znajomość z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 13:40   #1
ciekawa_zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20

znajomość z facetem


Chcę podzielić się z wami pewną znajomością i zapytać o opinię.

Poznałam fizjoterapeutę, pod względem charakteru jesteśmy podobni, spokojni, wykształceni w podobnych obszarach, lecz nie w tej samej dziedzinie, lubimy sport.

Ze względu na moje drobne problemy z kręgosłupem zgodziłam się na masaż leczniczy, który mi zaproponował, w rewanżu zrobiłam jemu, spodobało mu się wystarczająco na tyle, że powtórzyliśmy te masaże kilka razy. Wiedziałam, że nie jest to do końca dobry pomysł. Na drugim spotkaniu wyznał, że mu się podobam i inne szmery bajery, w stylu, że dobrze mu się ze mną rozmawia, że jestem inteligentna... chciał mnie pocałować, ale nie pozwoliłam mu.

Nie znamy się zbyt dobrze, w długim czasie 5-ciu miesięcy, spotkaliśmy się raptem kilka razy. Nie tylko na masaże, byliśmy w restauracji, na spacerze, na pewnym wydarzeniu plenerowym. Nie wiem czy chcę od niego czegoś więcej, bo za słabo się znamy, martwi mnie to, że jest bardzo zapracowany i nie ma czasu, żeby popisać ze mną czy zadzwonić...

Mieliśmy raz rozmowę o naszej znajomości, oboje nie chcemy się z niczym spieszyć, niczego nie zakładamy, nie skreślamy itd. potrzeba czasu.

Po ostatnim masażu pocałowaliśmy się, ale nic więcej nie było, nie naciska mnie na seks.
Dla mnie pewna granica została już przekroczona i będzie z tego związek albo koniec tej znajomości.

Nie chcę seksu bez zobowiązań, a nie wyobrażam sobie, że z kolegą będę pozwalała sobie na przytulanki i pocałunki.
Jednak boję się, że moje pożądanie może zepsuć wartościową relację, nie z każdym przecież można stworzyć związek. Czasem mam ochotę rzucić się na spotkanego przystojnego faceta na ulicy, ale z drugiej strony chciałabym być z kimś, kto będzie mnie cenił za to jaka jestem, a nie tylko zachwycał się urodąâ€Ś

Macie takie samo zdanie czy jednak jesteście w stanie kolegować się z kimś z kim całowałyście się?

Edytowane przez ciekawa_zycia
Czas edycji: 2018-07-16 o 14:42
ciekawa_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:48   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: znajomość z facetem

Czemu taka mała częstotliwość spotkań? Ja sobie to tłumaczycie? Rzekomy brak czasu? Kontakt się rwie i potem znowu odnawia? Przecież jeżeli się z kimś rozmawia, to się wspomina o planach, spotkaniu, może byśmy coś tam... Czekasz, aż on Cię zaprosi a on nie zaprasza? Czy on czeka, aż Ty mu coś zaproponujesz? Dziwne to trochę.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:53   #3
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

5 miesięcy to troche czasu, mogliście w tym czasie o wiele lepiej się poznać według mnie gdyby wam na sobie zależało jak na kimś z kim chciałoby się tworzyć związek to cześciej byście się spotykali i poznawali
Nie wiesz czego do końca chcesz chyba? Albo spotykajcie się częściej, poznawajcie nawzajem i myślcie o tym poważnie albo odpuść tą znajomość wóz albo przewóz.
Ale jak już cię pocałowaliście to coś wiecej było miedzy wami. Najlepiej pogadać w cztery oczy czego oczekujecie od siebie i czy jest sens brnąć dalej w tą relacje. No i czy chcecie związku.
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:55   #4
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
Chcę podzielić się z wami pewną znajomością i zapytać o opinię.

Poznałam fizjoterapeutę, pod względem charakteru jesteśmy podobni, spokojni, wykształceni w podobnych obszarach, lecz nie w tej samej dziedzinie, lubimy sport.

Ze względu na moje drobne problemy z kręgosłupem zgodziłam się na masaż leczniczy, który mi zaproponował, w rewanżu zrobiłam jemu, spodobało mu się wystarczająco na tyle, że powtórzyliśmy te masaże kilka razy. Wiedziałam, że nie jest to do końca dobry pomysł. Na drugim spotkaniu wyznał, że mu się podobam i inne szmery bajery, w stylu, że dobrze mu się ze mną rozmawia, że jestem inteligentna... chciał mnie pocałować, ale nie pozwoliłam mu.

Nie znamy się zbyt dobrze, w długim czasie 5-ciu miesięcy, spotkaliśmy się raptem kilka razy. Nie tylko na masaże, byliśmy w restauracji, na spacerze, na pewnym wydarzeniu plenerowym. Nie wiem czy chcę od niego czegoś więcej, bo za słabo się znamy, martwi mnie to, że jest bardzo zapracowany i nie ma czasu, żeby popisać ze mną czy zadzwonić...

Mieliśmy raz rozmowę o naszej znajomości, oboje nie chcemy się z niczym spieszyć, niczego nie zakładamy, nie skreślamy itd. potrzeba czasu.

Po ostatnim masażu pocałowaliśmy się, ale nic więcej nie było, nie naciska mnie na seks.
Dla mnie pewna granica została już przekroczona i będzie z tego związek albo koniec tej znajomości.

Nie chcę seksu bez zobowiązań, a nie wyobrażam sobie, że z kolegą będę pozwalała sobie na przytulanki i pocałunki.
Jednak boję się, że moje pożądanie może zepsuć wartościową relację, nie z każdym przecież można stworzyć związek. Czasem mam ochotę rzucić się na spotkanego przystojnego faceta na ulicy, ale z drugiej strony chciałabym być z kimś, kto będzie mnie cenił za to jaka jestem, a nie tylko zachwycał się urodąâ€Ś

Macie takie samo zdanie czy jednak jesteście w stanie kolegować się z kimś z kim całowałyście się?
Autorko, ile masz lat?


Nie trzeba być z nikim w związku, żeby się całować czy przytulać. Jeśli masz na to ochotę, to to robisz i tyle.
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:11   #5
ciekawa_zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
5 miesięcy to troche czasu, mogliście w tym czasie o wiele lepiej się poznać według mnie gdyby wam na sobie zależało jak na kimś z kim chciałoby się tworzyć związek to cześciej byście się spotykali i poznawali
Nie wiesz czego do końca chcesz chyba? Albo spotykajcie się częściej, poznawajcie nawzajem i myślcie o tym poważnie albo odpuść tą znajomość wóz albo przewóz.
Ale jak już cię pocałowaliście to coś wiecej było miedzy wami. Najlepiej pogadać w cztery oczy czego oczekujecie od siebie i czy jest sens brnąć dalej w tą relacje. No i czy chcecie związku.
Chcę spotkać się z nim częściej, ale nie chcę być nachalna.
On niby jest zainteresowany i chce się spotkać, ale ma dużo spraw na głowie, odpisuje i zagaduje, ale jakoś tak niewiele piszemy... Proponujemy sobie spotkania na zmianę.
Nie wiem czego chcę, bo go nie znam dobrze, tak jak już wcześniej napisałam, nie mogę się więc zdeklarować na cokolwiek...

[1=4e89258bace7037c96b0592 85119fe847ddc4e93;8487334 6]Autorko, ile masz lat?

Nie trzeba być z nikim w związku, żeby się całować czy przytulać. Jeśli masz na to ochotę, to to robisz i tyle.[/QUOTE]

Mam dwadzieścia kilka, to nie jest istotne.
Mnie po prostu przytulanie i całowanie zbliża, mam ochotę na seks, a nie chcę tego zrobić, dopóki z kimś nie zacznę być w związku.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czemu taka mała częstotliwość spotkań? Ja sobie to tłumaczycie? Rzekomy brak czasu? Kontakt się rwie i potem znowu odnawia? Przecież jeżeli się z kimś rozmawia, to się wspomina o planach, spotkaniu, może byśmy coś tam... Czekasz, aż on Cię zaprosi a on nie zaprasza? Czy on czeka, aż Ty mu coś zaproponujesz? Dziwne to trochę.

Wkrótce jak go poznałam wyjechałam, przed wyjazdem nie zdążyliśmy się spotkać ze względu na obowiązki.
Później spotkaliśmy się raz, po spotkaniu pisaliśmy, temat się urwał i po miesiącu odezwałam się do niego.

Spotykałam się z kimś innym w międzyczasie, myślałam, że coś z tego będzie, więc odzywałam się rzadko do fizjoterapeuty, on też niezbyt często, nie udało się z tym innym, teraz więc mam lepszy kontakt z fizjoterapeutą.

Edytowane przez ciekawa_zycia
Czas edycji: 2018-07-16 o 16:25
ciekawa_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:13   #6
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
Chcę spotkać się z nim częściej, ale nie chcę być nachalna.
On niby jest zainteresowany i chce się spotkać, ale ma dużo spraw na głowie, odpisuje i zagaduje, ale jakoś tak niewiele piszemy... Proponujemy sobie spotkania na zmianę.
Nie wiem czego chcę, bo go nie znam dobrze, tak jak już wcześniej napisałam, nie mogę się więc zdeklarować na cokolwiek...




A lat mam dwadzieścia kilka, to nie jest istotne.
Mnie po prostu przytulanie i całowanie zbliża, mam ochotę na seks, a nie chcę tego zrobić, dopóki z kimś nie zacznę być w związku.
Ale nie poznacie sie lepiej jesli nie bedziecie sie widywali. Gdy ludziom na sobie zalezy to potrafia zrobic wszystko by jak najczesciej sie spotykac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:15   #7
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

No niestety, ale jesli nie bedzie spotkan to sie nie poznacie. Albo chcecie kontynuowac ta znajomosc i ja rozwijac albo koniec. Dla mnie facet, ktory przez tyle czasu nie wykazuje inicjatywy bylby do odstrzalu. Tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 16:16   #8
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No niestety, ale jesli nie bedzie spotkan to sie nie poznacie. Albo chcecie kontynuowac ta znajomosc i ja rozwijac albo koniec. Dla mnie facet, ktory przez tyle czasu nie wykazuje inicjatywy bylby do odstrzalu. Tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona tez nie wykazuje inicjatywy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:16   #9
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

Oboje sa troche wycofani

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:27   #10
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Oboje sa troche wycofani

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:yes:



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:30   #11
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

Albo komus zalezy i to pokazuje albo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 16:31   #12
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Chyba ani jej ani jemu za bardzo nie zalezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:32   #13
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

Z tego co opisuje autorka to masz racje lusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 17:23   #14
ciekawa_zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: znajomość z facetem

Zaproponowałam wczoraj wspólny obiad dzisiaj na mieście, nie był zachwycony pomysłem, napisał, że mogę przyjść do niego na masaż... a jego siostra zaprosiła go na obiad. Później też coś wspomniał, że w czwartek i piątek będzie miał czas, ale zero konkretów...

Powinien chyba cieszyć się, że o nim pomyślałam i chcieć spędzić ze mną ten czas?

Dziś odezwał się, napisał, że będzie wcześniej niż myślał w domu i mogę wpaść, ale to już dla mnie było za późno, żeby rzucić wszystko i lecieć do niego. Nie może myśleć, że jestem na jego zawołanie.

Te wiadomości od niego są takie suche, zero emocji, prawie w ogóle nie wysyła emotikon, nie pisze, że chce się spotkać, że się stęsknił, nic
ciekawa_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:01   #15
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: znajomość z facetem

Przez 5 miesięcy widzieliście się kilka razy, prawda jest tak,że jakbyście oboje chcieli, to byłoby tego więcej. Tak naprawdę nasze zdanie tutaj znaczenia nie ma czy dla nas seks z kolegą jest spoko - Ty piszesz, że dla Ciebie albo związek albo do widzenia. Więc albo się spotykacie częściej i czegoś próbujecie oboje albo można się pożegnać.

Sorry, ale tekst o braku emotikonek mnie rozwalił.

No, ale w czwartek, piątek ma czas - ustalcie konkretny termin, jak facet się będzie migał cały czas, no to się pożegnaj.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:40   #16
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
Zaproponowałam wczoraj wspólny obiad dzisiaj na mieście, nie był zachwycony pomysłem, napisał, że mogę przyjść do niego na masaż... a jego siostra zaprosiła go na obiad. Później też coś wspomniał, że w czwartek i piątek będzie miał czas, ale zero konkretów...

Powinien chyba cieszyć się, że o nim pomyślałam i chcieć spędzić ze mną ten czas?

Dziś odezwał się, napisał, że będzie wcześniej niż myślał w domu i mogę wpaść, ale to już dla mnie było za późno, żeby rzucić wszystko i lecieć do niego. Nie może myśleć, że jestem na jego zawołanie.

Te wiadomości od niego są takie suche, zero emocji, prawie w ogóle nie wysyła emotikon, nie pisze, że chce się spotkać, że się stęsknił, nic
Co za beznadziejny facet, Ty masz wszystko rzucać, bo on jednak ma wolny czas. A co Ty jesteś jego czasoumilaczem czy co?

Te emotikonki to najmniejszy problem, wiesz?

Skoro Ty zaproponowałaś wspólny obiad dzisiaj, czyli podałaś konkretny termin, a on tylko coś tam wspomina że w czwartek albo piątek będzie miał czas, ale nic konkretnego nie zaproponował, to dla mnie nie jest zainteresowany

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-17 o 19:42
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:41   #17
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
Zaproponowałam wczoraj wspólny obiad dzisiaj na mieście, nie był zachwycony pomysłem, napisał, że mogę przyjść do niego na masaż... a jego siostra zaprosiła go na obiad. Później też coś wspomniał, że w czwartek i piątek będzie miał czas, ale zero konkretów...

Powinien chyba cieszyć się, że o nim pomyślałam i chcieć spędzić ze mną ten czas?

Dziś odezwał się, napisał, że będzie wcześniej niż myślał w domu i mogę wpaść, ale to już dla mnie było za późno, żeby rzucić wszystko i lecieć do niego. Nie może myśleć, że jestem na jego zawołanie.

Te wiadomości od niego są takie suche, zero emocji, prawie w ogóle nie wysyła emotikon, nie pisze, że chce się spotkać, że się stęsknił, nic
Prawda jest taka, że gdyby wam zależało to byście już dawno się spotykali regularnie. Po tym co piszesz to ani Tobie ani jemu w ogóle nie zależy na nawet zwykłym spotkaniu popiszecie jak nie macie innego zajęcia i tyle. Mi by to nie odpowiadało po takim czasie. Albo się spotkajcie albo zakończ to, no chyba, że Ci się takie coś podoba
Nie wiem. Ja jak zaczynałam randkować chociażby z TŻ to spotykaliśmy się co 2-3 dni. I od razu ustalaliśmy, że tego i tego dnia się widzimy(rzadko kiedy coś nie wypaliło).
Wam chyba w ogóle nie zależy.
Nie każdy używa non stop emotikon, może nie ma takiego stylu. Nic dziwnego, sama znam takich ludzi.
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:44   #18
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że gdyby wam zależało to byście już dawno się spotykali regularnie. Po tym co piszesz to ani Tobie ani jemu w ogóle nie zależy na nawet zwykłym spotkaniu popiszecie jak nie macie innego zajęcia i tyle. Mi by to nie odpowiadało po takim czasie. Albo się spotkajcie albo zakończ to, no chyba, że Ci się takie coś podoba
Nie wiem. Ja jak zaczynałam randkować chociażby z TŻ to spotykaliśmy się co 2-3 dni. I od razu ustalaliśmy, że tego i tego dnia się widzimy(rzadko kiedy coś nie wypaliło).
Wam chyba w ogóle nie zależy.
Nie każdy używa non stop emotikon, może nie ma takiego stylu. Nic dziwnego, sama znam takich ludzi.
Ale autorka zaproponowała mu konkretny termin spotkania. Mieli się dzisiaj spotkać na obiad - wykręcił się, potem nagle dzisiaj jej pisze, że jednak może wpaść bo wcześniej udało mu się wszystko załatwić. On się w ogóle nie liczy z jej zdaniem. Coś tam wspomniał o czwartku i piątku ale nic konkretnego.

No ale masz racje, od początku oboje zawalili sprawę z tym się zgadzam
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:47   #19
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8490280 6]Ale autorka zaproponowała mu konkretny termin spotkania. Mieli się dzisiaj spotkać na obiad - wykręcił się, potem nagle dzisiaj jej pisze, że jednak może wpaść bo wcześniej udało mu się wszystko załatwić. On się w ogóle nie liczy z jej zdaniem. Coś tam wspomniał o czwartku i piątku ale nic konkretnego.

No ale masz racje, od początku oboje zawalili sprawę z tym się zgadzam[/QUOTE]

No tak. Gdyby chciał to by się nie wykręcał i doszło by do tego spotkania. Ten facet dobrze nie rokuje na początku to się tylko czeka na te spotkania, chce się ich jak najczęściej. Wychodzi na to, że nie jest zbyt zainteresowany autorką
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 19:48   #20
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No tak. Gdyby chciał to by się nie wykręcał i doszło by do tego spotkania. Ten facet dobrze nie rokuje na początku to się tylko czeka na te spotkania, chce się ich jak najczęściej. Wychodzi na to, że nie jest zbyt zainteresowany autorką
Niestety na to wychodzi, bo gdy ona mu zaproponowała ten obiad, a on wiedział, że nie może ale zależałoby mu na spotkaniu, to od razu zaproponowałby inny termin. A tak to trochę potraktował to, że właściwie z braku laku mogą się dzisiaj spotkać, bo on jednak jest wolny a miał być zajęty i w sumie to nic ciekawego do roboty nie ma :/

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-17 o 19:50
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:50   #21
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: znajomość z facetem

Moim zdaniem nic z tego nie bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 19:54   #22
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8490290 1]Niestety na to wychodzi, bo gdy ona mu zaproponowała ten obiad, a on wiedział, że nie może ale zależałoby mu na spotkaniu, to od razu zaproponowałby inny termin. A tak to trochę potraktował to, że właściwie z braku laku mogą się dzisiaj spotkać, bo on jednak jest wolny a miał być zajęty i w sumie to nic ciekawego do roboty nie ma :/[/QUOTE]

Dokładnie. Pewnie nie miał żadnych lepszych planów od autorki i ją zaprosił

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;84902931]Moim zdaniem nic z tego nie bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Gdyby "coś" miało być to nie było by tego wątku
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:30   #23
ciekawa_zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: znajomość z facetem

On miał czas dziś popołudniu, ale zaplanował sobie odpoczynek i obiad, obiad u siostry mógł zamienić na masaż i wychodzi na to, że jedyne na co ma ochotę ze mną to masaż, bo jest to na swój sposób przyjemne i może doprowadzić do seksu. Na inne wyjścia nie ma ochoty.

Jest mi przykro, nikt nie jest mną zainteresowany tak na poważnie
ciekawa_zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:33   #24
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
On miał czas dziś popołudniu, ale zaplanował sobie odpoczynek i obiad, obiad u siostry mógł zamienić na masaż i wychodzi na to, że jedyne na co ma ochotę ze mną to masaż, bo jest to na swój sposób przyjemne i może doprowadzić do seksu. Na inne wyjścia nie ma ochoty.

Jest mi przykro, nikt nie jest mną zainteresowany tak na poważnie
Kochana, bo nie trafiłaś jeszcze na odpowiedniego mężczyznę
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:33   #25
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: znajomość z facetem

Ale właściwie to jak Ty jemu zrobiłaś ten masaż? W sensie zeszłaś z fotela i on był pacjentem, a ty fizjo?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:33   #26
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
On miał czas dziś popołudniu, ale zaplanował sobie odpoczynek i obiad, obiad u siostry mógł zamienić na masaż i wychodzi na to, że jedyne na co ma ochotę ze mną to masaż, bo jest to na swój sposób przyjemne i może doprowadzić do seksu. Na inne wyjścia nie ma ochoty.

Jest mi przykro, nikt nie jest mną zainteresowany tak na poważnie
Kochana nie przejmuj się szkoda czasu na faceta, który liczy tylko na jedno
Na pewno znajdzie się ktoś kto będzie Tobą zainteresowany na poważnie, tylko czasami trzeba na taką osobę poczekać troszke
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:33   #27
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ale właściwie to jak Ty jemu zrobiłaś ten masaż? W sensie zeszłaś z fotela i on był pacjentem, a ty fizjo?
A gdzie ona napisała że ona jemu masaż robiła?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:35   #28
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez ciekawa_zycia Pokaż wiadomość
Chcę podzielić się z wami pewną znajomością i zapytać o opinię.

Poznałam fizjoterapeutę, pod względem charakteru jesteśmy podobni, spokojni, wykształceni w podobnych obszarach, lecz nie w tej samej dziedzinie, lubimy sport.

Ze względu na moje drobne problemy z kręgosłupem zgodziłam się na masaż leczniczy, który mi zaproponował, w rewanżu zrobiłam jemu, spodobało mu się wystarczająco na tyle, że powtórzyliśmy te masaże kilka razy. Wiedziałam, że nie jest to do końca dobry pomysł. Na drugim spotkaniu wyznał, że mu się podobam i inne szmery bajery, w stylu, że dobrze mu się ze mną rozmawia, że jestem inteligentna... chciał mnie pocałować, ale nie pozwoliłam mu.

Nie znamy się zbyt dobrze, w długim czasie 5-ciu miesięcy, spotkaliśmy się raptem kilka razy. Nie tylko na masaże, byliśmy w restauracji, na spacerze, na pewnym wydarzeniu plenerowym. Nie wiem czy chcę od niego czegoś więcej, bo za słabo się znamy, martwi mnie to, że jest bardzo zapracowany i nie ma czasu, żeby popisać ze mną czy zadzwonić...

Mieliśmy raz rozmowę o naszej znajomości, oboje nie chcemy się z niczym spieszyć, niczego nie zakładamy, nie skreślamy itd. potrzeba czasu.

Po ostatnim masażu pocałowaliśmy się, ale nic więcej nie było, nie naciska mnie na seks.
Dla mnie pewna granica została już przekroczona i będzie z tego związek albo koniec tej znajomości.

Nie chcę seksu bez zobowiązań, a nie wyobrażam sobie, że z kolegą będę pozwalała sobie na przytulanki i pocałunki.
Jednak boję się, że moje pożądanie może zepsuć wartościową relację, nie z każdym przecież można stworzyć związek. Czasem mam ochotę rzucić się na spotkanego przystojnego faceta na ulicy, ale z drugiej strony chciałabym być z kimś, kto będzie mnie cenił za to jaka jestem, a nie tylko zachwycał się urodąâ€Ś

Macie takie samo zdanie czy jednak jesteście w stanie kolegować się z kimś z kim całowałyście się?
Tutaj lusia
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:55   #29
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: znajomość z facetem

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Tutaj lusia
Ale to tak się mówi, ona chodziła do niego na masaże, a on ją masował
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:08   #30
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: znajomość z facetem

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8490475 6]Ale to tak się mówi, ona chodziła do niego na masaże, a on ją masował [/QUOTE]

Taki masaż jednak wymaga zbliżenia, musieli być dość blisko ze sobą, Tak łatwo chłopak odpuszcza? Dziwne
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-24 12:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.