, tylko raczej na odległość od domu. O moim mieście też się naczytałam i nasłuchałam, że brzydkie, że ludzie niemili, ale powiem ci, że to nie jest prawda i cieszę się, że miałam swoje zdanie i się nie posłuchałam.
Na pierwszym roku nie będziesz miała i tak za dużo czasu ( chyba że jesteś zdolna i będzie ci się nudzić ), aby być codziennie na mieście.
Giardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 11:28   #4
beuska
Przyczajenie
 
Avatar beuska
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Studia medycyna- w Łodzi?

To co piszesz to gruba przesada Każde miasto można lubić i nie lubić, najlepiej to sama zweryfikuj i jeśli bardzo Ci zależy na UMEDZIE to pojedź wcześniej do Łodzi rekreacyjnie i pochodź to będziesz wiedziała jak to miasto wygląda Moim zdaniem ma właśnie swój niepowtarzalny "włókienniczy" klimat ja spokojnie mogłabym tam mieszkać Tak jeszcze dodam od siebie, że dla UMEDU warto, mój TŻ kończył tam jakiś czas temu biotechnologię i jest baaardzo zadowolony.
beuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 14:37   #5
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Studia medycyna- w Łodzi?

Łódź jest specyficzna, ale da się ją polubić Ja sama zawsze chciałam iść do Krakowa/Warszawy, ale zdecydowałam się na Łódź ze względu na odległość od domu.
Prawda jest taka, że jednak ludzie których poznajemy mają duży wpływ na to czy lubimy miasto czy nie. Ale co do samego miasta - imprez jest sporo, jest kilka fajnych miejsc (nie, nie tylko manu), no i UMED. Ja studiuję na UŁ, ale mam sporo znajomych z UMEDU i są bardzo zadowoleni z poziomu kształcenia.
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-16 15:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.