Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-06, 18:36   #1
SmokFalcor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22

Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?


Spotkalem sie kilka razy z dziewczyna z internetu. Przyznam ze zaczelo mi zalezec. Zauwazylem ze jej tez, moze nawet bardziej niz mi. Po kilku dniach od ostatniego spotkania napisala mi ze to koniec znajomosci poniewaz nie podoba jej sie fakt, ze przed nia mialem sporo spotkan z dziewczynami z neta. Na nic zdaly sie tlumaczenia ze nie szukam w ten sposob numerkow i przelotnych znajomosci. Ze z wiekszosci spotkan nic nie wyszlo i konczylo sie po pierwszym. Ze zawsze bylem fair i nie spotykalem sie z kilkoma naraz. Powiedziala ze sama przed soba nie moze sobie poradzic z tym faktem, nie moze przez to przebrnąć. Czy to byl tylko pretekst do zakonczenia znajomosci z nieznanego mi kompletnie powodu czy naprawde jej sie to nie spodobalo bo myslala ze jest jedyna wyjatkowa osoba z ktora zdecydowalem sie spotkac czy tez moze nie chce byc porownywana do tamtych konkurencyjnych dziewczyn czy chodzi tu o cos zupelnie innego? I raczej walczenie na sile o jej wzgledy jestnie na miejscu juz?
SmokFalcor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 18:44   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy dziewczyny naprawde odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Mnie nigdy nie interesowało, ile randek jakichkolwiek miał facet przede mną. Możliwe, że ona rzeczywiście nie może tego przetrawić, co jest nieco niezdrowe, tak jak każdy objaw chorobliwej zazdrości. Odpuść.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 18:58   #3
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Czy dziewczyny naprawde odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Cytat:
Napisane przez SmokFalcor Pokaż wiadomość
Spotkalem sie kilka razy z dziewczyna z internetu. Przyznam ze zaczelo mi zalezec. Zauwazylem ze jej tez, moze nawet bardziej niz mi. Po kilku dniach od ostatniego spotkania napisala mi ze to koniec znajomosci poniewaz nie podoba jej sie fakt, ze przed nia mialem sporo spotkan z dziewczynami z neta. Na nic zdaly sie tlumaczenia ze nie szukam w ten sposob numerkow i przelotnych znajomosci. Ze z wiekszosci spotkan nic nie wyszlo i konczylo sie po pierwszym. Ze zawsze bylem fair i nie spotykalem sie z kilkoma naraz. Powiedziala ze sama przed soba nie moze sobie poradzic z tym faktem, nie moze przez to przebrnąć. Czy to byl tylko pretekst do zakonczenia znajomosci z nieznanego mi kompletnie powodu czy naprawde jej sie to nie spodobalo bo myslala ze jest jedyna wyjatkowa osoba z ktora zdecydowalem sie spotkac czy tez moze nie chce byc porownywana do tamtych konkurencyjnych dziewczyn czy chodzi tu o cos zupelnie innego? I raczej walczenie na sile o jej wzgledy jestnie na miejscu juz?
Po co ci dziewczyna, która na poczátku znajomoci stwarza takie problemy?
Nawet jak byś ją przkonał, to mogę się załozyć, że wkrótce pojawiłaby się inna kwestia, z którą miałąby problem.
Szkoda życia.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 19:14   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy dziewczyny naprawde odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Mnie jedynie interesowało czy facet luzno podchodzi do seksu czy uprawia go tylko z miłosci. Reszte miałam w nosie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 19:27   #5
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Arrow Dot.: Czy dziewczyny naprawde odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Cytat:
Napisane przez SmokFalcor Pokaż wiadomość
Spotkalem sie kilka razy z dziewczyna z internetu. Przyznam ze zaczelo mi zalezec. Zauwazylem ze jej tez, moze nawet bardziej niz mi. Po kilku dniach od ostatniego spotkania napisala mi ze to koniec znajomosci poniewaz nie podoba jej sie fakt, ze przed nia mialem sporo spotkan z dziewczynami z neta. Na nic zdaly sie tlumaczenia ze nie szukam w ten sposob numerkow i przelotnych znajomosci. Ze z wiekszosci spotkan nic nie wyszlo i konczylo sie po pierwszym. Ze zawsze bylem fair i nie spotykalem sie z kilkoma naraz. Powiedziala ze sama przed soba nie moze sobie poradzic z tym faktem, nie moze przez to przebrnąć. Czy to byl tylko pretekst do zakonczenia znajomosci z nieznanego mi kompletnie powodu czy naprawde jej sie to nie spodobalo bo myslala ze jest jedyna wyjatkowa osoba z ktora zdecydowalem sie spotkac czy tez moze nie chce byc porownywana do tamtych konkurencyjnych dziewczyn czy chodzi tu o cos zupelnie innego? I raczej walczenie na sile o jej wzgledy jestnie na miejscu juz?
Na pierwszy rzut oka wydaje sie, że to wymówka z jej strony, bo po tych kilku spotkaniach stwierdziła, że to jednak nie to. O ile rzeczywiście nie spotykałeś się z nią i inną jednocześnie w tym samym lub bardzo bliskim czasie to dzięki tym zapewnieniom powinna być zadowolona, że to w niej w końcu znalazłeś kogoś godnego zainteresowania... Nie rozumiem jej. Na Twoim miejscu jeśli bardzo by mi zależało wysłałabym jej jeszcze jedna wiadomość, coś w stylu, że skoro dla niej bardziej liczy się przeszłość, niż przyszłość, która moglibyście zbudować tylko razem to do niczego nie będziesz jej zmuszać. Jak po tym się nie przełamie lub nie odpisze, to dałabym sobie spokój. Nie można od nikogo oczekiwać, że nie miał żadnej przeszłości.
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 19:58   #6
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Raczej wymówka albo dziewczyna jest dziwna. Bo ok, gdybyś uprawiał seks z kim popadnie, to rzeczywiście można mieć wątpliwości, czy jesteś dobrym kandydatem na partnera. Ale samo chodzenie na randki to normalna rzecz, kiedy chce się kogoś poznać.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 20:16   #7
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Nie słuchać co ci dziewczyny piszą tu. Ić z kwiatkiem gdzie mieszka, jeśli wiesz gdzie mieszka.
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 20:59   #8
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

W sumie ciesz się, że zerwała kontakt. Wygląda mi na toksyka. I do tego niesprawiedliwie Cię ocenia już od początku. Fujka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 21:33   #9
PatriziaIzabella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 38
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Większość odpowiadających ma według mnie rację..

parę spotkań i już jakies problemy, o zwykle spotkania, w momencie kiedy jej nie znałeś? Dla mnie za dużo.
PatriziaIzabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:35   #10
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

A ja może nawet dziewczynę rozumiem!
Dziwne, że Ci to wytyka, ale rozumiem.

Otóż mi np. bardzo, ale to bardzo szkoda czasu na spotkania, randki z tindera czy innych serwisów (zawsze brak mi czasu, bo pracuję, spełniam się w różnych dziedzinach) z osobami, o których nic nie wiem, albo prawie nic nie wiem. Ergo, wysoce prawdopodobne, że stracę czas, bo nic z tego nie wyjdzie, bo to pójście na żywioł.
Wolę z kimś dłużej najpierw popisać i być w miarę pewnym, że nie stracę czasu, bo co jak co, ale czas, to jedna z najcenniejszych i najwartościowszych rzeczy jakie mamy.

A skoro Ty tak b. łatwo szastasz swoim czasem i oddajesz go komukolwiek się nawinie, to istotnie - wszystko wskazuje, że nie jesteś wart zainteresowania.

Edytowane przez clintjones
Czas edycji: 2018-02-07 o 07:37
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 10:51   #11
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Masz szczęście, że od razu wyszło szydło z worka, bo czuję, że jakbyście weszli w poważny związek to miałbyś 0 prywatności i awanturę stulecia za każde wyjście z domu bez jej przy twoim boku
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 12:35   #12
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Pewnie nie zlikwidowałeś konta i podejrzewa, że szukasz dalej.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 15:08   #13
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
A ja może nawet dziewczynę rozumiem!
Dziwne, że Ci to wytyka, ale rozumiem.

Otóż mi np. bardzo, ale to bardzo szkoda czasu na spotkania, randki z tindera czy innych serwisów (zawsze brak mi czasu, bo pracuję, spełniam się w różnych dziedzinach) z osobami, o których nic nie wiem, albo prawie nic nie wiem. Ergo, wysoce prawdopodobne, że stracę czas, bo nic z tego nie wyjdzie, bo to pójście na żywioł.
Wolę z kimś dłużej najpierw popisać i być w miarę pewnym, że nie stracę czasu, bo co jak co, ale czas, to jedna z najcenniejszych i najwartościowszych rzeczy jakie mamy.

A skoro Ty tak b. łatwo szastasz swoim czasem i oddajesz go komukolwiek się nawinie, to istotnie - wszystko wskazuje, że nie jesteś wart zainteresowania.
Jesteś tak bardzo zajęty w życiu, że aż musisz przesiadywać na wizażu z braku czasu

Autorze: dziewczyna ma problemy, niepotrzebnie marnujesz swoje nerwy.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 16:58   #14
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

To wygląda na wymówkę, żeby wykręcić się ze znajomości. Pewnie nie odpowiadało jej coś innego, tylko nie chciała robić Ci przykrości.
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 06:10   #15
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Wg mnie wymowka.Gdy dziewczynie zalezy, to kontynuuje znajomosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 11:39   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Widocznie takie ma kryteria partnera. Jej prawo, a twoje prawo się do nich nie dostosowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
A ja może nawet dziewczynę rozumiem!
Dziwne, że Ci to wytyka, ale rozumiem.

Otóż mi np. bardzo, ale to bardzo szkoda czasu na spotkania, randki z tindera czy innych serwisów (zawsze brak mi czasu, bo pracuję, spełniam się w różnych dziedzinach) z osobami, o których nic nie wiem, albo prawie nic nie wiem. Ergo, wysoce prawdopodobne, że stracę czas, bo nic z tego nie wyjdzie, bo to pójście na żywioł.
Wolę z kimś dłużej najpierw popisać i być w miarę pewnym, że nie stracę czasu, bo co jak co, ale czas, to jedna z najcenniejszych i najwartościowszych rzeczy jakie mamy.

A skoro Ty tak b. łatwo szastasz swoim czasem i oddajesz go komukolwiek się nawinie, to istotnie - wszystko wskazuje, że nie jesteś wart zainteresowania.
To dobrze, że realizujesz się na Wizażu i masz czas na przydługaśne posty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 16:40   #17
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Widocznie takie ma kryteria partnera. Jej prawo, a twoje prawo się do nich nie dostosowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

To dobrze, że realizujesz się na Wizażu i masz czas na przydługaśne posty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja np. @clintjones rozumiem.
Sama siedząc na takich portalach, wolałam najpierw popisać, czasem nawet odmówić propozycji spotkania z kimś (jeżeli widziałam np. że ten ktoś to takie "ciepłe kluchy" itd.) niż lecieć na spotkanie z każdym facetem, który łaskawie zajrzał na mój profil.
Niektórzy proponują spotkani już po pierwszych dwóch wiadomościach i wtedy na 100% odmówię, bo nic o tej osobie nie wiem i bałabym się, że będzie "sztywno".
Z drugiej strony facetom też nie ma co się dziwić, że chcą się spotykać jak najszybciej, bo część kobiet na portalach jest tam tylko po to, żeby zdobyć atencję, są "wiecznymi pisarkami" i za nic w świecie nie wyciągnie się ich z domu.
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 16:57   #18
magdalena1357
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 128
Dot.: Czy dziewczyny naprawdę odpycha facet który miał sporo internetowych randek?

Osoba, która spotyka się często z ludźmi z internetu daje mi do myślenia. Możliwe, że jest to:

- osoba uzależniona od "randek z internetu", z którą potem będę miała problemy, bo nie będzie chciała przestać szukać. Spotkałam takich gości.

- osoba nie mająca życia oprócz randek z internetu, czyli desperat szukający na siłę, nie posiadający żadnych kryteriów.
magdalena1357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-10 17:57:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.