Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-10, 17:28   #1
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61

Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?


Jestem lub byłam, już sama nie wiem jak to nazwac-w związku z chlopakiem przez miesiąc, było cudownie, zarówno jemu jak i mnie się podobało. Mam 21 lat, on 24. Wszystko szło super aż do ostatniego sobotniego spotkania, kiedy pierwszy raz mieliśmy uprawiać seks. Niestety nie wyszło nam, ja byłam spięta zbytnio, on był podniecony, ale gdy chciał we mnie wejść, niestety penis mu opadał. Stwierdził, że tak to nie powinno wyglądać, że zarówno moje jak i jego nastawienie do tego wszystkiego było niewłaściwe. Chce przerwy, stwierdził, że chce sobie wszystko przemyśleć. Jestem w nim bardzo zakochana, mimo że tak krótko się znamy, moje uczucie do niego jest bardzo intensywne. Z nerwów sama mu napisałam, że może lepiej zakonczmy tę znajomość, czego teraz żałuję. On jest osoba, która nie wierzy w swoje możliwości, wydaje mi się, że ten nieudany stosunek jeszcze bardziej obniżył jego samoocenę. Mimo tego, że udaje cwaniaka, potrafię wyczuć, że w głębi duszy taki nie jest. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Czekać aż on do mnie napisze, o ile wgl kiedyś to zrobi czy sama mam do niego po jakimś czasie napisać? I co ewentualnie mogłabym mu napisać wtedy?

Ps. Jestem jego pierwsza dziewczyną.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 18:23   #2
HrabiaRoztocki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Na pewno powinnaś cofnąć to sms-owe zerwanie jeśli jak piszesz wcale tego nie chciałaś. Jak po takiej wiadomości normalnie zechcesz nawiązać kontakt to chłopak może się poczuć skołowany albo uznać że zaczęłaś nim gardzić i sobie teraz pogrywasz. Najlepiej powiedz mu to samo co nam. I taka dobra rada od faceta - nie próbuj mu za wszelką cenę pokazywać że widzisz fałsz w jego "cwaniactwie". Widocznie on potrzebuje na razie tej maski, jak się w łóżku poukłada to bardzo możliwe że sobie pozwoli zejść z tonu.
HrabiaRoztocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 18:35   #3
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Wiem Właśnie, napisałam to pod wpływem chwilii.

A co do jego maski- raczej mu jakoś bezpośrednio nie mówiłam, że wiem, że nie jest taki, za jakiego się podaje.

Lecz wydaje mi się, że ta ostatnia noc miała wpływ na obniżenie jego męskiego ego.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 18:39   #4
HrabiaRoztocki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Nie rób dramy z tego powodu. Szturchnij lekko barkiem i powiedz że przecież nic się nie stało. Jesteście już na takim etapie że nie powinien z Ciebie rezygnować.
HrabiaRoztocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 18:40   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

DOROŚLI ludzie nie odpalają takich histerycznych akcji, bo seks nie wyszedł.
Przerwa?! Po miesiącu znajomości? A ty go dodatkowo rzucasz?
Proponuję dorosnąć.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 19:33   #6
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

to normalne, że pierwszy raz między dwojgiem ludzi może nie wyjść. ba, nawet któryś tam z kolei może nie wyjść i nie ma co robić z tego afery. wy oboje strasznie to rozdmuchaliście, a to przecież nic takiego.

i nigdy nie pisz/nie mów czegoś, czego nie jesteś pewna. jak Ci bardzo na nim zależy to się odezwij, powiedz, że napisałaś to o rozstaniu w nerwach, zależy Ci na nim i chcesz znajomość kontynuować. nie czekaj na jego krok, bo ten prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 19:49   #7
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Właśnie ja starałam się do tego pierwszego razu podejść tak bardziej na luzie, mam wrażenie, że on strasznie się tym zniechęcił. Może jemu wydaje się, że to powinno wyglądać jak na filmach

Też myślałam o tym, żeby do niego napisać, ale chyba poczekam jakiś tydzień, on też do tego czasu wszystko sobie może na spokojnie przemysli, bo w końcu tego właśnie chciał.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-10, 19:58   #8
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

zamiast zakładać kolejne wątki, wystarczy napisać post, każdy Twój temat jest o tym samym
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 20:07   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
zamiast zakładać kolejne wątki, wystarczy napisać post, każdy Twój temat jest o tym samym
Ooo racja. Czwarty czy piąty wątek o tym samym chłopaku
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 20:12   #10
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez smerfetka2017 Pokaż wiadomość
Jestem lub byłam, już sama nie wiem jak to nazwac-w związku z chlopakiem przez miesiąc, było cudownie, zarówno jemu jak i mnie się podobało. Mam 21 lat, on 24. Wszystko szło super aż do ostatniego sobotniego spotkania, kiedy pierwszy raz mieliśmy uprawiać seks. Niestety nie wyszło nam, ja byłam spięta zbytnio, on był podniecony, ale gdy chciał we mnie wejść, niestety penis mu opadał. Stwierdził, że tak to nie powinno wyglądać, że zarówno moje jak i jego nastawienie do tego wszystkiego było niewłaściwe. Chce przerwy, stwierdził, że chce sobie wszystko przemyśleć. Jestem w nim bardzo zakochana, mimo że tak krótko się znamy, moje uczucie do niego jest bardzo intensywne. Z nerwów sama mu napisałam, że może lepiej zakonczmy tę znajomość, czego teraz żałuję. On jest osoba, która nie wierzy w swoje możliwości, wydaje mi się, że ten nieudany stosunek jeszcze bardziej obniżył jego samoocenę. Mimo tego, że udaje cwaniaka, potrafię wyczuć, że w głębi duszy taki nie jest. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Czekać aż on do mnie napisze, o ile wgl kiedyś to zrobi czy sama mam do niego po jakimś czasie napisać? I co ewentualnie mogłabym mu napisać wtedy?

Ps. Jestem jego pierwsza dziewczyną.
A mówią, że faceta nie da się sprawdzić czy ma pierwszy raz za sobą

Duży błąd, że mu napisałaś o zakończeniu znajomości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 20:25   #11
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez smerfetka2017 Pokaż wiadomość
Właśnie ja starałam się do tego pierwszego razu podejść tak bardziej na luzie, mam wrażenie, że on strasznie się tym zniechęcił. Może jemu wydaje się, że to powinno wyglądać jak na filmach

Też myślałam o tym, żeby do niego napisać, ale chyba poczekam jakiś tydzień, on też do tego czasu wszystko sobie może na spokojnie przemysli, bo w końcu tego właśnie chciał.
Chcesz czekać tydzień? Przez tydzień to on już poukłada sobie w głowie, że nie warto być z dziewczyną, która rzuca, bo pierwszy raz nie wyszedł.

Problemy wyjaśnia się jak najszybciej.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-10, 20:28   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Dzięki za przypomnienie, że to kolejny wątek o tym facecie. Powinny zresztą zostać połączone.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 21:34   #13
sweria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 115
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez smerfetka2017 Pokaż wiadomość
Jestem lub byłam, już sama nie wiem jak to nazwac-w związku z chlopakiem przez miesiąc, było cudownie, zarówno jemu jak i mnie się podobało. Mam 21 lat, on 24. Wszystko szło super aż do ostatniego sobotniego spotkania, kiedy pierwszy raz mieliśmy uprawiać seks. Niestety nie wyszło nam, ja byłam spięta zbytnio, on był podniecony, ale gdy chciał we mnie wejść, niestety penis mu opadał. Stwierdził, że tak to nie powinno wyglądać, że zarówno moje jak i jego nastawienie do tego wszystkiego było niewłaściwe. Chce przerwy, stwierdził, że chce sobie wszystko przemyśleć. Jestem w nim bardzo zakochana, mimo że tak krótko się znamy, moje uczucie do niego jest bardzo intensywne. Z nerwów sama mu napisałam, że może lepiej zakonczmy tę znajomość, czego teraz żałuję. On jest osoba, która nie wierzy w swoje możliwości, wydaje mi się, że ten nieudany stosunek jeszcze bardziej obniżył jego samoocenę. Mimo tego, że udaje cwaniaka, potrafię wyczuć, że w głębi duszy taki nie jest. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Czekać aż on do mnie napisze, o ile wgl kiedyś to zrobi czy sama mam do niego po jakimś czasie napisać? I co ewentualnie mogłabym mu napisać wtedy?

Ps. Jestem jego pierwsza dziewczyną.

Pierwszy raz, tak jak ktoś już wspomniał, zazwyczaj jest trudny, bo ludzie są spięci, a nawet mimo podniecenia może nie wyjść. To nie jest wina żadnego z was, musicie się dotrzeć.

Porozmawiaj o tym, że palnęłaś głupotę, bo poczułaś się niepewnie jak chciał przerwy. No i jak już ktoś wyżej napisał, obróć to w lekki żart, że następny raz będzie lepiej.

Ja bym do niego sama się odezwała, umówiła się na spotkanie i normalnie na spokojnie o tym porozmawiała.
sweria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 21:52   #14
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Tylko właśnie w tym jest problem, że on do końca lipca będzie jakieś 200 km ode mnie, bo na wakacje wraca do siebie. Ewentualnie zostaje napisanie lub rozmowa telefoniczna.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

I absolutnie nie przeszkadza mi To, że ten pierwszy raz nie wyszedł. Wiem, że to zupełnie normalna sprawa. Ani siebie, ani jego nie winie za to.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 22:09   #15
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dzięki za przypomnienie, że to kolejny wątek o tym facecie. Powinny zresztą zostać połączone.
Przejrzałam wątki Autorki. Są o różnych facetach, choć dotyczą tego samego w kółko, więc nie mogę ich połączyć (różni bohaterowie dramatu). Drugi wątek o tym konkretnym facecie został przesunięty do działu: Seks, więc też nie mam możliwości, by te wątki połączyć.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 23:26   #16
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez smerfetka2017 Pokaż wiadomość
Tylko właśnie w tym jest problem, że on do końca lipca będzie jakieś 200 km ode mnie, bo na wakacje wraca do siebie. Ewentualnie zostaje napisanie lub rozmowa telefoniczna.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

I absolutnie nie przeszkadza mi To, że ten pierwszy raz nie wyszedł. Wiem, że to zupełnie normalna sprawa. Ani siebie, ani jego nie winie za to.
Zadzwoń i powiedz to co tutaj napisałaś, jesli nie ma możliwości spotkania. Przeproś za to co powiedzialas o zakończeniu znajomości. Jeśli Ci zależy to zrob to teraz, nie czekaj z tym. Tyle możesz zrobić, jeśli dalej będzie "obrażony" i będzie wyrażał chęć przerwy, to daj sobie spokój.
PS: Moja rada dotyczy tylko tego wątku, o innych nie mam zielonego pojecia.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2019-07-10 o 23:27
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 06:48   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Przejrzałam wątki Autorki. Są o różnych facetach, choć dotyczą tego samego w kółko, więc nie mogę ich połączyć (różni bohaterowie dramatu). Drugi wątek o tym konkretnym facecie został przesunięty do działu: Seks, więc też nie mam możliwości, by te wątki połączyć.
Dzięki za info.

Nick do zapamiętania i ignorowania. Niektórym ludziom nie da się pomóc.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 06:53   #18
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

teraz założy następny wątek z innego konta
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 07:06   #19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

A po co ty tak szybko chcialas ten seks uprawiac
Znacie sie miesiac ,to prawie nic,umawianie się na seks zamiast zostawić to naturalnemu biegowi
Ty byłaś spięta on nie gotowy po co robić z tego taki sztuczny deal?
Masz jakąś obsesję z tym że musisz już uprawiać seks?
Z każdym twoim nowym chlopakiem(ledwo poznanym)coś ci w tej sferze nie wychodzi ,chyba za bardzo przesz do tego
Weź wyluzuj,zaangazuj się lepiej w relację,poznaj tego człowieka bliżej i dopiero myśl o seksie

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-07-11 o 07:08
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 08:15   #20
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Jak dla mnie to oboje nie dorośliście ani do uprawiania seksu, ani do związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:05   #21
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez smerfetka2017 Pokaż wiadomość
Też myślałam o tym, żeby do niego napisać, ale chyba poczekam jakiś tydzień, on też do tego czasu wszystko sobie może na spokojnie przemysli, bo w końcu tego właśnie chciał.
ale o czym tu rozmyślać? to nie jest taka sprawa, nad którą trzeba się zastanawiać. za tydzień to pewnie nie będziesz miała o czym z nim rozmawiać.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:09   #22
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Przed chwilą napisałam, teraz tylko czekać, co odpisze
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:09   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Ja tam wielkiej winy u autorki nie widzę, to facet pierwszy wyskoczył z tekstem, że potrzebuje czasu na przemyślenie. Zna go miesiąc, nie musi latać i pocieszać, skoro on od razu popadł w załamanie bo raz nie wyszło. Zobaczyła że nie jest w pełni stabilny emocjonalnie i uciekła (jeszcze wspomniała że udaje cwaniaka). No chyba że go wyśmiała po nieudanej próbie czy coś w tym stylu, ale tak nie było?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:21   #24
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Nie wysmialam go, wręcz przeciwnie- mówiłam mu, że nic się nie stało, że następnym razem wyjdzie itd. On stwierdził natomiast, że tak to nie powinno wyglądać. Dla mnie to trochę niezrozumiałe, że po tym incydencie on jest taki zniechęcony.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:26   #25
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Facet przeszedł swój pierwszy raz dosć cięzko i to przeżył, a ty mu jeszcze walnelas sms-em, że po prostu nic z tego nie bedzie. Przecież każdy typ by sobie pomyslal, że jest beznadziejny i upokorzony. Wiec albo masz jakis genialny plan na odkręcenie tego albo nie kombinuj bo pogorszysz.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:28   #26
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Ja mu tak napisałam, dlatego, że on napisał, żebyśmy sobie dali trochę czasu. Nie dlatego, że stwierdziłam, że jest beznadziejny

Zarezgowalam pod wpływem emocji i to był mój błąd.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:30   #27
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez smerfetka2017 Pokaż wiadomość
Nie wysmialam go, wręcz przeciwnie- mówiłam mu, że nic się nie stało, że następnym razem wyjdzie itd. On stwierdził natomiast, że tak to nie powinno wyglądać. Dla mnie to trochę niezrozumiałe, że po tym incydencie on jest taki zniechęcony.
Widocznie jego zawstydzenie sytuacją jest mocniejsze od uczucia do ciebie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 09:34   #28
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Wiem i to jest dla mnie smutne.

Może faktycznie potrzebuje trochę czasu, aby to przegryzc.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 14:13   #29
smerfetka2017
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka2017
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 61
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Chlopak odpisał i twierdzi, że chyba nie nadaje sie do dłuższych relacji. Próbuje go jakoś przekonać, żeby spróbował, ale nie wiem czy to ma sens.
smerfetka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 14:18   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak się powinnam zachować w takiej sytuacji?

Zmyśla żebyś dała mu spokój.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-12 15:57:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.