kolega z pracy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-03, 18:26   #1
kociooka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4

kolega z pracy..


Cześć Dziewczyny : )

od dłuższego czasu przeglądam wizaż, ale dopiero teraz zdecydowałam się założyć wątek, żeby zapytać Was o radę.

Pracuję w firmie zajmującej się marketingiem. Niedawno dołączył do nas R. Facet jest mega w moim typie - po prostu cudo. Pracuje w innym dziale niż ja, ale często spotykamy się na korytarzu czy w kuchni (na dwa piętra mamy tylko jedną kuchnię) - zawsze wtedy uśmiecha się do mnie, często rozmawiamy (niezobowiązująco, na tematy związane z pracą albo jakieś ogólne, żartujemy itd). Od początku miałam wrażenie, że mu się podobam. Sama też starałam się w subtelny sposób dać mu do zrozumienia, że on mi się podoba. Jest jeden problem - jest żonaty. Nie jestem typem osoby, która bawi się w przelotne związki, jakieś romanse itp. Po prostu mi to nie odpowiada. Jeżeli się z kimś wiąże, to na stałe. Dzisiaj tak się złożyło, że wychodziliśmy z pracy o tej samej godzinie. Po chwili ogólnej rozmowy R. zapytał, czy nie chciałabym iść z nim w piątek po pracy na kawę. Zgodziłam się. Od tego momentu zastanawiam się w co On gra? Wiem, że czytając samą wiadomość ciężko coś stwierdzić na pewno, ale może miałyście podobne doświadczenia albo słyszałyście o takiej sytuacji, bo mam straszny mętlik w głowie... Zastanawiam się, na ile prawdopodobne jest, że chodzi mu o coś dłuższego niż biurowy romans? Bo jak wspomniałam, takie rzeczy mnie nie kręcą.

Będę wdzięczna za wszystkie rady : )
kociooka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:31   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: kolega z pracy..

Jeśli radośnie władujesz się w randeczki z nadzieją, że to będzie coś więcej niż zwykły romans, to nie wróżę dużego powodzenia.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:32   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez kociooka93 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny : )

od dłuższego czasu przeglądam wizaż, ale dopiero teraz zdecydowałam się założyć wątek, żeby zapytać Was o radę.

Pracuję w firmie zajmującej się marketingiem. Niedawno dołączył do nas R. Facet jest mega w moim typie - po prostu cudo. Pracuje w innym dziale niż ja, ale często spotykamy się na korytarzu czy w kuchni (na dwa piętra mamy tylko jedną kuchnię) - zawsze wtedy uśmiecha się do mnie, często rozmawiamy (niezobowiązująco, na tematy związane z pracą albo jakieś ogólne, żartujemy itd). Od początku miałam wrażenie, że mu się podobam. Sama też starałam się w subtelny sposób dać mu do zrozumienia, że on mi się podoba. Jest jeden problem - jest żonaty. Nie jestem typem osoby, która bawi się w przelotne związki, jakieś romanse itp. Po prostu mi to nie odpowiada. Jeżeli się z kimś wiąże, to na stałe. Dzisiaj tak się złożyło, że wychodziliśmy z pracy o tej samej godzinie. Po chwili ogólnej rozmowy R. zapytał, czy nie chciałabym iść z nim w piątek po pracy na kawę. Zgodziłam się. Od tego momentu zastanawiam się w co On gra? Wiem, że czytając samą wiadomość ciężko coś stwierdzić na pewno, ale może miałyście podobne doświadczenia albo słyszałyście o takiej sytuacji, bo mam straszny mętlik w głowie... Zastanawiam się, na ile prawdopodobne jest, że chodzi mu o coś dłuższego niż biurowy romans? Bo jak wspomniałam, takie rzeczy mnie nie kręcą.

Będę wdzięczna za wszystkie rady : )
Poczekaj aż nie będzie żonaty, bo na razie on raczej chce romansu, a Ty go nie chcesz. Chyba że to kolejny pan "z żoną mi się nie układa, nie śpimy ze sobą, chcę rozwód".
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:36   #4
justisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 125
Dot.: kolega z pracy..

Widzi, że jesteś bardzo zainteresowana więc chce się Tobą pobawić. I to wszystko.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
justisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:40   #5
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: kolega z pracy..

Skoro nie interesują cie romanse tylko stały związek, to dlaczego dawałaś "subtelne" sygnały ŻONATEMU koledze? No przecież to bez sensu.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:52   #6
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: kolega z pracy..

Dajesz się zaprosić na kawę żonatemu i jeszcze udajesz, że nie wiesz, iż chodzi mu tylko o romans?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 19:54   #7
kociooka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: kolega z pracy..

"Poczekaj aż nie będzie żonaty, bo na razie on raczej chce romansu, a Ty go nie chcesz. Chyba że to kolejny pan "z żoną mi się nie układa, nie śpimy ze sobą, chcę rozwód"."

no właśnie chodzi mi o to, czy jest szansa, że On będzie zainteresowany stałym związkiem - do tego oczywiście musiałby najpierw wziąć rozwód. On o swojej żonie wspomniał tylko kilka razy mimochodem, nie wiem jak im się układa..

Dajesz się zaprosić na kawę żonatemu i jeszcze udajesz, że nie wiesz, iż chodzi mu tylko o romans?
skąd wiesz, że chodzi Mu tylko o romans?
kociooka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-03, 20:40   #8
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: kolega z pracy..

A o co innego? Jakby mu chodziło o coś innego, to najpierw wziąłby rozwód, a potem brałby się za ciebie.

Chcesz rozbić jego rodzinę?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 20:40   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: kolega z pracy..

Tak, jasne. Facet się w moment rozwiedzie dla koleżanki z pracy.

Kolejny troll.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 05:49   #10
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez kociooka93 Pokaż wiadomość
skąd wiesz, że chodzi Mu tylko o romans?
Masz rację, jemu nie chodzi o romans tylko o bzykanko, bo póki co żadnych romantycznych uczuć nie ma.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 06:51   #11
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: kolega z pracy..

Ciekawy jest ten wysyp tematów zdradowo-romansowych ostatnio...

A tutaj gramy takie niewiniątko co to nie wie co i jak xd

Wysłane z przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 07:26   #12
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: kolega z pracy..

Nie wiedziałam, że dobre dogadywanie się z kimś i wyjście na kawę zwiastuje bzykanie się po kątach. Ja chyba jednak jakaś niedzisiejsza jestem
A jeśli przyjmiemy jednak twój tryb rozumowania to jemu może chodzić o wszystko... Może się tobą zabawi, a może będzie z tego coś poważnego. Nikt tu z nas nie jest wróżką.
Chociaż moim zdaniem to ty już odpaliłaś syreny weselne, a on może cię traktować jak dobrą znajomą.
Poza tym jeśli chcesz coś budować z gościem, który nie ma skrupułów zdradzać żony, to też się na to przygotuj
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 07:36   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że dobre dogadywanie się z kimś i wyjście na kawę zwiastuje bzykanie się po kątach. Ja chyba jednak jakaś niedzisiejsza jestem
A jeśli przyjmiemy jednak twój tryb rozumowania to jemu może chodzić o wszystko... Może się tobą zabawi, a może będzie z tego coś poważnego. Nikt tu z nas nie jest wróżką.
Chociaż moim zdaniem to ty już odpaliłaś syreny weselne, a on może cię traktować jak dobrą znajomą.
Poza tym jeśli chcesz coś budować z gościem, który nie ma skrupułów zdradzać żony, to też się na to przygotuj
Ona nie chce z nim iść na kawę, żeby pogadać o pracy, czy o wspólnej pasji do szachów, ale dlatego, że facet jej się podoba jako facet i z nim flirtuje. Klasyczne kuszenie losu i przygotowywanie gruntu pod romans. Żonaci faceci nie umawiają się na kawki z koleżankami z pracy, które ewidentnie są nimi zainteresowane (a musiałby być ślepcem, aby tego nie widzieć).

Rzadko generalnie się zdarza, aby facet, który kogoś ma, ot tak zapraszał na kawę koleżankę z pracy. Ja wiem, że tu się lubi z leksza podejrzanych sytuacji robić normę, ale w życiu jednak pewne rzeczy występują rzadko i nie dziwota, że wzbudzają podejrzenia (tak, jasne, można teraz przez 10 stron dywagować, czy żona wie o tej kawie, czy mają otwarte małżeństwo i inne takie...).

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-04 o 08:04
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 07:39   #14
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: kolega z pracy..

Przede wszystkim ochłoń troszeczkę. Myślę, że zauważył że lecisz na niego i kombinuje jak Ciebie przelecieć.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 07:55   #15
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: kolega z pracy..

Romans, i tyle. Albo po prostu niezobowiązujący seks.

Fakty są takie, że żonaty facet szybko odpowiedział na podryw/kokietowanie zaproszeniem na randkę. Raczej nie z intencją, że Olśniła mnie kilkoma rozmowami, tak, to jest kobieta, dla której wezmę rozwód.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:00   #16
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: kolega z pracy..

Nie chcesz, ale chcesz. Rozumiem, że nie przeszkadza Ci to, że odbijesz tego faceta jego żonie, tylko nie chcesz być kochanką?
Mała szansa, żeby facet rozwiódł się dla koleżanki z pracy, mała szansa, że tak mu zawróciłaś w głowie, że myśli o stałym związku z Tobą zamiast z żoną.
Większa szansa, że schlebia mu Twoje zainteresowanie i chce go więcej, może się Tobą zabawi, a może spróbuje zaprosić do łóżka.



Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że dobre dogadywanie się z kimś i wyjście na kawę zwiastuje bzykanie się po kątach. Ja chyba jednak jakaś niedzisiejsza jestem
A jeśli przyjmiemy jednak twój tryb rozumowania to jemu może chodzić o wszystko... Może się tobą zabawi, a może będzie z tego coś poważnego. Nikt tu z nas nie jest wróżką.
Chociaż moim zdaniem to ty już odpaliłaś syreny weselne, a on może cię traktować jak dobrą znajomą.
Poza tym jeśli chcesz coś budować z gościem, który nie ma skrupułów zdradzać żony, to też się na to przygotuj
Dobre dogadywanie się z kimś a flirtowanie z kimś to dwie różne sprawy. Jak się z kimś dobrze dogadujesz i idziesz na kawę, to nie liczysz na to, że ta osoba, z którą się dobrze dogadujesz rozwiedzie się dla bycia z tobą. No, chyba, że dla Ciebie to również jest normalne. Dla mnie nie.

A jak ewidentnie wysyłasz do faceta sygnały, że ci się podoba, flirtujesz z nim i w efekcie tych zachowań idziecie na kawę, to jest to dla mnie całkowicie inna sytuacja od neutralnego wyjścia na kawę z kolegą / koleżanką.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:10   #17
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość


Dobre dogadywanie się z kimś a flirtowanie z kimś to dwie różne sprawy. Jak się z kimś dobrze dogadujesz i idziesz na kawę, to nie liczysz na to, że ta osoba, z którą się dobrze dogadujesz rozwiedzie się dla bycia z tobą. No, chyba, że dla Ciebie to również jest normalne. Dla mnie nie.

A jak ewidentnie wysyłasz do faceta sygnały, że ci się podoba, flirtujesz z nim i w efekcie tych zachowań idziecie na kawę, to jest to dla mnie całkowicie inna sytuacja od neutralnego wyjścia na kawę z kolegą / koleżanką.
A skąd wniosek, że on z nią flirtuje w ogóle?
I skąd wniosek, że on WIE, że jej się podoba?
Raczej faceci, zresztą kobiety też, jak nie są kimś w ten sposób zainteresowani, to mogą nie zauważyć, że ta druga osoba na nich leci. Zdarza się to często. A potem płacz i lament, bo ty przecież ,,wysyłałeś/wysyłałaś sygnały"... Nadinterpretacja nie jest dobra.
Ona jedynie pisze, że gadają sobie i się śmieją. Z tego można wyciągnąć wniosek, że to flirt?
Ciężko oceniać postawę gościa skoro on nie dał jej w żaden sposób jasno do zrozumienia, że czegoś chce, a wszystko jest interpretacją zauroczonej autorki.

Edytowane przez linkinpaark
Czas edycji: 2018-10-04 o 08:11
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:31   #18
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
A skąd wniosek, że on z nią flirtuje w ogóle?
I skąd wniosek, że on WIE, że jej się podoba?
Raczej faceci, zresztą kobiety też, jak nie są kimś w ten sposób zainteresowani, to mogą nie zauważyć, że ta druga osoba na nich leci. Zdarza się to często. A potem płacz i lament, bo ty przecież ,,wysyłałeś/wysyłałaś sygnały"... Nadinterpretacja nie jest dobra.
Ona jedynie pisze, że gadają sobie i się śmieją. Z tego można wyciągnąć wniosek, że to flirt?
Ciężko oceniać postawę gościa skoro on nie dał jej w żaden sposób jasno do zrozumienia, że czegoś chce, a wszystko jest interpretacją zauroczonej autorki.
Fakt, może nie wiedzieć i nie widzieć, że bardzo zafascynowana nim dziewczyna świadomie wysyła mu te sygnały. Spory zbieg okoliczności, że z całej firmy polubił się tak szybko akurat z tą, która rozmyśla już o jego rozwodzie i że akurat z nią umówił się na niezobowiązującą kawę. Ale masz rację, może tak być. Moim zdaniem szansa że tak jest, jest niewielka, ale jest.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Ona jedynie pisze, że gadają sobie i się śmieją. Z tego można wyciągnąć wniosek, że to flirt?
Autorka napisała, że stara się dać mu odczuć, że jej się podoba -dla mnie to flirt. Skoro więc Autorka flirtuje w trakcie rozmowy z nim, to albo on tego nie widzi, albo widzi i chwyta okazję.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:37   #19
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Fakt, może nie wiedzieć i nie widzieć, że bardzo zafascynowana nim dziewczyna świadomie wysyła mu te sygnały. Spory zbieg okoliczności, że z całej firmy polubił się tak szybko akurat z tą, która rozmyśla już o jego rozwodzie i że akurat z nią umówił się na niezobowiązującą kawę. Ale masz rację, może tak być. Moim zdaniem szansa że tak jest, jest niewielka, ale jest.
Ja nie rozumiem tego ,,fenomenu" i tego, że to mało prawdopodobne. On nie wie co jej siedzi w głowie i o czym ona rozmyśla.
W końcu facet jest w nowej firmie i na pewno szuka znajomych. Nie wiem czy umówił się tylko z autorką, czy może z kimś innym też w celu zawierania znajomości.
Z tym, że ma żonę z tego co rozumiem się nie krył. Z autorką zaczął gadać na kuchni, złapali jakiś lepszy kontakt, dobrą energię. Umówił się z nią na wyjście po pracy.
On naprawdę może nawet nie mieć świadomości, że autorka się nagle na niego napaliła i już w głowie widzi, jak on bierze rozwód z żoną
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 08:40   #20
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: kolega z pracy..

Ja patrzę sceptycznie.
Wielokrotnie widziałam sytuacje, jak moje znajome według nich ,,ewidentnie" wysyłały sygnały albo próbowały mi pokazać, że facet na nie leci. Czego niestety nie było widać w żadnym calu z boku. A potem był płacz i lament, bo one coś sobie ułożyły w głowie i wzięły to za rzeczywistość.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:41   #21
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tego ,,fenomenu" i tego, że to mało prawdopodobne. On nie wie co jej siedzi w głowie i o czym ona rozmyśla.
A ja rozumiem ten fenomen i dla mnie też mało prawdopodobne jest, że mężczyzna proponujący kawę po pracy dziewczynie, która nie ukrywa, a wręcz daje znaki, że liczy na coś więcej niż koleżeńska relacja, po prostu jest samotny w nowym miejscu pracy, czy szuka przyjaciela. Nie niemożliwe, ale mało prawdopodobne.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:42   #22
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: kolega z pracy..

Ja patrzę sceptycznie.
Wielokrotnie widziałam sytuacje, jak moje znajome według nich ,,ewidentnie" wysyłały sygnały albo próbowały mi pokazać, że facet na nie leci. Czego niestety nie było widać w żadnym calu z boku. A potem był płacz i lament, bo one coś sobie ułożyły w głowie i wzięły to za rzeczywistość. Dopóki facetowi nie powiesz, ze ci się podoba, to on naprawdę może tego nie widzieć. Nie każdy siedzi i analizuje cudze zachowania.
A już się tutaj z niego zrobiło jakiegoś k*rwiarza, który zamierza zdradzać żonę.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:55   #23
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: kolega z pracy..

Niby romanse z żonatymi nie są zgodne z Twoją naturą, ale na żonatego w pracy się ślinisz... Idź z nim na tą kawę, a może facet powie Ci, byś tak się nie nakręcała, bo robi mu się nieswojo, a nie jest zainteresowany, no i nie chce plotek.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:14   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
A ja rozumiem ten fenomen i dla mnie też mało prawdopodobne jest, że mężczyzna proponujący kawę po pracy dziewczynie, która nie ukrywa, a wręcz daje znaki, że liczy na coś więcej niż koleżeńska relacja, po prostu jest samotny w nowym miejscu pracy, czy szuka przyjaciela. Nie niemożliwe, ale mało prawdopodobne.
Tym bardziej będąc w związku jest się z reguły nieco ostrożniejszym i jednak ma trochę rezerwę do kobiet w pracy, czy otoczeniu. Widzę po kolegach w pracy - żarty żartami, ale jest jednak granica, niewypowiedziana, ale jest. Nikt się na kawki po pracy nie umawia sam na sam (w imię szukania nowych znajomych), najwyżej grupą.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:23   #25
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tego ,,fenomenu" i tego, że to mało prawdopodobne. On nie wie co jej siedzi w głowie i o czym ona rozmyśla.
W końcu facet jest w nowej firmie i na pewno szuka znajomych. Nie wiem czy umówił się tylko z autorką, czy może z kimś innym też w celu zawierania znajomości.
Z tym, że ma żonę z tego co rozumiem się nie krył. Z autorką zaczął gadać na kuchni, złapali jakiś lepszy kontakt, dobrą energię. Umówił się z nią na wyjście po pracy.
On naprawdę może nawet nie mieć świadomości, że autorka się nagle na niego napaliła i już w głowie widzi, jak on bierze rozwód z żoną
Fenomenu prawdopodobieństwa nie rozumiesz, ale za pewnik bierzesz, że na pewno szuka nowych znajomych. No nie każdy w pracy szuka nowych znajomych. Znam wiele osób, które nie utrzymują żadnych kontaktów z osobami z pracy poza pracą. Dla Ciebie przyjście do nowej pracy i umawianie się z ludźmi z niej na kawy po pracy jest normalne. A dla mnie naturalne jest nie umawianie się z nimi po pracy.



Zdarzają się sytuacje, że dziewczyna "wysyła sygnały", a facet ich nie widzi, to prawda. Ale zdarzają się też sytuacje, że facet doskonale widzi, ma żonę i chce romansu. Ja oceniam "prawdopodobieństwo" na podstawie swojego odczucia i doświadczeń.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:27   #26
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Fenomenu prawdopodobieństwa nie rozumiesz, ale za pewnik bierzesz, że na pewno szuka nowych znajomych. No nie każdy w pracy szuka nowych znajomych. Znam wiele osób, które nie utrzymują żadnych kontaktów z osobami z pracy poza pracą. Dla Ciebie przyjście do nowej pracy i umawianie się z ludźmi z niej na kawy po pracy jest normalne. A dla mnie naturalne jest nie umawianie się z nimi po pracy.



Zdarzają się sytuacje, że dziewczyna "wysyła sygnały", a facet ich nie widzi, to prawda. Ale zdarzają się też sytuacje, że facet doskonale widzi, ma żonę i chce romansu. Ja oceniam "prawdopodobieństwo" na podstawie swojego odczucia i doświadczeń.
Akurat dla mnie takie umawianie się na kawkę nie jest normalne i nie jest normą, ale zdarza się nad wyraz często, więc patrzę na to przez ten pryzmat.
Autorka pójdzie na te kawkę to się wszystko okaże.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:30   #27
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: kolega z pracy..

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Akurat dla mnie takie umawianie się na kawkę nie jest normalne i nie jest normą, ale zdarza się nad wyraz często, więc patrzę na to przez ten pryzmat.
Autorka pójdzie na te kawkę to się wszystko okaże.
Ciekawa jestem jak się potoczy ta historia.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:47   #28
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: kolega z pracy..

Naiwna jesteś
Facet jest żonaty,przeleci cie parę razy ,w pracy będziesz miała łatkę i to wszystko
Nic więcej z tego nie wyciagniesz ...no ok jak się zona dowie to może jeszcze w twarz dostaniesz jako bonus

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2018-10-04 o 09:48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:50   #29
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: kolega z pracy..

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85947442]Naiwna jesteś
Facet jest żonaty,przeleci cie parę razy ,w pracy będziesz miała łatkę i to wszystko
Nic więcej z tego nie wyciagniesz ...no ok jak się zona dowie to może jeszcze w twarz dostaniesz jako bonus[/QUOTE]
Niesamowite, jak skrajne opinie można mieć na tę sytuację.

Jedni, że on chce romansu, bo zobaczył zainteresowaną dziewczynę, drudzy, że porządny facet, który szuka nowych przyjaciół i nie widzi, że się Autorce podoba.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:55   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: kolega z pracy..

Nie wiem czy kobiety mezatki odczytalyby te zaproszenie jako niewinne poszukiwanie przyjaciół
Ja mam kumpli z pracy .pijemy kawę w kantynie to wystarczy zeby zrobić nowych przyjaciół w pracy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-04 17:36:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.