Notorycznie zdradzana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-21, 17:34   #1
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150

Notorycznie zdradzana


Cześć dziewczyny,



Mam ogromny dylemat moralny. Chodzi o mojego kumpla i jego dziewczynę. Staram się od tego odciąć, mówię sobie, że to absolutnie nie moja sprawa, bo wiem, że jednak nie powinnam nawet myśleć o wtrącaniu się w jakikolwiek 'obcy' związek. Nietsety, jednocześnie obserwuję jak wspałania dziewczyna marnuje sobie życie u boku patologicznego kłamcy i faceta, który nie odpuści żadnej szansy na przygodny seks i wiem, że gdybym była nią po prostu chciałabym wiedzieć, że facet robi ze mnie idiotkę.



Kiedy poznałam tego kumpla zaczynał swój związek z dziewczyną X, z którą był przez okres około 1,5 roku. Przez ten czas mieli wzloty i upadki, ale mniej więcej się pilnował i niewielka ilość jego wyskoków wychodziła na jaw. W sensie znajomi wiedzieli, dziewczyna nie. Po tym jak dziewczyna wyjechała do innego kraju, nadal pozostając z nią w związku, przyprowadzał do domu nowe dziewczyny co tydzień (mieszkaliśmy wraz z grupą znajomych w jednym domu).Założyliśmy, że zerwał z X, no ale ona jednak pewnego razu wpadła w odwiedziny i okazało się, że nadal są razem i baaaardzo się kochają. No sielanka. Niedługo po jej odwiedzinach, kumpel zaczął nas informować, że za tydzień odwiedza go inna dziewczyna nazwijmy ją Y, która będzie twierdzić, że jest "jego dziewczyną" i że dobrze by było, jakby X się o niej nie dowiedziała. Ogólnie mówił o tej Y w sposób prześmiewczy, jakby to była jakaś jego stetryczała ciotka. No i przyjechała Y, ledwo 20stka, młoda śliczna i od słowa do słowa, zaczęła mi opowiadać, jak to ona jest z tym moim kumplem już od prawie trzech lat i jak bardzo jest zakochana i jak się nie może doczekać, żeby dopiąć licencjat w swoim mieście i przyjechać na magisterkę "do nas".

No jak to usłyszałam to ciężko mi było ukryć szok, naprawdę. Koleś jednocześnie pozostawał w związku z dwoma zakochanymi w nim dziewczynami, jednocześnie obrając masę innych na boku. Masakryczna szuja. Po tym, poprosiłam go o rozmowę, bo mieliśmy poprawny kontakt i chciał wiedzieć co o tym myślę. Powiedziałam mu otwarcie, że jest masakrycznym ujem, że manipuluje 20stką i pozwala jej myśleć, że tworzą cudowny, kochający się związek i że w zasadzie to jak to wyjdzie na jaw to dziewczyna może mieć poważne problemy, żeby się z czegoś takiego otrząsnąć. Nie wspominając na to, że traci najlepsze studenckie lata, żeby pozostawać w jednostronnym związku. Ostetecznie przyznał się, że chce z nią zerwać od 1,5 roku ale jeszcze nie znalazł odpowiedniego momentu W każdym razie, ja już nie chciałam mieć takiego kolesia za kumpla i kontakt nam się baaaardzo ochłodził. Nie wspominając, że dzień po wyjeździe Y jak wstałam o 6 rano to spotkałam jego i jakąś inną Tatianę czy Swietłanę wychodzących razem z pokoju. Dosłownie jeden dzień po tym jak odwiedziła dziewczyna, no niezłego miał pecha facet, że go zawsze z kimś widziałam. To wszystko wydarzyło się dokładnie rok temu.

Kontakt nam się ochłodził zupełnie, on się na mnie obraził, mnie w sumie taka znajomość nie jest do niczego potrzebna. Ale dzisiaj wracając z uczelni zaczepiła mnie na ulicy dziewczyna i była to własnie ta Y. Przyjechała w odwiedziny i posprawdzać sprawy na uniwersytecie... A kumpla widziałam w lipcu, z dziewczyną z wymiany i wiem, że byli ze sobą przez cały poprzedni semestr czyli nadal przyprawiał rogi przynajmniej swoim dwóm oficjalnym dziewczynom. I tak mi się szkoda zrobiło tej Y, tak mi było przykro, że jakiś facet robi z niej idiotkę i marnuje jej życie, że naprawdę chciałabym jej powiedzieć. Ale czy to dobry pomysł? Jak coś takiego powiedzieć? Wiecie, jakby to był jednorazowy skok w bok to w sumie nawet bym nie pomyślała się wtrącać, ale ten facet to prawdziwa szuja i jest mi jej zwyczajnie po ludzku szkoda. Gdybym była na jej miejscu chciałabym, żeby ktoś mi powiedział. Ale z drugiej strony, jakby ona się dowiedziała o wszystkim co on nawywijał to mogłaby się już nigdy nie otrząsnąć. Co byście zrobiły?
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 17:49   #2
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Notorycznie zdradzana

Powiedziałabym anonimowo dziewczynom i zasugerowała badania.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 19:59   #3
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Notorycznie zdradzana

Chyba poinformowałabym obie laski. Relacje z nim i tak są skreślone, więc co Ci zależy? A to, co dziewczyny zrobią z wiedzą, nie będzie już Twoim problemem. Ja bym się zapadła pod ziemię, gdyby te akcje wyszły na jaw, a któraś z nich spytała mnie, czy o wszystkim wiedziałam
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 20:14   #4
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja bym się zapadła pod ziemię, gdyby te akcje wyszły na jaw, a któraś z nich spytała mnie, czy o wszystkim wiedziałam
Racja
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 20:37   #5
GdyMnieSenZmorzy
Raczkowanie
 
Avatar GdyMnieSenZmorzy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 202
Dot.: Notorycznie zdradzana

Powiedz.
__________________
Sometimes it's a rainy day
Just to let you know
Everything's going to be all right
All right...
GdyMnieSenZmorzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 20:57   #6
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Notorycznie zdradzana

Ja bym raczej nie mówiła. A jeśli już to tylko z dowodami. Co z tego jak im to napiszesz anonimowo czy po prostu powiesz i one będą miały Ci uwierzyć na słowo? Pójdą do niego, a on im powie, że od roku nie macie kontaktu, bo się na Ciebie obraził i teraz się na nim mścisz. Jego słowo a jakiejś obcej laski.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 21:09   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja bym raczej nie mówiła. A jeśli już to tylko z dowodami. Co z tego jak im to napiszesz anonimowo czy po prostu powiesz i one będą miały Ci uwierzyć na słowo? Pójdą do niego, a on im powie, że od roku nie macie kontaktu, bo się na Ciebie obraził i teraz się na nim mścisz. Jego słowo a jakiejś obcej laski.
Wiadomo, że najlepiej mieć jakiś dowód. Na słowo sama bym chyba nie uwierzyła.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 21:23   #8
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że najlepiej mieć jakiś dowód. Na słowo sama bym chyba nie uwierzyła.
Napisałabym "To nie moja sprawa, ale myślę że masz prawo wiedzieć, że jesteś notorycznie zdradzana przez Twojego faceta (chyba, że macie tzw. otwarty związek). Tutak jest to tajemnica poliszynela. Uważam, że powinnaś zrobić sobie badania i zawsze z tym panem używać prezerwatyw. Przepraszam jeśli ta wiadomość Cię zdruzgotała, ale myślę że prawda jest zawsze lepsza od życiu w niewiedzy. Trzymaj się i życzę Ci żebyś była szczęśliwa". Co ta osoba zrobi z wiadomością to już jej sprawa, ale sumienie miałabym czyste.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 21:29   #9
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Napisałabym "To nie moja sprawa, ale myślę że masz prawo wiedzieć, że jesteś notorycznie zdradzana przez Twojego faceta (chyba, że macie tzw. otwarty związek). Tutak jest to tajemnica poliszynela. Uważam, że powinnaś zrobić sobie badania i zawsze z tym panem używać prezerwatyw. Przepraszam jeśli ta wiadomość Cię zdruzgotała, ale myślę że prawda jest zawsze lepsza od życiu w niewiedzy. Trzymaj się i życzę Ci żebyś była szczęśliwa". Co ta osoba zrobi z wiadomością to już jej sprawa, ale sumienie miałabym czyste.
Gdyby mi tak napisał jakiś anonim bez dowodów, to nie zrobiłabym z tym nic, potraktowalabym to jako głupi żart albo 'zemstę' jakiejś jego koleżanki. A Autorka chyba nie ma żadnych dowodów, poza tym, że kiedyś widziała jak chłopak wychodził z jakąś laską, potem z kolejną.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 21:46   #10
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Notorycznie zdradzana

To problem tej dziewczyny czy uwierzy, czy nie. Po prostu jej to powiedz, nic więcej nie zrobisz, przecież nie będziesz stawać na głowie żeby jej udowodnić kim jest ten koleś. Sama chciałabym wiedzieć na jej miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 21:53   #11
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
To problem tej dziewczyny czy uwierzy, czy nie. Po prostu jej to powiedz, nic więcej nie zrobisz, przecież nie będziesz stawać na głowie żeby jej udowodnić kim jest ten koleś. Sama chciałabym wiedzieć na jej miejscu.
No, jeżeli ma uwierzyć obcej lasce, że jej ukochany jest bucem, to raczej nie doszukiwałabym się tutaj jej winy. Co z tego, że jej powiesz, jeśli nie ma szans, zeby w to uwierzyła ot tak?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 22:15   #12
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Gdyby mi tak napisał jakiś anonim bez dowodów, to nie zrobiłabym z tym nic, potraktowalabym to jako głupi żart albo 'zemstę' jakiejś jego koleżanki. A Autorka chyba nie ma żadnych dowodów, poza tym, że kiedyś widziała jak chłopak wychodził z jakąś laską, potem z kolejną.
Dla mnie to bez znaczenia, co zrobiłaby z tą wiadomością, ma sygnał, a jak potrzebuje dowodów to niech sama zbiera, ale nie może mieć pretensji, że nikt jej nic nie powiedział.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 23:18   #13
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Dla mnie to bez znaczenia, co zrobiłaby z tą wiadomością, ma sygnał, a jak potrzebuje dowodów to niech sama zbiera, ale nie może mieć pretensji, że nikt jej nic nie powiedział.
A jakbym Ci powiedziała, że Twój chłopak zabił 20 kobiet to też bym mogła powiedzieć, że to Twój problem, że nic z tym nie zrobiłaś, ja Ci mówiłam? Dla mnie to ten sam poziom abstrakcji. Nie ma szans, że kobita uwierzy.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 23:34   #14
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Notorycznie zdradzana

Wyrzygaj jej wszystko ze wszystkimi szczegółami.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 23:35   #15
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Notorycznie zdradzana

Ja bym im powiedziala jakoś anonimowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 23:44   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Notorycznie zdradzana

Po co anonimowo. W anonim trudno uwierzyć, a relacje autorki z "kumplem" gorsze przecież nie będą.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 09:55   #17
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Notorycznie zdradzana

Też bym wszystko opisała obu dziewczynom, moje sumienie by mi nie pozwoliło inaczej, ale nie anonimowo, skoro i tak nie masz z nim już kontaktu to bym się nie ukrywała

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Tak btw, to nawet jeżeli on im coś wmówi i jednak mu uwierzą, to taka informacja jednak sprawi, że zostanie ziarnko wątpliwości i będą bardziej czujne
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 11:56   #18
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Notorycznie zdradzana

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Przekazanie jej informacji anonimowo nie ma za bardzo sensu, bo jeśli te informacje wypłyną w ich związku to i tak będzie wiadomo, że wie ode mnie. Ja miałam to nieszczęście często widywać go jak się całuje z innymi, czy jak wychodzą od niego z pokoju rano różne dziewczyny i to ja, jako jedyna mówiłam mu wprost, że takie zachowanie jest obrzydliwe, więc rzeczywiście anonimowo czy nie i tak będzie na mnie
W każdym razie utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że dobrze byłoby jej powiedzieć. Oczywiście żadnych dowodów nie mam, bo do głowy mi nie przyszło zbierać dowodów na obcego faceta, więc wiem, że może być tak, że jego dziewczyna mi nie uwierzy. To co on wyprawiał przechodzi ludzkie pojęcie i ona naprawdę mogłaby pomyśleć, że ja to wszystko sobie wymyśliłam. Poza tym, jak któraś z was dobrze zauważyla facet to niezły manipulant i na pewno wmówiłby jej, że jestem zazdrosna/obrażona/wymyślam zemsty. Więc muszę też przemysleć ile dokładnie i jak jej to przekazać.
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 13:38   #19
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Notorycznie zdradzana

A mi jakoś nie jest szkoda tych lasek. Niech zgadnę: gość to przystojny amant, badboy grający na emocjach, niezwykle czarujący, super bajera. To jest naprawdę awykonalne obracać tyle lasek i by żadna nie wiedziała o drugiej. Myślę, że jedna z drugą prawdopodobnie nie chciała tego widzieć, przymykała oko.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-22, 15:01   #20
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 160
Dot.: Notorycznie zdradzana

Może zamiast podrzucać anonimy skontaktuj te dwie dziewczyny + tyle 'koleżanek' ile zdołasz namierzyć ze sobą? Np. z jakiegoś fake konta na fb dodaj je do znajomych i załóż konwersację grupową i niech się dzieje. Albo piszesz do Y, że X jest dziewczyną kolegi i na odwrót to samo. Skontaktowanie tych dziewczyn ze sobą będzie chyba najskuteczniejszym wyjściem w sytuacji w której nie masz dowodów na jego zdrady.
3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 15:20   #21
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez 3la Pokaż wiadomość
Może zamiast podrzucać anonimy skontaktuj te dwie dziewczyny + tyle 'koleżanek' ile zdołasz namierzyć ze sobą? Np. z jakiegoś fake konta na fb dodaj je do znajomych i załóż konwersację grupową i niech się dzieje. Albo piszesz do Y, że X jest dziewczyną kolegi i na odwrót to samo. Skontaktowanie tych dziewczyn ze sobą będzie chyba najskuteczniejszym wyjściem w sytuacji w której nie masz dowodów na jego zdrady.
Dziewczyna dobrze pisze, nie potrzebujesz dowodów, bo wystarczy że dasz im namiary na tą drugą tych przypadkowych dziewczyn bym w to natomiast nie mieszkała, nie ma potrzeby
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 16:55   #22
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
A mi jakoś nie jest szkoda tych lasek. Niech zgadnę: gość to przystojny amant, badboy grający na emocjach, niezwykle czarujący, super bajera. To jest naprawdę awykonalne obracać tyle lasek i by żadna nie wiedziała o drugiej. Myślę, że jedna z drugą prawdopodobnie nie chciała tego widzieć, przymykała oko.

Coś w tym jest. Moje koleżanki widząc go na jednej z imprez, w ogóle nie znając faceta ani jego historii, były naprawdę zniesmaczone. Mówiły, że facet bezczelnie obczaja laski i że widać na pierwszy rzut oka, że szuka tylko jednego. Zupełnie nie w moim typie, ale od dziewczyn zwłaszcza super młodych, musi się opędzać. Ale takich amantow też trzeba się nauczyć rozpoznować. Dziewczyna Y była nastolatką, jak zaczęli się spotykać a on jest ok. 8 lat starszy od niej więc on wiedział co i jak jej powiedzieć, a jej można wybaczyć naiwność.


W każdym razie pomysł ze skontaktowaniem obu jego dziewczyn jest niezły.
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 17:41   #23
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez 3la Pokaż wiadomość
Może zamiast podrzucać anonimy skontaktuj te dwie dziewczyny + tyle 'koleżanek' ile zdołasz namierzyć ze sobą? Np. z jakiegoś fake konta na fb dodaj je do znajomych i załóż konwersację grupową i niech się dzieje. Albo piszesz do Y, że X jest dziewczyną kolegi i na odwrót to samo. Skontaktowanie tych dziewczyn ze sobą będzie chyba najskuteczniejszym wyjściem w sytuacji w której nie masz dowodów na jego zdrady.


Te jednorazówki bym w to nie mieszała. Ogólnie to umówiłabym sie we trójkę i opowiedziała. Ale tak aby obie nie rzuciły sie na siebie...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 18:17   #24
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Notorycznie zdradzana

Nie wtracaj sie to tylko kwestia czasu az to się samo wyda
Po co ci problemy?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 18:31   #25
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Notorycznie zdradzana

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85898741]Nie wtracaj sie to tylko kwestia czasu az to się samo wyda
Po co ci problemy?[/QUOTE]



Np z drugiej strony to koleś moze powiedzieć, ze sama sie do niego dobierała i tez wyjdzie na mściwa...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 18:44   #26
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Notorycznie zdradzana

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;85898784]Np z drugiej strony to koleś moze powiedzieć, ze sama sie do niego dobierała i tez wyjdzie na mściwa...[/QUOTE]


Że to się dobierał? Autorka?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 18:57   #27
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Notorycznie zdradzana

Ze autorka chciała jego ale on ja odrzucił. Ze ona rozpowiada plotki o nim z zemsty
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 19:58   #28
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Notorycznie zdradzana

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;85898894]Ze autorka chciała jego ale on ja odrzucił. Ze ona rozpowiada plotki o nim z zemsty[/QUOTE]

Ale jeżeli zrobi tak, że te dwie jego dziewczyny ze sobą skontaktuje, to jak to obróci? Jedynie może wtedy powiedzieć, że ona chciała być jego trzecia dziewczyną
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 20:18   #29
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Notorycznie zdradzana

Cytat:
Napisane przez 3la Pokaż wiadomość
Może zamiast podrzucać anonimy skontaktuj te dwie dziewczyny + tyle 'koleżanek' ile zdołasz namierzyć ze sobą? Np. z jakiegoś fake konta na fb dodaj je do znajomych i załóż konwersację grupową i niech się dzieje. Albo piszesz do Y, że X jest dziewczyną kolegi i na odwrót to samo. Skontaktowanie tych dziewczyn ze sobą będzie chyba najskuteczniejszym wyjściem w sytuacji w której nie masz dowodów na jego zdrady.
Pomysł niezły, tylko nie wiadomo czy autorka je w ogóle zna, przecież mówi o jakiejś Swietłanie czy jak jej tam było. A już tym badziej tych jednorazowych.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 20:42   #30
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Notorycznie zdradzana

Znam obie jego oficjalne dziewczyny. Z resztą tę trzecią, z którą był w związku przez ostatni semestr również poznałam, tylko nie wiem czy z tą dziewczyną jeszcze jest czy nie. " Swietłana" to była jedna z jego wielu jednonocnych przygód.
Ciężka sytuacja, ale to nie głupi pomysł spróbować jakoś się umówić na kawę z nimi, żeby porozmawiać. Gdyby mi się udało namówić choć jeszcze jednego znajomego, który o wszystkim wie, żeby poszedł ze mną to sprawa by była prostsza. Niestety, to głównie faceci a wiadomo solidarność plemników w tych kwestiach jest zatrważająca i wątpię, żeby któryś odważył się puścić parę z gęby.
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-29 16:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.